Oh Paris, you know
I held on too much .
heaven
PAGEIDAUJU/ IEŠKAU - Page 2

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 PAGEIDAUJU/ IEŠKAU

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar

Everything's weird and we're always in danger. Why would you shatter somebody like me?
Priority : we're the heirs to the glimmering world
Posts : 5718
Location : I carry the dollhouse safe on my shoulders through the black city
Accounts : Ander Pierre Rochette
Name : Ḥawwāh
Everything's weird and we're always in danger. Why would you shatter somebody like me?
Arienette Truffaut

PostSubject: Re: PAGEIDAUJU/ IEŠKAU   Sat Jun 10, 2017 10:20 pm


Ex

“Hey,” Shadow had said, “I’ll be your puppy. What do you want me to do? Chew your slippers? Piss on the kitchen floor? Lick your nose? Sniff your crotch? I bet there’s nothing a puppy can do I can’t do!” And he picked her up as if she weighed nothing at all and began to lick her nose while she giggled and shrieked, and then he carried her to the bed.

Arienette dar gyvendama gimtojoje Kanadoje susipažino su vyru, kurį jau visai netrukus ėmė vadinti gyvenimo meile. Turbūt per anksti, nes po kurio laiko sužinojusi apie jo nusikaltimus pagavo jį kadre, įvykio vietoje ir įdavė į policiją. Dėl buvusių santykių rimtumo, dabartinės situacijos bei jausmų ir veido apsitarsim (nors būtų smagu dėl bendros grafikos koks Ricky Whittle, Max Irons ar koks kitas Emily kolega). Lauksiu  
Back to top Go down
avatar

and into the forest I go,
to lose my mind and find my soul
Posts : 126
and into the forest I go, to lose my mind and find my soul
Matthieu Axel Vinyard

PostSubject: Re: PAGEIDAUJU/ IEŠKAU   Tue Jun 13, 2017 11:35 am


Love

Ji - angelas, pasitaikęs mirtingojo kely. Tai mergina, kuri yra kone niekada neišsipildžiusi svajonė. Smulki, mielų veido bruožų, blizgančių akių ir nuoširdžios šypsenos. Tokios geros širdies, kad savo gėriu dalinasi su visais. Uoli krikščionė, iš darnios pastoriaus šeimos, visada pasiruošusi padėti nelaimės ištiktiems. Veganė, savanorė keliose organizacijose, studijuojanti mediciną, apsikrovusi beglobiais gyvūnais. Saugo save iki vestuvių, davusi skaistybės įžadus ir to sėkmingai laikosi su nei vienu vaikinu nenueidama toliau negu derėtų.
Jai jis tik dar vienas nelaimingas žmogus, kuriam norisi padėti viskuo kuo tik galima. Ji jam, svajonė, kuriai niekada nelemta išsipildyti, bet jis padarys viską, kad praleistų kuo daugiau laiko su mergina. Vienpusė beprotiška meilė, tačiau nežinia... gal kada svajonėms bus lemta išsipildyti?  

Susidomėjus - detaliau į pm. ♥best friend

Ji vos tik pamatė Matthieu - iškart pamilo jo rudas akis, tą berniukišką šypseną ir suveltus nepaklusnius varno plunksnų juodumo plaukus. Viskas ko jai reikėjo, tik jis. Keli šokiai vakarėlyje, neišmatuojamas kiekis išgerto alkoholio ir jai pavyko prisivilioti vaikiną nakčiai. Jiedu permiegojo, merginai naktis buvo tiesiog nuostabi, o jam tik eilinis nuotykis. Ji niekada nenorėjo jo paleisti, o jis net nebandė prisirišti. Merginai buvo sunku su Matthieu, ji visame kame bandė būti jo gyvenime, nepraleido nei dienos jam neparašydama ar nepaskambindama, visuomet ieškodavo dingsties su juo susitikti, su viltimi, kad jis ją įsimylės ir jiedu galės būti kartu. Tačiau Matthieu kelyje pasitaikė kita mergina, jis įsimylėjo ir susitikęs su drauge viso labo galėjo kalbėti vien tik apie savo susižavėjimo objektą. Merginai tai buvo tarsi peiliu per sielą, tačiau ji nenuleido rankų ir nutarė padaryti viską, kas jos galioje, užkariauti vaikino širdį ir išmušti jam iš galvos įsimylėtą merginą.

Susidomėjus - detaliau į pm. ♥
Last edited by Matthieu Axel Vinyard on Tue Jun 27, 2017 11:28 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
avatar

More than anything I grieve over what we never said
Priority : There are no secrets to success. It is the result of preparation, hard work, and learning from failure
Posts : 1364
Location : I love Paris for the million reasons that everybody loves the city. It's an incredibly romantic and beautiful place
Accounts : Amara, Evelyn, César
Name : aistė
More than anything I grieve over what we never said
Verónica Arsenia Toretto

PostSubject: Re: PAGEIDAUJU/ IEŠKAU   Thu Jun 22, 2017 2:37 pm


Father

Ispanas, grynas mafijozas, kuris buvo labai ilgai 'medžiojamas' kitų mafijozų, mat kažkaip baisiai prisidirbo. Labiau už savo mafiją mylėjo savo šeimą. Stiprus smūgis buvo jam, kai jo žmona paliko jį su dar visai maža dukra. Tačiau buvo per daug protingas, kad palūžtų - kadangi buvo labai stipriai medžiojamas, jau po savaitės laiko su dukra išvažiavo į Italiją - į savo žmonos gimtąją šalį, kur per pažintis nesunkiai įsikūrė, pasislėpė nuo nenormalių mafijos narių, taip paslėpdamas ir savo dukrą. Kuo puikiausiai vienas užaugino Veroniką, o ir santykiai jų visada buvo labai tobuli, nes ir pati Arsenia žinojo visą savo gyvenimo, tėvo gyvenimo istoriją, tai kaip sakoma - kai nėra paslapčių, nėra ir jokių pykčių. Italijoje jis su savo dukra gyveno tikrai gan ilgai - vat ji dvidešimt vienerių nusprendė išvažiuoti į svajonių šalį - Prancūziją, tačiau su tėvu visiškai ryšių nenutraukė - bendravo daugiausiai telefonu. Na o dabar, jis pats atvyksta į šitą šalį, susitvarkęs su savo neramiu gyvenimu, ir su tikslu čia atversti visiškai tuščią lapą.
(jei kas susidomėsit - pm   )

First love &ex

Susipažino jie kai gyveno dar tame pačiame kieme, dar Italijoje. Jis su dar keliais savo draugais buvo tie žmonės, kurie prižiūrėdavo, žaisdavo kartu su Veronika. Amžiaus skirtumas tarp jų vos keli metai, ir jau turbūt galvojate, kokia ten buvo priežiūra? Bet vat kažkokį brolišką jausmą jis jai tada prijautė, ir taip savaime gavosi, kad visur kur ji - ten ir jis. Kai šiek tiek paaugo - įžengė į paauglystę, kažkaip ryšiai tarp jų nutrūko, ir visai kaip per kokį filmą, mokyklos valgykloje, pietų metu, kai visi stalai buvo užimti, išskyrus vieną - susėdo jie prie to vieno, ir dar kartą atnaujino savo draugystę. Tik šį kartą, laikui bėgant tapo dar geresniais draugais, ir net patys nepajautė, kaip tarp jų įsižiebė kažkokia simpatija. Tai simpatijai augant, didėjant, Veronika spėjo sulaukti ir savo aštuoniolikto gimtadienio, į kurį pakvietė ir jį, ir vat to gimtadienio metu prisipažino vienas kitam apie savo jausmus, ir kad būtų labai oficialu - nusprendė tapti pora. Kadangi sakoma, kad pirma meilė dažniausiai būna nelaiminga - tai ir jiems panašiai buvo, nes kažkaip pačioje pradžioje jeigu viskas buvo tobula- vėliau, prasidėjo pykčiai, o viską 'vainikavo' vaikino išdavystė su Veronikos geriausia drauge. Aišku, tokia ten ir draugė, ji buvo senokai buvo įsižiūrėjusi Veronikos vaikiną, todėl jai matant, pasibučiavo su juo, o kadangi Toretto jau toks buvo charakteris viską sureikšmint, tai 'be jokių scenų', kaip kokia princesė, susimušė su savo drauge, ir po to vakaro dingo iš vaikino akiračio.
Dar bandė jis su Veronika susisiekti, tačiau vėliau sužinojo, kad ji išvažiavo į Paryžių. Viskas kas jam tada liko iš jų draugystės - tai tik jos instagramas, kurį dar pastalkindavo mąstydamas, kaip čia reikėtų su ja susisiekti, kol galiausiai, ir jo gyvenimas pakrypo taip, kad šis atsidūrė tame pačiame Paryžiuje.
(jei kas susidomėsit - pm   )  

Brother

Kadangi Toretto šeima buvo žinoma ne iš kokios nors stebuklingos, pasakiškos pusės - tiek Veronikos tiek jos brolio mama pabėgo nuo Veronikos tėvo kai pačiai Veronikai buvo vos penkeri. O pabėgo su kitu vyru, visai į kitą šalį. Ten moteris jau turėjo berniuką - Veronikos vyresnį brolį, apie kurį, deja, dar dabar Toretto net nenutuokia. Esme tame, kad vaikinas pats per savo tėvus susižinojo, kad jo mama dar mažą savo dukrą paliko Italijoje, o per pažįstamus ryšius sužinojo, kad ta jos dukra&jo sesuo - Prancūzijoje, dar geriau pasigilino, ir susižinojo, kad būtent Paryžiuje. Tai vat ir atvažiavo į Paryžių, su tikslu pradėti naują gyvenimą ir susirasti, bei susitikti niekada gyvenime nematytą sesę
(jei kas susidomėsit - pm   )

Back to top Go down
http://zacife.tumblr.com Online


Sponsored content

PostSubject: Re: PAGEIDAUJU/ IEŠKAU   


Back to top Go down
 

PAGEIDAUJU/ IEŠKAU

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: forumas :: Paris is always a good idea-
Post new topic   Reply to topic