Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Restoranas eifelio bokšte - Page 6

Share | 
 

 Restoranas eifelio bokšte

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Manuela Moncada Santana

Priority : Pain and pleasure, like light and darkness, succeed each other.
Posts : 177
Location : Mexico /Paris
Accounts : Horacio
Name : Patrikas Žvaigždė

Manuela Moncada Santana

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Mon Jan 14, 2019 12:45 amManuelai tos dvi dienos buvo gerai visko apmąstymo dienos. Per tas dvi dienas nusipirko bilietą į Italiją, susitvarkė butą. Susisiekė su advokatu, pakalbėjo dėl skyrybų ir sąlygų. O šiandien kaip tyčia, apsirengė taip, kaip niekada. Susikūrė savęs pasitikinčios moters įvaizdį. Nors viduje taip nesijautė. Bet sau pažadėjo, kad daugiau sau neleis kentėti. O privers kentėti Lorenzo. Žinoma, jis jos tokios niekada nematė. Tai kodėl prieš pat skyrybas neparodyti ką jis praranda, bei prarado visą tą laiką būdamas su kitomis. Žinoma, mergina nusimanė ir apie verslo reikalus, bet dėl daug ko pasitarė su uošviu kuris ja paprotino verslo klausimas. Nors Lorenzo tėvas į šitą nesikišo, o Manu visada mokėjo pabūt už durną, tai na paprašė pagalbos.
Išlipusi iš taksi, ir nužvelgusi Eifelio bokštą, kuris jai labiau priminė, kad čia dažnai ateina mylinčios poros, kai kas prisiekia meile, kai kas pasiperša... Manu kiek širdį suspaudė, vis dar negalėjo atsigauti po tu kvailų smsų. Bet šiandien jinai viską savyje užgniaužė, net veidas jos buvo griežtas. Tai pakilusi liftu į reikiama aukštą, drąsiai žengė į restoraną. Su ja pasisveikino keli darbuotojai.  Pranešė jiems , kad yra Lorenzo žmoną ir kad nuo dabar ir jinai čia viską prisižiūrės.  Kitaip sakant vadovaus. Tai kol vyrelis lindėjo kabinete, per trumpą laiką visko spėjo išsiklausinėti, kas ir kaip. Na maždaug kokia situacija ir taip toliau. Bet vėliau jai gimė tokia juokinga mintis, kad padavėjo paprašė , kad tas pakviestų savininką, bet jam pasakytų, kad atėjo žmogus, kuris nori pirkti šį restoraną. Taipogi papršė kavos ir kad darbuotojai apleistu restoraną, nes kuriam laikui jis bus uždarytas.. Sudiragavusi viską, kol jo laukė, nusivilko savo palatą kurį padėjo ant kėdės ir sulaukus savo kavos ėmė ją gurkšnoti. Darbuotojams išėjus net pati sau nusišypsojo. Na tai pasikedeno plaukus, pasitvarkė savo suknelę, o aukštakulniai jai net grakštumo pridavė, išryškino jos kūno linkius. Nu tai stovėjo Isa nusisukusi į nugarą į Enzo kabineto duris. Grožėjosi nuostabiu vaizdu pro langą. Rimtai iš čia tik ir galima įsimylėti Paryžių.
Back to top Go down
Lorenzo Emilio Santana

Priority : Success usually comes to those who are too busy to be looking for it
Posts : 247
Name : KEMPINIUKAS PLAČIAKELNIS ☽

Lorenzo Emilio Santana

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Mon Jan 14, 2019 5:10 amDabar čia taip pats taip paprastai susimąstė, ko vapšie jis čia šiandien tam restorane pasirodė, nes nu peržiūrėt tuos popierius galėjo ir namuose, ar tiesiog jis tokiu būdu skubėjo sugrįžt į savas vėžes.. Juokingai jis realiai atrodė ir tam kostiume ir aplamai, nebuvo tikrai nusiteikęs dirbt, o dar ir tie kasdieniniai košmarai kurių niekaip vyras neatsigina. Rimtai gal žmogų sąžinė graužia, beviltiška, kad dar vis bando save įtikint, jog tikrai ne jis vienintelis tų problemų kaltininkas. Spėjo visą kaltę ir ant tėvo suversti, tiesa, bandė tam prisiskambint po tokio ilgo laiko, bet matomai nereikalingas, jeigu norimo pokalbio su tėvu taip ir nesugeba išgaut. Velniop, užsidarys visai savyje, su geriausiu draugu nebent pasikalbės, bet ir taip kiekvieną dieną žlugdo pats save, net gėda jau ir draugui ką sakyti, net jeigu jis vienintelis žmogus kuriam tikrai ne vienodai. Su tokiom mintim čia jis užlagino į vieną žodį žiūrėdamas, dėmesį nuo dokumentų sugebėjo atitraukti tik kabinete pasirodęs padavėjas, kuris užsiminė, kad jo laukia kažkoks žmogus, kuris susidomėjo šiuo restoranu. Suraukęs antakius nepagavo kampo iš kur čia kažkoks pirkėjas atsirado, bet kita vertus.. neskambėjo kaip bloga mintis, gal jeigu Enzo parduotų šį restoraną, galėtų ilgesniam laikui išvažiuot pailsėt, juk verslo reikalų jis visur turi, tik čia šitas restoranas toks kaip ir pagrindas, kuris jį dar laiko Paryžiuje. Pakilęs nuo patogios kėdės, persimetė keliais žodžiais su tuo padavėju, pasakė, kad tuoj pasirodys, ir dar čia kokią minutę tam kabinete praleido. Bandė sugalvot, kaip nepadaryt durno sprendimo, ką čia gali žinot, jei užplauks šitam imt ir parduot tokį verslą... nu ble, tikrai pelningas buvo, bet gi nieks per galvą neduos jei susižinos kiek gali už jį gaut, galų gale čia jau mandagumo sumetimai neatmest tokio pokalbio. Pagaliau išėjo jis iš to kabineto, užmatė šiaip visai netoli stovinčią moterį, iš pirmo žvilgsnio labai jau elegantiška pasirodė, tik pasimetė pats Lorenzo kai apsižvalgė, o žmonių restorane nesimatė. Rimtu veidu nusiteikęs atsikrenkštė, kad atkreiptų jos dėmesį.- Na ir kaip jums tas Paryžius? - pastebėjo gi, kad moteriškė turbūt geografijos mėgėja, o gal čia jam jos užpakalis gražus pasirodė, kad jis rimtu balsu tokį durną klausimą sugebėjo užduot. Nu nei apie biznį nei ką, bet ką čia, neskuba žmogus gyvent.
Back to top Go down
Manuela Moncada Santana

Priority : Pain and pleasure, like light and darkness, succeed each other.
Posts : 177
Location : Mexico /Paris
Accounts : Horacio
Name : Patrikas Žvaigždė

Manuela Moncada Santana

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Mon Jan 14, 2019 10:33 amKol laukė Lorenzo , Manuela dar spėjo pagalvoti, ar išvis gerai padarė čia ateidama, dar apsivilkdama tokia aptemta suknelę, pasidarydama koketišką makiažą , su kuriuo labai nepersistengė. Net tokiais kvepalais pasikvėpino į kuriu sudėti įeina afrozidiako. Na, o afrozidiakai kaip žinia 'uždega' ir padidina seksualinį potraukį. Manuela spėjo suprasti, kad vyrui jinai buvo neįdomi, joje Emilijus matė tik draugę su kuria leido vaikystę, paauglystę. Bet dabar Isa jo žmoną, ir kodėl jai nesugundžius savo vyro prieš pats skyrybas,  į pagalba pasitelkus kvapus ir savo išvaizdą kuria ilgą laiką slėpė gan po uždarais rūbais. Gal ir juokingai čia viskas atrodė, bet Moncada dar syki nusiraminus perskaitė jo siųstas sms. Kaip žinia girtas žmogus visada sako tiesą.
Kuomet išgirdo Lorenzo tokį gan įdomu, jei čia išvis galima pavadinti pasisveikinimą, vos nesusijuokė. Bet iš karto neatsisuko, gurkštelėjo kavos, tegul pasigroži jos užpakalių paskutinį kartą. Juokas ėmė mintyse, surimtėti prireikė keliu sekundžių. Tai pasisuko vos šonu , o subanguoti  plaukai sumesti ant vieno peties dengė merginos veidą. Šyptelėjo pati sau, padėjo ta puodelį ant stalo ir prabilo:
-Ne jaugi tu visada taip sveikiniesi su verslo partneriais, ar žmonėmis kurie nori kažką pirkti iš tavęs? - kone lediniu balsu pasakiusi jau galutinai atsisuko į vyrą ir pakėlė į jį šaltas it ledas akis. O nuo jos pačios net šaltis dvelkė. Visiškai jinai buvo pasikeitus, rodos nebeliko tos švelnios ir geros Manuelos.
Na va prie ko priveda santuoką ir meilė be atsako.
Back to top Go down
Lorenzo Emilio Santana

Priority : Success usually comes to those who are too busy to be looking for it
Posts : 247
Name : KEMPINIUKAS PLAČIAKELNIS ☽

Lorenzo Emilio Santana

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Mon Jan 14, 2019 10:52 amJie vienas kitą ganėtinai stipriai įskaudino, tik Manuela matyt nepagalvojo, jog Lorenzo visgi nėra dzin, bet gerai, kažkaip net ramiau, jeigu ji ir toliau apie jį turės susidariusi tokią nuomonę, kaip apie jį galvoja jau neaišku kiek metų. Pačiam vyrui nedaeina, kodėl žmona tiek ilgai jį kentė, jeigu jis toks ir anoks. Vienu žodžiu žmonės daug klaidų padarė, skyrybos buvo skaudžiausia dalis, bet taip matyt bus geriausia, per juokinga būtų žmogiškai kalbėtis kas su jais negerai, gi jų santuoka ne iš tų, kuri po truputį sugriuvo, o tokia, kurios gal jei nebūtų buvę, viskas dabar būtų kitaip. 
Kažkaip kai tą moterį pamatė, toks jausmas susidarė, kad iš naujo alkoholis pystelėjo į smegenis, bet gi dar ne toks debilas, kad kabintų pirmą pasitaikiusią, kuri tipo šiuo restoranu susidomėjo. O gal bendriau ir debilas? Žiūrėjo į jos užpakalį kol tamsta sugalvojo atsisukt, tai net susimėtė žmogus, kai susivokė, jog čia jo žmona. Nu va, rimtai per daug laiko gyvenime praleido vertindamas svetimas, kai prie savęs visada turėjo tokią.. 
- Ką tu čia darai? - net neatsakė į jos klausimą, o uždavė savąjį, žiauriai nepatenkintai suraukdamas antakius. - Apstaugei visus žmones, kad visi išėjo, ar kaip čia? - dar vieną klausimą uždavė žengdamas žingsnį link jos. Cirkas čia be pinigų, bet specialiai dar apėjo aplink ją, nužvelgt spėjo, na, rimtai neatpažino Manuelos, nepagavo kampo nuo kada čia ji taip puoštis pamėgo, visada gi tokia paprasta buvo. Rimtai pasimetęs jautėsi, bet kai koks debilas galiausiai mostelėjo ranka į staliuką, net kėdę patraukė, kad tik dama prisėstų. Pats pasijuoktų iš savęs, bet kad jau čia visai graudu.- Tai prisėsk, papasakosi, ką čia veiki.- nusišypsojo tiesiai jai į akis, ta prasme, ne į papus, o į akis, rimtai žmogui abydna pasidarė, kad turi su ja bendraut vos ne kaip su kokia nepažįstama. Tačiau plius minus nujautė, kad ji per tas kelias dienas taip pasikeist negalėjo, na, nebent jai rimtai protas pavažiavo.. bet čia greičiausiai ir buvo dėl to, kad Enzo visai naktimis neužmigtų.
Back to top Go down
Manuela Moncada Santana

Priority : Pain and pleasure, like light and darkness, succeed each other.
Posts : 177
Location : Mexico /Paris
Accounts : Horacio
Name : Patrikas Žvaigždė

Manuela Moncada Santana

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Mon Jan 14, 2019 11:31 amMeluotų jog sakytų , kad jai nejuokinga visai vyro reakcija. Dar ir kaip. jei juos čia kas filmuotų, tai Manuela dar po skyrybų kaip dovaną šita filmuotą medžiaga atsiustų jam , kad į save tokį gražuolį pasižiūrėti galėtų. Na ir bent jau va ex žmona prisimins vis įsijungęs įrašą. Galvojat jai pasimaišė protas? Na jūs teisus, šitai jau ilgą laiką važiuoja protas. Ne . nu šiaip yra abydna kai jos vyrą gali turėti kitos, o ne ji pati juo džiaugtis. O dar mantai šitas papacitas nepatenkintas jos maloniu vizitu. Juk atėjo Isa su taiką. Net pasipuošė, kad ilgai išliktų jo atminty. Kad dar labiau jį sąžinė imtu griaužti. Kad šis kūnas kuris galėjo priklausyti jam visą tą laiką, greitai gali džiaugtis kitas vyras.
Pasijuoktų šiaip dabar, bet moters veide net lūpų kampučiai nesukrutėjo kai jis dar apėjęs nužiūrėjo Manuela ir nusišypsojo merginai į akis, nu ok ar į papus, ar į visas keturias akis.Nesvarbu. Dar mat ponas jai ir kėdę atitraukė.
-Tik nereikia vaidinti džentelmeno - daugiau nieko nesakydama,nežymiai pavartė akis. - prašyčiau - dar staiga pridūrė su ironija balse. Atmetė banguotus plaukus ant nugaros , na bet vis tiek žengus žingsnį it kokia pantera priėjo prie pat Lorenzo, pažiūrėjo jam į akis kone gundančiu žvilgsniu prisėdo ant kėdės, susikėlė koja ant kojos. - Atėjau pasakyti, kad šiandien vakare , gal ankščiau advokatas atneš skyrybų dokumentus , jose viskas aiškiai surašytą - prakalbo jos raudonos lūpos - be to, aš pasirašiau ir dar šiandien išvykstu iš Paryžiaus. - gan aiškiu balsu sukalbėjo Manuela, rimtai lyg kitas žmogus jinai būtų. Pačiai keista, kad taip dar laikosi.
Back to top Go down
Lorenzo Emilio Santana

Priority : Success usually comes to those who are too busy to be looking for it
Posts : 247
Name : KEMPINIUKAS PLAČIAKELNIS ☽

Lorenzo Emilio Santana

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Mon Jan 14, 2019 11:56 amVisa šita situacija jam pačiam jau priminė kažkokį spektaklį. Sugriuvusio teatro. Bet nu tikrai. Kada jiems atsibos skaudint vienas kitą? Turbūt po skyrybų, kai tada jau tikrai nebesimatys. Na mandagumo tikrai šiaip Lorenzo nestokojo, taip jau išauklėtas buvo, neesmė, kad žiūrėdamas į ją prisiminė tas visas žinutes. Graudūs jie aplamai, nes pats Santana gali garantuot, kad jai ne ką mažiau skaudu buvo po visų smskių, ir tą naktį, ne jis vienas verkė kaip mažas vaikas. O čia vat matai, dar Manuela pasirodė, kai jis mažiausiai tikėjosi ją nors dar vieną sykį pamatyt. Net nežino, ar labiau skauda matyt ją po visko kas nutiko, ar suvokt, kokią undinę prapiso kai gaudė kitas žuvis. Juokas juokais, net susikaupt žmogui nesisekė, pasikasė tik sprandą ir nusijuokė, tipo haha kaip juokinga, nors nebuvo čia ko juoktis. 
- Man vaidint nereikia, mieloji.- suprask čia dabar kaip nori, tik pradėjo kandžiot lūpą, kai čia jinai bandė jam suknist protą su tuo paturbintu prisėdimu. Galiausiai pats krito į kėdę, pizdum, net nepritraukė jos kėdės, reikia jam susikaupt, kad galėtų bendraut su ja lygiai taip, kaip ji su juo dabar bendrauja. Tos sekančios naujienos tai jam vapšie nepatiko, apsižvalgė dar tyčia, lyg vienu momentu norėtų parodyt, kad jokio susidomėjimo jam nekelia tas jos advokatas, advokatai, ar dar kažkoks debilas kuris padės jiems nutraukti santuoką.- Mmm, nereikėjo vargintis.. būtų maniškis pas tave užsukęs, kam čia dabar reikėjo ateit, viską būčiau padaręs paprasčiau. Bet kaip nori.- skausmingi pačiam buvo tie jo paskutiniai žodžiai, nu va, dar kartą nusišypsojo kai visiškas prietranka, atrodo nori paleist ją, bet nenori, kad jinai išeitų. Ot logika ane, nėra čia jokios logikos. 
- Tai žinoma, kur tu gi nepasirašysi.. ta prasme, pati užsimanei skyrybų, tai net man nėra keista, kad pasirašei. Geros kelionės.- pokalbis tai kai iš kokio košmaro jam čia buvo, bet ar jis nusileis jai? Aišku, kad ne. O dar žodis, tai vapšie iš tos jos elegantiškos suknelės nieko neliks, if you know what i mean.- Bet va, kaip negerai, kad taip negražiai viską užbaigėm.. na, aš tikrai, būtinai, pasirašysiu tuos dokumentus, nes pats greitu metu ruošiuos kraustytis iš Paryžiaus, ieškosiu laimės kitur.- pradėjo jau protą pist jai, patikrins gi vis tiek, ant kiek ilgai ji čia įsivaizduos esanti kažkokia ledo karalienė, nu blemba, juk ledas ne amžinas dalykas yra. - Nori kavos gal? ar šampano, atšvęsti naują gyvenimo etapą? - pzdc jau patį paėmė juokas, turbūt jam su galva iš tikrųjų nėra gerai, bet laikėsi nesusižvengęs, nu gi džentelmenas, nesijuoks į veidą, kol dar jinai jo iki galo neišprovokavo.
Back to top Go down
Manuela Moncada Santana

Priority : Pain and pleasure, like light and darkness, succeed each other.
Posts : 177
Location : Mexico /Paris
Accounts : Horacio
Name : Patrikas Žvaigždė

Manuela Moncada Santana

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Mon Jan 14, 2019 12:37 pmGalvojat cirkas be pinigų? Na realiai taip ir yra. Manuela atėjo čia tik jį paerzinti, pažiūrėti kaip šitas jos gražuolis į viską sureaguos. Bet kaip pastebėjo, kad Enzo rimtai neteko amo. Užsidėjo net sau pliusą mintyse, o tada pagalvojo ar jis susilaikytų savo žmoną pamatęs tik su apatiniais ar išvis nuoga. Nu jau įdomios mintys jai pradėjo lysti į galvą. Tvardėsi, kad nepradėtų šypsotis kai visiška pamišėlė. Nes na ji nekalta, kad turi tokius iškilimus, kurių vyras iki dabar nepastebėjo. Tai čia tiktu perfrazuota  frazė:  jei ne vyras žmoną, tai žmoną vyrą. Na suprantant apie ką. Dar tik rytas, o jau va kokios mintys pas Isą galvoje sukasi. Gražu tiesiog. Tik šiuo metu mergina negalėjo numatyti, kas dedasi vyro galvoje, o tuo labiau tarp kojų, nes šis atsisėdo. Tai Manu pasirėmė delnu smakrą ir įsmeigė į vyrą savo akių žvilgsni. Na sakoma, akys sielos veidrodis ir jos niekada nemeluoja. Kad ir kokia dabar šaltą Manuela vaidintu, užtektų tik jai gyliau į akis pažiūrėti ir suprastumėt, kad jinai dar vis myli Enzo ir niekada jo nenustos mylėti. Tik ši šalta kaukė dabar jai padeda nepaslysti. Skaudu buvo pačiai kalbėti kaip ir jo klausyti. Matyt po tu skyrybų Manuelos širdis vis tiek šauksis Lorenzo. 
- Na man nebuvo sunku. Kai skyrybos abipusiu sutarimu tai išskirs per savaite, ar dar ankščiau - ramiai pasakė dar akimis perbėgo per jo veidą - Ir dar kol nepamiršau, po skyrybų taipogi liks man pusę šio restorano , tad mielasis teks kas nuo karto susitikti - tai sakant net akys jos sužaibavo. Kuomet šis pasakė kad ir pats išvaro iš miesto, jokiu emocijų neparodė , bet šiam pasiūlius šampano, vos kilstelėjo lūpų kampučius - Kavos jau gėriau, bet šampano išgerčiau, kad kelelis tau nedulkėtų - toliau vaidino susikurta tos ledo karalienės įvaizdi.
Back to top Go down
Lorenzo Emilio Santana

Priority : Success usually comes to those who are too busy to be looking for it
Posts : 247
Name : KEMPINIUKAS PLAČIAKELNIS ☽

Lorenzo Emilio Santana

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Mon Jan 14, 2019 1:04 pmTai jis vienu momentu irgi pagalvojo, kad jos pasipuošimą dar galima pateisint.. nu ok, moteris, ir panašiai. Bet taip juokingai, tačiau žiauriai mielai pasirodė tas faktas, kad jie šitam restorane visiškai vieni. Vyro tas žiauriai mielai tai irgi turi visai kitokią reikšmę, bet nu ok, pats čia prieš pora dienų pašovė prievartautoją, kad tik nors pats dabar tokiu netaptų. Prisiminė čia taip staigiai ir draugo žodžius, atsiduso net, matės, kad ir šitas baisiai pasimetęs, nes jį mintys ir Manuelos pasirodymas žudo iš vidaus.
- Kuo greičiau, tuo geriau.- pamerkė akį, realiai tikrai Santana keistas žmogus buvo. Viduje dėjosi vienas, o pats, išorėje apsimetė visai kitokiu žmogumi. Tik jau nesusilaikęs nusijuokė kai ji užsiminė apie puse restorano, tai bent kokia ironija, apie tą jos dalį jis buvo užmiršęs. Nu žinot, visą tą laiką ji neatrodė jam tokia, kuriai pinigai ar verslas rūpėtų. Klydo matyt.- Nesirūpink, man atrodo retai aš čia lankysiuosi, galėsi susitikinėt su mano žmogumi, kuris už mane reikalus čia tvarkys.. - ir vėl tokia sukta šypsena, meluoja ir neraudonuoja, profas tiesiog, tai jau tyčia dar sykį ją nužvelgė, bet godžiai taip, kad ta ledo karaleva pati iš vidaus ištirptų. - Nuostabu, tuojaus.- prikandęs lūpą sugrįžo prie jos akių, kilstelėjo abu antakius ir gudriai šyptelėjo, rimtai kai apsinešęs kažkoks, net nesivargino padavėjo šaukt, nerėkalos gi, ne Manuelos mados. Tai atsistojo, nuėjo, ir parėjo su keliom taurėm ir bonke šampano. Kažkokia ironija su žmona švęst jų artimiausias skyrybas, bet nu ko gi jis dėl jos nepadarytų, gerbia labai;) 
- Šiaip neblogai atrodai, net nepasakyčiau, kad prieš pora dienų tau taip skaudėjo. Bet suprantu tave.. suprantu.. pinigai visas žaizdas išvalo.- nu čia įžeidė biškį ją nejausdamas, bet tokiu ramiu balsu kalbėjo, kol tą šampaną papilstė. Paskui prisėdo į tą laisvą kėdę, kilstelėjo taurę į jos pusę.- Į mano sveikatą, ir į tavo laisvę.- jau jo tostai tai pizdec, bet net nesusidaužė su ja, tiesiog netrukus ėmė ir per kelis gurkšnius išgėrė tą šampaną. Tik dabar prisiminė, kaip jis šampano nekenčia, bet ką darysi, kartais reikia pasiaukoti.
Back to top Go down
Manuela Moncada Santana

Priority : Pain and pleasure, like light and darkness, succeed each other.
Posts : 177
Location : Mexico /Paris
Accounts : Horacio
Name : Patrikas Žvaigždė

Manuela Moncada Santana

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Mon Jan 14, 2019 1:39 pmKad vieni tai faktas,bet tik dėl to kad galėtų ramiai, kaip civilizuoti žmonės pasikalbėti akis į akį, be pašaliniu ausų ir akių.  Svarbiausia, be rėkimu ir isterijos. Susivokė, kad jinai tokia tik per jį tapo. Dabar Isai tikrai reikia atsigauti, pailsėti nuo visko, nuo pačio Lorenzo ir paskui kabintis į gyvenimą, kad ir kaip sunkų būtų be Enzo gyventi. Šiuo metu Manuela kai kokia mazochistė save žudė iš vidaus. Širdis ėmė greičiau plakti, bet ramiai kvėpuodama bandė nuraminti kylančias emocijas, net verkti vėl norėjosi, bet ir to negalėjo. Per daug Isa išverkė, kad dabar apsižliumbtų. Na gal grįžus namo venų nepersipjaus, bet tikrai norės prigerti migdomųjų ir užmigti , nors jos skrydis  vos už dešimt valandų. O gal kur Venecijoj nusiskandins? Bus matyt. 
Lorenzo žodžiai neglostė, kaip ir visas jo elgesys visą tą laiką iki šios akimirkos, kai vyras nebesugeba atitraukti akių nuo savo žmonos. Tai jai net patiko. Įsikando net į vidinį skruostą, kad nesijuoktu, nors norėjo. Bet kažkaip nebuvo jai juokinga. Tik viena, Enzo matyt šita situacija primeną juokinga komedija. - Hmmm - tik numykė , atsilošė kėdėje, kad tas gražus vaizdas atsiverstu prieš vyro akis . Kuomet šis pasakė , kad retai čia bus, mintyse net sau pasakė 'kur gi ne'  - ak, kaip apmaudu, bet ką jau darysi, verslas yra verslas. Nesakau, kad aš čia irgi  busiu kiekvieną dieną. - kaip jis su ja, taip jinai su juo. Galvojo tas jo žvilgsnis ja paveiks... Prffff naivuolis... Bet na meluoja pati sau, aišku, kad kraujas užkaito, bet neišsidavė. Tik jam nuėjus, astsikvėpė. Nu Pize kai sunku, nors imk ir užsikark jam ant kaklo pirmą ir paskutinį kartą . Tai kol jis ten rinko šampaną, Manuela dar ir suknelę spėjo pasitaisyti. Nu jei žaisti tai iki galo. 
Išgirdusi jo žingsnius surimtėjo. Na ir komplimentas čia toks jai juokingas atrodė - Ačiū - padėkojo. Naivuolis galvoja, kad Isa taip lengvai viską pamiršo - neskaudėjo ? - perklausė taip ramiai, visai ne ta Manu kuri jau būtų užstaugus - Tai, kas neužmuša, padaro mus stipresniais, juk taip sakoma. Ar ne ? - visai nuignoruodama jo žodžius apie pinigus pasakė, kad negalvotų jog jie žodžiai dar gali ją labiau įžeisti. Tai pirštai apglėbė taurės kojelę ir akis nukreipė į burbuliuojantį geltoną skysti. Kreivai net šyptelėjo, nu rimtai kažkokia tai ironija. Pakėlė čia taip gražiai ta taurę - O aš pasakyčiau, už nauja pradžia - čia taip šovė ir vos gurkštelėjo šampano ir pastatė taurė atgal. Taip netikėtai pakilo iš vietos žiūrėdama į vyrą - na ką turbūt aš jau keliasiu - pranešė ir vos pasilenkus, išrietus kiek užpakaliuką vyrui prieš akis  ėmė siekti savo palto ir delninės.  Nu debilė konkrenti.
Back to top Go down
Lorenzo Emilio Santana

Priority : Success usually comes to those who are too busy to be looking for it
Posts : 247
Name : KEMPINIUKAS PLAČIAKELNIS ☽

Lorenzo Emilio Santana

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Mon Jan 14, 2019 2:04 pmLorenzo pačiam norisi juoktis, tik neaišku, ar tas juokas būtų per ašaras, ar toks ironiškas, kai bepročio kokio. Rimtai norėjo pasakyt jai, kad nebūtina šitaip stengtis jai atkreipt jo dėmesį, nes Emilijus pats nejausdamas jai kažką pajautė dar tada, kai ji jam papų prieš akis nekišo. Viską dabar pasvėrus ir apgalvojus, nu Manuela rimtai čia gal siekė, kad jis ją ant to stalo patvarkytų, nes šiaip nebuvo psichologas, bet kaip kitaip paaiškint jos pastangas. Tipo gal pamint jo vyriškumą norėjo, parodyt, ko neteko, bet gi kai baigsis tas jo mandagumas, jau Santana pas ją nieko nebeklaus, padarys, apie ką galvojo kelias dienas 7/24 ir basta. Įdomu realiai, kam tada labiau skaudėtų, jeigu čia po kokio netyčinio prikolo jis jos žinutės turinį pacituotų. Hasta nunca. 
- Nu jo. Kažkaip taip sakoma.- kreivai šyptelėjo, pasistengdamas dar čia laikytis, nu ble sunku, provokuoja žmogų jo pačio erdvėj. Na, dabar ir jos erdvėj... bet pagaunat. Darbe jis visada jaučiasi saugus, o čia vėl jaučias kaip koks išskydęs pacanas. Kur tas jo rimtumas dingo, pats nežino, tas Isos buvimas šalia jį čia kažkaip nesveikai veikt pradėjo, nes atrodo ir gera ir skaudu vienu metu. - Mhm.- sumurmėjo jis čia, pats pradėjo jau į taurę žiūrėt, nu blemba, kaip koks tiksintis laikrodis sėdėjo, kur niekada negali žinot, kada išmuš tam tikra valanda.. - Tai jo, turbūt jau keliauk.- vėl juokingai nuskambėjo toks jo paraginimas, ir kažkaip pats net pakilo iš savo vietos, pažiūrėjo paskutinį sykį į jos užpakalį, nes blet daugiau nieko jinai jam neparodo, ir nuvarė į savo kabinetą. Tik įžengęs užtrenkė duris, krizent pradėjo kai koks nenormalus, bet tas krizenimas toks biškį psichinis buvo, nes ir rėkt ir verkt vienu metu norėjos. Šakės rimtai jau Lorenzui, durnynas jį mielai priimtų, nes jei normalus būtų, tai jau sugalvotų eit dirbt, bet ne. Kažkaip prieš jo akis stojo ne Manu subinė ir ne papai, o tas šaltas žvilgsnis. Tai žiauriai greit apmąstė visus "bet, kodėl, kaip, ai px", na, ir tikriausiai rimtai dar jis neišsipagiriojo, nes čia taip staigiai nėrė per duris, kol jinai dar neišėjo, ir jau net nežvengdamas priėjo jai iš už nugaros, truktelėjo už rankos jau pats kai tas blet užpuolikas, ir įsisiurbė jai į lūpas priremdamas žmoną prie stalo. Pati kalta nu, pas jį nervų sistema ne geležinė, vapšie jau jis tokios gal nebeturi.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   


Back to top Go down
 

Restoranas eifelio bokšte

View previous topic View next topic Back to top 
Page 6 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Eifelio bokštas-