Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
arena - Page 2

Share | 
 

 arena

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar

I'll stop wearing black when they make a darker color
Priority : If I didn't care for fun and such, I'd probably amount to much. But I shall stay the way I am, Because I do not give a damn.
Posts : 1961
Location : Wanderlust consumed her; foreign hearts and exotic mids compelled her. She had a gypsy soul and a vibrant hope for the unknown.
Accounts : Melissa, Stella, Frederic & Martin
I'll stop wearing black when they make a darker color
Sabrina Elise Remarque

PostSubject: Re: arena   Sun Feb 18, 2018 3:40 pmNa, Sabrina tiesiog buvo įsitikinusi, kad net jeigu kokią nors dieną nuo jos nusigręžtų visi draugai ar mylimieji, ji vis vien neliktų visiškai viena, nes turėtų savo brolį. Mergina nuo pat vaikystės nejučia lygiavosi į Franciską ir norėjo būti tokia kaip jis, galėdama tik džiaugtis, kad vyresnėlis jos neatstūmė ir nežiūrėjo į savo mažąją sesutę iš aukšto, verčiau pasirinkdamas jos gyvenime atlikti rūpestingojo brolio vaidmenį. Ir nors bėgant metams Remarque tapo daug savarankiškesnė ir labiau atsiskyrė nuo vyruko, tai dar nereiškė, kad jis jai nebebuvo toks svarbus, veikiau jau priešingai, nes rečiau matydama tamsiaplaukį, ji dažniau jo pasiilgdavo. – Tai jau tikrai. Turbūt iškart perprastum visus mano melus. – Sabrina palingavo galva, galėdama tik pritarti, nes brolis puikiai ją pažinojo, ko gero, žymiai geriau nei bet kuris kitas žmogus, tad labai tikėtina, jog merginai nė nebaigus kalbėti, suprastų, kad ši jam ant ausų kabina makaronus. – Ooo, šaunuolis. Džiaugiuosi, kad viskas klostosi sėkmingai. – ji netrukus plačiai nusišypsojo, nes iš tiesų buvo smagu girdėti, kad brolio svajonės pildosi ir šis nepasiduoda, toliau atkakliai siekdamas savo tikslų. – Juk aš tik juokauju. – Sabrina atsainiai numojo ranka ir iškart pavartė akis, žinodama, kad tai yra draudžiama teritorija ir nebūtų protinga prasidėti su brolio draugais. Lygiai taip pat, kaip ir ji nenorėtų, jog Franciskas pradėtų susitikinėti su jos draugėmis. – Mhm, mhm. Na, pažiūrėsim, ar jūs ilgai taip ištempsite ir visi tikrieji jausmai neišlys į paviršių. – tarstelėjo mergina ir trūktelėjo pečiais, dar neskubėdama brolio sprausti į kampą ir jį kamantinėti šiuo klausimu, net jeigu jai pačiai buvo akivaizdu, kad anksčiau ar vėliau nutiks taip, kaip ji ką tik išpranašavo. Po kitų jo žodžių, Sabrina tik klausiamai kilstelėjo tamsius antakius, tarytum ragindama jį pateikti daugiau detalių ir nekalbėti taip mįslingai, tačiau jos dėmesį netrukus nukreipė pagaliau pasirodžiusi grupė, tad mergina sutelkė savo dėmesį ties koncertu ir iškėlė rankas į orą, taip pat pradėdama dainuoti kartu su kitais.
Back to top Go down
avatar

would it save you a lot of time if i gave up ant went mad now?
Priority : Success
Posts : 1232
Location : if the earth is flat, why isn't there a long line of people waiting to jump off?
Accounts : Zahra, dulcinea, Albus, Roman, Raphael, Castiel, FAustus
Name : V.
would it save you a lot of time if i gave up ant went mad now?
Francisco Remarque

PostSubject: Re: arena   Mon Mar 05, 2018 9:19 pmŽinoma, kad ji neliktų viena. Net jei Francisco šitame pasaulyje labiausiai mylėjo save, tai nereiškė, kad jis paliktų savo mažąją sesutę likimo valiai. Nė už ką neleistų nuskriausti jos, todėl net nekalba apie palikimą. Tiek džiaugsmo dabar pas jį buvo, kad Sabrina gyveno Paryžiuje ir abu galėjo gerokai dažniau matytis. O ir pačiam Remarkui buvo ramiau, nes žinojo, kad prireikus bet kokios pagalbos galės daug greičiau nusigauti iki merginos. - Aš kaip vaikštantis tavo melo detektorius. - pakilnojęs antakius labai išdidžiai nusišypso, nes šiaip jau nebuvo iš tų, kurie greitai ir tiksliai perpranta kitų žmonių emocijas ar jų žodžių teisumą, tačiau su jaunąja Remarque tai visada pavykdavo. Netgi dabar, kai tiek daug laiko leido atskirai, jo gabumai nebuvo surūdiję ir jis galėjo tikrai puikiai nuspėti trumpaplaukės melus. - Tikiuosi, kad ir toliau viskas eisis taip gerai, nes juk visą gyvenimą to taip siekiau. - leidžiasi sekundėlei į jautresnius apmąstymus, bet iš tiesų didžiavosi savimi. Ne tik todėl, kad iš prigimties buvo narcizas, bet jautėsi taip, tarsi gyvenime būtų pasiekęs savo tikslą, dabar tereikėjo juo rūpintis, kad neišsprūstų iš rankų. - Nors vieną draugą tai tikrai galėčiau pasiūlyti. - staiga prisiminęs kilsteli pirštuką į viršų - Pascalį. - gudriai nusišypsojęs nutaiso labai rimtą veido išraišką ir pradeda linksėti tarsi tas šuniukas, kurį galima pasistatyti ant automobilio panelės. Žinojo, kad porelė išsiskyrė, bet jam visada jie tokie smagūs atrodė, todėl iki šiol slapta tikėjosi, kad jie dar susibėgs. Ties tais žodžiais pasigirdo labai puikiai žinoma Queen daina Somebody to love, kurią, kaip ir visas kitas grupės dainas, Remarkas tikrai mokėjo atmintinai taigi nesikuklindamas trypčiojo į muzikos taktą ir dainavo kartu su vokalistu.
Back to top Go down
avatar

What are we if not vowels of thirst?
Posts : 5755
Accounts : Daug:)
Name : Boo
What are we if not vowels of thirst?
William Edgar Remarque

PostSubject: Re: arena   Mon Mar 12, 2018 7:46 pmJau kurį laiką stoviniavęs prie pat scenos kartu su savo bičiuliais ir alučiu rankoje, stebėjo grupę priešais  ir lingavo galvą į taktą. Į tokius koncertus mėgdavo tik su artimais draugais. Išaugo iš to amžiaus, kai galėdavo vienas arba su panele eiti į koncertus. Dabar geriausias variantas buvo bičiuliai, nes vaikai tai jį paliko:). Užsivertęs stiklinę alaus, netyčia nugirdo kažkokius iki gyvo kaulo pažįstamus balsus. Lėtai pasuko galvą jų link. Nu laba diena. Koks mažas pasaulis. Dabar aišku, į ką atsigimė vaikai, kad net kartu vaikšto į tokius gerus koncertus:). Kadangi buvo jau išgėręs dvi stiklines alaus ir namuose dar stiklinę viskio, tai nebestoviniavęs prie draugų, pasuko iškart vaikų link, prasibraunant pro visus čia esančius.
- Sabrina, Franciskai, - padeda abi rankas tai ant vieno, tai ant kito vaiko peties ir išsišiepęs nužvelgia abu jo spindulėlius. Na, matosi, kad gera nuotaika tėtei. – Vis dar gerai traukia grupelė ar ne? – mosteli žvilgsnį Queenų link ir vis dar šypsosi smagiai, matydamas savo atžalas. Kaip gi nesidžiaugs, kai galėjo tik per socialinius tinklus sekti, ką jo vaikai veikia. Patys juk nepasipasakoja ir neketina to daryti.
Back to top Go down
avatar

I'll stop wearing black when they make a darker color
Priority : If I didn't care for fun and such, I'd probably amount to much. But I shall stay the way I am, Because I do not give a damn.
Posts : 1961
Location : Wanderlust consumed her; foreign hearts and exotic mids compelled her. She had a gypsy soul and a vibrant hope for the unknown.
Accounts : Melissa, Stella, Frederic & Martin
I'll stop wearing black when they make a darker color
Sabrina Elise Remarque

PostSubject: Re: arena   Mon Mar 12, 2018 10:03 pmPati Sabrina taip pat labai džiaugėsi, kad po savo ilgų klajonių pagaliau nusprendė, jog laikas pasirinkti pastovesnę gyvenamąją vietą ir kodėl to nepadaryti Paryžiuje? Jos nedomino visų pamėgtas stereotipas, kad visi čia atvykę surasdavo sau skirtąją antrąją pusę, tačiau vien tai, jog galėtų dažniau matytis su vyresniuoju broliu, neabejotinai buvo didžiulis pliusas. Nes netgi jei Remarque nebuvo linkusi į sentimentalias kalbas apie savo jausmus, Franciskas tikrai buvo labai reikšmingas asmuo jos gyvenime, be kurio būtų sunku įsivaizduoti savo egzistenciją. – Man tai visai nepatinka. Negaliu būti paslaptinga, sunkiai įskaitoma moteris. – Sabrina papūtė lūpas, taip išreikšdama savo nepasitenkinimą, dar papurtydama galvą, tačiau praėjus kelioms akimirkoms vėl sau ramiai šypsojosi, nes, savaime aišku, tiesiog juokavo. – Žinoma. Juk kalbame apie šaunųjį Franciską Remarką. Tarsi jam galėtų kas nors nesisekti. – moteris prunkštelėjo ir meiliai pavartė akis, lengvai pašiepdama brolį, tačiau tuo pačiu ir sakydama tai, ką galvojo, nes, jos manymu, buvo pagirtina, kad vyrukas neatsisakė savo svajonės, atkakliai siekė užsibrėžto tikslo ir dabar galėjo pasigirti darantis tai, kas jam nuoširdžiai patinka. – Labai juokinga. – Sabrina kreivai pažvelgė į vyresnėlį, šiam paminėjus Paskalio vardą, nes vis dar nelabai džiaugėsi dėl to, kad šiedu liko draugais netgi po to, kai ji paliko Falconę ant ledo. Todėl dabar moteris buvo linkusi ignoruoti tokią rekomendaciją... net jei paralelinėje visatoje ji šiuo klausimu laikėsi visai kitokios nuomonės :). Tiesa, tokio pobūdžio apmąstymai netruko išgaruoti iš tamsiaplaukės galvos, pasigirdus pirmiesiems jos mėgstamiausios Queen dainos akordams, o jai pačiai smagiai suplojus delnais ir pradėjus dainuoti kartu su vokalistu. Aišku, ir tai netruko labai ilgai, nes, lyg tyčia, pačioje geriausioje vietoje, ji pajuto, kaip ant peties nutūpė delnas ir išgirdo pažįstamą balsą, tad tai privertė Sabriną akimirksniu pasukti galvą ir klausiamai kilstelėti akis į šalia išdygusį vyriškį. – Ką tu čia veiki? – iškart leptelėjo moteris, nes iš tiesų mažiausiai tikėjosi susidurti su tėčiu Paryžiuje, todėl, švelniai tariant, buvo nustebusi dėl tokio jo apsireiškimo ir tikrai dabar būtų iškritusi iš klumpių, jei tokias avėtų.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: arena   


Back to top Go down
 

arena

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Bercy arena-