Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
biblioteka - Page 2

Share | 
 

 biblioteka

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: biblioteka   Tue Oct 30, 2018 8:06 pm


Paskutinis studijų kursas nebuvo toks lengvas, kokiu jį nupiešė vyresni kursiokai. Nė velnio. Mikaelis vos spėjo suktis su mokslais, prisidėjusi praktika visiškai numušdavo norą mokytis. Nieko nepadarysi, dar vieną kryželį ant skaudančios nugaros turėjo užsikabinti ir vilkti it nieko nebūtų buvę. Galėjo ryžtis išvykti dirbti į užsienį, bent jau dagiau naudos būtų. Dabar tik sėdi prie knygų arba spokso į kompiuterio ekraną bandydamas suprasti, ką jam aiškina viršininkė. Tokiais atvejais, kai apsimeta, kad pagavo mintį, prigauna save galvojant, kiek stipriai būtų teisiamas už bandymą suvilioti savo vadovę. Ji nebuvo netoli pensijos, jai beveik keturios dešimtys, o atrodo ne ką prasčiau už trisdešimtmetes. Tėvai tikriausiai gautų mini kardio infarktą, žiniasklaida suskubtų prisiminti, kokį kryžių, jau nebe kryželį, tempia Mikaelis. Kartais gyvenimas Paryžiuje atrodo it košmaras. Bemiegėmis naktimis šita mintis dažniausia. Greitai galės sapnuoti interaktyvios rinkodaros problemas ir jų sprendimus. Būtent tokios knygos vaikinas užsuko į biblioteką. Nors tokioje vietoje nebuvo retas svečias, visgi neatsimena, kokia seka išrikiuotos numeruotos lentynos, tad gauna palakstyti zigzagais. Stabteli prie reikiamos lentynos, koja apačioje pavedžioja šalia knygų. Akimis užkyla į viršų. Mikliai randa reikiamą knygą, bet neįtinka leidinio viršelis. Pasiima mažiau apdraskytą. Susidomi panašaus turinio knygomis, gal ir ten ras ką nors reikalingo. Kaip tikras studentas prisitempia knygų, visas nufotografuoja ir po to dievagojasi, kiek reikia skaityti. Priešingoje lentynos pusėje pusėje užmato Olivią. Knygos palieka nebeįdomios. Tiksliau, nebe tiek įdomios ir reikalingos. Apsimesdamas, kad ieško, ką dar pasiimti, vogčiomis dirsčioja į tamsiaplaukę.
Back to top Go down
Alicia Madeline Wright

reality leaves a lot to the imagination.
Priority : Please point your gun at me if it helps you relax.
Posts : 1889
reality leaves a lot to the imagination.
Alicia Madeline Wright

PostSubject: Re: biblioteka   Tue Oct 30, 2018 9:12 pmOlivija surado vieną iš reikiamų knygų. Kažkas buvo sakęs, kad geriau iškart pasiimti visas, kadangi kopijų skaičius ribotas ir gale metų visi pradeda panikuoti. Sąrašas buvo ne mažas. Kaip visas knygas reikės parsitempti, kai ši sugalvojo pasivažinėti dviračiu, o ne mašina? Ir jeigu jos bus tokio storio kaip ši...Dar vienas klaidingas sprendimas iš daugelio šiandien. Jeigu būtų išdrįsusi pasirodyti pas brolį, būtų atsitempusi jį kartu ir įdarbinusi kupranugariu. Dabar teks suktis vienai. Dar vienas garsas, kuris priminė menką urzgimą arba kačiuko sušnypštimą. Perskaičius antrąją filosofo pavardę, šio knygą surado ganėtinai greitai. Trečiasis, kita vertus, privertė merginą susikeikti. Kažkodėl galvoje iškilo internetinėje erdvėje matytas video, kai vokietis nesugeba užrašyti lenkiškos pavardės. Liv galėjo lažintis, kad šis filosofas gimė būtent tame krašte. Vien tik iš raidžių tvarkos norėjosi pakeisti visą lenkų kalbą iš esmės. Bandydama mintyse perskaityti kiekvieną lenkišką pavardę pagal abėcėlę, papurtė galvą ir praradus kantrybę nestipriai spirtelėjo į lentynos apačią. Sullivan atrodė, kad nestipriai, bet... Po tokio spirtelėjimo iškrito penkios knygos ir privertė kitas eilėje, skaudžiai tarpusavyje susiploti. Visų akys vėl nukrypo į tamsiaplaukę, o kai šios lūpos dar ištarė "šūdas", visiems buvo galutinai aišku, kad merginai čia ne vieta. Atsidusus atsitūpė ir ėmė rinkti knygas, kai pajuto kažkieno žvilgsnį. Iš inercijos pasukus žvilgsnį į kaltininką, susidūrė su jo akimis ir sustingo. Nejaugi tas velniškai patrauklus vaikinas matė visą šitą fiasko? Tiesiog nuostabu. Šaunuolė, Liv. Jausdama, kaip įkaito žandai, tuoj pat nutraukė akių kontaktą ir ėmė tvarkyti nusikaltimo vietą.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: biblioteka   Sun Nov 04, 2018 7:54 pm


Kai lengvą spirtelėjimą knygų lentynos apačion palydi krentančios knygos ir ne itin mergaitiškas žodis, Mikaelis tyliai sukrizena. Balta varna. Ji tikrai ne savo vietoje, tas itin gerai matosi vos tik užmetus akies kraštelį. Palieka kažkiek smagiau suvokus, kad tokių baltų dėmių ne savo vietoje dar yra ir be jo paties. Visgi Mikaelis pamažu įsisuko į dabartinį ritmą ir apsiprato su plaukimo pasroviui rutina. Kažką keisti jis neturi pakankamai jėgų. Sugavęs nepažįstamos merginos žvilgsnį minimaliai pakelia lūpų kampučius šypsenėlei ir papurto galvą. Ezra netrukus paslepia veidą už iš lentynos ištrauktos knygos nugarėlės. Patikrinęs bibliografiją akimis perbėga per knygos turinį. Nesutikęs jokių susidomėjimą keliančių straipsnių pavadinimų padeda knygą į vietą. Atsidūsėjęs pirštų pagalvėlėmis perbraukia per kelis kitus gretimus leidinius. Pro žemesnes knygas vėl nukreipia žvilgsnį pasilenkusios Olivios link. Suima juokas, vos susituri nepradėjęs garsiai krizenti.
Back to top Go down
Alicia Madeline Wright

reality leaves a lot to the imagination.
Priority : Please point your gun at me if it helps you relax.
Posts : 1889
reality leaves a lot to the imagination.
Alicia Madeline Wright

PostSubject: Re: biblioteka   Sun Nov 04, 2018 9:21 pmToks įvykis bibliotekoje greičiausiai nepapultų į TOP10 merginos gėdingiausių gyvenimo akimirkų. Visų pirna dėl to, kad didžiąją gyvenimo dalį ji praleido už kompiuterio ekrano ir griežtai besitreniruodama savo šeimos rėžimu. Socializuotis nebuvo kada. Jegu brolis lankė vidurinę mokyklą, tai Olivija buvo išsiųsta į mergaičių vidurinę, kurioje "vaikinas" prilygo keiksmažodžiui, o griežtos mokytojos reikalavo daugiau nei tos vargšės paauglės galėjo duoti. Žinoma, visur buvo nukrypimų, bet Elise jų vengė, norėdama paslėpti tamsią šeimos istoriją. Nieko nuostabaus, kad vėliau bepasirodydama viešuose šeimos renginiuose kažkur sugebėdavo susimauti. Pavyzdžiui, per mamos gimtadienį, netyčia išvertė visą padėklą raudono punšo ant vienos iš svečių baltos suknelės. 
Surinkusi visas reikiamas knygas nuo žemės, sudėjo jas į ne joms skirtas vietas ir atsiduso. Biblioteka buvo tikras pragaras Žemėje. Visai nepadėjo ir faktas, kad tas patrauklus vaikinas vos tvardėsi nesusijuokęs. Suradusi dar dvi filosofines knygas, vangiai priartėjo prie lentynos,  prie kurios knygų ieškojo minėtas vyriškosios lyties atstovas. Skaitydama sekančią liežuvį laužiančią pavardę, akimis vedė per knygų nugarėles, kol šios užkliuvo už kitapus lemtynos esančio vaikino žvilgsnio. - Kas? - vis dar kiek įraudę žandai išdavė Olivijos susigėdimą, tačiau tamsiaplaukio skvarbus žvilgsnis erzino labiau nei nesėkmė su knygomis.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: biblioteka   Sun Nov 04, 2018 9:54 pm


- Kas kas?- tyliai perklausia apsimesdamas, kad nelabai supranta ar klausimas iš viso adresuotas jam. Dar spėja permesti žvilgsniu, kas yra aplinkui, kad nepasijaustų kvailio vietoje. Aišku, kad klausimas jam, juk Olivia kitaip į jį nežiūrėtų. Pabunda lengvas noras pasižaisti erzinančiomis frazėmis. Tokio Mikaelio pasiilgo ir pats vaikinas, jis per ilgai buvo ramus. Anksčiau jis buvo kone visų atgarsių sulaukiančių įvykių centre, o dabar... Dabar tapo niekuo neišsiskiriančia banaliai blankia asmenybe. Toks gyvenimo būdas žeidžia užsilikusią Valodės dalį, bet Mikaelis jai niekaip neleidžia ištrūkti ir pasidžiaugti gyvenimu dar sykį. Nusuka akis nuo merginos, apžiūrai pasiima dar vieną knygą. Nieko tinkamo joje neradęs kiek susinervinęs įgrūda ją atgal į lentyną. Akimis ima bėgioti šalia buvusios lentynos pusėje. Interaktyviosios rinkodaros ten nė kvapo, tai mato perskaitęs tik po pusę knygų pavadinimų. Nelabai ką beturi veikti bibliotekoje, galėtų nusinešti knygas prie bibliotekininkės stalo, bet juk uždavė klausimą tamsiaplaukei. Negražu taip nemandagiai pasišalinti. Apsimeta, kad dar knisasi lentynoje, nors tik bergždžiai vedžioja pirštu per viršelius.
Back to top Go down
Alicia Madeline Wright

reality leaves a lot to the imagination.
Priority : Please point your gun at me if it helps you relax.
Posts : 1889
reality leaves a lot to the imagination.
Alicia Madeline Wright

PostSubject: Re: biblioteka   Tue Nov 06, 2018 7:08 pmOlivija garsiai atsiduso. Jai nepatiko kai ją erzino. Tiksliau, mergina apskritai buvo labai nekantri ir greit užsiplieksdavo. O čia dar tokia nejauki situacija, nuo kurios norėjosi slėptis po pernykščiais lapais. Tiesą sakant, Liv nejučiom mintyse nustebo, kad apskritai pirma užkalbino vaikiną. Vaikiną. Tokia realizacija privertė momentaliai pasimesti ir nervingai užkišti plaukų sruogą už ausies. Jeigu jie nieko neatsakytų ar išsikastų sau dar didesnę duobę? Jaaaap. - Kas taip juokinga, - pataisė savo klausimą bandydama surinkti subyrėjusį orumą. Vos primerkė akis stebėdama vaikiną, kuriam ši situacija aiškiai pasirodė labai jau linksma. Jausdama, kad per ilgai užsižiūrėjo, vėl nukreipė žvilgsnį į savo sąrašą ir ėmė ieškoti dar vienos nelemtos knygos. Radusi dar du reikiamus leidinius, pasiėmė juos į rankas, jausdama, kaip jų visų svoris privertė norėti knygas nutrenkti kur nors ant žemės. Kam ji stojo į ta nelemtą universitetą, jeigu galėjo įrašyti savo pavardę į bet kurio universiteto informacinę sistemą ir gauti diplomą už dyką. Bet..juk taip buvo visiškai neįdomu, o studentiškas gyvenimas slapta traukė.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: biblioteka   Tue Nov 06, 2018 8:23 pm


- Tu juokinga,- šypteli tylomis atsakęs. Nebuvo tikslo garsiau kalbėti, kai abu buvo visai šalia. Pasisukęs nuo savo lentynos stebi, kaip Sullivan renkasi jai reikalingas knygas. Jo dvi plonytės knygos ir krūva merginos leidinių, ypač jų storis, priverčia dar sykį sukrizenti. Su biblioteka tamsiaplaukė nedraugauja. - Duok man kelias, nunešiu. Man vis tiek į tą pačią pusę,- plačiau išsišiepia ir nelaukdamas atsakymo iš merginos glėbio ištraukia storiausias knygas, palikdamas lengvesnes. Tikras džentelmenas. Pabūtų dar didesniu geraširdžiu, bet guvi logika pakužda ant bibliotekininkės stalelio pirma padėti savo knygas. Kad užleista Olivia nesugalvotų pabėgti ir dingti taip pat staigiai, kaip atsirado. Luktelėjęs, kol bibliotekininkė nuskenuos knygų kodus ir padėkojęs išeina į koridorių. Per daug toli nesiskubina. Gal vėl reiks pabūti džentelmenu ir padėti nusinešti knygas iki auditorijos ar iki namų. Šiandien Mikaeliui gera nuotaika, todėl nevengia žmonių.
Back to top Go down
Alicia Madeline Wright

reality leaves a lot to the imagination.
Priority : Please point your gun at me if it helps you relax.
Posts : 1889
reality leaves a lot to the imagination.
Alicia Madeline Wright

PostSubject: Re: biblioteka   Tue Nov 06, 2018 9:49 pm- Kaip gražu juoktis iš žmogaus nelaimės, - atkirto tyliu balso tonu, kuris nė velnio nepriminė piktos ar atgrasios emocijos. Labiau jau susigėdusį susierzinimą. Ir raudonis, vos sumažėjęs, su antru vaikino krizenimu, vėl sugrįžo ir papuošė šios skruostukus. Dievaži, teliko susitapatinti su braškių lysve. Jai reikėjo dažniau pabūti su žmonėmis, antraip visai nebežinos kaip reikia kalbėtis. Olivija jau žiojosi sakyti, kad sugebės pati, bet paslaugusis nepažįstamasis ją vikriai aplenkė. Džentelmenai išmirė kartu su močiutės sektomis pasakomis, o Liv jomis niekuomet netikėjo, tad į tokį patrauklų vaikiną žiūrėjo įtariai. Lyg šis turėtų kokių nors nedorų kėslų. Mandagi šypsena nesušvelnino bibliotekininkės širdies ir ši aiškiai rodė nepasitenkinimą Sullivan triukšmavimui ir maištui prieš bibliotekos lentynas. Padėkojusi vidutinio amžiaus moteriškei, sunkiai susirinko knygas ir išėjo iš bibliotekos, bandydama sugalvoti strategiją kaip viską parsivežti su dviračiu. Jau greičiau iki laikinosios gyvenamos vietos nueitų pėsčiomis. Priėjusi palangę, Olivija ant jos sudėjo visas knygas ir sunkiai atsiduso. O gal reikėtų išsikviesti taksi? Dirstelėjusi į netoliese esantį tą patį žavų vaikiną prikando lūpą. - Ačiū už pagalbą, - visgi mandagumas buvo neišvengiama tamsiaplaukės gyvenimo dalis, tad ir tokiu atveju jo nepamiršo. Netgi sugebėjo šyptelėti ir netgi ne apsimestinai, o gana nuoširdžiai.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: biblioteka   Tue Nov 06, 2018 10:24 pm


- Prašom,- linkteli pasisukdamas merginos pusėn ir stebėdamas jos nugarą. Nebuvo sunku padėti. Ypač tokiai žaviai tamsiaplaukei. Galbūt karma kada nors tai prisimins atlygindama už gyvenimo nuopuolius ir nuopelnus. Turės bent kiek gražesnį atspalvį be visą gyvenimą persekioti ketinančios dėmės. - Tau gal padėti jas nusinešti iki lifto ar auditorijos?- pasiteirauja taip pusiau suktai, nes neturi supratimo, ką supratimo, kur Olivia ir filosofijos knygos turi atsidurti. Savąją literatūrą ketina neštis namo, akademinis darbas bibliotekoje niekada negundė, tad nesugundys ir dabar. Prieina arčiau merginos, vėl pasiremia pečiu į sieną. Laukia, ką Olivia pasakys. Nesinori kaip durniukui stypčioti aplink jauną mergaitę. Dar neaišku, ko tokia gali prisigalvoti. Paryžius yra sugadintų žmonių miestas. Nežinia, kokia ir pati Olivia. Kažkaip nepanašu, kad pasilikęs stovėti šalia prisišauks bėdą.
Back to top Go down
Alicia Madeline Wright

reality leaves a lot to the imagination.
Priority : Please point your gun at me if it helps you relax.
Posts : 1889
reality leaves a lot to the imagination.
Alicia Madeline Wright

PostSubject: Re: biblioteka   Wed Nov 07, 2018 8:05 pmVaikinui užklausus ar reikia pagalbos, Olivija atsiduso. Prašyti nepažįstamojo, kad šiai padėtų - ne jos stiliuj, tačiau dabar nebuvo kur dėtis, reikėjo elgtis protingai. - Atvažiavau čia su dviračiu, nes net neįsivaizdavau, kad filosofijos knygos bus tokio storumo, - pripažino, ranka perbraukdama sau per plaukus, - neįsivaizduoju kaip reikės jas parsivežti ar parsinešti iki bendrabučio, - vėl atsiduso. Sullivan šiandien sumuš atodūsių rekordą. Net į jos odinę kuprinę tilps daugiausiai dvi knygos. Mergina bibliotekoje lankėsi tikrai ne pirmą kartą, tačiau humanitariniais filosofiniais dalykais ji nesidomėjo. Tamsiaplaukė net Hario Poterio leidinius skaitė kompiuteryje, o ne popieriniame formate. - Gali padėti jas nutempti iki dviračio, gal kažką sugalvosiu, - šyptelėjo gūžtelėdama pečiais ir pasisukdama į vaikiną. Gi neprašys jo, kad lydėtų ją iki bendrabučio, nesvarbu, kad jis buvo netoli.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: biblioteka   


Back to top Go down
 

biblioteka

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Sorbonos universitetas-