Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
pageidauju/ ieškau

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar

Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Priority : You must learn some of my philosophy. Think only of the past as its remembrance gives you pleasure.
Posts : 30739
Location : fire burns brighter in the darkness.
Accounts : GNMMPP
Name : Fire
Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Camilla Arya Knight

PostSubject: pageidauju/ ieškau   Fri May 04, 2018 4:08 pm


Esami forumo nariai čia gali išreikšti visus savo norus ieškant antrosios pusės, brolio, mamos ar tiesiog gero draugo. Galbūt tai svečiams palengvins apsisprendimo dalią ir padės pasirinkti norimą veikėją.

P.S. vyresni veikėjai čia yra laaabai laukiami.
P.P.S. NEcituojame tos pačios paieškos anksčiau negu trečiame puslapyje nuo to, kuriame paieška buvo įkelta pirmą kartą, nes pranešimai bus ištrinami

NAME SURNAME

Why was he even here? I think he was looking out for me.


Code:
<center><div class="madreb"><div class="nosyte"><div style="margin-bottom:-20px;margin-top:-10px;"><table><tbody><tr><td><div class="lovyte1"><div style="width: 160px; height: 160px; background: url(https://78.media.tumblr.com/448bd4a56319493838624f34d385644a/tumblr_p71seuHtVJ1usd9xdo3_400.gif); background-size: cover;"></div></div></td><td><div class="akyte2"><div class="akyte1">NAME <oo></oo> <qq>SURNAME</qq></div><br>Why was he even here? I think he was looking out for me.<br></div></td></tr></tbody></table></div></div></div></center>
Back to top Go down
avatar

a certain darkness is needed to see the stars
Priority : Failure is the condiment that gives success its flavor.
Posts : 410
Location : When good Americans die, they go to Paris.
Accounts : Fiore; Gonzalez
Name : p.
a certain darkness is needed to see the stars
Gaia Penelope D'Aramatiz

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Tue May 08, 2018 10:59 am


potential husband

Gaia - miesto merė, besivaikanti reitingų didesniu tempu, negu ją vejasi pačios sąžinė. Moteris trokšta būti patraukli viso miesto gyventojams, trokšta sukurti įspūdį, kad yra "žmonių merė", o ne "miesto merė" ir tam jai trūksta mažo žingsnelio - šeimos. PR'o komanda, ilgą laiką stebėjusi viską, kas vyksta, suprato, kad dabar į dar didesnes aukštumas Penelopę pakylėtų tik žmonėms matomi šilti santykiai su vyru, vėliau galinčiu tapti ir D'Aramatiz sutuoktiniu.
Jis - skolose paskendęs vyras. Mafijozas, verslininkas - Jums spręsti, bet turi būti žavus, visuomenei "patrauklus" veidas, kuris slapta kenčia didžiulį fiasko savo karjeroje, dėl to merės atstovų pasiūlyti didžiuliai pinigai jį suvilioja greičiau, negu galėtum spragtelėti dviem pirštais.
Veiksmo, dramų ir aktyvių rpg - bus. Daugiau detalių galime sutarti per PM!
Siūlomi veidai: Bradley Cooper, Sam Claflin ar bet koks kitas 30+ vyras.


Last edited by Gaia Penelope D'Aramatiz on Mon May 21, 2018 8:23 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
avatar

take home a liter and push it in me I wanna inject you in my blood
Priority : pleasure
Posts : 4020
Location : Paris
Sonya Gia Dubois

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Sat May 12, 2018 12:04 am


XXX DUBOIS

Ieškomas vyriausias Sonya žuvusio vyro sūnus, amžius turėtų būti maždaug tarp 25-27 metų. Jo tėvai išsiskyrė kai šis buvo dar vaikas, turi jaunesnį brolį ir seserį. Nors motina niekad nestigo pinigų net po skyrybų, vaikai daugiau laiko praleisdavo su tėvu, šis praktiškai juos ir užaugino, todėl judviejų santykiai buvo lyg geriausių draugų. Tėvas paskyrė šį savo verslo bendrasavininku, labai šiuo pasitikėjo ir leido tvarkyti daugelį su verslu susijusių reikalų. Tačiau sūnus ėmė slėpti daugybę paslapčių, susijusių ne tik su veikla, bet ir savo gyvenimu. Jų šeimoje atsiradus Sonya, daugiau laiko leisti namuose šis ėmė labiau dėl jos, nei derinamų su tėvu reikalų. Dabar, po tėvo mirties, juos abu sieja nešvarios paslaptys bei priklausomybė vienas nuo kito, norint, kad šios neiškiltų į viešumą.
Daugiau smulkų detalių ir visas storyline PM

Back to top Go down
Online
avatar

It's too cold outside
for angels to fly
Posts : 2006
It's too cold outside for angels to fly
Jeanne Lola Bonnet

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Mon May 14, 2018 4:51 pm


Mother

Ji - buvo gražiausia mergina rajone, pastoriaus dukra, dorovinga protestantė, uoliai lankanti sekmadienines mišias ir savanoriaujanti vietiniuose labdaros renginiuose. Ne vienas vaikinas norėjo jos, vertėsi per galvą, kad gautų jos širdį, tačiau gražuolei merginai rūpėjo tik vienintelis, ne vietinis vyras - Remy Bonnet. Jis vairavo gerą mašiną, visuomet buvo pasipuošęs kostiumu, o ta jo klastinga šypsena... dėl jos mergina kraustėsi iš proto. Jis pastebėjo ją, tokią gražią ir trapią, kaip smauglys apsivijo jos gležną sielą ir pasivogė ją sau. Po metų jie iškėlė vestuves, nuotaka laimingesnė nebegalėjo būti... Bet vos tik jie išvyko gyventi drauge į Paryžių, moters gyvenimas virto tikru pragaru. Jos mylimasis Remy Bonnet buvo ne kas kitas, o mafijozas turintis ištisą narkotikų imperiją. Paslaptingumas sunyko, kuomet žmona buvo priversta pamatyti tikrąjį vyro veidą. Ją mušė, žagino, naudojo prieš ją psichologinį smurtą. Nebuvo nė nakties, kuomet moteris neišverkdavo savo akių. Kiekvieną kartą, kai vyras pakeldavo prieš ją ranką, sakydavo sau, kad pabėgs iš to pragaro pas savo tėvus. Tačiau jaunoji Bonnet žmona pastojo, su ja Remy vėl ėmė elgtis it su karaliene. Bent jau iki kol gimė žavi mergytė, kurią pavadino Jeanne. Pamažu ir vėl atsinaujino chaosas buvęs iki pastojimo. Remy pradėjo išgerinėti, skriausti savo žmoną, menkinti ją, tarsi ji būtų prasta motina, nors taip nebuvo. Visiškai palaužta mergina paliko namus, paliko savo vaiką, grįžo pas tėvus, ketindama pradėti naują gyvenimą. Ir be Remy jis tikrai buvo geresnis.
Po šešiolikos metų per žinias moteris pamatė, jog jos buvęs vyras brutaliai nužudytas savo namuose. Motinai suskaudo širdį galvojant apie savo paauglę dukrą, kuri neteko dar vieno iš tėvų. Moteris perėjo visas globos įstaigas, tačiau savo mažosios Jeanne ten taip ir nerado. Su neramia širdimi, ji vis dar po šiai dienai dairosi Paryžiuje veido, kuris galėtų priklausyti jos dukrai.

Veidas: svarbu, kad būtų tamsiaplaukė, bent kiek panaši į Bella Hadid. Siūlyčiau tokius variantus kaip Angelina Jolie, Kate Beckinsale, Liv Tyler, Famke Janssen ar kažkas panašaus.

Amžius: nuo 38 ir daugiau.

Susidomėjus kreiptis į pm.    
Back to top Go down
Online
avatar

Posts : 331

Nadia Prisha Danchev

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Yesterday at 7:01 pm


EX HUSBAND

My mom always used to say, ‘You can’t say I love you before you can say I.’ And I think that sort of makes sense. Nadia atvyko į Jungtines Amerikos Valstijas 2013-aisiais. Jos viza galiojo tik tris mėnesius, o į Rusiją grįžti ji nebegalėjo. Nedori tikslai paskatino ieškoti potencialaus vyro, kuriam vos per porą savaičių Nadia sugebėjo apsukti galvą ir priversti ją nusivesti iki altoriaus. Susituokus Vegase, Prisha gavo Amerikos pilietybę ir vyrą, su kuriuo pagal visus Amerikos įstatymus turėjo kartu apsigyventi, kad užtikrintų santuokos tikrumą. Tačiau visas reikalas nebuvo tik atsitiktinumas. Naujasis vyras taip pat sukosi juodojoje rinkoje, o Nadia buvo puiki priedanga vaidinant šeimos idilę. Tačiau viskas pasisuko kiek kitokia linkme ir jie vienas kitą pamilo. Kadangi sprendimas buvo tik vienas - nuolatinis apsimetinėjimas arba gyvenimas vienas be kito, judviejų keliai išsiskyrė. Nadia buvo deportuota iš Valstijų, tačiau jų keliai vis dar susikerta. Daugiau info PM. Veido pasirinkimas nėra svarbus, amžius 33 - 40.


Last edited by Nadia Prisha Danchev on Mon May 21, 2018 12:09 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
avatar

Priority : FRIENDSHIP
Posts : 39
Name : BEATRIČĖ

Yurij Ignacy Bialkowski

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Yesterday at 9:30 pm


MUSE / TRUE LOVE


< To fall in love with pain is to fall in love with art >
mergina, kurios balsas skambėjo it dieviška simfonija yurij ausyse. jos akys - viskas, ko reikėjo jaunajam režisieriui patirtis įkvėpimą. jis mylėjo ją visa širdimi ir siela, tikėdamasis sulaukti to paties. ji - jo mūza. buvo ir tebėra.
ji - pasimetusi ir nerandanti savo kelio dar nebuvo pasiruoši būti išrinktąja. jai reikėjo laisvės, reikėjo naujų vėjų. pamilo kitą. mergina netikėjo, jog mylėti galima tik vienąkart. bet režisieriaus šešėlis ją vis dar seka kiekviename žingsnyje. ir ji baigia pamesti protą.
all in all, tai nebūtinai turėtų būti dvipusė meilė. mergina - yuri mūza ir mylimoji, palikusi jį dėl kito vyro, grįžta į paryžių ir vėl susitinka režisierių.
didelių reikalavimų veikėjos veidui neturiu - svarbu, jog nebūtų šešiolikmetė instagram žvaigždutė ir atitiktų 25-27 metų veikėjos aprašymą. palieku laisvą erdvę reikšti savo mintis ir pasiūlymus.

Back to top Go down
Online
avatar

Posts : 94
Accounts : D'Aramatiz; fiore
Name : p.

Ophelia Pearl Gonzalez

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Today at 8:54 am


my right hand, forbidden fruit

Jis - slaptas agentas, dirbantis aukščiausioms institucijoms. Prieš keletą metų infiltruotas į Pearl gaują, jis palaipsniui įgyja visų pasitikėjimą. Darbą blaško gaujos vado žmona, tačiau profesionalus vyras ir toliau kapstosi iš vidaus, siekdamas sunaikinti šią gaują.
Ir štai - prieš metus laiko Pearl gaujos vadas buvo pašautas, o jo vietą užima Ophelia. Neilgai trukus ji vyruką pakelia iki savo asmeninio padejėjo, savo dešinės rankos.
Jis atsiduria kryžkelėje - dviejų pirštų spragtelėjimu galėtų sunaikinti gaują, pasiekti to, dėl ko arė keletą metų. Tačiau Ophelia jam apsuka galvą ir agentas nebežino, ko imtis.
Pageidavimai dėl amžiaus - logiška, kad turėtų būti bent 27 metų. Pabaigęs mokslus, jau kurį laiką padirbęs ir tuomet keletą metų kapstęsis Pearl gaujoje. Dėl veido pageidavimų kaip ir neturiu, laisvė rinktis.
Daugiau info - PM.  
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   


Back to top Go down
 

pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: forumas :: Paris is always a good idea-
Post new topic   Reply to topic