Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Baras - Page 3

Share | 
 

 Baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
avatar

Priority : Wasn’t that the definition of home? Not where you are from, but where you are wanted.
Posts : 1602
Location : france, paris.
Accounts : TIMOTHÉE TOBIAS BILODEAU.
Name : dovilė.

Caius S. Toussaint

PostSubject: Re: Baras   Mon Jul 23, 2018 3:20 pmPandoros profesija tik įrodė, kaip ji dievino pavojingus žaidimus. Dėl šios priežasties vienos nakties nuotykiai, svaigalai ir pamirštas brandumas buvo tik sudedamosios dalys. Laikas praleidžiamas su Mirabele buvo lyg atsvara kone kasdien regimam kraujui ar tik išsigandusioms akims. Tačiau buvo smagu išlieti energiją šokių aikštelėje, paryčiais įsibrauti į uždraustas zonas, sėkmingai bėgti nuo apsauginių, nakties ramybę drumsti nuoširdžiu juoku, o pirmuosius saulės spindulius pasitikti prieš užmerkiant akis bei pasineriant į gilų miegą. Iš pažiūros Michelė buvo elegantiška ir inteligentiška. Na, ji tokia ir buvo, tačiau išvydęs ją su savo drauge, pamiršusią savo pareigas ir amžių, galėjai susidaryti įspūdį, kad ji buvo lanksti ir greit rūpesčius nustumdavo šalin. Ji mokėjo atsipalaiduoti, tai buvo svarbiausia. Kitaip ko gero Pandora paprasčiausiai išprotėtų su savo užsiimama veikla.
-Parodykim ką jie praranda, kol yra prilipę prie sofkučių,-ištiesdama rankutę ir ją įtaisydama atkištoje, Michelė šoktelėjo nuo aukštos baro kėdės, pabaigė likusius lašus gėrimo ir pastačiusi stiklą entuziastingai nusitempė draugę į šokių aikštelę arčiau baro, kad merginų kūnų neuždengtų judanti masė. Liveres mikliai įsijautė į aidinčios muzikos garsus, kojomis juto vibravimą ir jam leido užlieti bei valdyti judesius. Mergina energingai siūbavo klubus, delniukai netrukus buvo iškelti į viršų, o žvilgsnis it gundė Mirką. Nežinia ar paskutinis gestas buvo skirtas būtent jai ar žvilgsniu ryjančiui vaikinui netoliese. Kad ir kaip sunku pripažinti, abu variantai buvo teisingi. Sunaikinusi atstumą tarp kūnų, ji švelniai pačiupo Vasilyevos liemenį ir prisispaudė arčiau.
-Jie greit prisistatys, garantuoju,-žaviai mirktelėjusi greitais judesiais sukiojo galvelę į šonus ir leido tamsiems plaukams plaikstytis į šonus, galbūt erzinti už nugaros šokančius žmones, bet ar jai rūpėjo? Michelė pasidavė muzikos ritmui ir įsiliejo į būrį šokančiųjų, kurių kūnų trintis leido pajusti lengvo prakaito ir alkoholio tvaiką, tačiau viską užgožė kvepalų aromatai, dėl ko kvapų žaismas nesutrikdė malonaus laiko praleidimo klube.
Back to top Go down
avatar

Priority : In my next life I want to be a cat. To sleep 20 hours a day and wait to be fed. To sit around licking my ass.
Posts : 5372
Location : I'm not a fool but I have a rage and it's blinding. I feel it coming, is it exciting?
Accounts : noee; nayara; cynthia; dominik; silvestro; harold
Name : Justė.

Mirabelle A. Vasilyeva

PostSubject: Re: Baras   Thu Jul 26, 2018 10:15 pmGyvenimas Mirabellei turėjo teikti džiaugsmą. Jokio nerimo, jokios baimės ar susirūpinimo. Šviesiaplaukė gyveno taip, kad tenkintų savo poreikius, kad nuolatos jaustų malonumą ir entuziazmą. Automobiliai, klubai, trumpalaikiai santykiai... ji niekada neketino sustoti. Todėl tas kirbėjimas, atsirandantis būnant su Michele, buvo sėkmingai ignoruojamas. Mira neleis tam jos stabdyti. Bet kokios iškylančios problemos jos pasaulyje buvo nustumiamos tolyn, į kokį nors tamsų kamputį, idant sudūlėtų ir pavirstų į nieką.
Švelniai suspaudusi draugės ranką, Avdotja taip pat įsisupo tarp šokančių žmonių. Daili figūra pagavo muzikos ritmą, imdama iš lėto siūbuoti, sulig kiekvienu judesiu gundydama visus akimis ją ryjančius asmenis. Mirabellė buvo velnias - įžūli, storžieviška, siekianti tik naudos, tačiau tokia, kokiai sunku atsispirti. Suviliojanti taip stipriai, kad neįmanoma ištrūkti. Prigludusi prie Pandoros, žvilgsniu nuslydo per jos kaklo linkį, stebėdama besiplaikstančius draugės tamsius plaukus. Menkai šyptelėjus, moteris nežymiai linktelėjo.
- Jau stojasi, - patyliukais perspėjo Liveres, akies krašteliu užfiksuodama šio vakaro taikinį. Buvo akivaizdu, kas bus paskui - kiekvienas vakaras turėjo panašų scenarijų. Tik neaišku, kodėl tai visiškai nekėlė Vasilyevai įprasto pasitenkinimo. Dievaži, galbūt blondinė per mažai išgėrė, jog niekaip negali nustoti mąstyti? Vis dėlto, netrukus mintis išblaškė kažkieno prisilietimas prie peties. Mira švelniai atleido rankomis apsivytą Michelės liemenį ir pasisuko į prisilietimo kaltininką. Tas pats vaikinukas, kurį buvo nusižiūrėjusi. Rusės veide sužaidė klastingas šypsnis. - Taip? - kilstelėjusi antakius, kreipėsi į vyrą, užsimesdama abejingumo kaukę.
Back to top Go down
avatar

Tried to drive me crazy,
you ran out of road.
Priority : Rollin' with my homies.
Posts : 50320
Location : Home is not where you are from, it is where you belong. Some of us travel the whole world to find it. Others, find it in a person.
Accounts : Artemis & Carolina
Name : LAURRA
Tried to drive me crazy, you ran out of road.
Orian Mairtín Gallagher

PostSubject: Re: Baras   Thu Aug 02, 2018 12:52 amOrianas iki siol nepamirs, kad Neira jo gyvenime atsirado gifu deka.... Megsta jis fotoshopu dirbti, moka gifus daryti. Kazkoks nenaudelis repostino jo Modern Family seta, o pareiginga sio puslapio naudotoja panele Neira berneliui pranese apie sia neteisybe. Taip ir pradejo sie du bendrauti, suprate, kad yra soulmates.
Yra sakoma, kad randai puosia vyra. Tai kodel melynes atsiradusios ant banduciu, nuo dauzymo i siena, nes atkartojai Shakiros vaizdo klipa, negali irgi puosti bernelio.... Bus bent ka prisiminti atsisedant.... Galiausiai Neirai pritarus, abu nukeliauja link baro. Kol stovi eileje, pasitikrina instagrama ir rades labai skaudinanti posta, ji uzrodo Neirai, - Man rodos siandien reikia gerti dvigubai, - labai nuliudino ji karaliene.... Iskaudintas pasijaute.
Back to top Go down
avatar

The winds that awakened the stars are blowing through my blood
Priority : I get drunk on dreams and choke on real life
Posts : 1025
Location : I am a world that cannot be explored in one day. I am not a place for cowards.
Accounts : elettra, eva, max
Name : Gabrielė
The winds that awakened the stars are blowing through my blood
Neira Calista Armando

PostSubject: Re: Baras   Tue Aug 07, 2018 7:07 pmKadangi Neira taip niekada ir neišmoko daryt gifų, tai visuomet žavėjosi tais, kurie galėjo tai daryt. O būdama dažna tumblr lankytoja netrukus pastebėjo ir talentingąjį Orianą, ir visada rebloggindavo jo gifus. Aišku, Modern Family gifai visada buvo jos mėgstamiausi, todėl nebuvo sunku pastebėt, kaip kažkas bando juos pasisavint. Taip ir užgimė šita graži draugystė, taigi niekas tikrai nesuklystų sakydamas, kad Mairtiną ir Calistą suvedė būtent meilė tam nuostabiam serialui. Stovėdama šalia Gallagherio eilėje prie gėrimų, Neira susidomi, ką Orianas veikia instagrame, ir pamačius tą siaubingą naujieną net žiopteli,- Oh nooo,-nutęsia nuoširdžiai pasibaisėjus ir nusivylus, nes tokių blogų žinių apie Queen Bey ji nesitikėjo išgirst. Ypač šį šaunų vakarą, kuris turėjo būt skirtas tik geroms emocijoms,- Galiu tau tik pritart,-kelis kartus palinkčioja po vaikino žodžių, nes dabar tikrai norėjosi ko nors stipresnio, kas galėtų numalšinti šį skausmą dėl perskaitytų naujienų. Jiems pasiekus barą pasisuka į Gallagherį,- Ką gersim? Mąstau apie tekilą, tik nežinau ar shotus, ar Tequila Sunrise,-pakilnoja antakius žiūrėdama į draugą. Na, čia jų firminis gėrimas, tai gal reiktų palaikyti tradicijas.. Puikiai prisimena visus kartus, kai gerdavo dviese jos arba Mairtino namuose, ir Orianas darydavo tuos kokteilius taip, kad ten tekilos būdavo daugiau nei sulčių.
Back to top Go down
Online
avatar

Tried to drive me crazy,
you ran out of road.
Priority : Rollin' with my homies.
Posts : 50320
Location : Home is not where you are from, it is where you belong. Some of us travel the whole world to find it. Others, find it in a person.
Accounts : Artemis & Carolina
Name : LAURRA
Tried to drive me crazy, you ran out of road.
Orian Mairtín Gallagher

PostSubject: Re: Baras   Thu Aug 09, 2018 8:12 pmVaikinui dar labiau skaudetu sirdi, jeigu si vakara butu atidauzes savo bandutes i siena vardan Beyonces ir tada butu perskaites sia zinia Instagrame. Kiek lengviau pasidare, nes dabar kuri laika skaudziau bus prisesti vardan Shakiros.... Gallagheris niekada negalejo pagalvoti, kad ateis ta diena, kai Beyonce sudauzys jo sirdi i daug smulkiu gabaleliu. Bet prasau.... Zmones iki siol sugeba ji nustebinti. Gaila, kad is blogosios puses dazniau... Reikes jiems su Neira dabar paplanuoti bendra nakvyne, kurios metu ziuretu Queer Eye visa nakti, valgydami ledus ir taip atsikratydami Queen B paliktos atviros zaizdos, - Tik shotus, si vakara tik shotus.... Nes kokteiliai turetu buti mano daryti, kad butu bent koks poveikis... O cia nuo situ sultyciu jokio efektelio negausime, - pasidalines savo mintimis su Armando, laukia jos patvirtinimo. Priedo, abu labai greitai arteja link savo eiles uzsisakyti.
Back to top Go down
avatar

The winds that awakened the stars are blowing through my blood
Priority : I get drunk on dreams and choke on real life
Posts : 1025
Location : I am a world that cannot be explored in one day. I am not a place for cowards.
Accounts : elettra, eva, max
Name : Gabrielė
The winds that awakened the stars are blowing through my blood
Neira Calista Armando

PostSubject: Re: Baras   Thu Aug 16, 2018 12:32 amNa, moralas yra toks, kad net didžiausi tavo idol gali tave nuvilti. Svarbiausia, kad Orianas ir Neira turi vienas kitą, o ta Beyonce.. Karma jai atsilygins už tokius dalykus. Mairtino mintis apie Queer Eye žiūrėjimą yra viena geriausių, kokią jis yra sumąstęs per judviejų draugystę, nes kažin ar kas nors gali padėti pasijusti geriau, nei penki gėjai, padedantys tvarkyti kitų vyrų gyvenimus. Calistos svajonė būtų susipažinti su tais vyrukais, gal kada pamėgins išsiųsti Oriano anketą Queer Eye prodiuseriams.. Suvokia, kad jam nereikia make over'io, bet ji tiesiog nori pamatyti tuos nuostabius vyrus. Na, ir žinoma, nusifilmuot seriale,- Teisingai sakai.. Bus shotai,-supratingai palinksi po draugo žodžių ir netrukus jau užsako tekilos shotų padėkliuką, nes tikrai nesiruošė smulkintis ir užsisakinėt po vieną. Gi po tokių žinių pora shotų nepadės..,- Tai pasakok, kas naujo pas tave. Kaip tavo kambariokai, nenusibodo dar?-kilsteli antakius pasidomėdama ir taip norėdama nukreipti vaikino mintis nuo skaudžių temų. Be to, Neirai visada buvo įdomu sužinot naujienų apie Gallagherio sugyventinius, nes jie pakankamai dažnai keisdavosi ir ten vykdavo visokiausių nuotykių.
Back to top Go down
Online
avatar

Tried to drive me crazy,
you ran out of road.
Priority : Rollin' with my homies.
Posts : 50320
Location : Home is not where you are from, it is where you belong. Some of us travel the whole world to find it. Others, find it in a person.
Accounts : Artemis & Carolina
Name : LAURRA
Tried to drive me crazy, you ran out of road.
Orian Mairtín Gallagher

PostSubject: Re: Baras   Sat Aug 18, 2018 9:57 pmGallagheriui kiek nepatiktu ta Neiros ideja, del jo anketos siuntimo... Nes pati save  tik iskaudintu suteikdama sau tusciu vilciu.... Tikrai juk negautu jokio atsakymo atgal. Orianui dar nereikia make over'io, jis pats gali tokius pradeti rengti... Aisku galima butu gudrauti ir vardan susitikimo su Fab5 sukurti vaikinui koki nors graudinanti personaza, i kuri atkreiptu demesi.... Bet kiek egoistiska vien del savaites su tobuliausiais zmonem zemeje, atimti galimybe is zmogaus, kuriam tikrai reikia dideliu pasikeitimu.... Geriau tegu Neira kaip fotografe padeda jam padaryti Hernando profesionalia fotosesija, kuri veliau isgarsintu jo kambariokes mopsa. Ant tiek taptu populiarus, kad veliau Neira su Orianu galetu parasyti laiska Fab5, kad sie nestu ziedus per Artemises vestuves. Kadangi neiasku kada tokios nutiks, tai laiko dar jie turi tokiam super planui....
Armando uzsakius visa padekliuka shot'u, prideda sau rankeles prie sirdies ir nusisypso kaip Antonis, taip isreiksdamas didziausia savo padeka Neirai. Ji tikrai zino, kaip paguosti tokia skaudzia akimirka. Gaila, kad po skaudzios zinios apie Beyonce, mobilu telefona numete atgal i kisene, nes ji nudziugintu notificationas apie nauja Arianos Grandes albuma. Bent kita jo dievaite ji pradziugitu. Nors ka jau cia, salia stovinti deive Neira pirma tai padare.....
Gallagheris realiai nezinojo kokie Calistos santykiai su jo kambariokais, bet tiek kartu jai pasakojo visokio stuffo ir siusdavo pilnos siuksliu dezes snapchatus, kad tiesiog tapo iprasta vadinti juos abu vardais, - Paskutiniu metu tiek Artemises, tiek Augusto nematau namuose.... Valeskai esu rases, tai zinau, kad su savo vaikinu susitaike, todel su tuo pastoviai ir sedi, o Augustelis tai jausmas telefona numete uz vandenyno, nes nesugeba atrasyti kur pradinges. Truksta kiek man jo, nes nera su kuo ziureti Top Gear... Is kitos puses vieni pliusai, nes galiu valgyti ju maista ir veliau sakyti, kad is galiojimo iseidinejo, - pasidalines savo istorija, pakelia pirma stikliuka ir greitai uzsivercia. Tai pakartoja ir su antru. Jam tekila patiko ir be citrinus ir be druskos gerti.... Labai gerai suejo, - O kas pas tave naujesnio?, - su susidomejimu uzklausia drauges, nes ka cia apie ji viena dabar.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: Baras   


Back to top Go down
 

Baras

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Silent disco klubas-