Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Apžvalgos aikštelė - Page 2

Share | 
 

 Apžvalgos aikštelė

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: Apžvalgos aikštelė   Wed 16 May - 17:37


Naelis, kad ir kaip stengesi slepti savo emocijas, buvo atviras kaip knyga. Verslo susitikimuose jis sugebedavo uzsideti ta kauke, visuomet atrodydamas profesionalus, atsiplaidaves, zinantis savo verte ir tai, ko nori. Priesais grace visu tu metu patirtis tiesiog isgaravo. Anksciau nuo jos nieko neslepe, tad ir dabar nesugebejo to daryti. Kunas, mintys... Viskas grizo i ta pacia stadija, kaip ir pries penkis metus, kai jis trosko visa savo esybe atskleisti savo jausmus jai. Ir nors dabar ir siausesi tos minties, i viska akivaizdziai reagavo lyg uzgautas vaikas. Viduje kovojo pats su savimi, neapsispresdamas, ko labiau nori. Jos nekesti? Iskaudinti? Tiketi ja? Vel myleti? Kad ir kaip tikino save, jog tai neimanoma, zinojo, kad niekada nesugebejo pilnai uzgesinti tu jausmu jai. Kitos moterys, nusprendusios ryte ilgeliau uzsilikti jo lovoje, ji tik erzindavo. Pora kartu teko nakvoti ofise, kad tik nereiktu grizti i savo lova, kurioje karaliavo 'ne' nesuprantanti jaunikle. Kiek kartu turejo siusti savo jauna asistenta i nepatogia pozicija, bandant isprasyti pusnuoge dama is jo namu. Apgailetina. Pats zinojo, kad tai apgailetina, taciau sustoti negalejo. Nes vos tik sustodavo, vos tik uzmerkdavo akis ir aplinkoje vel isivyraudavo tyla, jis vel pamatydavo ja.
Vizijos virto realybe ir stai Grace stovejo priesais ji, tokia pasikeitusi, taciau tuo paciu tokia pati. Ir jis nesidziauge tiek, kiek butu norejes. Taciau nepajege ir pykti.
-Grace, liaukis... - issunke tyliu balsu, abi rankas panardindamas i savo plaukus, o akis gedingai nusukdamas kazkur salin.
Kuo toliau klausesi jos istorijos, tuo labiau ji vimde. Daresi koktu galvojant apie ta vyra ir visa tai, ka jis ateme is jo. Ateme is ju. Jo paties akys pasidare stiklines, taciau jis mintimis vis grudo liudesi i tolimiausia savo sirdies uzkabori. Mane, jog jam nebebuvo cia vietos. Juk zadejo sau, kad daugiau del tos moters nebesikankins... Ak, kaip naiviai jis klydo.
-Nesvarbu. Dabar tai nebesvarbu. - trumpai tarstelejo, jausdamas, kad jei kalbes ilgesniais sakiniais, prades rekti.
Pyktis ir adrenalinas atslugo, beviltiskumui apgaubiant jo pecius. Pajuto perstejima kazkur ties krumpliais, tad tuoj pat pasitryne juos sveikaja ranka, dairydamasis, kur save padeti. Ji priartejo. Pakankamai arti, kad jis po zingsnio galetu ja paliesti. Nepakankamai, kad vel ja apglebes, galetu jausti jos siluma. Viduje kazka taip spaude, kad rodes tuoj uzdus nuo deguonies trukumo. Bijojo ikvepti, kad nepradetu klykti ar, dar blogiau, asaroti. Todel ir tvardesi taip bukai, negaledamas isgvildenti nei vienos racionalios minties.
-Jis pavojingas vyras. Pasielgei taip, kaip tuo metu tau atrode geriausia. Suprantama.
King'as kalbejo taip kapotai, lyg destytu bylos faktus, neturincius su juo nieko bendro.
Back to top Go down
Michéle P. Liveres

Priority : You may have spilled the gasoline, but it was I who struck a match.
Posts : 1829
Accounts : TIMOTHÉE TOBIAS BILODEAU,
Name : #mažoras#g/au#brovilė

Michéle P. Liveres

PostSubject: Re: Apžvalgos aikštelė   Wed 16 May - 18:40Koks Naelio gyvenimas buvo po jos, Grace tik galėjo įsivaizduoti.. Pačiai buvo nepyragai, ką ji jau sugebėjo net ir Naelui paaiškinti. Po trijų metų įkalinimo, ištrūkusi iš savų grotų, Grace tarsi žvėris griebė viską ką tik galėjo iš gyvenimo. Tiek daug užslieptos neapykantos ir skausmo.. Tai negalėjo privesti prie kažko gero. Įsikibusi į vakarėlius, alkoholį, jaunus vyrus, mergina stengėsi užslėpti tą tuštumą. Jau net iš tikro nebuvo svarbu kada ir su kuo, svarbu tiesiog, kad būtų it tiek. Vienintelis dalykas, kuris ją išgelbėjo nuo visiško degradavimo tai bandymas grįžti namo pas savo šeimą, kurios realiai nebelaikė tokia nuostabia šeima, kaip jie patys save laikė ir visiems pasakojo. Tėvų verslas ir jų partneriai buvo apsupti didžiūlio melo burbulo, kartais Grace norėjo išrėkti visą tiesą, bet.. Bijojo, kad bus nubausta. O kur ji eis, kai tėvas išmes iš namų ir jos nebeišlaikys? Humphrey nebepasitikėjo savomis jėgomis taip, jog tikėtų, kad gali išgyventi šiame pasaulyje viena. Kalbant taip atvirai, vyras daug nepasakė. Nieko bent jau konkretaus, merginai atrodė, kad tiesiog kalbėjo jis tam, kad kalbėti. Sekundei sudvejojo ar jis iš vis jos klausosi dar. Ji taip troško, kad jis ją apkabintų ir pasakytų, kad viskas gerai, bet nebus. Ką tik taip suprato. Ji gali pačius nuoširdžiausius žodžius Elijui sakyti bet tai nieko nekeis. - Jeigu suprantama, kodėl negali žiūrėti man į akis, kai aš kalbu? - rimtu tonu paklausė. - Tu sakai, kad supranti, tačiau ir ne tuo pačiu metu. Manai, kad tau vienam buvo skaudu, kad tu labiausiai likai įskaudintas. Bet tu bent turėjai kitus tuo metu. O aš buvau viena. Net mano šeima mane paliko. - gyliai įkvėpė oro, nes pajuto kaip paskutiniai žodžiai norėjo traukti kylantė graudulį. - Atleisk, kad sutrukdžiau tavo laiką. Turbūt turi  kai ką svarbersnio. - paskutinį kartą pažiūrėjo į vyrą ir pasitraukusi nuo turėklų nužingsniavo išėjimo link.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: Apžvalgos aikštelė   Wed 16 May - 18:48


Merginai isejus jis dar ilgai tylejo. Tik jai dingus pagaliau galejo giliau ikvepti, nebebijodamas, ar kas pastebes jo israiska ir akis. Stengesi laikyti dantis tvirtai sukastus, kad vis tiek neileistu dar vieno riksmo, taciau viduje neimanomai skaudejo. Turejo viska isgyventi is naujo, lyg ji ka tik jam butu paskambinusi ir pareiskusi, kad jai jo nebereikia. Tik skaudejo, kazkodel, labiau, nei tada. Tik dabar jis suprato, kiek laiko prabejo, kiek dienu nuejo perniek, nes jis vis tiek nepasimoke. Vis tiek nepribrendo sakyti tiesa ar kaip tik - itikinamai meluoti. Toje aiksteleje ta vakara jis suruke vos ne visa pakeli, pries grizdamas i restorana, kur nustebo rades dar jo laukiancius partnerius. Vaidinti sekesi sunkiau, nei jis butu norejes, tad teko apsimesti, jog turi svarbu iskvietima ir pasisalinti. Buvo akivaizdu, kad kazkas gerokai papurte vyro pamatus, taciau nieks negalejo net itarti, kas buvo ta persona atsakinga uz tokias jo permainas.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: Apžvalgos aikštelė   


Back to top Go down
 

Apžvalgos aikštelė

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Eifelio bokštas-