Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
WC - Paris, Prada, Pearls, Perfume

Share | 
 

 WC

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Elettra Hera Eliades

I am a savage. Couldn’t you tell? I warned you I’m part heaven and equal parts hell
Priority : Nights when we kept dancing, changing all our plans and making every day a holiday. Feel the years start burning, city lights they're turning, something 'bout this feels the same
Posts : 40933
Location : Tired of the days living in the dark she ran to the place where wild things are
Accounts : aviana, celeste,, neira, max
Name : Gabrielė
I am a savage. Couldn’t you tell? I warned you I’m part heaven and equal parts hell
Elettra Hera Eliades

PostSubject: WC   2018-02-23, 8:25 pm


Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: WC   2018-09-30, 2:25 pm


Įėjus į klubą, nuvairavo su draugais iki bariuko, keletas šotukų, tada šokių, pašokdino kažkokią nepažįstamą panikę, dar pakalbėjo su ja, kad kokia faina dj čia šiandien ir dar panikė!! nu čia wow, Elias apžavėtas vien tos minties buvo, aišku, tai panikei tai taip labai nepatiko, nė pats nepastebėjo kaip liko šokti su savimi. Nu bet ot bėda. Grįžęs prie chebros, pakalbėjo su jais, dar išgėrė, pasijuokė, nu jau linksmutis toks neblogas visiškai paėmė ir vat sugalvojo, kad gal pats metas apsilankyti pas kitus draugus, tad va ir atlinguoja iki tūliko. Net nustemba, kad eilių beveik nėra, bet, matyt, viskas per tą gerą dj, šoka žmonės, o ne švaisto laiką.. na žinot. va kaip James čia ir dabar, vos pasiekęs kabiną. Atsisveikinęs su visu alučiu ir dar kokiu biesu, kurį šiandien spėjo sugerti, segasi jau kelnes, tik va.. bėda... užtrauktukas tai iki galo ir nevažiuoja kaip priklauso. Pasilenkia taip arčiau, kad matytų situaciją, nors tokiame apšvietime jis nebent ne itin švarų klozetą gali matyti, tai toks atsitiesia ir tiesiog stengiasi užtraukti ir galiausiai iš jo kabinos pasigirsta seka ispaniškų keiksmažodžių, nes na.. užtrauktukas įtraukė apatinių medžiagėlės ir ne tik:) Toks atsistoja ramiai ir stengiasi nusiraminti toliau keiksnodamasis, kol, laimei, kiti strikinėja šokių salėj ar dar kur nors ir nesibaladoja į jo kabiną, tad gali vyrukas apgalvoti protingai, ką čia padaryti. O galbūt, tiesiog ta virtinė keiksmažodžių pasirodė girtoms ausims, kaip koks užkeikimas, tai kas ten žino, kas ten toje kabinoje. Gal koks basiliskas iš klozeto išlindo ir dabar visus ištiks Filčo katės likimas... arba Džinės. Who knows kas ten iš anapus baladojasi. 
Back to top Go down
Joaquín Ásbjörn Montero

Priority : the distance between insanity and genius is measured only by success.
Posts : 1407
Accounts : nathan; shantel; allegra
Name : laurita

Joaquín Ásbjörn Montero

PostSubject: Re: WC   2018-09-30, 2:59 pmpasiekusi tualetą, sąžiningai atstovi eilėje, dar pasišnekučiuoja su panele priekyje apie kažkokį berniuką, kuris ją paliko dėl jos geriausios draugės. tai iš esmės tiesiog klausosi ir linksi galva, pamažu atgaudama kvapą po viso savo šokinėjimo. mergaitei pagaliau nuėjus, lengviau atsikvepia, nes buvo truputį paskaudę ne tik galvą nuo pastovaus linksėjimo, bet ir ausis nuo tokio panikės klykavimo. atėjus savo pačios eilei, patenka į kabiną ir pakankamai greitai ten apsisuka, mąstydama, kad galbūt jau atėjo laikas susukti savo dainelę, pasikvietus kokį vietinės reikšmės atlikėją. kaip tik tada išgirsta keletą ispaniškų keiksmažodžių iš gretimos kabinos ir suklūsta. besimokydama universitete buvo papildomai pasiėmusi ispanų, tikėdamasi, kad kada nors gyvenime sutiks luisą marijų ir galės su juo susišnekėti, girdėjo, kad jis mėgsta jaunesnes, tai.. gaila, taip nieko padoraus ir neišmoko. išskyrus keiksmažodžius, kaip ir kiekvienas padorus žmogus, besimokantis naujos kalbos. išėjusi iš kabinos nusiplauna rankas, pasitvarko nuo šokinėjimo išsitaršiusius plaukus, o tada per veidrodį žvilgteli į kabiną. pamąsto, kad per visą laiką, kol stovėjo eilėje, tikrai nematė nieko iš ten išeinant, tad prieina arčiau ir prikišusi ausį pasiklauso. savaime suprantama, per muziką, ateinančią iš klubo, nieko negirdi, tad sulenkusi smilių, kelis kartus pabeldžia. - hola! viskas gerai? - smooth įterpia vieną iš nedaugelio žinomų ispaniškų žodžių ir kiek garsiau paklausia. Desiree juk rūpestingas žmogus, visada rūpinasi visų gerove, tai va, gal ir dabar kažkam reikia pagalbos.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: WC   2018-09-30, 5:53 pm


Kadangi dabar stovėti nebuvo taip paprasta ir lengva, James uždaro klozetą ir prisėda ant šio, kad galėtų iš arčiau apsižiūrėti. Supratęs (genijus), kad turi telefoną, kuriame veikia žibintuvėlis, pasijungia šį ir tada dėl nepaaiškinamų priežasčių atsuka šviesą į savo veidą. Na, apakęs dar pasikeiksnoja. Dar ir šviesų iš kabinos paduoda, ryškios basilisko akys.... Pagaliau pasuka tinkamai telefoną ir apšviečia savo, taip sakant, klyną. Pažiūri tą užtrauktuką, kaip ir mato kame čia problema, bet su viena ranka tai.. gal ir galima ką nors nuveikti, bet ne tokioje vietoje ir ne tokiomis aplinkybėmis. Būtent apie tai svarstant, kažkas pasibarbena į duris ir James pakelia galvą, tarsi mergina matytų jį kiaurai durų. 
-oui, senjorita, - sumurma ir atsistoja. Atidaro duris ir iškiša galvą. Pažiūri kaip reikalai su eile, - užtrauktukas užstrigo, - taip atvirai pasako ir pasižiūri į merginos veidą. Nusišypso dar saulytė ir vėl pradingsta iš už durų. Greit užsisega sagą ir patraukia maikę žemyn, kiek įmanoma. Tada atidaro plačiau duris ir toliau šypsos kaip durnelis, dar tuo pačiu švytindamas viską su žibintuvėliu. - prašau, - mostelėja rankutėm Desiree į kabiną, nes na, o ko dar galėtų ji  norėtų... patraukia dar į apačią savo maikę, kuri išdavikė, visai neatlieka funkcijos ir jo sėkmę nešantys raudoni apatiniai (raudona - sėkmės -ženklas, tai reikėjo, kad šiandien tikrai pasisektų, rodos, tik nelabai suveikė..) gražiai ryškiai šviečia pro juodų kelnių tarpelį. Šiaip James tikrai nėra pats kukliausias vaikinas pasaulyje, bet dabar tokia gėda užpuolė, kad nu negali pamiršti savo nelaimės. Tiesiog vat negali. Greičiausiai ir veidas panašios spalvos kaip apatiniai lieka. 
Back to top Go down
Joaquín Ásbjörn Montero

Priority : the distance between insanity and genius is measured only by success.
Posts : 1407
Accounts : nathan; shantel; allegra
Name : laurita

Joaquín Ásbjörn Montero

PostSubject: Re: WC   2018-09-30, 6:28 pmstovėdama kitoje durų pusėje pasišypso aplinkui vaikštantiems žmonėms, kurie ryškiai nėra labai patenkinti, kad kabinų skaičius yra sumažėjęs, ir turbūt mano, kad kokia Desiree draugė užsidariusi naikina savo skrandžio turinį klozete. akimirkai žvilgtelėjusi į duris pastebi kažkokias švieseles ant lubų ir užverčia galvą aukštyn. neonkėms besimaišant su vienu ryškiu blyksniu, vis nušviečiančiu lubas, tik po laiko suvokia, kad jai buvo pateiktas atsakymas, bet taip ir nespėja nieko pasakyti, kai durys prasiveria ir iš už jų išlenda vaikinuko galva. pasitraukusi per porą žingsnių atgal, trumpam lieka be žado, kai jis taip nuoširdžiai ima jai aiškinti savo problemą, o po to ir vėl dingsta už durų. pamąsto, kaip galima būtų šitą išspręsti, ji gi turi savo kitus drabužius, gal tiktų džinsiukai? būtų aptempti turbūt, bet ko šiais laikais nepasitaiko.. žodžiu, labai normalios mintys, norint pagelbėti nepažįstamam žmogui, kurį mato pirmą kartą gyvenime. jam vėl pasirodžius, prisimerkia, prožikui šviečiant jai tiesiai į akis, ir pati pasuka vaikinuko telefoną į kitą pusę. - oi ne, aš nelaukiu. tik norėjau paklausti, ar viskas gerai, atrodė, kad turi kažkokių problemų. žinai, gal tualetinis baigėsi ar dar kas, - irgi taip pat atvirai išdėsto savo mintis, nes taip jau būna su klubų tualetais.. o kartais labai prispiria ir jeigu neturi servetėlių, tai liūdna būna. kaip tik tada prisimena vyruko problemą, kurią jis taip aiškiai išdėstė prieš tai, ir automatiškai nuleidžia akis žemyn. - oo wow. bėdelė, - akimirkai kilsteli antakius, matydama, kaip jo apatiniai šviečia ryškiau už Kinijos vėliavą, tik žvaigždučių betrūksta. kelias akimirkas taip atvirai spokso į Jameso klyną, nes labai gerai dera ta raudona su visa mėlyna tualeto aplinka. tada pakelia akis į jį. - juk neisi namo šitaip? - pirštuku parodo žemyn, bet išlaiko akių kontaktą. per apšvietimą kažkaip ir nesuvokia, kad bernelio veidas pakeitė spalvą, o ir šiaip, Fleur visada sunku buvo suprasti, kur yra ribos. na, kad paprastai žmonės šitaip random susitikę nepuola spoksoti viens kitam į apatinius. nors paprastai jie ir nešviečia kaip švyturys naktyje:) - padėti? - dar pasisiūlo, nes jos piršteliai laibesni, gal labiau pasiseks.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: WC   2018-10-02, 7:32 pm


Kiek šotų šiandien James susipylė į save, tai iš tikrųjų galėtų ir vemiančia drauge pabūti.. tik tiek, kad skrandį stipresnį turi. O ir tualetas nėra tokios blogos kondicijos, kad taip pykintų iškart. Be to, juk jis turi kur kas didesniu problemų… tokių ryškiai raudonų:)  Taip atsiprašančiai pasišypso, kai šiek tiek apakina merginą, na.. toks grožis, britiški genai sumaišyti su kubietiškais.. tikrai spiginti turėtų. James savimeilė kaip visada lygi išgertam alkoholio kiekiui, tai nenuostabu, kad jis čia ir panikės nepastebėtų, nors..vat ir kamuojamas problemų, mato, kad graži mergaitė.. o ir matyta kažkokia atrodo, bet tie šviečiantys apatiniai. Nusijuokia taip smagiai netgi po tokio nepažįstamosios rūpestingumo ir net pakraipo galvą. 
-Gera ta tavo širdis, - ištaria taip nuoširdžiai nusišypsodamas kaip saulytė, ne esmė, kad jos net nepažįsta, bet. Jeigu jau net pasiūlytų nepažįstamajam tualetinio popieriaus.. šią akimirką Elias tai atrodo besąlygiškai dosnu. Toks biški nesusipatogina, kai mergina žiūri tiesiai jam į klyną ir prisidengia rankom, tarsi jį saugotų. – greičiausiai eisiu? – kilstelėja antakius pakreipdamas antakius ir vėl pats apžiūri savo klyną. Ne nu iš šono tai vaizdelis turbūt dešimt balų. Gal dar kas nors susidomės, kas čia tokio gero Lezcano kelnėse. Po jos pasiūlymo kilstelėja antakius ir aiškiai nesupranta, kas vyksta šiame pasaulyje. – O nebūtų labai awkward? -kilstelėja antakį ir pamirksi žibindamas su tuo savo prožektoriumi kažkur į grindis. – Pavaišinsiu tave gėrimu, - ištaria toks apsisprendęs ir tiesiog įsmunka su ja į kabiną. Aišku, girdi, kokie nepasitenkinę žmonės tenai, bet… nu jis turi problemų:) – tu gal tiesiog man pašviesk? – paklausia ištiesdamas jai telefoną ir vėl biški save apakina. Pridengia kita ranką šviesą ir šypsosi žiūrėdamas į Desiree. Kaip ir pradeda galvoje raizgytis mintis, kad ją iš tiesų matė, tik dabar vat reikia sugalvoti kur. Greičiausiai atrodo kaip maniakas koks nors, bet gal gražus veidelis gelbėja. Telieka tikėtis:) Tai varys žibindamas savo Kinijos vėliava ir prožektoriumi per visą Paryžių. 
Back to top Go down
Joaquín Ásbjörn Montero

Priority : the distance between insanity and genius is measured only by success.
Posts : 1407
Accounts : nathan; shantel; allegra
Name : laurita

Joaquín Ásbjörn Montero

PostSubject: Re: WC   2018-10-03, 2:52 pmna, gal ir pats James apakintų, jei Desiree dabar nesisuktų spalvotos lemputės akyse po tokio švystelėjimo žibintuvėliu, nes šiuo metu nelabai galėjo išskirti kokius nors vaikino veido bruožus. o ir tie jo beveik neoniniai apatiniai negelbėjo situacijos, vis pasiglemždami visą merginos dėmesį. - tikrai gera, jokių patologijų, o ir infarktas negresia, - šauna čia tokį medinį prikolą iš studijų laikų, kad vyrai statistiškai dažniau patiria tokį dalyką. na, kartais vis dar pamiršta, kad kalbasi ne su medikais, kuriems nereikia aiškinti tam tikrų dalykų, tai tik po laiko supranta, kad vaikinukas turbūt nesupras, ką ji čia vapa, bet tai.. ne pirmas kartas, kai tiek daug šneka žmonės jos dažnai nesupranta. tik iš tokio Jameso užsidengimo supranta, kad vyrukui turbūt nėra labai smagu ir patogu čia šitaip su ja šnekučiuotis, tai pasistengia sutelkti dėmesį į jo veidą, kurį kaip tik dabar ima geriau matyti. ta prasme, išskiria žandikaulio liniją ir jai to kol kas labai pakanka:) - nee, baik tu, aš pratusi, - vėlgi nepagalvojusi tarsteli ir eilinį kartą po laiko susipranta, kad tikrai labai nekaip nuskambėjo.. - turiu omeny, studijų metu, - dar patikslina ir supranta, kad dabar skamba tik dar prasčiau, tai nusprendžia išvis nebešnekėti, kol Lezcano nepradėjo jai kišti pinigų kur nors, palaikęs naktine plaštake, ieškančia naujo kliento. - tik ne margarita, - taip tarp kitko ištaria, nes paskutinį kartą, kai gėrė šį kokteilį, gerokai padaugino. iki šiol negali pažiūrėti į tą pusę. nors čia dar neaišku, ar tikrai gaus ji tą savo gėrimą, kai beveik apsiskelbė laisvo elgesio mergaite, bet dėl viso pikto. pasidžiaugia, kad kabina pakankamai erdvi ir jiedu laisvai joje telpa, dar pasisukusi užrakina duris, kad nepatenkinti klubo lankytojai nesiveržtų vidun, nes gi suprato, kad Elias ir taip nėra labai smagu prieš ją stovėti su šviečiančiu klynu, tai ką kalbėti apie papildomus žmones. - mh, sure, - linkteli galva ir paima telefoną. pavarto rankoje, dar pašviesdama abiems į akis ir pagaliau nutaiko švieselę į jo klyną. pati kelias akimirkas paspokso ir tada susipranta, kad turėtų duoti vaikinui privatumo, tai lyg niekur nieko nusuka žvilgsnį į sieną ir prikandusi lūpą apsimeta, kad labai įtemptai galvoja apie kažką kita.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: WC   2018-10-03, 7:18 pm


Neoniniai.. atleiskite… gal James šiuo metu gero užtrauktuko ir, šiaip, garbingos pozicijos neturi, bet skonį vyrukas tikrai gerą turi. Ir raudona tokia, kad kaip tik turėtų panikę uždegti.. tokia tikra raudona, meilės spalva , visa kita.. apie ką čia iš vis sukasi tos James mintys, tai biesas žino, bet negali labai kaltinti, kai skrandyje ir kraujyje sukasi ne viena ir ne dvi šotų partijos. Kilstelėja antakius po tokio profesionalaus Levesque atsakymo ir bando suvirškinti informaciją. Po kelių akimirkų, netgi pavyksta tai padaryti. 
-Sveeeeeikinu, - nusišypso vėl toks nuo ausies iki ausies, turbūt dantukai šviečia smarkiau negu tas prožektorius, bet nu ką, argi jis galėtų liūdėti dėl to, kad panelės širdis sveika. Jeigu jį nustebino anie merginos žodžiai, tai jūs patys pagalvokit, kaip jį nustebina tie kiti.. – Ką? – paklausia paklapsėdamas akimis, - ar taip dažnai klubuose vaikinams užstringa užtrauktukai? – paklausia toks tikrai susidomėjęs, dar žiūrėk kada statistiką kokią ištrauks šiuo klausimų. Klausydamasis toliau žaviosios gelbėtojos, James nenuleidžia antakių, dar truputis, ir turbūt šie jau rems kokį mėnulį, - aš esu įsitikinęs, kad kažko smarkiai nesuprantu, - sumurma bandydamas nuleist antakius, bet tai labai didelis darbas atrodo.. net savo klyno Kiniją pamiršta. – Ne margarita, - pakartoja sau eidamas į kabiną ir tada pasisuka į panikę. – Tu tokia maloni, - sumurma negalėdamas atsigerėt žmonių gerumu šiame pasaulyje ir biški pamosikuoja rankomis, kai dabar ji čia diskoteką surengia. Berods, netyčia paliečia jos vieną krūtį… - ATSIPRAŠAU, - užbliauna taip garsiau ir sureguliavus apšvietimą, pagaliau pasilenkia apžiūrėti situacijos. Šiaip ne taip supratęs situaciją, traukia apatinių šmotą, įlindusi į/už užtrauktuką ir dar pakelia akis į merginą, - tikiuosi tu pakankamai išgėrusi, kad kitą dieną neprisimintum vaikino tualete… intensyviai besisegančio kelnes, - sumurma vėl susidomėdamas savo situacija ir taip smarkiau truktelėja medžiagą. Pagaliau užtrauktukas lengvai bent jau į apačią nuvažiuoja ir po kelių akimirkų, Kinijoje nusileidžia saulė. Ta rpasme, pasidaro tamsu:) – muchas gracias, snejorita, - sumurma suimdamas Desiree veiduką ir pabučiuoja taip karštai čia į vieną, čia į kitą jos skruostą. Na, jis žmogus iš pietų, fizinis kontaktas tiesiog labai įprastas, tai ką jau čia.. tikrai gal neblogiau, kaip kad mergina pripratusi prie vaikinų,…. Klynų?:) toks susimąsto akimirką dar virškindamas informaciją, aiškiai mąsto, vis dar laikydamas rankas ant Fleur, taip, kad net pamiršta, kad gal būtų pats metas eiti lauk iš šios romantiškos vietos. Ir kad prieš čiupinėjantis reiktų nusiplauti rankas...? 
Back to top Go down
Joaquín Ásbjörn Montero

Priority : the distance between insanity and genius is measured only by success.
Posts : 1407
Accounts : nathan; shantel; allegra
Name : laurita

Joaquín Ásbjörn Montero

PostSubject: Re: WC   2018-10-04, 3:50 pmgal ir uždegtų, jei jai patiktų raudona.. šiaip Desiree spalvų nediskriminuoja ir dabar raudonos tikrai nesumenkina, bet ji visada buvo švelni gėlelė ir mieliau rinkosi pastelines spalvas. apart to, kad jos mėgstamiausia - ryški geltona, bet čia irgi priklauso iš kurios pusės pažiūrėsi, nes geltona gali būti ir labai švelni spalva. tai jeigu Elias apatiniai būtų buvę geltoni, dar geriau - su kempiniuku, tai Desiree jau seniai būtų užsidegusi visomis prasmėmis. o va bernelio šypsena tikrai labai graži, pagirtina. turbūt daug pieno vaikystėje gėrė. kaip ir tikėjosi, Lezcano reakcija į jos žodžius iškart leidžia jai suprasti, kokios mintys sukasi jo galvoje. nors kai išgirsta jo klausimą, šiek tiek susimėto.. arba bernelis labai naivus, arba išgėrė per didelį kiekį alkoholio, kad dar ką nors suprastų. - aš studijavau mediciną. turėjau omenyje, kad esu mačiusi dar ne tiek ir tikrai nejaučiu diskomforto, - dabar jau normaliai paaiškina, ką norėjo pasakyti. kai geriau pagalvoji, normalu, kad jos nepažįstantis žmogus tikrai nesuprastų, ką ji prieš tai šnekėjo. - ačiū, stengiuosi padėti į nelaimę patekusiems žmonėms, - trumpai nusijuokia, dar truputį pamosikuodama žibintuvėliu ir dabar suprasdama, kaip lengva belekur padaryti diskoteką. netrukus pajaučia vaikinuko ranką brūkštelint kažkur netoli jos krūties ir pati gal nebūtų sureagavusi, bet kai jis taip šūkteli, tai net pašoka iš to netikėtumo, vos neišmesdama telefono iš rankų. ir net ne savo.. kažin, ką tada darytų. - nieko tokio, viskas gerai. visiems pasitaiko, - vėl čia tokį dviprasmišką šauna, bet taip jau būna, kai bendrauji su nepažįstamu žmogumi ir dar tokiomis aplinkybėmis. viskas skamba ne taip, kaip turėtų. - kažin.. tokios patirtys pasitaiko ne kiekvieną dieną, - nusijuokia, bendraudama su siena, ir tada akies krašteliu žvilgteli žemyn, norėdama patikrinti, ar tikrai tebešviečia ten, kur reikia. kaip tik tuo momentu vaikinas susitvarko su užtrauktuku ir Desiree pakelia akis aukštyn bei ištiesia ranką su telefonu jam. tik kad lieka šiek tiek nustebinta tokio jo poelgio, tai tik spėja rankomis atsiremti jam į krūtinę ir po viso veiksmo kelis kartus paklapsi akimis, po vienu delnu aiškiai jausdama Elias raumenis. - wow, - žiūrėdama jam į krūtinę sumurma panosėje, įsivaizduodama, kad ant tokių senovėje skalbdavo rūbus. tik po kelių sekundėlių vėl pakelia akis į James ir nusišypso, - de nada, - linkteli galva ir vėl kilsteli ranką su telefonu jo link, dabar jau jausdamasi kiek keistai dėl tokio artimo kontakto. tik dabar susimąsto, kad galbūt ji kabinoje su kokiu prievartautoju ar žudiku maniaku. ne, šiaip žiūrėdama į Lezcano aiškiai supranta, kad ne, bet tos mintys.. nesuprantamais keliais vis tiek patenka į galvą. - gėrimuko atšvęsti šį pasisekimą? - paklausia ir atbula ranka atrakina duris.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: WC   2018-10-06, 11:13 am


Ot nepataikė James su pasirinkimais šiandieną, nes turi ir ryškiai geltonus.. kai užsimano būti Kamanė. Na, ta, iš transformerių… tačiau šiandien, aiškiai, buvo ne Kamanės diena, nors dabar žiūrint į šitą mergelę, tikrai nepasakytum, kad tai kažkoks praradimas.. atvirkščiai, raudona, rodos, puikiai atliko savo darbą. Merginai pasisakiusi dėl savo studijų krypties, Elias taip primerkia akis dar giliau susimąstydamas, nes kažkokia neaiški mozaika galvoje pradeda dėliotis, tik va dar taip važinėja dalys po skirtingas puses, matyt, plūduriuoja šotų turinyje. 
-Visiems pasitaiko…? – dar sumurma kiek suraukdamas antakius, ne nu, neaiški mergelė visiškai jam, bet na.. svarbiausia šią akimirką, kad padeda jam, ištiktam bėdos, o visa kol kas kaip visai nesvarbu. Visas super excited dėl to, kad užsisegė klyną, tik pasišypso atsakydamas į tą Desiree wow ir tada kilstelėja antakius iš nuostabos, - graži, paslaugi ir dar kalbi ispaniškai…… - nutęsia toks aiškiai apkerėtas, - aišku, einame, - ištaria visas toks smagus, paėmęs Desiree už rankos tiesiog išeina iš šitos velnio vietos, kurioje daug nepatenkintų žmonių žiūrėjo bent jau į baisiai laimingą Lezcano.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: WC   


Back to top Go down
 

WC

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Silent Disco-