Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Staliukai - Page 2

Share | 
 

 Staliukai

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar

Lay me on the table and we can say that we invented a summer lovin' torture party
Posts : 2351
Accounts : Ander, Jacqueline, Yashira & Flynn
Lay me on the table and we can say that we invented a summer lovin' torture party
Charles Costello

PostSubject: Re: Staliukai   Wed Jul 04, 2018 7:17 pmCharles dažnai jautėsi net pati savęs nepažįstanti, tad jei išgirstų kažką teigiantį, jog ją labai gerai pažįsta, iš to turbūt labai skaniai pasijuoktų. Net jei tai ir būtų pats Karsten, kuris gal ir pažinojo vieną jos pusę, ir kuris akivaizdžiai nemėgo, kai ji skleisdavo garsus, garsesnius už medžio lapų šnarėjimą.
- Nemanau, kad misteris aš-gyvenu-be-emocijų turi bent kokios kompetencijos ar įžvalgų šioje srityje, - atsiplėšusi pakelį cukraus, suberia jį sau į puodelį ir pasiėmusi šaukštelį jį imasi išmaišyti kavoje. Kiek nesuvaldė tono, girdėjosi irzlumas, bet turbūt tai būtų galioję tik jai ir Karsten, klausantis iš šono sunku būtų sekti apie ką eina monotoniška kalba. Maišo šaukšteliu gana ilgai, tai leido aprimti keliems jos vidniams balsams, kurie kasdien norėjo perplėšti vienas kitam gerklę. Apie tai, kokia psichozė dėjosi Char galvoje nežinojo niekas, net ir Karsten. Manė, kad jis mažiausiai ją šiuo atveju suprastų iš visų jos pažįstamų, įskaitant naująją asmeninę asistentę, kuri buvo bukesnė ir už nedrožtą pieštuką. Tad ne, impulsyvumas tikrai nebuvo jos sąlyginai nedidelio amžiaus.
- Tai aš tiek ir norėjau sužinoti, - pasako, galiausiai išimdama šaukštelį ir užgerdama pasaldintos kavos. Nežymiai susiraukė tarsi nustebinta to saldumo kurį pajuto, bet pratęsė gėrimą. Galėjo pasakyti ir kažką daugiau, bet matė, kad priekaištai Olesen neveikia. Tikėjosi, kad pats tariamai siekianti apginti ją suvoks jos baimę dėl šios tylos iš jo pusės. Tuo labiau turint galvoje jo mintį dėl seno jo amžiaus. Bet galbūt jis jau buvo susitaikęs su mintimi, kad bet kurią dieną jį gali pasitikti mirtis, kai Costello apie tai bijojo net pagalvoti.
- Jei manai, jog tai jau scena, akivaizdu, jog nesi dirbęs mados pasaulyje, - nesusivaldžiusi prunkšteli. Žinoma, kai tavo pasaulis apsiriboja vien minoru, tai taip jau nestebina, tačiau jai šita situacija darėsi juokinga, o ne neraminanti. - Žinai, nematau nieko blogo susirūpinti vyresniu kolega, netgi draugu, ir pasiklausti, kaip sekasi reikalai. Jeigu manai, kad atėjau kaži ko daugiau, seniuk, pamiršk tai, - galbūt kiek pašiepdam ankstesnius jo žodžius, sakinį užbaigia visiškai ramiai ir tvirtai. Tokia jau Charles buvo, gaudavo viską, ko įsinorėdavo, o jei negaudavo, tai labai greitai įsitikindavo, jog to niekada iš tiesų ir nenorėjo. Karsten, kad ir kaip jis dabar būtų užsivedęs mintimi, kad Costello puoselėja kaži kokius jausmus, šiai tendencijai nebuvo jokia išimtis.
Back to top Go down
avatar

Maybe there was just the Devil, the real God of this lousy world.
Priority : Without access to true chaos, we'll never have true peace. Unless everything can get worse, it won't get any better.
Posts : 667
Location : I accept chaos, I'm not sure whether it accepts me.
Accounts : noee; Harold; Dominik; nayara; Cynthia
Name : Justė.
Maybe there was just the Devil, the real God of this lousy world.
Karsten Hasse Olesen

PostSubject: Re: Staliukai   Mon Jul 09, 2018 11:54 pmKartais jis negalėjo skaityti Charles, negalėjo nuspėti tolimesnių jos veiksmų, elgesio. Tas neramino. Karsten mėgo būti vienu žingsniu priekyje, tai jam padėjo taip ilgai išsilaikyti šiame versle. Vyrą tiesiog buvo sunku pagauti, sunku nuspėti. Viskas tik dėl to, kad jis puikiai perprasdavo žmones - išmoko perskaityti jų kūno kalbą, pastebėti net menkiausius vienokių ar kitokių emocijų pėdsakus. Su mergina tą daryti buvo sudėtinga. Ji greitai keitė kaukes, greitai persijungdavo iš vienos nuotaikos į kitą. Tai neleido atspėti, ką tamsiaplaukė darys toliau. Karsten buvo sunkų perskaityti, nes jis beveik visad išlikdavo šaltas, nutolęs, lygus, o tuo tarpu Charles tiesiog šokinėjo nuo vieno prie kito.
- Tikriausiai tu teisi. Šioje srityje esu visiškai nekompetetingas, tačiau vis tiek manau, jog tai būtų geriausia, - Karsten nežymiai šyptelėjo. Merginos irzlumas jam pasirodė kiek komiškas, kaip ir jos žodžiai. Galbūt tokiu tonu ir pasirinktu žodynu Charles siekė vyrą suerzinti, bet tai nuoširdžiai kėlė jam šypseną. Gana retas reiškinys, atsižvelgiant į faktą, jog jį nervino visa galybė dalykų. Hasse leido trumpam stoti tylai, pamažu valgydamas savo pietus. Kurį laiką nieko nekalbėjo, tik užmesdavo akį į kavą maišančią Costello. Niekada neparodė to akivaizdžiai, bet rūpinosi ja. Tyliai, tarsi būtų šešėlis. Tamsiaplaukė vyrui buvo svarbi, labai svarbi, todėl jautė pareigą ją apsaugoti. Karsten niekad nepripažintų viso šito garsiai, tai netiko jo charakteriui. Vis dėlto, atstumdamas ją, vyras žinojo, kad merginą įskaudino, ir dėl to jam tikrai buvo sunku. Dabar irgi buvo sunku. Sunku vaidinti, kad tai nebuvo sudėtinga. Sunku sulaikyti viduje kylantį erzelį. Sunku pripažinti, jog nori vėl su ja dirbti. - Reikalai sekasi puikiai, ačiū, - po pauzės sausai atsakė ir pakėlė ledinį žvilgsnį į merginą. - Bent jau kol kas neplanuoju pasiduoti savo senatvei ir nusibaigti nuo insulto ar plaučių uždegimo. Malonu, jog rūpiniesi, - rodos, balsas skambėjo taip pat šaltai, tačiau vis tiek jautėsi sarkazmo gyslelė. Pasirėmęs į atlošą, Hasse nežymiai šyptelėjo. Įsimetė į burną kelis paskutinius kąsnius bei sudėjo įrankius į lėkštę. - Ar nori dar kažką sužinoti? O gal man bandyti atspėti? - baigęs kramtyti ir servetėle nusivalęs lūpas, paklausė.
Back to top Go down
avatar

Lay me on the table and we can say that we invented a summer lovin' torture party
Posts : 2351
Accounts : Ander, Jacqueline, Yashira & Flynn
Lay me on the table and we can say that we invented a summer lovin' torture party
Charles Costello

PostSubject: Re: Staliukai   Fri Jul 13, 2018 9:02 pmCharles buvo maža, tiek ūgiu, tiek svoriu, bet jos protas buvo visai neatitinkantis šito mato. Šiaip tuo paprastai nesigirdavo, nes jos mentalitetas daug ką, į ją žiūrint iš aukšto, manant, kad ši moteris visuomet buvo tiesiog turtingų tėvų mergaitė, kuriai terūpi tik madingi rūbai bei bateliai, nustebindavo. Žinoma, ne kiekvienam pasiseka kaip jai, kartu su nemažu IQ prisigriebus velniškai daug psichologinių problemų, bet turbūt tik Costello ir galėtų su jomis tvarkytis, taip normaliai ir nenuėjusi pas psichologą ir to profesionaliai neišsidiagnozavusi. Tai tik atneštų problemų į ir taip komplikuotą jos gyvenimą. Pirmiausia, į žiniasklaidą anksčiau ar vėliau išeitų žinia, kad ji nepilno proto, antra, reiktų pasipasakoti apie viską, tikrai viską, kad būtų prisikasta iki jos problemų, kas pastatys ją į tikrai nepatogią padėtį, ir galiausiai jai turbūt išrašys tablečių, kurios kirsis su jos antnuodžių bandymais, ar sukels kokią nepageidaujamą priklausomybę nuo jų, nors kol kas be jų jai juk irgi gerai. Bent ji jau taip save bando įtikinti.
- Gerai, ačiū už patarimą. Turėsiu omenyje, - priduria visai nesarkastiškai. Kažkaip aprimo, Karsten buvimas šalia anksčiau ar vėliau vis tiek nuramindavo, kad ir kiek nervindavo tai, kad jis į jos keliamus vėjus kone neatkreipdavo dėmesio. Net iš tiesų nesumelavo. Tik tai, kad ji turės tai galvoje dar nereiškė, kad jo patarimu ji pasinaudos.
- Karsten, tu negali savęs teisinti tuo, kad rūpiniesi manimi, o man susirūpinus tavimi vadinti tai scenos iškėlimu. This is not how this works, - papurto galvą dar paprieštaraudama, nes puikiai girdėjo tą sarkastišką gaidą jo balse. Balsas skamba ramiai, labiau iš veido buvo galima įskaityti, jog toks vyro elgesys ją išties skaudino. Skubiai kilsteli puodelį prie lūpų ir vėl nugeria nemažai pravėsusios kavos. Nemanė, kad vien intonacija šitaip stipriai ją paveiks, tad prireikia kiek laiko susiimti ir aprimti. Tai žinoma, judviejų pokalbiui nebuvo tokia ilga pauzė, užtruko gal tik kokią minutę, tačiau juk Char ir nebuvo ta, kuri tylėdavo. Dažniau pasakydavo kažką impulsyviai, gerai nepagalvojusi. Ir turbūt tik Karsten priversdavo ją gailėtis ką nors taip pasakius. Kiti jos pažįstami tiesiog bijodavo jos, nes Costello jų akyse privalėjo būti visada teisi.
- Pamėgink atspėti. Turiu dar vieną klausimą, - šypteli, prieš tai dar apsiraminančiai truktelėjusi lūpas žemyn. Puikiai žinojo, kad Karsten ją skaitė kaip atvirą knygą, bet šįkart ji neišsiduos. Bent vieną kartą jam nepasiduos, net jei tai ir kainuos draugystę, kuriai kompromisų darė daugiau nei bet kuriai kitai. Logika kalbėjo, kad tai nebuvo kažkoks didelis praradimas, bet emociškai tokiam žingsniui ji tikrai nebuvo pasiruošusi, ir tą puikiai suvokė pati.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: Staliukai   


Back to top Go down
 

Staliukai

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Le Meurice restoranas-