Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Baras - Page 12

Share
 

 Baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AuthorMessage
Abigail Inès Exupéry

My body, my heart and my soul refusing to stay in control.
Priority : You cannot make yourself feel something you do not feel, but you can make yourself do right in spite of your feelings.
Posts : 558
Location : Paris
Accounts : ARD; ASK; FCB
Name : V.
My body, my heart and my soul refusing to stay in control.
Abigail Inès Exupéry

Baras - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 12 EmptyTue 12 Feb - 20:46Na, dėl to nurašymo turbūt galėtų ilgai ir nuobodžiai ginčytis iki pačių paryčių, tačiau nenorėjo ir taip niūrokos nuotaikos dėl bylų, blogo oro bei panašių dalykų, gadinti dar ir tokiu nieko vertu ginču. Nutiko kas nutiko ir pati Abigail jau stengėsi nebeieškoti nei kaltų, nei teisiųjų. Suprato, jog abu su Amadeus visiškai susimovė. Ne kiek dėl paties skyrybų fakto, kiek dėl to, kad nesugebėjo išsiskirti taikiai ir gražiuoju susitarti dėl sūnaus globos.
- Būsimoji ponia Bryant? - alkoholis jau buvo kiek apsukęs išvargusį, streso nukankintą moters organizmą, todėl ne iš karto pagavo Martino susiraukimo prasmę. Visgi šiam atsakymą pagaliau išreiškus žodžiais, o ne mimikomis, Ines tik supratingai palinksi. Na, beveik supratingai.. - Tu tiesiog dar nesutikai tinkamos. Tau reikia kietos moters, kuri suprastų, kad nekalbi piktai ir tai tik tavo balso tonas, kad darbas neretai iššaukia neigiamas charakterio savybes... - pradeda vardinti, kaip visad įsivaizdavo Martino antrąją pusę. Nelabai galėjo įsivaizduoti jį su pernelyg jautria mergina, kurią dar reikėtų saugoti nuo viso pasaulio ir nuolat teisintis, kodėl pikčiau pažiūrėjo ar ilgiau užtruko darbe. Greit Exupery veide pasirodo plati šypsena - Eeeeeei, mano draugės sesuo tau labai tiktų. - įnirtingai palinksi ir pastebėjusi vaikino rankoje esantį stikliuką, pati vieną paima, nestipriai juos sudaužia ir išgeria mintyse jau ruošdama draugės sesers pristatymą.
Back to top Go down
Martin Ernest Bryant

Hell raising, I'm ready for the worst.
Priority : There's no crying wolves now 'cause the truth has settled in.
Posts : 316
Location : Welcome to the panic room where all your darkest fears are gonna come for you.
Hell raising, I'm ready for the worst.
Martin Ernest Bryant

Baras - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 12 EmptyTue 12 Feb - 23:38Atidžiai ir įdėmiai klausosi, kokią jo būsimą merginą nupiešia Abigailė. Iš dalies su didžiąja dalimi sutinka, o dėl likusios dalies galėtų pasiginčyti. Būtų puiku, jeigu mergina suprastų, kad atšiaurus vaikino būdas nereiškia rūpesčio ir, tuo labiau, meilės. Tiesiog jo tokia natūra - būti tokiu, kurio kiti vengia. Taip atsikrato nereikalingų kontaktų. Nors atrodo beveik kaip stereotipinis policininkas - rūstaus veido, nelinkęs į draugiškumus ir visada turintis viršų - artimoje aplinkoje Martinas yra šiltas žmogus. Vertėtų pripažinti, kad ir tvirtiems vyrams norisi švelnumo. Bryantas nebūtų prieš, netgi atvirkščiai, jeigu jo ponia retsykiais pabūtų meiliausia moterimi. Apkabinimai, apsikabinimai, prisiglaudimai... Nelabai asocijuojasi su vaikinu, bet jis taip pat tai vertina.
- Ačiū, bet aš apsieisiu ir be tavo draugės sesers,- šypteli atsisakydamas piršlybų. Būtent už tai išgeria antrąjį shotą. - Nemanau, kad greitu metu norėsiu su kuo nors susitikinėti. Per daug reikalų, per daug užimtumo, namo grįžtu tik pernakvoti. Aš ne optimistas, moteriai to neužtektų. Na, jeigu tai ilgi santykiai, kuomet viskas apsišlifavę ir pažinta, tada taip. Mano atveju būtų nauja, o pažinti žmogų per tris valandas į savaitę arba kasdien po dvi... Nežinau, Abigaile... Ar verta šitaip žaistis ir gaišti laiką?- kone retoriškai paklausia nusukdamas akis į lango pusę. Mato Exupery atvaizdą ir kaip beveik nepastebimai jai prieš atsakant susiraukia antakis. Martinas visada pastebi tokias smulkmenas. Ne dėl profesinių dalykų, tai tikriausiai įgimta. Kiek pamena, visuomet ką nors analizuodavo ir iš smulkmenų it dėlionę dėliodavo vientisą paveikslą. Šį vakarą tokį įprotį įveikė nuovargis.
Back to top Go down
Abigail Inès Exupéry

My body, my heart and my soul refusing to stay in control.
Priority : You cannot make yourself feel something you do not feel, but you can make yourself do right in spite of your feelings.
Posts : 558
Location : Paris
Accounts : ARD; ASK; FCB
Name : V.
My body, my heart and my soul refusing to stay in control.
Abigail Inès Exupéry

Baras - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 12 EmptyThu 14 Feb - 21:57Na, ji tikrai omenyje neturėjo to varianto, kad Martinui nereikalingi švelnūs prisilietimai ar dėmesys. Kita vertus, ką čia dabar labai gali aiškinti apie santykius, kai pačios tokie sėkmingi. Nors dešimt metų dabar mažai kam pasiseka išbūti, tačiau tai nereiškia visiško idealumo ir dabar Exupery gana dažnai pergalvoja vienus ar kitus savo veiksmus, žodžius bei viską, ką darė ar nedarė dėl santuokos.
- Nenori tai nereikia. Tik pasiūliau. - gūžteli pečiais iš veido nedingstant geros nuotaikos ženklams. - Dabar sakai, kad nenori, bet niekada nesakyk niekada, nes nežinai kur ir kada pamatysi tą šypseną, dėl kurios ir darbotvarkėj laiko atsiras ir optimizmo daugiau įgausi. Taip visada būna. - įnirtingai palinksi, nes meilė toks dalykas, kad negali žinot iš kurios pusės trenks. Ir dažniausiai tai įvyksta, kai mažiausiai tikiesi, todėl viskas tik dar smagiau. - visgi nepuola vardinti kuo jam taip tiktų draugės sesuo, nes akivaizdu, kad jam to dabar visai nereikia. Nenorėjo įkyrėti Bryantui tokiomis kalbomis, todėl tik paėmė kitą stikliuką į ranką ir linguodama į muzikos taktą žvilgtelėjo į šviesiaplaukį - Sekantis tostas? - jam labai gerai sekėsi šį vakarą juos sakyti, tai tegul ir toliau reiškiasi. Nesvarbu, kad Ines jau dabar pradėjo svarstyti ar nereiktų pristabdyti gėrimo tempo.
Back to top Go down
Martin Ernest Bryant

Hell raising, I'm ready for the worst.
Priority : There's no crying wolves now 'cause the truth has settled in.
Posts : 316
Location : Welcome to the panic room where all your darkest fears are gonna come for you.
Hell raising, I'm ready for the worst.
Martin Ernest Bryant

Baras - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 12 EmptySun 17 Feb - 12:55- Už kažką gero gėrėm, tai dabar už kažką geresnio?- šypteli atsilošdamas kėdėje pasiūlęs tostą. - Arba galima visus už tave išgerti,- plačiau šypteli ir išgeria shotą. Už save nemato prasmės gerti, nes vis tiek tostas bus betikslis. Detektyvo ir operatyvininko darbas skiriasi. Vienas daugiausiai laiko praleidžia dalyvaudamas apklausose ir bando jų atsakymus sudėti į visumą, o kitas daugiausiai laiko skiria žvalgybinio pobūdžio veiklai ir sulaikymui. Vienintelis panašumas yra toks, kad tiek Martinas, tiek Abigailė neatsikrato dokumentacijos. Sakyti, kad abu vienodai nežino, su kuo susidurs sulaikymo metu, yra netikslinga. Martinas sulaiko pats, jis verčia už save triskart stambesnius vyrus ant žemės ir užlaužia jų rankas. Abigailė į sulaikymą vyksta su pareigūnų komanda, kuri atrankius uždeda už ją. Moteris tik praneša nemalonią žinią. Martino profesinis gyvenimas yra daug pavojingesnis ir dėl to tosto už vaikiną nereikia. Vis vien jokios naudos linkėti saugios tarnybos, kuomet ir per laisvą dieną gali būti užpultas nepatenkintos grupuotės narių. Apsidraudimo nėra. Geriau tostas už Exupery. Už moterį, kurios laimingą šeimą sugadino vyras, kuri tarnybos metu sugeba rūpintis sūnumi ir kuri nusipelno, kad ja kas nors rūpintųsi, o ne tik ji kažkuo.
- Tau reikia prasijudinti. Po to gausiu tave nešti iki taksi,- garsiau pasakė per bare skambančią muziką, Baiginėjant shotų padėklą įsitaisė arčiau Abigailės. Neskubėdamas atsistojo ir ištiesė delną kolegės pusėn. Jai įdavus delną ir atsistojus apkabino per liemenį ir nusivedė šokių aikštelės link.
Back to top Go down
Colette Devora Romanoff

We must bring our own light to the darkness
Priority : She is a flower but she isn't soft. When her petals fall, they hit like bullets.
Posts : 13563
Location : Some nights I wish I could go back in life. Not to change shit, just to feel a couple things twice.
Accounts : Emil, Elisa, Trevor, Freddie, Carmen, Vivienne
Name : phantom bride
We must bring our own light to the darkness
Colette Devora Romanoff

Baras - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 12 EmptyMon 18 Feb - 21:10Įėjusi kartu su drauge į vidų, pirmiausiai nuėjo iki rūbinės ir pasiliko paltus. Nukaukšėjus baro link pirmiausiai užsisakė kokteilio ir prisėdo kartu su draugyte prie baro, radus dvi laisvas vietas. Pastaruoju metu visas tas reikalas su D‘Onofrio taip išvargino Colettę, kad norėjosi tiesiog atsiriboti nuo toksiškų minčių ir apturėti smagiai laiką su artima drauge. Kadangi tuo pačiu šventė ir draugės priėmimą į naują darbą, tai mergaitės tikrai netausojo savo kepenų ir alkoholį pylė į save kaip kokį vandenėlį. Na, dar Romanoff norėjo gerokai užgerti ir nuplauti visas nuoskaudas, kurios susikaupė per pastarąsias savaites. Po tikriausiai penkto ar šešto kokteilio prie mergaičių prisijungė keli vaikinukai, kurie pastatė visą shotų padėklą. Na, o Lettė aišku neatsisakė tokio vyrukų dosnumo ir pasiūlė prisijungt prie jos su drauge ir kartu įveikti shotus. Vieną po kito vertė į save ir nejuto visiškai ribų. Šiandien atleido visas vadeles ir leido sau pasilinksminti. Ir jei tai reikš rytojaus galvos plyšimą bei pykinimą – tebūnie. Svarbiausia, kad jai dabar buvo labai linksma. Po shotų nukeliavusi su vienu šviesiaplaukiu į šokių aikštelę, išsitempė kartu ir savo drauge su kitu vyruku. Laisvai judėdama palei muzikos ritmą, ji juto kaip vyruko rankos vis dažniau nuslysta prie jos užpakaliuko, tačiau buvo per daug apsinešusi, jog dabar moralizuotų dėl kažko. Pati norėjo nuotykių, tad neturėjo tikrai dėl ko skųstis. Po gero pusvalandžio šokių aikštelėje Devora jau skanavo vaikino lūpas, negalėdama susilaikyti nuo jo charming charakterio šią akimirką. Šiam vėliau pasiūlius paeiti truputėli į šoną ir išsitraukus pakelį su milteliais, nusekė paskui jį į užkampį, kur buvo tik jie dviese. Pirmiausiai šviesiaplaukis sušniojo vieną liniją ir tada pasiūlė Romanoff. Kelias akimirkas dvejojusi dėl pasirinkimo, visgi sutiko su jo pasiūlymu ir taip pat pakartojo jo veiksmus, pasitrindama nosytę. Juto, kaip greit šovė narkotikų poveikis, nes vos po dešimties minučių ji toliau rodė savo šokių sugebėjimus aikštelėje, visiškai nepasikuklindama. Visgi per kelias valandas, kuomet kokso poveikis ėmė viršų Lettė elgėsi šiek tiek kaip nesava. Buvo lengvai prieinama vaikinui ir įsitaisius vip vietoje ant vienos sofkutės ji nepabijojo glamonių. Net pamiršo šią akimirką, kad į barą buvo atėjusi su drauge ir dabar ji pergyvendama dėl Romanoff sveikatos, atėmė iš jos telefoną ir tikėjosi surasti kokį nors emergency kontaktą, kuris padėtų iškrapštyti Colettę iš šios velnio irštvos. Net nematė, kaip draugė paskambino keliems numeriams, iš kurių tik vienas atsiliepė.
Back to top Go down
Alastair Luuk D'Onofrio

Damaged people are dangerous. They know they can survive.
Priority : SUCCESS
Posts : 852
Accounts : Edmė, BIANCA, Nils
Name : EIM.
Damaged people are dangerous. They know they can survive.
Alastair Luuk D'Onofrio

Baras - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 12 EmptyFri 22 Feb - 23:01Tai nebuvo pirmas skambutis, kurio po draugystės nutraukimo sulaukė Alastair. Buvo dar keli kartai, kai Colette padauginusi alkoholio skambino, plūdo visokiausiais žodžiais, verkė, netgi papasakojo kokia nenusisekusi buvo diena, o D'Onofrio klausėsi skaudžių jos žodžių neprisiversdamas nutraukti pokalbio. Taip jis vertė patį save kankintis girdint, kaip įskaudino merginą, kuri tikrai jam rūpėjo ir smagiai skaudino ją toliau. Šio vakaro skambučio Luuk nesitikėjo. Tėvo draugai darbo reikalais užsukę į Paryžių paprašė vaikino aprodyti geriausias pasilinksminimo vietas. Jis negėrė, jo net nedomino žavios plaštakės besiplaikstančios aplink, tvarkydamas darbo reikalus ir tėvo pavedimus mėgo kai mintys nesidrumstė. Truputi nuobodžiaudamas jis atsiliepė ekrane pasirodžius Colettes vardui. Numerio neištrynė kaip ji buvo prašiusi, bet net ir būdamas neblaivus sugebėjo susilaikyti ir jai nepaskambinti. Nepažįstamas prikimęs balsas klausiantis ar jis Romanoff draugas, aiškinantis, kad ji neaišku ką vartoja ir kad draugė pirmą kartą mato ją taip besielgiančią, privertė Alastair suirzti. Jis nedirbo prižiūrėtoju, jam dažniausiai buvo nusišvilpti ant žmonių, kurie prisiverda sau košės, nes pats priklausė tam pačiam ratui, bet Devora buvo visai kas kita. Jam suknistai rūpėjo, kad jai nieko nenutiktų, tad sau prisižadėjo, kad užsuks į  barą tik trumpam apsižvalgyti ir parodyti dar vieną gerą vietą tėvo draugams. Colettes draugė juos pasitiko ir Alastair užsakęs kompanijai gėrimų patraukė tiesiai į vip zoną, kurią nurodė mergina. Užtaikė ant pačio įkarščio, Romanoff nuo vaikino glamonių raitėsi ant šio kelių. Jausmai, kurie užklupo Alastair matant tokį vaizdą nebuvo pavydas, greičiau aklas pyktis, kai tas pašlemėkas naudojosi akivaizdžiai neblaivia mergina. Jis čiupo šviesiaplaukę už rankos atitraukdamas ją nuo to tipo ir net nesuskaičiavo keliais smūgiais aptalžė jo dailų veidelį. - Jei dar bent kartą tave pamatysiu šitam ar kokiam kitam bare kabinėjantis prie merginų, nudėsiu, - suriaumojo tam tipeliui tiesiai į veidą grasindamas, kai apsauginis bandė jį atplėšti. Galiausiai susitvardęs Alastair rankų judesiais parodė, kad jis ramus ir problemų daugiau nebekels. Stebėdamas kaip apsauginis išprašė tą vyruką lauk D'Onofrio galiausiai ryžosi pažvelgti į Romanoff akis. - Negaliu patikėti, kad čia tu, - nusivylęs sumurmėjo purtydamas galvą, - Gerą draugę turi, kuri tavimi rūpinasi, nes aš vietoj jos seniai būčiau tave palikęs šių "šaunių" vyrukų kompanijoje, - kreivai vyptelėjo braukdamas per marškinių medžiagą ir tvarkydamas tas vietas, kurios susiglamžė.
Back to top Go down
Colette Devora Romanoff

We must bring our own light to the darkness
Priority : She is a flower but she isn't soft. When her petals fall, they hit like bullets.
Posts : 13563
Location : Some nights I wish I could go back in life. Not to change shit, just to feel a couple things twice.
Accounts : Emil, Elisa, Trevor, Freddie, Carmen, Vivienne
Name : phantom bride
We must bring our own light to the darkness
Colette Devora Romanoff

Baras - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 12 EmptySat 23 Feb - 0:34Visus tuos kartus, kai išeidavo su draugėmis švęsti ir prisiliuobdavo taip, jog paskui būdavo įnykusi į sentimentalų pokalbį su Alastair apie viską, kas įvyko per pastaruosius mėnesius, Romanoff norėdavo kartais save tiesiog užrakinti kokioje patalpoje, kol viskas atslūgs. Įkaušusi savęs nežabojo ir tas buvo blogiausia. Sakė sau, kad ir pati ištrins jo numerį. Taip ir padarė, bet kitą dieną susiradusi per žinutes ir vėl įsivedė į kontaktus. Lettei buvo sunku. Jautėsi įskaudinta ir pažeminta, po visų kandžių replikų, kurias teko išgirsti iš vaikino lūpų. Nemetė visos kaltės tik jam, nes ir pati buvo naivi, dėdama viltis į tai, kas niekada negalės įvykti. Juk tai kvaila, ar ne? Bet matyt Colettei buvo viskas taip nesvarbu, būnant toje savijautoje kaip ant debesų, kad net ryžosi dairytis rimtų santykių link. Visgi draugės pagalba pavyko bent jau šiandien visas mintis apie D‘Onofrio pastumti į šoną ir galiausiai atsipalaiduoti. Tačiau Romanoff atsipalaidavo kiek per daug, nes elgėsi tikrai kaip ne sava, lesdamasi į tokias glamones su nepažįstamu vaikinu, kurio net vardo neprisiminė. Žinojo, kad paminėjo, bet jai buvo taip nesvarbu, kad net neužfiksavo jo. Paveikta narkotikų ir alkoholio mišinio, Devora dabar gerokai prarado laiko ir vietos nuovoką. Pamiršo, jog palikta draugė prie baro dabar pergyveno dėl jos, nežinodama, ką su ja daryti ir kaip atplėšti nuo to vyruko. Leidosi būti liečiama ir neužfiksavo, jog jo judesiai nueidavo šiek tiek toliau, nei derėtų. Staiga per patį vakarėlio įkarštį, pajuto kaip kažkas staigiai atplėšė ją nuo vaikino ir nesuprasdama, kas vyksta, išvydo tik greitus vožtelėjimus į to vaikino veidą. Nuostabos pilnu veidu ir gerokai svirduliuodama galiausiai tik po kelių akimirkų atsikvotėjo, jog prieš ją stovi pats Alastair. Negalėdama patikėti, kad čia jis dabar išmalė tam vyrukui veidą, Romanoff lėtai pasisuko jo link, kai šis atsitraukė nuo vyruko.
- Ką tu čia darai?- nepatenkintai sušnypštė, paeidama to vyruko link, matydama, kaip iš nosies išsiveržė visas krioklys. Pagriebusi kelias servetėles nuo staliuko įdavė šviesiaplaukiui ir stengėsi ignoruoti D‘Onofrio, nors jo staigus pasirodymas bare gerokai išmušė Lettę iš vėžių. Darėsi bloga. Nežinia ar nuo ką tik sukilusių visų jausmų ar nuo narkotikų ir alkoholio mišinio. O gal nuo abiejų. – Jei galvoji pradėti man moralizuoti apie mano elgesį, tai gali nesivarginti ir pasitaupyti savo niekam nereikalingą nuomonę,- irzliai pridūrė po vaikino ištartų žodžių ir užsivertė savo kokteilį, išgerdama visą likutį, vos tuo užsivertimu nenusiversdama atgal į už nugaros esančią sofkutę. Gerai, kad laiku pasirėmė ranka ir išvengė katastrofos. – Turėtum atsiprašyti to vyruko, kad iš niekur nieko tikriausiai sulaužei jam nosį,- mostelėjo ranką į tą vargšą, kuris dabar tikriausiai merdėjo iš skausmo visas piktas, keikdamas Alastair iš toliau.
Back to top Go down
Alastair Luuk D'Onofrio

Damaged people are dangerous. They know they can survive.
Priority : SUCCESS
Posts : 852
Accounts : Edmė, BIANCA, Nils
Name : EIM.
Damaged people are dangerous. They know they can survive.
Alastair Luuk D'Onofrio

Baras - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 12 EmptySun 24 Feb - 23:29Alastair tikrai nemanė, kad judviejų susitikimas po paskutinio konflikto įvyks neaiškios kilmės klube, kai Roamnoff neblaivi ir kažko vartojusi bus įsitaisiusi ant kelių tokios pat būklės vaikinui. Kad iš vis sulauks skambučio. Jo lokiose fantazijose, tai turėjo būti aukštos klasės renginys, kuriame ji įsikabinusi į parankę vaikinui, kuris moralinėmis ir visokiomis kitomis vertybėmis daug geresnis už patį Alastair. O kaip buvo dabar? Devora buvo girta ar apsinešusi, jis dar nespėjo to įvertinti, o jis blaivus ir turintis pakęsti visą šitą susidariusią situaciją. Alastair dažniausiai apeidavo neblaivias merginas didesniu lankstu, kurios nesugebėdavo valdyti savų minčių, jausmų, tai ką jau kalbėti apie veiksmus. Jos buvo per daug gerai nuspėjamos ir pačios kardavosi ant kaklo. Pridarydavo problemų lygioje vietoje ir šis vakaras nebuvo išimtis. Verčiau jau pats užsisakytų butelį viskio, nei teiktų motinos tersės paslaugas. Visgi prisižadėjo, kad padės ir abi merginas saugiai, be nuotykių parveš namo ir to plano laikėsi. Žinoma šiek tiek nusivylė atsidurdamas tokių įvykių sūkuryje, bet tą apmaudą leido sau išlieti kumščiais. Nors ir bandė save įtikinti, kad vaizdas, kurį pamatė vos atvykęs visai jo nejaudino, o pavydo jausmai net nesukirbėjo, šią akimirka Alastair apgaudinėjo pats save. Jei tik kas jam būtų leidę, jis tiesiu taikymu būtų pasiuntęs į ligoninę tą tipelį, o ne leides jam atsipirkti tik nosies lūžiu, bet šalia buvo Colette ir jis susitvardė. D'Onofrio neturėjo jokios teisės pavyduliauti ar išmalti tam šviesiaplaukiui marmūzės, juk pats atsisakė Romanoff draugijos ir to, ką ji norėjo jam suteikti, tad dabar taikstėsi su visomis aplinkybėmis, bet iš kitos pusės, tai darė su dideliu malonumu ir pasimėgavimu.
- Prižadėjau tavo draugei, kad abi saugiau parvešiu namo, tą ir darau. Kur tavo daiktai? Susirink ir eime, nes aš neketinu su tavimi cackintis, - nepatenkintas tarstelėjo ir paraginęs pasiskubinti stebėjo, kaip Romanoff paslaugiai rūpinosi tuo šviesiaplaukiu. Alastair dramatiškai pavartė akis. Jai visada tiko tos norinčios padėti moterėlės vaidmuo, priešingai nei jam pačiam. - Neketinu nieko per daug sakyti, juk tau neįdomu, bet sveikinu atsidūrus toje suknistoje duobėje, kurioje seniai sėdžiu ir aš, - žvilgsniu nulydėjo apsauginį su nauju jo draugu ir vos spėjo sučiupti Romanoff už rankos, kad ji nenusiverstu su visu foteliu. - Už nieką? - klausiamai kilstelėjo antakius paleisdamas jos ranką, kai pilnai įsitikino, kad mergina stabilioje padėtyje. - Juk jis tavimi naudojosi, bet jai tau tai patiko, gali jį pasivyti. Manau dar turėtum sutikti prie įėjimo, - kreivai vyptelėjo pažvelgdamas į ją.
Back to top Go down
Colette Devora Romanoff

We must bring our own light to the darkness
Priority : She is a flower but she isn't soft. When her petals fall, they hit like bullets.
Posts : 13563
Location : Some nights I wish I could go back in life. Not to change shit, just to feel a couple things twice.
Accounts : Emil, Elisa, Trevor, Freddie, Carmen, Vivienne
Name : phantom bride
We must bring our own light to the darkness
Colette Devora Romanoff

Baras - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 12 EmptyMon 25 Feb - 20:05Apie Alastair Romanoff stengėsi nebegalvoti, nes kitaip ir baigdavosi ties eiliniu paskambinimu ar parašymu jam po gerų kelių kokteilių su degtine. Lettė visada su išsiskyrimais ar įskaudinimais tvarkydavosi labai sunkiai. Ji lengvai prisirišdavo prie jai svarbių žmonių, kuriems jausdavo didelį atsidavimą. Nebuvo ji iš tų, kuri lengvai paleisdavo žmones iš savo gyvenimo, per daug apie tai negalvodama. Devora mieliau sugalvodavo priežasčių, kodėl jiems nederėtų palikti ir kokie pliusais prisidės, jei jie sugalvos ilgiau užsilikti. Pyko ant savęs, kad nesugebėjo anksčiau sau pasakyti 'ne' ir tiesiog nusisukti nuo vaikino. Reikėjo padaryti tai jau tada, kai gulėjo ligoninėje po avarijos ir D‘Onofrio apsilankė pas ją su liūdnomis žiniomis. Tačiau Romanoff keistai nepasidavė viskam. Ta trauka, kurią juto Luuk buvo didesnė už visus įsitikinimus ir sugalvotus pricipus, kuriuos ji jau seniai sulaužė. Šį vakarą Colettei pavyko atsikratyti minčių apie jį tik su alkoholio ir narkotikų pagalba. Atsipalaidavo, išskrido į kosmosą ir leido sau linksmintis, negalvodama apie jokias galimas pasekmes. Dažniausiai narkotikų ji net nevartodavo. Bet pastaruoju metu sau darė labai daug ir ne visada protingų išimčių. Būtent todėl Alastair pasirodymas šią akimirką, šiame bare buvo toks netikėtas. Kad sutrukdė jos linksmybėms, net nebuvo nuostabu, nes vyrukas mėgdavo kišti nosį ne į savo reikalus, ypač kai žaidime dalyvaudavo dar koks nors Lettės pažįstamas.
- Mano draugei? Tu? Prižadėjai?- prunkštelėjo, net negalėdama patikėti tuo, ką jis dabar tauškia. Viskas ir taip atrodė lyg vienas didelis ir keistas sapnas, iš kurio greit turėtų pabusti. – Mano daiktai?- pati net susidomėjusi, kur yra jos rankinukas, pradeda dairytis aplinkui ir pamato kažkur ant sofos toliau numestą. Šiek tiek svyruodama nukeliauja iki savo turto ir pasiima jį į rankas, pradėdama knistis, tačiau nerasdama to, ko ieškojo. Telefonas aiškiai buvo pas draugę, o cigarečių pakelis stebuklingai buvo dingęs. – Apie kokią dar duobę tu kalbi?- suraukusi antakius, pažvelgė vaikino link, per daug nesigilindama dabar į jo sakomus žodžius, nes pykti ant jo dar tik buvo pradėjusi ir nežadėjo taip greit baigti. – Ir man nereikia tavo pagalbos, aš grįšiu, kada norėsiu,- pamosikavo ranka, jau besidairydama baro link, nes tikrai mielai dar išgertų vieną kokteilį už tai, kad dabar viduje pasidarė dar sunkiau nei prieš tai buvo. Minutėlę pastovėjo ramiai vietoje, nes jei ne Alastair, tai būtų tikrai nusivertusi su visu foteliu. Ne koks vaizdelis būtų atsivėręs. Išgirdusi sekančius tamsiaplaukio žodžius tiesiog garsiai nusijuokė. – Mielasis, jei kas ir naudojosi manimi, tai nebent TU,- bedė pirštu į jo krūtinę, norėdama dabar ten išdeginti skylę, kad ir jam kažkiek bent jau dėl to skaudėtų, kaip skauda dabar pačiai Romanoff.
Back to top Go down
Alastair Luuk D'Onofrio

Damaged people are dangerous. They know they can survive.
Priority : SUCCESS
Posts : 852
Accounts : Edmė, BIANCA, Nils
Name : EIM.
Damaged people are dangerous. They know they can survive.
Alastair Luuk D'Onofrio

Baras - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 12 EmptySun 3 Mar - 21:36Alastair tikrai nuoširdžiai bandė nuo Romanoff atsiriboti. Kadangi pats buvo iniciatorius idėjos, jog jie nebegali daugiau kartu skęsti šiuose beprasmiškuose santykiuose, jis kaip ir pažadėjo daugiau jai nebeskambino kaip ankščiau užsigeidęs tų rytinių bereikšmių pokalbių. Ar prireikus pagalbos, moteriško patarimo ar tiesiog draugės. Visgi telefono numerio neištrynė. Nors prasidėjus Devoros skambučiams jai netyčia padauginus jau ketino taip pasielgti. Nežinomiems numeriams paprasčiausiai negaišdavo laiko. Dirbo daug, dar daugiau nei prieš pat jų barnį, bet nei minčių apie merginą, nei Devoros pasakytų paskutinių žodžių iš savo galvos niekaip neiškrapštė. Netgi taip mylimas viskis, kuriame jis bandė paskandinti viską, šį kartą D'Onofrio negelbėjo. Kai Colettes numeris sušmėžavo telefono ekrane Alastair turėjo galutinai apsispręsti ir nustoti žaisti tuos savo vaikiškus žaidimus. O išgirdęs, jog Romanoff reikia pagalbos jis pasirinko. Prisiminė visus kartus kai ji stengėsi jam padėti, nugriauti visas gynybines sienas, kuriomis buvo apsistatęs ir, kai pikta, užsispyrusi su savo įsitikinimais, iškęsdama neblaivias jo blevyzgas ir sąmojus ji vis vien buvo šalia. Visus kartus kai jis ją be sąžinės graužaties atstūmė. Dabar Alastair ketino pasielgti lygiai taip pat. Būti šalia, kol pats matys, jog jai yra reikalingas, o šį vakarą nenurims tol kol Devora neatsiras savo namuose saugi. Bent jau tiek jai buvo skolingas.
- Stebiesi? Ne visoms moterims žadų to, ko negaliu tesėti, - užklausė regėdamas tą pašaipą Romanoff veide ir girdėdamas tokius pat žodžius iš jos lūpų. Nesistengė būti taktišku, švelniu ar apsimesti žavingesniu daugiau nei pats yra. Colette per daug gerai jį pažinojo, tad tas pašaipus sarkazmas jau buvo neatsiejama Alastair dalis. Stebėjo tą žavingai pasitikinčią Romanoff eiseną stengiantis išsilaikyti ant kojų ir pastangas rasti telefoną rankinėje. Šį kartą neskubėjo teikti savo pagalbą ir ją prilaikyti. Pati nieko neverčiama gėrė, kažką neaiškaus vartojo, tad kol šviesiaplaukė buvo jo akiratyje dėl jos buvo ramus. - Kodėl man nesakei, kad vartoji? - paklausė vienos rankos pirštais patrindamas jau spėjusius išsiskaudėti smilkinius. Atrodė lyg klausią šiaip sau, nebuvo įsitikinęs ar Colette iš vis supranta apie ką eina kalba, bet žvilgsnis buvo rimtas, o antakiai suraukti. Akivaizdu, kad jis mieliau vakarą leistų kitur, nei nervus gadintų su neblaivia mergina. - Ar čia buvo tavo planas, kad draugė man paskambintų? - paklausė dar vieno klausimo nenuleisdamas žvilgsnio nuo Romanoff. Jei būtų apie tai pagalvojęs ankščiau, greičiausiai draugas būtų buvęs geresnė išeitis. - Tikrai? Tada aš ketinu sėdėti ant šio fotelio ir gadinti tau vakarą tol, kol pati prašysi manęs parvežti namo, - atsainiai gūžtelėjo pečiais žvelgdamas į merginos pirštus, kuriais Devora jį baksnojo. Švelniai patraukė jos ranką nuo savo marškinių ir klestelėjo ant fotelio priešais Colette vieną koją užkeldamas ant kitos kojos kelėno. Demonstratyviai patogiai įsitaisė neleisdamas Romanoff sudvejoti jo šio vakaro ketinimais. Išgirdęs repliką, jog yra išnaudotojas tik dar labiau susiraukė. - Tada noriu žinoti kaip gi aš tave išnaudoju, - kreivai šyptelėjo sukryžiuodamas rankas ant krutinės, o žvilgsnis ir toliau lakstė merginos veidu. D'Onofrio kantrybė tirpte tirpo. Jis niekada nebuvo kantrus žmogus, bet šis vakaras ypač mėgino tampyti katiną už ūsų.
Back to top Go down


Sponsored content

Baras - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 12 Empty


Back to top Go down
 

Baras

View previous topic View next topic Back to top 
Page 12 of 13Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Silent Disco-