Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Šokių aikštelė - Page 3

Share | 
 

 Šokių aikštelė

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   2018-11-17, 8:27 pm


Gal James per daug ir nepersistengė, na, tuo atveju, jeigu susikurtas merginos paveikslas smarkiai skirtųsi nuo realybės. Gal ji taip ne vieną vakarėlį taip užbaigė kaip aną, gal jis toli gražu ne vienintelis princas... na, žinote, gerai norint visada galima prisigalvot 1000+n priežasčių ką nors daryti ar ne daryti. Iš tingėjimo ar iš didžiulės baimės. Ir va toks laimingas vaikinukas buvo čia akimirką kitą, tačiau tas persimainęs Desiree veidas kažkaip jo nedžiugina... netgi nuliūsti spėja, tokios saldžios lūpos jam pasirodė, o turbūt ir nebegaus jų paragauti... bet, aiškiai, jo ekstrasenso gebėjimai skendėja visuose šiandien išlaktuose šotuose, kuo kaip ir liepia patikėti Desiree žodžiai. Tiksliau tas vienas „ne“ ir dar tas merginos žvilgsnis, kurį įžiūrėti tokiam apšvietime nėra taip lengva, bet kadangi Elias labai nori, tai.. pasiseka. Kažkoks siaubingai neužtikrintas jaučiasi ir pasimetęs labiau negu nepažįstamajai padedant jam užsisegti klyną.. bet kai Levesque lūpos prisiliečia prie jo lūpų, suvokia, ką turėtų ir ką norėtų daryti, tad vėl tik rankomis apsiveja jos liemenį ir prisitraukia ją arčiau savęs. Šiek tiek kilstelėja ją vedamas labai žmogiškų pojūčių ir vėl nutupdęs ant žemės, dabar jau rankutėm suima jos veiduką. Liežuvio galiuku perbraukia per jos viršutinę lūpą ir paėmęs už rankutės staigiai apsuka. Uždeda kairės rankos delną ant jos nuogo šono, o kitos pirštais nubraukia jos plaukus nuo kaklo. Juda šiek tiek į muzikos ritmą, kiek jį sugeba sugaudyt, ir lūpom perbraukia jos kaklu. Giliai įkvepia jos aromato į savo plaučius ir paslapčiom pats sau nusišypso, nes dabar atrodo, kad būtent taip pat ji kvepėjo anąkart. Prieš neaiškų dienų skaičių kažkur Anglijoje. Prilaiko dabar jau abiem rankom jos kūnelį ir palengva vėl atsuka į save. Vėl įsisega jai į lūpas leisdamas suprasti, kokias audringas reakcijas ji jame kelia. Užtęsęs bučinį akimirką kitą, paima ją už rankutės ir nieko nesakęs nusiveda išėjimo link.
Back to top Go down
Martin Ernest Bryant

Hell raising, I'm ready for the worst.
Priority : There's no crying wolves now 'cause the truth has settled in.
Posts : 311
Location : Welcome to the panic room where all your darkest fears are gonna come for you.
Hell raising, I'm ready for the worst.
Martin Ernest Bryant

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   2019-02-17, 11:09 amAtsivesti Exupery neskuba. Alkoholis paveikęs ir patį, nebus smagu, jeigu eidamas kam nors netyčia trinktelės ar apvers kelias kėdes. Aikštelėje nėra daug žmonių, savaitės vidurys nepriviliojo daugiau Silent Dicso lankytojų. Tik geriau, nereikės saugotis, kad su kuo nors nesusidurtum.
- Neprieštarausi, jeigu pasiūlysiu pašokti?- pasiteirauja Abigailės. Ji jam vis dar vedusi moteris, nors ir ketina skirtis. Visą laiką, kurį yra pažįstami, kitaip jos ir nematė, tik šeimos moterimi. Bryantas nėra senamadiškų pažiūrų, bet vedusios moters be jos pačios sutikimo šokiui niekada neišvestų. Šyptelėjo, kuomet Abigailė pritariamai linktelėjo. Nelabai pastebima šypsena, labiau žinoma tik vaikinui. Su Abigaile viskas kur kas paprasčiau - abu iš tos pačios purvinos skylės pavadinimu Paryžiaus vyriausioji policijos nuovada ir abu kasdien mato vienodus šunsnukius. Nėra tikslo aiškinti, kodėl susierzini ar nesijuoki iš įprastų juokelių, nes jie vienas kitą gali suprasti geriau negu beveik buvęs vyras ar buvusi mergina.
Martinas uždeda Exupery rankas sau ant pečių, pats apkabina jos liemenį. Kvailai atrodytų, jeigu šoktų per ištiestų rankų atstumą, todėl vyriškas delnas ant moteriškos nugaros Abigailę stumteli arčiau. Palinguoja į šonus pagal muzikos rimtą, kuris dėl išgerto alkoholio pinasi į vieną monotonišką ritmą. Martinas nėra tokių vietų lankytojas. Paklaustas, kada paskutinį kartą buvo išėjęs išgerti, kuriam laikui susimąstytų prieš atsakydamas. Senokai. Dar seniau su kuo nors šoko, bet, atrodo, kad įgūdžių dar neprarado. Suima moters delną ir apsuką ją aplink savo ašį. Iš lėto, kad ji nesukluptų ir šokis neužsibaigtų galvos purtymu ir grįžimu prie staliuko.
Back to top Go down
Abigail Inès Exupéry

My body, my heart and my soul refusing to stay in control.
Priority : You cannot make yourself feel something you do not feel, but you can make yourself do right in spite of your feelings.
Posts : 555
Location : Paris
Accounts : ARD; ASK; FCB
Name : V.
My body, my heart and my soul refusing to stay in control.
Abigail Inès Exupéry

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   2019-02-17, 11:30 am- Ne, ne. Taip neteisinga. - lengvai papurtydma galvą už protestuoja Martino norą tostus skirti Exupery. - Geriau tada gerbkime už mus abu. - nusišypso prieš kilstelėdama stikliuką ir jo turinį sugerdama. Ji nemanė, kad detektyvai yra aukščiau oeratyvininkų ar operatyvininkai aukščiau detektyvų. Visi eikvojo savo laiką dėl sunkiai sugaunamų visuomenės atmatų. Tiesa, vieni labiau remiasi psichologija ir protinėm žiniom, kitiems gresia rimtesnis fizinis pavojus, tačiau bendrai paėmus darbas nėra lengvas nei vienam. Gal todėl ir norisi išgerti už abu, nes kiekvienas savo srityje gabus ir atiduoda daug vien tam, kad Paryžiuje būtų nors truputį saugiau.
Kai tuščias stikliukas atsiduria ant padėklo, o Abigail sulaukia kvietimo pašokti, nė nemastydama sutinka įsikibdama į Bryanto ranką. Einant link šokių aikštelės kiek sumažina atstumą, skiriantį juos abu. Ir pradėjus šokti apsiveja Martino kaklą, sunerdama rankų pirštus. Nebijo staiga sumažėjusio tarpo tarp jų ir paprasčiausiai linguodama į taktą šypsosi stebėdama vaikiną. - Nepamenu kada paskutinį kartą šokau. - kiek susimąsčiusi priduria, tarsi skaitytų Bryanto mintis, o tada kaip galėdama grakščiau apsisuka po jo ranka. Juk nenori čia dabar išvirsti, todėl vėl sugrįžusi į įprastą šokio poziciją, kiek stipriau įsikabina į Ernesto petį nenorėdama nugriūti.
Back to top Go down
Martin Ernest Bryant

Hell raising, I'm ready for the worst.
Priority : There's no crying wolves now 'cause the truth has settled in.
Posts : 311
Location : Welcome to the panic room where all your darkest fears are gonna come for you.
Hell raising, I'm ready for the worst.
Martin Ernest Bryant

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   2019-02-17, 12:42 pmAbigailės šypseną perima ir Martinas. Abejų nuotaika pagerėjusi, tikriausiai anksčiau reikėjo išeiti iš namų prasiblaškyti. Sunku pasakyti, kuriam to reikėjo labiau. Abiems, nes užsilikę tarp rutiniškų keturių sienų būtų paskendę depresiškose ir savęs niekinimo mintyse. Alkoholis, muzika ir draugė tokias mintis šį vakarą nuveja itin toli, beveik už jūrų marių ir visų kitų kalvų. Abigailės kompanija labai geras vaistas nuo darboholizmo. Ji stipriau įsikabino į petį, Martinas tvirčiau glustelėjo ją prie savęs.
- Labai kvailai skambės, bet aš irgi,- šyptelėjo palenkęs galvą Abigailės link, kad geriau ją matytų. Padrikos neoninės šviesos jos veidą protarpiais nudažydavo kitomis spalvomis ir tas Martinui kažkodėl patiko. Atrodė žaviai ir nerūpestingai, pagautas tokios pat nuotaikos pirštais užkliudė nugaros pusėje išsipešusių plaukų sruogą. Tyčia ar netyčia, pats nesuprato. - Kaip koks taršaliukas, vis taršaisi ir taršaisi,- išsišiepė permesdamas sruogą per petį šalia kitų. - Užsiauginsiu plaukus, galėsi ir man sugarbanoti,- susijuokė. Vaikinas atsipalaidavo. Kalbėjo bet ką ir savęs nuo to nestabdė. Nėra įprasta, kad Bryantas šitaip elgtųsi, bet viskas taip baisiai pabodę, kad norisi elgtis priešingai. Dar keli ratukai besisukant, palingavimai į šonus, kitokių judesėlių parodymas ir eilė lėtesniam šokiui. Muzikos ritmas nesikeitė, jis net nebuvo tinkamas tokiam šokiui, bet vaikinas norėjo šiek tiek pailsėti. Labiau pailsinti Abigailę, nes ji išgėrusi ir apsiavusi aukštakulniais, o ne Martinas. - Viskas gerai? Galva nesisuka?- rūpestingai pasiteirauja po minutėlės tylos, kurios metu Exupery leidosi siūbuojama į šonus ir galvą buvo atrėmusi į vaikino raktikaulį.
Back to top Go down
Abigail Inès Exupéry

My body, my heart and my soul refusing to stay in control.
Priority : You cannot make yourself feel something you do not feel, but you can make yourself do right in spite of your feelings.
Posts : 555
Location : Paris
Accounts : ARD; ASK; FCB
Name : V.
My body, my heart and my soul refusing to stay in control.
Abigail Inès Exupéry

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   2019-02-17, 1:29 pmStiprus alkoholis, linksma muzika ir gera kompanija - dalykai, kurie visad padėdavo Abigail bent vienam vakarui pabėgti nuo visų rūpesčių, kankinančių sėdint namuose. Gal todėl šįvakar pasirinko Martino kompaniją. Žinojo, kad jis nebuvo iš tų, kurie per daug jautriai reaguos į moters skyrybas, todėl automatiškai atsimetė nauja ašarų banga dėl per ilgo "bet jūs pragyvenot dešimt metų" monologo iš draugų ar šeimos pusės, taip pat jiems reikėjo užlaistyti nepavykusios bylos skausmus ir šiaip, Bryanto kompanija visad buvo maloni, kadangi vaikinas nuo pirmos Ines darbo dienos buvo vienas tų, kurie nesikabinėjo prie jos vien todėl, kad ji buvo moteris. Gal paburbuliuodavo, kad kartais Exupery vėlėsi į per daug pavojingas situacijas, tačiau niekad nesulaukdavo abejonių jos kompetencijomis. Kai kitiems jis atrodydavo neprieinamas ir šaltas, mergina puikiai žinojo, kad tai paprasčiausia jo natūra ir nebūnant per daug įkyriu galima labai smagiai su juo pabendrauti. Nenuostabu, kad šiedu gana greit tapo neblogais draugais.
- Nemanau, kad tai kvaila. Žmonės per mažai praleidžia laiko kartu tiesiog šokdami ar būdami kartu. - kiek nusuka temą jautresne puse. Maždaug apie tai, apie ką žmonės kalbasi po vidurnakčio. Šiaip gal jau panašus metas ir buvo, Ines dabar nelabai gaudėsi laike, o jo ir nereikėjo skaičiuoti, nes žinojo, kad sūnus saugiai miega pas senelius, o buvęs vyras... Na, kur jį velniai nešioja juodaplaukei šiuo metu mažiausiai rūpėjo. - Manau, kad gautųsi neblogas afro ir iš tokių plaukų. - tyliai nusijuokia akimirkai atitraukdama ranką nuo peties ir nežymiai suveldama šviesius Bryanto plaukus. Visgi smagesnę dainą keičia daug lėtesnė ir Abigail kuriam laikui prisiglaudžia prie vaikino. Visas išgertas alkoholis, stresas ir nuovargis regis, kėsinosi į moterį, tačiau ji neketino taip lengvai pasiduoti. - Šiek tiek sukasi, bet manau tai - visiškai normalu. - smagiai nusišypso, bet galvos nepakelia. Per daug rami muzika grojo ir taip palengva suktis aplink savo ašį buvo labai geras sprendimas. - Kaip tu? - užklausia labiau Ernesto peties, nei jo paties, tačiau tikisi, kad pastarasis klausimą išgirdo.
Back to top Go down
Martin Ernest Bryant

Hell raising, I'm ready for the worst.
Priority : There's no crying wolves now 'cause the truth has settled in.
Posts : 311
Location : Welcome to the panic room where all your darkest fears are gonna come for you.
Hell raising, I'm ready for the worst.
Martin Ernest Bryant

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   2019-02-17, 8:20 pm- Man irgi - visiškai normalu,- šypteli Abigailės pakaušiui, ant kurio įtaisė savo smakrą. Po smarkesnių šokio judesių lėtesnis palingavimas yra labai geras sprendimas. Vis tiek muzika jau susiliejo į vieną vientisą ritmą, kuriame Martinas nebeskiria konkrečių dainų. Visos atrodo per daug panašios. Teik to, vaikinui dabar ne tas rūpi. O kas jam rūpi? Keblus klausimas, nes nelabai turėtų atsakymo. Iš viso, Martinas nekenčia tokių klausimų kaip: ką dabar galvoji, ko labiausiai norėtum ir panašiai. Tokie klausimai dirbtiniai ir jų atsakymai nenatūralūs, nes per daug apgalvoti. Kad ir greitai atsakoma, vis vien dažniausiai tai nebūna nuoširdu, o tik pasigauta kažkur girdėta ir priimtinesnė frazė. Pasakyti, kas Martinui dabar rūpi - klausima be atsakymo. Tikrai nepasakytų, kad pasaulinės taikos trupiniai Paryžiuje. Neįvardintų ir Abigailės. Paprasčiausiai nieko neįvardintų. Dabar Bryantas savęs neapkrauna tokiomis nereikalingomis ir sudėtingomis mintimis. - Jeigu nori, galim prisėsti,- pasiūlo vėl palenkdmas galvą. Pasigirsta, kad Abigailė kažką atsako. Jos žodžių normaliai neišgirsta, todėl kiek patraukia rankas nuo moters kūno ir pirštu paremdamas jos smakrą pasuka į save. Nesitiki, kad moteris pati taip greitai atsisukus, todėl susinepatogina dėl milimetrinio atstumo tarp dviejų veidų. Suka ausį Exupery lūpų pusėn, kad geriau girdėtų, bet milimetrai viską tik apsunkina ir priverčia Martiną lūpomis grybštelėti kitas. Akivaizdžiai sutrinka ir trumpam sustingsta pasimetęs. Lyg to neužtektų, pro šalį einanti kita pora nežymiai petimi užkliudo vaikiną ir romantiška apvaizda pastūmėja lūpas suglausti ne tik trumpam. Viskas taip greitai vyksta, kad Bryantas nespėja pagalvoti, kaip vertėtų geriau elgtis.
Back to top Go down
Abigail Inès Exupéry

My body, my heart and my soul refusing to stay in control.
Priority : You cannot make yourself feel something you do not feel, but you can make yourself do right in spite of your feelings.
Posts : 555
Location : Paris
Accounts : ARD; ASK; FCB
Name : V.
My body, my heart and my soul refusing to stay in control.
Abigail Inès Exupéry

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   2019-02-18, 7:18 pmIšgirdus, kad ir Martinas gerai jaučiasi tik pati sau šypteli. Nuotaika tikrai buvo žymiai geresnė, todėl moteris pagaliau galėjo atsipalaiduoti. Iškart, kai vaikinas sutiko kartu nukeliauti išgerti Abigail dar kiek svarstė ar tai tikrai gera mintis. Na, jie dažnai nueidavo pasiimti kavos, kad darbas geriau eitųsi ar suvalgydavo pietus per laisvesnę dieną, tačiau niekad nebuvo tokioj visiškai neformalioj aplinkoj ir dar su alkoholiu kraujyje. Laimei visos, pradžioje kausčiusios, abejonės labai greit pranyko. Juk abu buvo geri draugai, tai kokio velnio Exupery dar turėjo dėl ko nors baimintis? Nesumeluotų pasakiusi, jog apsidžiaugia kai gana greitą dainą pakeičia žymiai lėtesnė. Aikštelėje akivaizdžiai padaugėja porų, kurios tikriausiai ir laukė ramaus, romantiško tempo. - Arba galim... - pradeda atsakymą, norėdama pasakyti, kad gali dar pasisukinėti aikštelėje bent kol pasibaigs šita daina, tačiau pati, lygiai taip pat, kaip pats Bryantas nespėja sureaguoti į praeivių stumtelėjimą, iki nulio sumažėjusį atstumą tarp lūpų ir visų kitų dalykų, kurių turbūt net nepastebėjo. Nors bučinys nesitęsia labai ilgai, tačiau nebuvo ir toks, į kurį gali numoti ranka bei pasiteisinti, kad tiesiog norėjai ką nors pasakyti ir va netyčia taip pasisukai. Nors Abigail kiek atsitraukia, padidindama atstumą, skiriantį abiejų lūpas, rankų nuo Ernesto kaklo nepatraukia tik smagiai susijuokia ilgiau užlaikydama šypseną. - Na, norėjau pasakyti, kad galim dar pašokti, bet matau, jog tu turi kiek kitokių planų. - dar kartą nusijuokia. Tai nebuvo kokia nors panieka ar pyktis, veikiau nežymus paerzinimas siekiant neatskleisti koks buvo pačios požiūris į šią situaciją.
Back to top Go down
Martin Ernest Bryant

Hell raising, I'm ready for the worst.
Priority : There's no crying wolves now 'cause the truth has settled in.
Posts : 311
Location : Welcome to the panic room where all your darkest fears are gonna come for you.
Hell raising, I'm ready for the worst.
Martin Ernest Bryant

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   2019-02-23, 1:27 pm- Aš... Nieko neturiu,- sumurma nelabai patenkintu balsu. Negali sakyti, kad toks netikėtas lūpų suglaudimas jam nepatiko. Visa netikėtumo emocija, kurią pajuto, jaučia iki pat dabar. Ji sumišo su nusistatymu, kad šitaip elgtis negalima. Niekas to neuždraudė, bet Martinas tai uždraudė pats sau. Abigailė yra vedusi, kad ir skirtis ketinanti moteris. Net ir nekaltas lūpų suglaudimas atrodo nereikalingas. Kaip ir savęs kaltinimas, kad pasielgė netinkamai. Iš Bryanto akių buvo galima matyti, koks jis sumišęs. Tiksliau, koks nepatenkintas savimi, kad dabar jo galvoje siaučia tokios mintys. - Tai... Dar pašoksim?- paklausia atsidusęs ir pats šypteli. Tiek to, tebūnie. Šiąnakt koks skirtumas. Šiąnakt Martinas nori nors kiek atsipalaiduoti ir nebūti tuo eiliniu šaltu jaunuoliu, kuris sėdi rutinoje. - Ar tu turi kitų planų?- nesusilaiko nepanaudojęs Abigailės žodžių prieš ją pačią ir susijuokia. Priglaudžia Exupery arčiau savęs dar bent vienam šokiui. Pereinamasis ritmas tarp dainų neatskleidžia, kokia bus kita daina, todėl Martinas nemato reikalo vėl greičiau sukinėtis į šonus. Kur kas mieliau pabus apsikabinęs Exupery ir ją rūpestingai prilaikys, kad nuo alkoholio ir greitos muzikos pradėjusi suktis galva nesupintų žingsnių.
Back to top Go down
Abigail Inès Exupéry

My body, my heart and my soul refusing to stay in control.
Priority : You cannot make yourself feel something you do not feel, but you can make yourself do right in spite of your feelings.
Posts : 555
Location : Paris
Accounts : ARD; ASK; FCB
Name : V.
My body, my heart and my soul refusing to stay in control.
Abigail Inès Exupéry

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   2019-02-27, 11:23 amStebi sumišusį vaikiną ir negali nustoti šypsotis. Na, galbūt alkoholis buvo kaltas dėl to, kad Abigail visai nesureikšmino visos situacijos net suprasdama, jog trumpas bei visiškai netikėtas bučinys jai patiko. Vos tik sužinojusi apie buvusio vyro simpatiją kitam, apie bučinius, moteris buvo įpykusi tiek, kad tikrai galvojo apie kokį nors vienos nakties nuotykį vien todėl, jog pati jautėsi išduota. Visgi greit atėjusi į protą suvokė koks nereikalingas tai dalykas. - Tik jau nereikia čia. - dar kiek paerzina nusijuokdama ir linktelėdama pritaria minčiai pratęsti šokius. Prietemoje žiūrėdama į Martiną nieko nesako, tačiau iš minčių vis neiškrenta ką tik įvykęs nesusipratimas. Nors turbūt nereiktų labai stebėtis. Ines gerai pažinojo Bryantą, gerai su juo sutarė, žinojo, jog vaikinas protingas ir atsidavęs darbui. Na, o išvaizdos fakto, ko gero, net nereikėjo per daug apmąstyti. - Panašu, kad aplink niekas nebevaikšto, tai tikriausiai kitokių planų nebeturiu. - mirkteli akele ir plačiai išsišiepia. Negalėjo susilaikyti vėl Ernesto nepatraukus per dantį. Nauja daina buvo greitesnė, tačiau Exupery neskubėjo daryti atstumo tarp savęs ir vaikino. Judinti klubus į rimtą laisvai galėjo ir taip.
Back to top Go down
Martin Ernest Bryant

Hell raising, I'm ready for the worst.
Priority : There's no crying wolves now 'cause the truth has settled in.
Posts : 311
Location : Welcome to the panic room where all your darkest fears are gonna come for you.
Hell raising, I'm ready for the worst.
Martin Ernest Bryant

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   2019-03-03, 5:34 pm- O tai jei vaikščiotų kažkas aplink, tada turėtum?- paklausia ir pats nesulaikydamas plačios šypsenos. Iš dalies tai kvailokas pokalbis, tikriausiai net be jokios vertės, bet vis geriau negu įprastinės kolegų kalbos apie darbą. Martinas žino, kad per daug savęs atiduoda darbui, be jo ir sporto nelabai ką ir veikia, bet štai Abigailė... Ji juk turi (ar turėjo) šeimą, pas kurią gali grįžti kiekvieną vakarą po pamainos ir pamiršti bent vienus rūpesčius. O Martinas? Šito jis negali. Jis tegali grįžti pernakvoti į namus ir pasikalbėti nebent su šaldytuvu ar kokiu kitu namų apyvokos daiktu. Nors daugiau mąstant, galima suprasti, kodėl jiedu taip linkę kalbėtis apie darbą. Vienas grįžta ten, kur kalbų apie policijos reikalus nelabai klausomasi arba jie tiesiog nepriimtina tema, o kitas grįžta ten, kur nėra kam jų klausytis. Bryantui atsibosta darbas. Būna, kad norisi viską mesti ir išvykti neplanuotų atostogų, o po jų nebegrįžti. Įsisenėję įpročiai, į kraują įaugusi atsakomybė to neleidžia padaryti. Telieka nuryti šleiktų nuovargio gumulą ir darbuotis toliau.
Šokių aikštelėje pasigirdus greitesnei muzikai šiek tiek padidina atstumą tarp savęs ir Abigailės. Niekur nuo jos nebėga, apsikabinęs moteriškos rankos neiškels į viršų ir neapsuks ratu. Siūbuodamas į šonus ir už rankos laikydamas Exupery vedžioja ją po aikštelę pagal skambančią muziką. Vienas apsukimas, kitas, neužilgo trečias ir moteris vėl atsiduria vaikino glėbyje. Palenkęs galvą žemyn susiremia kaktomis, laisvas delnas nuslysta moters nugara link juosmens šiek tiek, bet juntamai, spustelėdamas arčiau. Ritmas vėl ima lietis į vieną visumą, tikriausiai daina baigiasi ir netrukus bus kita. Delnas patogiau įsitaiso ant Abigailės stuburo linkio, kitos rankos pirštus supina su Exupery pirštais.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   


Back to top Go down
 

Šokių aikštelė

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Silent Disco-