Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Netoli bokšto esanti ledo čiuožykla

Share | 
 

 Netoli bokšto esanti ledo čiuožykla

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
avatar

We are masters of the unsaid words, but slaves of those we let slip out.
Posts : 1320
We are masters of the unsaid words, but slaves of those we let slip out.
Nikita Orianne Leloup

PostSubject: Netoli bokšto esanti ledo čiuožykla   Mon Dec 18, 2017 10:41 pm


Back to top Go down
avatar

We are masters of the unsaid words, but slaves of those we let slip out.
Posts : 1320
We are masters of the unsaid words, but slaves of those we let slip out.
Nikita Orianne Leloup

PostSubject: Re: Netoli bokšto esanti ledo čiuožykla   Mon Dec 18, 2017 10:46 pm


Tomas jau su krupine, kurioje buvo gerokai nutrintos nuo dažno naudojimo pačiūžos, atvyko iki vienos iš populiariausių vietų Paryžiuje žiemos laikotarpiu - čiuožyklos. Kadangi buvo pakankamai šaltas oras, vaikinas neketino laukti pasirodančios Brianos, mat bijojo sustirti į ragą, todėl vietoj to, persimovė batus į pačiūžas ir pasileido čiuožti ant ledo, savo kuprinę su batais taip ir palikęs šalia arenos. Netrukus tamsiaplaukis sušilo, praskriejęs porą ratų aplink areną kiek tik leido įsibėgėti sukibusios su paviršiumi pačiūžos, kai jau nebebuvo šalta, Tomas lengvai sukiojo ratus po areną, laukdamas atvykstančios Brianos, kuriai tikriausiai teks pagelbėti su čiuožimu.
Back to top Go down
avatar

Priority : Family
Posts : 349

Lauren Monique Ritchey

PostSubject: Re: Netoli bokšto esanti ledo čiuožykla   Mon Dec 18, 2017 10:53 pmJeigu atvirai, paskutinį kartą ant ledo Briana stovėjo prieš keturis metus, kai pirmą kartą stovėjo ant ledo. Taip, atvykusi nusipirko pačiūžas, vieną kartą užlipo ant ledo ir galiausiai šios buvo paslėptos kažkur giliai spintoje ir užmirštos...užmirštos iki šio vakaro, kai Coleen sulaukė pasiūlymo vėl prisiminti tai, ką buvo seniai pamiršusi, tačiau atsisakyti tikrai neketino, juk galbūt bus visai linksma. Šiltai apsirengusi ir įsidėjusi pačiūžas ir specialų maišą, jog būtų lengviau nešti, Briana užrakino duris ir pėstute patraukė link ledo arenos, visgi gyventi miesto centre buvo nemažas privalumas, bent jau nukeliauti į populiariausias vietas nebuvo sudėtinga, galėjai tai padaryti ir be transporto pagalbos. Galiausiai pasiekusi susitartą vietą, mergina apsidairė, na, akivaizdu, kad Tomasz buvo kažkur čia, tačiau palikdama ieškojimą ramybėje, prisėdo ant netoliese buvusių suoliukų batus pakeisdama pačiūžomis. Pakilusi nuo suoliuko ir susitvarkiusi su lygsvaru, dar kartą apsidairė, na štai, akivaizdu, jog Briana jį rado, todėl tik plačiai išsišiepusi žengė kelis žingsnius arčiau ledo, pamojuodama kažkur tolėliau čiuožiančiam Tomui ir neskubėdama užlipo ant ledo, įsikibdama į atitvarus.
Back to top Go down
Online
avatar

We are masters of the unsaid words, but slaves of those we let slip out.
Posts : 1320
We are masters of the unsaid words, but slaves of those we let slip out.
Nikita Orianne Leloup

PostSubject: Re: Netoli bokšto esanti ledo čiuožykla   Mon Dec 18, 2017 11:22 pm


Dar niekada Tomas nekvietė Brianos pačiuožinėti ant ledo, nepaisant to, jie ta tema niekada neturėjo progos padiskutuoti. Todėl kai vaikinas pamatė draugę įsikibusią į atitvarus, tik tuomet suvokė, kad ji ant ledo gana sunkiai laikosi. Savaime Tomas išsišiepė, pamanęs, kad taip bus tik dar smagiau, negu abiems lakstyti po areną it pakvaišus, teks gardžiai pasijuokti iš Brianos nemokšiškumo čiuožti. Nieko nelaukęs Koppa įsibėgėjęs pričiuožė prie merginos ir ištiesė jai abi savo rankas. - Sveika, - sunkiai tvardė kvailą šypseną žiūrėdamas į merginos kojas, kurios neatrodė, kad jaustųsi stabiliai. - Kibkis į mane, moki čiuožti bent kiek? - paliepė ir prie to pačio paklausė. Visgi, Tomas užaugo Lenkijoje, kur žiemos būna pakankamai šaltos ir sniego iki čiurnų. Kadangi augo su dviem seserimis, tai jie dažnai linksmindavosi lauke, turėjo savo tvenkinį, kuris užšaldavo ir ant jo čiaužydavo būdami vaikai. Tad nušlifuota arena - Tomui buvo vieni juokai palyginus su tvenkinio netolygiai pašalusiu, apsnigtu ledu.
Back to top Go down
avatar

Priority : Family
Posts : 349

Lauren Monique Ritchey

PostSubject: Re: Netoli bokšto esanti ledo čiuožykla   Mon Dec 18, 2017 11:36 pmTomui sureagavus į jos šypseną ir mojavimą bei pričiuožus arčiau, Briana tik dar labiau išsišiepė,-Labas,-taip pat pasisveikinusi linktelėjo, pastebėdama tą kvailą šypseną, na, akivaizdu, jog vaikinas galvoja iš jos garsiai juokėsi,-Na, nesu visiška nevykėlė ir tikrai moku, tiesiog paskutinį kartą ant ledo stovėjau prieš ketverius metus, todėl manau, kad reikia apsiprasti,-negarsiai nusijuokusi ištarė ir Marek'ui pakišus parankę, Briana nieko nelaukusi į ją įsikibo abiem rankomis. Taip, Coleen galėjo numanyti, kad atrodė tikrai gana kvailokai, visgi buvo aišku, kaip dieną, jog visi čia atėję žmonės bent jau daug maž galėjo pasigirti sugebėjimais pastovėti ant ledo, o štai Briana panašu, jog kalbėjo rimtai, sakydama Tomui, jog bus lyg karvė. Bet tai buvo tik pradžia, todėl keletas minučių prisiminimo ir greičiausiai, jog Briana šiuos, kaip visi normalūs žmonės,-Ir nereikia iš manęs juoktis, juk sakiau, kad greičiausiai būsiu, kaip karvė ant ledo, o tu manim netikėjai, pats kaltas,-nusijuokusi ištarė, pažvelgdama į vaikiną, kuris buvo visiškai šalia jos,-Geriau papasakok, kaip tau sekasi, matėmės gana senokai, neskambinai, todėl manau, kad turėsiu tikrai ilgai klausytis,-plačiai besišypsodama ištarė, kone teikdama faktą, galbūt vaikinas turėjo papasakoti, ką nors įdomaus, galbūt jau suartėjo su simpatija, kuri ir sustabdė Brianą nuo lemtingo žingsnio peržengti draugų zoną.
Back to top Go down
Online
avatar

We are masters of the unsaid words, but slaves of those we let slip out.
Posts : 1320
We are masters of the unsaid words, but slaves of those we let slip out.
Nikita Orianne Leloup

PostSubject: Re: Netoli bokšto esanti ledo čiuožykla   Mon Dec 18, 2017 11:50 pm


Tomui patikdavo, kuomet galėdavo merginoms kažkuo padėti, tuomet jis jausdavosi tikras vyras, mačo. Ir dabar, kai Briana įsikibo jam į parankę, jautėsi kontroliuojantis situaciją ir žinoma, kiek didžiavosi, kuomet šalia buvo graži, aukšta blondinė, negana to dar ir modelis. - Niekis, jei kas, gaudysiu, kai tu griūsi, - žnybtelėjo į šoną, bet tikriausiai per drabužių sluoksnį ji net nieko nepajuto. - Ir prižadu, padnoškių nepakišinėsiu, - kad ir kaip gundėsi tą padaryti, pridėjęs prie širdies laisvą ranką prisiekė. Apskritai Tomas mėgo erzinti ir krėsti išdaigas merginoms, tačiau mokėjo ir užjausti sunkioje padėtyje, todėl nesityčiojo iš Brianos situacijos. - Ne karvė tu, - burbtelėjo Tomas merginai save pravardžiuojant ir pamažu lėtai pradėjo čiuožti, kartu su savimi tempdamasis ir šviesiaplaukę. Šiai priekaištaujant, kad Koppa ilgokai neskambino, vaikinas tik pavartė akis, juk visi žino, koks jis užsiėmęs yra ir kiek nedaug laisvo laiko gali skirti aplinkiniams. - Jau tik nepradėk, - burbtelėjo vaikinas ir pamažu didindamas čiuožimo greitį pamąstė akimirką ką įdomesnio galėtų papasakoti. - Šiaip visą savaitę ruošiausi sesijai, reikės apginti kelis savo darbus, taaaip pjauna mane tie mokslai, bet be jų taip ir liksiu ne kino, o vestuvių režisieriumi, - prunkštelėjo tamsiaplaukis ir pagalvojo, ką čia dar papasakoti. - Aaai, va, pameni kaip pasakojau apie tą merginą, kur tūse susipažinom? - žinojo, kad jos vardo Briana tikrai nežinos, tai bandė kaip nors kitaip apibūdinti. - Nu prinokusį ananasą, - sukrizeno vaikinas patikslindamas ir primindamas tą juokingą istoriją, kaip ta mergina vonioje apsimetė lėktuvu ir rėkė "aš prinokęs ananasas". - Radau ją feisbuke, jos vardas Amanda, kaip koks debilas išlaikinau visas nuotraukas ir bakstelėjau. Nemanai, kad too much? - nervingai nusijuokė Tomas, mat seniai taip nevykusiai nekabino panos. Per feisbuką, syrisly?
Back to top Go down
avatar

Priority : Family
Posts : 349

Lauren Monique Ritchey

PostSubject: Re: Netoli bokšto esanti ledo čiuožykla   Tue Dec 19, 2017 12:10 amŽinoma, Briana pasitikėjo Tomu ir tikrai tikėjo, kad šis jai nekiš padnoškių, bet...kaip sakoma apie geriausius draugus "jeigu pargriūsi, geriausi draugai visada padės atsistoti, bet tik tada, kai liausis juoktis". Ir buvo kone milijonas šansų, kad jeigu Briana išsidrėbtų ant ledo, kaip koks meškinas, pirmiausia Tomas juoktųsi iki negalėjimo, o tik tuomet apsimetęs, jog viskas gerai, padėtų jai atsistoti, nors, kitą vertus, jeigu variantas būtų atvirkštinis, Coleen elgtųsi lygiai taip pat. Briana daugiau nebesiginčijo, jeigu jau jis sakė, kad ji ne karvė, tai galbūt buvo teisus. Tomui ėmus pamažu čiuožti, Briana taip pat pajudėjo, stengdamasi nuo jo neatsilikti ir panašu, kad bent jau kol kas jai visai neblogai sekėsi, galbūt ne viskas taip jau blogai, kaip atrodė iš pradžių. Žinoma, vaikinui prabilus, Windham įdėmiau sukluso, taip, suvokė, jog studento gyvenimas nėra lengvas, ypač, kai prieš šventes užpuola sesija, milijonas darbų, kuriuos reikia padaryti, bemiegės naktys. Ir, žinoma, galbūt buvo šiek tiek gaila, jog Briana taip ir neturėjo progos viso to pajausti, visgi anksti prasidėjusi karjerą nesuteikė progos, kažkur studijuoti ir nors Briana nebuvo kvaila, tačiau retkarčiais pasijausdavo tikrai nelabai kaip, kai aplink visi jos metų žmonės, kažką mokėsi,-Užjaučiu tave, bet tiesą sakant, jeigu kas nors suteiktų galimybę, kur nors studijuoti, manau, kad tikrai neatsisakyčiau, būtų smagu visą tai išgyventi,-plačiai nusišypsojusi ištarė, tačiau Tomui ėmus pasakoti apie tą merginą, kurią jis buvo įsižiūrėjęs ir vėl priminus tą juokingą istoriją, Briana net balsu susijuokė ir privertė atsisukti net kelis netoliese buvusius žmones,-Atsiprašau, kad juokiuosi, bet tai skamba tikrai juokingai,-dar kartelį nusijuokusi galiausiai susitvardė,-Galvojau, kad pasaulyje nėra vaikinų, kuriuos žavėtų vonioje gulinčios išgėrusios merginos, šaukiančios, jog jos prinoks ananasas, bet akivaizdu, kad mano draugų tarpe, kaip tik toks yra,-sukrizenusi ištarė. Ne, ji tikrai nesišaipė, viskas gerai, tačiau skambėjo tikrai juokingai,-Visoje šitoje like'ų ir bakstelėjimų puokštėje beliko padaryti vieną dalyką, laukti, kol ji užsidės ant sienos "Like ir parašau" arba pačiam taip užsirašyti ir tikėtis, jog galbūt ji pastebės ir parašys pirma,-krizendama ištarė. Ji nesmerkė Tomo už tokį jo bandymą pakabinti merginą, bet jeigu Briana būtų vaikinas, tikriausiai, jog bandytų elgtis kažkaip kitaip.
Back to top Go down
Online
avatar

We are masters of the unsaid words, but slaves of those we let slip out.
Posts : 1320
We are masters of the unsaid words, but slaves of those we let slip out.
Nikita Orianne Leloup

PostSubject: Re: Netoli bokšto esanti ledo čiuožykla   Tue Dec 19, 2017 3:00 pm


Išgirdęs, kad draugė kiek pavydi studentams, Tomas kiek nustebo. Juk Briana turi stulbinančią karjerą, jai netrūksta pinigų, didžioji dalis tų pačių studentų jai juodai pavydi to. O štai ji nori paragauti karčios studijavimo duonos... Gal iš tiesų yra taip, kad nori to, ko neturi. - Tau gi ne septyniasdešimt, kad būtų nebeverta investuoti į mokslą... Betkada gali juk įstoti į kokias tik nori studijas, jai stinga laiko, gali pasirinkti neakivaizdines, - pakišo mintį vaikinas, nes kodėl gi ne? Niekas nesakė, kad jei turi pelningą ir širdžiai mielą darbą, negali ko nors papildomai mokytis, kad ir kulinarijos, ar informacinių technologijų.
Brianai pradėjus kvatotis dėl primintos kiek ironiškos istorijos apie Tomo simpatiją, vaikinas pradėjo kvailai šypsotis. Na, jo skonis merginoms tikrai smarkiai pasikeitė, anksčiau vargu ar būtų domėjęsis panelėmis, kurios išgėrusios ryžtasi nutrūktgalviškai iškrėsti kokią nors nesąmonę, o dabar Tomą tai labai žavėjo. - Tu būtum mačiusi kaip kietai ji atrodė! Būtum pati orientaciją pakeitus ir dabar tu ją kabintum, - lengvai nusijuokė vaikinas, kiek pašiepdamas situaciją. - Ji kreizi, labai kreizi, tikriausiai dėl to negaliu išmesti jos iš galvos, - gūžtelėjo pečiai tamsiaplaukis ir toliau lengvai čiuoždamas ledu su drauge pašonėje. Kuomet Briana pradėjo šaipytis iš Tomo juokingo kabinimo būdo, jis tik pavartė akis. - Nu jau, aš dar nepraradau subtilumo... Iš vis, kaip tu pati čiešintum prinokusį ananasą, a? - pakilnojo antakius trokšdamas išgirsti genialių šviesiaplaukės minčių.
Back to top Go down
avatar

Priority : Family
Posts : 349

Lauren Monique Ritchey

PostSubject: Re: Netoli bokšto esanti ledo čiuožykla   Tue Dec 19, 2017 10:39 pmŽinoma, ji tikrai turėjo galimybę, kur nors įstoti ir mokytis, įgyti, kokią nors profesiją, kas čia žino, gal kada gyvenime prireiks, tačiau Briana suvokė vieną dalyką, jog pirmiausia, taip pasielgdama ji pribaigtų pati save, ir taip niekada neturėjo laiko, tai ką dar kalbėti apie studijas, antras dalykas, paskutiniu metu ji tikrai daug keliavo po visą Europą, nebūdavo namie savaitėmis, o kartais ir mėnesiais, o net ir studijuojant neakivaizdžiai, darbus turi atnešti į universitetą net ir mirdamas, todėl ir vėl susidūrimas su problema. Ir štai, galutiniame variante ji lieka toje pačioje vietoje, kurioje yra dabar,-Kad, žinok, nelabai, sunkiai sektųsi suderinti darbą ir studijas net ir neakivaizdiniu būdu, pats žinai, kad kartais mėnesiais nebūnu Paryžiuje, kaži kas už mane padarytų darbus, na, nebent tu būtum tas geradarys,-negarsiai nusijuokusi ištarė, pažvelgdama į vaikiną. Žinoma, būtų visai neblogai, jeigu galėtum pasisamdyti, kokį nors gerietį, kuris už tave padarytų visus darbus, bet kitą vertus, kam tada ir pradėti, kažką daryti, jeigu vis tiek nieko neišmoksi. Visą ta laiką, kol Tomas pasakojo apie tą paslaptingą merginą, Briana plačiai šypsojosi, tvardydama juoką, tačiau galvoje sukosi visai kitos mintys, visgi buvo galima pripažinti, kad Coleen lengvai pavydėjo. Kad ir kaip bebūtų, Tomas buvo geras vaikinas, su juo visada būdavo apie ką kalbėtis, o ir faktas, kad Briana vos neprisipažino, jog jam kažką jaučia, tačiau viskas gavosi taip, kaip gavosi, Briana per ilgai dvejojo ir šalinosi tokios minties, kol galiausiai pražiopsojo savo eilę ir ją užėmė kita,-Aš negaliu išduoti savo sugalvotų būdų, taip būtų nesąžininga, tu jais pasinaudosi, o jeigu vieną rytą prabusiu vaikinu? Neturėsiu geriausių kozerių,-nusijuokusi ištarė, nežymiai palinguodama galvą.
Back to top Go down
Online
avatar

We are masters of the unsaid words, but slaves of those we let slip out.
Posts : 1320
We are masters of the unsaid words, but slaves of those we let slip out.
Nikita Orianne Leloup

PostSubject: Re: Netoli bokšto esanti ledo čiuožykla   Tue Dec 19, 2017 10:55 pm


Kad ir kokia Briana buvo užsiėmusi, atrodė, jos veikla bendravimui netrukdė, bent jau Tomas nespėjo niekada merginos pasigesti, net kai ji išvažiuodavo į komandiruotę, jie vis susirašydavo, kartais ir per skype susiskambindavo pakalbėti apie pikantiškiausias naujienas jų gyvenimuose. Realiai Briana buvo šiuo metu vienintelė mergina, kuriai Tomas skiria tiek daug laiko ir tiesą pasakius, ją vaikinas laikė tikrai labai gera drauge. Aišku, kuomet jie susipažino, jis norėjo įsitempti Bri į lovą, bet dabar, kai geriau ją pažino, ji perdaug nesiskyrė nuo Koppa seserų, buvo kaip trečia sesutė.- Žinok, dėstytojai kur kas supratingesni, negu gali atrodyti. Plius, neakivaizdinėse studijose skolos vienerius metus nesiskaito kaip skolos, - padrąsino draugę siekti savo troškimų, jeigu ji tik nori studijuoti, neturėtų savęs stabdyti. O gal tas noras nėra toks didelis?
Merginai atsisakius padėti, Tomas tik dėbtelėjo į ją. - Tai štai kokia tu draugė... Net nesiteiki padėti, kai tos pagalbos labiausiai reikia, - papriekaištavo vaikinas, bet per daug į širdį jis neėmė. - Ei, o kaip tavo reikalai meilės fronte? Atsibodo net man, kad neturi kavalieriaus jau kuris laikas, - padėjo erzinti merginą Koppa, jam irgi buvo smalsu, kokių simpatijų šiuo metu turi Briana.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: Netoli bokšto esanti ledo čiuožykla   


Back to top Go down
 

Netoli bokšto esanti ledo čiuožykla

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Netoli bokšto esanti ledo čiuožykla

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Eifelio bokštas-