Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
parkelis

Share | 
 

 parkelis

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
avatar

Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Priority : You must learn some of my philosophy. Think only of the past as its remembrance gives you pleasure.
Posts : 29422
Location : fire burns brighter in the darkness
Accounts : BNMPPS
Name : Fire
Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Camilla Arya Knight

PostSubject: parkelis   Wed May 17, 2017 12:11 pm


Back to top Go down
avatar

Guest
Svečias

PostSubject: Re: parkelis   Sun Aug 27, 2017 12:42 am


Po ilgų svarstymų James nusprendė jog laikas pradėti,kurtis asmeninį gyvenimą,pagyventi dėl savęs,ne tik dėl darbo ir darbu. Todėl vienam draugo vakarėlį išvydęs dailę merginą susibendravo su ja,bei paprašė telefono numerio. Ilgai nelaukęs sukaupė drąsą ir pakvietė susitikti. Merginai sutikus labai nudžiugo. Nenorėdamas ateiti tuščiomis rankomis vaikinas nupirko penkias rausvas rožes,nes taip mane mažiausia tikimybė prašauti,juk visos merginos mėgsta rožes. Atėjęs į parkelį prie Eifelio bokšto ėmė laukti Sandros.
Back to top Go down
avatar

Priority : Let us make our future now, and let us make our dreams tomorrow’s reality
Posts : 115
Name : simona

Esther Nadzia Wiśniewski

PostSubject: Re: parkelis   Sun Aug 27, 2017 1:02 am


Sandra pastaruoju metu tikrai gan ilgokai buvo užsisėdėjusi namuose, todėl vos tik radus progą - išlėkė į vieno pažįstamo vakarėlį kartu su dar keliom draugėm. Aišku, kad tokiuose vakarėliuose kaip tas žmonės dažniausiai būna nepažįstami, ir tik ten vietoj susipažįsta, o paskui, tikrai ne taip dažnai palaiko dar kažkokius ryšius. Bent jau Sandra tai tikrai - nes ji išvis kažkaip retai žmones prisimena iš tų vakarėlių, nes pagal ją vakarėliai - tai atpilt, o ne su kažkokiais nepažįstamais bandyti susipažinti. Tai ir šis variantas nebuvo išskirtinis - James ji neprisiminė, tai net nustebo, sulaukusi pakvietimo susitikti, tačiau, neatsisakė. Nes jei ne pasivaikščiojimas Paryžiuje su labai mažai pažįstamu žmogumi - tai matyt, ir toliau namuose sėdėtų be jokios veiklos. 
Todėl netrukus į parkelį takeliu atėjo Bronikowski. Apsižvalgiusi bandė akimis susirasti tą ne itin pažįstamą žmogų, mat apytiksliai, prisiminė tik kaip jis atrodo. Kadangi žmonių irgi buvo nemažai - to žmogelio dar vis neužmatė, todėl atsiduso automatiškai be jokio tikslo išsitraukdama telefoną iš kišenės, ir dar vieną sykį perbėgo akimis per vaikštinėjančius žmones
Back to top Go down
avatar

Guest
Svečias

PostSubject: Re: parkelis   Sun Aug 27, 2017 1:12 am


Vaikinas žvalgėsi ir iš įpročiu vertino kiekvieną žmogų,tai jau buvo ,profesinė liga. Neiilgai trukus jis išvydo ir merginą,kuri aiškia jo nematė. Nužvelgęs ją nuo galvos iki kojų akimirką pasigrožėjo ja,nes
Sandra atrodė kerinčiai.
Supratęs,kad jei toliau taip stovės jie taip ir nesusitiks,vaikinas priėjo prie jos,-Labas Sandra,-pasisveikino su mergina ir nieko nelaukęs nusprendė įteikti gėles,-Čia tau,tikiuos patiks,-nusišypsojo įteikdamas jai rožes ir tikėjosi,jog jos jai patiks ir,kad nesusimovė rinkdamas gėles. James ir pats stengėsi atrodyti pasitempęs,vilkėjo tamsius džinsus ir šviesius marškinius,juk norėjo padaryti gerą įspūdį.

Back to top Go down
avatar

Priority : Let us make our future now, and let us make our dreams tomorrow’s reality
Posts : 115
Name : simona

Esther Nadzia Wiśniewski

PostSubject: Re: parkelis   Sun Aug 27, 2017 1:30 am


Mergina nuoširdžiai nesuprato, kokia proga buvo pakviesta į susitikimą, tai vat iš smalsumo ir sutiko. Dievaži, gal prisidirbo tą vakarą, primušė kažką būdama visiškai girta? Negali žinot juk, o pati tai savo veiksmų nelabai atsimena, tai... gal čia ir buvo viena iš priežasčių, dėl ko galėjo būti pakviesta į susitikimą.
Visai netrukus užmatė tą žmogelį, dar iš įpročio kilstelėdama ranką į viršų, šitaip pasisveikindama per atstumą, o paskui, kai jis priėjo, šyptelėjo draugiškai, nužvelgdama pašnekovą, kuris kažkodėl pasirėdęs pasirodė. - Labas... - labai greitai pasisveikino, dar susimąstydama, kad netyčia nepasakytų kokio kito vardo.- .. James? - šyptelėjo šitaip užbaigdama savo puikų pasisveikinimą, ir paėmė tas rožes į rankas suraukdama antakius, nes kažkaip net nustebo.- Ačiū. Už ką čia tos rožės? - sukrizeno rankoje pasukiodama gėles, o paskui, tą patį nustebusį, pasimetusį žvilgsnį pakėlė į Lightwood
Back to top Go down
avatar

Guest
Svečias

PostSubject: Re: parkelis   Sun Aug 27, 2017 11:04 pm


-Taip James,tikiuos prisimeni mane,ar vis dėlto,per daug kokteiliukų buvo,-nusišypsojo jis. Merginai paėmus rožes,pastebėjo jos nuostabą,o kausimas tik tai patvirtino,tačiau vaikinas nepasimetė,-Vaikinas paprastai gėles dovanoje merginai,kai ši jam krenta į akį,ir tikisi su ja susitikti dar ne kartą. Sužavėjai mane todėl nusprendžiau,jog tai bus įžanga į tikrą pasimatymą,-pasakė žvelgdamas į tamsiaplaukę,-Norėsi pasivaikščioti ar pakilti į bokštą?-paklausė svarstydamas,ką juodu galėtų nuveikti tokioje nuostabioje vietoje,be to,jog pažintų venas kitą.
Back to top Go down
avatar

Priority : Let us make our future now, and let us make our dreams tomorrow’s reality
Posts : 115
Name : simona

Esther Nadzia Wiśniewski

PostSubject: Re: parkelis   Mon Aug 28, 2017 12:05 am


- Ko gero per daug kokteilių,- sutikusi su antru James variantu Sandra dar atsiprašomai šyptelėjo. Nenorėjo per daug rodyti, kad beveik visiškai jo neprisimena, tačiau meluoti irgi nenorėjo. Visą pokalbį akys buvo nuleidusi į rožes, kažkodėl jautėsi patogiau į James per daug nežiūrinti, VIZGI su beveik nepažįstamu žmogumi kalbėjo. - Nesuprantu, kaip kritau tau į aki, James, - pagaliau pakėlė akis ir tęsė toliau - juk matėmės vieną kartą gyvenime, o patalpoje buvo pilna alkoholio, - metusi reikšmingą žvilgsnį tiesiog nesutiko su jo žodžiais. - O dėl kito karto dar pažiūrėsim, - gūžtelėjusi pečiais dar akimirką apgalvojo jo pasiūlymą. - Mieliau pasivaikščiočiau, - linktelėjusi galva pradėjo eiti pirmyn.
Back to top Go down
avatar

Guest
Svečias

PostSubject: Re: parkelis   Mon Aug 28, 2017 12:21 am


-Taip jau su jais būna,skanūs geri,kaip limonadą,o po to žiūrėk sukasi galva,-pasakė akivaizdų faktą.Jis matė,kad mergina jautėsi,kiek nejaukiai tačiau tai buvo normalu,juk tikrai mažai vienas kitą pažinojo.
Paklaustas,kaip ji krito jam į akį tarė,- Buvau visiškai blaivas,kai pamačiau tavo tamsias akis,tamsius ilgus plaukus,išsiskyrei iš visų ten buvusių merginų,-pasakė jai tiesą,- O alkoholis,jei o buvo patalpoje nereiškia jog daug geriau. pabendravus su tavimi,pasirodei,jog vidumi esi tokia pat graži,kaip ir išorėje. Žinau bendravome ne daug,tu mažai,ką prisimeni,bet aš atsimenu pakankamai ir dėlto žaviuosi tavimi.
Merginai pasakius,kad pagalvos dėl kito karto kolkas nieko nesakė.Sandrai sutikus pasivaikščioti,linktlėjo galvą,-Gerai pasivaikštom,jei nori gali klausti,bet ko apie mane viską atsakysiu,-pasakė,gan užtikrintai.
Back to top Go down
avatar

I'll stop wearing black when they make a darker color
Priority : If I didn't care for fun and such, I'd probably amount to much. But I shall stay the way I am, Because I do not give a damn.
Posts : 1945
Location : Wanderlust consumed her; foreign hearts and exotic mids compelled her. She had a gypsy soul and a vibrant hope for the unknown.
Accounts : Amanda, Melissa, Adam & Martin
I'll stop wearing black when they make a darker color
Sabrina Remarque

PostSubject: Re: parkelis   Sun Nov 12, 2017 7:02 pmpastaruoju metu Andrew neturėjo kada atsipūsti, viena iš priežasčių buvo kilę neramumai su vienu pirkėju, mat vaikinas, kaip nekeista, nesugebėjo sulaikyti liežuvio už dantų ir galima sakyti, dabar vaikšto puošiančia mėlyne po akimi. paprastai Irvine tokius nepasisekusius nutikimus numoja ranka, visko juk pasitaiko, kai užsiimi tokiais dalykais, tačiau būtent dabar, kai turėjo susitikti su Arabella, dėl to šiek tiek nerimavo. vieni sakytų, jog randai žmogų puošia ir nors Casey paprastai nerūpi kitų nuomonė, nemėgsta žmones, kurie jam rūpi, priversti nerimauti, tuo labiau dėl tokių smulkmenų. na, bet tikrai nebuvo verta atsisakyti susitikimo tik dėl tokių menkniekių, iš kitos pusės pats vaikinas norėjo prasiblaškyti ir nors trumpam nukreipti mintis į kažką pozityvesnio, o ne tik į jį slegiančias problemas. prieš atkeliaudamas į susitartą vietą, Andrew užsuko į parduotuvę nupirkti raudono vyno, kuris, buvo tikras, merginai patiks. vaikštinėdamas po parką, žvalgosi, ar kur nors ant žolės nesėdi blondinė, tačiau neradęs jos, net ir apsidžiaugia, nes niekada nemėgo vėluoti, o tai reiškė, jog jis pasirodė pirmas. suradęs nuošalesnę vietelę, keliauja link jos, kai staiga priešais jį atsiridena futbolo kamuolys. žvilgtelėjęs į toliau esančius vaikus, kurie tik ir laukia, kol Casey jį atiduos, netrukus paspiria kamuolį berniukams, akimirką pasijusdamas kaip koks Ronaldinho ir pasiekęs laisvą žolės plotelį toliau nuo žmonių, įsitaiso ant žemės, krepšelį su vyno buteliu padėdamas nuošaliau. išsitraukęs telefoną, žinoma, keletą kartų nufotografuoja Eifelio bokštą instagramui bei toliau stebėdamas poilsiaujančius žmones mėgaujasi dar pakankamai gražiu oru.
Back to top Go down
avatar

Just because the world can be cold doesn't mean we have to be
Priority : I FIND THAT LITTLE PARTS OF ME ARE INSPIRED BY THOSE I ONCE LOVED AND THAT IS HOW I KNOW THEY ONCE EXISTED, EVEN IF ONLY FOR A MOMENT, IN MY WORLD.
Posts : 7333
Location : TONIGHT THE MEMORY OF YOU IS BURNING INTO MY SOUL GETTING MY TEARS DRUNK
Accounts : Marla, Vincent, Max, Konstantin, Mel & Pheonix
Name : Boo
Just because the world can be cold doesn't mean we have to be
Arabella Minerva Falcone

PostSubject: Re: parkelis   Sun Nov 12, 2017 7:53 pmGreitu žingsniu kaukšėdama Paryžiaus gatvėmis ir žinodama, kad šiek tiek vėluoja, Bella besivalgydama kirto gatves, kad būtų trumpesnis kelias nusigauti iki eifelio bokšto parkelio. Rankose ji nešė dvi picos dėžes, kurias ką tik nusipirko vietinėje picerijoje. Bandydama visko netyčia neišmesti, stipriai suspaudė picas delnuose, nes čia toks svarbus turtas, kad negalima dabar paleisti. Pagaliau pasiekusi parkelį, pradėjo dairytis aplinkui, bandydama surasti pažįstamą veidą. Buvo šiek tiek sunkoka, nes žmonių buvo daug ir dauguma jų buvo atsukę nugaras, todėl sunkiai sekėsi jos paieškos, beeeet galiausiai žvilgsniu užkliuvusi ties pažįstama ševeliūra, kuri dabar buvo įsitaisiusi ant žemės, nuskubėjo greitu žingsniu Irvine link. Prižingsniavusi prie Andrew iš už nugaros, kur jis sėdi, apėjo vaikiną ir ištiesusi picų dėžes, pažvelgė Andrew į veidą.
- Ponaiti, ar tik ne jūs būsite užsisakęs šį užsakymą? - saldžiai užklausiusi, kilstelėjo antakius ir plačiai išsišiepė, juokaudama. Galiausiai padėjo picytes ant žemės ir pasilenkusi arčiau vaikino, apkabino jį šiltai, pasiūbuodama šiek tiek į šonus. Visai senokai ir bematė Andrew, todėl buvo begalo išsiilgusi jo kompanijos. - Laaaabas, - kiek užtestai sučiauškė ir atsitraukusi įsitaisė šalia Irvine ant žemės, pasitaisydama savo palčiuką ir suknelę. - Ilgai lauki? - pasukusi galvą, nužvelgė vaikiną ir laikė čiūrus, kad pasakytų, jog ką tik atėjo, nes pati Arabella nemėgo per ilgai versti laukti kitus,puikiai žinodama kaip annoying tai yra. - Kas...kas tau buvo..? - galiausiai pastebėjusi ryškią mėlynę ant dailaus Andrew veidelio, net šiek tiek išsižioja ir akimis perbėga per jo veidą, bandydama suprasti, kas čia nutiko. Iškart kardinaliai pasikeitė Bellos veidas, nes net apsidairė aplinkui, pagalvodama, kad čia galbūt nesenai tai įvyko, who knows.
Back to top Go down
Online


Sponsored content

PostSubject: Re: parkelis   


Back to top Go down
 

parkelis

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Eifelio bokštas-