Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Baras - Page 2

Share | 
 

 Baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar

it’s the things we love most, that destroy us
Priority : Someone will come into your life and love you as much as you love yourself
Posts : 439
Location : Paris
Accounts : C.D&E.W
Name : Simona ☽
it’s the things we love most, that destroy us
Elena Zaira Ferrari

PostSubject: Re: Baras   Mon 2 Apr - 19:56Nebūtų čia Elena, jeigu nebūtų atėjusi dešimčia - ar net dvidešimt minučių vėliau, negu, kad buvo susitarta. O kadangi atmazinti, jau buvo nuvalkiotas dalykas, tai vat, pastatys šiandien Zaira joms abiems alkoholio, ir nu gal labai draugė nepyks, kad Zaira su laiko skaičiavimu susipykusi. Įžengusi į klubą, iškart patraukė link baro, dar tokiu gan greitu žingsniu, mat jautė, jog draugė čia jau jos laukia.
- Kaip gražiai atrodai! Ir iškart atsiprašau, vėluoju, žinau. Ta proga, gersim, kol mano sąskaitoje bus nuliukai.- :) smailą išmetė, dar pagirdama ir apkabindama draugę, kai jau stovėjo visai šalia jos. Tada nekaltai šyptelėjusi, prisėdo laisvoje kėdėje, šalia jos.
- Brendžio.- trumpam žvilgtelėjusi į barmeną užsisakė tokio iškart, gan stipraus gėrimo, nes nemėgo ji su alkoholiu žaisti. Ta prasme, jeigu gerti, tai gerti - o ir šiaip šita mergina nebuvo iš kelmo spirta, tiek daug alkoholio pakelti galėjo greitai neapsinešdama, kad ohoo, pavydėtina tiesiog. - Tai kas naujesnio tavo gyvenime? Ko nežinau? - pasidėjusi ant baro, šalia savęs delninę, pažvelgė į Lola nuoširdžiai nusišypsodama
Back to top Go down
avatar

It's too cold outside
for angels to fly
Posts : 2091
It's too cold outside for angels to fly
Jeanne Lola Bonnet

PostSubject: Re: Baras   Tue 3 Apr - 17:36Jei muzika taip garsiai negrotų, tikriausiai vien iš greito aukštakulnių kaukšėjimo garso būtų atpažinusi, kad atlekia Elena. Nors tiesą pasakius, Jeanne pastoviai nervingai dairėsi į šalis, laukdama draugės. Per tą laiko intervalą netgi vienas vaikinas išdrįso prieiti prie Bonnet, tačiau ji labai subtiliai atsisakė jo kompanijos, pasakydama, kad šį vakarą ji yra užimta. Pagaliau pamačiusi Eleną, net pati pašoko nuo kėdės, labai smarkiai buvo išsiilgusi Elenytės spindinčio veidelio, jos čiauškėjimo ir užkrečiančios geros nuotaikos. - Omaigad, seks bomba tu! - švilptelėjo pamačiusi trumpą, juodą ir aptemptą draugės suknelę. Nors ir Jeannei patiko vaikinai, bet su tokia aprangyte... wow, norėjosi užsiversti Eleną ant baro stalo ir patvarkyti. - Na tai gali jau šildyt kreditinę, nes už tokį neapdairumą kaip reikalas tave nuskriausiu, - nusijuokė Jeanne ir apsikabinusi draugę trumpam, vėl prisėdo ant savo jau pašildytos baro kėdės. Kad Elena užsisakys kažko stipraus, Bonnet kone lažintis galėjo, retai kada Zaira cackindavosi su silpnesniais ar skiestais gėrimais, kaip tikra vakarėlių liūtė.
Kuomet draugė pradėjo tardyti Jeanne, ji gūžtelėjo pečiais, tiesa, jos gyvenime nežmoniškai daug permainų buvo, vien matant jos naujus vardinius drabužius tą buvo galima pasakyti. O kur pasikeitęs aprangos stilius... Juk Jeanne mėgdavo labai gilias iškirptes ir trumpus sijonus, o dabar atrodė pakankamai išlaikytai ir elegantiškai. - Mečiau barmenės darbą "Basement'e", susimečiau su Aaronu, - apie jį kažkada Jeanne trumpai pasakojo, kad tai ilgametis draugas nuo paauglystės laikų, pas kurį porą metų gyveno, - pradėjau mažą versliuką ir persikrausčiau gyventi į nuosavą butą, - pridėjo dar kelias pikantiškas naujienas, kurios nesiderino su senąja Jeanne, kuri už naktį geresniuose namuose miegodavo su svetimais vyrais. Dabar ji smarkiai pasikeitė, turėjo vaikiną (kas labai neįprasta), nuosavą būstą (nors anksčiau nuomodavosi tik varganus kambarėlius) ir darbą, kuris nešė nesuvokiamą pelną, bet apie jį mažiausiai norėjo Jeanne kalbėti, kadangi čia buvo per daug ausų, o darbas - nelegalus. - O kas pas tave naujo, maže? - pasiteiravo, mat Zairos nematė pakankamai ilgai, kad ir ji turėtų pikantiškų naujienų.
Back to top Go down
Online
avatar

it’s the things we love most, that destroy us
Priority : Someone will come into your life and love you as much as you love yourself
Posts : 439
Location : Paris
Accounts : C.D&E.W
Name : Simona ☽
it’s the things we love most, that destroy us
Elena Zaira Ferrari

PostSubject: Re: Baras   Wed 4 Apr - 13:01Kadangi Ferrari jau kurį laiką pažinojo Bonnet, tai dabar ją pamačiusi ir pati įžvelgė šiokių tokių jos pasikeitimų. Bet tiesa pasakius, Lolai tiko tas elegantiškas įvaizdis, o kadangi, Zaira žinojo apie draugės -'pomėgį' narkotikams, tai net tokia mintis į tamsiaplaukės galvą atėjo, kad galbūt ir tą pomėgį iškeitė kažką.. nu nežinau.. ne tokio kenksmingo sveikatai? Kaip gera draugė, linkėjo juk jai geriausio, tai dažnai dėl tų svaiginančių medžiagų knisdavo jai protą. Jautė pastovią pareigą sudrausminti draugę. Tuo metu.. pati Elena. Na jinai tai visiškai nepasikeitė, kas lietė bent jau išvaizdą, aprangą, ir panašius dalykus. Net jeigu į tokias vietas dažnai rinkdavosi trumpas, aptemptas sukneles - namuose, darbe, ar mieste, dažnai atrodydavo kur kas paprasčiau. Na ir visiškai nesvarbu, jeigu jos įvaizdį kartais žmonės sulygindavo su 'laisvo elgesio' įvaizdžiu - nu nes jinai pati sakydavo, jog jinai ne hoe, tiesiog madinga. Turi kuo pasididžiuoti ir pavydiems žmonėms parodyti, tai būtinai tokia proga ir pasinaudos. Ne šiaip sau juk mėgsta laisvą laiką sporto salėje praleisti.
- Pati tu seksbomba... - sukrizeno nužvelgdama draugės aprangos pasirinkimą šiam vakarui. Nu nei pridėti nei atimti, ji pati visada atrodė nepriekaištingai. - Ir aš net nepykstu, senokai buvau nuskriausta tokiu reikalu.- nusijuokusi tik dabar apsižvalgė, lyg šitokiu būdu mintyse įvertindama aplinką. Realiai tai nesilankydavo ji tokiose vietose viena, ateidavo tik su tokia puikia draugija, kaip tarkime šiuo atveju - Bonnet, tai kažkaip net ir neprisimena dabar, ar po paskutinio vizito šiame klube kažkas pasikeitė ar ne.
- Versliuką? - suraukusi antakius, po kelių sekundžių pasipuošė linksma šypsena, nes kažkaip nieko čia tame blogo neįtarė. Juk naujienos išgirstos iš draugės, bendroje perspektyvoje tikrai puikiai skambėjo, gera žinoti, kad ji taip gyvenimą susitvarkė.- Blemba.. tikrai smagu girdėti. Neatpažįstu tavęs, bet kaip sakoma - pasikeitimai visada gerai, o tu vat tikrai į.. sakykime.. geresnę pusę pasikeitei.- išsišiepusi net pasvarstė ką galėtų jai iš savo gyvenimo peripetijų papasakoti. Nepaisant to fakto, kad po draugės įdomių naujienų pati pasijautė kaip kokia lūzerė, nes nu kaip gyvena tik su savo katėm, taip gyvena, vistiek norėjosi kažką smagesnio papasakoti jai.- Dirbu... Na tik sąlygos dabar geresnės, klientų daugiau. Mira ir Poršas irgi gerai gyvena. Valgo, miega, nu ko čia dabar nesidžiaugti jiems. Kas dar čia.. - trumpam susimąstė, galiausiai nusijuokdama.- nu ir nieko daugiau lyg ir, ir taip įtariu graudžiai nuskambėjau, ane? - tokį pusiau poker face išmetė, trumpam žvilgtelėdama į barmeno pusę, kuris kaip tik tuo metu stumtelėjo link Zairos jos užsakytą brendžio stikliuką.
Back to top Go down
avatar

It's too cold outside
for angels to fly
Posts : 2091
It's too cold outside for angels to fly
Jeanne Lola Bonnet

PostSubject: Re: Baras   Mon 9 Apr - 11:01


Deja su narkotikais Jeanne vis dar turėjo nemažų problemų. Po išsiskyrimo su Aaronu ji gerokai įklimpo į visą tą šūdą. Kadangi jie dabar neseniai susitaikė, Bonnet lyg ir bando mažinti, bet ne visiškai jai pavyksta. Jaučia didelį nuovargį, išpila retkarčiais šaltas prakaitas, tad norėdama išvengti tokių simptomų ji vėl vartoja, tik kur kas mažesniais kiekiais negu tuomet, kai buvo visiškai palūžusi. Marichuana buvo neatskiriama dienos pradžios dalis, bet profesionalus makiažas puikiai maskavo betkokius vartojimo pėdsakus. Plius, apšvietimas pub'e buvo toks, kad labai atidžiai nei vieno žmogaus veido nesugebėtum ištyrinėti.
- Ai nu tik nereikia, - numojo ranka sukrizenusi, kuomet Elena atsišovė smagų komplimentą atgal. Tiesa Jeanne galėjo apsirengti ir kur kas labiau atidengiančius drabužius, bet šį vakarą jos nedomino vyrų dėmesys, ypač kuomet žino, jog namuose pataluose miega pats karščiausias vyras pačiame pasaulyje. - Tai ką, be manęs nebėra su kuo išgerti? - nusijuokė Bonnet ir pabaigė savo pirmą kokteiliuką, kurį buvo pati užsisakiusi. Mostelėjusi barmenui paprašė kitokio kokteilio, Elenos sąskaita ir žaviai mirktelėjo draugei, nejuokaudama, kad gerokai apmažins jos kredito sąskaitą.
- tingiu apie darbą kalbėt, neįdomu, gal kada papasakosiu, - gūžtelėjo pečiais Jeanne profesionaliai išsisukdama nuo kalbų apie jos nelegalų verslą, net jei tai ir buvo įdomu Elenai, net nežadėjo pasakoti ir įvelti jos į tą visą šūdą, kuriame pati išsimakliojusi. Per savo "verslą" tenka paranojiškai saugoti savo kailį, tad ir net dabar aplinkui sukinėjosi Jeannės asmens sargybinis, laikydamasis nuo jos pakankamai didelio atstumo. - Nu ačiū ačiū, malonu girdėti, - padėkojo draugei į dar vienus komplimentus ir gurkštelėjo šviežiai paruošto kokteilio. Jeanne linkčiodama į muzikos taktą išklausė, ką draugė turėjo papasakoti apie save, bet rodos, jos gyvenime per daug niekas nepasikeitė.- Tai jokių pikantiškų naujienų? Dramų su bernais? - patempė lūpą Jeanne, kuriai tikrai niežtėjo liežuvis apie ką nors papliotkinti.
Back to top Go down
Online


Sponsored content

PostSubject: Re: Baras   


Back to top Go down
 

Baras

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Silent disco klubas-