Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Restoranas eifelio bokšte - Page 2

Share | 
 

 Restoranas eifelio bokšte

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Ander Pierre Rochette

This is my body and soul here,
you've got the power to control.
Priority : why do I fall in love with the least bit of attention? I need some direction, affection in time
Posts : 5388
Location : if I was young, I'd flee this town, I'd bury my dreams underground
Accounts : Luc-Étienne Thibault, Helle Lou Quist-Dahlström & Theodosia A. H. Solskjær
Name : Ieva
This is my body and soul here, you've got the power to control.
Ander Pierre Rochette

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Fri Sep 14, 2018 5:44 am- Kaip pasakysi, - vis dėlto nepaisant tik ką ištartų žodžių, Ander mina sunkiai ir lėtai virsta į malonesnę. Kita vertus, Timothée neminėjo tokių stiprių problemų su alkoholiu kaip jis, tad galbūt nederėtų taip stipriai jam prieštarauti, juk tai buvo viso labo viena taurė nestipraus vyno, tad būtent dėl to daugiau nieko ir nebemini šia tema. Tereiks nepamiršti atsisakyti jo siūlomos taurės.
- Atsilaikiau tik dėl to, jog žinojau, kad vis artėjam prie tikslo, ir tai pamatysi pats, savo akimis, - trumpai nusijuokia, prisimindamas, kaip vienu momentu mašinoje visiškai užsiraukė ir vos vos neišprūdo riksmas, kad važiuoja prie Eifelio. - Džiaugiuosi, kad patinka, - šypteli atsakydamas ir spustelėdamas jo ranką, na tikrai via laimė, kad abu nebijo aukščio. Nors kita vertus sunku bus prilygti šitokiai vakarienei ateityje. Gal keksiukais antrą nakties kada nors papirks. Su ta mintimi nukreipia žvilgsnį į meniu, ir kurį laiką tyliai renkasi ko norėtų. Neužilgo po to, kai užverčia meniu, prisistato padavėja, kuriai išdėsto norėsiąs krevečių su avokadu bei granatais užkandai ir veršienos troškinio pagrindiniam patiekalui kartu su kava, bei užklaustas dėl deserto paprašo parinkti savo nuožiūra, nes taip ir nesugebėjo išsirinkti ir tuomet įsmeigia žvilgsnį į melsvas akutes, susidomėdamas, ko norės Timmy.
Back to top Go down
https://www.pinterest.com/iamquirked/
Timothée Tobias Bilodeau

Once, I saw a bee drown in honey,
and I understood.
Priority : If a writer falls in love with you, you can never die.
Posts : 5155
Location : We'll always have Paris.
Accounts : Meissa Theone D'Ocón, Talulah R. François.
Name : #mažoras
Once, I saw a bee drown in honey,and I understood.
Timothée Tobias Bilodeau

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Fri Sep 14, 2018 10:48 pmTimothee sutvardė intensyviai besiplėsiančią šypseną ir ją pakeitė mielu šypsniu – užteko ir akių žvilgsnio, pasruvusio ta saldžia meile. Jam jau neberūpėjo kaip beviltiškai atrodė, kaskart pažvelgdamas vaikino pusėn. Jau susitaikė su tuo faktu, kad kiekvienas sudarytas akių kontaktas pakirs kelius (kad ir Timmy sėdėtų juos sulenkęs), toks nekaltas rankos spustelėjimas prilygs ilgiausiai gražiausių žodžių virtinei ir apskritai buvimas su Pjeru privers nublankti visoms įmanomoms veikloms. O ir pastebėjimas, kad tokia priklausomybė netrikdo paties Anderio, leido nustoti save stebėti bei atsakingai valdytis.
Sulaukę šį vakarą juos aptarnaujančio padavėjo, Tobias mandagiai šyptelėjo ir grąžino ranką prie savo kūno, kad galėtų pirštuku susirasti ką išsirinko. Kad ir kiek kartų kartotų savo užsakymą, jis visada jį pamirš, vos ateis užsakymo akimirka. Kilstelėjęs akis stebėjo vaikiną bei klausėsi ką šis užsisako, o sulaukęs dėmesingo žvilgsnio, blondinas tik papučia lūpas ir nuleidžia akis. Pamiršo kažką. Pradžiai užsisakė marinuotų alyvuogių prie vyno, vėliau nusprendė valgyti apelsinų sultyse dvi keptas antienos šlauneles (ar nustebins tas faktas, kad porcija yra viena šlaunelė, tačiau vaikinas užsisakė dvi?), o ties desertu susimetė. Po ilgo „ummm“ išsprūdo šokoladinio pyragaičio su vyšniomis užsakymas. Darbuotojui nuėjus, Tim pasirėmė savo padažytą veidą ir svajingai nužvelgė Anderį.
-Ko tu taip gražiai atrodai, labai blaškai dėmesį,-išreiškė „nepasitenkinimą“, nors žodžiai sklido iš šypseną sudarančių lūpų. Vos ištaręs tai, gavo savo taurę balto vyno, tačiau jos nelietė. Reikėjo savo alyvuogių sulaukti, nors jų taip dažnai ir nevalgo. Greičiausiai tai buvo kaltos pagirių pasekmės, kaip koks pms. Ne, ne, kad ir kokia gyvenime situacija beaplankytų, šitaip nenusigers.
Back to top Go down
avatar

Posts : 1912

Liberacorpus

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Sat Sep 15, 2018 9:02 amIr kas galėjo pagalvoti, kad tą vakarą, kai Dulcinea su draugėmis šventė vienos jų gimtadienį, čia pat sutiks savo brolį. Pasibaigus mergaitiškai vakarienei ir visoms nutarus skirstytis Val atsisveikina su dar likusiomis draugėmis bei patraukia išėjimo link. Kadangi tenka praeiti beveik visą restorano plotą nenuostabu, jog merginos akys užkliūna už su niekuo nesupainiojamo brolio profilio. Iš tiesų tai net neatkreipia dėmesio su kuo jis ten sėdėjo, nes buvo labai užsiėmusi tyliu sėlinimu iš už nugaros ir tik tyliai priėjusi bei delnais uždengusi jam akis pastebi Timothee, kurį kol kas apdovanoja dreaugiška šypsena. Ji žino kas toks yra Bilodeu, nes dar tą patį vakarą, kai brolis viską papasakojęs išėjo namo, Dulcė atliko nuoseklią jo socialinių tinklų stalkinimo misiją, kad sužinotų kaip atrodo brolio simpatija.
Kelias akimirkas taip ir pastovi uždengusi jam akis, leidžia paspėlioti. O tada vis dar būdama už nugaros, rankomis apsiveja pusiau jo kaklą, pusiau pečius ir dar porą kartų pabučiuoja į skruostą. Nežinia ar ji čia taip brolį myli, ar truputį nori pažiūrėt kaip jo vaikinas reaguos. - Sveiki. - nusišypso jau atsitraukdama nuo brolio ir ištiesia ranką į Timothee pusę - Dulcinea. - tiek ir tepasako, nes įdomu ar brolis ką nors apie ją pasakojo. Tuoj pasižiūrės koks startinis karmos taškų skaičius atsiras vaikinuko sąskaitoje.
Back to top Go down
Ander Pierre Rochette

This is my body and soul here,
you've got the power to control.
Priority : why do I fall in love with the least bit of attention? I need some direction, affection in time
Posts : 5388
Location : if I was young, I'd flee this town, I'd bury my dreams underground
Accounts : Luc-Étienne Thibault, Helle Lou Quist-Dahlström & Theodosia A. H. Solskjær
Name : Ieva
This is my body and soul here, you've got the power to control.
Ander Pierre Rochette

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Sat Sep 15, 2018 8:00 pmNet nereikėjo kalbėtis, plėtoti kažkokias ir taip neišsenkamas temas, kad galėtų jaustis jaukiai ir tiesiog pasimėgauti šiomis akimirkomis, visa ypatinga šio vakaro aplinka. Užteko pažvelgti į Tobias spindinčias akutes ir, rodės, kad visos ramybės nedavusios problemos tiesiog išgaravo. Ne tai, kad jų turėjo labai daug, tiesiog jautėsi radęs tą tokią metaforišką gėrio oazę šiame vaikine, ir vien tai kėlė ir nenuslopino šypsenos jo veide.
- Ak, tai tau žarstyti komplimentus leidžiama, o man ne? - akivaizdžiai besierzinančia intonacija dar perklausia, kilstelėdamas antakį ir pirštais gniauždamas servetėlės kraštelį, matomai kiek pradžiugintas malonas pastebėjimo. Bet nelabai ilgai gauna Ander pasidžiaugti vaizdeliu prieš akis, nes kažkas iš už nugaros teikėsi jas uždengti. Iš pradžių persigąsta, kad Timmy sugeba dar susidvejinti, nu iš vis gražu būtų... nors žino, kad pirštai moteriški. Daug spėjimų nelieka, nelabai turi daug artimų moteriškių, kurios išdrįstų šitaip elgtis. O ir kvepalai irgi iš kažkur pažįstami.
- Romanai?? - nusijuokia pasierzindamas, gi skundėsi sesuo, kad nesupažindina jų vis. Bent su kitu svarbiu gyvenime vaikinu gaus progą susipažinti. - Kokia čia proga, Saldute? - žinoma, pastebėjęs aprangą, bei apskritai, turėdamas galvoje šitokią vietą pasiteirauja gražindamas bučinukus į skruostus, ir mostelėja į laisvą kėdę šalia bent trumpam prisijungti prie jų. Kažkaip net nešauna į galvą, kad sesers vardo Bilodeau ir neminėjo dar. Šitiek nušnekėjus kur tu beatsiminsi visas detales. O ir tikrai nepagalvojo, kad dar tą pačią dieną gaus progą juos supažindinti.
Back to top Go down
https://www.pinterest.com/iamquirked/
Timothée Tobias Bilodeau

Once, I saw a bee drown in honey,
and I understood.
Priority : If a writer falls in love with you, you can never die.
Posts : 5155
Location : We'll always have Paris.
Accounts : Meissa Theone D'Ocón, Talulah R. François.
Name : #mažoras
Once, I saw a bee drown in honey,and I understood.
Timothée Tobias Bilodeau

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Sat Sep 15, 2018 8:30 pmTiesa, jiedu galėtų sėdėti apsupti harmoningų muzikos garsų, skanauti gardų restorano maistą ir jausti komfortą neištariant nė žodžio. Bet taip jau namie sėdėdavo ar ant sofutės susiraitę gulėdavo prieš mirguliuojantį televizoriaus ekraną. Ko gero Lafas daugiau verbalinio dėmesio sulaukdavo. Timothee tik nusijuokė pro prispaustas delniuku lūpas ir tvirtai užsimerkė.
-Taip. Tu visiškai teisus,-atsimerkė ir nenustojo šypsotis,-nors dabar bent jau prie stalo esam, tai nie... ko tokio,-kiek nesupratęs silueto tikslo, už vyro nugaros, išlemeno. Tobias nežinojo nei vardo, nei reikšmingos pravardės, nei kaip jo sesuo atrodė, todėl Tim tik kilstelėjo antakį bei kukliai šypsojosi. Mergina akivaizdžiai pažinojo Pjerą, o ir pastarasis nesutriko dėl netikėtos draugijos. Tik va. Bučinukai. Vaikinas literaliai atrodė, kaip tas mirkčiojantis vyras iš populiaraus memso. Ir ką jos rankelės taip jaukiai veikia ant jo pečių? Timočio veidas kiek panikavo, nors lūpos nesmagiai šypsojosi.
-Timothee,-spustelėjo jos ištiestą rankutę ir pamėgino sukontroliuoti į veidą persimušančias emocijas. Reikėjo juk valdytis, ką tu žinai kas ji tokia. Tik apie seserį mintis neaplankė. Tuo tarpu išgirdo saldų kreipinį ir Tim neapsikentė:
-KAS BLE?-visiškai išvestas iš kantrybės sucypė ir panikuodamas išsišiepė,-TAI Į SVEIKATĄ, UŽ EXŲ VAKARĖLĮ,-kilstelėjęs aukščiau taurę, pripildė burną jos turiniu ir nurijo gerą gurkšnį alkoholio. Tai sakė paskanaus per visą vakarą. Kur jo kulšelės, kai burną greičiau užkišti reikėjo. Arba išskristų su jomis pro langą pas Lafą paverkt, kol jis kapotų mėsytę, galėtų su uodega ašaras braukt.
-Ė, žiek, aš Isobel galiu pakviesti,-mestelėjo kandų sakinį, tačiau itin linksmu tonu. Nu o ką jam daryti, kai prieš jo akis vyksta tokie glaustymaisi, bučinukai, mieli kreipiniai? Galėjo vaikinas ir ankščiau Dulcės nuotrauką parodyt...
Back to top Go down
avatar

Posts : 1912

Liberacorpus

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Sat Sep 15, 2018 11:45 pmStebint sumišusį Timothee veidą merginai tik dar smagiau pasidaro. Na, labai jau mėgo brolio simpatijas erzinti, juk ir nis ne vieną jos kadrą atbaidęs yra. Aišku, Val visai nenorėjo atbaidyti to mielo šviesiaplaukio, sėdinčio su broliu, nes jau seniai beregėjo tokį laimingą Pierre, bet nepaisant to, sesės erzinimų patikrą privalo praeiti.
- Ech... O iš savo instagramo Romanas visad vyriškesnis atrodė. Nemaniau, kad jo rankos tokios moteriškos. - atsidūsta dar kiek pažiūrėdama į savo pačios rankas ir nespėja dorai atsakyt į Rochettes klausimą, kai išgirsta Timothee balsą. Tiesą sakant, tokio tono sunku neišgirsti. - Anderitai, kiek kartų sakiau viešojr vietoje manęs taip nevadinti? - truputį prisimerkusi žvilgteli į brolį, o tada nusijuokusi klesteli ant kėdutės ir nukreipia savo dėmesį į tokį susijaudinusį šviesiaplaukį. - Tai brolis ir vėl apie mane nieko nepapasakojo? - smagiai sukikenusi palinguoja galvą į šonus - Gi sakiau, kad per mažai mano nuotraukų tavo instagrame. Reiks hackint. - pusiau rimtai, pusiau juokais įspėja Pierre tikėdamasi, kad Bilodeu kiek nusiramins sužinojęs, kad jokių ex'ų čia nėra.
Back to top Go down
Ander Pierre Rochette

This is my body and soul here,
you've got the power to control.
Priority : why do I fall in love with the least bit of attention? I need some direction, affection in time
Posts : 5388
Location : if I was young, I'd flee this town, I'd bury my dreams underground
Accounts : Luc-Étienne Thibault, Helle Lou Quist-Dahlström & Theodosia A. H. Solskjær
Name : Ieva
This is my body and soul here, you've got the power to control.
Ander Pierre Rochette

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Sun Sep 16, 2018 12:21 amMatė Ander kažkiek persimainiusį vaikino veidą jo kalbai trumpam nutrūkus, bet netrukus viską paaiškino užtemęs vaizdas akyse, tai kažkaip ir nesupanikavo pernelyg. Na, gal turėjo kažkiek susigėsti, tokiomis temomis kalbant, bet viskas literaliai sekundžių bėgyje įvyko, tai kažkaip nebėjo sureaguoti, vos sumirksi ir kažkas naujo įvyksta.
- Manau, daug kas apie Romaną tave nustebins, - nusijuokia mintyse tikrai pasižymėdamas, kad juodu tikrai supažindint reikia. Gal kada va su Timmy suorganizuos kokią vakarienę draugams namuose. Na, kai jis nustos panikuoti dėl nekaltų Anderio pasisveikinimų su seserimi, ką išgirdęs pirmiausia suraukia kaktą, išvis nesuprasdamas, iš kur galėjo kilti idėja apie exus. Nepraslysta pro akis ir didelis vyno gurkšnis.
- Dulcinea - sesuo, - subintuotu delnu mosteli į ją, - Timothée - vaikinas, - ramiai paaiškina, linktelėdamas galvą. Net jei ir Dulcė geriau nutuokė, kas vyksta nei vaikinas, dabar jau buvo kaip ir oficialiai vienas kitam įsipareigoję, tai va gavo progą sesutė pirmoji tą sužinoti. Būtų pranešęs ir kitaip, bet bus vėliau gal kada pasijuokti iš šitokio susipažinimo, nes dabar ir Anderiui šiek tiek nejauku, apie ką išduoda labai trumpas ir tylus nervingas jo susikikenimas. - Gerai, daugiau nieko niekada neabeapsikabinsiu ir nevadinsiu mielais vardais, reikia taisyt situaciją, - pareiškia kaip ir linksmai, bet skubiai ir netrukus kilstelėdamas jos padavėjo padėtą vandens taurę ir užgerdamas. Apie Isobel irgi išgirdo, bet kažkaip prie sesers nenorėjo aiškintis kas čia ir kaip, nes dabar tai jam galvoje tokia klaustukų virtinė kabėjo dėl to. Gi sakė mėgausis vakaru, o ne kapstysis po praeitį, lyg to prieš kelias valandas namie nebūtų užtekę.
Back to top Go down
https://www.pinterest.com/iamquirked/
Timothée Tobias Bilodeau

Once, I saw a bee drown in honey,
and I understood.
Priority : If a writer falls in love with you, you can never die.
Posts : 5155
Location : We'll always have Paris.
Accounts : Meissa Theone D'Ocón, Talulah R. François.
Name : #mažoras
Once, I saw a bee drown in honey,and I understood.
Timothée Tobias Bilodeau

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Sun Sep 16, 2018 9:40 amAnderiui tai buvo ne naujiena, tačiau Dulcinea galėjo gerokai nustebti dėl vaikino sukeltos dramos. Galbūt jam dar neatsistatė itin silpni nervai, kitas variantas - jis vis dar buvo įpratęs ekstravagantiškai reaguoti į gyvenimiškas situacijas, arba tiesiog buvo beprotiškai pavydus. Greičiausiai viskas susidėjo į vieną. Kol Pjeras aiškino kiekvieno asmens ryšius, padavėjas atnešė užsakytus užkandžius, o į juos Tim kurį laiką nesureagavo, ką reiškė labai daug. Ta prasme, maistas ant stalo, tačiau vaikino akys šokinėjo nuo vieno prie kito žmogaus, sėdinčio prie vieno bendro staliuko. Po trumpos tylos akimirkos nuskambėjo skambus juokas, kuriame aiškiai galėjai jausti ryškų gėdos prieskonį bei stresinį toną.
-Anderi, maldauju, kai grįšim, parodyk visus žmones, su kuriais galiu netyčia susitikti,-po žavaus juoko nuskambėjo itin greitas ir žemas balsas, tačiau jį greit užtildė alyvuogės, pripildžiusios pilną burną. Po vieną valgyti tai skanu, tačiau, kai dabar plaukiojo kokios šešios iš jų, tai Tobias tik susiraukė, pasižvalgė pro taures ir paėmė Anderio taurę, pilną skaidraus vandens, kuriuo ir užgėrė turimą masę. Vyno dabar nelies, vien iš Rochettės žvilgsnio galėjo suprasti, kad gurkšnis prilygo valandos trukmės gurkšneliams.
Žinojo, kad atrodo komiškai, o su Dulce matėsi pirmą kartą gyvenime, tačiau stresinėse situacijose protingai nemokėdavo elgtis. Ironiška, nes ankščiau kiekviena diena buvo pilna įtampos, ir manote, kad jis adekvačiai elgdavosi? Aišku ne. Reikėjo pačiai Smith šeimai jį išspirti kuo tolyn iš namų, visiems būtų geriau. Pasitaisęs apykaklę, atsikrenkštė ir susinėrė pirštus prieš smakrą.
-Pamirškitdramosvalandėlęačiū, TAIIII ką čia veiki, Dulcinea?-greit sumurmėjęs linktelėjo ir klausiamai atsisuko į merginą greta,-gražiai atrodai, kažką šventei?-nužvelgė josios suknelę ir pagyrė jos skonį. Gal kada pasiskolinti galės, jei iš po šio vakaro Anderio sesuo apskritai norės jį matyti.
Back to top Go down
avatar

Posts : 1912

Liberacorpus

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Tue Sep 18, 2018 10:08 am- Kažin ar jis galėtų nustebinti labiau, nei nuostabiomis tavo nuotraukomis. Tokių meniškų net aš neturiu. - nusijuokia nevengdama primtinti broliui nuostabios programėlės, vadinamos Instagramu. Dar pats telefonu neseniai skundėsi dėl to, o ir pati Valentine praleido daug valandų stalkindama Romkos paskyrą, bandydama surast visas nuotraukas, jas palikeint ir išsisaugot telefone, jei Rochette kartais sugalvotų draugo instagramą nulaužti bei viską ištrinti. Aišku, apie tai broliui žinoti nebūtina.
Nežinia ar Dulcei juokingesnė atrodo pati situacija, kurioje ji yra brolio ex, ar tiesiog tas nervingumas abiejų vaikinų veiduose. Kažkaip pati mergina per daug nesureikšmino ką tik nutikusio trumpo skandalo, nes pati norėjo pamatyti kokia bus Timothee reakcija. - Vaikinas? - šiek tiek nustebusi žvilgteli tai į vieną, tai į kitą. Atrodo, kad taip neseniai brolis pasakojo apie tai, kad jie tik susipažino. - Visai kaip disney filmuke, kur princesė įsimyli princą per pirmas dešimt minučių. Tik jūs du princai. - svajingai pasako dar gražiai pasišypsodama. Tikrai linkėjo jiems paties geriausio, o ir vestuves jau dabar galės teisėtai planuoti. :)
- Prie tokio ugningo kostiumo labai tinka tokia dramos valandėlė. - approvindama palinksi į Bilodeu pusę. - Priversk kada ir Anderitą ką nors gražaus ir ryškaus apsirengt, nes man dar nepavyko. - iškart pradeda kurt sąmokslą su būsimu svainiu. Galės kada jis pasiskolint jos suknelę, o ji tą gražų kostiumą. - Šventėm draugės gimtadienį, o tada pamačiau jus, bet nežinojau, kad tooookią romantišką vakarienę sugadinsiu. - trumpai papasakoja ką čia veikia, nes prieš tai dar ir brolis to paties klausė. Tuo pačiu žvilgsniu dar spėja atlikti Pierre gėrimo patikrą.
Back to top Go down
Ander Pierre Rochette

This is my body and soul here,
you've got the power to control.
Priority : why do I fall in love with the least bit of attention? I need some direction, affection in time
Posts : 5388
Location : if I was young, I'd flee this town, I'd bury my dreams underground
Accounts : Luc-Étienne Thibault, Helle Lou Quist-Dahlström & Theodosia A. H. Solskjær
Name : Ieva
This is my body and soul here, you've got the power to control.
Ander Pierre Rochette

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Tue Sep 18, 2018 6:53 pmTik papurto galvą prisiminęs, kokių nuotraukų buvo Romka prikėlęs. Nors realiai tiek sesuo, tiek Timmy jį jau visokį buvo matę, tai vargu, ar kas labai benustebintų, neskaitant to fakto, kad tos fotografijos skelbiamos viešai. Perklaustas dėl statuso tik nusišypso ir linkteli galvą, įsmeigdamas žvilgsnį į Bilodeau, pažvelgdamas į jį, tarsi akimirkai iš akiračio būtų dingusi ne tik Dulcinea, bet ir visas aplinkinis restorano šurmulys, taip dar patikindamas, kad viskas gerai. Trumpų pavydo scenų irgi reikia, kai viskas labai greitai išsisprendžia, kaip dabar. Net delnu susiima už krūtinės išgirdęs tokį sesers palyginimą. Tikrai ji žino, kaip iki Anderito širdies prisikasti, apsiverkt net galėtų dėl galimybės disney princu tapti, bet kažkaip susitvardo. Gal dėl to, kad žino, jog sesuo pradės jų vestuves planuoti :) nu nežino, įtaria labiau, drįsta daryt tokią išvadą, nes kol kas nepritariamų žvilgsniukų ir kitų signalų, kokių dažnai jo antrosios pusės iš Val susilaukdavo.
- Būtinai, - nusijuokia trumpai. Greičiausiai pavargęs netyčia vis tiek kažką nutylės, pagalvojęs, kad vieno ar kito žmogaus vis viena nesusitiks, ryšiams jau kurį laiką nutrūkus. Va visokias ex tai tikrai galėtų, nes dar prieš Timą buvo gana ilgą laiką vienišas, ir tikrai jokių draugiškų ryšių nepalaiko, kaip galėjo sveikinantis su sese pasirodyti, bet turbūt Bilodeau privers...
- Prašyčiau, ruda spalva man ne kasdienybė, - įsiterpia į šitą sąmokslą, atkreipdamas dėmesį kad sugebėjo pasirinkti kažką kitą, o ne tradicinę mėlyną ar juodą. Pastaruoju metu, su Timothée pasirodymu jo gyvenime, atėjo ir taip nemažai pokyčių, taai tikėjosi, kad jie kažkaip apsieis be stiliaus intervencijos jam... nelaikė savęs kažkokia mados ikona, bet manė, kad rengiasi visai neprastai.
Atsikandęs krevetės, palinkčioja po tokio pasipasakojimo.
- Iš tiesų tai labai gerai, kad sutrukdei, nes planuojam keliom dienom išvažiuoti iš Paryžiaus... Pažiūrėtum už mane Lafą? - užsimena apie planuojamas atostogas ir tikėdamasis, kad sulauks teigiamo atsakymo pažvelgia į seserį. Teoriškai galėtų važiuoti ir su Lafayette, kurio neišvengiamai kažkuriuo momentu vis tiek pasiilgs, kad ir kaip gerai jiedu leistų laiką kartu, bet labai daug vargo dėl tokio gana trumpo laiko tarpo.
Back to top Go down
https://www.pinterest.com/iamquirked/


Sponsored content

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   


Back to top Go down
 

Restoranas eifelio bokšte

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Eifelio bokštas-