Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
pageidauju/ ieškau

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar

Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Priority : You must learn some of my philosophy. Think only of the past as its remembrance gives you pleasure.
Posts : 31556
Location : Fire burns brighter in the darkness.
Accounts : NMPPT
Name : Fire
Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Camilla Arya Knight

PostSubject: pageidauju/ ieškau   Fri May 04, 2018 4:08 pm


Esami forumo nariai čia gali išreikšti visus savo norus ieškant antrosios pusės, brolio, mamos ar tiesiog gero draugo. Galbūt tai svečiams palengvins apsisprendimo dalią ir padės pasirinkti norimą veikėją.

P.S. vyresni veikėjai čia yra laaabai laukiami.
P.P.S. NEcituojame tos pačios paieškos anksčiau negu trečiame puslapyje nuo to, kuriame paieška buvo įkelta pirmą kartą, nes pranešimai bus ištrinami

NAME SURNAME

Why was he even here? I think he was looking out for me.


Code:
<center><div class="madreb"><div class="nosyte"><div style="margin-bottom:-20px;margin-top:-10px;"><table><tbody><tr><td><div class="lovyte1"><div style="width: 160px; height: 160px; background: url(https://78.media.tumblr.com/448bd4a56319493838624f34d385644a/tumblr_p71seuHtVJ1usd9xdo3_400.gif); background-size: cover;"></div></div></td><td><div class="akyte2"><div class="akyte1">NAME <oo></oo> <qq>SURNAME</qq></div><br>Why was he even here? I think he was looking out for me.<br></div></td></tr></tbody></table></div></div></div></center>
Back to top Go down


Posts : 4021

PICASSO04

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Sat May 12, 2018 12:04 am


XXX DUBOIS

Ieškomas vyriausias Sonya žuvusio vyro sūnus, amžius turėtų būti maždaug tarp 25-27 metų. Jo tėvai išsiskyrė kai šis buvo dar vaikas, turi jaunesnį brolį ir seserį. Nors motina niekad nestigo pinigų net po skyrybų, vaikai daugiau laiko praleisdavo su tėvu, šis praktiškai juos ir užaugino, todėl judviejų santykiai buvo lyg geriausių draugų. Tėvas paskyrė šį savo verslo bendrasavininku, labai šiuo pasitikėjo ir leido tvarkyti daugelį su verslu susijusių reikalų. Tačiau sūnus ėmė slėpti daugybę paslapčių, susijusių ne tik su veikla, bet ir savo gyvenimu. Jų šeimoje atsiradus Sonya, daugiau laiko leisti namuose šis ėmė labiau dėl jos, nei derinamų su tėvu reikalų. Dabar, po tėvo mirties, juos abu sieja nešvarios paslaptys bei priklausomybė vienas nuo kito, norint, kad šios neiškiltų į viešumą.
Daugiau smulkų detalių ir visas storyline PM

Back to top Go down
avatar

It's too cold outside
for angels to fly
Posts : 2142
It's too cold outside for angels to fly
Jeanne Lola Bonnet

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Mon May 14, 2018 4:51 pm


Mother

Ji - buvo gražiausia mergina rajone, pastoriaus dukra, dorovinga protestantė, uoliai lankanti sekmadienines mišias ir savanoriaujanti vietiniuose labdaros renginiuose. Ne vienas vaikinas norėjo jos, vertėsi per galvą, kad gautų jos širdį, tačiau gražuolei merginai rūpėjo tik vienintelis, ne vietinis vyras - Remy Bonnet. Jis vairavo gerą mašiną, visuomet buvo pasipuošęs kostiumu, o ta jo klastinga šypsena... dėl jos mergina kraustėsi iš proto. Jis pastebėjo ją, tokią gražią ir trapią, kaip smauglys apsivijo jos gležną sielą ir pasivogė ją sau. Po metų jie iškėlė vestuves, nuotaka laimingesnė nebegalėjo būti... Bet vos tik jie išvyko gyventi drauge į Paryžių, moters gyvenimas virto tikru pragaru. Jos mylimasis Remy Bonnet buvo ne kas kitas, o mafijozas turintis ištisą narkotikų imperiją. Paslaptingumas sunyko, kuomet žmona buvo priversta pamatyti tikrąjį vyro veidą. Ją mušė, žagino, naudojo prieš ją psichologinį smurtą. Nebuvo nė nakties, kuomet moteris neišverkdavo savo akių. Kiekvieną kartą, kai vyras pakeldavo prieš ją ranką, sakydavo sau, kad pabėgs iš to pragaro pas savo tėvus. Tačiau jaunoji Bonnet žmona pastojo, su ja Remy vėl ėmė elgtis it su karaliene. Bent jau iki kol gimė žavi mergytė, kurią pavadino Jeanne. Pamažu ir vėl atsinaujino chaosas buvęs iki pastojimo. Remy pradėjo išgerinėti, skriausti savo žmoną, menkinti ją, tarsi ji būtų prasta motina, nors taip nebuvo. Visiškai palaužta mergina paliko namus, paliko savo vaiką, grįžo pas tėvus, ketindama pradėti naują gyvenimą. Ir be Remy jis tikrai buvo geresnis.
Po šešiolikos metų per žinias moteris pamatė, jog jos buvęs vyras brutaliai nužudytas savo namuose. Motinai suskaudo širdį galvojant apie savo paauglę dukrą, kuri neteko dar vieno iš tėvų. Moteris perėjo visas globos įstaigas, tačiau savo mažosios Jeanne ten taip ir nerado. Su neramia širdimi, ji vis dar po šiai dienai dairosi Paryžiuje veido, kuris galėtų priklausyti jos dukrai.

Veidas: svarbu, kad būtų tamsiaplaukė, bent kiek panaši į Bella Hadid. Siūlyčiau tokius variantus kaip Angelina Jolie, Kate Beckinsale, Liv Tyler, Famke Janssen ar kažkas panašaus.

Amžius: nuo 38 ir daugiau.

Susidomėjus kreiptis į pm.    
Back to top Go down
avatar

Priority : Family is not an important thing, it's everything.
Posts : 425
Location : I hated labels anyway. People didn't fit in slots - prostitute, housewife, saint - like sorting the mail. We were so mutable, fluid with fear and desire, ideals and angles, changeable as water.
Accounts : noee; Harold; Dominik; Cynthia
Name : Justė.

Nayara Zilpha Fuentes

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Fri Jun 15, 2018 8:22 pm


baby sister

ieškoma 20-metė Nayaros jaunesnioji sesuo, kurią ji nuo 19 metų augino savarankiškai. Fuentes seserys kilę iš Puerto Riko, vaikystę praleido labai skurdžiai. Iškart po tėvų žūties nelegaliai nusigavo į Paryžių, kur Nayara dirbo purviniausius darbus tam, kad pati baigtų vidurinę mokyklą ir išlaikytų seserį. Kokie jų santykiai dabar, kuo sesuo užsiima ir pan. smulkmenos nėra svarbu, viską galima aptarti kartu norėčiau tik kad būtų išlaikytas veikėjos amžius (20m.) ir, žinoma, labai svarbus raštingumas bei sąlyginis aktyvumas. lauksiu žinučių pm
Back to top Go down
avatar

I have a drinking problem I can't afford
Posts : 34
I have a drinking problem I can't afford
Michael James Cunningham

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Fri Jun 22, 2018 10:49 pm


Moon of my life

Eleonorai reikia vyro obviously. Kadangi jos praeitis ganėtinai sudėtinga ir santykiai su pačiais vyrrais ganėtinai blogi, tai šioje situacijoje gali būti sudėtinga. Tai galėtų būti koks nors nekaltai (arba kaltai) kaltinamas vyras, padaręs žiauriausio masto nusikaltimą (čia duodu pasireikšti begalinei fantazijai). Jis yra priverstas lankytis pas Davis. Nepasakyčiau, jog jų santykiai pradžioje būtų malonūs, galbūt atšiaurūs. Tiktai vėliau būtų galima megzti kokią nors meilę. Claim: Channing Tatum, Jake Gyllenhaal, Benedict Cumberbatch arba bet koks vyresnio vyro veidas, kuris prie širdies. Detalesnė info - PM.
Back to top Go down
avatar

Priority : You offer me a normal life … why do you think I want that anymore? I know what I am. Do you?
Posts : 71
Location : You are a beautiful monster. And there are those who could love you… and shall. Life awaits you.
Accounts : Beaumont, Vidal
Name : Deim.

Gaëlle Margareth Arcaño

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Wed Jul 11, 2018 12:12 amDon't walk in front of me, I may not follow. Don't walk behind me, I may not lead. There is only one happiness in life, to love and be loved.
Ieškomas vyras, kuris įsisukęs į Margareth gyvenimą sujauks visas jos kortas ir surinks palaidus galus. Jis aukšto rango pareigūnas, pro kurio akylą žvilgsnį lengvai neprasprūdo Margo farmacinė veikla ir atliekami tyrimai, o gal jis tik susiklosčiusių aplinkybių auka ieškanti dingusio artimo žmogaus? Kad ir kiek kelių, jie visi veda pas Margo. Jis lyg Arcaño šešėlis laukiantis momento, kada pagaliau ji suklys.
Susidomėjusių labai lauksiu PM.

Back to top Go down
avatar

I must soak more in the moonlight
Priority : I believed that I wanted to be a poet, but deep down I just wanted to be a poem.
Posts : 3630
Location : We'll always have Paris.
Accounts : Michéle Pandora Liveres.
Name : dovilė.
I must soak more in the moonlight
Timothée Bilodeau

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Fri Jul 13, 2018 3:47 pm


________ SMITH

Veidas nesvarbus, tačiau tenka orientuotis amžiuje, mat veikėjai yra 18-19 metų. Veikėja itin gera ir švelni, tačiau neįtikimai tvirto būdo.
Ieškoma jauniausia Smith dukra, kuri seks vyriausiojo brolio pavyzdžiu ir pabėgs jam iš paskos. Mergina gali būti pasikeitusi pavardę, kaip ir Timothee, kad priedanga būtų kiek tvirtesnė. Smith, yra jauniausia, palyginus tyliausia iš visų vaikų, švelni ir kiek baikšti, todėl pasidavė tėvo įtakai, kad tik ji niekam nekliūtų ir nedamaskuotų savo troškimų išsilaisvinti. Broliui nužudžius tėvą ir seseriai žinant šeimos keršto planą, ji susėkė Timothee pasitelkiant savo hakerės sugebėjimais ir išvyko pas jį. Jos siekis - apsaugoti brolį pranešant priešų planą ir būti su juo, nes jis vienintelis žmogiškiausias ir artimiausias brolis.
Platesnė informacija Timothee biografijoje arba santrauka pm<3
Back to top Go down
avatar

Never ignore your first instinct just because it isn’t what you want to believe
Priority : There’s no retirement for an artist, it’s your way of living so there’s no end to it
Posts : 13336
Name : JM
Mira Demetria Sarikaya

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Sat Jul 14, 2018 7:47 pm


love

Love can be difficult and really painful
Trumpa istorija: Jų keliai susikirto Graikijoje, kur Mira užaugo, po gerų aštuonerių metų, jiedu vėl susitiko Turkijoje, universitete. dabar viskas įsivėlė į meilės istorijas, M įsivėlė į šiektiek kitokį gyvenimą, į narkotikus ir nelegalias veiklas. didžiausia jos aistra tapo mašinos, ir nelegalios lėnktynės kuriose ji ėmė dalyvauti, iki tol kol jos vaikinas žuvo. tačiau dabar po kiek metų vyras grįšta į Miros gyvenimą, ir vėl sumaišo jos gyvenimo spalvas.
Daugiau info PM, o veidas visiškai nėra svarbus, svarbiausia veikėjas aktyvus su įdomiais postais
Back to top Go down
avatar

Posts : 5845

Bronislaw Jerzy Gwozdec

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Wed Jul 18, 2018 9:11 am


Sister

A sister is a gift to the heart, a friend to the spirit, a golden thread to the meaning of life.
Taigi, Bronius ieško sesers. Galiu pasiūlyt du variantus. Kad arba jiedu gali baisiai pyktis, nes ji nepritaria viskam ką daro Bronius ir visada nori padaryti iš jo geresnį žmogų. Arba atvirkščiai yra tokia daužta iš plytos kaip ir pats Jerzy ir jie tiesiog nerealiai sutaria, gal kada ne kada tik pasipyksta, bet šiaip jų santykiai auksiniai tokie. Veidui jokių pageidavimų neturiu. Amžius turėtų būt <26m. Susidomėjus kreipkitės į PM.  
Back to top Go down
avatar

Priority : Fear can only grow in darkness. Once you face fear with light, you win.
Posts : 1515
Accounts : TIMOTHÉE BILODEAU.
Name : dovilė.

Michéle Pandora Liveres

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Wed Jul 18, 2018 3:54 pm


EX BOYFRIEND

Paauglystėje įsižiebė meilė, švelni mergaitė savo gėriu nejučia privertė vaikiną mažinti narkotikus ir muštynes. Likimas taip sudėliojo, kad abu sukūrė gyvybę, kurios netęko aštuntą mėnesį, kada būsima mama buvo užpulta praeities priešų. Palaužta mergina nužengė iš mylimojo sparno šešėlio ir kovojo už savo vietą. Meilę keitė konkurencija, kai galiausiai ji ir sužlugdė juodąjį vyro verslą. Mergina perbėgo į kitą pusę, sugadino buvusio vaikino gyvenimą ir pabėgo. Išlipęs iš duobės ir atsitiesęs jis atsekė jos pėdsakais ir siekia atkerštyti už visą netvarką, nors ir kaip jam skaudėtų širdį, žvelgiant į puikiai pažįstamas akis.
Ieškomas buvęs vaikinas, kuris atneš dramos ir kraujo į Pandoros gyvenimą. 28/29 metų vyras, dėl claimo galėsim pasitarti, o daugiau informacios biografijoje arba pm<33

Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   


Back to top Go down
 

pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: forumas :: Paris is always a good idea-
Post new topic   Reply to topic