Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
eifelio bokštas - Page 2

Share | 
 

 eifelio bokštas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar

Posts : 79

Archer Dior Leclair

PostSubject: Re: eifelio bokštas   Sun Mar 04, 2018 11:40 amArcher niekuomet per daug nemėgo vietų, kuriose būdavo itin daug žmonių. Jam labiau patikdavo ramios, dar neatrastos ir gan keistos aplinkos. Juk būdavo kur kas įdomiau sėdėti apleistame name nei ten, kur aplinkui nuolat zuja šimtai žmonių ir neleidžia susikaupti. Išimtį jis darydavo tik metro, nors galbūt ir šią vietą buvo galima laikyti gana keista, ypač žinant, kad ten jis grodavo klasiką. Šalia Eifelio bokšto žmonių būdavo nuolat, net ir vidury nakties galėjai sutikti kelis turistus manančius, kad būtent tuomet galės ramiai pasigrožėti pagrindiniu Paryžiaus traukos objektu. Eilinę dieną Dior tikrai nebūtų čia pasirodęs, tačiau šiandien nebuvo eilinė diena. Jis pagaliau vėl gavo progą pamatyti Angeline, kurios jau buvo spėjęs pasiilgti. Ta mergina kažkokiu būdu visuomet sugebėdavo jį nudžiuginti, o tokią savybę tikrai vertėjo puoselėti. Ne visuomet Leclair greitai rasdavo bendrą kalbą su naujais žmonėmis. Dažnai jiems pasirodydavo per daug keistas, kalbėdavo apie klasikinę muziką, bandydavo įtikinti, kad net ir šiais laikais ji galėtų būti populiari, o ir rengdavosi ne itin įprastai. Būtent todėl jis džiaugėsi, kad Fiore egzistavo jo gyvenime. Nešdamasis medžiaginiame maišelyje įdėtą šampano butelį ir dvi plastmasines taures vaikinas pagaliau pasirodė prie bokšto, iškart imdamas dairytis savo kompanionės. Pagaliau išvydęs Cipriani kiek tolėliau priėjo prie jos ir apkabino ją per pečius tarsi būtų jos vaikinas. Tikriausiai šitaip jį paveikė visos kitos laimingos porelės vaikštinėjančios aplinkui. - Labas, atsiprašau, kad užtrukau, bet parduotuvėj įstrigau eilėje,-apgailestaujamai nusišypsojo, tikėdamasis atleidimo.
Back to top Go down
Online
avatar

your silence is the most violent
Posts : 2511
Accounts : benjamin
Name : Greta
your silence is the most violent
Allison Caitlin Buckner

PostSubject: Re: eifelio bokštas   Sun Mar 04, 2018 4:29 pm


bevaikštinėdama Cipriani vis išsitraukdavo telefoną įamžindama Eifelio bokštą, teko pripažinti, jog nors čia vos atsikrausčiusi lankėsi dažnai, iki šiol ši vieta jai buvo širdžiai miela, dėl to greičiausiai ir pasiūlė Archer čia susitikti. pajutusi vaikino rankas ant pečių akimirkai sustingo, jeigu ne Dior balsas, kurį iškart Angeline atpažino, ar šiaip jeigu nebūtų su niekuo susitarusi susitikti, būtų vožtelėjusi alkūne atgal, bet visa laimė, jog Leclair iškart prakalbo. atsakydama į apkabinimą tuo pačiu akimirkai pastovėjo, visgi pasiilgusi buvo draugo. - nesijaudink, vaikštinėjant laikas neprailgo, - atsitraukusi nuo vaikino ištarė su šypsena veide. teko pripažinti, jog pastarąsias dienas Angeline ne kartą buvo paėmusi telefoną į rankas norėdama parašyti Archer, tačiau dėl kažkokių priežasčių nustumdavo tą mintį į šalį, o dabar su juo susitikus galbūt net gailėjosi, jog neišdrįso raštelti pirma anksčiau. - na, tai pasakok, ar nekantrauji groti orkestre? - suplojo rankomis ir susidomėjusi žvilgtelėjo į pašnekovą, visgi tikrai laikė Leclair talentingu bei žinojo, kiek jam daug reiškė tokia galimybė. tiesą sakant, Cipriani gyvenime nebuvo tiek daug žmonių, dėl kurių laimės ji nuoširdžiai džiaugtųsi, tačiau Archer užėmė jos gyvenime tokią vietą, kad net dėl paprasčiausių gerų naujienų nudžiugdavo, o proga vaikinui groti simfoniniame orkestre tikrai labai ją nudžiugino. netrukus pradėjo kartu žingsniuoti takeliu, o mergina akies krašteliu užmatė maišelį su gėrybėmis, tad besižvalgydma kiek tolėliau pamatė tuščią suoliuką, ant kurio paskui prisėdę galės pasimėgauti šampanu.
Back to top Go down
Online
avatar

Posts : 79

Archer Dior Leclair

PostSubject: Re: eifelio bokštas   Mon Mar 05, 2018 7:04 pm


Buvo akivaizdu, jog Archer gerokai rizikavo šitaip slapta prieidamas prie merginos ir iškart puldamas ją apkabinti, juk ji labai lengvai galėjo pagalvoti, kad tai ne jis, o šiaip koks nors nepažįstamasis sugalvojęs palaikyti kompaniją vienai bevaikštinėjančiai merginai. Jau ne kartą buvo pajutęs kokie greiti gali būti Angeline refleksai, tačiau vis tiek pasielgė šitaip netikėtai. Šis vaikinas turėjo savybę vis kaip nors nustebinti, galbūt todėl, kad jo kraujagyslėmis tekėjo ne kraujas, o muzika ir kūrybingumas. - Man vis atrodo, kad šitaip nuolat vėluodamas, vieną dieną rasiu bendraujančią su kokiu nors kitu Prancūzų, bet juk aš menininkas mums laikas eina kitaip,-nusijuokė taip savotiškai iš savęs pasišaipydamas. Negalėjo susilaikyti, nes savo įprotį visur vėluoti laikė bene didžiausiu savo trūkumu. - Man pasiūlė ten groti, bet dar nesutikau. Pameni pasakojau, kad esu sugalvojęs naują pasirodymą su savo originalia muzika ir šokančia balerina. Ilgai ieškojau tinkamos šokėjos, bet visoms kažko trūkdavo, tačiau visai neseniai atsitiktinai radau reikiamą merginą. Bėda tame, kad ir simfoninio orkestro koncertas ir mano pasirodymas suplanuotas tą pačią dieną ir tą pačią valandą. Turiu kažkurio dalyko atsisakyti, bet negaliu, ne apie abu ilgai svajojau,-tai papasakojęs, vaikinas viltingai pažvelgė į Fiore tikėdamasis, kad ji turės kokį nors genialų sprendimą. Nusivedęs merginą prie to laisvo suoliuko prisėdo ir ištraukė dvi taures - vieną paduodamas jai, o kitą pasilikdamas sau. Nesvarbu, kad jį kankino dilemos, tačiau vis tiek buvo puiki proga atšvęsti, jau ilgai jam taip puikiai nesisekė, kaip dabar. Gana lengvai atkimšęs butelį ir neišlaistęs per daug šampano ant žemės, įpylė šiek tiek gėrimo Cipriani ir sau. - Papasakok man kokie ten darbai prislėgė?-dar pasiteirauja, neskubėdamas iškart gerti.
Back to top Go down
Online
avatar

your silence is the most violent
Posts : 2511
Accounts : benjamin
Name : Greta
your silence is the most violent
Allison Caitlin Buckner

PostSubject: Re: eifelio bokštas   Mon Mar 05, 2018 9:06 pm


na, kas be ko, Angeline visada mėgo staigmenas ar šiaip kokius spontaniškus sprendimus, apie kurių pasekmes nė negalvoji, visgi tas trumpalaikis adrenalino jausmas, užliejantis visą kūną suteikia teigiamas emocijas, kurios visada maloniai nudžiugina, tad nenuostabu, jog ir išgirdusi Archer naujieną nekantravo išgirsti, kaip jis pats jaučiasi. beklausydama vaikino vis žvilgtelėdavo jam į akis, o paskui trumpam į tolį, kad nespoksotų per daug, tačiau net nereikia stebėtis, jog Fiore žvilgsnis, nepaisant pastangų, vis nukrypdavo link Leclair. - nu va, pasitaikė dvi tokios puikios progos ir dabar tenka rinktis... - giliai atsidususi minutėlę patylėjo, mėgindama sumąstyti kokią nors išeitį. - o neišeitų savo pasirodymo kaip nors perkelti? suprantu, jog viskas jau suplanuota, tačiau abejoju, ar yra kita išeitis. kas jeigu pavėlintum savąjį šou bent porai valandų? - gūžtelėjo pečiais užsikišdama sruogą plaukų už ausies. žinoma, tai pareikalautų daug pastangų bei darbo, tačiau Cipriani tai buvo vienintelė į galvą šovusi mintis. atsisėdusi ant suoliuko net lengviau atsikvėpė, visgi šiandien visą dieną praleido avėdama aukštakulnius. laikydama taurę, kol Dior pylė šampano, mergina žvilgtelėjo į praeinančią senukų porą ir pati sau šyptelėjo, nors ir nebuvo didžiausia romantikė, kažkaip vis tiek mielai atrodė. - na, kaip ne paslaptis, nesu pats darbščiausias žmogus pasaulyje, tad interjero dizaino studijos tikrai užima nemažai laiko. - linktelėjo galvele vos įsivaizdavusi, kiek dar darbuotis teks grįžus namo. iš tiesų buvo gera nors trumpam atitrūkti ir susitikti su artimu žmogumi užuot sėdėjus dieną naktį ir tikėtis, jog su Redbullio pagalba pavyks užbaigti visus darbus. - taip pat suprastėjo brolio sveikata, nors ir nelabai dažnai matomės, pastebiu, jog jam nelengva, tai žinai, dar daugiau streso. - pasuko galvą į Archer liūdnai šyptelėdama. Angeline vyresnysis brolis visada buvo jos geriausias draugas, tačiau dėl savo psichinės ligos jam tenka gydytis kitame mieste, dėl ko mergina nuolatos nerimavo. - nu va, galvojau, jog susitikę iškart galėsim šaut šampaną ir švęsti, bet, pasirodo, čia dar kiek problemų... na, nebūtume mes. - juokaudama ištarė kilstelėdama taurę bei švelniai kumštelėjo alkūne Dior.
Back to top Go down
Online


Sponsored content

PostSubject: Re: eifelio bokštas   


Back to top Go down
 

eifelio bokštas

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Eifelio bokštas-