Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
RESTORANAS EIFELIO BOKŠTE - Page 3

Share | 
 

  RESTORANAS EIFELIO BOKŠTE

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
avatar

they wanna see me dead but i'm looking like a goddess
Priority : I hope to arrive to my death late, in love, and a little drunk
Posts : 1630
Location : Hell is empty and all the devils are here
Accounts : IRIS & ISAAC & CHRISTIAN
they wanna see me dead but i'm looking like a goddess
Raquel Sofia Cortês

PostSubject: Re: RESTORANAS EIFELIO BOKŠTE   Wed 26 Jul - 23:35Na kažkaip Rakelė čia puikiai įšovė į pono Kyrr pageidavimų rėmus, nes ryškiai ir stipri yra (puikiai spardėsi) ir pastovėt už save sugeba (pykšt pykšt), tik vat durna šiek tiek, nes nu kokia protinga moteris veltųsi į kažkokias aferas su vyru, kuris jai ir vožtelėjęs yra. Nu bet vat Rakei įdomu. Labai įdomu ką galėtų judviejų su Kyrr šokis, jeigu jų pačių demonai šitaip pasilinksmino aną kartą. Ir kaip toli jie juos galėtų nunešti. Na, tikrai iki namų šeimininkės Sofijai labai toli, nes vat reikia jai nuotykių. Paprastai ir ramiai nebūtų įdomu. Turbūt todėl ir kitiems žmonėms į gyvenimą įpučią įvairesnių vėjų, pavyzdžiui, Konstantino atveju. Iš tiesų, tas Odino romumas įdomiai veikė pačią Rakelę, nes lyg ir veide per daug nieko nematė, tačiau priesilietimai kalbėjo patys už save ir pačioje joje kėlė nemažas audras. Na vat slabakė šiek tiek. Taip sakant, visi turi silpnų vietų. Ta prasme, ji kuo puikiausiai suvokė, kad jie yra viešoje vietoje ir reikėtų jam numušti rankas ir patį snukelį už viską, ką jis daro, nes tai turėtų būti ten, kur nėra daugiau nei keturių akių, bet nu vat. Kažkaip sunkoka jai su tais atsitraukimais čia. Nors va per bučinį jam ten įsijautus ties jo bandutėmis, tai atitraukia jo rankas. Dama yra dama, turi gi bent kažkiek išlaikyt save vėžėse, negali gi pamest buvimo dama, taip kaip anąkart Koste buvo pametęs džentelmeniškumą.:) Oi, ir Rakelė jau ką ką, bet kaip veikia vyrai pagauti aistros, na šitai ji puikiai žino ir jai dažnai labai patinka tiesiog tuo žaisti. Kol neperlipa ribos ir pačiai žaidimas persikelia į kitą lygmenį. Tad klausimas, kurioje linijos pusėje ji dabar stovi žiūrėdama Konstantinui į akis ir pirštais perbraukdama sau per lūpas. Dar gurkštelėdama vyno, stebi kaip Kyrr prieina prie jos ir vos spėjus padėti taurę, pastveria ją už rankos. Ir koks uraganas joje! Nu jūs pagalvokit, ką galėtų priminti tokie paėmimai... bet tuo pačiu viskas maišosi su poros minučių senumo prisiminimais, ir, rodos, Rakė išprotės. Nu tiksliai senokai ji čia taip save į skirtingas puses tempė. Nepaisant plūstelėjusių neigiamų emocijų, Cortes gan pašaipiai nusijuokia Odinui ją vedant tualetų link.
-Ar tu manai, kad tai yra ta vieta? - paklausia ištraukdama iš jo ranką, dar kai jie stovi prie tualeto durų ir pasižiūri į Konstantiną bandydama suvokt. Net neaišku ką. Gal pati save? Rodos, vyrui nelabai rūpi, kad ji čia spyriojasi ir atsiduria pačiame tualete girdėdama kaip trakštelėja pasuktas rakčiukas. Idiota, Rakele, idiota... pakartoja dar sau ir kaip ir sukasi išeit iš čia iš tikro, jau net nieko nebesako, bet vyrui pasigavus ją, kažkaip , ai, yolo, no regrets. Tik įsisega jam į lūpas tvirtai įsikibdama rankomis į jo pečius. Pati padeda pamest savo švarką, taip pat padeda ir Kyrr švarko šalinimo misijoje. Tik kveptelėja daugiau oro momentėlį kitą ir krimstelėja Konstantino lūpą. Ot būtų prikis, jeigu dabar atstumtų jį ir tiesiog išeitų iš čia. Ot..ot.. nu va ot kaip sunkiai sekasi segiot tas Kyrr marškinių sagas, tai tiesiog truktelėja paleisdama kelias sagas atostogų kažkur po grindis ir tuoj rankom perbraukia per jo krūtinę, nuvažiuoja aukščiau pečių ir tiesiog nubraukia tuos marškinius velniop. Absoliučiai nieko nebegirdi, per daug susidomėjus viskuo, kad dabar vyksta šituose keliolikoje kvadratinių centimetrų. Nagais perbraukia per vyro krūtinę žemyn ir tik dar kveptelėja stengdamasi nepaleist čia savo sirenos dainų, kurioms ji baisiai gabi yra, tai. Nu vynelis kaltas. Garantuotai. Reiktų mest iš tiesų, tai įvelia ir įvelia ją čia vis į kokius neaiškius gyvenimo labirintus... 
Back to top Go down
avatar

A sea of whiskey couldn’t intoxicate me as much as a drop of you
Priority : Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Posts : 3425
Location : being alone never felt right. sometimes it felt good, but it never felt right
Accounts : Marla, Carmen, Pheonix, Max & bella
Name : boo
A sea of whiskey couldn’t intoxicate me as much as a drop of you
Konstantin S. Agnarsson

PostSubject: Re: RESTORANAS EIFELIO BOKŠTE   Wed 2 Aug - 22:15Rakelė tada daug gyvenime blogo nėra patyrusi, jei mano, kad gauti nuo vyro per veidą yra blogiausias dalykas. Yra moterų, kurios per prievartą paimtos nelaisvėn ir su jomis elgiamasi kaip su paprastais daiktas kiekvieną mielą dieną. Yra tokių, kurioms taip brain washina smegenis kiekvieną dieną su procedūrom, kad jos pradeda nebeatpažinti artimųjų, nebežino, kas yra pačios, kokia jų asmenybė ir tampa tiesiog niekuo. Visiškai niekuo. Tad panelė Cortes yra velniškai turtinga moteris. Ne tik kalbant apie šlamančius, bet ir apie kitas vertybes. Kad Konstantinas vieną kartą šiek tiek pasikarščiavo, tikrai nepavertė moters gyvenimą į kažkokį pragarą. Net jokio randelio ant tokio dailaus kūno nepaliko. Tik porą melynių, tad kaip ir nebuvo taip blogai, ne?:) Kitą kartą galbūt mėlynes paliks tik dėl grubių pasilinksminimų, hehe. Vat patikdavo Konstantinui tiesiog nedaugžodžiauti. Tiesiog tokio būdo buvo. Jei rodydavo kažkam kažkokius jausmus ar gerumo gestus, reiškės, kad tas žmogus buvo tikrai special, nes dėl bet ko Odinas tiek nesistengtų. Jei pripratinsi žmones prie to, kad kiekvieną dieną rodysi šilumą, meilę, komplimentų tūkstantį pridalinsi, tai jie vėliau ir nebe gerbs tai. Vėliau tie žodžiai nebeturės prasmės, bus visiškas niekas. Todėl Konstantinas ir pasistengdavo tokius dalykus sakyti tik tada, kai tikrai yra tuo įsitikinęs ir žino, jod tas žmogus to nusipelnė. Well, šiek tiek sudėtinga ten viskas pas jį, bet kitaip jis nemokėjo. Buvo visą savo gyvenimą uždaras ir nemėgdavo rodyti savo jausmų.
Po tokio Rakelės klausimo, Konstantino veide tiesiog atsirado šypsena, kuri kaip ir buvo aiškus atsakymas. Ir pats žinojo, kad moteris tikrai nenusėdi vietoje, kai taip akivaizdžiai mėtė namiokus, koketuodama begeriant vyną ir bevalgant maistą. Būtų nieko nenorėjusi su Kyrr daryt, būtų ir greit pasišalinusi iš šito restorano, o kadangi taip nepadarė, reiškias pasiliko čia dėl tam tikrų priežasčių ir galbūt motyvų? Per daug labai nesigilino vyrelis į tokius dalykus, nes priešais save turėjo tokio gražumo moterį. Vos tik pastebėjęs, kad pašalino tą Rakelės švarką, numetė jį kažkur į šalį, kad nesimaišytų ir padėdamas, nusivilko savąjį. Taipogi numetęs kažkur į šoną, nė nespėjo kveptelėti oro, kai išgirdo, kaip sagos pabiro ant plytelių. Nežymiai kilstelėjęs lūpų kampučius, greit nusivilko savo marškinius, pamesdamas juos ant žemės ir ėmėsi Cortes kelnių. Nuleidęs savo lūpas nuo moters, nuslydo jos skruostu, kaklu ir bebučiuodamas jos raktikaulio zoną, mikliai rankomis atsegė kelnių sagą ir užkišęs pirštus už jų krašto, nusmaukė jas žemyn, padėdamas išsilaisvinti moteriai iš jų ir numesdamas ant žemės. Švelniai rankomis užkilęs moters kūnų ir nutupdęs savo delnus ant krūtinės, švelniai pradėjo maigyti šitas dvi višnaites, kurios čia tik viską įaudrino. Lūpomis vėl užkilęs į viršų ir suradęs Rakelęs lūpas, ,trumpam pažvelgė į tamsiaplaukės akis, savo aistros perpildytų žviglsniu, kuris žadėjo tik malonumą. Karštai įsisegęs į lūpas, švelniai rankutes užkišo už moters marškinėlių ir taip su kiekvienu godesniu bučiniu, pradėjo medžiagą kelt į viršų, kad galėtų atsikratyti ir šito nereikalingo daikto.

Back to top Go down
avatar

they wanna see me dead but i'm looking like a goddess
Priority : I hope to arrive to my death late, in love, and a little drunk
Posts : 1630
Location : Hell is empty and all the devils are here
Accounts : IRIS & ISAAC & CHRISTIAN
they wanna see me dead but i'm looking like a goddess
Raquel Sofia Cortês

PostSubject: Re: RESTORANAS EIFELIO BOKŠTE   Sun 6 Aug - 23:25Na, Rakelė tikrai nėra blogos dūšios, bet tuo pačiu nėra žmogus, kuris lygintų save su kitais. Pernelyg daug ir siekiant kraštutinumus. Taip, toms kitoms, prievartą kenčiančioms, savęs nesuvokiančioms moterims yra šimtąkart blogiau. Tikrai taip. Rakelė dėl to nesiginčytų ir su malonumu iššaudytų visus, kurie taip žvėriškai elgiasi. Tačiau tai nereiškia, kad ji turėtų dabar Konstantinui dėkoti, kad ją pakankino tik truputį. Ne. Tai buvo itin nemaloni patirtis po labai ilgo laiko, todėl tai yra blogai. Labai blogai. nors turbūt dar nė tiek velniškai, jeigu šį vakarą ji leidžia čia sau tirpti Kyrr glėbyje, kuris, beje, paliko randelį ant jos kūno ir dabar ant šlaunies lengvai apčiuodamas cigaretės iškepintas plotas. Tačiau dabar kaip ir tai tiksliai nėra svarbiausia dalis. Nu vat puola Rakei ant smegenų kaip turi būt kartais. Ir kur gi tas Kyrr bjaurumas, kurį įžvelgė anuomet sėdėdama kėdėje... kuur, Rakele, kur... nu matyt nulindo į gilumas, o gal vynelis nuplovė... ai nu ką čia gilinsies labai, kai vyras šitaip žiūri į tave ir viduje viskas verčiasi kūliais. Ne nu, kad jeigu būtų buvus protinga, tai aiškiai būtų net nepasirodžius čia, bet vat smalsumas.. o gal šis tas daugiau, bet dabar tai nei tas, nei tas, o paprasčiausias geismas ir aistra. Na kartais gi neblogai pabūt paprastai surėdytu organizmu. O ir šiaip, dėl ko ji turėtų varžytis. Tad ir bučiuoja Kyrr taip nuo dūšios, aiškiai ne tik moterėlė jam galvą apsuko, bet kažkaip ir atvirkštinis procesas įvyko. Spėja dar mestelt žvilgsnį  į Konstantino kūną ir tik prikanda lūpą. Ta proga dar nuvažiuoja iki jo kelnių pradžios ir atkabina diržą, vėliau dar sagą. Nė nežiūri ką daro, tiesiog bučiuoja vyrą, kol šiam nuslydus lūpom žemyn, atlošia galvą ir atsidūsta dar prikasdama lūpą smarkiau, kad sulaikytų aimaną. Tai tik krenkštelėja ir pasirėmus rankomis į spintelės paviršių, kilstelėja šikniuką, kad kelnės lengviau nuvažiuotų žemyn. Nu vat ir užsidėjo kelnes,čia turbūt taip nesąmoningai bandydama save apsaugot, bet nu aiškiai nesuveikė čia tokie bandymai. Ir šiaip, visai čia jie neblogai išsirenginėja iki galo, kaip užsiimdami tokiais dalykais bendro naudojimo patalpose, bet nu Rakelei iš tikro nelabai rūpi. Pati tik rankutėm apčiupinėja Odino rankas , kaklą, krūtinę, dar kiek pasiekia ir bandeles pabando įvertinti, bet kol kas ne kaip sekasi, tai dar spėja sugrabaliot ir užtrauktuką atsegti. Jaučia, kad Konstantinui čia menki prikolai, kaži ar kuri nors kita jo dalis nestabtels funkcionuoti dėl kraujo trūkumo, bet nu čia gi tik gerai. Ypač, kad jaučia, jog tiksliai bus ką pajausti, nes na... tikrai nenorėtų čia šitaip įsiaudrinus užsiimti paieškomis:) Dar spėja žvilgtelt Kyrr į akis ir perbraukia liežuviu  per lūpas giliai patraukdama oro. Spūstelėja jo rankas ir atsako ne ką mažiau audringai į bučinį, bet čia tuoj pat šypsos, nes nu.. kas kelia moters tokį viršutinį drabužį. Tad tyliai sukikena ir pažvelgia gudriom katės akim į vyrą, na, aišku, geidulio velniukų ten irgi kiek nori, ir kaip tikra profesionalė atsega užtrauktuką, esantį nugaroje. Tuoj pat nusimeta drabužėlį ir Kyrr prieš akis atsiveria vienas nuostabiausių vaizdų jo gyvenime. Tuoj apsiveja viena ranka jo kaklą ir prisitraukus arčiau pabučiuoja, čia kita suima jo turtą. Nenutraukdama lūpų žaidimo, abiem rankom slystelėja jo šonais ir nutraukia jo kelnes apačion, nes nu nėra laiko, reikia skubėti, ir ne dėl to, kad tuoj kas nors 100proc pasibalados į duris, bet dėl to, kad labai reikia. Nors vat apie šį tą tai dar Rakė spėja pagalvoti. 
-tikiuosi, - tarstelėja jam į lūpas, - atsitempdamas mane čia, neatėjai tuščiomis, - ištaria lūpom važiuodama per jo skruostą ir krimstelėja jo ausies spenelį. Nu aišku, kad Corrtes neturi omeny čia kokio nors dviejų karatų deimanto, o paprasčiausią gumytę, kurių iš tikro Rakė baisiai nemėgsta, nu bet gi nepuls dabar įsileisti Kostės šiaip sau pas save, nes nu o ką jai žinot, kokį džiaugsmą jis ten su savimi nešiojasi.. tss. 
Back to top Go down
avatar

they wanna see me dead but i'm looking like a goddess
Priority : I hope to arrive to my death late, in love, and a little drunk
Posts : 1630
Location : Hell is empty and all the devils are here
Accounts : IRIS & ISAAC & CHRISTIAN
they wanna see me dead but i'm looking like a goddess
Raquel Sofia Cortês

PostSubject: Re: RESTORANAS EIFELIO BOKŠTE   Mon 14 Aug - 0:02Iš tikrųjų, tai žiauriai sunkoka, kai smegeninė tave padveda. Nu va kad ir šįvakar, nesugebėti išlaikyti atstumo... ak. Kadangi Kostė čia, matyt, neatlaikęs Rakelės konkolų grožio, akimirkai smigtelėja, Rakelė kaip ir permeta, kad atatata, kaip nereikėtų to daryti. Ir kas svarbiausia, kad nu tiesiog nepagautų jokie žurnaliūgos ar dar kokį velniai ir viskas nenueitų iki Shantelės, kurios akyse ir taip ji kristelėjo turbūt. Na visgi skirtinguose miestuose ir šalyse gyventi buvo paprasčiau:) 
-aaaak, Konstantinai, ne ne, visgi čia ne vieta, - ištaria tvirtai ir taip smooth išslysta iš jo glėbio ir atsistoja ant kojų. Na.. iš esmės tai sunkoka jai čia tokius sprendimus priimti. Greitai maunasi kelnes, užsideda tą savo nesąmonę, - aš tikiuosi, susitiksime kitą kartą geresnėje vietoje, - ištaria segdamasi sunkokai tą viršų savo ir pasižiūri į Konstantintą. Na , šią akimirką atrodo, kad tikrai jie dar susitiks. Ir susitiks turbūt, nes .. na sudomino čia Rakelę tas Kyrr. :) nuo poeto iki, ryškiai, neblogo meilužio, galbūt.. bent jau viršelis knygos tai tikrai gerą romanėlį žada... Užsimeta švarką, pasitvarko plaukus ir pirštais pabrauko per lūpas,kad nebūtų tokia ... nuryškiai nubučiuota nekukliai. Taip pyksta ant savęs, kad čia laužosi, bet nu vat jaučia širdis, kad šį kartą taip reikia. Nieko daugiau nepasako, net nepadaro, tiesiog eidama link durų pažvelgia į jį pro petį ir tada atrakinusi duris šmurkštelėja lauk, laimei, niekas dar nelaukė eilėje, viskas tvarkoje, žodžiu, tokia kaip niekur nieko grįžta prie staliuko, pasigavusi padavėją viską apmoka, pabaigia savo taurę vyno, susirenka deliniukę ir iškaukši iš čia. Nuo kada, Rakele, nuo kada nuo tokių dalykų bėgi.... ai, na reikia visko gyvenime, paįvairinimas, visa kita. 
Back to top Go down
avatar

A sea of whiskey couldn’t intoxicate me as much as a drop of you
Priority : Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Posts : 3425
Location : being alone never felt right. sometimes it felt good, but it never felt right
Accounts : Marla, Carmen, Pheonix, Max & bella
Name : boo
A sea of whiskey couldn’t intoxicate me as much as a drop of you
Konstantin S. Agnarsson

PostSubject: Re: RESTORANAS EIFELIO BOKŠTE   Mon 14 Aug - 17:46


Na, jis paprastas vyras, tad tokios žavios ir gražios moterys kaip Rakelė greit jį ir apsuka jo galvą. Vakarėliui čia taip greit pasibaigus, Konstantinas visas toks bandydamas atgauti kvapą dar apsilaižo savo apatinę lūpą ir stebi Rakelė, kuri čia taip laužytis pradėjo. Na, negalvojo apie ją ir kaip apie lengvai prieinamą, todėl nieko keisto, kad čia tokie sunkumai išdygo iš niekur nieko.
- Viskas gerai..? - šiek tiek prikimusiu žemu balsu pasiteiravo ir perbraukė viena ranka per savo ševeliūrą, pasitaisydamas. Galiausiai daugiau nieko nebesako ir linktelėdamas galvele, nuseka moterį. O tada pats apsirengia ir susirenka savo šmutkes visas. Vis dar bandydamas kažkaip susitvarkyti rūbus, kad neatrodytų taip baisiai, išeina iš tualeto ir galiausiai nužingsniuoja staliuko link. Sumoka ten dar su kaupu palikdamas ant stalelio ir susirinkęs savo daiktus, nužingsniuoja lifto link, trumpai apsižvalgydamas.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: RESTORANAS EIFELIO BOKŠTE   


Back to top Go down
 

RESTORANAS EIFELIO BOKŠTE

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Eifelio bokštas-