Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
pageidauju/ ieškau - Page 4

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
avatar

Priority : We cannot be more sensitive to pleasure without being more sensitive to pain.
Posts : 158

Valery Gaelle Dubois

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Tue 21 Nov - 17:42


scott   eastwood

FIANCE
Unfortunately, what my head wanted and what my heart wanted were two completely different things
Ieškomas sužadėtinis, visa išsami istorija bus į PM, svarbiausia atsiras


Last edited by Valery Gaelle Dubois on Tue 21 Nov - 20:27; edited 1 time in total
Back to top Go down
avatar

If my eyes could show my soul, everyone would cry when they saw me smile
Priority : To get rich you have to be making money while you're asleep
Posts : 15615
Location : Spain is my country and Paris is my hometown
Name : Simona
If my eyes could show my soul, everyone would cry when they saw me smile
Catherina Letizia Duarte

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Tue 21 Nov - 17:53


Zac Efron

you know i want you, it's not a secret i try to hide, but i can't have you, we're bound to break and my hands are tied
Back to top Go down
Online
avatar

Priority : art garFUNKEL
Posts : 5611
Location : my thoughts are many miles away, they lie with you when you're asleep
Name : Nez

Charles Everett Willmott

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Wed 22 Nov - 11:56


Savannah Snow wilmott wrote:
WOLFGANG WILLMOTT

Trylikametis Savannah ir Charles SŪNUS, visą gyvenimą augęs tik su motina ir tėvo nematęs. Tiesą sakant, tėvas iš viso nežino, kad šis absoliučiai nuostabaus grožio vaikas egzistuoja, nes yra įsitikinęs, kad jo tuometinė draugė pasidarė abortą. Kadangi Savannah pastojo labai jauna ir dar kvaila, dėl narkotikų vartojimo Wolfgang turi sveikatos problemų - širdies ydą ir aktyvumo ir dėmesio sutrikimą. Istoriją pradėtume nuo Wolfie supažindimo su tėvu.
Ką galime pažadėti? Kokybiškus postus, daug sugalvotų storylines ir nenuobodų RPG. Ko tikimės iš jūsų? Puikių idėjų, bent šiokio tokio aktyvumo, kokybiškų, tvarkingų postų, be akis badančių klaidų.
FC: pageidautina FINN WOLFHARD, nes yra priežastis kodėl pasirinkome būtent jį (viską smulkiau paaiškintume PM), o ir come on, yra gražesnis ir fainesnis vaikas už jį? Bet aišku, jeigu jums šitas variantas labai nepriimtinas, leistumėmės į kompromisus.
Susidomėję rašykite man į PM.
Back to top Go down
avatar

Posts : 287

Eric Heimdall Olafsson

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Tue 28 Nov - 14:34


Heidi Bergman

PUSIAU SESUO. Eriko motina vos jam gimus pabėgo su kitu vyru. Po kiek metų jie susituokė ir iš tos santuokos gimė Heidi. Ji niekad nežinojo, kad turi brolį, tačiau vos prieš kelis mėnesius išgirdusi motiną kalbančią apie savo pirmagimį berniuką, nusprendė susirasti savo dingusį brolį.
PAGEIDAUTINAS VEIDAS: Emily Bett Rickards
Back to top Go down
avatar

Priority : I could say "fuck love" but without love are not humans
Posts : 54

Felicia Veronique Derrell

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Tue 28 Nov - 21:49


Doesn't Matter

Ieškomas geriausias draugas su kuriuo Felicija užaugo Sietle. Žinoma, jų draugystė peraugo į kai ką daugiau, tačiau santykiai taip ir neišsivystė, mat mergina išvyko į Paryžių. Praėjus keliems metams ir jis atvyko į Paryžių, kuriame jie ir vėl susitiko. Kaip viskas būtų toliau, susitartume pm.
Veidukas ::: reikšmės tikrai turi, tačiau noriu duteikti ir jums pasirinkimo laisvę, tai dėl jo taip pat draugiškai nutartume pm :*


Doesn't Matter Pavardė Derrell

Ieškoma mama. Detalesnė info gautumėt pm :)Doesn't Matter

Kadangi Felicijai prasideda gyvenimiška depresija, jai praverstų žavus psichologas su kuriuo būtų galima užmegzti romaną.

Back to top Go down
avatar

'Cause we're the masters of our own fate
We're the captains of our own souls
Posts : 1650
'Cause we're the masters of our own fate We're the captains of our own souls
Jeanne Lola Bonnet

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Fri 8 Dec - 3:37love-sick ex
Prieš skaitant pakankamai ilgą situacijos aprašymą, kad negaišti laiko konkrečiai pasakysiu, kad ieškau buvusio vaikino, kuris verčiasi nelegalia veikla ir maniakiškai vis dar persekioja Jeanne. Jei sudomino ši mintis, pasiskaityk visą situaciją, kad būtų aiškiau į ką veliesi.


Prieš penkerius metus Jis buvo naujasis Jeanne tėvo Remi Bonnet partneris. Vyrai turėjo didelių užmačių, Jis ketino praplėsti narkotikų, kuriuos Remi gamindavo kartu su savo penkiolikamete dukra, kelius. Sudaręs su ponu Bonnet sandorį, Jis nemažai  dalyvavo ir stebėjo narkotikų gaminimo procesą, todėl daug laiko praleido ne tik su Remi, bet ir su jo jauna, beprotiškai dailia ir kuklia dukra. Nepaisant to, kad merginai buvo vos penkiolika metų, Jis ją pamilo tyra, globėjiška meile. Jis veždavosi Jeanne į įvairias keliones, pramogaudavo tiek miesto ribose, tiek už jų, pirkdavo įvairiausias dovanas, galima sakyti, net ir rengdavo ją. Darė viską, kad merginai nieko netrūktų. Jeanne, nors ir itin nepatogiai jautėsi dėl tokių materialinių gėrybių, tėvo prigrasinta, išnaudojo kaip tik galėjo. Bene metus truko šis spektaklis, iki kol Jis pastebėjo ant Jeanne kūno mėlynes, randus, kuriuos paliko jos pačios tėvas. Pykčio ir nepakeliamos agresijos apimtas Jis suorganizavo Remi nužudymą, kad ištraukti mylimą merginą iš smurto, vergovės ir seksualinio išnaudojimo. Žinoma, Jeanne nesužinojo, kas iš tiesų užsakė jos tėvo mirtį. Jis tikėjosi, kad Jeanne keliaus kartu su Juo, gyvens Jo namuose ir jie taps viena laiminga šeima. Deja, Jeanne papustė savo padus pas kitą vaikiną (Aaron James Ward), kuriam dar iš seniau Remi buvo prigrasinęs, jei kas nutiks jam, kad pasirūpintų jo dukra. Jis visus tuos metus nepaleido Jeanne iš akiračio, tai rodydavo begalinį dėmesį, tai atsitraukdavo, bandydamas užkariauti merginos širdį. Vienu momentu ji Juo, apimta silpnumo akimirkos, nuoširdžiai patikėjo ir galiausiai tapo Jo mergina. Deja, ilgai jų santykiai netruko, Jeanne neatlaikė didžiulio spaudimo iš Jo pusės. Santykiai nors ir truko pusmetį, tačiau Jeanne kentėjo pastovius pavydo priepuolius, draudimus eiti iš namų be jo leidimo, psichologinį smurtą, ligotą meilę, kuri kaskart merginą šiurpino vis labiau. Jeanne neatlaikė kuomet Jis pasipiršo. Mergina išsigandusi nesutiko už Jo tekėti ir susirinkusi daiktus dingo iš Jo gyvenimo. Prasidėjo persekiojimai, kaltinimai, prašymai sugrįžti, beribiai pažadai ir įvairiausios aferos. Retkarčiais Jis nurimsta, paskui vėl pradeda atakuoti Jeanne telefoną, laukti jos prie darbo ar prie namų. Rodos, Jis įsikalęs į galvą, kad Jeanne myli, tik pati to nesuvokia ir kad jiems lemta būti kartu. Jis nenurims, kol Jeanne pas nesugrįš.


Veidas man asmeniškai tiks betkoks, nors žinoma būtų idealiausia, jei būtų paimtas nestandartiškai atrodantis aktorius pvz kaip Iwan Rheon, Michael Pitt, Bill Skarsgård, Sam Rockwell, Edward Norton, na ir betkas, kas tik genialaus šauna į galvą.
Vardas - asmeninis jūsų pasirinkimas. Gali būti betkokios tautybės, jeigu nesigalvoja, padėsiu išrinkti. Apskritai, gali būti netgi jau egzistuojantis veikėjas forume, nebūtina kurtis naujo.
Itin svarbu, kad žmogus rašytų pakankamai rišliai ir sugebėtų atvaizduoti aprašytą personažą. Tektų tikrai išeiti iš komforto zonos, nebijoti pabūti maniakišku, kiek iškrypusiu ir patvirkusiu, bet tuo pačiu veikėjas turi būti ir labai intelektuali, sėkminga asmenybė.

Jei bent koks susidomėjimas kilo - rašykite iš karto į pm. Detales istorijos tikrai galima koreguoti, pažadu, kad rpg bus tikrai įdomus ir įtraukiantis, dramų netrūks.
Šis veikėjas labai labai laukiamas, todėl esu linkusi prisitaikyti!
Back to top Go down
avatar

We are masters of the unsaid words, but slaves of those we let slip out.
Posts : 2143
We are masters of the unsaid words, but slaves of those we let slip out.
Edgar Isaïe Subercaseaux

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Sat 9 Dec - 14:06


daughter

A little girl needs Daddy
For many, many things:
Like holding her high off the ground
Where the sunlight sings!
Like being the deep music
That tells her all is right
When she awakens frantic with
The terrors of the night.

Like being the great mountain
That rises in her heart
And shows her how she might get home
When all else falls apart.

Like giving her the love
That is her sea and air,
So diving deep or soaring high
She'll always find him there.
Back to top Go down
avatar

Priority : PLEASURE
Posts : 68

Lazarus Montgomery Lecter

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Sun 10 Dec - 19:55


SISTER, WE'LL TURN INTO NOTHING

Ieškoma ne tik sesuo, bet ir žmogus, kuriam nebus baisu išlipti iš savo komforto zonos kartu su Lazarus. Taip pat žmogus, kuris nebijo veiksmą vesti į priekį, turi savo idėjų, rašo kokybiškus, tvarkingus postus. Kasdienio aktyvumo pažadėti negaliu, bet nuobodu tikrai nebus.
Kai Lecterio asmenybė susidvejino ir Montgomeris buvo nustumtas į šoną savo alter ego, apie tokį susidvejinimą Lazarus pranešė vieninteliam žmogui - Montgomerio seseriai. Prireikė laiko, kol pastaroji susivokė, kad jos brolis savyje turi ir visai kitą vyrą, visiškai nepanašų į jos jaunėlį brolį. Charizmatiškas, intelektualus ir įdomus Lazarus patikėjo savo paslaptį tik JAI,
o JI ne tik kad nenuvylė, bet ir tapo jo palydove nelengvoje gyvenimo kelionėje. JI sugebėjo visiškai atskirti Lazarus nuo Montgomerio ir nepaisydama to, kad jie gyvena viename kūne, Lazarus įsimylėjo. Dabar JI padeda jam su jo purvinais žaidimais valdant kultą, o ir sumėto pėdsakus taip, kad Montgomeris nesusivoktų,
jog ne visada savo kūną valdo pats.
Kokią JĄ įsivaizduoju? Stiprią, nepalaužiamą, įdomią, tačiau savaime suprantama, kad ir šiek tiek išprotėjusią,
todėl bet kokie keisti sutrikimai ir gyvenimo traumos, kurios tai paaiškintų - labai laukiamos. Veidas man turi nemenką reikšmę, pati įsivaizduoju Michelle Dockery, bet tikrai būtų galima susitarti ir rasti abiems patinkantį variantą. Susidomėjusių žinučių lauksiu PM.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   


Back to top Go down
 

pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: forumas :: Paris is always a good idea-
Post new topic   Reply to topic