Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
RESTORANAS EIFELIO BOKŠTE - Page 4

Share | 
 

  RESTORANAS EIFELIO BOKŠTE

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
avatar

Priority : Family
Posts : 561
Location : Why Paris? Paris needs no reason, paris is its own reason.

Lauren Monique Ritchey

PostSubject: Re: RESTORANAS EIFELIO BOKŠTE   Wed Nov 29, 2017 11:11 pm


Kalbant atvirai, Briana apskritai seniai buvo, kokiame nors pasimatyme ir darbas tikrai nebuvo pasiteisinimas, juk visada galima rasti laiko, kai nori, bet galbūt problema buvo tame, kad nelabai ją, kas ir kvietė į pasimatymus, nes daugelis vaikinų ar vyrų joje matė tik grožį, daugiau nieko, lyg ji būtų tuščia, visiškai nereikšminga persona, lyg barbė, kuri ir tegali pasigirti savo grožiu, tačiau Coleen slypėjo tikrai, kur kas daugiau ir galbūt naiviai, bet tikėjosi, jog Quinton tai pastebėjo,-O aš nelaikau savęs garsiu modeliu, todėl mes lygūs, bet, kitą vertus, tavo darbai nuostabūs, po to vakaro pradėjau galvoti, kad norėčiau asmeninės fotosesijos, kur nors gražioje aplinkoje, na, žinai, asmeniniam naudojimui,-nusišypsojusi nežymiai palinksėjo žvelgdama į vaikiną. Visgi ji buvo įsitikinusi, kad ne tik pati fotosesija būtų nuostabi, bet ir galutinis variantas - nuotraukos, būtų nerealios, visgi šiais laikais fotografų buvo be galo daug, bet tų, kurie iš tikro išmanytų savo darbą ir sukurtų tobulą kadrą - vienetai ir Quinton buvo tų vienetų tarpe,-Galėčiau tau papasakoti, bet gal šiek tiek vėliau, jeigu vis dar bus įdomu,-negarsiai nusijuokusi ištarė,-Žinoma,-trumpai atsakiusi į pasiūlymą, ko nors užsisakyti ir linktelėjusi, atsivertė meniu. Viskas atrodė labai skaniai, todėl faktas, kad išsirinkti buvo sunku. Tačiau labiausiai, kas šiuo metu ją žavėjo, buvo Cezario salotos, taip, galbūt banalu ir apsilankius tokioje vietoje reiktų išsirinkti, ką nors mandriau, bet kažkaip visai nesinorėjo, kaip sakoma, visas grožis paprastume, galbūt ir su skoniu buvo lygiai tas pats. Todėl daugiau nebegalvojusi, Coleen užvertė meniu ir pažvelgė į Quinton, laukdama, kol šis išsirinks, o vos po poros sekundžių prie jų staliuko priėjo ir padavėjas, kuris maloniai pasiteiravo ar jiedu jau išsirinko.
Back to top Go down
Online
avatar

Living or dying in these halos and black holes.
Priority : Sometimes music, movies and books are the only things that let us feel like someone else feels like we do.
Posts : 1261
Location : LA, California
Living or dying in these halos and black holes.
Ryan Raiden

PostSubject: Re: RESTORANAS EIFELIO BOKŠTE   Thu Nov 30, 2017 11:47 pm


Na jis tikrai nėra vienas iš tų vaikinų, kuris pažiūrėjęs į panelę mato tik jos išvaizdą. Lyg daugiau nebūtų į ką atkreipti dėmesio.. Ir išvis kas čia per stereotipai apie tuos modelius. Ne kartą iš draugų yra girdęs pasakymus "kas iš to grožio, jei protas kaip ožio". Arba apie blondines, nu visiška nesąmonė. Kaip žmogaus intelektą gali lemti jo plaukų spalva? Jis visuomet kritikavo tokį paiką ir niekam tikusį požiūrį. Žinoma, nesako, kad išvaizda nesvarbi, svarbi ir net labai, tačiau svarbiausia tai kas viduje. Kažkodėl Briana jam pasirodė kitokia. Tokia šilta savo vidumi, neatstumianti, o atvirkščiai, stipriai traukianti jėga. Štai kodėl šiam pasimatymui išrinko ne banalę daugelio studentų pamėgtą vietą.
-Na tu dar labai jauna, nesenai pradėjai karjerą ir viskas prieš akis..-šypteli tarsi padrąsindamas ją, nors čia jokio padrąsinimo greičiausiai nereikėjo.-Žiūrėk dar keleri metai ir tapsi garsiu Vicoria Secret modeliu, tuomet tikrai bus sunku tave pasišnekinti..-nusijuokia, nors tokios galimybės tikrai neatmeta. Dažnao tenka išgirsti gražių žodžių apie savo darbus, tačiau kas kart jie vistiek priverčia jį lengvai nurausti.-Net nesu profesionalas, apkritai nuėjau į kelis seminarus ar paskaitas universitete, kurios man net nepriklauso, tiesiog savo malonumui,-nusijuokia ir lyg numoja ranka. Na taip, talentą turi šito nepaneigsi.-O dėl asmeninės fotosesijos tai labai prašom, manau kai sulauksime pirmojo sniego galėsime kažką sumastyti,-Brianai tik užteko užsiminti apie savo norus, o jo galvoje jau sukosi tūkstančiai idėjų. Prisitraukęs meniu arčiau savęs atverčia jį akimis perbėgdamas kiekvieną patiekalą. Daugelį iš jų buvo ragavęs, apskritai su maistu jį labai sunku nustebinti.Tiksliai neapsisprendęs ko nori pakelia galvą į elegantišką padavėją.- Tai visų pirma ką dama išsirinko,-belaukdamas kol Bri pateiks užsakymą dar kartą nužvelgia karštus patiekalus.-O man galbūt citrininės vištienos su įdarytais džiovintais pomidorais ir salotomis. Ir galbūt butelį "montrachet" balto vyno,-šypteli ir užvertęs meniu knygą paduoda ją padavėjui.-Rimtai tik salotos?-nusijuokia kilstelėdamas antakius.
Back to top Go down
Online
avatar

Priority : Family
Posts : 561
Location : Why Paris? Paris needs no reason, paris is its own reason.

Lauren Monique Ritchey

PostSubject: Re: RESTORANAS EIFELIO BOKŠTE   Fri Dec 01, 2017 12:28 pm


Na, kalbant atvirai, Briana šį darbą dirbo jau keturis metus ir galėjo drąsiai sakyti, kad buvo pasiekusi tikrai daug, apkeliavo kone pusę pasaulio, sudalyvavo begalybėje fotosesijų, net tapo kelių pasaulinių kompanijų veidu, tačiau nė kartelio nepasijuto esanti garsi ar kažkuo geresnė ar ypatingesnė už kitus, juk buvo lygiai toks pat žmogus kaip ir visi, paprasčiausiai išpildė savo svajonę ir dirbo mėgstamą darbą, kuris garantavo nuolatinį dėmesį,-Kalbi taip, lyg pats būtum kone pensininkas,-negarsiai nusijuokusi ištarė, žinoma, metai įrašyti dokumentuose gal ir sakė, jog ji dar jauna, žinoma, tokia ir jautėsi, bet galbūt ankstyvas išvykimas iš namų ir išsikraustymas į visai kitą pasaulio galą privertė subręsti, kiek anksčiau nei buvo įprasta tokio amžiaus merginoms, tačiau Briana niekada dėl to nesigailėjo, bent jau buvo užtikrinta, kad nežvelgia į pasaulį pro rožinius akinius. Tačiau Quinton ėmus kalbėti apie Coleen norimą asmeninę fotosesiją ir kaip būtų galima ją padaryti, Briana net kilstelėjo antakius,-Na va, o tu dar sakai, kad nesi profesionalas, paprasti fotografai liepia išsirinkti vietą pačiam ir papozuoti taip, kaip tu nori, nesvarbu ar gaunasi gražiai ar ne, o tu...tik vienas mano žodis ir tu jau žinai, ką būtų galima padaryti,-plačiai nusišypsojusi linktelėjo, kad ir kaip bebūtų, bet su kiekviena minute Quinton vis labiau žavėjo merginą, ne tik dėl to, kaip jis atrodė, tačiau ir tai, jog tikrai turėjo galvą ant pečių, beprotiškai mylėjo tai, kuo užsiima, kad ir laisvalaikiu ir buvo beprotiškai lengva kalbėtis, lyg jiedu pažinotų vienas kitą begalybę metų. Priėjus padavėjui ir vaikinui leidus jai išsirinkti pirmai, Briana dar kartelį pagalvojo,-Manau, kad Cezario salotų,-nežymiai linktelėjusi ir šyptelėjusi padavėjui grįžo akimis ties tuo, su kuriuo šiandien čia ir atėjo, tačiau Quinton išsakius savo norus ir prikibus prie Brianos pasirinkimo, mergina nusijuokė,-Galbūt skamba juokingai, bet per pietus su drauge suvalgiau didžiulę picą ir akivaizdu, jog tai buvo mano klaida, nes dabar nieko daugiau nei salotos, nepatalpinčiau savo skrandyje,-dar kartą nusijuokusi ištarė. Žinoma, koks normalus žmogus, žinodamas, jog vakare eis į pasimatymą ir valgys vakarienę, per pietus suvalgytų picą, tikriausiai joks, bet Briana taip padarė ir štai, kad nesėdėti prie tuščio stalo, kol Quinton valgys, protingiausia buvo pasirinkti salotas. Ir greičiausiai, jog šią sekundę Coleen dar kartą jį nustebino, galbūt vaikinas įsivaizdavo, kad ji valgo du grūdus per dieną, laikosi griežtų dietų ir neduok Dieve suvalgys daugiau nei leista, tačiau toli gražu taip nebuvo, jeigu ji laikytųsi dietų, picos į ją įtrauktos tikrai nebūtų,-O jeigu ne paslaptis, kuo užsiimi be fotografavimo?,-nusišypsojusi pasiteiravo, na, buvo įdomu daugiau sužinoti, negražu visą laiką kalbėti tik apie ją.
Back to top Go down
Online


Sponsored content

PostSubject: Re: RESTORANAS EIFELIO BOKŠTE   


Back to top Go down
 

RESTORANAS EIFELIO BOKŠTE

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Eifelio bokštas-