Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Baras - Page 4

Share
 

 Baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
AuthorMessage
Kira Iris Ito

All you gotta do is trust me
Posts : 838
All you gotta do is trust me
Kira Iris Ito

Baras - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 4 EmptyTue 2 Oct - 15:00Kira buvo pasimetusi. Ji nežinojo kaip reikėtų elgtis tokiu atveju. Alastair tėvas kėlė pavojų Prancūzijos piliečiams, jį reikėjo sustabdyti. Tik klausimas- kaip? Ito puikiai atsiminė draugo šeimos istoriją ir koks brangus jam buvo tėvas, koks dėkingas Alastair jam jautėsi už paskatinimą dirbti policijoje ir apskritai kokiu asmeniu jį užaugino. Kita vertus, Kira negalėjo nusižengti savo moralei. Tokius kaip vyresnysis D'Onofrio korėjietė išviešindavo ir priversdavo sumokėti už savo nusikaltimus. Deja, šį kartą, kažin ar viskas bus taip paprasta. Terorizme ši pavardė buvo minėta ne kartą, Kira suvokė, kad viena nesusitvarkys, tačiau artimųjų nesinorėjo kišti. Norėjosi juos apsaugoti, kad ir kokie jie apsirūpinę buvo. Nors imk ir persiplėšk. Kaip tokią situaciją paaiškinti draugui? "Ei, Luuk, nesupyksi jei tavo tėvą pasodinsiu už grotų?" neskambėjo kaip labai tinkamas variantas.
- Kada aš atsisakiau tekilos, - šyptelėjus tamsiaplaukė paleido draugą iš glėbio (jis visuomet duodavo geriausius meškino apkabinimus), nusimetė paltuką ir pakabino jį ant netoliese esančios pakabos. Viduje buvo pakankamai karšta net ir tokiu subjurusiu rudens oru. Sustabdžiusi barmeną, korėjietė pasiprašė apelsino, kadangi jos akimis, geresnio varianto geriant tekilą, nebuvo. Dėkingai šyptelėjus Kira pasisuko į Alastair, - atrodai susirūpinęs, - konstatavo faktą, atidžiai nužvelgdama jo veido bruožus. Per visus metus, kiek vyrą pažinojo, Ito spėjo perprasti šio veido išraiškas. Vis dėl to, juk Luuk jai prilygo brolį, kurio niekad neturėjo. Tiek kartu išgyventa ir patirta...Ko gero, dėl to ši situacija ir buvo tokia beviltiška. - Kas nutiko? - rūpestingai, kaip visada,.pasiteiravo. Alastair žinojo, kad Kira nenusileis tol, kol nepasieks savo ir nesužinos, kas jį taip  neramino. Galbūt tai padės išsiaiškinti kiek D'Onofrio iš tiesų žinojo apie savo tėvo viešnagę Prancūzijoje.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

Baras - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 4 EmptySat 6 Oct - 12:15


Ateina čionai su Desiree ir tik dabar suvokia, kad laiko ją už rankos, toks bišk primerkia akį mąstydamas, kad gal prisegė tada ne tik savo atitinkamos kūno dalies odos gabalėlį, bet netyčia ir smegenis, neaišku, kaip tai moksliškai įmanoma, bet po šio vakaro atrodo, kad tikrai nedaug trūksta ir tuoj iš rankų pradės šaudyti voratinkliais. Ar tikrai iš rankų? WHO KNOWS. Paleidęs merginos ranką, pasiremia pats rankom į barą ir pasižiūri į ją.
-Sakei ne margaritą, tai ką tada? - paklausia nusišypsodamas ir dabar įdėmiai nužvelgia jos veidelį, na, apšvietimas čia kur kas labiau tinka, - ir kur aš tave esu matęs... - nutęsia vėl primerkdamas akis, - neturint omenyje savo gėdos kabinoje, - priduria dar nusijuokdamas ir laukia, ką mergina pasakys ir kada gi ta mozaika galvoje pagaliau susidėlios.  
Back to top Go down
Joaquín Ásbjörn Montero

Priority : the distance between insanity and genius is measured only by success.
Posts : 1407
Accounts : nathan; shantel; allegra
Name : laurita
Baras - Page 4 FnXgp1r
Joaquín Ásbjörn Montero

Baras - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 4 EmptySat 6 Oct - 12:55pati Desiree labai normaliai priima tą laikymą už rankos, visada klubuose su draugais vaikščiodavo vorele, nenorėdami vienas kito pamesti, tai ir dabar jokia kita mintis apart šitos į jos galvą nepasibeldžia. juolab, kad pametusi vaikiną turbūt jo ir nerastų, kai tualete ne itin sugebėjo išskirti jo veido bruožus, o tikrai nevaikščios po klubą ir nečiupins visų krūtinės. nes tikrai atskirtų:) pasiekus barą, delnais atsiremia į jo kraštą ir nužvelgia pasiūlymus, surašytus lentoje, - gin tonicą, - atsisukusi nusišypso Jamesui, šiaip ne taip išsirinkusi vieną iš penkiolikos savo mėgstamiausių kokteilių, ir pati kiek prisimerkia, matydama, kaip tiriamai jis į ją spokso. - galbūt čia? nežinau, kaip dažnai čia lankaisi, - gūžteli pečiais, nuspręsdama, kad gal jam teko ją matyti prie pulto ar šiaip kur šokių aikštelėje. negali sakyti, pačiai irgi jis atrodo kažkur matytas, bet Dee yra beprotiškai bendravimą mėgstantis žmogus, tai per daug į tai nekreipia dėmesio. be to, gali būti, kad jis kada nors iš jos pirko kavą starbuckse, tai čia irgi..
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

Baras - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 4 EmptySat 6 Oct - 13:37


Na, James turbūt jeigu pamestų merginą, greičiausiai tektų tiesiog nusimauti kelnes ir laukti, kol bus pastebėtas:) Juk tokios raudonos mergina negalėtų taip greitai pamiršti... Linktelėja sulaukęs merginos atsakymo ir pasisuka į barmeną.
-Gin tonico ir alaus, - tarstelėja kažkodėl sugalvodamas, kad grįžimas prie silpnesnių gėrimų, nuves jį į šviesesnį rytojų. Tada vėl grąžina žvilgsnį ties mergina ir papurto galvą. - Ne ne, turėjai suprast, kad su tokia sėkme klubuose dažnai neprisilankysi, - nusijuokia dar toks smagutis visas ir žiūri į šviesius merginos plaukus, - žinau tave iš kažkur toliau, - mhm labai aiškiai kalbi, vaikine.. žinoma:) -DIOS MIOS ŽINAU, - šūktelėja taip kiek garsiau bet susituri ir palinksta arčiau Levesque, - Tu studijavai mediciną, sakei, tualete... Anglijoje? - paklausia kilstelėdamas antakius ir bėgioja akimis po merginos veidą, - nežinau kaip tai įmanoma, bet esu įsitikinęs, kad esame kartu praleidę naktį... - nutęsia ir tada susivokia, kaip tai skamba. NUsišypso :) ir papurto galvą, - ir net ne ta prasme.. tu buvai per girta, - ištaria :) vėl taip nusišypsodamas, bet dabar šimtąkart smagiau ir visas toks proud savo atmintimi žiūri į merginą. Nu labai neaišku, ar reikėtų čia viską pradėti nuo tokių pareiškimų, bet kai apksirtai pažintis prasidėjo nuo Desiree spoksojimo į James klyną, tai kaži ar gali būti kažkas įdomiau. Barmenui pateikus jiems gėrimus, Elias stumtelėja gin tonicą Desiree.
Back to top Go down
Joaquín Ásbjörn Montero

Priority : the distance between insanity and genius is measured only by success.
Posts : 1407
Accounts : nathan; shantel; allegra
Name : laurita
Baras - Page 4 FnXgp1r
Joaquín Ásbjörn Montero

Baras - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 4 EmptySat 6 Oct - 14:48oo, čia irgi variantas. apie tokį Desiree nebūtų pagalvojusi, nes jau tualete Jamesas neatrodė labai smagiai, kai ji viena žiūrėjo į jo apatinius, o čia visas klubas.. jam užsakius gėrimus, pilnai pasisuka į vaikiną, alkūne pasiremdama į barą ir kiek palenkdama galvą į šoną. - tai gal pirmas kartas? - šypsodamasi paklausia, labiau ant prikolo, nes kaip gali būti pirmas kartas.. nebūtų blogai, kaip tik, netgi labai pagirtina, kad žmogus turi daugiau ką veikti gyvenime, bet tikrai labai nustebtų, matant, kaip vaikinukas atrodo. suraukia kaktą, jam taip neaiškiai kalbant, akimirką net kažkaip nejaukiai pasijunta. vėl pagalvoja apie starbucksą ir trumpam užsigalvoja apie tai, kad gi tikrai ne viena kavinė yra Paryžiuje ir būtų per didelis sutapimas, jei Jamesas ten lankytųsi. susidomėjusi žvelgia į jį, kai jis prisimena, iš kur ją žino, ir jau yra pasiruošusi paaiškinti jam, kad turbūt su kažkuo ją maišo, kai jis pamini Angliją. - iš kur žinai? - akivaizdžiai sutrikusi paklausia, nes tikrai nebesmagu darosi, kai ką tik sutiktas žmogus žino apie ją tokius dalykus:) o tada dar įšauna tokį prikoliuką, tai Desiree kilsteli antakius ir kiek praveria burną iš nuostabos, - excusez-moi? - kelis kartus pamirksėjusi tarsteli ir trumpam nusisuka į barą, kur kelias sekundes stebi, kaip yra daromas jos kokteilis, o tada vėl žvilgteli į Lezcano. - turbūt atsiprašau? - klausiama intonacija pateikia tokį sakinį, nors nėra tikra, ar tikrai to iš jos yra tikimasi. apskritai jaučiasi labai ne savo vietoje, nes nepasakysi, tais laikais tikrai dažnai padaugindavo ir neprisimindavo pusės vakarėlių, kuriuose dalyvaudavo. labiau įsižiūri į Elias veidą, bandydama prisiminti ir lyg ir dzingteli kažkas galvoje, bet taip pat greitai tas prisiminimas ir pranyksta, - koks tavo vardas? - pačiu laiku paklausia. kažkaip susivokia, kad nelabai turėjo tam laiko prieš tai:) gavusi savo kokteilį, iškart suima šiaudelį pirštais ir taip gerai siurbteli. turbūt nereikėtų, žinant, kad aną kartą buvo per girta, bet tai.. kažkaip įdomiai pasisuko šita pažintis.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

Baras - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 4 EmptySat 6 Oct - 19:39


Na, tikslas pateisina priemones:) o jeigu dar porą šotukų ant drąsos užvarytų, tai tikrai galėtų prabėgt be problemų pro klubą. Dar ir rėkteltų ką nors, bet net neaišku, kaip čia šaukt merginą reiktų, kurios vardas neaiškus ir vienintelė vieta, kurioje su ja buvai – tualetas. Tualetinuke ar tualeto paslaptimi… kokios tik mintys nesisuka James galvoje.. todėl išgirdęs žodžių junginį „pirmas kartas“ šiek tiek susimėto. Tada suriša, apie ką čia eina kalba, laimei, nepradeda pasakoti savo dar vienos gėdingos istorijos. Gal vienam vakarui ir taip gėdos per akis:)
-oi, ne, nors ir nesilankau dažnai, - nusišypso toks net proud, kad taip dažnai nesilanko. Nu koks pliusas vyrukui.. šakės. Kaži kuria prasme:) – įsilaužiau į tavo data system, - mestelėja čia tokį medinį savo srities prikoliuką ir šypsos toliau chytras, nes, na, žinot, po visos gėdos tūlike tikrai gera turėti šiokį tokį pranašumą. Ar taip jį mama mokė? Kaži… bent kelnes galėjo išmokyt užsisegt iš tikro. Mato merginos pasimetimą ir nu negali jos labai kaltint, ne kaip ir jis pasijaustų, jeigu kuri nors nepažįstamoji pasakytų, jog praleido su juo naktį ir norėjo šio to daugiau, bet.. bet degtinėlės ar dar kokio brūdo per daug kraujo sistemoje buvo. Po merginos klausimo tokio, nusijuokia, bet greit susituri, nes suvokia, kad žavioji nepažįstamoji jaučiasi nesmagiai. -Viskas gerai, - tarstelėja patrindamas jos ranką toje vietoje tarp pečio ir alkūnės. – A, aš James, - ištaria tuoj pat ištiesdamas ranką, - o tu? Atsimenu tik tiek, kad tau labai patinka saulėgrąžos, todėl tą vakarą tu buvai Siemkė, - ištaria stengdamasis nesusižvengt, toks, nu matosi, kad tvardosi iš paskutiniųjų ir žiūri smagutis į Dee veiduką. Ot graži siemkė.
Back to top Go down
Joaquín Ásbjörn Montero

Priority : the distance between insanity and genius is measured only by success.
Posts : 1407
Accounts : nathan; shantel; allegra
Name : laurita
Baras - Page 4 FnXgp1r
Joaquín Ásbjörn Montero

Baras - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 4 EmptyMon 8 Oct - 16:41Desiree visada manė, kad lankymasis klubuose nėra vien tik blogas ar vien tik geras dalykas. aišku, jei užeini ten kiekvieną savaitgalį ar dažniau ir neprisimeni, kaip grįžai namo, tikrai nėra kuo didžiuotis, bet jeigu kartais užsuki pasišokti pagal mėgstamą muziką ir išgerti vieną kitą kokteilį tai kaip ir nieko blogo. pati klubuose būdavo tik tiek, kiek reikalaudavo darbas. o ir labai lengvai gali pasidaryti šokių aikštelę namuose, kai užeina nuotaika. turbūt dėl to labai nesureaguoja į tokį vaikino pareiškimą, ypač kad tas dažnai toks.. slidus žodis. čia tas pats, kaip į klausimą "kaip dažnai geri" atsakyti "per šventes". vat gal šventė kiekvieną dieną:) - tai jau dabar žinai apie mane daugiau nei aš pati? - kilsteli antakius ir smagiai nusijuokia. kažkur giliai giliai gal ir blyksteli kokia panikos kibirkštėlė, bet čia gi Desiree.. mėgsta viską nurašyti savo vaizduotei ir naiviai žiūrėti į pasaulį pro rožinius akinius, tai ir dabar nepamano, kad tai galėtų būti visai neprikolas. matyt, mažai serialų apie stalkerius žiūrėjo. - Désirée, - pasistengia nelabai prancūziškai ištarti savo vardą ir paėmusi jo ranką paspaudžia, o tada ir vėl nusijuokia, - puiki atmintis, kuria aš pati negali pasigirti. tikrai norėčiau, bet.., - gūžteli pečiais, leisdama suprasti, kad niekas jos smegeninėje nesukrutėjo ir kol kas Jamesas yra aklojoje zonoje. labai gali būti, kad ten ir liks.. - anyway.. ką veiki Paryžiuje? - paklaususi padeda kokteilį ant baro ir kiek stumteli toliau nuo savęs. gal šį vakarą geriau pasiseks prisiminti, jei sumažins suvartojamo alkoholio kiekį. tada vėl kilsteli akeles į Elias ir supranta, kodėl kadaise pasirašė. neakivaizdžiai nužvelgia jo veidą, kiek įmanoma matyti šiame romantik apšvietime ir pagaliau sukoncentruoja dėmesį ties jo akimis.
Back to top Go down
Skyler Nicolette Howard

Priority : Family
Posts : 1052
Location : Why Paris? Paris needs no reason, paris is its own reason.
Baras - Page 4 FnXgp1r
Skyler Nicolette Howard

Baras - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 4 EmptyWed 10 Oct - 15:42


Savaitė buvo gana įtempta, darbai vijo vienas kitą, kas kart su savimi atsinešdami vis didesnę riziką, todėl jeigu kalbėti atvirai ir be užuolankų, Lorianne buvo pradėjęs čiuožti stogas. Tikriausiai, jog dar tada, kai moteris nusprendė susikurti naują tapatybę ir pradėti naują gyvenimą, tai padaryti reikėjo iš pagrindų, ne tik pasikeičiant vardą ir gyvenamą vietą, bet pakeičiant ir darbą. Tačiau, kaip sakoma, žmogų iš kažkur išvyti gali, tačiau ne tą kažką iš žmogaus, vargu ar Lorianne buvo sugebėjusi pradėti, kažką naujo, kai viskas, kas buvo susiję su dokumentų klastojimu ir nelegaliais reikalais, buvo kone įaugę jai į kraują. Žinoma, tuo, ką darė, ji niekada nesiskundė, pinigai buvo nežmoniški, Kaye galėjo savęs visiškai neriboti, turėti visko, ko nori, klientai ja pasitikėjo, o ji puikiai išmanė tai, ką darė, tačiau visada, lyg ilga uodega, paskui vilkosi rizika, kuri retkarčiais ne juokais gąsdindavo, tačiau matyt, per tiek metų, Lorianne buvo taip išmokusi su tuo tvarkytis ir nuo to išsisukti, jog kol kas padai tikrai nesvilo, tik reikėjo būti ypač atsargiai. Tad pagaliau ištaikiusi laisvą vakarą, moteris pasikedeno plunksnas ir išsikvietusi taksi patraukė tiesiai į naktinį klubą. Tiesą sakant, tikslo, kodėl ji pasirinko naktinį klubą nebuvo, tiesiog, šiandien taip norėjosi atsipalaiduoti. Įėjusi į vidų ir per gana nemažą žmonių minią prasibrovusi iki baro, atsisėdo ant laisvos, kiek nuošaliau nuo būrio žmonių esančios baro kėdės ir priėjus barmenui užsisakė taurę šampano. Nesinorėjo pulti prie stiprių gėrimų ir prisidaryti gėdos, tuo labiau, kai nebuvo pratusi gerti, todėl pradžiai užteks ir lengvų burbuliukų.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

Baras - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 4 EmptyWed 10 Oct - 19:41


Na, galbūt James čia proud tuo, kad mergina galėtų padaryti tokias išvadas, kaip kad jis dažnai nesilanko klubuose ir nemedžioja bet kokių panikių:) net neaišku, kodėl čia jai turėtų rūpėt… oi tas Lezcano ir keista pusiau kubietiška širdis. Ir dar smegenys… ką? Biški pasimeta savo mintyse, bet, laimei, Desiree vis dar čia, neišsigandusi jo prisiminimų gūsio, tai va tik žiūri į ją besišypsodamas taip smagiai, gal galvoje netyčia prasisuka dar ta naktis, kurią jis atmena, o ji vat ne. Nu ot. 
-Kas ten žino… - nutęsia dar taip kilstelėdamas antakius porą kartų, nu toks čiut awkward, bet nieko naujo kaip Elias, o kaip pirmą kartą jį matančiai panikei, na, žvelgiant iš jos perspektyvos, tai nežinia.. nors kai padėjo jam segtis kelnes, tai kas jau čia gali būti gėdingesnio šį vakarą.  Šiaip ką nors tikrai galėtų įšauti vyrukas. :) Na, daugiau vietos užimančio gėdos skalėje ar kokioje dėžutėje. – o… labai gražus vardas. Nors Siemkė vis dar pirmoje vietoje, - nusijuokia linksmutis ir pamaigo draugiškai merginos ranką. Bet nu paleidžia. Jis gi taip jos ir nenusiplovė…. Dabar, matyt, iš vis savaitę nesiplaus, jeigu tik nepamirš ką sutikęs. Atsigeria va savo alučio, nors tikrai nebereikėtų, ir perbėga žvilgsniu per erdvę, bet taip gana nenatūraliai, nes norisi tik į mergelikę žiūrėti. Magnetukas visiškas. – gyvenu..? O tu? – paklausia dviejų klausimų iš eilės ir gūžtelėja pečiais, - ta prasme, baigus universitetą man pasiūlė darbą..ai, bet tu juk net neatsimeni, kad aš ten mokiausi, - pakraipo galvą toks biški rimtesnis, ale negalėdamas patikėti merginos elgesiu, bet tuoj pat nusišypso, - aš nerimtai, visiems būna, - tarstelėja pažvelgdamas į Desiree šiltom akutėm (na, šiltom ne tik nuo visų gėrimukų:)) ir dar silpnai patapšnoja per jos petį. Nu bet taip tikrai natūraliai. Akivaizdu, kad jis mėgsta čiupinėtis.. gal nepalaikys Desiree jo kokiu iškrypėlių. Nors galėtų. Suradusi tūkstantis vieną priežastį pradedant tualetu ir baigiant įtartinomis istorijomis. 
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

Baras - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 4 EmptyWed 10 Oct - 20:05


Tvirtai sugriebęs aukos kaklą, Edouardas tėškė skolininko kūną į sieną. Plytomis iš lėto pradėjo tekėti kraujas nuo praskeltos galvos, o ant šio veido išsirangė šlykšti šypsena. To nuslėpti buvo neįmanoma. Vyras mėgavosi savo jėga ir galimybe sukelti kitam skausmą. Mėgavosi kito agonija, pasigailėjimo troškimu degančiomis akimis. Jis jautėsi tarsi savotiškas pasaulio valdovas. Dėl tokių akimirkų jam buvo gera gyventi. Vis dėlto kiek mažai tereikia, kad iš asmenybės taptumei tik tuščiu, dvokiančios mėsos gabalu. Vieno gaiduko paspaudimo. Vieno dūrio. Vienos kilpos. Būdų begalės, tik mokėk rinktis. Tačiau ne šią naktį. Šiąnakt viskas, ką jis norėjo padaryti, buvo pagąsdinti. Jis nebuvo eilinis pilietis, kurį būtų galima kvailinti. Šis vyras jautėsi esąs daugiau.
Tamsiame skersgatvyje aukos kruvinas veidas atrodė dar baisiau. Keli išdaužti dantys voliojosi kažkur ant žemės. Žmogelis buvo visai sumaitotas.
-Jei per ateinančią savaitę nesukrapštysi mano pinigų, tai taip gražiai viskas tikrai nesibaigs. Ar aišku!?- riktelėjo šiam tiesiai į veidą. Klientas, visas drebantis, palinksėjo ir paspruko miesto tamsoje. Tuo tarpu Edouardas pasitaisė apykaklę ir užėjo į šalimais esantį klubą. Užsisakęs viskio stiklą, vyras atsisėdo prie baro bei pradėjo skenuoti susirinkusią publiką. Akis užkliuvo už keleto dailių merginų, tačiau sustojo ties ja. Ta "vienintele", kurios nebuvo matęs jau ilgą laiką. Viduje emocijos staigiai užvirė. Mainėsi pyktis, agresija ir gašlus noras ją gerai išdulkinti. Nieko nelaukdamas šis atsistojo bei patraukė link jos. Priėjo tyliai, iš už nugaros bei pasidėjęs savo viskį šalia moters šampano pakuždėjo jai į ausį:
-Sveika, žmonele.
Back to top Go down


Sponsored content

Baras - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Baras   Baras - Page 4 Empty


Back to top Go down
 

Baras

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 13Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Silent Disco-