Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
staliukai lauke - Page 4

Share | 
 

 staliukai lauke

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
avatar

Be yourself because everyone else is taken
Priority : HAPPINESS, TRUE HAPPINESS, IS AN INNER QUALITY. IT IS A STATE OF MIND. IF YOUR MIND IS AT PEACE, YOU ARE HAPPY. IF YOUR MIND IS AT PEACE, BUT YOU HAVE NOTHING ELSE, YOU CAN BE HAPPY. IF YOU HAVE EVERYTHING THE WORLD CAN GIVE - PLEASURE, POSSESSIONS, POWER - BUT LACK PEACE OF MIND, YOU CAN NEVER BE HAPPY.
Posts : 8297
Location : If you are lucky enough to have lived in Paris as a young man, then wherever you go for the rest of your life it stays with you, for Paris is a moveable feast.
Be yourself because everyone else is taken
Jonathan Lionel Ronald

PostSubject: Re: staliukai lauke   Sun Oct 15, 2017 12:13 pm


na jis kartas nuo karto pastebėdavo, kaip ji užsivertusi tais savo projektais neberasdavo laiko net savo šeimai, bet ar dėl to jis turėtų priekaištauti? priešingai džiaugiasi, jog sesuo sėkmingai plėtoja savo verslą ir užsiima veikla, kuri jai iš tiesų patinka, juk kažkas iš Ronaldų turi kažkuo užsiimti gyvenime, akivaizdu, kad tikrai ne Jonatanas. išgirdęs jos klausimą ištiesia kojas po staleliu, užverčia galvą ir keletą sekundžių paspoksojęs į giedrus debesis sumąsto ką atsakyti.
-kiekvieną rytą atsikeliu, nusimaudau, išgeriu puodelį karštos kavos, parūkau. vėliau einu apžiūrėti apylinkių, vėl parūkau, grįžtu, įsijungiu televizorių, pavalgau, o vakare.na naktimis aš niekada nenuobodžiauju..-visą laiką kalbėjęs gana monotonišku, lėtu balsu galiausiai išspraudžia šypsena.-naktimis keliauju po prabangius klubus, vakarėlius į kuriuos susitaręs su apsauginiais dažniausiai visada prasmunku, medžioju turtingas moteris. kaip visuomet praplaunu joms smegėnėles, renku savo karmos taškus ir gyvenu jų prabangiuose namuose, tol kol galiausiai susimaunu ir vėl grįžtu į savo netvarkingą vieno kambario loftą,-daugeliui žmonių tai greičiausiai nuskambėtų kraupiai ir absurdiškai, bet jam tai kasdienybė, gyvenimo būdas.
Back to top Go down
avatar

Guest
Svečias

PostSubject: Re: staliukai lauke   Mon Oct 16, 2017 11:06 am


po tokios gan ilgos savaitės darbe ir su tą kolekcija, ji tikrai baigė pražilti. Toks buvo minčių stygius, kad kažin ar ten paeis viskas. Tokios va mintys neapleido Roland minčių. Kol va, brolis galvojo ką čia papasakojus ji trumpai užmetė akį į mobiliojo ekraną. O Jonatanui prabilus pakėlė į jį akutes ir išmetus žavu smaila jo klausėsi. Na , taip kaip visada pas ji nieko naujo. Tad jei jos ir kokį mėnesį namie nebūtų, matyt niekas pas ji ir nepasikeistu. Monika net atsiduso galvodama ir kada jos brolis susiims į rankas, na nebent jai pačiai reiks imtis kokio plano, atvedant į ji į dorybes kelia. Na, Monika tikėjo, kad Jonatanas dar gali pasitaisyti, būti kitokiu negu yra dabar. Tikėjo, kad jis butų ir geras vyras bei mylintis tėvas. Žinoma jei turėtu šeimą ir padoru darbą. Jame mergina tą ir įžvelgė visą ta laiką. Gal pati Paulete būtų ir pasukus tokiais keliais kaip brolis, būti išlaikoma turtingų vyrų kurios nusikabintu klube ir vėliau gavus ko norėtų juos paliktu. Bet va, dėka įtėvių ji baigė mokslus ir tapo kitokiu žmogumi. Visgi ji buvo jaunesnė už brolį kai juos įsivaikino, tai nelabai ką iš savo niūrios vaikystės ji teprisiminė.
-Ir ką man su tavim, broliuk daryti - pasakius susijuokia - na tiesiog turiu omeny, kada imsi keistis. Ar man čia kaip sakoma imtis kokiu tai veiksmu.. nu taip draugiškai - su šypsena pasakė, nes gi ji buvo draugiška tai dėl savo tikro kraujo ji ir ugnį pereitu.
Back to top Go down
avatar

Be yourself because everyone else is taken
Priority : HAPPINESS, TRUE HAPPINESS, IS AN INNER QUALITY. IT IS A STATE OF MIND. IF YOUR MIND IS AT PEACE, YOU ARE HAPPY. IF YOUR MIND IS AT PEACE, BUT YOU HAVE NOTHING ELSE, YOU CAN BE HAPPY. IF YOU HAVE EVERYTHING THE WORLD CAN GIVE - PLEASURE, POSSESSIONS, POWER - BUT LACK PEACE OF MIND, YOU CAN NEVER BE HAPPY.
Posts : 8297
Location : If you are lucky enough to have lived in Paris as a young man, then wherever you go for the rest of your life it stays with you, for Paris is a moveable feast.
Be yourself because everyone else is taken
Jonathan Lionel Ronald

PostSubject: Re: staliukai lauke   Wed Oct 25, 2017 9:22 am


tiesa sakant jis visuomet žavėjosi sesės darbais.pamena, kaip būdama dar visai maža pati sau siūdavosi drabužius, tėvams pareikšdama, kad esantys prekybos centruose jai negražūs.jau tada Jonatanui buvo aiški sesers ateitis. nors ir jis pats nebuvo pėščias vaikis.paauglystėje labai domėjusi IT naujovėmis ir šeip buvo gan geras programišius, tačiau greičiausiai neužteko proto stoti į koledžą.žinoma galėjo, įtėviai pakankamai uždirbo, kad jį būtų galėję išleisti į mokslus tačiau laisvas ir nepriklausomas gyvenimas traukė labiau. na o dabar turi ką turi.taip ramiai viską išpasakojęs žvilgtelį į seserį pajusdamas jos gilų atodusį na va prasideda... gerai bent tiek, kad nebegrįžta į savo gimtąjį miestą, o tai reikėtų to paties ir iš tėvų atsiklausyti.
-mylėti, maitinti ir niekada nepalikti..-nusijuokia išgirdęs pirmąjį jos klausimą. na jam pakalbos tikrai nereikėjo bent kol turi gražų veidelį.. galbūt ateis ta diena, kai pagaliau supras ko jam iš tiesų reikia iš gyvenimo, o dabar jis tiesiog gyvena.-veiksmų?-kilsteli antakį, o tuomet kiek atsilošia, kai prie jų stalelio prieina padavėjas nešinas kava ir pyragu. padėkojęs prisistumia kavą arčiau savęs.-suprantu, jog nori man tik gero ir panašiai..-atrodo, kad apie tai seseriai niekada neatsibos kalbėti.-bet man gerai, kaip yra,-šypteli puse lūpų, o tuomet gurkšteli kavos.-geriau pasakok koks vaikinas šį kartą turės būti po mano padidinimo stiklu,-nu netiki, jog sesuo ant tiek užsikrovusi darbais, kad neturi laiko net į vaikinus pasižvalgyti.vis dėl to ji labai graži moteris, negali būti, kad nesusilaukia jokio vyru dėmesio.
Back to top Go down
avatar

Guest
Svečias

PostSubject: Re: staliukai lauke   Mon Nov 06, 2017 11:30 am


(laabai didelis sorry tsg buvau kuriam laikui atsiribojus nuo viso šito ;'))

na jinai nekalta, kad norėjo skirtis nuo kitų merginu ir nevaikščioti kaip visos vienodai apsirengusioms. Va tik nusipirk ką nors iš paprastos pardės tai va netrukus ir pamatysi dar viena tokia pačia mergina su tokia pačia palaidinę ar suknelę. Todėl dažnai pati ką pasisiūdavo arba nusipirktą rūbą paversdavo išskirtinių. Todėl ir baigė šį dizaino studijas.
Tai, kad Jonatanas vaikystėje mėgdavo pasėdėti prie kompiuterio ir domėjosi visomis IT naujienomis ir buvo neblogas programišius. Kiek prisimindavo mergina tai ji Jonatano dažnai prašydavo pažiūrėti kas negerai jos kompiuteriui. Tai Monika iki dabar nesuprato kodėl jos brolis taip ir nestojo į tas studijas. Na bent jau darbą dabar gera turėtų ir gautų nemažai. Na bet čia jau pačio jo broliuko pasirinkimas. Ji taip ar taip visada ji palaikys ir džiaugsis jei jam yra gerai.
- Juk ir taip žinai, kad tave myliu ir niekada nepaliksiu. - pasako tai ką jis ir taip turėtų žinoti. - na o dėl maitinimo dar pagalvosiu - nusijuokia, bet tai žinoma pasako nerimtai. Aišku ji priimtų broli gyventi pas save ir visada būtų sotus, nes nų ji gera sesuo ir artimo nemarintu badu.Bet ir žinojo, kad jos brolis protingas vyras ir suktis gyvenime tikrai moką. Pagaliau atkeliavus kavai su pyragų, mergina jos iš kart gurkštelėjo.
-na aš tik pajuokavau, juk žinau, kad neprapulsi gyvenime- nusišypso, o išgirdus brolio tokius žodžius net atsikosėja.
- Naaaa.. šiaip tai joks - nieko nemeluodama pasako broliui, nu nes kol kas ji nesivėlė į jokius rimtus romanus, kažkaip kaip nieko nėra tai ir galvos neskauda
- bet,... bet kai toks atsiras aš tau būtinai ji pristatysiu, kad galėtum surengti jam kryžminę apklausą - net nusijuokia po tokių savo žodžių pažiūrėdama į brolį kuris turbūt ja nelabai ir patikėjo.
Back to top Go down
avatar

Priority : SUCCESS
Posts : 7

John Joseph King

PostSubject: Re: staliukai lauke   Sun Jan 07, 2018 11:16 am


Atvykti į Paryžių siekiant susirasti savo dukrą - tai buvo pats sunkiausias sprendimas, kokį John'as buvo priėmęs per visą ilgą ir spalvingą savo gyvenimą. Privatus King'o lėktuvas (kai esi užkietėjęs verslininkas, kai neturi pastovios gyvenamosios vietos ir naršai po pasaulį laisvai, kaip po "Google", be nuosavo padangių transporto išsiversti sunkoka), ankstyvas rytas Niujorke, stiklas šalto viskio vienoje rankoje ir smilkstantis kubietiškas cigaras kitoje. Ant nedidelio staliuko priešais gulėjo privataus detektyvo atsiųsti lapai su išsamia informacija apie mergaitę, kuriai prieš 27 metus John'as suteikė gyvybę. Nelietė tų lapų ir stengėsi kuo mažiau į juos žiūrėti. Nepaisant to, kad vyro dėmesį blaškė nuolatos šmirinėjanti, simpatiška jaunutė stiuardesė, apie galimybę pasimėgauti kūniškais malonumais dabar negalvojo. O tai TIKRAI nebuvo būdinga John'ui, ypač kai būdavo įsitikinęs, kad priešingos lyties atstovę nesunkiai suviliotų. Nedaug žmonių pažinojo, iš tikrųjų pažinojo šį vyrą ir bet kuris jų dabar būtų nesunkiai supratęs, kad King'ui kažkas negerai. Ir atrodė jis prastokai: kiek paburkęs veidas, raustelėję akių obuoliai, tamsūs ratilai po akimis, nes prieš kelionę negalėjo gluosto sudėti, tad pralindėjo pagrindiniame savo darbo kabinete aka garaže tobulindamas kompiuterinę savo įrangą. Skrydžiai visados veikdavo vyrą raminančiai ir atrodytų trumpam sumerkęs akis praplėšė jas tik tada, kai lėktuvas jau leidosi. Labai greitai išgėrė stiuardesės Kelly paruoštą kavą, sukimšo raguolį su kumpiu bei sūriu ir išlėkė lauk. Turėjo gana netipišką nuomonę dėl Paryžiaus. Nemėgo šio miesto, šios šalies ir aplamai šitos senojo žemyno pusės. Ne tik dėl nemaloniai priverčiančių pasijausti žalios jaunystės prisiminimų, bet ir visos prancūzų, britų, škotų, danų ir kitų kultūrų. Galiausiai John'as buvo tikras amerikietis, o šiems kažkodėl buvo būdinga laikyti savo tautą visos Žemės centru, geriausia šalimi pasaulyje. Išgirdęs miesto, į kurį atvyko pavadinimą, kokiose brošiūrose pamatęs Eifelio bokšto kontūrus ar... tą pailgą prancūzišką duoną, negalėjo negalvoti apie Claudine ir kaip šlykščiai su ja pasielgė. Kaip primygtinai šios reikalavo nutraukti moters įsčiose prasidėjusią mažutę gyvybę. Tąkart kalbėjo su ja šiurkščiai, brutaliai, prisiekinėjo, kad vaiko neaugins, kad aplamai gailisi įkišęs į Claudine savo pimpalą. Tiesą pasakius tada būtų pasakęs visiškai bet ką, idant moteris paklustų ir paėmusi John'o jai padėtus pinigus pasidarytų vaisiaus valymą. King'as niekados nebuvo su mylimąja visiškai atviras, jis niekados nerodė jai tos tamsios savo asmenybės pusės, kupinos kompleksų, traumų bei nepasitikėjimo. Jis niekados nekalbėjo su ja apie savo vaikystę ir kokius gilius randus ji jam paliko. Galbūt Claudine būtų vyrą supratusi, tačiau tuo momentu John'as nieku gyvu nebūtų parodęs savo silpnumo. Nes yra užsispyręs, egoistiškas niekšelis, dievinantis demonstruoti save nepalaužiamą, abejingą, nejautrų.
- Šūdas!-garsiai susikeikė ką tik įlipęs į prabangų "Mercedes-Maybach S600" limuziną, su vairuotoju priekyje. Pastebėjęs smalsias vyro akis priekiniame veidrodėlyje King'as priekaištingai susiraukė. Energingai raivėsi bandydamas iš kišenės išsitraukti mobilųjį - žinoma, naujos kartos "King Centric" prototipą, turėsiantį rinką pasiekti šių metų pabaigoje. Kai ryšio priemonė atsidūrė John'o rankoje, vyras surinko savo asistentės telefono numerį. Po vieno vienintelio "pyp" ji atsiliepė dedikuodama visą savo dėmesį darbaviui,-Aš lėktuve palikau vieną aplanką, labai svarbų aplanką ir man tikrai reikia, kad jis kažkaip atsidurtų mano numeryje kaip įmanom greičiau,-moteris buvo pratusi prie nekantraus, primygtinio ir nervingo King'o tono, tačiau šis patraukė jos dėmesį. Vyras taip ir nebuvo jai pasakęs konkrečios savo išvykimo į Paryžių priežasties. Galėjo prisiekti, kad jokių užduočių, susijusių su verslu John'as jame neturėjo. Išgirdęs vienintelį priimtiną "tuojau imuosi darbo", King'as mobilųjį atsainiai numetė ant šviesios odos sėdynės. Juokinga, bet net ir turėdamas priešais save visą esminę su jo dukra susijusią informaciją, vyras neišdrįso perskaityti net mergaitės vardo.
"Le Meurice" restoraną pasimaitinimo įgyvendinimui John'ui parinko Natalia. Atseit, labai geri atsiliepimai, labai skanu, bla bla bla. Tiesą pasakius, King'as niekados nepasižymėjo snobams būdingomis savybėmis ir visų tų ikrų, įsuktų valgomo aukso lakštuose vyras net nemėgo. Mielai būtų papietavęs, kad ir kokiame sumautame "McDonalds'e", tačiau dėl tam tikrų sveikatos sutrikimų stengėsi maitintis bent kiek "švariau". Ir visai nesvarbu, jog pirmiausia turėjo raukti reikaliuką su alkoholiu bei rūkymu. Restorane radosi nemažai žmonių. Kiek įžiūrėjo, visi ne'vip'iniai staliukai buvo užimti, o prie administratorės driekėsi norinčiųjų kažkur sutilpti eilutė. Išdidžiai pro visus prasibrovęs John'as kreipėsi į pusamžę moterį su pavydėtinai geromis kūno formomis pasakydamas savo vardą bei pavardę su užuomina į tai, kad vyro kažkur laukė užsakytas staliukas. "Tuojau būsite palydėtas" - maloniu balsu tarė ji, mostelėdama į atėjusios, besišypsančios oficiantės pusę. Iš lėto traukdamas restorano gilumos link žvilgtelėjo į laukiančiųjų eilę. King'as mėgo žmones, kompaniją, tad nieko keista, kad užkalbino pirmą jam akį užkabinusią merginą. Stabtelėjo, atsistojo šalia jos. Palinko į merginos pusę jausdamas nuo jos sklindantį, švelnių kvepalų aromatą.
- Jei atsisakysi eiti su manimi prie mano staliuko bereikalingai švaistysi brangaus gyvenimo minutes čia mažiausiai dar pusvalandį. Ir aš nemanau, kad stovėti vienoje vietoje su aukštakulniais yra labai patogu, malonu ar sveika tavo pėdoms,-subtiliai flirtuodamas John'as nenutraukė su pašnekove užmegzto akių kontakto. Jo prancūzų kalbos žinios dar nebuvo aprūdijusios, tačiau iš King'o akcento galėjai suprasti, jog kalbiesi su amerikonu.
Back to top Go down
avatar

Priority : Family
Posts : 339

Lauren Monique Ritchey

PostSubject: Re: staliukai lauke   Sun Jan 07, 2018 7:30 pm


Lauren buvo iš tų žmonių, kurie mėgo lankytis kavinėse, paragauti skanaus maisto, galbūt net pabandyti kažką naujo ir neragauto, todėl šiandiena buvo ne išimtis, kadangi Lauren turėjo mieste šiokių tokių reikalų susijusių su darbu, mat reikėjo susitikti su keliais klientais, kurie žūtbūt norėjo jos paslaugų, Monique užtruko, kiek ilgiau nei buvo planavusi. Keliauti į parduotuvę, galvoti, ką nusipirkti ir namuose gaminti ji šiek tiek tingėjo, todėl buvo daug paprasčiau pavalgyti, kur nors mieste. Tačiau nežinia, koks velnias jos galvoja užsimanė nueiti į restoraną. Paprastai Ritchey rinkdavosi, ką nors paprastesnio, nebuvo išranki maistui, o ir nereikėjo jaudintis dėl figūros, todėl maloniai keliaudavo į nedidukę kavinukę ar piceriją, bet štai, kažkas šį kartą buvo kitokio. Ir po kelių minučių ji jau stovėjo prie vieno iš Paryžiaus restoranų. Tiesą sakant, Lauren su šiuo restoranu buvo šiek tiek susijusi, visgi dar visai neseniai ši vieta nusprendė šiek tiek atsinaujinti, todėl Monique buvo viena iš tų žmonių, padėjusių šiai vietai tai padaryti, todėl galėjo pasigirti, jog pažinojo ne tik šios vietos darbuotojus, bet ir savininkus. Sustojusi prie durų, Lauren matė, jog buvo nusidriekusi didžiulė eilė žmonių, laukiančių, kada atsilaisvins bent vienas staliukas, žinoma, galbūt ji ir galėjo pasinaudoti pažintimis ir gauti pirmiausiai atsilaisvinusį staliuką, tačiau šiandien ji niekur neskubėjo, todėl lygiai taip pat, kaip ir visi kiti žmonės, Lauren atsistojo į eilę. Tikriausiai ir toliau būtų taip stovėjusi, jeigu ne ją užkalbinęs vyriškis. Akivaizdžiai šis buvo, kur kas vyresnis už Lauren, todėl mergina neskubėjo atsisukti, greičiausiai, jog gyvenimas buvo kaip reikiant supurtęs jos gyvenimą, jog mergina buvo prisiekusi nekartoti mamos klaidos ir nesusidėti su žymiai vyresniais vyrais, tačiau buvo aišku, jog vyriškis nesiruošė taip lengvai palikti jos ramybėje, todėl pirštais persibraukusi per tamsius plaukus, Monique pakėlė akis, pažvelgdama į visai šalia stovintį vyriškį,-Labas vakaras, manau, kad kiekviena mano gyvenimo minutė, net ir stovint eilėje, nėra švaistoma bereikalo, deja, bet aš ne ta, kurią lengvai suviliosite flirtu,-kiek dirbtinai, bet pasistenkdama kiek plačiau nusišypsojo, žvelgdama į visai šalia stovintį vyrą. Lauren nebuvo spirta iš kelmo, visada turėjo, ką atsakyti, todėl ją supančioti ar suvilioti nebuvo taip lengva, tikrai reikėjo pakankamai pasistengti, kad mergina bent kažkiek susidomėtu pašnekovu.
Back to top Go down
Online


Sponsored content

PostSubject: Re: staliukai lauke   


Back to top Go down
 

staliukai lauke

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Le Meurice restoranas-