Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Baras - Page 10

Share | 
 

 Baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
AuthorMessage
Manuela Moncada Santana

Priority : Pain and pleasure, like light and darkness, succeed each other.
Posts : 177
Location : Mexico /Paris
Accounts : Horacio
Name : Patrikas Žvaigždė

Manuela Moncada Santana

PostSubject: Re: Baras   2019-01-05, 11:39 pmNebuvo ir Manuelai dzin Dafnė, kaip ir tėvai. Tik va tokį nepaaiškinamą pykti turėjo ant jų, bet blogo ir tiems nelinkėjo. Ai na ką čia jau ir kalbėti. Tiesiog kartu malonu buvo sutikti seserį ir keista čia su ja kalbėti, o dar keisčiau tokia ja matyti. Ir tas pokalbis apie tėvus, pačiai net ko tais širdį suspaudė. Net pagalvojo, gal reiks jiems paskambinti pačiai įsitikinti ar tikrai jie gyvi.
Dafnei taip pasakius, pavartė akis - aš nekalbu kaip motina... ar kalbu ? - dar pasitikslino. - Na dirbant tokį darbą, tai dažnai tenka pabūti ir psichologe ir motiniškai pakalbėti. Tai gal čia įprotis jau, nes tokį darbą dirbu kelis metus. - pavartė akis - neturiu aš tu vaikų, nenusišnekėk. Tik šunį - pakraipė lūpas š šonus. Nes dar bet kokios kalbos apie tėvus ir pati pasiverks. - ir nekalbėk taip. Viskas jiems gerai. Turi būti gerai - tylesniu ir liūdesniu balsu pasakė. Kuomet sesuo pradėjo ją tildyti, nors ir taip tyliai pasakė, susijuokė - , kad aš net nerėkiu - te pasakė. Net susigaudyti nespėjo kai tas vyras ėmė lysti prie Dafnės, o šioji jau jį buvo apipylus vandeniu. Vėl toks neaiškus juokas suėmė, bet nu paėmė ta jos telefoną suvedė savo numerį ir gražino jai - Dafne, gal tu važiuok namo - dar tyliai pasako jai į ausi, ir apkabina seserį, o per ta laiką kol ja glaudžia prie savęs ištraukia iš jos palto to Adomo piniginę ir pametą ją ant grindų. Atsitraukusi nuo sesers pasisuka į tą vyrą ir nutaisius nepatenkinta veido išraiška viena rinka lengvai pastūmė jį atgal - Klausyk tu, nekišk negu prie jos, nes kitaip liūdnai baigsis. Supratai? Čiuožk iš kur atėjęs - piktokai drėbė tam vyrui žiūrėdama į jo akis. Bet tas net jos klausyt nenorėjo.
Back to top Go down
Daphne Vanessa Moncada

Sometimes I wonder why words can’t actually make us bleed.
Priority : What we learn with pleasure we never forget
Posts : 515
Name : cekavna zosė simona ☽
Sometimes I wonder why words can’t actually make us bleed.
Daphne Vanessa Moncada

PostSubject: Re: Baras   2019-01-05, 11:59 pmNa meilės ten daug jos gal ir nepatyrė iš tėvų, bet ką čia.. vis tiek tėvai, šito fakto nepakeisi. Galėjo juk atsikratyti jeigu jos būtų jiems visiškai nerūpėję, dar žinant tą faktą, jog Moncadoms su pinigais visada būdavo problemos, palepint savo dukrų tėvukai nelabai galėjo. Todėl tikrai neramu pasidarė neblaiviai Dafnei, ar tik viskas gerai jiems, bent ar sveikata nesiskundžia.. Turbūt su pinigais jiems dar vis amen, bet nu kažkaip gal gyvena. Tikėtis bent jau reikia geriausio.. 
- Nu grynai kaip motina kalbi, ašš tau sakau. Ar tu nepasitiki manim? - nu nuo vienos temos prie kitos jinai čia klaidžiojo vargo nematydama, realiai nebūna tokia iškalbi, ir kai vos atpažino Isą čia dirbančią, nemanė, jog su ja tieeek daug kalbės, nuo normalių dalykų iki visiškų nelogiškų nesąmonių, alkoholis rimtai gal žmonėms liežuvį atlaisvina. - Omgg turi šunįį.... koks vardas? veislė? amžius? ieško gal katės, panikės? nes aš tai dvi kates turiu.. aišku nežinau ar Klaidas leis Bonei susimest su taviškiu, bet slaptus santykius gali palaikyt... neatsimenu tik, ar valgyt palikau kai išėjau iš buto.. omg.. tik kad joms viskas būtų gerai.. - prisiekt galėjo, kad ašara nuriedėjo jos skruostu pagalvojus jog katėms kažkas galėjo nutikt. Nu realiai tai Bonė ir Klaidas pripratę prie gyvenimo kartu, beveik be šeimininkės, nes gi pastaroji savo "vaikam" babkių namo parneša, kai pareina. Durnos tos jos girtos mintys, nepaneigsi.- Neee viskas gerai bus tikrai... grįžus pamaitinsiu.- atsiduso net.- o tėvams reik nusiųst laišką gal kokį ar kažką, o gal jie galvoja, kad mums kažkas nutiko... oo gaaal nieko nesiunčia nes nežino kur esam? - nu jau pradėjo kalbėt čia protingiau biškelį, jei labai reiktų, tai gal ir galėtų "blaivesne" apsimesti.- Geraii..- paėmė telefoną, stipriai apkabino sesę, vos neapsivertė šonu kartu su ja, nu čia iš tos absolut liubov, tik paskui pažiūrėjo į tuos nepatenkintus vyrus, nepastebėjo kaip Manu ištraukė piniginę, tai jie tokie nepatenkinti jai pasirodė dar vis dėl tos piniginės, kad tipo va, Dafnė neatiduoda. Vienas iš jų su kažkuo telefonu kalbėjo, o kitas ten šakotis pradėjo prieš Manu.- Atsiknisat, arba pasiskųsiu kad išprievartavot.. pzdc jum bus suprantat, net nejuokauju, nes nesijuokiu.- pradėjo grūmot pirštu, kitoj rankoj laikydama savo telefoną. Diktatorė matai atsirado, na ir kodėl ji šiandienos negalėjo užbaigt be problemų...
Back to top Go down
Manuela Moncada Santana

Priority : Pain and pleasure, like light and darkness, succeed each other.
Posts : 177
Location : Mexico /Paris
Accounts : Horacio
Name : Patrikas Žvaigždė

Manuela Moncada Santana

PostSubject: Re: Baras   2019-01-06, 2:37 pmNumojo Isaura jau ranka į sesers žodžius. Girta nesupranta ką kalba. - Pasitikiu, tik, kad tu kalbi kažkokias pievas. - Pavartė akimis. Nu linksmas jai šis paskutinis vakaras šitame bare. Sakykit ką nori, bet jau Manuelos visas gyvenimas kaip pigus serialas-komedija. Realiai tai jau tokie durni sesers tauškalai nebuvo juokingi, o Isa net susirūpino ar ji nevartoja kokiu nors psichiką paveikiančių vaistu, ar narkatoku... Tai primerkė savo rudas akis ir papurtė galvą.
- ne nu tu, bent jau galvoji ką tu kalbi ? Ar nelabai ? - paklausė Dafnes. - Špicas, du metai ir jos vardas Džiulijeta - trumpai atsakė sesei ir nusijuokė - taip taip, bet gal geriau nereikia kačių poruoti su šunimis - kilstelėjo antakį. - Na reikės susisiekti su jais. - šyptelėjo Vanesai. Ir pati dar ja syki apkabino. Ir lyg niekur nieko paėj link tos vietos kur pametė to vyro piniginę. Tad vėl išgirdus jų balsus pasisuko į juos - Palik ją ramybėje, kiek sykiu galėsiu tau tai karti ? - vėl piktai užbaubus, įgrūdo jo piniginę į jo delną - ir nemėtik savo daiktų kur papuola - kreivai šyptelėjo dar tam vyrui. O tas nieko neparišęs kas ką tik čia buvo pasitraukė nuo jų. Tada pasisuko į seserį - gal tau taksi iškviesti ? -paklausė nužvelgus Dafne rūpestingų žvilgsniu. Nes jau jai buvo baisu ja viena kur ir paleisti. - Jei nori galiu važiuoti kartu - pridūrė.
Back to top Go down
Daphne Vanessa Moncada

Sometimes I wonder why words can’t actually make us bleed.
Priority : What we learn with pleasure we never forget
Posts : 515
Name : cekavna zosė simona ☽
Sometimes I wonder why words can’t actually make us bleed.
Daphne Vanessa Moncada

PostSubject: Re: Baras   2019-01-06, 2:51 pmSu psichika ji susipykus tai tikrai nebuvo, tiesiog kai girta - tai durna. O Manu nežinia net, ar mačius yra savo sesę girtą. Dafnė tai irgi turbūt nėra jos mačiusi girtos, nu nes turbūt Meksikoj nelabai ten buvo kažkokių prisilakimų.. juk net šeimai maistui pinigų stoka buvo, ką jau čia kalbėti apie alkoholį. Draugai nebent kokie suveikdavo, ar kas, ir tai.. Vanė dar tada nebuvo tokia durna, kad nuo kelių čėrkų prisigertų, kaip va dabar.
- Nu tai mergaitė ane.. realiai paklausiu pas Klaidą, gal Bonė jį užkniso ir norės su taviške į kokį pasimatymą nuvaryt.- nusišypsojo, realiai giliai širdyje tikėdama, jog tuoj šitą pokalbį pamirš. - Ne nu tai jiem pistis nebūtina, bet draugai būt gali... ar tipo dabar jau bahūras negali su pana būt draugais, šitą nori pasakyt? - pakramtė lūpą, tuoj va dar nukraujuos, nu prikolas tikrai dabar ta Dafnė. Dzin jai ar čia ką tas Adamas padarys ar ne, pirma reikia išspręsti gyvūnų klausimą. - Tiek to, pasigausiu aš tą taxi. Bet vis tiek nepamiršk prieš išeidama iš šito darbo perpisti bosui galvos, už viską ką jis tau padarė ar bandė padaryt. Garbė ir orumas, vaikyti.- pamosikavo ore pirštu, susižvengė vėl, smagu gi ir labai linksma, paskui pakštelėjo sesei į skruostą, įsimetė telefoną galutinai į kišenę, bei pajudėjo išėjimo link. 
Back to top Go down
Archie James Walker

Tease me until I’m begging for it
Priority : Don't be distracted by criticism. Remember--the only taste of success some people get is to take a bite out of you.
Posts : 130
Accounts : poli
Name : j.
Tease me until I’m begging for it
Archie James Walker

PostSubject: Re: Baras   2019-01-16, 7:05 pm


Ateina, atsisėda prie baro, barmenui liepia atnešti butelį viskio. Taip ir geria. Staparikas, pripildai, užsiverti, kartoji. Ištaškęs vieną butelį, imasi kito. Jau po geros valandos, įkaušęs ir žavus kaip niekad, palieka dosnius arbatpinigius barmenui - Markusui. Ir taip visai netikėtai gimsta idėja, aplankyti buvusią žmoną. O kas jam jaunam ir girtam. Pajiehali. Su ta gaida galima sakyti, iššliaužia iš baro.
Back to top Go down
Martin Ernest Bryant

Hell raising, I'm ready for the worst.
Priority : There's no crying wolves now 'cause the truth has settled in.
Posts : 311
Location : Welcome to the panic room where all your darkest fears are gonna come for you.
Hell raising, I'm ready for the worst.
Martin Ernest Bryant

PostSubject: Re: Baras   2019-01-20, 10:09 pmĮsitaiso prie vieno iš laisvų staliukų. Savaitgalio pabaiga, lankytojų nėra daug. Žvilgsnis Abigailės nepastebi, todėl kuriam laikui įsižiūri į vaizdą už lango. Nelabai ką išskiria, nes ant stiklo atsispindi ir vidaus siluetai. Apčioje likusios šviesos prikausto dėmesį. Jis vėl tuščias ir nepajėgiantis apie nieką galvoti. Martinas jaučiasi išsunktas ir išgręžtas. Tulūza jau asocijuojasi su keiksmažodžiu ir užsitarnavo nemėgstamiausio Prancūzijos miesto pavadinimą. Jam tikrai reikia daugiau laisvo laiko, nes dabartinis užimtumas darosi per didelis. Žinoma, pats kaltas, kad užsikrauna tiek darbo ir kelių bylų neatiduoda kitiems. Kaip tai padaryti, kai kelis mėnesius renki informaciją apie grupuotę, žinai jos bendrą psichologinį paveikslą ir apskritai pažįsti geriau už kitą naujai paskirtą tyrėją operatyvininką. Nesąmonė. Dėl to Martinas ir vargsta. Sunkiai atsidusęs patogiau atsilošia kėdėje.
Back to top Go down
Abigail Inès Exupéry

My body, my heart and my soul refusing to stay in control.
Priority : You cannot make yourself feel something you do not feel, but you can make yourself do right in spite of your feelings.
Posts : 555
Location : Paris
Accounts : ARD; ASK; FCB
Name : V.
My body, my heart and my soul refusing to stay in control.
Abigail Inès Exupéry

PostSubject: Re: Baras   2019-01-20, 10:21 pmKailinius palikusi rūbinėje ir įėjusi į vidų akylai apsidairo. Jei Martinas atvyko anksčiau ir užėmė staliuką, tai tikrai nenorėtų nueiti į priešingą klubo pusę ir ten sėdėti laukdama jo. Besidairydama pastebi netoli lango sėdintį pažįstamą siluetą. Gana greitai pasiekia užimtą staliuką ir pasidėdama delninę ant stalo pati patogiau įsitaiso ant vienos iš kėdžių.
- O tu tikrai atrodai taip, tarsi reikėtų išgert ko nors stipresnio nei kava. - vietoj pasisveikinimo nutaria patraukti vaikiną per dantį. Žinojo, kiek laiko šis praleido paskutinėje operacijoje, o kur dar ta žlugus byla, kuriai abu paaukojo daug bemiegių naktų. - Ar jau užsisakei ką nors? - iškart pasiteirauja, nes pati dar nebuvo iki galo apsisprendusi ką gerti.
Back to top Go down
Martin Ernest Bryant

Hell raising, I'm ready for the worst.
Priority : There's no crying wolves now 'cause the truth has settled in.
Posts : 311
Location : Welcome to the panic room where all your darkest fears are gonna come for you.
Hell raising, I'm ready for the worst.
Martin Ernest Bryant

PostSubject: Re: Baras   2019-01-20, 10:36 pm


Per grojančią muziką neišgirsta, kaip Abigailė atkaukši link staliuko. Nelabai būtų ką girdėjęs net jei ji ir pasisveikindama palinktų prie ausies. Per daug užsiėmęs negalvojimu apie nieką. Tokios veiklos buvo pasigedęs kaip ir išsimiegojimo ir dienos nieko neveikiant. Teks dar pakentėti ir palaukti. Į Abigailę sureaguoja tik tada, kai ji prisėda šalia. Pasisuka į jos pusę ir klesteli galvą į šoną,
- Labas ir tau,- pasisveikina šyptelėdamas ir trumpam nusisukdamas į langą, kad jo atvaizde patikrintų ar iš tikro taip prastai atrodo. - Dar nėra taip blogai, baik,- susijuokia dėdamas sunertas rankas ant stalo priešais save. Į kitą moters klausimą papurto galvą. - Ne, neko dar. Nežiūrėjau į meniu,- pripažįsta, kad nuo atėjimo į klubą skraidė savame pasaulyje. Paima lankstinuką ir ima akimis bėgioti per jo siūlomus gėrimus. - Ko tu nori? Aš visai norėčiau kokio kokteilio... Kad iiiiiirrrrr... White russian,- pakelia akis į Abigailę ir jos nuslysta švelnios medžiagos palaidine ties iškirpte. Nusuka žvilgsnį šalin, negražu taip apžiūrinėti moterį. Pastumia gėrimų sąrašą Abigailės puėn.
Back to top Go down
Abigail Inès Exupéry

My body, my heart and my soul refusing to stay in control.
Priority : You cannot make yourself feel something you do not feel, but you can make yourself do right in spite of your feelings.
Posts : 555
Location : Paris
Accounts : ARD; ASK; FCB
Name : V.
My body, my heart and my soul refusing to stay in control.
Abigail Inès Exupéry

PostSubject: Re: Baras   2019-01-20, 10:46 pmGalvoja, kad gal reikia pabaksnot vaikinui į petį. Gal netyčia Marinas išmoko miegoti atmerktomis akimis net klube. Visgi šiam sureagavus tik smagiau nusišypso atsakydama į pasisveikinimą. Nors vienas normaliai tai padaryt sugebėjo. - Ir tai aš sakau matydama tave pusiau apšviestoje patalpoje... - nenustoja erzinti Bryanto. Nieko nuostabaus. Dažnai mėgdavo taip bendrauti, ypač kai tai nebuvo susiję su darbu. - Hmmmm... Galvojau apie kokius shotus.... - pradeda garsiai svarstyti žiūrėdama į ilgą gėrimų sąrašą - bet turbūt pradėsiu nuo Margaritos. - gūžteli pečiais pagaliau apsisprendusi. - Kaip laikaisi? - jau kiek rimčiau paklausia, nes žinojo kokia svarbi byla nuplaukė į dugną.
Back to top Go down
Martin Ernest Bryant

Hell raising, I'm ready for the worst.
Priority : There's no crying wolves now 'cause the truth has settled in.
Posts : 311
Location : Welcome to the panic room where all your darkest fears are gonna come for you.
Hell raising, I'm ready for the worst.
Martin Ernest Bryant

PostSubject: Re: Baras   2019-01-21, 5:40 pm- Pasilik shotus antram roundui,- mirkteli stodamasis nuo staliuko ir eidamas link baro užsakyti gėrimų. Nors vakarinį susitikimą inicijavo Abigailė, bet gėrimais vaišins Martinas. Džentelmeniškumas, etiketo laikymasis ir panašiai. Kaip ir priklauso tikram vyrui. Exupery nebuvo vien tik kolega ar tokia draugė, su kuria draugystė baigiasi už policijos nuovados durų. Abudu nevengia pabendrauti ir neformalioje aplinkoje. Nors tokius pabendravimus kažkur netyčia susitinkant galima skaičiuoti ant pusės vienos rankos pirštų, bet tai nereiškia, kad draugystės nėra. Abigailė tikriausiai vienintelis žmogus iš visos nuovados, kuri taip gerai supranta Martino pasišventimą teisingumui. Pilstančiai gėrimus pasakęs kokteilių pavadinimus pasiremia alkūnėmis į baro stalviršį ir pasisuka moters pusėn. Plačiau išsišiepia sugavęs jos žvilgsnį. Pasiėmęs kokteilius grįžta prie staliuko. - Margarita damai,- priešais pastato aukštą taurę. - Kaip laikausi klausei, nepasigirdo?- dar pasitikslina sėsdamasis į savo vietą ir atsilošdamas. Klausimą puikiai išgirdo, tik ne taip puikiai sekėsi sugalvoti atsakymą. Teisingiausia būtų sakyti, kad Martinas nebesilaiko, o yra prilaikomas, bet argi gadins vakarą. Gūžteli pečiais. - Nežinau... Reiktų atostogų, bet darbai spaudžia visus šonus, tai gausiu pakentėti. Bent jau kol pasibaigs Tulūzos reikalai,- tame mieste pėdas mėto vienos grėsmingiausios Prancūzijos grupinio nusikalstamumo grupuotės atšaka. Nors jos aukso amžius baigėsi prieš daugiau nei dešimtmetį, bet jos atstovai gyvena nostalgijoje ir vis sugalvoja ką nors naujo. - Kaip įprastai. O kaip tu? Kaip Zachariah?- pasiteirauja apie pačią Abigailę ir jos sūnų. Niekada nesiteirauja, kaip laikosi Exupery vyras. Pats nežino kodėl, matyt yra kažkokia priežastis to vengti. O galbūt tiesiog neįsivaizduoja moters su tuo vyru. Ypač tada, kai ji pati šeimyninį gyvenimą mini retai. Tiksliau apie jį nekalba iš viso.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: Baras   


Back to top Go down
 

Baras

View previous topic View next topic Back to top 
Page 10 of 13Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Silent Disco-