Oh Paris, you know
I held on too much .
heaven
šokių aikštelė

Share | 
 

 šokių aikštelė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar

Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Priority : You must learn some of my philosophy. Think only of the past as its remembrance gives you pleasure.
Posts : 38464
Location : fire burns brighter in the darkness
Accounts : Pascal, Percival and Safira
Name : Fire
Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Camilla Arya Knight

PostSubject: šokių aikštelė   Thu May 28, 2015 11:43 pm


Back to top Go down
avatar

I am my mother’s daughter And there are so many things I love about her.
Priority : Paint my kiss across your chest, be the art, I'll be the brush.
Posts : 91317
Location : even in the dark, I glow, I glow, I glow.
Name : LAURRA
I am my mother’s daughter And there are so many things I love about her.
Artemisia Zaria Christou

PostSubject: Re: šokių aikštelė   Fri Jan 08, 2016 6:37 pm


Kai atejo i sokiu aikstele, uzsidejo ausines ir jose isgirdo visai ne tai ko tikejosi....Dainos parinktos is majestic youtube chanelio neatitiko jo pageidavimu, taciau Aleksandras nusprende duoti dar viena sansa siai pramogai...Tad nukeliavo tiesiai prie baro.
Back to top Go down
http://wolfbogdanow.tumblr.com/ Online
avatar

Guest
Svečias

PostSubject: Re: šokių aikštelė   Wed Jan 18, 2017 2:09 am


Marie tikrai nuobodžiavo su nauju kompanionu, jos visiškai vaikinas nedomino, nei išmone, nei išvaizda, nei charakteriu. Jai trūko jame Christopher, tikriausiai dar daug laiko turės praeiti, kad koks kitas vyras sužavėtų šviesiaplaukę. Po kokio dvidešimto klausimo su nuobodžiu dvidešimtu atsakymu, Rose jau vogčiomis pradėjo dairytis po klubą ieškodama savo draugių, pas kurias galėtų pabėgti ir pagaliau atsikratyti mandagiai jaunuolio. Žvilgsniu lakstant po klubą Chausson akys užkliuvo už pažįstamos fizionomijos - prie baro sėdinčio Howland, kurio taip karštai bandė vengti. Tą pačią akimirką, kuomet Marie jį pamatė, pradėjo viduje virti visas jausmų katilas. Prisiminus žodžius, kuomet Christopher sakė, kad ji susiras geresnį, Rose net venose tekantis kraujas užkaito. Dabar pat ji norėjo pademonstruoti savo buvusiam vaikinui kaip jai sekasi ieškoti geresnio varianto.
- Eime pašokti, - pertraukė blondinė viduryje sakinio vaikiną, kuris pasakojo apie mokyklos laikus, matėsi, kad tie prisiminimai vis dar šviežoki. Po tokio pasiūlymo Deivido akys sublizgo, veide pasirodė pergalinga šypsena ir jis jau manė, kad galutinai nusičiešino merginą. Kuomet Rose pakilo nuo staliuko, vaikinas apglėbė jos juosmenį, kiek per žemai, negu derėtų ir pasivedė Chausson į šokių aikštelę, kur buvo daugiau laisvesnės vietos. Iš tiesų Marie neblogai mokėjo šokti, nebuvo iš tų merginų, kurios net į ritmą nepataiko. Atvirkščiai, dar iš mokyklos laikų prisišaudžius gana neblogų, moteriškai žavių judesiukų nesunkiai, susiliejo su muzika ir pradėjo šokti su savo naujuoju partneriu, kuris pasirodo, šokių aikštelėje buvo kur kas įdomesnis, negu bendraujant pusiau asmeniškomis temomis tarpusavyje. Bėda ta, kad įkaušęs jaunuolis nežinojo kur derėtų laikyti savo rankas. Tad jo slidūs nuo prakaito delnai slydo Marie liemeniu, ne kartą perbraukdavo per merginos užpakaliuką, kas Rose buvo ne itin malonu, bet prisiminus Christopher esantį prie baro galėjo tą iškentėti. Netgi skatindama, kelioms akimirkoms rankas užmetė ant vyro kaklo inicijuodama karštą šokių artumą. Ir būtent tuo momentu Deividas pasinaudojo. Įkaušęs ir neatskirdamas šokio nuo intymumo, jis palenkė galvą ir įsisiurbė į Marie lūpas. Ir ne betkaip, suėmė dar jos skruostus bei grūdo liežuvį gerklėn, kas merginai švelniai tariant tikrai nepatiko. Chausson delnai atsirėmė į vyro krūtinę, ši stūmė jį nuo savęs kaip begalėdama, burną bandė sučiaupti, tačiau net ir kvėpuoti sunkiai galėjo šitaip varžoma ir per prievartą bučiuojama. Deja, bet gležnai mergaitei sunku atsiginti nuo augaloto, jauno vaikino.
Back to top Go down
avatar

Guest
Svečias

PostSubject: Re: šokių aikštelė   Fri Jan 20, 2017 10:42 pm


Nors Christopher'io tikslas ir buvo kuo greičiau ištuštinti antrąjį stiklą viskio ir nykti iš šio klubo nusitašyti kur nors kitur, visgi tenka pripažinti, kad labai jau lėtai ta stiklinė tuštėjo. Gal ir bandė jis save įtikinti, kad greit pribaigs gėrimą ir eis iš čia, tačiau karts nuo karto vis atsisukdavo pažvelgti į kampą, kuriame buvo įsitaisiusi Marie su kažkokiu tipu. Atsisukimai vis dažnėjo ir dažnėjo, kol galiausiai veiksmo vieta persikėlė į šokių aikštelę. Tuomet, tenka pripažinti, Howland'as net nebesistengė nusukti ar slėpti savo žvilgsnio, tiesiog stebėjo spektaklį, kurį šokių aišktelėje rengė Chausson. Nors ir buvo kiek išgėręs, puikiai suprato, kokie buvo Rose motyvai, kadangi taip šokančios ar besielgiančios dar niekada nebuvo matęs. Suprato, kad ši tiesiog nori išprovokuoti jo pavydą, tačiau nesuvokė kam to reikia. Pati aiškiai pasakė, kad nenori jo savo gyvenime, todėl dabartinis elgesys jam atrodė absurdiškas. Nors galbūt jos logika ir suprantama, jeigu vyriškis žaidė su ja, tai kodėl jai nepažaidus su juo. Vyriškis ko gero būtų nepasidavęs šioms merginoms manipuliacijos, tačiau kai ištuštino stiklą viskio ir jau stojosi eiti, pamatė kiek pasikeitusią situaciją. Pamačius, kaip Rose bando atstumti prie jos lendantį vaikiną, Christopher'iui tiesiog užvirė kraujas. Ko gero taip būtų bent kuriuo atveju, jei pamatytų, kad prie merginos nepadoriai kabinėjamasi, tačiau ta mergina dar buvo ne bent kas, o Chausson. Nieko nelaukęs, Howland'as patraukė tiesiai prie jų ir nieko nelaukdamas atplėšė tą tipą nuo besispyriojančios šviesaplaukės. Pora kartų jam užvožęs, ko gero gavo dar daugiau atgal ir jeigu ne apsauga, kuri ištempė niekadėją lauk, tikriausiai Chris'as būtų prikultas. Nebuvo jis stipruolis ar raumenų kalnas, matyt reikėtų sporto klubą palankyt. Bet kadangi visi dantys vietoj, gal tik lūpa prakirsta ir pora mėlynių liks, tai kaip nors išgyvens. - Žinai ką, Chausson, galėjai ir geriau. Nežinau ką manai pasieksianti, keldama man pavydą, bet jei dar nesupratai, vieną kartą prisižaisi. Nebūsiu visą laiką riteris auksiniais šarvais, - atsisukęs ir visas perpykęs, iškošė pro dantis. Ko gero tai buvo pirmas kartas, kuomet į šviesiaplaukę žiūrėjo piktai. Taip, jis puikiai suprato jos motyvus ir suprato, kodėl ji mano, kad gali taip elgtis, bet jis irgi buvo žmogus, kuris turėjo jausmus. Nors pats pasielgė nedovanotinai, tai dar nereiškia, kad ši turėtų žaisti kažkokius kvailus žaidimus, dėl kurių pati gali nudegti. Atsiprašinėjo Christopher'is tūkstančius kartų - nepadėjo. Ko galėtų daugiau griebtis, tai jis nė nenumanė, bet dabar jau puikiai suvokė, kad taip elgdamasi ji ko gero atmuš visą likusią meilę. Visgi ne tokią Marie jis mylėjo.
Back to top Go down
avatar

Guest
Svečias

PostSubject: Re: šokių aikštelė   Sat Jan 21, 2017 3:20 amMarie nė karto per šokius nežvilgtelėjo į Christopher, net ir kalbėdama su Deividu prie staliuko to nedarė. Jai užteko karto pažvelgti į savo buvusį vogčiomis, kad jis to net nepastebėtų, jog Rose gautų motyvą šiam vakarui pasiduoti bent vienam vaikinui. Žinoma, negalvojo, kad šis bus toks asilas ir panorės viešumoje laižytis. Chausson niekada nemėgo viešai demonstruoti kokių nors intymių jausmų, o iš kitos pusės Deividas nebuvo toks žavingas, kad sužavėtų Marie. Bandydama atstumti Rose nieko nepešė. Na gerai, gal ir pešė, mat jos priešgyniavimą pastebėjo Christopher ir tarsi koks riteris auksiniais šarvais atskubėjo į pagalbą. Negana to, kad tą besilaižantį mulkį atplėšė nuo merginos, tai dar ir susimušti sugebėjo. Aišku, jai iškarto kirto per jausmus, kuomet Howland prasileido. Ji net susiėmė už burnos tyliai suspigusi, bet netrukus pasirodę apsaugininkai išgelbėjo situaciją. Išgąsčio pilnomis akimis Marie pažvelgė į Christoper veidą ir lėtai paleido savo burną. - Ar tu visai proto netekai? - nuostabos kupina gaida paklausė vaikino vis dar didelėmis nuo išgąsčio akimis. Pamačiusi kraują ant vaikino lūpų, nugurkė seiles ir vis dar būdama šoke nesuvokė ką apskritai bandė padaryti. Sukelti Christopher pavydą ir priversti jį taip kentėti? Ar tiesiog pabandyti susirasti kokį kitą vaikiną, kas buvo skatinama ne vien tik draugių, bet ir pačio buvusio vaikino Chriso? Deividas tiesiog pats pasipainiojo Marie kelyje, o tikriausiai pastebėtas buvęs vaikinas privertė ją taip kvailai ir impulsyviai pasielgti - šiek tiek pakurstyti aistrą tarp jos ir naujo kadro. Buvo nemalonu, kuomet Howland griežė dantimis ant Rose, ji pirmą kartą pamatė piktą Christopher ir tai jai nekėlė malonių jausmų. Merginos veidas persimainė iš išsigandusio į nepatenkintą. - Pirmą kartą išeinu į klubą su draugėmis, pirmą kartą leidžiuosi užkalbinama kito vaikino, pirmą kartą po tiek laiko mane kažkas išsitempia šokti, o tu prieini ir išmali tam vaikinui marmūzę! Nesi mano vaikinas, nesi mano net ir draugas, kad privalėtum kiekvieną kartą mane ginti. Net jeigu ir kažkas per prievartą man teikiasi sugrūsti liežuvį gerklėn. Nebeesu tavo, kada tą suprasi? - dabar tikrai kalbėjo ne Marie blaivus protas, o momentinis pyktis. Nors labiausiai ji pyko ant savęs, kad taip beprotiškai myli Christopher ir negali išsinerti iš tos begalinės meilės pančių. Kitu atveju jai nereiktų vaikščioti į klubus ir tuo labiau kvailai elgtis buvusio vaikino akivaizdoje. Niekas jai aplink nekarksėtų apie Christopher, kad pagaliau mergina turėtų išsilaisvinti iš minčių apie jį ir tuo labiau jis apskritai neįtakotų vienokių ar kitokių jos veiksmų. Nekentė savęs Marie už tai, kad pasiduoda jausmams vietoj to, kad vadovautųsi galva. Ir nekentė Christopher už tai, kad jis jau antrą kartą per savaitę pasimaišo jai po kojomis.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: šokių aikštelė   


Back to top Go down
 

šokių aikštelė

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Silent disco klubas-