Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Eric darbo kambarys

Share | 
 

 Eric darbo kambarys

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar

Priority : money
Posts : 7

Eric Maxwell Lemaire

PostSubject: Eric darbo kambarys   Mon Feb 26, 2018 10:17 pm


Back to top Go down
avatar

Priority : money
Posts : 7

Eric Maxwell Lemaire

PostSubject: Re: Eric darbo kambarys   Tue Feb 27, 2018 6:41 amVėl eilinė darbo diena, kuri niekuom nesiskiria nuo praeitų, tačiau jo diena prasideda anksčiau. Atsikėlęs anksti ryte, prasibėga pro vis dar miegantį Paryžių. Grįžęs namo palenda po dušu, kad galėtų atsipalaiduoti. Išlindęs iš jo, nueina pasidaryti stiprios kavos ir užkrimsti kokiu obuoliu, ar kitokiu vaisiumi. Nemėgdavo juose pastaruoju metu valgyti, matyt trūko kažko šalia jo, arba tingėdavo gamintis pats. Baigęs gerti kavą, pagriebia rytinį laikraštį, su kuriuo nueina persirengti į miegamąjį, besirengdamas išsikviečia savo asmeninį vairuotoją, iš jo išėjęs, patraukia link namų išėjimo. Užrakinus namus, rankas susikišęs į kišenes, o laikraštį isikišęs į pažastį, nueina jau prie laukiančios juodos mašinos. Įsėdęs į automobilį, pasisveikina su Xavieru ir pasakęs, kad važiuotų link restorano, bevažiuojant pavarto laikraštį, vis užmesdamas akis ant kokio įdomaus straipsnio. Po penkiolikos minučių kelio, automobilis sustoja prie restorano durų. Pasakęs, kad Xavieras šiandien pailsėtų, nes pats Lemaire žada užsibūt darbe. Išlipęs iš automobilio, patraukia link įėjimo. Įžengęs į pastato vidų, pasiaveìkina su personalu ir jame esančiais žmonėmis. Šiek tiek pasikalbėję apie šiandienos reikalus, nueina link savo kabineto, kuriame praleidžia savo didžiąją gyvenimo dalį. Numetęs laikraštį ant stalo, įsijungia savo darbinį kompiuterį, kad perskaitytų paštą. Perskaitęs porą laiškų apie visokius darbo susitikimus su svarbiais asmenimis, išjungia ir atsidaro vis naują, kur viename užkliūna akys už teksto, kuriame praneša, kad į jo darbą ateis nauja asistentė. Atsilošęs kėdėje apsilaižo lūpas, persibraukia per savo plaukus ir prasisega švarko sagą bei kelias marškinių sagas.
Back to top Go down
avatar

make peace with your broken pieces
Priority : to believe in something, and not to live it, is dishonest.
Posts : 183
Location : if we go down, then we go down together
Accounts : Fiore; Lindgren; Bonneville
Name : p.
make peace with your broken pieces
Naomi Val Charron

PostSubject: Re: Eric darbo kambarys   Tue Feb 27, 2018 8:34 amNors įdarbinimo procesas vyko ilgokai, užsitęsė įvairūs pokalbiai su personalo skyriaus atstovais ir kitais žmonėmis, naujienos, kad Naomi gavo naująjį darbą ir turi jį pradėti tučtuojau pat, buvo greitos ir, pripažinkime, netikėtos. Jai buvo daug kalbėta, kas lauks – griežtas, žinantis, kaip turi vykti darbas vadovas. Reiklus, tačiau teisingas. Galbūt kartais nepagrįstai griežtas, tačiau dažniausiai teisingas.
Siekdama gero pirmojo įspūdžio, moteris pakankamai anksti atsikelia, kad susiruoštų. Iš vakaro paruošta juodai-baltai dryžuota suknelė puikiai balansuoja ant koketiškio seksualumo ir oficialumo ribos. Trumpi plaukai pagarbanoti, o veidą dengia ne per ryškus makiažo sluoksnis, pabrėžiantis geriausius jos bruožus.
Darbe Val jau buvo nuo pačios ankstybės. Šeštą ryto ją pasitiko administracijos vadovė, trumpai pristatydama visus reikalus. Šviesiaplaukė jau iš vakaro buvo prisijungus iš namų prie vadovo kalendoriaus, prie darbinio email‘o, dėl to šiandien jaučiasi pakankamai rami ir saugi. Be dešimt aštuonios, moteris pastebi savotišką šurmulį restorano patalpose ir iš savo vietos žvilgteli, kad ką tik atvyko vadovas bei patraukė tiesiu taikymu į savo kabinetą. Naomi, tuo tarpu, nuskuba į virtuvėlę, kur užkaičia stiprios juodos kavos puodelį bei paruošia jį į termosinį puodelį. Nežino ar direktorius geria kavą apskritai, tačiau nusprendžia vadovautis savo moteriška intuicija. Kol vanduo verda, šviesiaplaukė grįžta prie savo stalo, nuo kurio paima jau suruoštą krūvelę lapų, ant kurių suklijuoti maži spalvoti lapukai, pažymintys, kur reikalingi pono Lemaire parašai.
Dar geros dešimt minučių ir pagaliau moteris porąkart pabeldžia į sunkias, tamsiai rudas duris, tačiau ilgiau nelaukusi jas praveria bei žengia vidun, pasidabinusi plačia, nuoširdžia, šilta bei žavinga šypsena.
- Labas rytas, Erikai, - guviai pasisveikinusi, Naomi iš lėto nukaukši prie vyro stalo. Jaučiasi ne tokia užtikrinta kaip prieš tai, mat vos gyvai pamatė savo tiesioginį vadovą, iškart pradeda kvaršinti sau galvą, kur jis jai toks matytas, - štai čia dokumentai, ant kurių skubiai reikalingi jūsų parašai. Popiet atvyks tiekėjų atstovas dėl brokuotos įrangos, aš jau esu paruošus prašymą grąžinti pinigus, jis yra šioje krūvelėje. Tai tereikia jūsų parašo, - viską maloniu tonu susako, stengdamasi neberti žodžių kaip žirnių į sieną, - ir, pamaniau, kad norėsite kavos, - gūžtelėjusi pečiais pastato dar ir termosiuką ant vyro stalo bei giliau įkvepia, - tiesa, aš esu Naomi, - šyptelėjusi ištiesia ranką, mat vis dar negali suvokti, kur jai Erikas yra matytas. Gal šiaip kur televizoriuje, tai būtų buvę nemandagu išlikt neprisistačius.
Back to top Go down
avatar

Priority : money
Posts : 7

Eric Maxwell Lemaire

PostSubject: Re: Eric darbo kambarys   Wed Feb 28, 2018 8:18 pm


Eriką į realybę sugrąžina telefono skambutis, tačiau mintys neapleidžia apie naują asistentę, atsikrenkštęs, pakelia jį ir prideda prie ausies. Pasisveikinęs su asistente, kuri praneša, kad vis dėlto priėmė naują asistentę, vyras vėl šypteli kreiva šypsenėle. Pasakiusi, kad netrukus gali pasirodyti, vyras padėkojo ir padėjo telefoną atgal į vietą. Tad nieko nelaukęs, vyras vėl grįžta prie popierių šūsnies, kuri buvo gan didelė. Iš tiesų jis nemėgo jų tvarkyti, o tuo labiau vis neatrasdavo tinkamo žmogaus į asistentės vietą. Lemaire buvo toks užsiėmęs popieriais, kad net nesureagavo į durų beldimą, bet nepraėjus kelioms sekundėms ir joms prasidarius, į jo kabinetą įeina žavi moteriškė su žavia šypsena, vyras pakelia akis nuo popierių ir nužiūri nuo galvos iki kojų. - Labas rytas. - pasisveikina taip pat. - Gerai. Tik primink kelintą valandą turėtų atvykti. - moteriai priėjus prie stalo, paduoda jam popierius su pažymėtomis vietomis, kuriuose reikia sudėti savo parašus. Suraitęs visus parašus reikiamose vietose, lapus paduoda atgal jai į rankas. - Ir dėkoju už kavą. - šiltu tonu taria. Užsidės pliusą dėl tokio elgesio. - Malonu, o mano vardą jau kaip ir žinai. - nusišypsojęs taria ir paspaudęs moters ranką kiek nustemba. - Naomi? Kažkur man girdėtas vardas.. - tarstelėjęs pasako, ir susimąsto kur yra girdėjęs šį vardą, tačiau niekaip neateina į galvoją jokios mintys. Tiesa, porą kartų buvo pasirodęs televizijos ekranuose, bet labai trumpai, nebent jei žurnalistai užklausdavo arba taip pareklamuoti savo restoraną.  
Back to top Go down
avatar

make peace with your broken pieces
Priority : to believe in something, and not to live it, is dishonest.
Posts : 183
Location : if we go down, then we go down together
Accounts : Fiore; Lindgren; Bonneville
Name : p.
make peace with your broken pieces
Naomi Val Charron

PostSubject: Re: Eric darbo kambarys   Wed Feb 28, 2018 8:54 pm


Įvertinusi savo naujo viršininko išvaizdą, balso toną bei mandagų elgesį, Naomi mintyse uždeda jam riebų pliusą. Dar su Lili kalbėjo, kad bus visiškas pravalas, jeigu teks įsidarbinti pas kokį bjaurų senį ar šiaip kreivadantį keistuolį, jokio malonumo dirbti, o ir į ką akis paganyti nebus. Tačiau likimas nepagailėjo dovanos Val akims, kasdien galės grožėtis tokiu vyru.
- Pusę dviejų, - linkteli galvą, stebėdama, kaip vadovas raito parašus pažymėtose vietose, - norėjo anksčiau, tačiau paprašiau, kad atvažiuotų jau praėjus pietums, kai restoranas nebus toks užimtas ir jie galės užeiti į virtuvę su jumis, - maloniai šypteli paaiškinus, kodėl jau nuo pirmos dienos stumdo savo vadovo susitikimus taip, kaip jai atrodo geriau. Tačiau Erikas turėtų būti dėkingas, nes tas, kas buvo sutikęs su dvyliktos valandos susitikimu populiariame restorane, buvo visiškas bukagalvis, - na, žinot, yra supermodelis Naomi Campbell, tai kur nebus girdėtas vardas.. – smagiai susijuokia tikėdamasi, kad jos juokelis neliks nesuprastas. Susirinkusi popierius, Val šiek tiek suraukia kaktą juos greitai permesdama ir sužiūrėdama, ar nieko pati nepraleido žymėdama ir ar Erikas visur uždėjo parašą, - o dėl kavos..nėr už ką.  Jeigu mėgstat kitokią – sakykit, turėsiu omeny. Nieko nėra baisiau negu neskani kava, - šyptelėjusi gūžteli pečiais ir atsitraukia nuo stalo, atidžiai stebėdama direktorių. Jo griežti, vyriški veido bruožai tarytum kažką primena, lyg tais į atmintį grįžta kažkokio jauno paauglio panašus veidas, tačiau pernelyg neryškiai dar, - nebetrukdysiu dirbti. Nebent dar reikėtų, kad ką nors skubiai padaryčiau? – kilsteli antakius mandagiai pasiteiraudama.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: Eric darbo kambarys   


Back to top Go down
 

Eric darbo kambarys

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Le Meurice restoranas-