Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
parkelis

Share | 
 

 parkelis

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar

Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Priority : You must learn some of my philosophy. Think only of the past as its remembrance gives you pleasure.
Posts : 39892
Location : fire burns brighter in the darkness
Accounts : Pascal, Percival, Nadira and Safira
Name : Fire
Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Camilla Arya Knight

PostSubject: parkelis   Wed May 17, 2017 12:11 pm


Back to top Go down
avatar

Posts : 88

James Lightwood

PostSubject: Re: parkelis   Sun Aug 27, 2017 12:42 am


Po ilgų svarstymų James nusprendė jog laikas pradėti,kurtis asmeninį gyvenimą,pagyventi dėl savęs,ne tik dėl darbo ir darbu. Todėl vienam draugo vakarėlį išvydęs dailę merginą susibendravo su ja,bei paprašė telefono numerio. Ilgai nelaukęs sukaupė drąsą ir pakvietė susitikti. Merginai sutikus labai nudžiugo. Nenorėdamas ateiti tuščiomis rankomis vaikinas nupirko penkias rausvas rožes,nes taip mane mažiausia tikimybė prašauti,juk visos merginos mėgsta rožes. Atėjęs į parkelį prie Eifelio bokšto ėmė laukti Sandros.
Back to top Go down
avatar

Priority : Let us make our future now, and let us make our dreams tomorrow’s reality
Posts : 136
Name : simona

Sandra Bronikowski

PostSubject: Re: parkelis   Sun Aug 27, 2017 1:02 am


Sandra pastaruoju metu tikrai gan ilgokai buvo užsisėdėjusi namuose, todėl vos tik radus progą - išlėkė į vieno pažįstamo vakarėlį kartu su dar keliom draugėm. Aišku, kad tokiuose vakarėliuose kaip tas žmonės dažniausiai būna nepažįstami, ir tik ten vietoj susipažįsta, o paskui, tikrai ne taip dažnai palaiko dar kažkokius ryšius. Bent jau Sandra tai tikrai - nes ji išvis kažkaip retai žmones prisimena iš tų vakarėlių, nes pagal ją vakarėliai - tai atpilt, o ne su kažkokiais nepažįstamais bandyti susipažinti. Tai ir šis variantas nebuvo išskirtinis - James ji neprisiminė, tai net nustebo, sulaukusi pakvietimo susitikti, tačiau, neatsisakė. Nes jei ne pasivaikščiojimas Paryžiuje su labai mažai pažįstamu žmogumi - tai matyt, ir toliau namuose sėdėtų be jokios veiklos. 
Todėl netrukus į parkelį takeliu atėjo Bronikowski. Apsižvalgiusi bandė akimis susirasti tą ne itin pažįstamą žmogų, mat apytiksliai, prisiminė tik kaip jis atrodo. Kadangi žmonių irgi buvo nemažai - to žmogelio dar vis neužmatė, todėl atsiduso automatiškai be jokio tikslo išsitraukdama telefoną iš kišenės, ir dar vieną sykį perbėgo akimis per vaikštinėjančius žmones
Back to top Go down
avatar

Posts : 88

James Lightwood

PostSubject: Re: parkelis   Sun Aug 27, 2017 1:12 am


Vaikinas žvalgėsi ir iš įpročiu vertino kiekvieną žmogų,tai jau buvo ,profesinė liga. Neiilgai trukus jis išvydo ir merginą,kuri aiškia jo nematė. Nužvelgęs ją nuo galvos iki kojų akimirką pasigrožėjo ja,nes
Sandra atrodė kerinčiai.
Supratęs,kad jei toliau taip stovės jie taip ir nesusitiks,vaikinas priėjo prie jos,-Labas Sandra,-pasisveikino su mergina ir nieko nelaukęs nusprendė įteikti gėles,-Čia tau,tikiuos patiks,-nusišypsojo įteikdamas jai rožes ir tikėjosi,jog jos jai patiks ir,kad nesusimovė rinkdamas gėles. James ir pats stengėsi atrodyti pasitempęs,vilkėjo tamsius džinsus ir šviesius marškinius,juk norėjo padaryti gerą įspūdį.

Back to top Go down
avatar

Priority : Let us make our future now, and let us make our dreams tomorrow’s reality
Posts : 136
Name : simona

Sandra Bronikowski

PostSubject: Re: parkelis   Sun Aug 27, 2017 1:30 am


Mergina nuoširdžiai nesuprato, kokia proga buvo pakviesta į susitikimą, tai vat iš smalsumo ir sutiko. Dievaži, gal prisidirbo tą vakarą, primušė kažką būdama visiškai girta? Negali žinot juk, o pati tai savo veiksmų nelabai atsimena, tai... gal čia ir buvo viena iš priežasčių, dėl ko galėjo būti pakviesta į susitikimą.
Visai netrukus užmatė tą žmogelį, dar iš įpročio kilstelėdama ranką į viršų, šitaip pasisveikindama per atstumą, o paskui, kai jis priėjo, šyptelėjo draugiškai, nužvelgdama pašnekovą, kuris kažkodėl pasirėdęs pasirodė. - Labas... - labai greitai pasisveikino, dar susimąstydama, kad netyčia nepasakytų kokio kito vardo.- .. James? - šyptelėjo šitaip užbaigdama savo puikų pasisveikinimą, ir paėmė tas rožes į rankas suraukdama antakius, nes kažkaip net nustebo.- Ačiū. Už ką čia tos rožės? - sukrizeno rankoje pasukiodama gėles, o paskui, tą patį nustebusį, pasimetusį žvilgsnį pakėlė į Lightwood
Back to top Go down
avatar

Posts : 88

James Lightwood

PostSubject: Re: parkelis   Sun Aug 27, 2017 11:04 pm


-Taip James,tikiuos prisimeni mane,ar vis dėlto,per daug kokteiliukų buvo,-nusišypsojo jis. Merginai paėmus rožes,pastebėjo jos nuostabą,o kausimas tik tai patvirtino,tačiau vaikinas nepasimetė,-Vaikinas paprastai gėles dovanoje merginai,kai ši jam krenta į akį,ir tikisi su ja susitikti dar ne kartą. Sužavėjai mane todėl nusprendžiau,jog tai bus įžanga į tikrą pasimatymą,-pasakė žvelgdamas į tamsiaplaukę,-Norėsi pasivaikščioti ar pakilti į bokštą?-paklausė svarstydamas,ką juodu galėtų nuveikti tokioje nuostabioje vietoje,be to,jog pažintų venas kitą.
Back to top Go down
avatar

Priority : Let us make our future now, and let us make our dreams tomorrow’s reality
Posts : 136
Name : simona

Sandra Bronikowski

PostSubject: Re: parkelis   Mon Aug 28, 2017 12:05 am


- Ko gero per daug kokteilių,- sutikusi su antru James variantu Sandra dar atsiprašomai šyptelėjo. Nenorėjo per daug rodyti, kad beveik visiškai jo neprisimena, tačiau meluoti irgi nenorėjo. Visą pokalbį akys buvo nuleidusi į rožes, kažkodėl jautėsi patogiau į James per daug nežiūrinti, VIZGI su beveik nepažįstamu žmogumi kalbėjo. - Nesuprantu, kaip kritau tau į aki, James, - pagaliau pakėlė akis ir tęsė toliau - juk matėmės vieną kartą gyvenime, o patalpoje buvo pilna alkoholio, - metusi reikšmingą žvilgsnį tiesiog nesutiko su jo žodžiais. - O dėl kito karto dar pažiūrėsim, - gūžtelėjusi pečiais dar akimirką apgalvojo jo pasiūlymą. - Mieliau pasivaikščiočiau, - linktelėjusi galva pradėjo eiti pirmyn.
Back to top Go down
avatar

Posts : 88

James Lightwood

PostSubject: Re: parkelis   Mon Aug 28, 2017 12:21 am


-Taip jau su jais būna,skanūs geri,kaip limonadą,o po to žiūrėk sukasi galva,-pasakė akivaizdų faktą.Jis matė,kad mergina jautėsi,kiek nejaukiai tačiau tai buvo normalu,juk tikrai mažai vienas kitą pažinojo.
Paklaustas,kaip ji krito jam į akį tarė,- Buvau visiškai blaivas,kai pamačiau tavo tamsias akis,tamsius ilgus plaukus,išsiskyrei iš visų ten buvusių merginų,-pasakė jai tiesą,- O alkoholis,jei o buvo patalpoje nereiškia jog daug geriau. pabendravus su tavimi,pasirodei,jog vidumi esi tokia pat graži,kaip ir išorėje. Žinau bendravome ne daug,tu mažai,ką prisimeni,bet aš atsimenu pakankamai ir dėlto žaviuosi tavimi.
Merginai pasakius,kad pagalvos dėl kito karto kolkas nieko nesakė.Sandrai sutikus pasivaikščioti,linktlėjo galvą,-Gerai pasivaikštom,jei nori gali klausti,bet ko apie mane viską atsakysiu,-pasakė,gan užtikrintai.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: parkelis   


Back to top Go down
 

parkelis

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Eifelio bokštas-