Oh Paris, you know
I held on too much .
heaven
baras - Page 3

Share | 
 

 baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
avatar

Priority : Pleasure
Posts : 63

Benjamin David Green

PostSubject: Re: baras   Thu Jul 06, 2017 9:28 pm


Pirmąją vakaro dalį, Benjamin tiesiog dirbo savo darbą. Skųstis jis negalėjo, buvimas DJ jam patiko ir teikė malonumą, tačiau vaikinas suvokė, jog tai negali būti jo viso gyvenimo pasiekimai. Jis norėjo kažko daugiau.. tik nebuvo tikras ko. Pabaigęs savo darbą ir užleidęs vietą kitiem šio vakaro atlikėjam, kadangi naktis dar laukė ilga, Green nulipo nuo scenos bei įsitaisė prie baro. Dažniausiai iškart po savo pasirodymo važiuodavo namo, tačiau šį kartą viskas vyko trumpiau, todėl jis nusprendė dar pasilikti čia. Visgi jo ritmas buvo kiek kitoks nei visų žmonių, mat jis miegojo dienomis, tad taip, palyginus, anksti, miego dar nenorėjo, o ir daugiau veiklos namuose nebesusigalvojo.
-Vieną viskio, prašyčiau,-nusišypsojo barmenei, o tuomet atsiduso ir pasirėmęs rankomis į barą apsidairė. Ne. Nieko pažįstamo aplink nesimatė. Ką gi, tada pasibus vienas. Kaip dažnai ir būdavo.
Back to top Go down
avatar

the very thought of you makes my heart sing
Posts : 7601
the very thought of you makes my heart sing
Samantha Ava Walton

PostSubject: Re: baras   Sun Jul 09, 2017 12:08 am


Atsidūrusi viduj, moteris tiesiu taikymu patraukia link baro. Tai nėra įprastai Samantos lankoma vieta, dievaži, jeigu tik būtų ilgėliau stabtelėjus priešais įėjimą ir supratus, kad ateina į silent disco klubą, būtų apsisukus ir nukeliavus kažkur kitur, gal net ir namo. Tačiau savotiški sentimentai suveikė ir Ava nusprendžia išgert bent vieną gėrimą čia, vardan senų gerų laikų, kuomet čia vykdavo bene smagiausi vakarėliai. Neilgai trukus į Samantą atkreipia dėmesio kažkoks peraugęs jaunuolis, kuris labai jau akivaizdžiai pasitiki savo žavumu. Žinoma, moters tai nė kiek nesužavi ir šioji tiesiog ramiai, be emocijų užsisako japoniško viskio bei pasideda ausines ant baro paviršiaus. Beveik visi aplinkui čia lingavo, nors muzikos nesigirdėjo, kas atrodė velniškai keistai, tačiau Samantha ilgiau nebesidairo. Pakanka pamatyti šviesią plaukų kupetą netoliese ir Avos veide pasirodo menka, tačiau pastebima bei žavinga šypsena.
 - Sako, Paryžius labai didelis miestas, kažką netikėtai susitikt yra labai maža tikimybė...tiki likimu? - prabyla pasisukus visu kūnu į greta stovintį Benjamin ir akivaizdžiai plačiau nusišypso, - nes aš tai ne, bet man labai smagu šioje keistoje vietoje pamatyti pažįstamą, žavų veidą, - nusijuokusi žvilgteli į barmeną, kuris ką tik pastatė gėrimą priešais Samantą, o tuomet vėl visą dėmesį sutelkia ties Benjamin.
Back to top Go down
 

baras

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Silent disco klubas-