Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Baras

Share | 
 

 Baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AuthorMessage
Elettra Hera Eliades

I am a savage. Couldn’t you tell? I warned you I’m part heaven and equal parts hell
Priority : Nights when we kept dancing, changing all our plans and making every day a holiday. Feel the years start burning, city lights they're turning, something 'bout this feels the same
Posts : 40933
Location : Tired of the days living in the dark she ran to the place where wild things are
Accounts : aviana, celeste,, neira, max
Name : Gabrielė
I am a savage. Couldn’t you tell? I warned you I’m part heaven and equal parts hell
Elettra Hera Eliades

PostSubject: Baras   Fri Feb 23, 2018 10:27 pm


Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: Baras   Tue Mar 20, 2018 4:28 pm


Taip, tokiuose vietose, Saša retokai lankydavosi, bet šiandien buvo ta diena, kai vyras nusprendė išbandyti ir šį mažai kam žinomą silent disco klubą. Galbūt jam norėjosi pabėgti nuo tos vyrą supančios aplinkos, o gal šiaip fantazijos vakarui pritrūko ir Callas atsidūrė būtent čia. Išlipęs iš vairuotojo automobilio vyras padėkojo, dar terstelėjo, kad namo šiandien važiuos taksi ir, kad jo laukti nereikia. Pasitvarkęs švarko atlapus gana tvirtu žingsniu patraukė link įėjimo, kur lengvai ir greitai praėjęs pro bestovinčius eilėje, pateko vidun. Staliuko jam šį vakarą imti nesinorėjo, nebuvo tikras ar ilgai čia užsibus, tad vyro akys pirmiausia užkliuvo už baro - prie kurio sėdėjo viena kita vidutinio amžiaus moteriškė. Mandagiai pasisveikinęs su šiomis damomis, Callas įsitaisė ant vienos iš baro kėdžių ir pakvietė barmeną, o šiam priėjus užsisakė viskio. Taip irgi firminis Callas gėrimas, tačiau jam šis vakaras nebuvo kažkoks ypatingas, tad ir gėrimai paprasti. Reikėjo kažkur išsklaidyti tas mintis, kurios dabar audringai blaškėsi vyro galvoje, vis neleisdamos jam suprasti ir ko gi šis nori iš gyvenimo. Turbūt tuoj vidutinio amžiaus krizė ateis, kai artėja prie penktos dešimties vyriškis. Laukdamas savo gėrimo vis dairėsi po barą, norėdamas įsitikinti ar tikrai nėra jokių pažįstamų veidų.
Back to top Go down
Amayah Valerie Estevez

Priority : Intoxicated with madness, I'm in love with my sadness.
Posts : 563
Location : I will forget you in the l.a. lights, the Paris autumn, the sunset of nova Zemlya
Accounts : charron
Name : p.

Amayah Valerie Estevez

PostSubject: Re: Baras   Tue Mar 20, 2018 5:12 pm


Ophelia sąmoningai pasirenka tokį vakaro laiką, kai žmonių čia dar nėra daug. tačiau ir ta saujelė, vos mergina įžengė vidun, kaipmat atsisuka į ją. Nėr ko stebėtis - pavydėtinas kūno formas aptempia trumputė suknelė ir atkreipia dėmesį į ryžtingą juodaplaukės žvilgsnį. Tik ji viena žino, kad prieš keletą minučių čia lyg netyčia užsukęs vyras, dabar įdėmiai skaitantis kokteilių meniu, yra jos patikėtinis. Ophelia čia turi rimtų reikalų, viską nusprendė sudėti į vieną apsilankymą, kad dažniau tokioje keistoje vietoje netektų lankytis.
Visų pirma, ji ramiai prieina prie baro ir šiek tiek pasistiebusi patogiai įsitaiso ant baro kėdės, užsikeldama koją ant kojos. Pagriebusi į rankas meniu, jį abejingu žvilgsniu permeta.
 - Pakviesk Frederiką, - net nepakelia akių į ką tik priėjusį barmeną, tik paprašo, kad ateitų baro vadybininkas, kuris turi atiduoti Pearl pinigus, uždirbtus iš prieš savaitę gautos siuntos. Čia vienas aktyvesnių taškų, nors to nepasakytum dabar, kai klubas yra pustuštis. Laukdama grįžtančių vyrų, Ophelia padeda meniu atgal ant baro paviršiaus ir žvilgsniu permeta aplinką. Vėliau čia pamainą pradės mergina, naiviai maniusi, kad pavyko pasprukti iš Gonzalez verslo. Tam čia yra ir dabar vis dar kokteilį besirenkantis gražuolis, kuriam po kojom krenta visos. Kris ir toji kvaiša, o tuomet keliaus atgal "namo". Taip besidairydama Ophelia pagaliau atkreipia dėmesį į prie pat jos sėdintį už ją ženkliai vyresnį, tačiau labai žavų vyrą. Kiek prisimerkia palenkdama galvą į šoną, įvertina jo išvaizdą bei gėrimą rankose, o tuomet šypteli tarytum pati sau, - viskis skanesnis be ledo. Turėkite tai omenyje, - prabyla pakankamai garsiai, kad nepažįstamasis suvoktų, jog yra kalbama su juo.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: Baras   Tue Mar 20, 2018 6:11 pm


Pagaliau sulaukęs gėrimo, Aleksandras padėkoja barmenui ir vėl žvilgsnį nusuka į baro gilumą. Taip, vakaras dar tik prasidėjo, todėl žmonių buvo palyginus nedaug. Bet Callas niekuomet nepatiko didelis šurmulys, tokios sausakimšos vietos kaip, pavyzdžiui, casino de paris. Ypač kai šiandien jis norėjo pabūti tik su savimi, sudėlioti visas mintis į reikiamas vietas. Pastarosios dienos tiesiog varė iš proto. Paėmęs šaltą stiklą į rankas, vyras porą akimirkų palaikė jį rankose, o tuomet atsigėrė viskio, kuris slysdamas žemyn švelniai suvilgino Sašos gerklę. Viskio gėrimas jam visuomet buvo kažkoks savotiškas ritualas, tai buvo mėgstamiausias vyro gėrimas, o tokioje aplinkoje jį gurkšnoti, vos ne kaip kokia meditaciją. 
Jam taip besėdint, vyras staiga pamatė, kaip kitų žmonių akis staiga nukrypo link įėjimo. Pats irgi susidomėjęs, Callas nusuko žvilgsnį į tą pusę, o tuomet, išvydęs dėl ko seilę varvina greta sėdėję vyriškiai, pats blausiai šyptelėjo. Į patalpą įėjo tamsiaplaukė mergina. Taip, gana daili, bet atrodo, velniškai jauna. Tikrai jauna. Tačiau figūra patraukė ir pačio Noah akį. Jį visuomet žavėjo figūringos merginos, o kokio vyro jos nesužavėtų? Bet vyras retokai kreipė dėmesį į jaunesnes, todėl tik kelias akimirkas užlaikęs žvilgsnį, jį vėl nusuko į ant mažos scenos besirikiuojančią grupę, kuri, tikriausiai, vakarą praskaidrins gyva muzika. 
Pabaigęs gėrimą stiklinėje, vyras stumtelėjo ją link barmeno ir paprašė dar vieno. Šį vakarą jis leis sau atsipalaiduoti, o viskis bus puikus kompanijonas. Barmenui bepilant viskį, Alekso dėmesį patraukė sodrus moteriškas balsas, sklindantis jam iš dešinės. Pasukęs žvilgsnį Noah kiek nustebo išvydęs tą pačią jaunutę dailios figūros merginą, bet tik plačiau nusišypsojo ir kilstelėjo savo taurelę į jos pusę.
- Puikus pastebėjimas. - Atsakė šiai kiek primerkdamas akis. Jo viskis buvo be ledo. Jei šiandien būtų kitas vakaras, vyras gal nebūtų pratęses pokalbio, bet kažkas jį šiandien traukė už liežuvio, todėl po keletos akimirkų vėl prabilo. Žvilgsnis dabar įdėmiai stebėjo merginos veidą, kurio bruožai jam pasirodė pažįstami. - Kažko lauki?,- Kilstelėjo antakį. Gal paklausė kiek per daug tiesmukiškai, bet mergina sėdėjo prie baro viena. O tai ir sudomino Callas. Gal jis šiandien ir nenori gerti vienas. 
Back to top Go down
Amayah Valerie Estevez

Priority : Intoxicated with madness, I'm in love with my sadness.
Posts : 563
Location : I will forget you in the l.a. lights, the Paris autumn, the sunset of nova Zemlya
Accounts : charron
Name : p.

Amayah Valerie Estevez

PostSubject: Re: Baras   Tue Mar 20, 2018 6:33 pm


Tamsiaplaukei jau, rodos, užmezgus pokalbį, prisistato ir tas Frederikas. Tik dabar sulaukia kiek piktoko žvilgsnio iš Pearl, kadangi šioji akivaizdžiai jau susirado kitos veiklos. Na, bet biznis yra biznis. Pavarčiusi akis ji staigiu judesiu iš jo rankų paima voką, dar žvilgsniu perspėdama, kad teks vyrukui kentėti, jeigu ten truks bent vieno dolerio.
- Dėkui, Mary apsidžiaugs šįkart gavusi nuomą anksčiau laiko, - saldžiai šypteli sučiauškėdama labai įtikinamus žodžius, tačiau tai buvo jos savotiškas „kodas“, jeigu pinigais keičiamasi ten, kur yra daugiau pašalinių žmonių. Jeigu tik kas žinotų, kiek Ophelia turi „kambariokų“, iš kurių karts nuo karto viešumoje paima jų „nuomos dalį“... – dvigubą viskio su kola, - dar tarsteli, kadangi šiandien nėra nusiteikusi spiritiniams gėrimams, norisi kažko sąlyginai lengvesnio. Pagaliau vėl pasuka žvilgsnį į nepažįstamąjį, kuris jau kažką jai sako, - nederėtų pamiršti mandagumo. Jūs mano vardo nežinot, o jau tujinat, - puse lūpų šypteli, vėl užmesdama akį į kolegą. Panašu, kad toji nelaimėlė vėluoja į darbą. O ir gerai, turi dabar Ophelia galimybę pabendrauti su žaviu vyru, - bet atsakant į klausimą... aš nemėgstu laukti, dėl to ne. Nebent kas nors manęs laukia, - gūžteli pečiais, pagaudama vyro žvilgsnį, - pavyzdžiui kokie nuotykiai, - mirkteli akį pasukdama galvą į barmeną ir stebėdama, kaip šis jai daro stipresnę cuba libre kokteilio versiją, - na, o jei galėčiau pasmalsauti... kodėl vidury savaitės vienas sėdite tokioje vietoje? Nes peršasi išvados, kad arba jums velniškai nesiseka gyvenime, arba esate užkietėjęs alkoholikas, arba... na, sąrašą galėčiau tęst ir tęst, - nežymiai šypteli, akivaizdžiai nužvelgdama tamsiaplaukį, sėdintį greta jos.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: Baras   Tue Mar 20, 2018 9:00 pm


Visą tą laiką Saša įdėmiai stebėjo jį užkalbinusią merginą. Pati situacija jam atrodė kiek įtartina, gi ir pats sukasi panašiuose reikaluose, tad tikrai yra matęs ne vieną tokį pinigų apsikeitimą, bet šį kartą nusprendė patylėti. Ne jo reikalas, nepatiktų ir pačiam, jei kažkas kištųsi į jo reikalus. Tik nusukęs žvilgsnį ir toliau gurkšnojo savo viskį, kuris vis labiau šildė vyro kūną iš vidaus. 
- Atleiskite. Tai gal susipažinsim? Aš Aleksandras?,- išgirdęs tamsiaplaukę vėl šnekant, Aleksas pasuko žvilgsnį į ją. Nebuvo pratęs su jaunesnėmis merginomis būti pernelyg mandagus, jam jos atrodė naivios ir kvailos, bet ši jau pirmosiomis pažinties minutėmis kažką bandė pastatyti iš savęs. Įdomu. Atsistojęs nuo savo kėdės vyras priėjo arčiau Gonzalez, klestelėjo ant kėdės šalimais jos, kad nereiktų garsiai šnekėti čia per visą barą prie pašalinių akių. - O ar mes kažkur nesimatėme? Tavo veidas labai matytas,- Kreivokai šyptelėjo, bet ir pats negalėjo atsiminti kur matė tą tamsių akių žvilgsnį. Baisiai kažką priminė, smarkiai pažįstamo, bet Callas greit pamiršdavo žmonių veidus. Šis bus įsiminęs.
- O tau sekasi su išvadomis,- kreivai vyptelėjo. Taip, jam nesisekė gyvenime, bet tik šiuo metu. Jei galėtų, nusigertų, bet Callas jau praeityje paliko laikus kai alkoholis buvo jo brolis ir be jo lašo, nei dienos nepraeidavo. - Kadangi vienam gerti nelabai smagu, ar palaikysite man kompanija?,- Kilstelėjo antakius ir smagiai pasukiojo rankose tą viskio stiklinę iškėlęs į orą. Nė nesulaukęs atsakymo pakvietė barmeną ir užsakė viskio butelį. Taip, atviras jis pažintims.
Back to top Go down
Amayah Valerie Estevez

Priority : Intoxicated with madness, I'm in love with my sadness.
Posts : 563
Location : I will forget you in the l.a. lights, the Paris autumn, the sunset of nova Zemlya
Accounts : charron
Name : p.

Amayah Valerie Estevez

PostSubject: Re: Baras   Tue Mar 20, 2018 9:25 pm


Ir gerai, kad nebando kažko sakyti. Nes Ophelia tikrai būtų ką nors grubesnio ar griežtesnio atkirtus ir nebesimegztų čia nauja pažintis. Tamsiaplaukė apkeičia kojas vietomis ir voką ramiai įsideda į vidinę savo džinsinio švarko kišenę. Jeigu darytų tai skubotai, tai tikrai atrodytų įtartina, o dabar tikrai niekam neturėtų kristi į akis.
- Malonu susipažinti, Aleksandrai. Aš Ophelia, - draugiškai nusišypsojus jau po kelių akimirkų dėmesį ir vėl sutelkia ties barmenu, kuris priešais ją pastato stiklinę su gėrimu. Palinkusi į priekį mergian ištraukia šiaudelį lauk ir tiesiog trukteli nemažą gurkšnį iš visos stiklinės, kurį nurijusi palaimingai atsidūsta, - gal kur nors gatvėj ar klube... nežinau. Man tai tu niekur nematytas, - gūžteli pečiais lyg niekur nieko ir vėl nusišypsojusi pasisuka visu kūnu į Noah, - na na, sakai, kad pasisekė, o neįvardini, kuri mano išvada buvo tiksli... – nusijuokusi palenkia galvą į šoną bei vėl sau leidžia nužvelgti Aleksandrą. Jai visad patiko vyresni, nėra ko slėpti, o šis...šis ypatingai žavus atrodo, dėl to Pearl net nesigėdydama leidžia sau jį nužiūrinėti, - mielai. Tik kol kas gersiu savo gėrimą, o vėliau leisiu pasijausti svarbiu ir mane pavaišinti viskiu, kurį ką tik nusipirkai, - prunkštelėjusi gūžteli pečiais. Patalpoje pasidaro šilta, dėl to neužilgo švarkelis šiek tiek nuslysta žemyn, atverdamas pečius bei putlią krūtinę, rodos, bandančią išsiveržti iš suknelės. Ophelia visad mėgo laviruoti ant labai plonos linijos tarp absoliutaus vulgarumo ir tiesiog iš kojų verčiančio seksualumo.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: Baras   Wed Mar 21, 2018 5:07 pm


Vyras kiek primerkia akis stebėdamas tamsiaplaukės veidą, tačiau šiai atsakius, kad vargu ar jie galėjo kažkur susitikti, jis kaip mat į šalį nustumia visus įtarimus. Na, tikriausiai, dabar visos panelės tokios panašiai vienodos, galėjo ir su kažkuo sumaišyti. 
- Aš visuomet esu pasiruošęs dalintis, jei tai bus gera kompanija,- plačiau nusišypso ir pastato iš barmeno gautą butelį tarp savęs ir merginos. Aleksas tikrai mokėjo dalintis, ypač alkoholiu. Galbūt ši tamsiaplaukė ir nebus tokia tuščia bei šis vakaras jam tikrai pasidarys įdomesnis, nuo judviejų pažinties. 
- Tai ką veiki Paryžiuje, Ophelia?,- banaliai pradėdamas pokalbį, vyras pats save apsitarnauja. Paima viskio butelį, jį prasuka ir tuomet įsipyla į savo stiklinę taurę, kuri jau buvo spėjusi ir ištuštėti. Paryžiuje knibžde knibždėjo turistų, svetimšalių, todėl vyras ir pasiteiravo, ar šioji vietinė. Visuomet pravartu turėti pažinčių ir svetur.
Kai tamsiaplaukė taip mikliai atsikratė savo švarkeliu, vyro žvilgsnis nejučiomis nukrypo žemyn, į aiškiai gerai prisirpusį merginos biustą. Taip, tuo pačiu metu žvilgsnių traektoriją pakeitė ir už Alekso sėdėję vyrukai, kurie dabar akivaizdžiai kalbėjo apie tamsiaplaukę bei jos iškilią krūtinę. Žinoma, tai buvo vaikėzai, kuriems gal dvidešimt ar dvidešimt penkeri, žodžiu, dar jaunimas palyginti su Saša. 
Back to top Go down
Amayah Valerie Estevez

Priority : Intoxicated with madness, I'm in love with my sadness.
Posts : 563
Location : I will forget you in the l.a. lights, the Paris autumn, the sunset of nova Zemlya
Accounts : charron
Name : p.

Amayah Valerie Estevez

PostSubject: Re: Baras   Thu Mar 22, 2018 8:45 am


Šaltas gėrimas nuteka merginos stemple žemyn, kol šioji mėgaujasi dėmesiu. Jai vis dar malonu žinoti, kad geba patraukti aplinkinių žvilgsnius, kad ir tokius gašlius, bet geriau toks dėmesys, negu jokio. Dėl to visai nesijaudina, kad daugelis vaikinų aplinkui akivaizdžiai sau leidžia spoksot į ją ir aptarinėti, svarbiausia, kad Ophelia dabar savo pačios dėmesį sutelkusi tik ties šiuo pašnekovu ir viskas.
- Dirbu, - linkteli galvą bei persimeta palaidus plaukus per vieną petį, taip šiek tiek pridengdama jau labai daug žvilgsnių sulaukiančią iškirptę, - prieš penkerius metus atsikrausčiau čia iš Amerikos ir pavyko įsitvirtinti, - šypteli nežinia kodėl nusprendus, kad reikėtų taip paatvirauti apie save. Nors daug informacijos ir nesuteikia, bet ir įprastai Pearl neskuba visiems apie save pasakot įvairių smulkmenų, - o tu? – kilsteli antakius pasiteiraudama ir pastato savo beveik pabaigtą gėrimą ant baro paviršiaus.\
Akies krašteliu pastebi, kad jos darbuotojas jau pakyla iš savo vietos ir nueina kažkur, akivaizdu, kad paukštytė jau pakliuvo į narvelį, jau atėjo į darbą ir dabar tik laiko klausimas, kada dings iš šių patalpų. O Ophelia turės apie daug ką pašnekėti su ta kvaiša...
Back to top Go down
Jeanne Lola Bonnet

I`m kissing your shadow goodbye,
And turning this page for a new life
The war is over
Posts : 2733
Accounts : Reagan, Chelsea
Name : K.U.R.V.A.
I`m kissing your shadow goodbye,And turning this page for a new lifeThe war is over
Jeanne Lola Bonnet

PostSubject: Re: Baras   Sat Mar 31, 2018 3:00 pm


Kaip ir tarėsi su savo drauge Elena, Jeanne atvyko į Silent Disco klubą pusę vienuoliktos. Aišku, gana ankstus metas lankytis klubuose, bet Bonnet intencijos šį kartą nebuvo nusišokti nuo kojų su vyrukais ir pakabinus vieną iš jų praleisti naktį prabangiame viešbutyje. Jeanne jau keturis mėnesius buvo įsipareigojusi, tai kiek neįprasta tokiai laukinei ir nepriklausomai merginai kaip ji, bet matomai Lola visiškai pametė galvą dėl ilgamečio savo draugo, kad jos visiškai nebedomina svetimų vyrų draugija. Įprastai į klubus Jeanne rinkdavosi koketiškas kiek provokuojančias sukneles, o šį kartą ji apsirengė pakankamai santūriai ir elegantiškai, kojas pridengdama juodų klasikinių kelnių audiniu, o nuogus pečius - švarkeliu. Priėjusi prie baro ji nebešaudė koketišku žvilgsniu kaip anksčiau būdavo pratusi, tiesiog santūriai nusišypsojusi barmenui, paprašė kaip visada - spalvoto ir pakankamai saldaus kokteilio. Jeanne nemėgdavo prisigerti, stipriųjų gėrimų iš vis nekentė, todėl alkoholį pakeisdavo narkotikais, ir dabar savo delninukėje turėjo šio vakaro dozę, kurią ketino suvartoti vakaro eigoje. Kantrybe Bonnet nepasižymėjo, todėl gavusi savo kokteilį parašė Elenai žinutę, kad judintų greičiau savo bandeles.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: Baras   


Back to top Go down
 

Baras

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 13Go to page : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Silent Disco-