Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
baras - Page 8

Share | 
 

 baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
avatar

would it save you a lot of time if i gave up ant went mad now?
Priority : Success
Posts : 1022
Location : Paris.
Accounts : WEST, Цой, Mcdonald, D.V.Rochette, Albericci, Belardo
Name : Virginija.
would it save you a lot of time if i gave up ant went mad now?
Francisco Remarque

PostSubject: Re: baras   Sun 24 Dec 2017 - 22:35Net nebesisuka į Aarono pusę ir vėl, nes matyt buvo pasiekęs tą alkoholio lygį, kai buvo žiauriai gerai nusiteikęs, o dabar užėjo tas momentas, kai viskas gyvenime baisu atrodo, tai turbūt dėl to vėl ir prasiveržė čia visos emocijos. - Ko aš noriu? Pats pagalvok! Kiekvieną savo darbelį gali man drąsiai pasakot, o va šito tai negalėjai pasakyt. Liežuvis neapsivertė ane? Turbūt per daug pavargęs buvo. - sarkastiškai šypteli Aarono pusėn jau čia toks visas įsijautęs, o tada tiesiog nusisuka ir kažkokiu būdu susišaudęs padavėją paprašo dar vieno butelio. Kol ten užsiėmęs buvo, tai net ir negirdi, kad draugas savo klaidas pripažįsta. Kažkaip ir tuos naujus metus nuignoruoja, nes buvo įsitikinęs, kad jie jau buvo, tai tiesiog tylėdamas žiūri pro langą ir seka automobilį važiuojantį miesto gatvėmis. - Kas tos šventės, kai kiekviena diena kaip šventė. - akivaizdžiai girtumas paėmęs viršų, tai jau net nebežino Remarkas ką iš tiesų čia blevyzgoja, bet bando sudaryt vaizdą, kad jam viskas žiauriai lengvai ir blaiviai čia.
Back to top Go down
avatar

Priority : Face your life, its pain, its pleasure, leave no path untaken.
Posts : 714
Location : PORTE DE VERSAILLES
Name : ieva

Aaron James Ward

PostSubject: Re: baras   Sun 24 Dec 2017 - 23:57Net būdamas girtas Aaron suvokia, kaip pasielgė ir kad šioje situacijoje yra pats kalčiausias, nu bet Remarko susireikšminimas tai jau virš visko... Galbūt, reikėjo anksčiau pasipasakot ir būtų visiems ramiau, bet kažkaip neištaikė tinkamos progos, o gal Aaronas iš tiesų yra selfish ir norėjo Arabella pasilikt tik sau? Prunkšteli, kai Franė net nebeatsisuka į jo pusę, tik giliai atsidūsta kai šis vėl užsisako butelį. Pats James jaučia, kad jam jau gana, o gal tiesiog Remarkas taip sukniso nuotaiką, jog net noro iki komos gert nebėra. - Tai tu nori, kad aš visai su ja nebendraučiau? - paklausia toks nelabai supratęs ko jis nori, nes kalba čia kažkokiais burtažodžiais jau. Susipila paskutinį lašą į stikliuką ir pastatęs tuščią butelį dar pažiūri į įsižeidusio Francisco pusę. - Žinai, gal aš jau eisiu, - pareiškia staiga supratęs, kad pokalbis nebesivysto taip, kaip anksčiau ir kad viskas dabar kitaip tarp jų bus. - Kai norėsi pasikalbėt ar šiaip susitikt... susisiek, - tarsteli ir pažvelgia pro langą, akytės jau vos sufokusuoja vaizdą, bet ranka dar išlaiko stikliuką ir užsiverčia viską, kas ten likę. Gal ir liktų su draugu vien tam, kad nepalikt jo tokio prasilakusio vieno, bet kad ir pats James ne ką geriau atrodo pastarosiom dienom ir kažkaip nujaučia, jog Remarkui dabar geriau vienam bus.
Back to top Go down
Online
avatar

would it save you a lot of time if i gave up ant went mad now?
Priority : Success
Posts : 1022
Location : Paris.
Accounts : WEST, Цой, Mcdonald, D.V.Rochette, Albericci, Belardo
Name : Virginija.
would it save you a lot of time if i gave up ant went mad now?
Francisco Remarque

PostSubject: Re: baras   Mon 25 Dec 2017 - 23:11Stebisi Aaronas tuo Remarko susireikšminimu lyg čia pirmas kartas, kai jis ant tiek susireikšminęs... Nu aišku, kitais kartais jis nepykdavo ant savo geriausio pasaulyje draugo, bet iš esmės tai situacija nelabai skyrėsi nuo to, kas dažniausiai būdavo. Gavęs trečią butelį iškart susimoka ir padėkojęs atsisuka jį bei iškart užsiverčia jau net nebežaisdamas su tais stikliukais. - Aš tiesiog norėjau žinoti.. - apgirtusiu balsu dar bando suprast, ko jis norėjo - Nes tam kieme tai pasijaučiau kaip visiškas nesusipratėlis, kuris nežino kas vyksta geriausio draugo gyvenime. - čia jau pyktį net kažkoks susigraudinimas balse pakeičia. Gi žinot, kai prisigeri tai tos emocijos šokinėja, kaip kokie amerikietiški kalneliai. Dar kiek atsigėręs iš savo butelio, pradeda knistis savo palto kišenėj, kurioj susiranda cigarečių pakelį bei žiebtuvėlį. Išsitraukęs vieną įsideda į burną ir bando prisidegt, bet nieko jam nesigauna tai visai nuliūsta. Nors gal ir gerai, nes čia šiaip jau negalima rūkyt, o tas apsauginis vis dar kreivai žiūrėjo į vaikinų pusę. Kadangi buvo taip susikaupęs ties cigarete, tai ir neišgirdo, jog Wardas jau keliauti ruošiasi. - Ką sakei? - pasisuka tokiu gal net kiek beviltišku žvilgsniu pažiūrėdamas į James, tarp lūpų vis dar laikydamas tą nelemtą cigaretę, kurios kol kas taip ir nesugebėjo prisidegti.
Back to top Go down
avatar

Priority : Face your life, its pain, its pleasure, leave no path untaken.
Posts : 714
Location : PORTE DE VERSAILLES
Name : ieva

Aaron James Ward

PostSubject: Re: baras   Mon 25 Dec 2017 - 23:52Per tą laiką kol Remarkas išlieja savo dūšią ir čia pat atsisuka jau trečią butelį, Aaronas padeda reikiamą pinigų sumą ant stalo paviršiaus prie pat savo ištuštinto butelio su stikliuku, o tada tokiu užjaučiančiu žvilgsniu pažvelgia į Franytę. Supranta, kad draugui blogai beveik taip pat kaip ir pačiam James ir visos bėdos dėl moterų... - Suprantu... - iškvėpdamas taria vyras ir jau lėtai stojasi nuo kėdės, nors vos susvyravęs neišvarto visko, kas ant stalo stovi. Iš pradžių net nepastebi, jog Remarkas čia rūkyt užsimanė, tai tik viena ranka įsirėmęs į stalą, o kita paimdamas savo paltą dairosi po klubą ir galvoja ką čia daryt. - Einam parūkysim lauke, - pasiūlo Francisco, ką jau čia, gal be muzikos garsų ir šurmulio netgi geriau vienas kitą suprast pradės. Ištiesia netgi ranką į draugo pusę, avdrug jam prireiks į ką nors įsitvert atsistojant. Liūdna jam matyt tokį Franę, niekada tokio dar nematęs ir savęs jau nebeatpažįsta, niekad tiek nepylė kiek dabar.
Back to top Go down
Online
avatar

would it save you a lot of time if i gave up ant went mad now?
Priority : Success
Posts : 1022
Location : Paris.
Accounts : WEST, Цой, Mcdonald, D.V.Rochette, Albericci, Belardo
Name : Virginija.
would it save you a lot of time if i gave up ant went mad now?
Francisco Remarque

PostSubject: Re: baras   Tue 26 Dec 2017 - 0:12Būtų čia bet kuri kita mergina, su kuria Aaronas būtų permiegojęs, tai tikrai Remarkas tokių bangų kelt nesivargintų. Kaip tik dar pamėtytų kokių nors bajerių, kad James tikrai negalėjo būt geresnis, bet čia visai kita kalba šiuo atveju buvo ir pats Francisco nelabai suprato kaip viskas vyksta dabar. Atsidūsta po trumpo Aarono patvirtinimo, jog supranta. Tikrai niekad negalvojo, kad su draugu dėl mergų pyktis pradės. Nu ne jų lygiui čia buvo, bet va, pasirodo klydo. Kurį laiką dar galvoja ar eit su draugeliu į lauką ar tiesiog apsimest, kad jis visai nenori rūkyt. Net nesvarbu, jog burnoj jau kiek laiko cigaretė, bet galiausiai tyliai linkteli ir gana staigiai atsistojęs nuo kėdės taip labai pavojingai susvyruoja, net kažkiek užsilaiko už ištiestos, Aarono rankos, bet greit paleidžia, nes vienoj Franės rankoj atsiduria pradėtas gerti tekilos butelis, o kitoj - paltas, kurį kažkiek tempdamas per žemę vaikinas bando neštis su savim į lauką, bet tik bando, nes jei sėdint jis dar gana blaiviu galėjo apsimesti, tai atsistojęs labai sunkiai funkcionavo.
Back to top Go down
avatar

Priority : Success is a lousy teacher
Posts : 5018
Location : Paris ne s’est pas fait en un jour!
Name : G

Sébastien Hugo Tarantino

PostSubject: Re: baras   Tue 2 Jan 2018 - 18:38Šioje vietoje jis buvo antrą kartą gyvenime. Pirmajį kartą čia lankėsi prieš metus, kai keitėsi šios vietos savininkas ir jis norėjo šiek tiek pakeisti klubo aplinką, todėl kreipėsi į kompaniją, kurioje dirba Sebastianas. Tai turėjo būti ne itin didelis projektas, bet žlugo dėl kliento skyrybų, kurių metu šis klubas atiteko jo žmonai, o ji nieko daryti su šiuo klubu nepanoro, tad pardavė kažkam kitam. Įlipęs į liftą, užtrunka vos minutę, kol pasikelia į pastato viršų. Klube buvo šiek tiek daugiau žmonių nei jis tikėjosi iš pradžių. Vis dėlto, buvo darbo diena. Laviruodamas tarp grupelių, išgirsta bent kelias skirtingas kalbas. Žinoma, tai turistų pamėgta vieta dėl iš čia matomos gražiosios Paryžiaus panoramos. Kai Sebastianas lankėsi čia praeitą kartą, matė viską dienos šviesoje ir jo galvoje tada jau sukosi tūkstantis ir viena idėja kaip viskas galėtų čia būti kur kas geriau. Kiek prisiminė, per metus beveik niekas nepasikeitė. Ir nežinojo ar dėl alkoholio kraujyje, ar šiai vietai taip tiko tamsa, bet viskas dabar atrodė kur kas geriau. Galiausiai prisėda ant vienintelės prie baro esančios laisvos kėdės ir barmenui beda pirštu į viskį meniu. Jis akivaizdžiai dėbteli į kraujuojančius Sebastiano krumplius, apie kuriuos jis pats buvo pamiršęs. Pasiėmęs nuo baro drėgną servetėlę, kiek įmanoma, nusivalo rankas ir laukia sugrįžtant barmeno su jo gėrimu.
Back to top Go down
avatar

I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best.
Priority : success is a result of belief
Posts : 368
Location : Paris
Name : Viktorija
Claudette Vande Krämer

PostSubject: Re: baras   Tue 2 Jan 2018 - 19:41


Įėjusi vidun, Claudette gan smalsiai dairėsi aplink ir nežinodama tiksliai kur eiti, šioji tiesiog ėjo paskui kažkokią porelę, kurie patrauką į liftą. Kildama viršun mergina vis svarstė argi nebus ten kokia vip patalpa ir neteks pažemintai apsisukti bei nešdintis lauk, tačiau atsivėrus lifto durims ir išvydus sausakimšą salą, Vande ramiau atsiduso. Tranki muzika fone, ją mėginančių perrėkti paauglių spiegimas, kurios diskutavo kuris vaikinas aplink yra gražiausiais - tai dalykai, kuriems klausytis ji dar nesijautė pakankamai apgirtusi, tad ilgai neužsibuvusi suspausta minioje, mergina ėmė sau skintis kelią prie baro, kur kaip nenuostabu nebuvo nė vienos laisvos kėdės, o visi vaikinai, kurie ant jų sėdėjo, jau buvo per ne lyg girti, kad bent pamėgintų pakelti savo užpakalius ir užleisti merginai vietą. Tyliai atsidususi, Claudette alkūnėmis atsirėmė į barą ir mostelėjusi barmenui rankele užsisakė džino su toniku. Laukdama savo gėrimo mergina nužvelgė vaikiną iš kairės, kuris drėgna servetėle mėgino nusivalyti akivaizdu kruvinus krumplius. Kad ir kaip jai buvo smalsu sužinoti kas užsitraukė pastarojo nemalonę, tačiau po tokio vaizdelio pradėti pačiai pokalbį nebuvo itin smagu. Tad greit nusuko savo žvilgsnį į šoną,kad tik nebūtų pastebėta, ir gavusi savo gėrimą ėmė jį lėtai gurkšnoti.
Back to top Go down
Online
avatar

Priority : Success is a lousy teacher
Posts : 5018
Location : Paris ne s’est pas fait en un jour!
Name : G

Sébastien Hugo Tarantino

PostSubject: Re: baras   Tue 2 Jan 2018 - 23:47


Praėjo dešimt minučių ir kol kas Sebastianas viskį matė kaip savo ausis. Barmenas, iš kurio jį užsisakė, dingo be žinios. Kitas barmenas už kelių metrų telefonu įnirtingai rašė žinutę, o dar kitas priiminėjo užsakymus baro gale. Rankoje Sebastianas spaudė jau antrą drėgną servetėlę, nes kaip žinia, kraujas jam taip lengvai nekrešėjo ir bet koks mažiausias įdrėskimas būdavo tikra rakštis subinėj. Dar vienam jo pasipiktinimui, šalia ką tik pasirodžiusi mergina, iškart atkreipia barmeno dėmesį ir ji nespėjus Sebastianui sumirksėti jau rankoje laiko savo užsakytą gėrimą. – Dieve, kaip nesąžininga, - piktai pavarto akis ir dar kartą užsisako savo išsvajotojo viskio iš dar nespėjusio tolyn nueiti barmeno. Claudettes žvilgsnis svilte svilino jam visą šoną ir akies krašteliu Sebastianas matė jos prikaustytą prie krumplių žvilgsnį. – Ar mama neišmokė, kad spoksoti nemandagu? – pirštais nekantriai barbendamas į baro paviršių retoriškai paklausia. Į ranką netrukus jam įbrunka viskio taurę ir Sebastianas ant baro numeta kelis banknotus.
Back to top Go down
avatar

I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best.
Priority : success is a result of belief
Posts : 368
Location : Paris
Name : Viktorija
Claudette Vande Krämer

PostSubject: Re: baras   Wed 3 Jan 2018 - 0:08


Lėtai gurkšnodama savąjį gėrimą Claudette nė nepastebėjo kai nagais į baro paviršių ėmė barbenti muzikos ritmą, mergina netgi buvo susimąsčiusi, kad būtų ne pro šalį kažką pasikviesti mat vienai stoviniuoti sausakimšame klube nėra nei malonu, nei smagu, o su bet kuriuo prisigėrusiu ir vos ant kojų pastovinčiu vaikinu šokti ji tikrai nesiruošė, neduok Dieve dar naujus dizainerio batelius numindžios. Tokius jos svarstymus nutraukė vyriškas balsas, tad pasukusi galvą į tą pusę, iš kurios ir sklido garsas, Vande kiek nejaukiai šyptelėjo.
-Na...-kiek pasimetusi perbraukia ranka sau per palaidus plaukus,-mane mama mokė nespoksoti taip pat,kaip ir tave mokė nesimušti,-atsainiai gūžtelėjusi pečiais Claudette toliau gurkšnojo džiną su toniku tik dabar jau pasisuko Sebastiano pusėn,-atleisk, bet man labai smalsu,-pakraipiusi lūpas vėl akimis nuklydo prie pastarojo krumplių,-kas šį vakarą tau nutiko?- klausiamai išrietusi antakį Vande lėtai ir atsargiai paėmė servetėlę ir ją švelniai prispaudė prie žaizdų,-galima?-po laiko atsiklaususi leidimo gana paslaugiai šyptelėjo puse lūpų. 
Back to top Go down
Online
avatar

Priority : Success is a lousy teacher
Posts : 5018
Location : Paris ne s’est pas fait en un jour!
Name : G

Sébastien Hugo Tarantino

PostSubject: Re: baras   Wed 3 Jan 2018 - 2:44


Iš tikrųjų, tai gyvenime taip nemandagiai kalbančio Sebastiano su nepažįstamu žmogumi niekas neišgirstų. Deja, jis buvo vienas tų tipažų, kai išgėręs tapdavo šiek tiek agresyvesnis, prasidėdavo nuotaikų kaitos ir sakydavo dalykus, kurie jam blaivam niekad neateitų į galvą. Žodžiu, atsiverdavo ne tokia Sebastiano pusė, kurią jam norėtųsi demonstruoti viešai. Tad jis vengdavo tokių vietų ar progų, kai alkoholis tampa pasiekiamas vienu piršto mostelėjimu. - Kas kažką sakė apie muštynes? Pati taip nusprendei, - iškelia rankas sau priešais veidą ir apžiūri krumplius. Negalėjo turbūt kažko kvailesnio sugalvot pasakyt, nes viskas buvo pernelyg akivaizdu. - Atleisk, bet ne visai tavo reikalas, - persmelkia ją šaltu žvilgsniu ir išmaukia paskutinį viskio gurkšnį. Kilsteli ranką duodamas barmenui suprasti, kad jau laukia papildymo. Į merginos sekantį klausimą nieko neatsako, tiesiog nejudėdamas akylai kurį laiką stebi jos rankas, kol vėl pakelia akis į jos veidą. - Aš tave žinau, ar ne? - iš visų jėgų savo smegenų duomenų bazėj skanuoja pažįstamus veidus, bandydamas prisiminti kur yra sutikęs Claudette anksčiau.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: baras   


Back to top Go down
 

baras

View previous topic View next topic Back to top 
Page 8 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Silent disco klubas-