Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Įėjimas/išėjimas - Page 3

Share | 
 

 Įėjimas/išėjimas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Martin Ernest Bryant

Hell raising, I'm ready for the worst.
Priority : There's no crying wolves now 'cause the truth has settled in.
Posts : 279
Location : Welcome to the panic room where all your darkest fears are gonna come for you.
Hell raising, I'm ready for the worst.
Martin Ernest Bryant

PostSubject: Re: Įėjimas/išėjimas   Sun Jan 20, 2019 11:46 pmSusiruošti užtrunka trumpiau negu manė, kad užtruks. Keliolika minučių be tikslo sėdėjo ant sofos tuščiomis mintimis spoksodamas į televizoriaus ekraną. Nežino, ką tuomet televizija transliavo, nes tiesiog nekreipė dėmesio. Neapsikentęs surinko pavėžėjimo paslaugas teikiančios įmonės telefono numerį ir išsikvietė taksi. Atsiskaitęs ir išlipęs prie klubo akimis apžvelgia aplinką. Nebūtų savimi, jeigu kaip darboholikas neprisimintų susišaudymo bylos kitame naktiniame klube. Viliasi, kad šitame šiąnakt nieko nenutiks ir įeina vidun.
Back to top Go down
Abigail Inès Exupéry

My body, my heart and my soul refusing to stay in control.
Priority : You cannot make yourself feel something you do not feel, but you can make yourself do right in spite of your feelings.
Posts : 489
Location : Paris
My body, my heart and my soul refusing to stay in control.
Abigail Inès Exupéry

PostSubject: Re: Įėjimas/išėjimas   Mon Jan 21, 2019 12:13 am


Regis neužtrunka ilgiau, nei žadėjo, todėl atvažiavusi dar kelias minutes pasišneka su taksistu, kuris visai smagus vyrukas buvo ir sumokėjusi už kelionę pasiima delninę, pasitaiso kailinius ir nueina į klubo vidų.
Back to top Go down
Meissa Theone D'Ocón

Priority : Being soft-hearted does not make you a weak person. It. takes courage to stay delicate in a World that is sometimes cruel.
Posts : 1813
Accounts : TIMOTHÉE TOBIAS BILODEAU, Talulah R. François.
Name : dovilė.

Meissa Theone D'Ocón

PostSubject: Re: Įėjimas/išėjimas   Sat Feb 02, 2019 11:35 pm


D'Ocón kuris laikas nerado laiko atsipalaiduoti. Žiemos sezoną lydėjo traumos bei lūžiai, su kuriais susidoroti teko vienai iš ligoninės chirurgių. Iš atostogų grįžę kolegos buvo it gaivus vėjo gūsis, pranašaujantis atokvėpį. Be abejonės, altruistė Meissa jaudinosi dėl savo pacientų, jų artimųjų likimo, meldė, kad netektų pranešti tų skaudžių žodžių, regėti ašarų. Laimei, jauna mergina išmanė savo darbą ir šios nakties ji nusipelnė. Meissa čia praleido vieną ar dvi valandas, pati ne itin prisimena. Veikiau jau skaičiuotų ištuštintus kokteilių stiklus, kurie galiausiai paveikė blaivią sąmonę. Alkoholis tvinksėjo jos riešuose, akys buvo vos apdujusios nuo vos sulieto klubo peizažo, todėl teko išsiveržti į nakties orą, kuris taip gaiviai apgobė jos pečius. Jos liemenį buvo apvijusi laiba draugės ranka, kuri nuslydusi nuo jos kūno pasiūlė cigaretę. Pastaroji netrukus įsitaisė tarp juslių merginos lūpų, kurias tuoj apleido tirštas nikotino debesis. Merginos ramiai šnekučiavosi, laikė nuilsusias kojas vienoje pozoje, tačiau šokių partnerė ilgai netruko, kad įsipliekstų troškimu grįžti į šokių aikštelę, pripildytą vienu rimtu judančios masės. D'Ocón liko viena, su sekančia cigarete lyg jos nuodai prilygtų grynam žiemos orui. Tačiau dabar buvo jauku: įkaitęs alkoholis venose neleido drebuliui valdyti merginos kūno, triukšmingą muziką slopino storos betono sienos į kurią buvo patogiai įsirėmęs tamsus pakaušis. Tas keistas pojūtis, apimantis galvą po keleto gėrimų, paveikė moterį ir Meissa jautėsi it likusi viena, izoliuota savo galvoje ir akimis palengva ieškodama pažįstamų žmonių, prasikeičiančių pro klubo duris. Įsliūkinusi mintis, kad tektų grįžti, Meissą privertė sparčiau traukti nikotino pagaliuką tarp pirštų. Nesinorėjo ilgiau likti vienai už įstaigos sienų, tačiau žinojo, kad vėsa ją laikys dar geras porą minučių.
Back to top Go down
Jezebel Clio Merkouris

Priority : Today is the sort of day where the sun only comes up to humiliate you.
Posts : 2565
Location : Maybe self-improvement isn't the answer, maybe self-destruction is the answer.
Accounts : Katerina, Amadeus, Eilise, Mylene.
Name : Patricija.

Jezebel Clio Merkouris

PostSubject: Re: Įėjimas/išėjimas   Mon Feb 04, 2019 11:55 amSu Paryžiumi jau apsipratusi, Jezebel laisvomis nuo darbo naktimis ir vakarais rasdavo jėgų ir laiko ne tik savo kūrybai ir bendram tobulėjimui, bet ir šiokiam tokiam atsijungimui nuo aplinkinio pasaulio. Draugai, kurių susirado kur kas greičiau nei būtų galėjusi tikėtis, ėmė rekomenduoti barus ir klubus kuriuos tiesiog būtina aplankyti, o Clio pajautė save nešamą srovės iš vieno baro į kitą, kol galiausiai naktinis Paryžiaus gyvenimas nebeatrodė toks nepažįstamas ir absoliučiai beprotiškas. O ir atrodė, kad jos netikras asmens dokumentas absoliučiai niekam nekėlė įtarimų. Tuo Jezebel pasinaudojo ir penktadienio vakarą, pirmą kartą į klubą išeidama be palydos. Tiksliau, ją pametė vakarui įpusėjus, draugams išsiskirsčius tai namo, tai sustojus nusipirkti alkoholio ar cigarečių, o gal net užkąsti kokiame visą parą dirbančiame greito maisto restorane. Pati neturėdama pinigų nei maistui, nei papildomam pakeliui cigarečių, tačiau net neabejodama, kad pavyks susišaudyti nemokamų gėrimų, Clio užsibaigė „Silent Disco“ viduje. Keli baisiai saldūs kokteiliai, kelios taurelės kažko, kas, rodės, išdegino skrandį ir Merkouris pajautė būtinybę ne tik įkvėpti gryno oro, bet ir gerokai jį panuodyti cigaretėmis. Visai kaip ir save. Pastebėjusi, kad savas pakelis delninėje jau yra apgailėtinai tuščias, Merkouris, išėjusi į lauką be jokio palto, visai nejausdama naktinio Paryžiaus žvarbos, apsidairė ieškodama draugiško veido. Flirtuoti su vaikinais dėl niekingos vienos cigaretės nesinorėjo, todėl pastebėjusi dailią merginą, gal vos keleriais metais vyresnę, Clio patraukė tiesiai jos link, susikoncentruodama ne į jos dailų veidą, o į tarp pirštų laikomą baltą pagaliuką.
- Jeigu pasakysi, kad vieną tokią turi ir man, būsi absoliučiai išgelbėjusi man vakarą. Žinoma, mieliau cigaretę nutręščiau iš kokio per daug girto idioto ana ten, bet tai reiškia flirtą, o savo visas jėgas jau sudėjau į nemokamus kokteilius. – prunkštelėjo, keliais sakiniais išberdama visą tiesą.
Back to top Go down
Meissa Theone D'Ocón

Priority : Being soft-hearted does not make you a weak person. It. takes courage to stay delicate in a World that is sometimes cruel.
Posts : 1813
Accounts : TIMOTHÉE TOBIAS BILODEAU, Talulah R. François.
Name : dovilė.

Meissa Theone D'Ocón

PostSubject: Re: Įėjimas/išėjimas   Mon Feb 04, 2019 4:54 pm


Kiekvienas čionai buvo nešini savų dramų bagažu, kurį numėtė į vieną bendrą kampą. Liepsnojantys gėrimai numalšino kylančias mintis apie paliktą turtą, kurio troško atsikratyti: nerimu, darbu, bėdomis, su kuriomis nėjo taip lengvai susidoroti, kaip norėtųsi. Ugnis žaižaravo jų pasąmonėse, leido bent šiai nakčiai sunykti it smilkanti cigaretė Meissos rankoje. Melodingas, oru taip lengvai plaukiantis balsas privertė merginą ištiesti užlinkusį kaklą bei pažvelgti į panašaus ūgio moterį.
-Žinoma, tik neturiu kuo pridegti..-linksmai nusišypsojusi sumurmėjo, tuo tarpu besistengiant sugrįžti į realybę, iš kurios akimirkai buvo išnirusi. Kada iš šviesaus pakelio išimta cigaretė atsidūrė greta Jezebel lūpų, mergina galiausiai buvo demaskuota D'Ocón atminties. Mintyse išvydo ligoninės sienas bei šį, kiek budresnį nei dabar, moters veidą.
-Jezebel. Aš tave prisimenu!-plačiai nusišypsojusi sukrykštavo, besidžiaugiant Clio pasirodymu klube. Visgi delsimas grįžti vidun atnešė kur kas geresnių emocijų, nei tikėtasi. Nieko keisto, nes Meissa kone iškart pajuto saldžią simpatiją jaunesnei merginai, tačiau būnant blaivai norisi būti subtiliai, nerodyti perdėto dėmesio bei stengtis neleisti plazdančiai širdžiai įgauti kūno kalbos pavidalo, nes mergina akivaizdžiai šoktelėjo iš vietos, vos girtutėlė sąmonė atpažino veidą.
-Tu viena čia?-mestelėjusi klausimą, Theone tvirčiau įsikando cigaretės galiuko, o kitą, smilkstančią, atkišo Jezebel, kad ši galėtų užsidegti savąja. Rodos, kad Meissa tik ir laukė šio žmogaus pasirodymo. Jos veidas buvo kur kas budresnis bei žaismingesnis, nors pastarojo dalyko jai niekad ir netrūko. Alkoholis kiekvienam veikdavo savaip: vieniems jis įšaukdavo agresija, kitiems išryškindavo linksmąją asmenybės pusę, o D'Ocón tapdavo it pliušinis meškiukas, kurį linksmina kiekviena smulkmenėlė. Taip pat suveikdavo ir aistringoji pusė, kurią panaudodavo panašiems tikslams, kaip ir Jezebel, medžiodama nemokamus gėrimus.
-Dėl tų gėrimų, patikėk, suprantu tave. Man galbūt ir per daug jau tų kokteiliukų...-nuvargusiai nutęsė, tačiau šypsena, anaiptol, neapleido jos veido.
Back to top Go down
Jezebel Clio Merkouris

Priority : Today is the sort of day where the sun only comes up to humiliate you.
Posts : 2565
Location : Maybe self-improvement isn't the answer, maybe self-destruction is the answer.
Accounts : Katerina, Amadeus, Eilise, Mylene.
Name : Patricija.

Jezebel Clio Merkouris

PostSubject: Re: Įėjimas/išėjimas   Wed Feb 06, 2019 1:00 pmAtvažiavus į naują miestą gyventi, dažniausiai nepuoli registruotis naujoje ligoninėje. Vis dėlto, Jezebel net pati nustebo, kad jau po dviejų savaičių Paryžiuje, turėjo savo naują ligos istoriją ir netgi šeios gydytoją. Istorija – paprasta tarsi vaniliniai ledai, o ir įprasta kiekvienai pradedančiai striptizo šokėjai – kojos nepatogiuose aukštakulniuose pavargo, stulpas pasimaišė po kojomis, ranka slystelėjo, koja kryptelėjo ir viskas užsibaigė kritimu nuo scenos, kelių kėdžių bei staliuko užkliudymu ir išsukta galūne. Nieko ypatingo. Nieko, ko negalėtų pagydyti savaitė patogių batų ir pakuotė šaldytų žirnelių (Jezebel darbovietės atveju – ledinis butelis degtinės), tačiau dėl viso pikto, naujokė buvo nuvežta į ligoninę. Naktį ją galėjo apžiūrėti tik budinti gydytoja, todėl taip susidūrė Meissos ir Jezebel keliai, kurie kitu atveju tikriausiai niekada nebūtų susikirtę. Vis dėlto, jaunajai gydytojai bene išrėkus merginos vardą, pati tamsiaplaukė irgi ėmė prisiminti į atmintį įstrigusį paveikslą – ilgus plaukus, smulkutį sudėjimą ir tą plačią šypseną, kuri visai nesiderino prie ilgų metų mokslų, kuriuos Meissai reikėjo iškentėti. Clio net neabejojo, kad jeigu jai būtų reikėję tiek metų praleisti prie knygų, jėgų šypsotis nebebūtų likę.
- O aš prisimenu tave. – cyptelėjo atgal, bet suprato, kad apsidžiaugė per greitai. Galvoje perstumdžiusi baldus ir neradusi reikiamos informacijos, prisimerkė ir pasilenkė arčiau smulkaus Meissos veido. – Neteisinga. Tu mano vardą žinai, o aš tavo – ne. Ir tu žinai kur dirbu. Ir kaip išsisukau koją. O aš net nežinau ar esi kada nors išsisukusi koją. – kiek nerišliai pareiškė, o gavusi cigaretę išsišiepė kaip vaikas. Kai abi jau galėjo rūkyti ramybėje, o į organizmą pateko pirmasis nikotino pliūpsnis, Clio palaimingai palinksėjo. – Viena čia, viena visatoje. Gimstam vieni, mirštam vieni. – pamosikavo cigarete, tuo pat metu nukratydama ir susikaupusius milimetrus pelenų. Giliai įkvėpusi, Clio petimi pasirėmė į šalimais stūksančią sieną, kiek prisimerkdama, kad geriau fokusuotų pašnekovės veidą. – Kokteiliukų nebūna per daug. Būna tik per maži tarpai... tarp kokteiliukų. – pareiškė filosofiškai, o tada apsidairė. – O tu? Viena čia? Ar su savo prabangiais gydytojais draugais, kuriem aš būčiau labai ne lygis? – sukikeno, imdama vis geriau matyti pašnekovės veidą. Grynas oras ir pertrauka tarp kokteilių buvo tik į naudą – Jezebel gavo progą pastebėti, kaip puošniai gydytoja buvo apsirengusi. Ir, tiesą sakant, kaip dailiai atrodė.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: Įėjimas/išėjimas   


Back to top Go down
 

Įėjimas/išėjimas

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Silent Disco-