Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
baras - Page 4

Share | 
 

 baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
avatar

Priority : Face your life, its pain, its pleasure, leave no path untaken.
Posts : 714
Location : PORTE DE VERSAILLES
Name : ieva

Aaron James Ward

PostSubject: Re: baras   Wed Oct 11, 2017 10:48 pmTiesiog grožisi kai Bella jį praveda pro apsaugą, kaip ir kiekvieną kartą. Nu ne taip ir dažnai jis čia lankosi, bet į porą mėnesių kartą tai tikrai. Spėja dar kartą nužiūrėt savo draugutę iš galo, nu ajajai kaip gražu čia viskas, ne moteris, o deimantas. Jiems pasiekus barą Aaron užsisako viskio su ledu, nu taip tradiciškai pradeda vakarą, nors dažniausiai šituo ir užbaigia. Išgirdęs kažkokią seniai girdėtą melodiją dar pajuda į ritmą prieš atsisėsdamas ir tada pagaliau skiria visą savo dėmesį Arabellai. Tas jos kojos užkėlimas tai... nu bl. Ne, James klausimai apie gyvenimą visiškai netrikdo, gal tik priverčia susimąstyi patį ar ko nors neprisidirbo smarkiai pastaruoju metu, nes tokia jau ta aferisto kasdienybė. Tai nepagydoma. - Na... neseniai grįžau iš Italijos. Buvau ten kaip sakant... pabėgęs, - pasako atvirai, nes su Mary visada gali kalbėti be užuolankų. Na, kad Aaronas greitai taps tėvu tai Bella buvo girdėjusi, bet kad jau tapo tai dar ne... - Žinau, kad toks gyvenimo būdas per daug rizikingas ir kaskart jis vis darosi pavojingesnis, bet... - nutyla ir palinksta arčiau moters. - Aš negaliu sustot, - taip lyg pažadą numeta, su sukta šypsena veide, užveda jį tas pinigų troškimas, galia, įvairūs ryšiai, moterys... Galėtų vardint ir vardint. - O šiaip tai neseniai tapau tėvu, - konstatuoja faktą lyg tai būtų žinomas dalykas, nors pats dar nelabai suvokia kur papuolė ir kas dar jo laukia. Tik dar tuo pačiu tikisi, kad šis Aarono gyvenimo pokytis nesuknis labai judviejų neįpareigojančių santykių, nes tikrai labai brangina jis juos. - O kas pas tave geresnio? - paklausia gaudamas savo gėrimą ir gurkštelėdamas.
Back to top Go down
Online
avatar

I'll be your quite afternon crush, be your violent overnight rush, make you crazy over my touch
Priority : I FIND THAT LITTLE PARTS OF ME ARE INSPIRED BY THOSE I ONCE LOVED AND THAT IS HOW I KNOW THEY ONCE EXISTED, EVEN IF ONLY FOR A MOMENT, IN MY WORLD.
Posts : 6089
Location : TONIGHT THE MEMORY OF YOU IS BURNING INTO MY SOUL GETTING MY TEARS DRUNK
Accounts : Marla, BAZ, Max, Konstantin, Mel & Pheonix
Name : Boo
I'll be your quite afternon crush, be your violent overnight rush, make you crazy over my touch
Arabella Minerva Falcone

PostSubject: Re: baras   Wed Oct 11, 2017 11:04 pmTodėl ir ėjo pati pirma, kad leistų nužiūrėti iš galo, nes jau ką motulė gamta davė, tai davė. Nesigėdijo to parodyti, o dar kaip tik paryškindavo viską, nes mėgo aptemptas trumpas sukneles, bet kažkaip šiandien pasirinko ryškų ir blizgų outfitą, nes......šventėėėėėė. O ir teisingai Wardas sako – deimantas. Tai vat ir spindi visa ir dėl blizgučių ir iš laimės. Palaukia, kol užsisakys gėrimą ir tuo metu nužvelgia vaikiną, nes tikrai jau tokį dailų veidelį turėjo, ech, gražu. Vat kojeles tai tikrai visada parodydavo. Tikrai džiaugėsi savosiomis, todėl ir dėvėjo trumputes sukneles, o ir šiaip, labai praktiškos buvo.
- Buvai Italijoj ir man nepranešei? – cakteli liežuviu, pavaidindama kaip ale pyksta, kad nieko nepasakė, nes tiek vietų būtų pasiuksui, kad aplankytų, net itališkai būtų greit pamokiusi, bet galiausiai nusišypso ir paėmusi savo kokteilį į rankas, klausosi toliau Aarono. Klapsi akelėm ir apsižiojusi šiaudelį atsigeria dar porą gurkšnių, nenutraukdama akių kontakto. – Tai ir nevaržyk savęs, daryk tai, kas tau teikia džiaugsmą, - pati palinksta arčiau jo, sumurmėdama vos ne į jo veidelį, tačiau su linksma šypsenėle veide, nes liūdėti tikrai nebuvo dėl ko. O dar kai tokia nuostabi kompanija, tai iš vis tobulas vakaras. – Tapai tėvu??? – išpūtusi akis paklapsi, negalėdama patikėti, kad jau. Strykteli nuo kedės, apsikabindama Wardą ir pakšteli jam į skruotą tokį riebų bučinį. – Sveeeeeeeikinu, tete, - sukikena ir atsitraukusi, atsisuka į barmeną. – DEŠIMT ŠOTŲ PRAŠYČIAU ŠITAM KĄ TIK TAPUSIAM TĖVELIUI, - garsiai užrinka ir parodo James link, išsišiepdama ir gražindama savo subinaitę atgal ant kėdės. Negali tiesiog numalšinti savo energijos ir džiaugsmo po tokių naujienų. – Ai, drama lama, - numoja rankele, nes čia jau sad story gavosi, kas dėjosi paskutiniu metu. – Pasirodo mano vaikinas turi žmoną, apie kurią nieko nežinojau, tai..., - trukteli pečiais taip ir neužbaigdama sakinio, o tik atsigerdama daugiau savo kokteilio. Pamato atneštus dešimt spalvotų shotų ir pasisuka Wardo link su plačia šypsena veide, kuri jau išdavė, kad bus tikrai linksma.
Back to top Go down
Online
avatar

Priority : Face your life, its pain, its pleasure, leave no path untaken.
Posts : 714
Location : PORTE DE VERSAILLES
Name : ieva

Aaron James Ward

PostSubject: Re: baras   Wed Oct 11, 2017 11:23 pmAle Arabella ryškiai nepraradusi savo entuziazmo dėl VISKO, naudojasi tiek savo puikia figūra, tiek ta nuolatos spinduliuojančia energija. Pasikaso galvą vyras, nu jis dar savo dukters nematė, gal todėl toks ir nėra dar excited, kaip kad jo draugė. Vis bando įsivaizduoti tą momentą kai paims ją į rankas ir ji atmerks akis... Nu užsiliūliuoja kuriam laikui Aaron, tik atsičiūkina kai Arabella prabyla apie Italiją. - Kad žinok gal ir gerai, kad nepranešiau tau. Reikėjo greitai suktis ir susigalvot neblogą strategiją. Dingau nuo žemės paviršiaus, - pasako James turėdamas omeny, kad vos ne pašautas buvo čia praeitą mėnesį, bet va šovė tiesiai į šalį, kurioje turi viešbučių verslą ir jį daugmaž tie žymiausi verslininkai pažįsta kaip dorą, atsakingą žmogelį. Išgirdęs Bellos užsakymą pakilnoja abu antakius, nu dabar tai ši mergelė tikrai neišsisuks... Bet tas draugės sveikinimas paglosto trumpam sušalusią vyro širdį, seniai jis gavo meilės, keista net iš tikrųjų. Pakšteli ir pats jai į skruostą, gal šiek tiek įsijaučia, bet Bella supras visus jo pričiūdus.
- Ačiū, bet dar pats netikiu. Reikia kažkaip Matilda savo pusėn palenkt, supranti, - pasako jau kiek rimtesne išraiška, nes prakalba apie rimtesnius dalykus. Žino Falcone kokia įtempti tie Aarono ir Matildos santykiai buvo prieš jam išvykstant, tai neturėtų jos stebinti tai, jog ta moteris nesiteikė jam parašyti sušiktos sms, jog James vaikas gimė. Nugėręs kone pusę viskio stiklinės žvilgteli į atneštus shotus ir paplekšnoja Bellai per apnuogintą koją, vis jis nori prie jos prisiliesti, nesibaigs čia jiems kukliai šis vakaras, ne ne. Bet va kai moteris taip gedulingai prabyla apie savo asmeninį gyvenimą Ward'ui jau nepatinka, tad palinksta vėl link jos į priekį, dar trumpam užmesdamas akį į aplinką, kas vyksta, nors šią akimirką nieko kito jis nemato tik draugę. - Pala, kuris čia toks gaidys... - nesusilaiko nuo tokio komentaro ir vėl užgeria tuos žodžius viskiu. Iš kur Aaron gali prisimint kas tas jos vaikinas buvo, kai Arabella visuomet vyrų dėmesio susilaukia, visai kaip ir pats James, tik kad jo jau statusas truputį pasikeitė... Bet ta jos plati šypsena išduoda, kad Falcone neliūdi per daug dėl to bičo, kuris keliais frontais čia bandė varyt. Don't mess with Arabella, tiek jis tegali pasakyti. Nieko nelaukęs užbaigia vienu mostu tą savo viskį, pajunta jau tokį lengvą svaigulį dėl greito išgėrimo, o tada paima vieną iš shotų ir laukia kol Mary paims, kad galėtų kokį tostuką padorų pažymėt.
Back to top Go down
Online
avatar

I'll be your quite afternon crush, be your violent overnight rush, make you crazy over my touch
Priority : I FIND THAT LITTLE PARTS OF ME ARE INSPIRED BY THOSE I ONCE LOVED AND THAT IS HOW I KNOW THEY ONCE EXISTED, EVEN IF ONLY FOR A MOMENT, IN MY WORLD.
Posts : 6089
Location : TONIGHT THE MEMORY OF YOU IS BURNING INTO MY SOUL GETTING MY TEARS DRUNK
Accounts : Marla, BAZ, Max, Konstantin, Mel & Pheonix
Name : Boo
I'll be your quite afternon crush, be your violent overnight rush, make you crazy over my touch
Arabella Minerva Falcone

PostSubject: Re: baras   Wed Oct 11, 2017 11:42 pmO ko jai liūdėti? Jau visą savo vaikystę praliūdėjo, praverkė ir ko tik ji nedarė, kad išliptų iš skurdo ribos, todėl dabar ir džiaugiasi taip entuziastingai gyvenimu. Kadangi su broliu turėjo gerą versliuką, tai ir pinigų negailėjo linksmybėms. Žinoma, nebuvo ji durna, kad išleistų 2k šlamančių per vieną vakarą, tačiau kartais tikrai pasilepindavo, o ypač kai dabar kažkoks grūzas užėjo paskutiniom dienom. Norėjo visiškai atsipalaiduoti ir apie nieką negalvoti, tiesiog praleisti gerai vakarą ir išleisti visą blogį iš savęs.
- Ar kažkas rimto buvo nutikę? Gal reikia pagalbos ar šiaip..paramos? - uždeda ranką ant vyro šlaunies ir palinkusi jo link šiek tiek susirūpinusiu veidu, pažvelgia į jo akis, bandydama jose įskaityti, kas iš tiesų ten tokio įvyko ir ar labai jau blogai buvo. Visi mes paprasti mirtingieji ir visiems mums reikia meilės, tad nei čia pyksta nei ką, kaip tik džiaugiasi, kad dar tokį draugą turi ir nepamiršta kartas nuo karto jos. – Tikrai ten taip pašliję pas jus viskas? – tyliau paklausia, liūdniau pakraipydama lūpas į šonus ir vėl gurkšteli gėrimuko, kuris taip skaniai ėjo į skranduką. Niam. – O tu pats nori visą sutvarkyti, kad vėl būtumėt kartu? – na, čia tokio paprasto iš tiesų klausimo paklausia, bet nenori per deep taip iškart įsivažiuot:). Pažvelgia jau ir pati į atneštus shotukus ir išsišiepia kaip mažas vaikas, pamatęs saldainiukus. Juk kažkuria prasme ir buvo saldainiukai tie shotukai. – Pamiršk, neverta apie tai kalbėtis, - numoja rankele po tokių Wardo žodžių ir šypteli, tik įrodydama, kad viskas tikrai yra gerai ir nėra dėl ko čia jaudintis. Tikrai, kad don‘t mess with Arabella, nes kitaip brolis suvynios į rusišką kilimą ir padarys volga volgą į upę visiems laikams. Pamato kaip čia greit James išmaukia visą savo gėrimuką ir nenorėdama atsilikti nuo vyro, padaro tą patį su savuoju, nes kas jau kas, bet su Bella gerti yra vieni pliusai. Daug pakelia, neturi pagirių ir dar labai linksma. Visas perfect combo. Tik labai bijo, kad jau kai kokį 30 metų sueis, viskas labai greit pasikeis ir visas organizmas sulėtės. – Atrodai taip lyg turėčiau sakyt tostą aš, - sukrizena linksma ir paima raudoną šotą. Mmmm ta spalvytė. – Už tai, kad šis vakaras taip greit nepasibaigtų ir už tavo vaikiuką, - iškelia šotą į viršų, atsisukdama Wardo link ir apsiveja jo rankutę, na taip žinot, kaip jaunavedžiai geria prie stalo tai va taip ir išgeria shotuką, kuris labai skaniai susigeria. – Mmm, skanuuu, - apsilaižo savo lūpas taip nekukliai ir išsišiepia, laukdama jau pakartojimo tik gal kokiu įmantresniu būdu geriant.
Back to top Go down
Online
avatar

Priority : Face your life, its pain, its pleasure, leave no path untaken.
Posts : 714
Location : PORTE DE VERSAILLES
Name : ieva

Aaron James Ward

PostSubject: Re: baras   Thu Oct 12, 2017 11:08 amNu kaip čia pasakius, labai ten rimto gal kažko nebuvo tik dėl apsaugos teko porai mėnesių dingti, nes... Matilda nepanoro vykti kartu su juo ir palikti Paryžiaus. Šitą galėtų pasakyt Bellai, bet gal ne taip iškart jis atsivers, nėra tas žmogus, kuris dar neišgėręs jau visą savo gyvenimą pasakoja. Turi ir savų problemų draugė, tai kam čia apkraut savo meilės vingiais ir aferizmo pinklėm. Net susirimavo. - Ne ne, dabar jau viskas gerai. If you know what I mean, - pakeldamas akis į ją įsižiūri taip įdėmiai,  beveik taip pat kaip Bella dabar į jį spigina. Nu bando pasakyt žvilgsniu, kad patvarkė jis tuos persekiotojus, kurie dėl skolų ir užslėptos tapatybės bandė jį prikirpt. - Ai ten tokie vokiečiai buvo, - dar priduria prisiminęs juos ir tą visą lengvą paniką, kurią patyrė. Arabellai prabilus apie romantiškus santykius ir jų puoselėjimą Aaron nori susižvengt, bet kažkaip neturėtų būti juokinga. Tai tik gūžteli pečiais ir šypteli.
- Nu kaip. Ji yra mano vaiko motina. O tai jau daug pasako. Abu pridarėm klaidų, aš gal daugiau, bet ne esmė, - išsako savo poziciją truputį ir taip ištiesia ranka paliest Arabellos tatūškes, nu taip awesome atrodo viskas ant jos kūno. - Ar tikrai neverta kalbėtis apie tai? Tu tik pasakyk kuris ten buvo ir aš... - neužbaigia sakinio, gal nenudėtų to žmogelio, bet pagrasint tai labai norėtų. But who am I to talk, tai nebegvildena šitos temos. Pagaliau Falconei pasakius tostą James pakilnoja antakius ir susiverčia viską. Jo gėrimukas buvo mėlynos spalvos, bet gana smagiai nuslinko gerkle, tas tik dar labiau užveda jį gerti ir pamiršti prislėgusias bėdas. Nors kaip daug kas pasakytų - alkoholis ne išeitis, bet kai jam gana lengvos tos pagirios būna tai kažkaip nesinervina dėl to. - Ačiū, būtinai pakviesiu pažiūrėt vaiko, - meta tokį kaip ir iššūkį, nu nes Matilda apie tokią Arabellą net negirdėjusi. Bet vėlgi, ką čia gali žinot, kai Ward'as toks slapukas ir turintis tam savo priežasčių. Kadangi jaučia, jog neverta stabdyti tai paima antrą shotą, jau regzdamas mintyse ką čia užvėlus prieš išgeriant, nes didžiosios progos kaip ir paminėtos. Palaukia kol mergina iškels savo stikliuką ir jau ruošiasi ant bruderšafto gerti. - Už tai, kad tu nuostabi, - pasako tai, kas ant jo liežuvio galo, bet argi jis meluoja? Juk ne. Reikia gi nuotaiką draugei pakelt, kai ten parkės dėl kažkokio fuckboy. Bet pala, o tai Aaronas ne toks...
Back to top Go down
Online
avatar

I'll be your quite afternon crush, be your violent overnight rush, make you crazy over my touch
Priority : I FIND THAT LITTLE PARTS OF ME ARE INSPIRED BY THOSE I ONCE LOVED AND THAT IS HOW I KNOW THEY ONCE EXISTED, EVEN IF ONLY FOR A MOMENT, IN MY WORLD.
Posts : 6089
Location : TONIGHT THE MEMORY OF YOU IS BURNING INTO MY SOUL GETTING MY TEARS DRUNK
Accounts : Marla, BAZ, Max, Konstantin, Mel & Pheonix
Name : Boo
I'll be your quite afternon crush, be your violent overnight rush, make you crazy over my touch
Arabella Minerva Falcone

PostSubject: Re: baras   Thu Oct 12, 2017 5:30 pmŽinojo, kad James užsiėmė pavojingais reikaliukais ir pati gerai pažinojo visą tą undergroundinį gyvenimą, kai tavo tėvas italų mafijozas, kuris brainwashino tave vos būnant 18 metų ir privertė užtekėti už kažkokio kito mafijozo sūnaus, kad galėtų užtvirtinti tarp jų taiką. Labai mielas tėveliukas, nepaisantis viakų norų ir nepalaikantis su jais jokio ryšio. Tiesiog perfect father material. Todėl kažkaip ir džiaugėsi Wardu, kad tapo tėvas, nes tikrai žinojo, kad bus fainas tėtė ir duos savo vaikui viską, ką tik išgalės. Todėl ir palaikė jį kaip tikra draugė.
- Oh tie nešvarūs darbeliai, tikriausiai adrenalinas tavo kiekvienos dienos vitaminas? – užklausia taip paprastai, nes ji tikrai ne iš tų žmonių, kurie teistų ir savo nosies per giliai nekiša ten, kur nereiktų. Na, žinoma, moteriškas smalsumas visada yra, tačiau kartais žino, kada reikia sustoti, prieš įsiveliant į kokią bėdą. – Jei kada reikės kokios pagalbos ar šiaip, pasikalbėti su kažkuo, tu žinai, kad visada gali kreiptis į mane, - pavažinėja savo rankele po jo šlaunį, nusišypsodama mielai ir galiausiai patraukusi rankutę nuo tų gražių kelnyčių, pasitvarko savo plaukučius, atmesdama šiek tiek sruogų atgal. – Nenoriu tavęs liūdinti, matau, kad čia ne pati tinkamiausia tema..., - šiek tiek tyliau priduria, nes kažkaip nenorėjo dabar pastūmėti Wardo į grūzo nuotaikytę, mieliau pakelti jam nuotaiką ir smagiai praleisti laiką be jokių nereikalingų ašarų. – Ne, tikrai ne, brolis jau man atrodo, kad organizuoja masines skerdynes, - trumpai nusijuokia, prisiminus, kad kai jam apie viską papasakojo, tai taip klykė virtuvėje būdamas ir dar peilių ieškodamas. Ech, visada rūpinasi savo sesyte ir jos bernam takeshi pilis stato. Pamato, kad James siekia pačiupinėti jos tatuiruotes ir ji trumpai nusijuokus pati pasilenkia jo link. – By the way, pasidariau dar vieną, - parodo pirštuku į vieną savo šlaunį, kuriame puikavosi nauja didelė tatuiruotė. Na, tokia delno dydžio, kuri tikrai puikiai žiūrėjosi, nes kas Bellai tik netiko... Po išgerto shoto, apsilaižo lūpas ir pakelia akeles Aaron link. – Koks vardas? – šypteli, pasmalsaudama, nes tikrai įdomu, girdėjo juk, kad mergytė. Pamato, kad paima naują shotuką, tai ir pati tą patį padaro, paimdama žalią. Išleidžia awww garsą po tokio tosto. – Už tai, kad mes nuostabūs, - pataiso vaikiną nusišypsodama ir pasilenkusi Wardo link, viena rankute suima jo smakrą, pasukdama jo galvelę šiek tiek į šoną, kad daugiau kaklo pasiektų. Trumpai žvilgteli į jo akeles, sudaužia stikliukus, nusišypsodama it velnių priėdusi būtų ir užpylė šiek tiek shotuko ant jo kaklo, greit liežuvėliu lėtai lyžtelėdama per visą kaklą, o tada išgerdama visą shotą. Atsitiesia atgal ir nusišypso lyg niekur nieko, pastatydama stikliuką ant stalo.

Back to top Go down
Online
avatar

Priority : Face your life, its pain, its pleasure, leave no path untaken.
Posts : 714
Location : PORTE DE VERSAILLES
Name : ieva

Aaron James Ward

PostSubject: Re: baras   Thu Oct 12, 2017 10:04 pmJau šita moteris tai visuomet sugeba vienu metu nuliūdinti ar pakreipti pokalbį ne taip excited tema, o tada staiga lyg vienos rankos mostu viską užglaistyti linksmesne gaida, gal tas labiausiai jam Arabelloje ir patiko nuo pat draugystės pradžios - jos nesibaigianti energija ir noras rūpintis draugais. Žinoma, Ward'as irgi neatsilieka nuo jos rūpesčiu, o šiai uždavus tokį surimuotą klausimą vyras net nusijuokia. Visgi kiek nedaug reikia, kad visa tai kas atrodė tuoj iškils į paviršių ne pačiais gražiausiais būdais, būtų numalšinta ir dar iš humoro pusės.
- Ooo taip, vitaminas. Gal greičiau narkotikas, - pataiso jis draugę ir apsilaižo lūpas, vis dar jausdamas shoto skonį. Puikiai jis žino, kad Arabella yra viena iš nedaugelio moteriškosios lyties atstovių, į kurias jis be jokios gėdos ar baimės gali kreiptis kada tik reikia. Ne tiek ir daug tokių paslaugių draugių jis turi. Linkteli galva duodamas suprasti, kad darbo ir santykių su Matilda tema tikrai šiuo metu nėra pati maloniausia, bet ką jau čia, jeigu šnekasi apie gyvenimą tai tebūnie. Atsakys į visus draugės užduotus klausimus, o įkaušęs daugiau dar ir savo teorijų pridės. Taip smagiai čia jiems besėdint Aaron nusišypso kai ji parodo dar vieną delno dydžio tatuiruotę ant savo šlaunies, kur žinoma, vyras nepraleidžia progos paliesti, tipo ''iš arčiau'' pasižiūrėti jam klubo prietemoj reikia. Tas klausimas apie dukters vardą gerokai sutrikdo vyrą, pala o tikrai koks ten jos vardas? Gi Matilda tai jam nerašė jokios sms kokį vardą ji sugalvojo, nes garantuotai, kad ir ką Aaronas būtų pasiūlęs tai nebūtų prigiję vaikui... Tik po kokių 15 sekundžių prisimena vardą ir pasukęs galvą į Bella taip suktai šypteli. - Olivija, - atsako taip širdyje susigėdęs truputėlį, nu tėvas ir akimirkai jau buvo spėjęs pamiršti vaiko vardą... bet va, gana greitai pasitaisė. Falcones tostas žymiai geriau nuskamba, tad James jau aukščiau kilstelėjęs stikliuką pakilnoja antakiukus, nekantrauja jau paragaut naujo shoto, o tuo pačiu ir užuosti Arabellos specifinį kvapą, kurį vis dar gerai prisimena, nors jau senokai jie čia hooked up buvo... Bet va moters netikėtas poelgis visiškai išbalansuoja James, eh kaip jam patinka tokie nenuspėjami veiksmai. Ir esmė, kad jau nuo pat pradžių, kai jiedu susipažino, buvo tas abipusis flirtas, visada jautėsi ta ore sklandanti ta aura tarp jų, bet va į rimtesnius santykius kažkaip taip ir nesivėlė. Susivertęs ir savo dozę nuryja, pastato tuščią stikliuką ant baro ir lėtai palinksta prie Bellos, abiem rankom suimdamas jos nuogas šlaunis, o lūpomis jau pamažu braukdamas per jos kaklo odą. Toks savotiškas atsakas į jos lyžtelėjimą. - Man atrodo, kad tu mano narkotikas irgi, - sušnabžda taip arti šviesiaplaukės ausies ir lengvai susijuokia, bet realiai tai čia tikrų tikriausia tiesa.
Back to top Go down
Online
avatar

I'll be your quite afternon crush, be your violent overnight rush, make you crazy over my touch
Priority : I FIND THAT LITTLE PARTS OF ME ARE INSPIRED BY THOSE I ONCE LOVED AND THAT IS HOW I KNOW THEY ONCE EXISTED, EVEN IF ONLY FOR A MOMENT, IN MY WORLD.
Posts : 6089
Location : TONIGHT THE MEMORY OF YOU IS BURNING INTO MY SOUL GETTING MY TEARS DRUNK
Accounts : Marla, BAZ, Max, Konstantin, Mel & Pheonix
Name : Boo
I'll be your quite afternon crush, be your violent overnight rush, make you crazy over my touch
Arabella Minerva Falcone

PostSubject: Re: baras   Thu Oct 12, 2017 10:33 pmBella nedarė to tyčia...Tiesiog netyčia išsprūsdavo iš lūpų ir tada jau reikėdavo kažkaip suktis iš esamos padėties, o pasakyti ji visada turėjo ką...Na, o kur jau energijos nebus, kai jauna yra ir pats javų žydėjimas:). Wardas irgi energingas vaikinukas, tik tiek, kad susisėdėjo pastarąjį laiką ir taip ruošėsi šeimyniniam gyvenimui...?
- Narkotikas? Mhm..., - numykia taip pasmalsaudama ir susiaurina akis, užsižiūrėdama į James ilgiau. – Negaliu nieko prieštarauti, nes šituo narkotiku ir aš kartais piktnaudžiauju, - išsišiepia plačiai, prikąsdama nežymiai apatinę lūpą. Na, dažniausiai tiesiog apsilankydavo nelegaliose lenktynėse, kur tikrai galėdavo smagiai įgauti kiek tik nori adrenalino, o dar kartais ir kitiems nosis nušluostyti, nes buvo labai pavojinga vairuotoja...Niekas nenorėdavo sėsti pas ją į mašiną, jei tik į kokią parduotuvę reikdavo nuvažiuot, nes Bella važiuoja savom taisyklėm. Oi, su Falcone tai tikrai galėjo kalbėtis absoliučiai apie bet ką. Ji tiesiog atvira knyga. Imkiet mane ir skaitykiet:). Net atitraukia savo suknutę aukščiau link savęs, kad tik galėtų geriau išmatyti ir pačiupinėti, nes gi negaila, tegul grožisi, nes ir pačiai labai patinka. Pakėlusi akeles Wardo link, išsitraukia iš savo delninukės cigarečių pakelį ir išėmusi dvi cigaretes, įsideda sau tarp lūpų. Kuomet laukia, kol Aaron prisimins dukrytės vardą, pridega abi cigaretes ir paduoda vieną vaikinui, nes žinojo, kad vis dar rūko. Galėjo užuosti, kad nesenai buvo parūkęs, vos su juo pasisveikino. – Olivija...gražu, - vos tik išpūtusi dūmus, priduria ir pasiremia savo rankutę su cigaretę ant baro, nužvelgdama vaikiną po savo shoto. Nu tikrai daug skaniau susigėrė šitas būdas:). Na, Falconė visada turėjo perliukų prisirinkusi ir staigmenų, kurios tikrai nuoširdžiai nustebindavo, tai ir dabar nepasikuklino. Niekada nebuvo ta drovi mergaitė, kuri bijotų su kokia nors maikute su iškirpte išeiti į miestą, pamiršusi savo golfas namie. Visada buvo ta, kuri nesidrovėjo parodyti didesni lopinėlį savo kūno ar pasirodyti su didele iškirpte. Jei jau turėjo kažką gražaus, tai ir nebijojo parodyti. Pajutusi Wardo rankas ant savo šlaunų, klastingai nusišypsojo, įtraukdama nikotino į plaučius ir išpūsdama dūmus į šoną. Kytrai stebėjo, ką vaikinas daro, o pastebėjusi, kad lenkiasi jos kaklo link, pasuko galvą, kad tik būtų patogiau ir kilstelėjo lūpų kampučius, užuodusi jo skanius vyriškus kvepalus, o dar skanesnius bučinius ant kaklo. Žinojo, kur iškart atakuoti, nes dauguma merginų tiesiog alpsta nuo bučinių ant kaklo. Po tokių vyro žodžių, išsišiepia smalsiai ir pasuka savo akis Aaron link. – Ir kaip labiau mėgsti vartoti narkotikus? – sušnibžda čia pat prie jo veido ir klausiamai išlenkia antakius, trumpai liežuvio galiuku apsilaižydama savo apatinę lūpą, o cigaretę palikusi smilkti tarp pirštų. Buvo išties įdomu sužinoti daugiau, nes tokių žodžių iš Wardo lūpų net negirdėjo, todėl švelniai uždėjusi savo ranką ant jo šlaunies, pavažinėjo kelis kartus pirmyn atgal, smagiai nusišypsodama.

Back to top Go down
Online
avatar

Priority : Face your life, its pain, its pleasure, leave no path untaken.
Posts : 714
Location : PORTE DE VERSAILLES
Name : ieva

Aaron James Ward

PostSubject: Re: baras   Thu Oct 12, 2017 10:59 pmNet jeigu ir netyčia jai taip gaunasi tai tada dar įspūdingiau viskas yra. Nu tas šeimyninis gyvenimas, tai for sure, kad buvo neplanuotas. Ir kaip visada, visur kaltas alkoholis, nors realiai taip dabar konkrečiai pasakyti kada jis padarė vaiką tai tikrai negalėtų... Žino James apie Bellos pomėgį dalyvauti nelegaliose lenktynėse, porą kartų ten buvo kartu su ja, kas keisčiausia, pats sėdo į keleivio pusę ir leido Falconei vairuoti ir pademonstruoti savo sugebėjimus. Nu tikras auksas, o ne vyras. Gavęs tai ko dabar labiausiai reikėjo - cigaretę, taip giliai įtraukia, kad vos neužsikosėja. Pajutęs lengvą kutenimą plaučiuose taip smagiai pasijunta, o dar tie Arabellos žvilgsniukai. Išpūtęs dūmus kiek labiau į šoną vyras nusišypsojo, jautė ir matė, kad jo veiksmai patinka moteriai. Kas nors sėdintis iš šono tai laisvai gali pagalvot, kad čia atėjo porelė ar sutuoktiniai taip šeimyniškai pagert. Akutėmis tik žybt žybt, ragauja čia vienas kito odos, nu ką daugiau gali pagalvot... Pridėjęs cigaretę prie lūpų pats sau šypteli dėl dukters vardo, gi tikrai dar kai ji nebuvo gimusi jau būsimi tėveliai iš dalies apsprendė vardą, bet va per savo įvairiausių dalykų prikimštą galvą Aaronas pyst ir netyčia pamiršo. Trumpai apsidairo po gana pilną klubą, jau pamažu ir šokti ateina noras. Nukratęs pelenus į peleninę James pasuka galvą kiek į šoną, lyg atidžiau nužvelgtų draugę priešais. Vis dar arti jos būdamas kiek pasvarsto savo galimą atsakymą į jos klausimą ir įtraukęs cigariuko vėl pasilenkia arčiau šviesiaplaukės ausies. - Didelėmis dozėmis, - atsako sulig dūmų išpūtimu tiesiai kažkur į moters kaklą. Nieko konkretaus, bet žodžiais apibrėžta. Toks jo pagrindinis ginklas. Labai jau jis čia kursto aistrą abiems, bet ką ten kurstyt, kai niekada ir nebuvo praėjusi ta liepsnelė tarp jų. Lėtai atsitraukęs nuo jos kiek prisimerkia, aišku galėjo čia pat įsisiurbti į jos lūpas, kurios taip vilioja nuo pat vakaro pradžios. Bet Aaron tikras žaidėjas, išmano tai ką daro ir dar geriau suvokia ko nori. Pažvelgęs į padėklą su dar likusiais šešiais šotais nuryja seiles, vėl jis gert nori. - O tu kaip labiau mėgsti? - nori ir jis sužinoti ką įdomaus Arabella atsakys, o gal kaip tik, ji ims ir konkrečiai viską išsakys. Oh god, jeigu būtų Aarono valia tai jau dabar temptųsi paslapčia Bella į čia pat esantį vyrų ar moterų tualetą, bet kai prisimena kiek ten žmonių praėję ir ką veikę... Tai kažkaip gal geresnę vietą abu pasirinks, kai reikės.
Back to top Go down
Online
avatar

I'll be your quite afternon crush, be your violent overnight rush, make you crazy over my touch
Priority : I FIND THAT LITTLE PARTS OF ME ARE INSPIRED BY THOSE I ONCE LOVED AND THAT IS HOW I KNOW THEY ONCE EXISTED, EVEN IF ONLY FOR A MOMENT, IN MY WORLD.
Posts : 6089
Location : TONIGHT THE MEMORY OF YOU IS BURNING INTO MY SOUL GETTING MY TEARS DRUNK
Accounts : Marla, BAZ, Max, Konstantin, Mel & Pheonix
Name : Boo
I'll be your quite afternon crush, be your violent overnight rush, make you crazy over my touch
Arabella Minerva Falcone

PostSubject: Re: baras   Thu Oct 12, 2017 11:14 pmNegalima viską suversti alkoholiui, negražu taip. Žino, kad tikrai žmonės kvailus sprendimus priima, prisivartoję, tačiau jei kažko girtas nenori daryt, tai to ir nepadarai. Todėl, čia reiktų atsargiai kalbėti. Na, aišku, kol tik Bella prigėrus nepadarė. Pusę Paryžiaus jos krūtinę ar subinaitę jau matė, nes mėgdavo prigėrus šokti ant stalų, stulpų ir kas tik pasitaikydavo, bet ji dėl to nesigailėjo. Na ir kas, jei turėjo ten jos pusnuogės nuotraukų. Juk ne kažkokį nusikaltimą padarė, viso labo dailus moters kūnas. Oi kaip norėtų pakartoti, kai Wardas važiavo kartu......Tikrai jie šitą pakartos ane? Nes Falconė išmoko tą triuką, kurį darė Bryanas per greiti ir isiutę 2, kur su panele šalia važiavo ir kelias minutes tiesiog žiūrėjo jai tiesiai į akis, palaikydamas akių kontaktą. Šakės, kaip intymu ir pavojinga vienu metu. Paduoda vaikinui cigaretę ir pati toliau užsirūko, jausdama kaip galvą apneša visas suvartotas alkoholis. Tos cigaretės visada palengvino visą situaciją. Kur jau nepatiks vyro tokie veiksmai, kai tokius gerus pojūčius suteikė, o dar tas jausmas, kai kas nors nuoširdžiai tavęs geidžia...
- Nesismulkini, - reziumuoja čia jo atsakymą ir vėl prideda cigaretę prie lūpų, palaikydama akių kontaktą, kuris kuo toliau, tuo labiau intense darėsi. Kitų žvilgsniai ar kažkokie komentarai Bellai buvo visiškai neįdomus. Niekada nesirūpino savo kažkokia reputacija ar kitų nuomone apie save, todėl jei būdavo su kokiu nors žmogumi, visi kiti tiesiog savaime išnykdavo. Pamato kaip Wardas pažiūri į shotus ir trumpai susijuokia. – Imk, - paduoda jam vieną shotuką ir pasiima pati tuo pačiu. Sudaužia su James ir išgeria visą, neatsakydama taip iškart į klausimą. Padeda stikliuką ant baro ir užsirūkiusi, sutrina cigaretę į peleninę, esančią ant baro. – I will show you.., - pasilenkusi arčiau Wardo link, sumurmėjo jam tiesiai į dailų veidelį ir atsistojusi nuo kedės, palaukė, kol jis padės tuščią stikliuką ant baro, kuomet paėmusi dar vieną, kilstelėjo jo pusėn, išgerdama ir vėl pastatė ant baro, apsilaižydama lūpas ir paimdama James už rankos. Prigriebė dar savo delninukę ir nebegalėdama nusėdėti taip ramiai ant kedės, kai čia Aaronas taip erzinasi, nusiveda ji tualetų link. Oi tik nereikia, lyg pats ten nesidavė šimtą kartų. Žinoma, galėtų laukti taksi ir važiuoti namo, bet ar tikrai nori tiek laukti?
Back to top Go down
Online


Sponsored content

PostSubject: Re: baras   


Back to top Go down
 

baras

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Silent disco klubas-