Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
staliukai lauke - Page 4

Share | 

staliukai lauke

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage

Priority : HAPPINESS, TRUE HAPPINESS, IS AN INNER QUALITY. IT IS A STATE OF MIND. IF YOUR MIND IS AT PEACE, YOU ARE HAPPY. IF YOUR MIND IS AT PEACE, BUT YOU HAVE NOTHING ELSE, YOU CAN BE HAPPY. IF YOU HAVE EVERYTHING THE WORLD CAN GIVE - PLEASURE, POSSESSIONS, POWER - BUT LACK PEACE OF MIND, YOU CAN NEVER BE HAPPY.
Location : If you are lucky enough to have lived in Paris as a young man, then wherever you go for the rest of your life it stays with you, for Paris is a moveable feast.

Jonathan Lionel Ronald

PostSubject: Re: staliukai lauke   Sun Oct 15, 2017 2:13 pm

na jis kartas nuo karto pastebėdavo, kaip ji užsivertusi tais savo projektais neberasdavo laiko net savo šeimai, bet ar dėl to jis turėtų priekaištauti? priešingai džiaugiasi, jog sesuo sėkmingai plėtoja savo verslą ir užsiima veikla, kuri jai iš tiesų patinka, juk kažkas iš Ronaldų turi kažkuo užsiimti gyvenime, akivaizdu, kad tikrai ne Jonatanas. išgirdęs jos klausimą ištiesia kojas po staleliu, užverčia galvą ir keletą sekundžių paspoksojęs į giedrus debesis sumąsto ką atsakyti.
-kiekvieną rytą atsikeliu, nusimaudau, išgeriu puodelį karštos kavos, parūkau. vėliau einu apžiūrėti apylinkių, vėl parūkau, grįžtu, įsijungiu televizorių, pavalgau, o vakare.na naktimis aš niekada nenuobodžiauju..-visą laiką kalbėjęs gana monotonišku, lėtu balsu galiausiai išspraudžia šypsena.-naktimis keliauju po prabangius klubus, vakarėlius į kuriuos susitaręs su apsauginiais dažniausiai visada prasmunku, medžioju turtingas moteris. kaip visuomet praplaunu joms smegėnėles, renku savo karmos taškus ir gyvenu jų prabangiuose namuose, tol kol galiausiai susimaunu ir vėl grįžtu į savo netvarkingą vieno kambario loftą,-daugeliui žmonių tai greičiausiai nuskambėtų kraupiai ir absurdiškai, bet jam tai kasdienybė, gyvenimo būdas.
Back to top Go down

Accounts : marco ruiz cafiero
Name : goda

Monique Paulette Ronald

PostSubject: Re: staliukai lauke   Mon Oct 16, 2017 1:06 pm

po tokios gan ilgos savaitės darbe ir su tą kolekcija, ji tikrai baigė pražilti. Toks buvo minčių stygius, kad kažin ar ten paeis viskas. Tokios va mintys neapleido Roland minčių. Kol va, brolis galvojo ką čia papasakojus ji trumpai užmetė akį į mobiliojo ekraną. O Jonatanui prabilus pakėlė į jį akutes ir išmetus žavu smaila jo klausėsi. Na , taip kaip visada pas ji nieko naujo. Tad jei jos ir kokį mėnesį namie nebūtų, matyt niekas pas ji ir nepasikeistu. Monika net atsiduso galvodama ir kada jos brolis susiims į rankas, na nebent jai pačiai reiks imtis kokio plano, atvedant į ji į dorybes kelia. Na, Monika tikėjo, kad Jonatanas dar gali pasitaisyti, būti kitokiu negu yra dabar. Tikėjo, kad jis butų ir geras vyras bei mylintis tėvas. Žinoma jei turėtu šeimą ir padoru darbą. Jame mergina tą ir įžvelgė visą ta laiką. Gal pati Paulete būtų ir pasukus tokiais keliais kaip brolis, būti išlaikoma turtingų vyrų kurios nusikabintu klube ir vėliau gavus ko norėtų juos paliktu. Bet va, dėka įtėvių ji baigė mokslus ir tapo kitokiu žmogumi. Visgi ji buvo jaunesnė už brolį kai juos įsivaikino, tai nelabai ką iš savo niūrios vaikystės ji teprisiminė.
-Ir ką man su tavim, broliuk daryti - pasakius susijuokia - na tiesiog turiu omeny, kada imsi keistis. Ar man čia kaip sakoma imtis kokiu tai veiksmu.. nu taip draugiškai - su šypsena pasakė, nes gi ji buvo draugiška tai dėl savo tikro kraujo ji ir ugnį pereitu.
Back to top Go down

Priority : HAPPINESS, TRUE HAPPINESS, IS AN INNER QUALITY. IT IS A STATE OF MIND. IF YOUR MIND IS AT PEACE, YOU ARE HAPPY. IF YOUR MIND IS AT PEACE, BUT YOU HAVE NOTHING ELSE, YOU CAN BE HAPPY. IF YOU HAVE EVERYTHING THE WORLD CAN GIVE - PLEASURE, POSSESSIONS, POWER - BUT LACK PEACE OF MIND, YOU CAN NEVER BE HAPPY.
Location : If you are lucky enough to have lived in Paris as a young man, then wherever you go for the rest of your life it stays with you, for Paris is a moveable feast.

Jonathan Lionel Ronald

PostSubject: Re: staliukai lauke   Wed Oct 25, 2017 11:22 am

tiesa sakant jis visuomet žavėjosi sesės darbais.pamena, kaip būdama dar visai maža pati sau siūdavosi drabužius, tėvams pareikšdama, kad esantys prekybos centruose jai negražūs.jau tada Jonatanui buvo aiški sesers ateitis. nors ir jis pats nebuvo pėščias vaikis.paauglystėje labai domėjusi IT naujovėmis ir šeip buvo gan geras programišius, tačiau greičiausiai neužteko proto stoti į koledžą.žinoma galėjo, įtėviai pakankamai uždirbo, kad jį būtų galėję išleisti į mokslus tačiau laisvas ir nepriklausomas gyvenimas traukė labiau. na o dabar turi ką turi.taip ramiai viską išpasakojęs žvilgtelį į seserį pajusdamas jos gilų atodusį na va prasideda... gerai bent tiek, kad nebegrįžta į savo gimtąjį miestą, o tai reikėtų to paties ir iš tėvų atsiklausyti.
-mylėti, maitinti ir niekada nepalikti..-nusijuokia išgirdęs pirmąjį jos klausimą. na jam pakalbos tikrai nereikėjo bent kol turi gražų veidelį.. galbūt ateis ta diena, kai pagaliau supras ko jam iš tiesų reikia iš gyvenimo, o dabar jis tiesiog gyvena.-veiksmų?-kilsteli antakį, o tuomet kiek atsilošia, kai prie jų stalelio prieina padavėjas nešinas kava ir pyragu. padėkojęs prisistumia kavą arčiau savęs.-suprantu, jog nori man tik gero ir panašiai..-atrodo, kad apie tai seseriai niekada neatsibos kalbėti.-bet man gerai, kaip yra,-šypteli puse lūpų, o tuomet gurkšteli kavos.-geriau pasakok koks vaikinas šį kartą turės būti po mano padidinimo stiklu,-nu netiki, jog sesuo ant tiek užsikrovusi darbais, kad neturi laiko net į vaikinus pasižvalgyti.vis dėl to ji labai graži moteris, negali būti, kad nesusilaukia jokio vyru dėmesio.
Back to top Go down

Accounts : marco ruiz cafiero
Name : goda

Monique Paulette Ronald

PostSubject: Re: staliukai lauke   Mon Nov 06, 2017 1:30 pm

(laabai didelis sorry tsg buvau kuriam laikui atsiribojus nuo viso šito ;'))

na jinai nekalta, kad norėjo skirtis nuo kitų merginu ir nevaikščioti kaip visos vienodai apsirengusioms. Va tik nusipirk ką nors iš paprastos pardės tai va netrukus ir pamatysi dar viena tokia pačia mergina su tokia pačia palaidinę ar suknelę. Todėl dažnai pati ką pasisiūdavo arba nusipirktą rūbą paversdavo išskirtinių. Todėl ir baigė šį dizaino studijas.
Tai, kad Jonatanas vaikystėje mėgdavo pasėdėti prie kompiuterio ir domėjosi visomis IT naujienomis ir buvo neblogas programišius. Kiek prisimindavo mergina tai ji Jonatano dažnai prašydavo pažiūrėti kas negerai jos kompiuteriui. Tai Monika iki dabar nesuprato kodėl jos brolis taip ir nestojo į tas studijas. Na bent jau darbą dabar gera turėtų ir gautų nemažai. Na bet čia jau pačio jo broliuko pasirinkimas. Ji taip ar taip visada ji palaikys ir džiaugsis jei jam yra gerai.
- Juk ir taip žinai, kad tave myliu ir niekada nepaliksiu. - pasako tai ką jis ir taip turėtų žinoti. - na o dėl maitinimo dar pagalvosiu - nusijuokia, bet tai žinoma pasako nerimtai. Aišku ji priimtų broli gyventi pas save ir visada būtų sotus, nes nų ji gera sesuo ir artimo nemarintu badu.Bet ir žinojo, kad jos brolis protingas vyras ir suktis gyvenime tikrai moką. Pagaliau atkeliavus kavai su pyragų, mergina jos iš kart gurkštelėjo.
-na aš tik pajuokavau, juk žinau, kad neprapulsi gyvenime- nusišypso, o išgirdus brolio tokius žodžius net atsikosėja.
- Naaaa.. šiaip tai joks - nieko nemeluodama pasako broliui, nu nes kol kas ji nesivėlė į jokius rimtus romanus, kažkaip kaip nieko nėra tai ir galvos neskauda
- bet,... bet kai toks atsiras aš tau būtinai ji pristatysiu, kad galėtum surengti jam kryžminę apklausą - net nusijuokia po tokių savo žodžių pažiūrėdama į brolį kuris turbūt ja nelabai ir patikėjo.
Back to top Go down

Sponsored content

PostSubject: Re: staliukai lauke   

Back to top Go down

staliukai lauke

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4