Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
baras - Page 5

Share | 
 

 baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
avatar

Priority : Face your life, its pain, its pleasure, leave no path untaken.
Posts : 726
Location : PORTE DE VERSAILLES
Name : ieva

Aaron James Ward

PostSubject: Re: baras   Sun 15 Oct 2017 - 17:37Po šėlsmo grįžus vėl prie baro James išgirsta kažkokią ausims ir širdžiai artimą melodiją tai kelis kartus apsuka savo kompanjonę aplink savo ašį ir nusijuokia. Liūdesėlis apima kai pamato, kad shotų belikę tik du, tai pasisuka į Arabella laukdamas ko ji užsisakys dar. Atsisėdęs paima vieną iš tų paskutinių stikliukų ir pakilnoja abu antakius. - Nu tai ką, geriam už šiandien, - pasako turėdamas omeny visa tai, kas vyko wc ir nežinia kas dar vyks vėliau. Anksčiau išgertas alkoholis jau ir spėjo išsisklaidyti po tokios energijos iškrovos, tai dar didesnė dozė tikrai nepakenks jam. Taip nesikuklindamas nužvelgia Bellą nuo galvos iki kojų, tokia švelniai tariant ''sutaršyta'' ji dar geriau atrodo. Netrukus susiverčia tą shotą ir užsisako viskio. - Tai kaip tavo šeima laikosi? - paklausia visiškai su jo mintimis nesusijusio klausimo, bet gi seniai girdėjo kažką iš Falcone šeimos fronto, o apie saviškę nelabai ką pats turi pasakoti, mama gyvena Amerikoje, tėvas miręs, o sesuo karts nuo karto pasivaidena čia Paryžiuje. Kažkaip mėgėjas jis atsiriboti nuo šeimos jau nuo vaikystės, o tai nieko gero nežada turint omenyje ką tik gimusią jo dukrą...
Back to top Go down
avatar

I'll be your quite afternon crush, be your violent overnight rush, make you crazy over my touch
Priority : I FIND THAT LITTLE PARTS OF ME ARE INSPIRED BY THOSE I ONCE LOVED AND THAT IS HOW I KNOW THEY ONCE EXISTED, EVEN IF ONLY FOR A MOMENT, IN MY WORLD.
Posts : 6198
Location : TONIGHT THE MEMORY OF YOU IS BURNING INTO MY SOUL GETTING MY TEARS DRUNK
Accounts : Marla, BAZ, Max, Konstantin, Mel & Pheonix
Name : Boo
I'll be your quite afternon crush, be your violent overnight rush, make you crazy over my touch
Arabella Minerva Falcone

PostSubject: Re: baras   Sun 15 Oct 2017 - 18:33Atkaukši paskui Aaron prie barelio, nes ir pati toliau norėjo tęsti vakariuką. Dabar kadangi ultimate happy nuotaika, tai tik prisėda ant barelio kėdės, pasitaisydama savo suknutę ir dar kartą perbraukdama per savo susitaršiusius plaukučius. Ai, ji ir tokia graži, o gal net dar gražesnė kaip Wardas sako. Paima tą shotuką ir išsišiepusi palinksi galvele.
- Saluti, - itališkai palinki į sveikatą ir sudaužiusi stikliukais, išgeria visą turinį iš ten. Pastato tuščią ant baro ir paprašo jau tiesiog gryno viskio su ledu ir dar dvigubą. Ką čia vėl su shotais smulkinsis dabar, kai tikrai viskas išgaravo jau po tokių linksmybių ir energijos iškrovos. Vėl susideda koją ant kojos ir pakelia savo akeles James link. – Ai gerai. Brolis tai kaip visada nuostabiai, nuotykių netrūksta, mama tai Anglijoj ir ten jai labai gerai, na o tėvą mano žinai...,- parollina akim, nes savo tėvą iš viso neskaitė tėvu. – Buvau čia sutikusi savo ex vyrą, tą iš italijos, netikėtai taip, tai prigrasino, kad tėvui viską papasakos, nes jis net nežinojo, kad aš Paryžiuj, todėl paprašiau Moriarčio, kad apsauginius pasamdytų, nes žiauriai bijojau, kad tėvas tiesiog atsivilks čia su savo palyda ir partemps į italiją, - čia paatvirauja taip nuoširdžiai ir gavusi savo gėrimą, paima stiklinę į rankas. – Nepaisant to tai viskas gerai, - trukteli petukais ir pasišypso smagiai. – Nepamiršk, kad mes dar eisim į šokių aikštelę, - pakilnoja antakius visa linksma ir sukrizena smagiai. Kas jau kas, bet tikrai nepraleis progos su James pasišokt. – Gal jau kokių naujų judesiukų išmokai, kol nesimatėm? – pasmalsauja linksma tokia ir pridėjusi stiklinę prie lūpų, gurkštelėja gėrimo, belaukdama kol trumpam Aaron prisės.

Back to top Go down
avatar

Priority : Face your life, its pain, its pleasure, leave no path untaken.
Posts : 726
Location : PORTE DE VERSAILLES
Name : ieva

Aaron James Ward

PostSubject: Re: baras   Sun 15 Oct 2017 - 20:40Arabellai sučiulbėjus itališkai taip gražiai nuskamba Aarono ausyse tai jis tik dar plačiau išsišiepia ir jau sėdėdamas pasisuka su kėde į moters pusę. Patinka jam, kad Falcone irgi viskio užsisako, nesimaivo čia su kokteiliukais ir šiaudeliais. Išgirdęs apie jos ex vyrą italą kažkaip nemaloniai pasijunta, nes vardą tai pamiršo... Jau ko nesugeba įsimint James tai vardų. Gavęs savo viskį kilsteli kiek aukščiau stiklinę ir trumpai susidaužęs su Bella be jokių banalių tostų šį kartą, atsigeria. - Pala, kuris ten tas vyras... matai, tavo gyvenime tiek daug jų, kad nebesusigaudau, - pasako taip giliu žvilgsniu į ją žiūrėdamas. Na, dėl grasinimų tai Arabella pati puikiai žino, kad gali kreiptis į Ward visada, jeigu reikia tai atmuš tą nelaimėlį labai greitai nuo jos. Pakilnoja antakius išgirdęs žodžius ''šokių aikštelė'' ir apsilaižo lūpas, eh tas viskis vėl geriasi kaip vanduo, nieko nebesupranta. Pagalvoja ar čia atsirado kokių naujų judesiukų nepaisant tradicinių pastrakaliojimų ir valso. Va ką moka šokt tai valsą. Jau vestuvėse tai neprapultų tikrai.
- Ką aš žinau, tu čia pas mane šokėja, - atsako gūžtelėdamas pečiais ir apsidairęs po barą specialiai pajudina galvą į ritmą vėl akimis susirasdamas Bellą. - O šiaip daugiau išgėrus visuomet atsiranda naujų judesių, - priduria taip linksmai besišypsodamas, gi nedemonstruos dabar visko, paliks paslaptyje. Šiaip galėtų jiedu dalyvauti netgi kokiam šokių konkurse, per tiek metų draugystės jau susišokę, jaučia vienas kitą tai kodėl anksčiau apie tai nepagalvojo... Palinkęs labiau į priekį link švšiesiaplaukės vyras negali atsidžiaugt, jog dėl dabartinės Arabellos energijos ir laimės kaltas būtent jis. - O tu? - paklausia vis dar nesitraukdamas, toks jausmas, kad bando apsvaigint Falcone vien savo žvilgsniu ir artumu, nors pats girtėja nuo buvimo šalia jos...
Back to top Go down
avatar

I'll be your quite afternon crush, be your violent overnight rush, make you crazy over my touch
Priority : I FIND THAT LITTLE PARTS OF ME ARE INSPIRED BY THOSE I ONCE LOVED AND THAT IS HOW I KNOW THEY ONCE EXISTED, EVEN IF ONLY FOR A MOMENT, IN MY WORLD.
Posts : 6198
Location : TONIGHT THE MEMORY OF YOU IS BURNING INTO MY SOUL GETTING MY TEARS DRUNK
Accounts : Marla, BAZ, Max, Konstantin, Mel & Pheonix
Name : Boo
I'll be your quite afternon crush, be your violent overnight rush, make you crazy over my touch
Arabella Minerva Falcone

PostSubject: Re: baras   Sun 15 Oct 2017 - 23:07Stebi kaip Aaronas čia magiškai šypsosi ir pati neatsilaikiusi plačiai nusišypso, nes liūdėti dabar tai jau tikrai nebuvo dėl ko. Tokioj nuostabioj kompanijoj tai tik džiaugėsi. Na, ji tik vieną kartą buvo ištekėjusi ir tai per tėvo prievartą, nes jai gerai buvo iš brain washines, tačiau ta santuoka tai gryna kančia buvo. Taip ir meldėsi kiekvieną dieną, kol kaip kokią auksaplaukę išgelbėtų nuo drakono.
- Tas italų mafijos narys, kur tėvas per prievartą užtekino už jo vien tam, kad galėtų taikos sutarti sudaryti su jo tėvu, - pavarto akis nesmagiai prisimindama viską, nes tiek daug teko šlykščių dalykų pamatyti ir patirti, kad net nenori apie tą laikotarpį pas tėvą ir pagalvoti. Galiausiai išgeria porą gurkšnelių viskio ir pasisuka Wardo link, nusišypsodama mielai, nes vien žiūrint į jį iškart nuotaika pagerėja. – Tuoj išgersim šiek tiek viskio ir galėsi parodyti, ką sugebi, - pakilnoja antakius, jau ruošdamasi šitai dvikovai, nes kas jau kas, bet Arabella buvo puiki šokėja. Gal ir nemokėjo tų pramoginių šokių, bet dancefloore tai tikrai karalienė buvo, nes su savo geriausia drauge visada klubelyje sužiba. Kai taip į priekį pasilenkia, pasinaudoja proga ir nužvelgusi jo akeles, perbraukia viena rankele per jo skruostą, apdovanodama švelniu ir saldžiu bučiniu. – Aš visada pilna siurprizų, mielasis Aaronai, - išsišiepia tokia šypsenėle, kuri tikrai nieko gero nežada ir pakilnoja antakius, užsižiūrėdama į jo akeles. Jau galvoje kūrė planus kaip užkurs jam šokių aikštelėje tokią pirtelę.... – Cheers, - mirkteli dar akele, sudauždama pati su jo taure ir išgeria visą, pastatydama tuščią jau ant baro. Užsisako dar to paties, pamosikuodama rankele ir atsisuka vėl į Wardą, uždėdama rankas ant jo šlaunų ir persisverdama jo pusės link. – Ar esi pasiruošęs būti sutriuškintu? – sukrizena smagiai, omeny turėdama danceflooro dvikovą.

Back to top Go down
avatar

Priority : Face your life, its pain, its pleasure, leave no path untaken.
Posts : 726
Location : PORTE DE VERSAILLES
Name : ieva

Aaron James Ward

PostSubject: Re: baras   Sun 15 Oct 2017 - 23:29Realiai ne tiek ir daug Arabella jam pasakojo apie tą savo gyvenimo tarpsnį, tai daugiau ir nebeklausinėja, užtenka vien iš moters išraiškos pamatyt kaip ji dėl viso to jaučiasi. Būtų galėjęs, tai būtų nušovęs tą jos per prievartą pripirštą vyrelį. Nugėręs pusę stiklinės paniuniuoja ten skambančios dainos žodžius ir toliau klausosi ką pasakoja draugė. - Ai čia tas... supratau, - taip atsargiai tarsteli, suprasdamas, kad nebeverta toliau gvildenti šios temos. Arabella ir šiaip yra tas žmogus, kuris turi gana tamsią praeitį, beveik lygiai taip pat kaip ir pats Aaronas. Ei, nu c'mon, ką reiškia parodysi ką sugebi? Jis gi čia juokavo dėl tų judesių... Nu bet žinoma, šokti poroje jam niekada nebuvo problema, tik va puikiai žinodamas kokia zviozda šokių aikštelėj yra Bella taip giliai atsidūsta ir ištuština viskio stiklinę, truputį prisimerkdamas, visgi staigia čia tą likutį susivertė. Sureaguoja į tą jos bučinuką atsakydamas tuo pačiu, dar ir pirštų galais kilsteli jos smakrą bei vėliau lėtai nusileidžia delnu per jos krūtinės ląstą ir paliečia pačią krūtinę. Dzin ar čia kažkas mato juos taip meiliai susiglaudusius prie baro, ar ne. - Oi kaip gerai aš tai žinau. Gal todėl mes ir bendraujam, - pasako šyptelėdamas ir atsitraukdamas nuo moters. Vienas kitą nepaliauja stebinti tiek lovoje, tiek ir šiaip gyvenimiškose situacijose, o tai James labiausiai ir traukia palaikyti ryšį su Bella, nes ji nenuspėjama. Užsisako dar to paties kaip ir Bella, o pajutęs jos rankas ant savo šlaunų tik perveria šviesiaplaukę žvilgsniu tokiu maždaug ''tu dar palauk''. - Tai nėra sąžininga. Juk žinai, kad sutriuškinsi mane. Nu arba tiesiog aš tau leisiu laimėti, - pasako nieko neslėpdamas ir gavęs savo naują viskio dozę vėl sudaužia jau nežinia kelintą kartą šiąnakt. Gal ji ir profė on the dancefloor, bet Aaron profas in the bedroom. Tai taip vienas kitą ir papildo.
Back to top Go down
avatar

I'll be your quite afternon crush, be your violent overnight rush, make you crazy over my touch
Priority : I FIND THAT LITTLE PARTS OF ME ARE INSPIRED BY THOSE I ONCE LOVED AND THAT IS HOW I KNOW THEY ONCE EXISTED, EVEN IF ONLY FOR A MOMENT, IN MY WORLD.
Posts : 6198
Location : TONIGHT THE MEMORY OF YOU IS BURNING INTO MY SOUL GETTING MY TEARS DRUNK
Accounts : Marla, BAZ, Max, Konstantin, Mel & Pheonix
Name : Boo
I'll be your quite afternon crush, be your violent overnight rush, make you crazy over my touch
Arabella Minerva Falcone

PostSubject: Re: baras   Tue 17 Oct 2017 - 22:50Kažkaip niekad nemėgo apie tai per daug kalbėti. Sunkiai išgyveno tuos porą metų, todėl net nenorėjo jų ir prisiminti. Daugmaž papasakodavo svarbiausius dalykus, o visą kitą taip ir palikdavo nutylėta. Nereikia čia visiems dabar žinot kaip ten tas vyrukas su Arabella elgėsi, kai jau buvo jos vyras ir kokių dalykų privertė ją daryti... Savo rankas susikruvino tikrai ne savo noru, o dėl to, kad neturėjo kitos išeities. Fui, tikrai koktu darosi prisimenant viską ir šiurpuliukai per kūną tikrai pereina. Ir čia ne tie malonūs, kuriuos sugeba Wardas suteikti, o tie šlykštūs.
- Jį tėvas ištraukė iš kalėjimo, tikriausiai sukišo nemažai pinigų, - tyliau sumurmėjo, turėdama omeny tai, kad Arabella norėdama pabėgti iš tos Italijos ir tėvo nelaisvės, su brolio pagalba suvaidino savo mirtį ir padarė taip, kad viskas atrodytų lyg žmogžudystė. Teko paplušėti gerus pusę metų, kad viską be priekaištų sugalvotų. Tad laikraščiuose pamačiusi straipsnį kaip jos vyrelis buvo nuteistas daugybę metų, buvo tikriausiai viena geriausių dienų jos gyvenime. Tačiau dabar tokios mintys per ilgai nebuvo Falconės galvoje, kai priešais save turėjo tokį puikų kompanioną. Stebėdama kaip jo rankelė nuslysta per jos krūtinės ląstą, kilstelėjo lūpų kampučius ir iš apačios pažvelgė James į akis, pridėdama savo stiklinę prie lūpų ir gurkštelėdama viskio. Nežymiai ir lėtai apsilaižiusi savo lūpytes, plačiai nusišypsojo po sekančių Aarono žodžių. – Naaaa, pastebėjau tau staigmenos patinka, - pasišypso tokia klastinga šypsenėle ir kadangi jo marškiniai buvo atlapoti, tai pirštų galiukais perbraukė per jo krūtinę taip išilgai, kad jau pradėjo čia vėl erzintis. Pastebi dar jo tą žvilgsniuką ir sukrizena visa smagi, nes taip gerai jautėsi, kad net norėjo, jog šis vakaras taip greit praeitų. – Noooo, nebūk toks džentelmenas bent jau šįkart, - pliaukšteli jam per petuką, bet taip draugiškai, nusišypsodama, nes nu koks laimėjimas, jei tavęs pasigaili... O kad profas in the bedroom, tai čia neabejoja, todėl taip lengvai ir viskas einasi su jais. Gurkšteli dar savo gėrimo kelis didelius gurkšnius ir nykčiu pasivaliusi savo lūpų kampučius, pasilenkė arčiau Aaron link. - Pasakyk kokią nors savo paslaptį, kurios nežinočiau, ką nors įdomaus, - sumurma arčiau jo veido ir pirštų galiukais perbraukia per jo kaklo šoną. Biškeli ir vėl kirto per galvą, bet who cares, taip įdomiau tik.
Back to top Go down
avatar

Priority : Face your life, its pain, its pleasure, leave no path untaken.
Posts : 726
Location : PORTE DE VERSAILLES
Name : ieva

Aaron James Ward

PostSubject: Re: baras   Wed 18 Oct 2017 - 14:07Žinojo Aaron apie tą Arabellos mini ''vaidinimą'', bet visų detalių ji ir pati nepasakojo, būtų įdomu išgirsti. Abu jie panašūs, tik James dar niekad neteko suvaidinti savo mirties. O gal vertėtų... Susimąstęs atsigeria viskio, prisimena tą dieną kai Bella jam papasakojo apie vyro nuteisimą, ji buvo nepaaiškinamai laiminga ir tada vyras suvokė, kad šis negerai su ja elgėsi. Bet va Falcone niekad taip atvirai niekam ir nepasakojo, išskyrus savo brolį, ką jis su ja darė.
- Tam išperai tik kalėjime ir sėdėt. Galėčiau pasirūpint, kad jį vėl uždarytų... - užmeta tokią mintį, bet greitai pats sau papurto galvą, nes per tokius darbus dar ir patį sužvejos teisėsauga. Netrukus ištuština tą viskį labai greitai, kaukšteli ir jam į galvą, o dar čia tokia moteris šalia tai išvis apsivožt dvigubai smarkiau galima. - Atleiskite, tai mano kraujyje, - pasako nusijuokdamas ir užsižiūrėdamas į Arabellos akis. Tas prisilietimas prie krūtinės... Tenka nuryti seiles, kad prakalbėtų po tokio, atrodo, menko sujaudinimo. - Tai net nebūtų džentelmeniškumas. Aš apskritai palaimėsiu, - konstatuoja faktą ir stebi kaip ji priartėja prie jo, pirštų galais braukia per kaklą, suvirpa jis vėl visas. Ar jis turi paslapčių, kurių nežinotų Bella? Tikriausiai nelabai. Na, gal tik ji nežino kiek iš viso suklastotų tapatybių Aaronas turi, bet šitą vertėtų gal ne klubo aplinkoj aptart apsvaigus. Taip palinksta link jos veido ir beveik nosies galiuku liečiasi su šviesiaplauke. - You're my favorite person, - pasako su šypsena veide ir atsitraukęs tiesia ranką, jau tipo šokti metas, kol dar visiškai jie ne vafliuose, nes vėliau bus dar sunkiau pajudėt. Moka jis gražbyliauti, didžiausias talentas ir yra žodžiais įtikinti kitą, ką jis sėkmingai visą gyvenimą daro.
Back to top Go down
avatar

I'll be your quite afternon crush, be your violent overnight rush, make you crazy over my touch
Priority : I FIND THAT LITTLE PARTS OF ME ARE INSPIRED BY THOSE I ONCE LOVED AND THAT IS HOW I KNOW THEY ONCE EXISTED, EVEN IF ONLY FOR A MOMENT, IN MY WORLD.
Posts : 6198
Location : TONIGHT THE MEMORY OF YOU IS BURNING INTO MY SOUL GETTING MY TEARS DRUNK
Accounts : Marla, BAZ, Max, Konstantin, Mel & Pheonix
Name : Boo
I'll be your quite afternon crush, be your violent overnight rush, make you crazy over my touch
Arabella Minerva Falcone

PostSubject: Re: baras   Fri 20 Oct 2017 - 1:16


Gal kai labiau užeis kažkoks grūzas arba liūdna nuotaika bus ir norės savo širdį išliet ir pasipasakot apie savo praeitį, tai ir papasakos apie visą šitą daugiau, bet dabar norėjosi tiesiog linksmai praleisti laiką. O su Aaronu tai buvo taip lengvai, tikrai nebuvo kada liūdėti ar galvoti kažką ne to. Tikrai nenorėjo per daug pasakoti, kas ten toj Italijoj tąkart vyko, kai labai nemėgo kitų žmonių gailesčio. Na, tiesiog nemėgo pasijausti tokia bejėge ir savim negalinčia pasirūpinti mergina. Vieną kartą suklupo taip skaudžiai, tačiau nereiškia, kad ir vėl taip suklups. Bent jau stengiasi to nepadaryti.
- Baik jau, tikrai nevelsiu tavęs į visą tai, - iškart papurtė galvą, nes nenorėjo Wardui dar kažkokių problemų pridaryti, kai ir taip pats savo košę srebia. O ir šiaip čia Falconių šeimos reikalas, tai jei ir kažką darytų, darytų su broliu, nenorėdama į tai įvelti ir pašalinius. – Tada tiesiog einam pašokti.., - palenkia galvą šiek tiek į šoną ir nusišypso klastinga šypsenėle, nes kaip čia be įmantrių šokių dabar. Stebi kaip vyras reaguoja į jos prisilietimus ir pati šypsosi visa laiminga. Sunku buvo atitraukti rankutes nuo James, per daug jau karštai čia atrodė, ypač su tais atlapotais marškinukais. Taip ir stovėjo vis dar vaizdas prieš aky, kai jis pusnuogis glaudžiasi prie Falconės kūno. O dar kai pasilenkęs tokius žodžius sušnabžda, tai visą kūną pereina malonūs šiurpuliukai. Ką moką, tai moka. Visada savo saldžiais žodeliais paperka. Nosies galiuku perbraukė per jo nosies galiuką ir padavė savo ranką, nusišypsodama. Pats laikas šokti. Paima dar savo rankinę nuo baro ir užsimetusi per petį, nulipa gražiai nuo kedės. Pasitvarko savo suknutę, kad vėl gražiai kristų ir dar laisva rankute perbraukia per savo plaukučius. – Rodyk kelią, don žuane, - pati priartėjusi prie jo veidelio, sušnabžda mielai ir pasišypso.
Back to top Go down
avatar

would it save you a lot of time if i gave up ant went mad now?
Priority : Success
Posts : 1034
Location : Paris.
Accounts : WEST, Цой, Mcdonald, D.V.Rochette, Albericci, Belardo
Name : Virginija.
would it save you a lot of time if i gave up ant went mad now?
Francisco Remarque

PostSubject: Re: baras   Thu 14 Dec 2017 - 17:02Nors roadtripas visai nusisekęs buvo, nepaisant keletos nevisai malonių nutikimų, bet grįžęs namo Franytė niekaip negalėjo rast sau vietos, nes vėl grįžo į realybę, kuri nebuvo tokia smagi. Iš galvos niekaip nekrito tas susirašinėjimas su draugu, bet gi Remarkas nesijautė kažką labai blogo padaręs ar juolabiau kaltas, todėl net ir neketino pirmas rašyti jam. Gal iš šono ir atrodo viskas kaip koks vaikų darželis, bet jam pačiam tai visai nejuokinga buvo, ypač kai Aaronas ten porą gerų smūgių žemiau juostos mestelėjo. Tai tiesiog nebegalėdamas sėdėt namie atkeliauja į Silent Disco, nes nu kažkaip čia nebuvo jo mėgstama vieta, bet bent jau tikėjosi, kad mažiau šansų bus sutikt pažįstamų kokių nors, nes norėjo vienas prisigert šiandieną. Iškart pasiėmęs visą butelį tekilos ir stikliuką prisėdo prie baro stalo, kuris tęsėsi palei langus ir stebėdamas tikrai gražiai atrodantį miestą susivertė pirmą shotą net nesusiraukdamas.
Back to top Go down
avatar

Priority : Face your life, its pain, its pleasure, leave no path untaken.
Posts : 726
Location : PORTE DE VERSAILLES
Name : ieva

Aaron James Ward

PostSubject: Re: baras   Thu 14 Dec 2017 - 21:17Pylęs į skrandį jau nežinia kiek laiko Aaron sugalvoja ir dar papilt. Tad ateina į gana gerai žinomą vietą, čia net prisimena kaip su Arabella pastarąjį kartą leido laiką... Apsidairęs po girtų ir ne visai pripildytų snukių patalpą vyras prie baro užsisako neseniai pamėgto burbono butelį ir taipogi su vienu stikliuku pasisuka į dažniausiai dėmesį atkreipiančią vietą - stalą prie lango. Iš ten atsiveria puikus vaizdas, kuris palaiko kompaniją vienišam žmogui, todėl nešinas savo brangiausiu dabartiniu turtu Aaronas pasiekia stalą ir pasideda butelį su stikliuku ant paviršiaus ir tik nusivilkdamas paltą pastebi šone sėdintį savo nuostabųjį draugelį, kuris per sms atrodė toks pasikaustęs laido riteris, o dabar panašus į tokį patį depresyvų žmogelį, kaip ir pats James. Giliai atsidusęs pažvelgia į lubas, lyg kreipdamasis į dangų už ką jam tokia bausmė tokioj vietoj sutikt Franytę ir tada gana garsiai atsikrenkštęs bando atkreipt ''buvusio'' draugo dėmesį. - Ką tu čia? - sėsdamasis ant kėdės paklausia be jokių pasisveikinimų, tiesiog nori žinot kodėl Remarkas pasirinko vietą, į kurią niekad neina gert, bet būtent šį vakarą jis čia. Nesmagiai jaučiasi Wardas po savo tų drąsių žinučių, bet gi tada buvo apsirūkęs marihuanos ir dar to paties burbono prisėmęs, juk matosi ant jo veido, kad ne viskas gerai paskutiniu metu. Nesulaukęs jokio Remarko atsako atsisuka butelio kamštį ir pripildo savo stikliuką, kurį tuoj pat ištuština. - Kaip kelionė? - pasiteirauja glostydamas butelį lyg kokią paną, o tada pakelia akis į priešais atsiveriantį naktinį miestą.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: baras   


Back to top Go down
 

baras

View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Silent disco klubas-