Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Baras - Page 3

Share
 

 Baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AuthorMessage
Michéle P. Liveres

Priority : You may have spilled the gasoline, but it was I who struck a match.
Posts : 1829
Accounts : TIMOTHÉE TOBIAS BILODEAU,
Name : #mažoras#g/au#brovilė
Baras - Page 3 FnXgp1r
Michéle P. Liveres

Baras - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 3 EmptyMon Jul 23, 2018 3:20 pmPandoros profesija tik įrodė, kaip ji dievino pavojingus žaidimus. Dėl šios priežasties vienos nakties nuotykiai, svaigalai ir pamirštas brandumas buvo tik sudedamosios dalys. Laikas praleidžiamas su Mirabele buvo lyg atsvara kone kasdien regimam kraujui ar tik išsigandusioms akims. Tačiau buvo smagu išlieti energiją šokių aikštelėje, paryčiais įsibrauti į uždraustas zonas, sėkmingai bėgti nuo apsauginių, nakties ramybę drumsti nuoširdžiu juoku, o pirmuosius saulės spindulius pasitikti prieš užmerkiant akis bei pasineriant į gilų miegą. Iš pažiūros Michelė buvo elegantiška ir inteligentiška. Na, ji tokia ir buvo, tačiau išvydęs ją su savo drauge, pamiršusią savo pareigas ir amžių, galėjai susidaryti įspūdį, kad ji buvo lanksti ir greit rūpesčius nustumdavo šalin. Ji mokėjo atsipalaiduoti, tai buvo svarbiausia. Kitaip ko gero Pandora paprasčiausiai išprotėtų su savo užsiimama veikla.
-Parodykim ką jie praranda, kol yra prilipę prie sofkučių,-ištiesdama rankutę ir ją įtaisydama atkištoje, Michelė šoktelėjo nuo aukštos baro kėdės, pabaigė likusius lašus gėrimo ir pastačiusi stiklą entuziastingai nusitempė draugę į šokių aikštelę arčiau baro, kad merginų kūnų neuždengtų judanti masė. Liveres mikliai įsijautė į aidinčios muzikos garsus, kojomis juto vibravimą ir jam leido užlieti bei valdyti judesius. Mergina energingai siūbavo klubus, delniukai netrukus buvo iškelti į viršų, o žvilgsnis it gundė Mirką. Nežinia ar paskutinis gestas buvo skirtas būtent jai ar žvilgsniu ryjančiui vaikinui netoliese. Kad ir kaip sunku pripažinti, abu variantai buvo teisingi. Sunaikinusi atstumą tarp kūnų, ji švelniai pačiupo Vasilyevos liemenį ir prisispaudė arčiau.
-Jie greit prisistatys, garantuoju,-žaviai mirktelėjusi greitais judesiais sukiojo galvelę į šonus ir leido tamsiems plaukams plaikstytis į šonus, galbūt erzinti už nugaros šokančius žmones, bet ar jai rūpėjo? Michelė pasidavė muzikos ritmui ir įsiliejo į būrį šokančiųjų, kurių kūnų trintis leido pajusti lengvo prakaito ir alkoholio tvaiką, tačiau viską užgožė kvepalų aromatai, dėl ko kvapų žaismas nesutrikdė malonaus laiko praleidimo klube.
Back to top Go down
Imaan Corla Malindi

I'm a fish swimming by.. catch me if you want me.
Priority : She was sitting cross-legged on her bed in her white kimono, writing in a notebook with an ink pen she dipped in a bottle. 'Never let a man stay the night,' she told me. 'Dawn has a way of casting a pall on any night magic.'
Posts : 5935
Location : Life is just a stage, so let's put on the best show
Accounts : Adhira; Ismael; cynthia; violetta; Zacharius; Cosimo
Name : Justė.
I'm a fish swimming by.. catch me if you want me.
Imaan Corla Malindi

Baras - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 3 EmptyThu Jul 26, 2018 10:15 pmGyvenimas Mirabellei turėjo teikti džiaugsmą. Jokio nerimo, jokios baimės ar susirūpinimo. Šviesiaplaukė gyveno taip, kad tenkintų savo poreikius, kad nuolatos jaustų malonumą ir entuziazmą. Automobiliai, klubai, trumpalaikiai santykiai... ji niekada neketino sustoti. Todėl tas kirbėjimas, atsirandantis būnant su Michele, buvo sėkmingai ignoruojamas. Mira neleis tam jos stabdyti. Bet kokios iškylančios problemos jos pasaulyje buvo nustumiamos tolyn, į kokį nors tamsų kamputį, idant sudūlėtų ir pavirstų į nieką.
Švelniai suspaudusi draugės ranką, Avdotja taip pat įsisupo tarp šokančių žmonių. Daili figūra pagavo muzikos ritmą, imdama iš lėto siūbuoti, sulig kiekvienu judesiu gundydama visus akimis ją ryjančius asmenis. Mirabellė buvo velnias - įžūli, storžieviška, siekianti tik naudos, tačiau tokia, kokiai sunku atsispirti. Suviliojanti taip stipriai, kad neįmanoma ištrūkti. Prigludusi prie Pandoros, žvilgsniu nuslydo per jos kaklo linkį, stebėdama besiplaikstančius draugės tamsius plaukus. Menkai šyptelėjus, moteris nežymiai linktelėjo.
- Jau stojasi, - patyliukais perspėjo Liveres, akies krašteliu užfiksuodama šio vakaro taikinį. Buvo akivaizdu, kas bus paskui - kiekvienas vakaras turėjo panašų scenarijų. Tik neaišku, kodėl tai visiškai nekėlė Vasilyevai įprasto pasitenkinimo. Dievaži, galbūt blondinė per mažai išgėrė, jog niekaip negali nustoti mąstyti? Vis dėlto, netrukus mintis išblaškė kažkieno prisilietimas prie peties. Mira švelniai atleido rankomis apsivytą Michelės liemenį ir pasisuko į prisilietimo kaltininką. Tas pats vaikinukas, kurį buvo nusižiūrėjusi. Rusės veide sužaidė klastingas šypsnis. - Taip? - kilstelėjusi antakius, kreipėsi į vyrą, užsimesdama abejingumo kaukę.
Back to top Go down
Talulah R. François

Priority : You may have spilled the gasoline, but it was I who struck a match
Posts : 50810
Accounts : TIMOTHÉE TOBIAS BILODEAU, MEISSA THEONE D'OCÓN
Name : dovilė.
Baras - Page 3 FnXgp1r
Talulah R. François

Baras - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 3 EmptyThu Aug 02, 2018 12:52 amOrianas iki siol nepamirs, kad Neira jo gyvenime atsirado gifu deka.... Megsta jis fotoshopu dirbti, moka gifus daryti. Kazkoks nenaudelis repostino jo Modern Family seta, o pareiginga sio puslapio naudotoja panele Neira berneliui pranese apie sia neteisybe. Taip ir pradejo sie du bendrauti, suprate, kad yra soulmates.
Yra sakoma, kad randai puosia vyra. Tai kodel melynes atsiradusios ant banduciu, nuo dauzymo i siena, nes atkartojai Shakiros vaizdo klipa, negali irgi puosti bernelio.... Bus bent ka prisiminti atsisedant.... Galiausiai Neirai pritarus, abu nukeliauja link baro. Kol stovi eileje, pasitikrina instagrama ir rades labai skaudinanti posta, ji uzrodo Neirai, - Man rodos siandien reikia gerti dvigubai, - labai nuliudino ji karaliene.... Iskaudintas pasijaute.
Back to top Go down
Neira Calista Armando

The winds that awakened the stars are blowing through my blood
Priority : I get drunk on dreams and choke on real life
Posts : 2522
Location : I am a world that cannot be explored in one day. I am not a place for cowards.
Accounts : celeste, elettra, max, aviana
Name : Gabrielė
The winds that awakened the stars are blowing through my blood
Neira Calista Armando

Baras - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 3 EmptyTue Aug 07, 2018 7:07 pmKadangi Neira taip niekada ir neišmoko daryt gifų, tai visuomet žavėjosi tais, kurie galėjo tai daryt. O būdama dažna tumblr lankytoja netrukus pastebėjo ir talentingąjį Orianą, ir visada rebloggindavo jo gifus. Aišku, Modern Family gifai visada buvo jos mėgstamiausi, todėl nebuvo sunku pastebėt, kaip kažkas bando juos pasisavint. Taip ir užgimė šita graži draugystė, taigi niekas tikrai nesuklystų sakydamas, kad Mairtiną ir Calistą suvedė būtent meilė tam nuostabiam serialui. Stovėdama šalia Gallagherio eilėje prie gėrimų, Neira susidomi, ką Orianas veikia instagrame, ir pamačius tą siaubingą naujieną net žiopteli,- Oh nooo,-nutęsia nuoširdžiai pasibaisėjus ir nusivylus, nes tokių blogų žinių apie Queen Bey ji nesitikėjo išgirst. Ypač šį šaunų vakarą, kuris turėjo būt skirtas tik geroms emocijoms,- Galiu tau tik pritart,-kelis kartus palinkčioja po vaikino žodžių, nes dabar tikrai norėjosi ko nors stipresnio, kas galėtų numalšinti šį skausmą dėl perskaitytų naujienų. Jiems pasiekus barą pasisuka į Gallagherį,- Ką gersim? Mąstau apie tekilą, tik nežinau ar shotus, ar Tequila Sunrise,-pakilnoja antakius žiūrėdama į draugą. Na, čia jų firminis gėrimas, tai gal reiktų palaikyti tradicijas.. Puikiai prisimena visus kartus, kai gerdavo dviese jos arba Mairtino namuose, ir Orianas darydavo tuos kokteilius taip, kad ten tekilos būdavo daugiau nei sulčių.
Back to top Go down
Talulah R. François

Priority : You may have spilled the gasoline, but it was I who struck a match
Posts : 50810
Accounts : TIMOTHÉE TOBIAS BILODEAU, MEISSA THEONE D'OCÓN
Name : dovilė.
Baras - Page 3 FnXgp1r
Talulah R. François

Baras - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 3 EmptyThu Aug 09, 2018 8:12 pmVaikinui dar labiau skaudetu sirdi, jeigu si vakara butu atidauzes savo bandutes i siena vardan Beyonces ir tada butu perskaites sia zinia Instagrame. Kiek lengviau pasidare, nes dabar kuri laika skaudziau bus prisesti vardan Shakiros.... Gallagheris niekada negalejo pagalvoti, kad ateis ta diena, kai Beyonce sudauzys jo sirdi i daug smulkiu gabaleliu. Bet prasau.... Zmones iki siol sugeba ji nustebinti. Gaila, kad is blogosios puses dazniau... Reikes jiems su Neira dabar paplanuoti bendra nakvyne, kurios metu ziuretu Queer Eye visa nakti, valgydami ledus ir taip atsikratydami Queen B paliktos atviros zaizdos, - Tik shotus, si vakara tik shotus.... Nes kokteiliai turetu buti mano daryti, kad butu bent koks poveikis... O cia nuo situ sultyciu jokio efektelio negausime, - pasidalines savo mintimis su Armando, laukia jos patvirtinimo. Priedo, abu labai greitai arteja link savo eiles uzsisakyti.
Back to top Go down
Neira Calista Armando

The winds that awakened the stars are blowing through my blood
Priority : I get drunk on dreams and choke on real life
Posts : 2522
Location : I am a world that cannot be explored in one day. I am not a place for cowards.
Accounts : celeste, elettra, max, aviana
Name : Gabrielė
The winds that awakened the stars are blowing through my blood
Neira Calista Armando

Baras - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 3 EmptyThu Aug 16, 2018 12:32 amNa, moralas yra toks, kad net didžiausi tavo idol gali tave nuvilti. Svarbiausia, kad Orianas ir Neira turi vienas kitą, o ta Beyonce.. Karma jai atsilygins už tokius dalykus. Mairtino mintis apie Queer Eye žiūrėjimą yra viena geriausių, kokią jis yra sumąstęs per judviejų draugystę, nes kažin ar kas nors gali padėti pasijusti geriau, nei penki gėjai, padedantys tvarkyti kitų vyrų gyvenimus. Calistos svajonė būtų susipažinti su tais vyrukais, gal kada pamėgins išsiųsti Oriano anketą Queer Eye prodiuseriams.. Suvokia, kad jam nereikia make over'io, bet ji tiesiog nori pamatyti tuos nuostabius vyrus. Na, ir žinoma, nusifilmuot seriale,- Teisingai sakai.. Bus shotai,-supratingai palinksi po draugo žodžių ir netrukus jau užsako tekilos shotų padėkliuką, nes tikrai nesiruošė smulkintis ir užsisakinėt po vieną. Gi po tokių žinių pora shotų nepadės..,- Tai pasakok, kas naujo pas tave. Kaip tavo kambariokai, nenusibodo dar?-kilsteli antakius pasidomėdama ir taip norėdama nukreipti vaikino mintis nuo skaudžių temų. Be to, Neirai visada buvo įdomu sužinot naujienų apie Gallagherio sugyventinius, nes jie pakankamai dažnai keisdavosi ir ten vykdavo visokiausių nuotykių.
Back to top Go down
Talulah R. François

Priority : You may have spilled the gasoline, but it was I who struck a match
Posts : 50810
Accounts : TIMOTHÉE TOBIAS BILODEAU, MEISSA THEONE D'OCÓN
Name : dovilė.
Baras - Page 3 FnXgp1r
Talulah R. François

Baras - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 3 EmptySat Aug 18, 2018 9:57 pmGallagheriui kiek nepatiktu ta Neiros ideja, del jo anketos siuntimo... Nes pati save  tik iskaudintu suteikdama sau tusciu vilciu.... Tikrai juk negautu jokio atsakymo atgal. Orianui dar nereikia make over'io, jis pats gali tokius pradeti rengti... Aisku galima butu gudrauti ir vardan susitikimo su Fab5 sukurti vaikinui koki nors graudinanti personaza, i kuri atkreiptu demesi.... Bet kiek egoistiska vien del savaites su tobuliausiais zmonem zemeje, atimti galimybe is zmogaus, kuriam tikrai reikia dideliu pasikeitimu.... Geriau tegu Neira kaip fotografe padeda jam padaryti Hernando profesionalia fotosesija, kuri veliau isgarsintu jo kambariokes mopsa. Ant tiek taptu populiarus, kad veliau Neira su Orianu galetu parasyti laiska Fab5, kad sie nestu ziedus per Artemises vestuves. Kadangi neiasku kada tokios nutiks, tai laiko dar jie turi tokiam super planui....
Armando uzsakius visa padekliuka shot'u, prideda sau rankeles prie sirdies ir nusisypso kaip Antonis, taip isreiksdamas didziausia savo padeka Neirai. Ji tikrai zino, kaip paguosti tokia skaudzia akimirka. Gaila, kad po skaudzios zinios apie Beyonce, mobilu telefona numete atgal i kisene, nes ji nudziugintu notificationas apie nauja Arianos Grandes albuma. Bent kita jo dievaite ji pradziugitu. Nors ka jau cia, salia stovinti deive Neira pirma tai padare.....
Gallagheris realiai nezinojo kokie Calistos santykiai su jo kambariokais, bet tiek kartu jai pasakojo visokio stuffo ir siusdavo pilnos siuksliu dezes snapchatus, kad tiesiog tapo iprasta vadinti juos abu vardais, - Paskutiniu metu tiek Artemises, tiek Augusto nematau namuose.... Valeskai esu rases, tai zinau, kad su savo vaikinu susitaike, todel su tuo pastoviai ir sedi, o Augustelis tai jausmas telefona numete uz vandenyno, nes nesugeba atrasyti kur pradinges. Truksta kiek man jo, nes nera su kuo ziureti Top Gear... Is kitos puses vieni pliusai, nes galiu valgyti ju maista ir veliau sakyti, kad is galiojimo iseidinejo, - pasidalines savo istorija, pakelia pirma stikliuka ir greitai uzsivercia. Tai pakartoja ir su antru. Jam tekila patiko ir be citrinus ir be druskos gerti.... Labai gerai suejo, - O kas pas tave naujesnio?, - su susidomejimu uzklausia drauges, nes ka cia apie ji viena dabar.
Back to top Go down
Alastair Luuk D'Onofrio

Damaged people are dangerous. They know they can survive.
Priority : SUCCESS
Posts : 852
Accounts : Edmė, BIANCA, Nils
Name : EIM.
Damaged people are dangerous. They know they can survive.
Alastair Luuk D'Onofrio

Baras - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 3 EmptySat Sep 29, 2018 11:09 pmSilent Disco klubas, vieta, kurią D'onofrio dažniausiai aplenkdavo didesniu lankstu Paryžiuje. Jam nepatiko ilgakojės gražuolės užgulusios klubo įėjimą ir iš kas antro kliento prašančios vaišinti kokteiliais ar teikiančios pasiūlymus už pinigus, muzika ir laisvų pažiūrų barmenų miegančių su vyrais ir ieškančių pažinčių. Ne, Alastair nebuvo tolerantiškas, nors gėrimus jie plakė ir itin gerai. Šiam vakarui jam reikėjo nepatrauklios ir žmonių dėmesį retai traukiančios vietos. Buvę kolegos iš Škotijos atvyko išvakarėse. Turtingas verslininkas besiverčiantis sprogmenų kontrabanda staigiai iškilo į viešumą ir sudrebino ramų škotų gyvenimą. Tai buvo itin stambi žuvis, kurią jie žvejojo jau nuo tada, kai Alastair sukako devyniolika. Tėvas niekada neklysdavo, taip auklėjo ir savo sūnus, tad išgirdęs naujienas iš Paryžiaus vyriausiojo prokuroro ir prašymą prisidėti prie specialiosios komandos, privertė Alastair sunerimti. Tėvo jis nematė daugiau nei šešerius metus, bet tai, kad šis nesiteikė jam pranešti apie viešnagę Paryžiuje, aiškiai rodė abipusę antipatiją.
Sulaukus kolegų, vyrukai įsitaisė prie laisvo staliuko  ir į trasą išėjo viskio butelis. Šis susitikimas tebuvo repeticija prieš oficialų susirinkimą. Alastair turėjo žinoti kaip giliai jo šeima įklimpo ir kokia informacija škotams nutekėjo. Pilni pinigų paketai nugulė į vyrukų kišenes ir atmosfera atvėso. Jie sutarė dėl informacijos, kurią turėjo gauti valdžia ir tai, kas turėjo likti tik tarp jų. Vakarui įsibėgėjus kolegos vis labiau ėmė domėtis klube besilinksminančiomis merginomis ir galiausiai D'Onofrio prie staliuko liko vienas. Suvilgęs gomurį viskiu kreivu vypsniu nulydėjo pro šalį praėjusią merginą ir atsilošė. Anaiptol, vakaras jo visai nedžiugino.


Last edited by Alastair Luuk D'Onofrio on Sun Sep 30, 2018 7:22 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Kira Iris Ito

All you gotta do is trust me
Posts : 838
All you gotta do is trust me
Kira Iris Ito

Baras - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 3 EmptySun Sep 30, 2018 5:08 pmKira negalėjo patikėti savomis akimis. Ji buvo šokiruota. Gal penkis kartus pati sėdusi prie kompiuterio ir tikrinusi naujausio taikinio duomenis meldė, kad tai nebūtų tas pats vyras, kuris potencialiai galėjo apversti jos pasaulį aukštyn kojomis. Deja, kolegų surasta informacija buvo absoliučiai tiksli ir Ito pirmą kartą gyvenime pasigailėjo, kad nusprendė užsiimti juodosios rinkos valymu. Ką daryti? Kaip elgtis? Ar pranešti bene artimiausiam draugui, kad po tiek laiko jo tėvas sugalvojo pasirodyti Paryžiuje? Galiausiai nusprendusi, kad pirmiausiai įsitikins situacijos rimtumu, Kira pasiruošė naujam darbui, stengdamasi į jį žvelgti kaip į bet kurį kitą, nepainiojant jokių asmeniškų jausmų. Vos spėjusi atsigauti po susišaudymo Ito pradėjo treniruotis su savo vaikino treneriu ir su pačiu Abijah, kuris vos tik sužinojęs, kad korėjietė ketina pasinerti į naktinį Paryžių, ėmė mokyti ją naudotis šaunamuoju ginklu. Kira tam neprieštaravo, po pastarojo karto norėjo būti pasiruošusi.
Sužinojusi tikslią susitikimo vietą, Ito prisistatė klube ir meistriškai išvengė patikros su metalo detektoriumi. Apsauginis kaip visada turėjo savo kainą, kurią mergina nuspėjo įvertinusi vyro elgesį su kitomis moterimis. Lengvabūdis, dėl gražaus sijono padarysiąs viską, ką pasakysi. Charizmatiška šypsena ir šimto eurų kupiūra nupirko ramybę visam vakarui. Vos tik užėjusi vidun, tamsiaplaukė atsisėdo prie baro, kuo arčiau privataus staliuko, prie kurio vyko susitikimas su Alastair tėvo partneriais, tik kažkodėl jo paties klube šį vakarą nebuvo. Užsisakiusi taurę vyno, Kira apsimetė, kad naršo savo telefone, kai iš tiesų įdėmiai klausėsi tarp partnerių vykstančio pokalbio, kurį aiškiai girdėjo naujausių technologijų dėka. Pokalbis vyko pusiau rusiškai, lyg tyčia kalba, kurios Ito nesuprato, tad prireiks laiko, kol įrašas bus išverstas.
Po geros valandos partneriai išsiskirstė savais keliais, o Kira užsisakė jau trečiąją taurę vyno. Iš to, ką spėjo išgirsti suprato, kad įsivels į dar didesnę netvarką nei prieš tai. Net nepajautė kaip atsiduso ir atmesdama plaukus atgal atkreipė dėmesį į per gerai pažįstamą siluetą. Alastair. Kokia tikimybė, kad jo buvimas šiame klube šį vakarą buvo viso labo sutapimas? Jų žvilgsniams susitikus, Kira neužtikrintai pamojo D'Onofrio ir atsikėlusi nuo baro kėdės patraukė jo link. - Kokia netikėta staigmena, - kiek garsiau tarstelėjo jam atsistojus pasisveikinti ir šį apsikabino. Kol kas ketino elgtis taip, lyg jie iš tiesų būtų nekaltai susitikę toje pačioje vietoje, kur vyko jo tėvo partnerių susitikimas.
Back to top Go down
Alastair Luuk D'Onofrio

Damaged people are dangerous. They know they can survive.
Priority : SUCCESS
Posts : 852
Accounts : Edmė, BIANCA, Nils
Name : EIM.
Damaged people are dangerous. They know they can survive.
Alastair Luuk D'Onofrio

Baras - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 3 EmptyTue Oct 02, 2018 12:31 amAlastair labai nenorėjo į visa tai veltis. Praeitis slėpdamasi savo šešėliuose rodos darė jo gyvenimą lengvesni, seniai atsigniauže sunkūs gerklę spaudžiantys gniaužtai lyg skenduoliui leido gaudyti paskutinius oro gurkšnius. Nors kasdienybė nebuvo persisunkusi baime suklysti, nenutraukiamu grežiojimusi per dešinį petį ir nuolatiniu nepasitikėjimu žmonėmis, jam giliai viduje to trūko. Koksas, kad ir koks nuostabus žmogaus ir darbo šuo bebuvo, neatstojo nutrauktų šeimos ryšių. Prieš dešimt metų Alastair į policiją stojo tik dėl tėvo raginimų, jam buvo reikalingas žmogus gebantis suteikti galimybę būti vienu žingsniu priekyje, nei policija. Jau būdamas devyniolikos D'Onofrio prižadėjo visišką ištikimybę. Tėvas juos išaugino, visos pamatinės nuostatos buvo suteiktos jo, asmenybe, kuria dabar buvo Alastair,  tapo tik tėvo dėka. Tėvas nuo abiejų atžalų nenusisuko net tada, kai pasauliui padovanojus dvi naujas gyvybes jo mylimoji paliko jį su visam. Alastair manė, kad taip ir turėjo būti, mama jų šeimoje būtų tapusi silpniausia grandimi ir jautriausia vyrų vieta. Ir nors lūžis įvyko su jo žmonos mirtimi, ryšius nutraukė staiga, vedamas nekontroliuojamo pykčio, pagiežos ir paniekos, tėvas ne karta jo prašė sugrįžti į Škotiją, prieš savo šeimą Alastair stoti negalė, juos siejo karšto kraujo ryšys, kad ir kaip jis to nenorėjo. Tranki muzika visai netrukdė galvoti, bet gurkšnis viskio strigo gerklėje. Alastair žinojo, kad informacijos slėpimas nuo valdžios tai tik nedidelis laiko klausimas. Tie šunsnukiai kapstysis taip giliai kol viską suuos. Akivaizdu, kad šiai operacijai skirtas didelis finansavimas. Jie bijo. Vyresniojo D'Onofrio pasirodymas Paryžiuje jau reiškė terorizmo grėsmę.
Pamojęs barmenui užsisakė visą butelį tekilos, kai jo žvilgsnis kliudė žavingą tamsiaplaukę prie baro. Kira. Buvo keistą ją matyti vieną ir dar tokioje nykioje vietoje, užtat ilgai nelaukęs pasikvietė merginą arčiau. - Tu pačiu laiku, tikiuosi neatsisakysi palaikyti kompanijos prie tekilos butelio. - suspaudęs ją dideliame meškiškame savo glėbyje pasiūlė nenuleisdamas nuo Ito akių. Tikriausiai ir taip aišku, kad neigiamo atsakymo nepriims. Galva buvo pilna minčių, o gražios merginos akys išdavikiškai viską slėpė, tad kol kas Alastair sunkiai sekėsi susieti moterį su įvykiais, nors tai buvo akivaizdu.
Back to top Go down


Sponsored content

Baras - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 3 Empty


Back to top Go down
 

Baras

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 13Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Silent Disco-