Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Baras - Page 2

Share
 

 Baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AuthorMessage
Anonymous

Guest
Svečias

Baras - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyMon 2 Apr - 19:56


Nebūtų čia Elena, jeigu nebūtų atėjusi dešimčia - ar net dvidešimt minučių vėliau, negu, kad buvo susitarta. O kadangi atmazinti, jau buvo nuvalkiotas dalykas, tai vat, pastatys šiandien Zaira joms abiems alkoholio, ir nu gal labai draugė nepyks, kad Zaira su laiko skaičiavimu susipykusi. Įžengusi į klubą, iškart patraukė link baro, dar tokiu gan greitu žingsniu, mat jautė, jog draugė čia jau jos laukia.
- Kaip gražiai atrodai! Ir iškart atsiprašau, vėluoju, žinau. Ta proga, gersim, kol mano sąskaitoje bus nuliukai.- :) smailą išmetė, dar pagirdama ir apkabindama draugę, kai jau stovėjo visai šalia jos. Tada nekaltai šyptelėjusi, prisėdo laisvoje kėdėje, šalia jos.
- Brendžio.- trumpam žvilgtelėjusi į barmeną užsisakė tokio iškart, gan stipraus gėrimo, nes nemėgo ji su alkoholiu žaisti. Ta prasme, jeigu gerti, tai gerti - o ir šiaip šita mergina nebuvo iš kelmo spirta, tiek daug alkoholio pakelti galėjo greitai neapsinešdama, kad ohoo, pavydėtina tiesiog. - Tai kas naujesnio tavo gyvenime? Ko nežinau? - pasidėjusi ant baro, šalia savęs delninę, pažvelgė į Lola nuoširdžiai nusišypsodama
Back to top Go down
Jeanne Lola Tesfaye

I`m kissing your shadow goodbye,
And turning this page for a new life
The war is over
Posts : 2748
Accounts : Reagan, Chelsea
Name : K.U.R.V.A.
I`m kissing your shadow goodbye,And turning this page for a new lifeThe war is over
Jeanne Lola Tesfaye

Baras - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyTue 3 Apr - 17:36Jei muzika taip garsiai negrotų, tikriausiai vien iš greito aukštakulnių kaukšėjimo garso būtų atpažinusi, kad atlekia Elena. Nors tiesą pasakius, Jeanne pastoviai nervingai dairėsi į šalis, laukdama draugės. Per tą laiko intervalą netgi vienas vaikinas išdrįso prieiti prie Bonnet, tačiau ji labai subtiliai atsisakė jo kompanijos, pasakydama, kad šį vakarą ji yra užimta. Pagaliau pamačiusi Eleną, net pati pašoko nuo kėdės, labai smarkiai buvo išsiilgusi Elenytės spindinčio veidelio, jos čiauškėjimo ir užkrečiančios geros nuotaikos. - Omaigad, seks bomba tu! - švilptelėjo pamačiusi trumpą, juodą ir aptemptą draugės suknelę. Nors ir Jeannei patiko vaikinai, bet su tokia aprangyte... wow, norėjosi užsiversti Eleną ant baro stalo ir patvarkyti. - Na tai gali jau šildyt kreditinę, nes už tokį neapdairumą kaip reikalas tave nuskriausiu, - nusijuokė Jeanne ir apsikabinusi draugę trumpam, vėl prisėdo ant savo jau pašildytos baro kėdės. Kad Elena užsisakys kažko stipraus, Bonnet kone lažintis galėjo, retai kada Zaira cackindavosi su silpnesniais ar skiestais gėrimais, kaip tikra vakarėlių liūtė.
Kuomet draugė pradėjo tardyti Jeanne, ji gūžtelėjo pečiais, tiesa, jos gyvenime nežmoniškai daug permainų buvo, vien matant jos naujus vardinius drabužius tą buvo galima pasakyti. O kur pasikeitęs aprangos stilius... Juk Jeanne mėgdavo labai gilias iškirptes ir trumpus sijonus, o dabar atrodė pakankamai išlaikytai ir elegantiškai. - Mečiau barmenės darbą "Basement'e", susimečiau su Aaronu, - apie jį kažkada Jeanne trumpai pasakojo, kad tai ilgametis draugas nuo paauglystės laikų, pas kurį porą metų gyveno, - pradėjau mažą versliuką ir persikrausčiau gyventi į nuosavą butą, - pridėjo dar kelias pikantiškas naujienas, kurios nesiderino su senąja Jeanne, kuri už naktį geresniuose namuose miegodavo su svetimais vyrais. Dabar ji smarkiai pasikeitė, turėjo vaikiną (kas labai neįprasta), nuosavą būstą (nors anksčiau nuomodavosi tik varganus kambarėlius) ir darbą, kuris nešė nesuvokiamą pelną, bet apie jį mažiausiai norėjo Jeanne kalbėti, kadangi čia buvo per daug ausų, o darbas - nelegalus. - O kas pas tave naujo, maže? - pasiteiravo, mat Zairos nematė pakankamai ilgai, kad ir ji turėtų pikantiškų naujienų.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

Baras - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyWed 4 Apr - 13:01


Kadangi Ferrari jau kurį laiką pažinojo Bonnet, tai dabar ją pamačiusi ir pati įžvelgė šiokių tokių jos pasikeitimų. Bet tiesa pasakius, Lolai tiko tas elegantiškas įvaizdis, o kadangi, Zaira žinojo apie draugės -'pomėgį' narkotikams, tai net tokia mintis į tamsiaplaukės galvą atėjo, kad galbūt ir tą pomėgį iškeitė kažką.. nu nežinau.. ne tokio kenksmingo sveikatai? Kaip gera draugė, linkėjo juk jai geriausio, tai dažnai dėl tų svaiginančių medžiagų knisdavo jai protą. Jautė pastovią pareigą sudrausminti draugę. Tuo metu.. pati Elena. Na jinai tai visiškai nepasikeitė, kas lietė bent jau išvaizdą, aprangą, ir panašius dalykus. Net jeigu į tokias vietas dažnai rinkdavosi trumpas, aptemptas sukneles - namuose, darbe, ar mieste, dažnai atrodydavo kur kas paprasčiau. Na ir visiškai nesvarbu, jeigu jos įvaizdį kartais žmonės sulygindavo su 'laisvo elgesio' įvaizdžiu - nu nes jinai pati sakydavo, jog jinai ne hoe, tiesiog madinga. Turi kuo pasididžiuoti ir pavydiems žmonėms parodyti, tai būtinai tokia proga ir pasinaudos. Ne šiaip sau juk mėgsta laisvą laiką sporto salėje praleisti.
- Pati tu seksbomba... - sukrizeno nužvelgdama draugės aprangos pasirinkimą šiam vakarui. Nu nei pridėti nei atimti, ji pati visada atrodė nepriekaištingai. - Ir aš net nepykstu, senokai buvau nuskriausta tokiu reikalu.- nusijuokusi tik dabar apsižvalgė, lyg šitokiu būdu mintyse įvertindama aplinką. Realiai tai nesilankydavo ji tokiose vietose viena, ateidavo tik su tokia puikia draugija, kaip tarkime šiuo atveju - Bonnet, tai kažkaip net ir neprisimena dabar, ar po paskutinio vizito šiame klube kažkas pasikeitė ar ne.
- Versliuką? - suraukusi antakius, po kelių sekundžių pasipuošė linksma šypsena, nes kažkaip nieko čia tame blogo neįtarė. Juk naujienos išgirstos iš draugės, bendroje perspektyvoje tikrai puikiai skambėjo, gera žinoti, kad ji taip gyvenimą susitvarkė.- Blemba.. tikrai smagu girdėti. Neatpažįstu tavęs, bet kaip sakoma - pasikeitimai visada gerai, o tu vat tikrai į.. sakykime.. geresnę pusę pasikeitei.- išsišiepusi net pasvarstė ką galėtų jai iš savo gyvenimo peripetijų papasakoti. Nepaisant to fakto, kad po draugės įdomių naujienų pati pasijautė kaip kokia lūzerė, nes nu kaip gyvena tik su savo katėm, taip gyvena, vistiek norėjosi kažką smagesnio papasakoti jai.- Dirbu... Na tik sąlygos dabar geresnės, klientų daugiau. Mira ir Poršas irgi gerai gyvena. Valgo, miega, nu ko čia dabar nesidžiaugti jiems. Kas dar čia.. - trumpam susimąstė, galiausiai nusijuokdama.- nu ir nieko daugiau lyg ir, ir taip įtariu graudžiai nuskambėjau, ane? - tokį pusiau poker face išmetė, trumpam žvilgtelėdama į barmeno pusę, kuris kaip tik tuo metu stumtelėjo link Zairos jos užsakytą brendžio stikliuką.
Back to top Go down
Jeanne Lola Tesfaye

I`m kissing your shadow goodbye,
And turning this page for a new life
The war is over
Posts : 2748
Accounts : Reagan, Chelsea
Name : K.U.R.V.A.
I`m kissing your shadow goodbye,And turning this page for a new lifeThe war is over
Jeanne Lola Tesfaye

Baras - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyMon 9 Apr - 11:01


Deja su narkotikais Jeanne vis dar turėjo nemažų problemų. Po išsiskyrimo su Aaronu ji gerokai įklimpo į visą tą šūdą. Kadangi jie dabar neseniai susitaikė, Bonnet lyg ir bando mažinti, bet ne visiškai jai pavyksta. Jaučia didelį nuovargį, išpila retkarčiais šaltas prakaitas, tad norėdama išvengti tokių simptomų ji vėl vartoja, tik kur kas mažesniais kiekiais negu tuomet, kai buvo visiškai palūžusi. Marichuana buvo neatskiriama dienos pradžios dalis, bet profesionalus makiažas puikiai maskavo betkokius vartojimo pėdsakus. Plius, apšvietimas pub'e buvo toks, kad labai atidžiai nei vieno žmogaus veido nesugebėtum ištyrinėti.
- Ai nu tik nereikia, - numojo ranka sukrizenusi, kuomet Elena atsišovė smagų komplimentą atgal. Tiesa Jeanne galėjo apsirengti ir kur kas labiau atidengiančius drabužius, bet šį vakarą jos nedomino vyrų dėmesys, ypač kuomet žino, jog namuose pataluose miega pats karščiausias vyras pačiame pasaulyje. - Tai ką, be manęs nebėra su kuo išgerti? - nusijuokė Bonnet ir pabaigė savo pirmą kokteiliuką, kurį buvo pati užsisakiusi. Mostelėjusi barmenui paprašė kitokio kokteilio, Elenos sąskaita ir žaviai mirktelėjo draugei, nejuokaudama, kad gerokai apmažins jos kredito sąskaitą.
- tingiu apie darbą kalbėt, neįdomu, gal kada papasakosiu, - gūžtelėjo pečiais Jeanne profesionaliai išsisukdama nuo kalbų apie jos nelegalų verslą, net jei tai ir buvo įdomu Elenai, net nežadėjo pasakoti ir įvelti jos į tą visą šūdą, kuriame pati išsimakliojusi. Per savo "verslą" tenka paranojiškai saugoti savo kailį, tad ir net dabar aplinkui sukinėjosi Jeannės asmens sargybinis, laikydamasis nuo jos pakankamai didelio atstumo. - Nu ačiū ačiū, malonu girdėti, - padėkojo draugei į dar vienus komplimentus ir gurkštelėjo šviežiai paruošto kokteilio. Jeanne linkčiodama į muzikos taktą išklausė, ką draugė turėjo papasakoti apie save, bet rodos, jos gyvenime per daug niekas nepasikeitė.- Tai jokių pikantiškų naujienų? Dramų su bernais? - patempė lūpą Jeanne, kuriai tikrai niežtėjo liežuvis apie ką nors papliotkinti.
Back to top Go down
Michéle P. Liveres

Priority : You may have spilled the gasoline, but it was I who struck a match.
Posts : 1829
Accounts : TIMOTHÉE TOBIAS BILODEAU,
Name : #mažoras#g/au#brovilė
Baras - Page 2 FnXgp1r
Michéle P. Liveres

Baras - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyThu 19 Jul - 18:35Vos pravėrus klubo duris uoslę aplankė jau gerai pažįstamas kvapas: nuo kūnų dvelkiančių kvepalų mišiniai, gan aitrių kokteilių aromatas bei neryškūs cigarečių dumų pėdsakai ore. Tvankumo mergina nepajuto. Žmonių dar nebuvo tiek daug, kad šokių karštis viršytų deguonies normą, tačiau Pandora puikiai žinojo, kad po valandėlės ar dviejų ji jau galės įsilieti į kūnų trinties masę, judančią vienu rimtu. Nepaleisdama draugės, nusivedė ją prie baro, nes kažkokios pradžios visgi reikėjo.
Michelės judėsiai buvo gracingi, grakštūs, niekur neužkliunantys. Menkiausias piršto mostelėjimas buvo harmoningas ir iškart patraukiantis barmeno dėmesį, kuris šią akimirką buvo sutelktas ties dviejomis patraukliomis lankytojomis. Pandora lengvai, išrietusi nugarą, nusivilko kailinius, nes vien sėdint ant baro kėdės mušo prakaitas. Kol dar gali, pasimėgaus gaiva ir sausumo pojūčiais.
-Džino su toniku,-gundantis šypsnis, idealiai patobulintas raudonu lūpdažiu, išleido žodžius ir užsakymą, o žydros akys klausiamai pažvelgė į Mirką greta, kad ir ši pateiktų savo norus jaunam darbuotojui. Svetimiems žmonėms mergina galėjo sudaryti netikrumo įspūdį. Tie atsainūs judėsiai, per daug aiškus žodžių tarimas, konkretūs žvilgsniai į akis. Tokia jau buvo Pandora, prabanga tekėjo jos gyslomis, todėl ji net nesusimąstė, kokią tamsią aurą ji galėjo skleisti aplinkiniams. Liveres prilygo aktorei, atliekančią toksiškos merginos vaidmenį, tačiau visus traukte traukė toks elgesys ir manieros. Galėjai pamanyti, kad merginos, ateinančios į klubus ar kitus masinius vakarėlius, turi kokių tai kėslų, sieks perlipti visiems galvas, žodis ne taip ir kablas jau kaktoje. Nors žinant šias drauges tai mažai fantazijos čia buvo, gal Michelė ir buvo kada aukštakulnį paleidusi į kokią akytę, ką gali žinoti.
Back to top Go down
Imaan Corla Malindi

I'm a fish swimming by.. catch me if you want me.
Priority : She was sitting cross-legged on her bed in her white kimono, writing in a notebook with an ink pen she dipped in a bottle. 'Never let a man stay the night,' she told me. 'Dawn has a way of casting a pall on any night magic.'
Posts : 5935
Location : Life is just a stage, so let's put on the best show
Accounts : Adhira; Ismael; cynthia; violetta; Zacharius; Cosimo
Name : Justė.
I'm a fish swimming by.. catch me if you want me.
Imaan Corla Malindi

Baras - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyThu 19 Jul - 19:56Avdotjai patiko klubai, ji mėgo sukiotis tarp žmonių. Tai reiškė, jog gaus bent šiek tiek dėmesio, kas moteriai kartais būdavo gyvybiškai svarbu. Net vilkėdama juodai šviesiaplaukė nepradingo tarp tamsių, neryškių naktinio klubo šviesų. Ji suktai nusišypsojo keliems pro šalį einantiems vaikinams, pamojo apsauginiui, su kuriuo, rodos, dar ne taip jau seniai spjaudė vienas kitam neapykantą. Čia Mira lankydavosi dažnai, atsižvelgiant į jos gyvenimo Paryžiuje trukmę. Michelės nuvesta prie baro, moteris įsitaisė ant vienos iš aukštų kėdžių ir susikėlė koją ant kojos. Veidą papuošė nepriekaištingai žavus šypsnis, kuris verčia kristi po kojomis. Tą Mira puikiai mokėjo.
- Vodka cranberry, - ramiu, melodingu balsu prabilo, iškart po to visu kūnu pasisukdama į draugę. Nužvelgė ją nuo galvos iki kojų, tiek kiek galėjo matyti pritemdytoje aplinkoje. Liežuvio galiuku suvilgė apatinę lūpą ir parėmė smakrą ranka. - Atrodai pasiruošus žudyti, - komplimentas, vienas stipresnių Mirabellės kolekcijoje. Paėmusi tamsiaplaukės ranką į savąją, tvirtai suspaudė ir palinko prie Pandoros. - Taigi, planas toks, - patyliukais pradėjo, - mes išgeriam po kokteilį, parūkom kreko tualete ir, dievaži, daugiau už jokį gėrimą aš čia nemokėsiu. Ketvirtas ir aštuntas staliukai ryja mus akimis, todėl galim labai sėkmingai paploninti jų pinigines. Panašu, kad jie mūsų nepažįsta ir jie čia be merginų. Atrodo turtingi, galbūt turės ir kitokių būdų apsinešti. Dabar mes atsisuksim ir žaviai jiems nusišypsosim, taip? - Mira sukikeno, švelniai paleisdama draugės ranką.
Back to top Go down
Michéle P. Liveres

Priority : You may have spilled the gasoline, but it was I who struck a match.
Posts : 1829
Accounts : TIMOTHÉE TOBIAS BILODEAU,
Name : #mažoras#g/au#brovilė
Baras - Page 2 FnXgp1r
Michéle P. Liveres

Baras - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyThu 19 Jul - 23:26Kaip ir josios šviesiaplaukė draugė dievino dėmesį. Susižavėję, neretai priblokšti, žvilgsniai buvo sugeriami Michelės egoizmo. Ji save dievino, išaukštino ir savo elgėsiu vertė aplinkinius mąstyti bei žvelgti į ją identiškai. Ko gero dėl savo toksiško charakterio jos buvo artimiausios viena kitai. Merginos gebėjo susikalbėti žvilgsniais, neretai užbaigti mintį, kartu regzti įvairiausius planus. Jei iškiltų bėdų su kokiu lavonu, net neabejojo, kad Mirabelė už pusvalandžio atsirastų su kastuvu ir maišu, mirusiam mėsos gabalui įdėti. Pandora vienintėlė šioje draugystėje yra praliejusi kraują, tačiau padėti paslėpti įkalčius nebūtų bėda.
Delne atsiradus merginos pirštams, Michelė sutelkė visą dėmesį į kalbančiosios lūpas. Įdėmiai stebėjo kaip jos dėliojo žodžių junginius, o giliai pasąmonėje švystelėjo vienas kitas prisiminimas apie supintas lūpas ir alkoholiu atsiduodančius bučinius. Prirėmusi pati save prie sienos įsakė sau apie tai nebegalvoti, kad nieko vis tiek čia nebus. Turės galimybę išlieti energiją ir susikaupusias fantazijas kažkam kitam, o vyriškas kūnas dar ne tą gali atlaikyti, nors ir Mirka turėjo tokių sugebėjimų, kad nustebino ir pačią Liveres. Ir vėl ji apie tai galvoja. Reikėjo užmegzti akių kontaktą. Michele linktelėjo, šypsnyje sužaidė kėslų kupina liepsna, o nugara išsitiesė ir kiek išsirietė, taip išryškindama savo apvalumus. Mėgindama palyginti rūbo medžiagą, Pandora delnais braukė per ją, tačiau pradėjo kone nuo krūtų, lyg mėgindama vienu judėsiu atkreipti dėmesį. Pasiekus šlaunis ir ten palikus ilsėtis delnams, mergina davė įspėjamąjį žvilgsnį Avdotjai ir lėtai pasisuko besižvalgydama po patalpą. Ji puikiai žinojo savo objektą, tačiau reikėjo mažo spektaklio, ar ne?
-Dieve, tas tatuiruotas garbanius,-per beveik sukąstus dantis ištarė ir nejučia pasipuošė ta gundančia šypsena. Kad ir nenorėtų, svetimas vyras ją nuoširdžiai sužavėjo savo išvaizda, o ir jis pats užkliuvo ir sustingo ties dangaus mėlio akutėmis ir besišypsančiomis vyšnynėmis lūpomis.
-Nieko nežinau jis mano,-pridūrusi pasuko galvelę link peties, taip įrodydama savo susidomėjimą vyriškiu.
Back to top Go down
Imaan Corla Malindi

I'm a fish swimming by.. catch me if you want me.
Priority : She was sitting cross-legged on her bed in her white kimono, writing in a notebook with an ink pen she dipped in a bottle. 'Never let a man stay the night,' she told me. 'Dawn has a way of casting a pall on any night magic.'
Posts : 5935
Location : Life is just a stage, so let's put on the best show
Accounts : Adhira; Ismael; cynthia; violetta; Zacharius; Cosimo
Name : Justė.
I'm a fish swimming by.. catch me if you want me.
Imaan Corla Malindi

Baras - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyFri 20 Jul - 0:31Mira galėjo pasirodyti kaip eilinė kvailutė, vaikystėje per daug išlepinta, buka. Bent jau sudarydavo tokį įspūdį, kai išrietusi nugarą sėdėdavo kėdėje papūtusi kreivai besišypsančias lūpas. Jai prabilus, susidarydavo impulsyvios, kone psichiškai nestabilios moters įspūdis. Tai jau iš dalies buvo tiesa. Mirabellė greit įširsdavo, buvo karštakošė ir staigiai pasiduodavo savo vidinei ugniai. Ji galėjo trenkti, galėjo pešti plaukus, iškabinti akis. Galėjo apmėtyti tokiais keiksmais, kuriuos girdėtum pirmąkart. Bet, dievaži, ji nebuvo kvaila. Tiesa, tėvas ją lepino, suteikė viską, ko tik šviesiaplaukė norėjo. Tą darė iki dabar. Bet taip pat tėvas daug ko ir išmokė. Didžiulę pogrindinę imperiją valdantis Vasilyevas neužaugino naivios dukters. Ji žinojo viską apie pinigų plovimą. Galėjo apskaičiuoti rizikas. Perskaitydavo žmones taip greitai, lyg jie nebūtų patys sudėtingiausi padarai žemėje. Tą sunku pastebėti vos pažvelgus į Mirabellę, bet ji daug protingesnė negu pasakytum. Tikriausiai todėl su Michele jos greitai tapo tokios artimos. Abi jos mokėjo sukurti įvaizdžius, visiškai neatitinkančius asmenybių. Abi drąsios, abi ryžtingos, abi nepastumiamos. Vieną sekundę besišypsančios, kitą jau grasinančios užmušti. Galbūt tik blondinė tokių grasinimų niekada neįgyvendino, bet jos kolekcijoje turbūt daugiau sulaužytų nosių ir išmuštų dantų negu Michelės nužudytų žmonių sąraše.
Avdotja pasiėmė kokteilį į ranką ir lygiai taip pat, sekdama draugės žvilgsnį, apžiūrėjo visą klubą. Nesuskubo akimis sustoti prie jomis susidomėjusio staliuko, taip elgtis būtų neprotinga. Aukas įdomiau pakankinti. Vis dėlto, netrukus Mirabellės žvilgsnis susitiko su vienam vaikinui priklausančiu. Ji vos šyptelėjo, lūpomis apglėbdama šiaudelį ir siurbtelėdama gėrimo. Alkoholis paliko degantį pėdsaką gerklėje, kas įpūtė dar daugiau drąsos, nors pastarosios ir taip netrūko. Akivaizdus Pandoros susižavėjimas vienu iš vyrukų privertė blondinės žandikaulį trūktelėti. Kodėl? O kad ji pati žinotų. Juk jai nesvarbu, ką draugė šįvakar apsuks aplink savo dailų pirštelį, taip? Teisingai, Mirai visiškai nesvarbu. Todėl ji prisivertė nusišypsoti Michelei.
- Prašau, imk jį, - suraukusi nosį purkštelėjo. - Vis tiek jo draugas daug geresnis. Tik pažiūrėk, kaip į mane spokso. Neabejoju, kad nurenginėja akimis, - patenkinta savim vyptelėjo, dar pasiurbdama kokteilio. Pirštais persibraukė per šlaunį, neva pasitaisydama suknelės klostes. Iš tikrųjų, drabužio medžiaga visai “netyčia” buvo kilstelėta kiek auksčiau, atidengiant dar trupučiuką ir taip ilgų kojų. - Kaip manai, ar jie labai susierzintų, jei pirmąjam šokiui išeitume su kitais? Čia trūksta ugnelės. Noriu sukelti nesutarimų, - Mira kilstelėjo antakius ir plačiai nusišypsojo. Jos akyse šoko velniukai.
Back to top Go down
Michéle P. Liveres

Priority : You may have spilled the gasoline, but it was I who struck a match.
Posts : 1829
Accounts : TIMOTHÉE TOBIAS BILODEAU,
Name : #mažoras#g/au#brovilė
Baras - Page 2 FnXgp1r
Michéle P. Liveres

Baras - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyFri 20 Jul - 18:36Gauto gėrimo gurkšnis nuskalavo išdžiūvusią gerklę. Alkoholis netrenkė taip stipriai, kaip Miros degtinė josios stikle. Skonis buvo švelnus, tačiau šio gėrimo poveikis buvo gerai užslėptas ir po kelių tokių kokteiliukų į galvą pareitų svaigulio bangos, išprovokuodamos besiveržiančią drąsą. Kitą vertus jos Pandorai netrūko. Draugės buvo kone bebaimės. Pasitikėjimas savimi užėmė viršų ir meilus žvilgsnis dovanojo savo dėmesį vyriškiui, kuris vos laikėsi nesposkodamas į apnuogintus pečius, gundančias lūpas. Ilgai jo nestebėjo. Tai buvo gudrybė – ignoruoti, priversti nepasiduoti ir ateiti prie baro, užkalbinti ir praleisti naktį klube su šia Deive.
Greičiausiai mintis, kad geriausios draugės būna tik tos, kurios turėjo skirtingą skonį vyrams, o vienodą šampanui, pasitvirtino. Miros ir Doros gyvenimai buvo panašūs, charakteriai prilygo vienam bendram žmogui, todėl ir veikla buvo praleidžiama drauge.
-O taip,-lėtai atsukdama nugarą vyrams, Liveres įsitaisė alkūnėmis į baro paviršių, ir sriubtelėjo savo šalto gėrimo,-tik noriu apšilti,-įsikandusi šiaudelį ji žaviai mirktelėjo Mirabelei. Ji pasijuto lyg vėjo plaikstoma mergaitė, kuriai žavus berniukas pamerkė akį ir jau spėjo pamiršti esančią simpatiją. Ko gero todėl ji nepastebėjo kiek įtempto šviesiaplaukės žandikaulio ir subtilaus pavydo jos sakinyje. Tačiau tai buvo laikina, kaip ir visi šie vakariniai žaidimai masiškai lankomose įstaigose.

sorry kad toks toks trumpas:|
Back to top Go down
Imaan Corla Malindi

I'm a fish swimming by.. catch me if you want me.
Priority : She was sitting cross-legged on her bed in her white kimono, writing in a notebook with an ink pen she dipped in a bottle. 'Never let a man stay the night,' she told me. 'Dawn has a way of casting a pall on any night magic.'
Posts : 5935
Location : Life is just a stage, so let's put on the best show
Accounts : Adhira; Ismael; cynthia; violetta; Zacharius; Cosimo
Name : Justė.
I'm a fish swimming by.. catch me if you want me.
Imaan Corla Malindi

Baras - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyFri 20 Jul - 23:24Per daug dalykų blondinės gyvenime nebūtų įvykę, jei ne alkoholis. Skamba gana patetiškai, bet Mirabellė visuomet buvo nuotykių ieškotoja. Pavojingų nuotykių, tokių, kurie vėliau sukelia dar pavojingesnes pasėkmes. Jai netrūko drąsos, tačiau dažnai pakakdavo ir proto, todėl alkoholio velniškai reikėjo. Kažkas juk privalėjo išjungti logiką ir tiesiog pastūmėti daryti. Smagūs prisiminimai visad atpirkdavo ryte skaudančią galvą. Todėl Mira gėrė. Daug ir stipriai. Lūpos, apglėbusios šiaudelį, siurbė didelius gurkšnius stipraus gėrimo. Pasidarė maloniai šilta, o mirksinčios klubo šviesos pamažu apsuko galvą. Avdotjai reikėjo daugiau nei vieno kokteilio, tas savaime suprantama, bet pradžia buvo padaryta puikiai. Ji jautėsi pasiruošusi dar vienam beprotiškam nuotykiui.
- Puiku, - šyptelėjo, tik pati nesuprato, kodėl tas šypsnis burnoje paliko kartų skonį. Širdis irgi keliskart sumušė kažkaip neramiai. Šeštasis pojūtis? Bet Mirabellė nenorėjo paleisti draugės į šokių aikštelę su tuo nepažįstamuoju. Anksčiau būtų tiesiog stumte ten stūmusi, tačiau dabar... kilo kažkoks dviprasmis jausmas. - Manau, tiesiog įsiliesiu į minią. Jis ateis pats. Jie abu net tirta, negali nusėdėti, - sukikeno, pastumdama savo nerimą tolyn. Neleis sau užsiiminėti tokiomis nesąmonėmis. Ištraukusi iš stiklinės paskutinius gurkšnius, Avdotja stryktelėjo nuo kėdės ir padavė Michelei ranką. - Einam?

viskas geraaaai
Back to top Go down


Sponsored content

Baras - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 2 Empty


Back to top Go down
 

Baras

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 13Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Silent Disco-