Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Įėjimas/išėjimas - Page 2

Share | 
 

 Įėjimas/išėjimas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Alastair Luuk D'Onofrio

Damaged people are dangerous. They know they can survive.
Priority : SUCCESS
Posts : 743
Accounts : Edmė, Seafra
Name : EIM.
Alastair Luuk D'Onofrio

PostSubject: Re: Įėjimas/išėjimas   Sat Sep 29, 2018 9:08 pm


Atvažiavęs automobilį paliko stovėjimo aikštelėje ir įėjo į klubą.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: Įėjimas/išėjimas   Sun Sep 30, 2018 1:59 pm


Užbaigus vieną huuuuuge projektą, James bendradarbiai nusprendė, kad tai tikrai ta proga, kurią reikia atšvęsti, net jeigu ir lauke yra žmonių:) žinot, tie informatikai... kai šventei pasirašė net tie žmonės, kurie net nėra nė karto buvę klube, James jau tikrai nusprendė nesidaryti sarmatos ir pats su visais išdulkėjo baliavoti. Vat pagalvojo, kad visai neblogai turbūt čia būtų pasišokti ir daugiau pabendrauti, kad ir ateinančiam mėnesiui užtektų, kai naujas projektas prasidės. Iš pradžių pabuvę ir apšilę viename iš barų, galiausiai iš taksi pabyra jie čionai ir sueina visi į vidų.
Back to top Go down
Lorianne Kaye Hoffman

Priority : Family
Posts : 1033
Location : Why Paris? Paris needs no reason, paris is its own reason.
Accounts : LFM

Lorianne Kaye Hoffman

PostSubject: Re: Įėjimas/išėjimas   Wed Oct 10, 2018 2:34 pm


Taksi automobiliui sustojus prie naktinio klubo, mergina susimokėjo už kelionę ir išlipusi iš automobilio įėjo į vidų.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: Įėjimas/išėjimas   Sat Nov 17, 2018 8:30 pm


Išsiveda Desiree į lauką (jeigu tik gražuolė išsigandusi nepabėgo) ir giliau įkvepia suspausdamas jos ranką. Jaučias siaubingai įsiaudrinęs įvairiomis prasmėmis, tačiau stengiasi valdytis. Šyptelėja kiek pasimetęs ir pasiveda mergina šiek tiek toliau nuo pačio įėjimo.
-Duok savo telefono numerį...? - planuojamas išsakyti teiginys vis tiek pavirsta klausimu ir James mielai šyptelėja. Na, jis tikrai šią akimirką nori daugiau, tačiau tuo pačiu, kažkaip dabar atrodė, kad tai yra viskas ko jam reikia. O gal, va, nori tinkamą merginai įspūdį padaryti... Nykščiu švelniai perbraukia per jos krumplius, jeigu Dee tik nepaleido jo rankos ir pažvelgia į jos veiduką, kurį dabar tokiame apšvietime vėl gali normaliai išžiūrėti.
Back to top Go down
Joaquín Ásbjörn Montero

Priority : the distance between insanity and genius is measured only by success.
Posts : 1399
Accounts : nathan; shantel; allegra
Name : laurita

Joaquín Ásbjörn Montero

PostSubject: Re: Įėjimas/išėjimas   Mon Nov 19, 2018 7:03 pmvis dar gerokai apsvaigusi nuo visko, kas įvyko šokių aikštelėje, Desiree klusniai seka paskui Jamesą. kartais vis apsidairydama, suvokia, kad jiedu keliauja išėjimo link. pasiekus kiemą, kiek kilsteli galvą viršun, įkvėpdama kur kas gaivesnio oro, ir tik dabar jai iškyla klausimas, kas bus toliau. šviežiam orui skverbiantis į tolimiausias plaučių kerteles, paeina tuos kelis žingsnius ir sustojusi pakelia akis į Lezcano. - žinoma, - išgirdusi jo klausimą, iškart nusišypso ir linkteli galva. dar spėja pajusti jo švelnų perbraukimą prieš ištraukdama ranką. sulaukia, kol vyrukas išsitrauks telefoną ir, paėmusi šį į rankas bei pamačiusi ant ekrano šunį, stipriai suspaudžia lūpas, kad tik nepradėtų dabar skleisti neaiškių garsų. giliai pakvėpuoja ir suveda savo numerį, kelis kartus jį pataisydama. niekada nemėgo naudotis kitų žmonių telefonais būtent dėl tos priežasties, kad visada paspausdavo ne ten, kur reikia. dar kartą akimis permetusi skaičiukus, atkiša prietaisą Jamesui. - galbūt šį kartą pavyks susitikti greičiau nei po.. dviejų metų? - pabando spėti ir pati iškart nusijuokia, - iki, - šiltai šyptelėjusi, pasistiebusi pabučiuoja vaikiną į lūpų kamputį ir nukeliauja klubo vidun. iš kambarėlio susirenka savo daiktus, susimoka už visus savo kokteilius ir iškeliavusi pro tarnybinį išėjimą, įsėda į jau laukiantį taksi ir nuvažiuoja.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: Įėjimas/išėjimas   Fri Nov 23, 2018 6:09 pm


Kol Desiree veda savo telefono numerį, stengiasi Lezcano susiturėti ir netgi sugeba sulaukti, kol Dee pradingsta vėl klube. Sušoka savo laimės šokį taip stovėdamas už kažkokio kampo, tada grįžta į klubą, susimoka, atsisveikina dar su savo chebryte ir iškeliauja namučio. 
Back to top Go down
avatar

Posts : 15851

Crucio

PostSubject: Re: Įėjimas/išėjimas   Tue Nov 27, 2018 9:02 pm


Po treniruotės ketino vykti namo ir ilsėtis, bet komandos draugai įkalbino prisijungti ir patyrinėti naktinį Paryžių. Visi vis primindavo, kad užmiestį Elianas paliko ne itin seniai. Prižadėjęs tik dvi valandas grįžo persirengti. Nenorėjo naktiniam gyvenimui rodytis apsitaisęs sportiniu kostiumu. Silent disco klube net nesilankė, pirmas blynas per mėnesį centre. Klausiamai nužvelgęs pastato išorę suteikė progą nustebinti. Pats pirmas išlipa iš automobilio ir pasirąžo. Jaučiasi kiek pavargęs, bet pažadas yra pažadas. Tingės klausytis, kad prižadėjo ir dingo. Nueina į klubo vidų.
Back to top Go down
Amara Ruby Helsdóttir

Her beauty was like the edge of a very sharp knife
Priority : How nice — to feel nothing, and still get full credit for being alive.
Posts : 3367
Location : To die is to have lived in the first place. That’s how the gods claim immortality. They have never lived. So they will never die.
Accounts : Emil, Colette, Oscar, Elisa, Caesar, Carmen
Name : Akvilė
Her beauty was like the edge of a very sharp knife
Amara Ruby Helsdóttir

PostSubject: Re: Įėjimas/išėjimas   Tue Nov 27, 2018 10:01 pm


Atvykusi su taksi sumokėjo vairuotojui už kelionę ir išlipusi iš automobilio pasitaisė savo suknelę. Nužvelgė trumpai klubą ir nieko nelaukdama patraukė vidun, žinodama, kad šiek tiek jau ir vėluoja.
Back to top Go down
Archie James Walker

Tease me until I’m begging for it
Priority : Don't be distracted by criticism. Remember--the only taste of success some people get is to take a bite out of you.
Posts : 102
Accounts : poli
Name : j.
Tease me until I’m begging for it
Archie James Walker

PostSubject: Re: Įėjimas/išėjimas   Wed Jan 16, 2019 6:30 pm


Archie po visko nusprendžia, kad pats laikas išlenkti vieną kitą taurelę, tad nereikia stebėtis, kai jo automobilis pasuka klubo link. Sustojęs aikštelėje, surenka vairuotojo Kornelijaus numerį, liepia jam valandos bėgyje būti šiuo adresu, nes pats parvairuoti tikrai negalės. Padėjęs mobilų į šalį, išjungia variklį, išlipa iš mašinos, ją užrakina ir nueina į klubo vidų.
Back to top Go down
Archie James Walker

Tease me until I’m begging for it
Priority : Don't be distracted by criticism. Remember--the only taste of success some people get is to take a bite out of you.
Posts : 102
Accounts : poli
Name : j.
Tease me until I’m begging for it
Archie James Walker

PostSubject: Re: Įėjimas/išėjimas   Thu Jan 17, 2019 8:10 amIšėjęs lyg kiaulė voras iš klubo, Arčis sustoja lauke, tuomet sulaukęs kada Kornelijus privažiuos, autopilotu įsėda į automobilį. Pasakęs adresą liepia jam tiesiu keliu važiuoti. Nes jeigu netyčia bus daug posūkių, vargšą vyrą gali sumutinti ir jis atpils viską, ką šiandien išgėrė. O mes to tikrai nenorime.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: Įėjimas/išėjimas   


Back to top Go down
 

Įėjimas/išėjimas

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Silent Disco-