Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Staliukai - Page 4

Share | 
 

 Staliukai

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Eduardo Javier González

Posts : 105

Eduardo Javier González

PostSubject: Re: Staliukai   Tue 12 Mar - 21:09Kaip sakoma ateis laikas, bus ir vaikas... na šiuo atveju tai kai ateis laikas, tada jie ir pasakys. O dabar kol kas nesuko galvos, nes jam aplamai buvo taip gera šalia jos, kad viską pasaulyje jisai užmiršta. Tai dar atsigėrė vyno ir pastatė tą taurė ant stalo. Rimtai jei būtų čia kur vietos tai mielai ja ir šokti pakviestų. Bet na gali tai padaryt ir namie,kad ir kaip šį rytą. Kuriu tikrai dar toks bus ne vienas. Bent jau Eduardo pasistengs, kad jai visas likusis gyvenimas su juo būtų it iš pasakos kokios. Buvo gera girdėti tokius žodžius, tai taip pasigavęs jos ranką, pakštelėjo į krumplius.  
o kilęs šurmulys restorane, po kurio laiko grąžino Gonzelez į realybę. Tai dar taip netekęs amo pamirksėjo, nelabai pagavo kampo, ką Danielą su tuo vaikinu veikia... Luku, na ir dar tuo Luku kurį sutiko tame parke kai šis bandė kažką aiškinti Verai, o Edas pirmą syki viešumoje vos nekibo tam vaikinui į atlapus. Na jis nesimuša, bet tada tikrai butų užvožęs jam. Tai Veronikai pasisveikinusi, Eduardo tik tuos du stebėjo, pamatė kokia pasimetusi yra Daniela. Ir tą rytinė sms jos telefone nuo Luko. Na dabar jis viską irgi suprato. - Kaip matau, greitai mane užmiršai, jog esi laukeisi, na tiksliau matosi, kad nesilauki. Nes mano žiniom, besilaukiančioms gerti negalima, o tu net ant kojų nepastovi.  - nesuprasi ką čia jis pasakė, bet net nusijuokė, nes rimtai pagalvojo, kad ji prisigėrė, o dar tas Lukas kai koks išgąsdintas  viščiukas pasirodė, kuris ėmė dievagotis,  kad jie tik draugai - Lukai nereikia, nesiaiškink kaip ir tu Daniela. Juk viskas ir taip baigta. - mandagiai ir tyliai taip sukalbėjo dar va ir Veroniką pažiūrėjo kurios rankos taip ir nepaleido.
Back to top Go down
Veronica Ariel Alonso

Priority : You can never control who you fall in love with, even when you’re in the most sad, confused time of your life. You don’t fall in love with people because they’re fun. It just happens.
Posts : 116

Veronica Ariel Alonso

PostSubject: Re: Staliukai   Tue 12 Mar - 21:34Kurį laiką Vera žiūrėjo pro langą, tik po kelių akimirkų pradėjo taip konkrečiai į Eduardo stalkint, o tai jo prisilietimas ir tas pakštelėjimas toks žavus pasirodė, kad net nuramino nelabai draugiškas mintis, kurias būtų pasitelkus prieš tuos du cirkininkus. Šiaip sakytų, kad čia Javier su Ariele kartais būna kai cirkininkai, bet kur čia tau.. jiems dar toloka iki tų dviejų. Tai tokią šlangą primetus apsimetė kurčia, kaip sakoma, kaupėsi, kad tik neužsipultų kažko, ką realiai pačioj pradžioj planavo. O paskui čia tokią įdomią šypseną išmetė Edui, mirktelėjo dar, nebyliai pasakydama "palauk, ką sugalvojau". 
- Krenta čia po kojom kai nenormali kokia.. tai ką toliau sugalvosi? Davai, sakyk, mes laiko turim. Palauksim.- pasižiūrėjo dar į juos, nu nelabai draugišku tonu kalbėjo, tiesiog tokia jau buvo, kad jei ne veide išduot emocijas, tai žodžiais, o jei žodžių maža, tai dar tonu, kuris šiuo metu nieko čia faino, bent jau tiem dviem nežadėjo. Žinoma, Dani pradėjo teisintis, kad jai koją pakišo ir panašiai, Lukas čia toliau visus šventuosius prisiminęs atmazino, kad su drauge, kas realiai nu jokios įtakos jau neturėjo. Dėl Veros tai jis galėtų nemeluot, nes jai vienodai, ta Daniela gali rimtai lauktis nuo šito Veros ex, dar pasveikintų, toks tokį surado. - Nekelkit triukšmo, žmonės žiūri. Eikit geriau kur ėjot ir viskas. Sėkmės jums abiems.- vis tiek čia taip pagalvojo, kad pradžiai reiktų draugiškai bandyt išspręst situaciją, tik, kad tie du dar labiau ardytis pradėjo. Tiksliau labai garsiai čia kalbėjo, kad žmonės kurie sėdėjo restorane, sužiūrėjo į jų pusę, nu jau net Vera pasijautė kaip dalis spektaklio, tai ką kalbėt, kaip nemaloniai turėjo jaustis Edas. - Gerai viskas, kad jūs nesuprantat gražiai, tai ką su jum darysi..- paėmė dar tą puodelį kavos, mostelėjo Lukui į veidą, pagražindama čia taip jį, gaila kavos, bet nu ką padarysi, pasimaišė po ranka.- Aš tuoj, mielasis.- tik dabar paleido Javiero ranką, atsistojo, pakštelėjo dar jam į žandą, pasičiupo Dani už plaukų ir išvedusi į lauką, dar ten su ja susiginčijo. Norėjo cirko, tai va, prisiminti galės visam gyvenimui.
Back to top Go down
Eduardo Javier González

Posts : 105

Eduardo Javier González

PostSubject: Re: Staliukai   Thu 14 Mar - 9:39Viskas šiaip būtų buvę puiku, jei ne tos dvi personos. O ir tą jo šypsena ilgai neliko Javio veide. Galvojo ramiai ir gan romantiškai praleis jis su Veroniką vakarą. Bet kur čia tau. Koks rytas, toks ir vakaras. Vėl Eduardo nuotaika dingo, tiesą pasakius jau nesiklausė ką tas Lukas ir Danielą kalbėjo. Tik va Arielėi taip užsidegus, nu nebūtų meksikietė, žinot.  Tai net  jos jis sustabdyti nespėjo kai jinai už plaukų išsitempė Daniela. Liko realiai be žado vyras. Nu kurmi matyt čia jis daugiau kojos nekels čia. nebent pavyktų kažkaip viską gražiai užglaistyti, bet na matomai jau net tam jis noro neturės. Cirkas kažkoks, nes ir Lukas nubėgo paskui jas, na, o Javieras irgi negalėjo leisti, kad kas kokia policija iškviestų. Tai žodžių pasigavo tą  padavėją einanti pro šalį kuris juos aptarnavo, sumokėjo net daugiau turbūt nei turėtų, atsiprašė dar jo už šitai ir surinkęs jų daiktus ir išvarė į lauką. Lukas jau ten bandė kažką joms aiškinti. Bet nesėkmingai, nes tos dvi nesiklausė. Apsivilko dar Eduardas  paltą ir priėjęs prie Veronikos, ja atitraukė nuo Danielos.
- Mieloji, ramiau. Neverta - bandė čia jai kažką aiškinti jisai tai galų galę atplėšė jis savo coliukę nuo anos, nes abi tuoj liks kai kokios nupešiotos vištos. - Apsiraminkit abi, nes tikrai pats pasistengsiu , kad atsidurtumėt vienoje kameroje, o iš areštinės pasiimčiau tik rytoj. - Eduardo nervai irgi negeležiniai buvo -Veronika užteks, važiuojam namo, - na balso jis nekėlė, ramiai mėgo spręsti problemas tai uždėjo Arielei paltą  ant jos pečiu ir sulaikė ją savo glėbyje , kad vėl nepultų toji salvaje prie Danielos. - Lukai veskis Daniela toliau iš čia - gražiai to žmogaus paprašė, o šiam paklausius pats Vera nusivedė iki automobilio.  - Ar buvo būtina ? - ramiai taip jos paklausė atrakino automobilį ir atidarė jai dureles.
Back to top Go down
Veronica Ariel Alonso

Priority : You can never control who you fall in love with, even when you’re in the most sad, confused time of your life. You don’t fall in love with people because they’re fun. It just happens.
Posts : 116

Veronica Ariel Alonso

PostSubject: Re: Staliukai   Thu 14 Mar - 16:09Veros jau matyt niekas negalėjo sulaikyt, nervai jai neatlaikė ir viskas. Kaip sakoma net geriems žmonėms kartais su nervų sistema pasidaro negerai, kai kažkas tuo manipuliuoja. Kiek galima, jau būtų dieną lygiai taip pat pasielgus, nors.. buvo didelis BET. Nemuš taigi, jei tikės, ar turės kažkokių abejonių, kad Dani gali būti nėščia. Nuo bet ko jau. Kad meksikietė tai meksikietė, bet ne ant tiek, kad primuštų būsimą motiną. Dabar buvo aišku tik tiek, jog Daniela ragana kažkokia, kuri neaišku ką pasiekt bandė per tuos savo melus, nu kaip sakoma, nors meluot mokėtų ir nusileistų iki logikos ribų, kur tau čia nusileis. Per tą ginčą, kuris norom nenorom įvyko lauke, išsidavė Dani Verai, kad jokio ten vaiko ji nesilaukia, kas jau ar taip ar taip buvo akivaizdu. Susimušė čia jos, žodžiu spektaklį praeinantiems žmonėms padarė, kai kurie net sustojo pažiūrėt, kiti policijai matyt skambino, o gal durnynui iškart, o dar kiti išskirt bandė jas, tai taip jau čia išėjo, kad tiek viena tiek kita galvon gavo. Matyt tuo čia ir pasibaigė šios dienos romantika, net pati Alonso būtų norėjusi normalaus, ramaus vakaro, ką padarysi dabar jau, nebūtų jos suerzinę tie du, tai gal ir tvarkoj viskas būtų buvę.
Kadangi Arielė buvo užsiėmus razborais, net nepastebėjo iš pradžių, kad iš restorano į lauką jau buvo išėję tiek Lukas tiek Edas. Tik paskui jau, kai tiek vienas tiek kitas bandė atitraukt jas, nu tai va, tada greičiausiai abi atkreipė dėmesį, kokį čia cirką dabar padarė. Vera nebūtų Vera jei dar atitraukiama kojom nebūtų paspardžius Danielos, nu visa laimė, kad tiek viena tiek kita nebuvo ant tiek sužeistos, kad tektų varyt į ligoninę, o tai tikriausiai ten ir ligoninę apverstų. - Dar mažai gavo.. - jau burbėt pradėjo nepatenkinta baisiai, sunku pačiai jau pasidarė valdytis, bet ant tiek, kad nebaisu net buvo pagalvoti apie areštinę, padaužytų dar toj areštinėj Danielą, jei netyčia į vieną patalpą papultų. - Debilė.- pasimuistė dar vietoj, kai buvus draugė kone vienais keiksmažodžiais svaidytis pradėjo. Gal jei būtų turėjusi Vera galimybę trenkt dar sykį jai, tai dabar būtų nurimus, nors ką čia, užteko realiai jau tiek, kad tiek viena tiek kita daugiau mažiau gavo. Tik išvesta iš tos vietos atsiduso čia taip dramatiškai, nu neneigs gi, pati pirma muštis pradėjo, pridarė gėdos, ir dabar sad, nes to šokoladinio pyrago tikrai norėjo. - Jo.- sunėrė dar rankas po papais, suraukė antakius, ir be išsamesnių komentarų įsėdo į automobilį. Neaišku tik, ar pikta labiau buvo dėl to, kad Danielos nepaėjo labiau primušt, ar dėl to, kad tie du sugadino puikų vakarą.
Back to top Go down
Eduardo Javier González

Posts : 105

Eduardo Javier González

PostSubject: Re: Staliukai   Sat 16 Mar - 19:20Na jau diena buvo nei šiokia nei tokia, tai ko tikėtis reikėjo iš šio vakaro. Bet na bus dar tų progų jiems kur nueiti ramiai pasibūti. Tik va tos muštinės jam nepatiko. Būtų jos namie susimušusios tai Eduardo dar ir popkornų pasiėmęs būtų buvęs, pažiūrėjęs kai kokias imtynės. O čia tai vieša vieta ir joms bet kas galėjo policija iškviesti, kad ir restorane dirbantys žmonės. Gonzalez jau net kištis nenorėjo, bet ir nepatiko kaip toji Daniela pradėjo įžeidinėti Veroniką - Užteks jau, raminkitės tikrai kiek galima - nors jo žodžiai joms net neįdomus buvo. Šiaip ne taip pavyko čia viską užbaigti kai tie du patraukė į kitą pusę.
Atsiduso net vyras , kai Veronika pareiškė jog tai buvo būtina. Merginai įsėdus uždarė durelės ir besijuokdamas pats atsisėdo už vairo. - Nu ir ko čia raukaisi dabar ? - bekrizendamas paklausė jos, šyptelėjo taip įdomiai. Tai sulaukęs dar jos atsakymo netrukus patraukė gatve namo. 
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: Staliukai   


Back to top Go down
 

Staliukai

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Le Meurice restoranas-