Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
STALIUKAI - Page 8

Share | 
 

  STALIUKAI

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AuthorMessage
avatar

can you see the "fuck you" in my smile?
Priority : While money can't buy happiness, it certainly lets you choose your own form of misery.
Posts : 522
Location : When you curl up in bed and, just you in your head now, are you livin’? When you look straight ahead and, you wish you were dead now, are you givin’?
Accounts : Цой, Mcdonald, D.V.Rochette, Albericci, Remarque, WEST
Name : Virginija
can you see the
Faustus Cain Belardo

PostSubject: Re: STALIUKAI   Sat 6 Jan 2018 - 16:00Na, jei vaikinas nenori tokiomis temomis kalbėtis, tai Faustas tikrai neketina jo tardyti. Šiaip ar taip abu susitiko, nes pats Wardas ir suorganizavo susitikimą, todėl jei kas ir turėjo teisę klausti pačių įvairiausių klausimų tai tik jaunuolis. Stebi kaip jis pakyla, iš eisenos bei bendro elgesio akivaizdu, kad jau tikrai gana alkoholio, bet nieko nesako, nes puikiai suprato, kad Aaronui tokie pamokslai nereikalingi. Net ir dėl to sąskaitos dalinio apmokėjimo nesiginčyja, kad netektų išsiskirstyt susibarus, todėl iš kelnių kišenės išsitraukęs piniginę padeda likusios sumos dalį, o tada pažvelgia į vaikiną. - Na.. jei nori galim važiuoti prie vandens ant akmens. - ir pats nusijuokia, nors pasiūlymas nuoširdus ir galiojantis. Kažkaip keistai veikia visa šita situaciją Cainą.
Back to top Go down
avatar

Priority : Face your life, its pain, its pleasure, leave no path untaken.
Posts : 714
Location : PORTE DE VERSAILLES
Name : ieva

Aaron James Ward

PostSubject: Re: STALIUKAI   Tue 9 Jan 2018 - 13:16Tą dalinį mokėjimą tai čia tik apgirtęs James gali sugalvot, nes šiaip visada visur vaišina visus, bet šį kartą matyt nenori likti skolingas ką tik sutiktam žmogui, tai va apsidraudė iš anksto. Šiaip ne taip užsimetęs paltą giliai atsidūsta, jau ir apsirengt sunku darosi. Kai išgirsta Belardo pritarimą dėl vakaro pratęsimo Aaronas iš nuostabos palinksi galva ir dar lūpas taip atkiša, maždaug ''not bad'' veido išraiška. - Kviesk taksi, - paprašo vyro, nes pats Ward nebesijaučia galįs tai padaryti šią akimirką, tai tik bando užsisegt drabužį ant savęs ir laukia kada tėvo ir sūnaus pokalbis prasitęs kažkur melancholiškoj aplinkoj. Tada susimąsto ar žino kokią vietą, kur ramiai jiedu pasisėdėt ant to akmens galėtų, bet apgirtusioje galvoje dabar tik faktas, jog susitiko su Faustu. - Gal žinai kokią vietą? - paklausia vėl pakeldamas galvą į tebesėdintį vyrą.
Back to top Go down
Online
 

STALIUKAI

View previous topic View next topic Back to top 
Page 8 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Le Meurice restoranas-