Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Restoranas eifelio bokšte - Page 7

Share | 
 

 Restoranas eifelio bokšte

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AuthorMessage
avatar

Priority : Pain and pleasure, like light and darkness, succeed each other.
Posts : 115
Location : Mexico /Paris
Accounts : Horacio

Manuela Moncada Santana

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Mon Jan 14, 2019 3:38 pmDabar Manuela net siela velniui parduotų, kad sužinotų ką Lorenzo dabar galvoja. Kaip jis jaučiasi. Bet Manuela buvo įsitikinus, kad Emilijus siaubingai yra sutrikęs. Nejaugi tos jo sms, kurias rašė girtas, buvo ne šiaip sau? Bet turbūt Manu jau net rodėsi, kad Enzo kažką jai jaučia. Galbūt net ja myli.Na tai tikriausiai ir tai ne tiesia. Nes tas žmogus nieko negali jausti. Net meilės. Visas tas pokalbis ne daugžodžiaujant , juokino moterį. Matomai Isa ant tiek išprotėjo, kad jau jai dzin ką Enzo apie ja pagalvoja ir galvoja toliau. Palinksėjo dar galvą į jo žodžius taip ramiai. O viduje net leipo iš juoko. Tik šiam ją dar syki nužvelgus ir išėjus.. Pati nusijuokė, nes jau tverti negalėjo. Tai apsivilko paltą sau neskubėdama, apsižvalgė dar po šį prabangų restoraną ir pasisuko eiti. Kai staiga vyras ja prisitraukė prie savęs ir įsisiurbęs į lūpas atrėmė į stalą. Neskubėjo Isa vytis rankomis Enzo kaklo, tai įsirėmė delnais į stalą, sulenkė viena koja per kelienį tuo pačiu perbraugdama jam  per jo koja.. Mirė viduje kaip norėjo atsakyti į jo bučinį, bet jos lūpos buvo it mirusios, šaltos. Viena ranka lengvai pakilo ir uždėjo delną jam ant krūtinės ji nuo savęs pastūmė. Dar net antausį trenkė jam. Pati stebėjosi savimi. Tai pakraipė biški lūpas čia įvertino jo laižeką, nu nieko blatno. Dar pirštais persibraukė per savo lūpas ir nusijuokė užvertusi galvą. Nu tai dabar suprask ją kaip nori. 
- Gera tavo pagarbą - ironiškai taip numykė pasiėmė delninę kuria pasikišo po pažastimi ir eidama nusimovė vestuvinį žiedą. Paėmė jo ranką ir įdėjo jį jam į delną. Dar syki pažvelgė jam į akis ir dviem pirštais suėmusi jo smakrą gan grubiai prisitraukė jo veidą prie savęs ir pabučiavo jį pati taip, kad šis gyvenime nepajėgtu šito bučinio užmiršti. Nes tas bučinys buvo tikras ir iš meilės .
- Sudie, Lorenzo -tarusi dar nuo jo lūpų nuvalė raudonus lūpų dažus. Širdis net pasruvo krauju, bet atradus jėgų savyje apsisuko ir apleido restoraną , o vėliau ir patį Eifelio bokštą.
Back to top Go down
avatar

Priority : Success usually comes to those who are too busy to be looking for it
Posts : 93
Name : Simona ☽

Lorenzo Emilio Santana

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Mon Jan 14, 2019 4:05 pmAr taip ar taip šiti santykiai sugriuvo, kai jis išsipagiriojęs tas žinutes perskaitė. O dar paskui draugas papasakojo, ko pats neprisiminė, kai jau komos būsenoj buvo.. realiai, žinoma, kad prisiminė, kažkur atmintyje kuo puikiausiai įstrigo jos kiekviena smskė. Nu nebuvo jis dramatiškas žmogus, puse gyvenimo nieko į galvą rimtai neimdavo, dabar tik pats savęs nesuprato. Nesiruošė jis čia realiai jos ant to stalo užsiverst, bet tyčia taip pasielgė, o norėjo pažiūrėt, ar jai tikrai nusišikti ant visko, ar jis čia vienintelis dabar toks kaip durnelis jaučiasi. Pasimiršo tom keliom sekundėm, vapšie kas čia per laikai atėjo Enzo gyvenime, kad jam ne kažkokius sukilusius hormonus patenkint reikėjo, o skausmą širdyje nuramint. Bet ble, vietoj to sulaukė atstumimo ir pliūškos per veidą. Net neliko čia jis šokiruotas, bet tokio grynai sad katulio veidu į ją žiūrėjo, persibraukė ranka per tą skruostą, suvaidindamas kad ble skaudėjo, nors nifigą, nu jam jau gal po šiandienos nieko neskaudės.
- Tu nenori pagarbos. Tiek to.- ne nu rimtai jis jau jos neatpažino, tai čia taip nusivylusiu balsu pasakė, dar žengė žingsnį atgal nuo jos, o tai pats nesupranta, vos tik jis sugalvoja kažką nuoširdesnio padaryt, Manuela kerta jam dvigubai, lyg norėdama, kad jis jos neapkęstų. Nu negalėtų taip, nes kai pagalvoja blaivesniu protu - nėra dėl ko, tiesiog jam kaip tam asilui, reikėjo dar vieną sykį įsitikint, kad rimtai, vsio, skyrybos, nes čia nieko nebus. Na, dabar jis jau normaliai atsigavo, kai ji jam tą žiedą sugrūdo į delną. Pavartęs jį tarp pirštų, susivokė, kad neverta čia daugiau žaist, nu kam gi, kaip kokie maži vaikai. Nori jinai tų skyrybų - tai ir gaus, tegu tik tas jos advokatas pasiskubina, nebent nusižudė kur pakeliui, kad taip užtruko, jobanas santuokų gadintojas:)
Spoksojo į tą žiedą, ir pyst Manuela prieš akis. Vyras ant kiek buvo susikaupęs, net nepastebėjo kaip čia jinai taip staigiai sugalvojo apverst visą situaciją aukštyn kojom. Atsitraukt tai neatsitraukė, bet į bučinį irgi neatsakė. Tyčia kaip medis pastovėjo, kol ji pati nuo jo pasitraukė. Juokas juokais, bet suraganėjus ta Manuela jam pasirodė, nebeliko net tos, su kuria jis vaikystėj taip puikiai sutarė. Pizdum, vaidina čia kokią verslininkę, ponią, ar dar bala žino ką, nu tegu, bet jau į jos žaidimus tai jis tikrai nebesivels. Neliko nei pykčio širdyje, nu gal tik tas negalėjimas iki galo nusiramint, bet dabar jis tikėjo, kad ta jo kelionė puikiai jam padės pasimiršt, nes čia dabar jis po ilgo laiko prisiminė, kas buvo toks prieš tuos visus sukilusius jausmus. Buvo šūdžius, toks ir bus, tik dabar niekas jam proto nepis, nes žmogus turės tą savo laisvę.- Laimingai.- sumurmėjo galiausiai giliai atsikvėpdamas, o paskui vėl sugrįžo į savo kabinetą. Šimtą gramų įkalęs, dar patikrino ką reikėjo, sutvarkė ir tą problemikę kurią Manu padarė, kai trumpam restoraną uždarė, ir paskui po kokių kelių valandų išvažiavo namo
Back to top Go down
 

Restoranas eifelio bokšte

View previous topic View next topic Back to top 
Page 7 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Eifelio bokštas-