Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Šokių aikštelė - Page 4

Share | 
 

 Šokių aikštelė

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Abigail Inès Exupéry

My body, my heart and my soul refusing to stay in control.
Priority : You cannot make yourself feel something you do not feel, but you can make yourself do right in spite of your feelings.
Posts : 555
Location : Paris
Accounts : ARD; ASK; FCB
Name : V.
My body, my heart and my soul refusing to stay in control.
Abigail Inès Exupéry

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   Mon Mar 11, 2019 12:08 am- Na, žiūrint kas vaikščiotų. Jei koks labai žavus vaikinas, tai turėčiau veiklos jį nužiūrinėdama, jei kokia mergina, tai galėčiau vertinti jos suknelę arba pati tokios užsimanyti.. - pradeda vardinti įvairius variantus taip tik prisidėdama prie tolimesnio šio bereikšmio pokalbio tęsinio. Kas sakė, kad neįpareigojantys pokalbiai erzina. Kaip tik Abigail džiaugėsi galėdama nors kartą per daug negalvoti apie savo žodžius ir sakyti tai, kas tuo metu sukasi mintyse. To nebegalėjo daryti nei darbe, nei namų aplinkoje, kadangi buvo faktų, kurių nežinojo jos šeima, ar taisyklių, kurių turėjo paisyti bendradama su kolegomis..
- Niekad nemaniau, kad esi toks geras šokėjas. - nusijuokia smagiai sukinėdamasi po šokių aikštelę. Sunku neįvertinti ritmingų Martino judesių, kadangi šokant kartu tas turi labai daug reikšmės. Džiugu, kad niekas klubo nepaliks apmindytomis kojomis bei nebaigtu šokiu. Iš galvos išmetusi visus rūpesčius bei nenustodama šypsotis Abigail šokio žingsneliu toliau juda pagal grojančią muziką, kai galva visai susisuka tiek nuo išgerto alkoholio, tiek nuo viso Bryanto žavesio ir mergina susipranta jog dabar vėl stovi nuo draugo milimetriniu atstumu, žybsinčiose šviesose gaudydama jo akis ir kiek tankiau kvėpuodama dėl staigiai sulėtėjusio muzikos tempo. Visa vakaro aplinka, taip netikėtai užklupęs artumas ir prieš tai netyčia įvykusio bučinio prisiminimų dalelės taip greit Ines galvoje susimeta į vieną, didelį chaosą, kad ši nė pati nespėja susivokti kaip pasidavusi artumo akimirkai rankomis stipriau apsiveja Ernesto kaklą šįkart specialiai suglausdama jų lūpas bučiniui.
Back to top Go down
Martin Ernest Bryant

Hell raising, I'm ready for the worst.
Priority : There's no crying wolves now 'cause the truth has settled in.
Posts : 311
Location : Welcome to the panic room where all your darkest fears are gonna come for you.
Hell raising, I'm ready for the worst.
Martin Ernest Bryant

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   Thu Mar 14, 2019 6:43 pmBučinio Bryantas mažiausiai tikisi. Lūpoms vėl susiglaudus nustemba, nes visiškai nesitikėjo, kad lėtas siūbavimas į šonus pasisuks būtent taip. Kelias milisekundes niekaip nesugeba užmerkti akių vokų, bet nustebimą greitai pakeičia pasidavimas akimirkai. Gal Abigailė erzina, gal tikrina, gal... Martinas nesugalvoja daugiau gal ir atsako į bučinį. Nesibrauna liežuviu per lūpas, jų nekrimsčioja. Tiesiog švelniai pratęsia bučinį tvirtėliau suimdamas moters liauną juosmenį.
Jis nieko negalvoja. Pagaliau. Įprastai žino, ką galvoti, žino kada nežinoti, o dabar nežino, ką galvoti. O gal labiau nenori galvoti. Geriausia yra pasiduoti akimirkai ir jai pasibaigus ieškoti paaiškinimų ir priežasčių, kodėl nutiko būtent taip. Galima nuspėti, kad vaikinas jų neras, bent jau ne vienas. Prireiks Exupery pagalbos. Viską apsvarstys, ras atspirties taškus poelgių aiškinimui ir lyg to neužtektų, dar spės pasinervinti, kad per daug viską analizuoja. Jam tikrai reikėtų išmokti laisviau gyventi. Taip, kaip šią akimirką gyvena Abigailė. Nesijaudinti dėl pasekmių ir drąsiai pasiimti tai, ko nori. Čia ir dabar. Meluotų, jei sakytų, kad norėjo pabučiuoti Abigailę. Tiksliau meluotų sakydamas, kad norėjo inicijuoti bučinį pats. Veiksmui, kaip ir dabar, neatsispirtų, bet nenorėtų jaustis kaltas, kad privertė moterį daryti kažką, ko ji galbūt nenorėtų. Bučiniai yra slidus dalykas. Kaip ir pats Bryantas - nedraugiško bendravimo, bet iš tiesų šilta asmenybė. Tokia asmenybė, kuriai reikėtų pasimokyti laisvumo. Kaip sakoma, pusė darbo yra gera pradžia, nes pasibaigus bučiniui neskuba atsitraukti ir visko užglaistyti kokiais nors žodžiais. Vietoj to suremia kaktą su Abigailės ir nieko nesakydamas žiūri į jos akis.
Back to top Go down
Abigail Inès Exupéry

My body, my heart and my soul refusing to stay in control.
Priority : You cannot make yourself feel something you do not feel, but you can make yourself do right in spite of your feelings.
Posts : 555
Location : Paris
Accounts : ARD; ASK; FCB
Name : V.
My body, my heart and my soul refusing to stay in control.
Abigail Inès Exupéry

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   Thu Mar 21, 2019 6:24 pmGalvoje paskutiniu metu sukosi begalės minčių. Nuolatinė baimė prarasti sūnų, vis pasikartojantis kaltės jausmas dėl sugriuvusios santuokos, o kur dar darbiniai reikalai, kurie irgi nebuvo patys geriausi. Tikriausiai visa tai užpylus alkoholiu moters viduje kilo kažkokia nepaaiškinama reakcija. Tikriausiai rytoj gailėsis to ir galvos, kad per daug atsipalaidavo. Gal net sugadino tokius draugiškus darbinius santykius su Martinu? Labai tikėjosi, kad taip neįvyks, tačiau tą tikriausiai parodys laikas. Bet dabar nenorėjo gadintis nuotaikos bei leistis į atsakymų ieškojimus, todėl mėgavosi Martino artumu. Net jei darbe ir stengėsi būti griežta ir nepalenkiama, tai dabar viskas buvo priešingai. Buvo pažeidžiama gal net labiau nei pati to norėtų, todėl bučiniui pasibaigus ir sugavus vaikino žvilgsnį šypteli, tačiau lengvo sumišimo nuslėpti nepavyksta.
- Atleisk, aš.. - akys nukrypsta kažkur į batus nors pati neatsitraukia nei per milimetrą. - Man nederėjo. - atsidūsta trumpam pažvelgdama į Bryanto veidą. Jai nerūpėjo tai, kad dar nebuvo išsiskyrusi su vyru. Labiau susirūpino dėl to, jog vaikinas susimąstė apie tai, kad bučinio inicijavimas slidus dalykas, o va Abigail visai praleido tai ir tiesiog pasidavė akimirkai.
Back to top Go down
Martin Ernest Bryant

Hell raising, I'm ready for the worst.
Priority : There's no crying wolves now 'cause the truth has settled in.
Posts : 311
Location : Welcome to the panic room where all your darkest fears are gonna come for you.
Hell raising, I'm ready for the worst.
Martin Ernest Bryant

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   Thu Mar 21, 2019 10:45 pm- Ei,- suskuba įsiterpti, kad Abigailė nepradėtų savęs kaltinti. Nesvarbu kuo. Bet kuo. Jei bus kalbama apie kaltę, tuomet tiek pat kaltas ir Martinas, o gal net labiau. Juk jis galėjo bučinį nutraukti jam vos tik prasidėjus. Arba dar geriau - nesukurti bučiniui tinkamos atmosferos. Kai nori kaltinti, ypač save, visuomet rasi dėl ko. Martinas turi talentą rasti neatitikimą ir bent minimalią problemą net ten, kur jos nelabai ir yra. Priekabus tyrėjo būdas ir sugebėjimas mąstyti kitais kampais tam pasitarnauja. Jeigu tik reikėtų, tikrai rastų, kurią kaltės dalį prikabinti sau, o kurią Exupery. Nereikia nė spėlioti, kad sau pasiimtų visą arba didžiąją dalį. Martinas nemėgsta gerų žmonių statyti į nepatogias padėtis, jis ne taip auklėtas. Jeigu kažkas netinka, tuomet sako iš karto. Nesvarbu, kas tai bebūtų. Komisariate į šiukšliadėžę neišmesta šiukšlė, netinkamas kito pareigūno elgesys apklausos metu ar erzinančios replikos savame rate. Vaikinas pats taip pat moka priimti kandesnius žodžius. Tokie jo pusėn dažniausiai siunčiami dėl darbo. Išmokęs į tai nekreipti dėmesio nematomai kilsteli antakį kaskart, kuomet kiti pareigūnai į tai reaguoja. Abigailė niekada nereaguoja. Kiek keista, kad ji dabar tokia sutrikusi. Martinas neturi noro kabinėtis dėl netinkamų veiksmų. Tai reiškia, kad nieko netinkamo nebuvo. Nejauki nuotaika po bučinio priverčia jį tyliai susijuokti ir kilstelėti Exupery smakrą aukštėliau. - Viskas gerai,- patikina ir dar sykį suglaudžia judviejų lūpas. Šįkart trumpam ir nereikliam bučiniui, visiškai priešingybei negu buvęs prieš tai. Visiškai nemąsto, ką toks jo paties elgesys padarys. Norisi jaustis tiek pat kaltas, kiek ir moteris. - Man taip pat nederėjo,- šypteli parodydamas baltus dantis ir pasisuka iš šono apkabindamas Abigailę. - Manau užteks klubo šiam vakarui, taip?- garsiau paklausia vesdamasis ją per vis labiau pilnėjančią šokių aikštelę link staliukų, po to link baro ir galiausiai link išėjimo. Paprieštarauja bandymams sakyti, kad vakarą derėtų užbaigti atskirai. Užsispyręs it vaikas tikina, kad sugalvojo geresnį variantą. Netrukus rinkdamas trumpąjį taksi iškvietimo numerį praleidžia moterį pro duris į gatvę.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   


Back to top Go down
 

Šokių aikštelė

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Silent Disco-