Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Privatūs staliukai - Page 2

Share | 
 

 Privatūs staliukai

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: Privatūs staliukai   Tue May 22, 2018 12:28 am


Po beveik dviejų metų praleistų ligoninėje, Daniela buvo laiminga galėdama palaidoti save tarp krūvos bylų ir projektų. Jai norėjosi atsigriebti už tuos mėnesius ligoninėje, kada jos dienotvarkė susidėjo iš visokiausių procedūrų, fizioterapijos ir sesijų su skirtingais psichologais, kurie skirtingai bandė sugrąžinti jos atmintį. Deja, kad ir kaip specialistai stengėsi, vaisių nuo šakų nenuskynė. Tik daktarui Aizenhaueriui pavyko prisikasti iki jos vardo ir polinkio į teisėsaugą. Ties pastaruoju psichologu Daniela ir pasiliko iki šiol pas jį lankydamasi kiekvieną savaitę, kadangi jos problemos po ligoninės niekur nedingo. Lyg iš dangaus nukritę košmarai nedavė moteriai ramybės, o ką jau kalbėti apie daktaro atradimą, kad ši negalint prisiminti praeities dėl patirtos emocinės traumos. Capaldi paniškai bijojo, kad jos liga nebūtų pakišusi kojos ir ši nebūtų nužudžiusi nekalto žmogaus, kurį savo tamsiuose sapnuose ir regi. Šizofrenija nėra vaikų žaidimas ir nors moteriai po avarijos buvo diagnozuota lengvesnė jos forma,  tai nereiškė, kad Daniela buvo sveika. Kartas nuo karto ištinkantys epizodai tik pablogindavo esamą jos situaciją.
Šviesiaplaukė šyptelėjo Tomui, kada šis mandagiai atitraukė jai kėdę ir leido prisėsti prie jų staliuko, ant kurio moteris padėjo sunkias odines papkes, kurias sugebėjo parengti rekordiškai greitai. Trys buteliukai energetinio, lotynų Amerikos muzikos ritmas ir moteris galėjo įsitraukti į sudėtingą darbą lyg tai būtų paprasčiausias maisto gaminimo procesas. Daniela galėjo justi atšiaurų toną Lev balse, tačiau per daug to nesureikšmino, kadangi buvo pernelyg susikaupusi savo emocijų suvaldyme. Moteris nesuprato kokio velnio ji taip keistai sureagavo į vyrą, kurį regėjo pirmą kartą gyvenime. O galbūt jis buvo jos konkurentas kurioje nors byloje? Ne..to negalėjo būti, kadangi ji dirbo Thomas dukterinėje firmoje. Nusprendusi paleisti šį klausimą ir susitelkti ties susitikimu, ji vos primerkė akis ir susilaikė neleptelėjusi replikos po Lev žodžių, kad jos vietoje turėjo sėdėti kita asistentė.
- Sprendimas buvo bendras, tiesiog esu tas, kuris jį pasiūlė, - dalykiškai atsakęs Lev, Thomas atsilaisvino kaklaryšį, - Marija puiki, tačiau jai reikia labai daug mokytis, todėl tokia byla ją sutraiškytų gyvą. Juk nenorime prarasti tokios vietos pačiame senamiestyje, tiesa? - kilstelėjęs antakį vyras užsisakė juodos kavos su lašeliu brendžio.
- Šiose papkėse rasite visą informaciją apie strategiją, - pradėjusi Daniela, stumtelėjo po kopiją kiekvienam susitikimo dalyviui, - gyventojai nenori apleisti savo namų, tačiau jeigu juos priversime tą padaryti per prievartą, susilauksime didesnių bėdų, ką jau kalbėti apie išlaidas ir teršiamą firmos vardą žurnalų antraštėse, - mandagiu, tačiau tvirtu tonu, koks šviesiaplaukei ir buvo būdingas verslo susitikimų metu, pranešė, - tai sunkioji dalis, susišnekėti su civiliais, tačiau jau paskyriau susitikimus su kiekvienu iš jų, taip matysime koks esminis klausimas trukdo jiems sutikti išsikelti ir galėsime priimti atitinkamą sprendimą, - paaiškinus užkišo palaidą plaukų sruogą už ausies, - kas liečia architektų bendruomenę, su jais kompromisą galime rasti pasiūlydami labai paprastą sprendimą - nesunaikindami istorinio fasado, dėl kurio jie taip pergyvena, - trumpai apipavidalinus savo pasiūlymą, kuris, rodėsi, patiko daugumai susitikimo dalyvių, padėkojo padavėjai už atneštą vandenį su citrina. Daniela jo gurkštelėjo laukdama tolimesnių klausimų ir atsako iš Lev. Kokio velnio jai taip rūpėjo nepažįstamojo nuomonė?
Back to top Go down
Alastair Luuk D'Onofrio

Damaged people are dangerous. They know they can survive.
Priority : SUCCESS
Posts : 743
Accounts : Edmė, Seafra
Name : EIM.
Alastair Luuk D'Onofrio

PostSubject: Re: Privatūs staliukai   Thu May 24, 2018 12:15 amLevas tiesiog negalėjo atitraukti žvilgsnio nuo Danielos. Vyras kurį laiką dar bandė savo galvoje iškeltiems klausimams rasti atsakymus, bet galiausiai pasidavė. Beaumont negalėjo pakęsti, kai su juo buvo žaidžiami nešvarūs žaidimai, jis labiau mėgo žaidimus atverstomis kortomis, tačiau neketino Danielos užsipulti visų vyrų akivaizdoje. Baumont mėgo kontrolę, jam patiko vadžias laikyti savose rankose ir kontroliuoti situacija, o ši susiklosčiusi padėtis tik parodytų kaip jis nemoka tvarkytis su savo gyvenimu, tai ką kalbėti apie jo kaip teisininko autoritetą ir klientų pasitikėjimą? Jo gyvenimo istorijoje, kurią pateikdavo visur, kur tik prireikdavo jo duomenų, Daniela neegzistavo nuo pat tos akimirkos, kai pasitraukė iš jo gyvenimo. Kai šalia Levo nebuvo artimo žmogaus, nebuvo šeimos, vyras niekam nesuteikdavo pagrindo jo susilpninti. Tai galiojo absoliučiai visur.
Nors moteris ir elgėsi taip, lyg jo nepažinotų ir pirmą kartą matytų, Levas neleido sau tuo patikėti. Kiekviename jos judesyje, krustelėjime, ištartame žodyje jis bandė įžvelgti tą vienintelę priežastį privertusia ją atsidurti būtent čia ir dabar.
- Tada kodėl apie tą sprendimą nežinojo Istvanas, Tomai? Juk žinai taisykles, jei bent vienas iš valdybos narių nesutinka, turi įvykti balsavimas arba... - Levas padarė trumputę pauzę žvilgsnį nukreipdamas į moterį. - ... ji turi pakeisti mano nuomonę. Bent jau kol kas aš drįstu teigti, kad panelę Capaldi ir lengvas vėjo gūsis nupūstu. - ne itin dalykiškai išsireiškęs Levas pakėlė puodelį prie lūpų ir sudrėkino gerklę. Jis gerai pažinojo savo mylimą moterį. Ji visada buvo užsispyrusi, atkakliai siekianti savų tikslų ir puiki specialistė. Tiesiog, Levas metė jai iššūki su gana sudėtinga užduotimi. Tokį užsispyrusi ožį, kaip Beaumont, įtikinti buvo nelengva. Iš daugybės žmonių būtent Daniela buvo iš tų, kuriai tai puikiai pavykdavo, tad Levas tikėjosi, kad į jo sugalvotą žaidimą moteris net ir nenorėdama įsivels.
 - Tarp dokumentų, kuriuos tau davė Tomas ir kuriuos turėjai išstudijuoti, yra surinkta informacij apie kiekvieną asmenį, kuris gyvena tame rajone. Tada pasakyk kaip elgsiesi tokioje situacijoje. Vieno namo pirmininkas yra garbaus amžiaus pensininkas, kuris tame savo bute pragyveno daugiau nei penkiasdešimt metų. Jame gyveno puse jo giminės ir jį paveldėjo karta iš kartos. Kaip elgsiesi su žmogumi, kuris žada prisirakinti prie sienos ir, kurį patrauksi tik su visa siena? - jo lūpose atsirado šypsena suvokiant, kad yra velniškai teisus. -  O vertinai planus? Kaip žadi rasti kompromisą, jei privalome keisti visus vamzdynus esančius po žeme, siekiant to, jog apželdinus ir sutvarkius aplinką po statybų to nereikėtų atlikti po kelerių metų. Tą senamiesčio dalį teks tvarkyti iš pagrindų. Kokie tavo kiti variantai? Gal jau išseko? - pervertęs savąją papkę pakėlė į moterį akis visai neketindamas sumenkinti jos pastangų, tai buvo svarbūs klausimai imantis šios užduoties, tačiau Baumont neketino cackintis su nepatenkintais žmonėmis, to niekada nedarė, nežadėjo daryti ir dabar, tad kokie čia dar gali būti taikūs būdai.
   
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: Privatūs staliukai   Thu May 24, 2018 11:58 am


Daniela buvo pripratusi prie žvilgsnių. Būkime teisingi, kiekvienas, nebūtinai vyriškos lyties atstovas, galėjo pastebėti jos kubietišką žavumą. Tas dažnai pakišdavo moteriai koją dirbant su klientais, nes kažkodėl visi galvodavo, kad jos grožis trukdė Capaldi kokybiškai atlikti savo darbą. Tai iš vienos pusės buvo strateginis privalumas, kadangi nuvertinta moteris galėjo būti it mirtinas ginklas. Tuo labiau, jeigu stengėsi įrodyti sau, kad gali užkariauti pasaulį. Na, šiuo atveju teisėsaugą. Tačiau šis žvilgsnis, kurį ji juto, rodėsi, vėrė ją kiaurai. Šviesiaplaukė atrėmė tą žvilgsnį jausdama, kad jo savininkas metė jai iššūkį. Nepaisant to, Daniela galėjo prisiekti, kad po vyro atšiauriu žvilgsniu galėjo įžvelgti savotišką smalsumą ir susierzinimą. Kodėl jos nepaleido mintis, kad Lev žinojo kažką, ko ji nežinojo?
- Jam buvo pranešta, kad prie mūsų komandos prisijungs nauja mediatorė, Levai. Jis pakankamai manim pasitiki, kad suprastų, jog nerizikuočiau firmos vardu, - tvirtu tonu atsakęs vyrui, Tomas gurkštelėjo savo kavos. Levas buvo užsispyręs, jis tą puikiai žinojo, tačiau toks išankstinis nusiteikimas prieš Danielą, jam kėlė įtarimą. – Pasakyk bent vieną mano sprendimą, kuris buvo priimtas neatsakingai, - pridūręs vyras peržvelgė visus susitikimo dalyvius. Tomas buvo vienas iš tų žmonių, kurio negalėjo suvilioti jokia korupcija, jis buvo iš tų žmonių, kuris iš tiesų nuoširdžiai visą save dėjo į šią firmą. Blogiausias dalykas, kurį vyras buvo padaręs, tai gavęs pora bilietų už greičio viršijimą.
Daniela žvilgtelėjo į Tomą, tuomet į kitus susirinkimo dalyvius, o galiausiai ir į Lev. Jeigu jis norėjo iššaukti moters karingą pusę ir patikrinti kiek toli ji ruošiasi eiti, kad tas verslo centro projektas būtų sėkmingas – jam pavyko. – Tas pats, Jūsų minėtas, namo pirmininkas serga, jo operacijos kainuoja dvigubai daugiau nei jo gaunama karininko pensija, o jo šeima gyvena Norvegijoje. Jis neturi tiek lėšų, kad leistų sau samdytis privačią slaugę, kuri galėtų juo pasirūpinti po operacijų. Joks namas ir vyro užsispyrimas nėra svarbiau nei žmogaus sveikata, tuo labiau, kai tas žmogus nori praleisti kuo daugiau laiko su savo anūkais ir pagaliau juos pamatyti Norvegijoje. Kartais užtenka žmogiškumo, kad tokią situaciją išspręsti. - atsakius Daniela nei akimirkai nenuleido akių nuo Levui priklausančių, stebėdama jo neverbalinę kalbą, kadangi replika apie užsispyrimą, buvo skirta būtent jam. Netiesiogiai, žinoma. – Kalbėti su žmonėmis yra mano darbas ir aš tai darau asmeniškai bet kurią savaitės dieną. Nors esu pasamdyta šios firmos, tai nereiškia, kad nusisuksiu nuo žmogaus gerovės ar leisiu iškeldinti žmones be kažkokio draudimo jiems, - kilstelėjo ranką sustabdydama kažkurį iš dalyvių, kuris norėjo ją pertraukti, tačiau tą padarė nenutraukdama akių kontakto su Lev, - aš daviau priesaiką savo profesijai, kuri padeda abiems dalyviams likti patenkintiems. Todėl aš nesu Jūsų ar gyventojų pusėje, aš esu neutralus partneris, kuris padės rasti geriausią sprendimą. Šiuo atveju, tai taikus žmonių iškeldinimas į naują kvartalą, per du kilometrus nuo dabartinės jų gyvenamos vietos, ką jau patvirtino savivaldybė, - galiausiai peržvelgus kiekvieną iš dalyvių toliau tęsė savo monologą. Kai kurie iš vyrų buvo ganėtinai nustebę, kadangi gauti savivaldybės patvirtinimą ir tuo labiau biudžetą tokiam projektui, buvo sunku. Šiuo atveju Danielai pasisekė, kadangi toks spartus projekto patvirtinimas buvo atlygis jai už prieš tai jos sutvarkytą mediaciją. Bet juk niekam nereikėjo to žinoti, tiesa? - Tiems, kurie nenori keltis, bus suteikta dosni piniginė kompensacija, kuri padės įsitvirtinti bet kurioje norimoje Paryžiaus vietoje. Tai šiek tiek viršija iš pradžių sutartą biudžetą, tačiau šia rizika mes pašaliname pagrindinę problemą – gyventojų nepasitenkinimą ir jų kreipimąsi į teismą, kas kainuotų dvigubai brangiau. Taigi, taip laimi ir gyventojai, ir firma, - apsilaižius lūpas šviesiaplaukė atsivertė papkę, - kas liečia planus, jeigu atsiversite 10 puslapį, pamatysite preliminarų architekto sudarytą planą, kaip galima išspręsti vamzdyno problemą, nesugriaunant istorinio fasado pastato priekyje. Architektų sąjungai nerūpi ką mes darysime viduje, ar kieme, ar sode. Jų pagrindinis rūpestis fasadas, kurio išlaikymo sprendimas jums prieš nosį, - beveik pabaigusi savo monologą Daniela atsigėrė vandens. – Jeigu tai buvo Jūsų bandydamas mane išgąsdinti, turiu pasakyti, kad jis buvo nesėkmingas ir jeigu mane pažinotumėte, pone Beaumont, žinotumėte, kad iššūkiai manęs negąsdina, - pabaigusi sakinį įsmeigė savo šviesų žvilgsnį į Lev. Reikėtų pastebėti, kad Daniela į jį kreipėsi formaliai, kadangi vyro nepažinojo, tačiau norėjo parodyti jam pagarbą. Visi prie šio stalo sėdintys dalyviai jos nusipelnė, kadangi buvo savo srities specialistai, tačiau tiek pats projektas, tiek žmonių gerovė Danielai buvo vienodai svarbūs. Moteris visuomet stengėsi padėti kitiems ir tai nebuvo dėl kažkokios naudos sau, tai buvo dėl jos nuoširdumo. Ir ši jos charakterio savybė tik sustiprėjo po to, kai jos šizofrenija buvo sėkmingai gydoma vaistais ir ši galėjo gyventi beveik normalų gyvenimą.
Back to top Go down
Alastair Luuk D'Onofrio

Damaged people are dangerous. They know they can survive.
Priority : SUCCESS
Posts : 743
Accounts : Edmė, Seafra
Name : EIM.
Alastair Luuk D'Onofrio

PostSubject: Re: Privatūs staliukai   Sat Jun 16, 2018 1:22 amLev nekartą teko susidurti su karjeristėmis moterimis ir matyt tai jau tapo tendencija, bet dauguma jų karjeros aukštumas pirmiausia bandydavo siekti savo grožiu, komunikavimo gebėjimas ar netgi per lovą. Staigiai praturtėjusios verslininkės užantyje dažniausiai slėpdavosi po padu pakištas naujai iškeptas vyras, o naujoji asistentė vos tik pradėjusi dirbti jau puošdavosi direktoriaus dovanomis už teikiamas ne tik darbo paslaugas. Lev niekada taip ir nesuprato kodėl dailios, savimi pasitikinčios ir nuomonę turinčios moterys pasaulio ir vyrų neužkariauja pasinaudodamos savo protu ir nuoširdžiomis šypsenomis. Tai buvo ginklai, kuriais taip paprasta buvo nuginkluoti bent jau Beaumont.  
- Patikėk manimi, šis sprendimas bus pirmasis ir ne todėl, kad projektas žlugs ar užsakovas atsisakys mūsų teikiamų paslaugų. Per daug gerą komandą turi, kad tai nutiktų, bet ši tariama mediatorė bus tai, kas mus stabdys su savo taikos skleidimu ir maišymusi po kojomis. Labai tikiuosi, kad aš visgi klystu. – pateikęs savo įžvalgas Tomui, kuris dažniausiai visada išklausydavo Lev, kad ir koks jis kartais kandus pasirodydavo ar mėgdavo pasireikšti kaip įsišokėlis, dabar Beaumont sutelkė visą dėmesį į dokumentus peržvelgdamas svarbiausius pažymėtus akcentus, o pro jo ausis nepraslydo nei vienas moters ištartas žodis. Išgirdęs užsidegimą jos balse Lev nusišypsojo ir kelioms akimirkoms pakėlęs į moterį akis vėl dėmesį sutelkė ties dokumentais. Nors ir nenoromis teko pripažinti, kad Daniela savo žavesį skleidė taip pat įtaigiai kaip ir ankščiau. – Tame name yra šešios laiptinės po devynis aukštus, šimtas šešiasdešimt du butai ir kai kuriuose iš jų gyvena net po kelias šeimas. Negi ketini kiekvienam skirti gydimą, kelionę į bet kurį pasaulio kampelį, draudimus ar butus prestižiniuose rajonuose? Dabar tokia mada, jei gerą padarysite vienam, diena kita su pretenzijomis eis vienas kaimynas po kito. Deja, bet į ką mažiausiai atsižvelgia finansuotojai tai į mūsų žmogiškumą. – ką jau ką, bet tai Dionisio puikiai žinojo. Baigęs gerti kavą Lev patogiai atsilošė kėdėje dokumentus pastumdamas į moters pusę, pakankamai gerai susipažino su tikslais, kuriuos moteris sau išsikėlė ir tai ko ketino pasiekti. Kaip ir visi prie stalo sėdėję vyrai, taip ir Lev nustebo išgirdęs apie savivaldybės finansavimą. Iš savo patirties žinojo, kad gauti leidimus, o tuo labiau biudžetinį finansavimą teisėtu būdu, užtrunka. Jeigu jų teikiamos paslaugos nepasiteisintų ir būtų patirti dideli nuostoliai - pinigus firma privalėtų gražinti. - Labai norėčiau pamatyti tikslius planus, lėšų paskirstymą, gyventojų nuomonę ir kiek jų sutinka savo noru išsikelti. Nežinau ar Tomas tau minėjo, bet daugiabučio, o taip pat kelių aplinkinių namų statyba toje saugomoje vietoje buvo nelegali. Jie turėjo būti nugriauti, savivaldybė skundų nepateikė, todėl žmonės išsipirkę butus ramiai liko ten gyventi. Dabar firmai gavus skundų ar atsiradus poreikiui bylinėtis vienareikšmiškai bylas laimėtume mes, tad šioje vietoje problemos kaip ir nėra. Mes paprasčiausiai neatsižvelgdami į žmonių poreikius ir reikalavimus galėtume išmesti juos lauk. - padaręs trumpą pauzę Lev nenuleido įdėmaus žvilgsnio nukreipto į moters pusę. Vyras dar nuo studijų laikų pasižymėjo bejausmiškumu kitų žmonių problemoms. Jo neveikdavo jų ašaros, įvairiausi išgalvoti sunkumai. Jis vadovavosi vieninteliu principu - nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia, todėl kiekvienas, kuris nežinojo ar nusižengė nustatytai tvarkai, to siekiant Lev, turėjo atsakyti. Tačiau su Daniela viskas buvo kitaip. Moteris bet kurioje situacijoje, net jei ji atrodė tokia bergždžia ir žmogui su padariniais belikdavo susitaikyti, vis vien sugebėdavo, kad ir minimaliai iš visos situacijos išgauti naudos. Tai jau buvo talentas. - Aš nebandau tavęs išgąsdinti. Tik manau, kad patirties turi per mažai, kad galėtum orientuotis būtent šioje srityje. Žinoma galėtume tau leisti dirbti su šiuo projektu, praktika su dideliais projektais duoda daug naudos. Tačiau, nemanau, kad tarp mūsų yra žmogus kuris norėtų apsiimti su tavimi. - žvilgtelėjęs į laikrodį, nes šie pietūs užsitęsė neplanuotai ilgai, Lev pabaigė dėstyti mintį. - Tada net nežinau ar  svarstytinas klausimas dėl taikaus susitarimo, jei kaip sakai ir architektai jau ramūs.


Last edited by Lev Dionisio Beaumont on Tue Jun 19, 2018 12:29 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: Privatūs staliukai   Sat Jun 16, 2018 1:37 pm


Daniela kaip išmanydama stengėsi pakeisti įsisenėjusią tvarką, tačiau toks pasirinktas kelias buvo be proto sunkus. Pradedant kompanijos vyrų elgesiu, kurį buvo galima traktuoti kaip seksualinį priekabiavimą ir baigiant abejojimu jos atliekamu darbu, nepaisant jo rezultatų. Teisėsaugos jūroje plaukiojo įvairaus kalibro ryklių, todėl Danielai tekdavo pasitelkti visus įmanomus turimus įrankius, kurie padėjo jai įrodyti savo vertę. Pirmi projektai su kiekvienu darbdaviu buvo sunkiausi, kadangi kiekvienas jų, netgi moterys, atsižvelgdami į Capaldi amžių, patirtį ir išvaizdą ją nuteisdavo absoliučiam triuškinančiam pralaimėjimui. Tamsiaplaukė jau buvo prie to pripratusi, todėl niekada nesulaikydavo plačios šypsenos, kai įrodydavo darbdaviams, kad jie dėl jos labai stipriai klydo.
- Nežinau kokia musė tau šiandien įgėlė, mano drauge, nes įprastai su mano sprendimais taip nekovoji, bet galiu pasakyti, kad jeigu jaudiniesi dėl laiko tavo minėta asistentė Marija užtruktų žymiai ilgiau ir net ir jauniausi mūsų komandos dalyviai spėtų pražilti, bet--
Uždėdama delną ant Tomo dilbio, Daniela jį pertraukė, - Nemanau, kad pono Beaumont įsitikinimą pakeisi žodžiais, Tomai, - minimaliai, tačiau nuoširdžiai šyptelėjusi moteris nukreipė žvilgsnį į Lev, - aš suprantu Jūsų poziciją, tačiau projekto paruošimui, neskaitant statybų yra duoti trys mėnesiai. Galiu duoti savo žodį, kad jo įgyvendinimui bus pasiruošta per du, - užtikrintai tarus Daniela nežymiai linktelėjo. Per du mėnesius pasišnekėti ir rasti sprendimą su tokia gausybe žmonių buvo bene neįmanoma, tačiau moteris buvo pasiryžusi iš savęs išspausti tik geriausius rezultatus.
- Su visa pagarba, Lev, žmogiškumas šioje situacijoje ir yra raktas, kad ir kaip tai Jums atrodo neįtikėtina, - vos šyptelėjus Daniela pasirėmė į stalą abiem dilbiais, šiek tiek palinkdama į priekį, - jūs dirbate su aukšto lygio klientais, kurie yra pasiruošę perkąsti vienas kitam gerkles. Aš kiekvieną dieną susiduriu su vidurinės klasės žmonėmis, kurių psichologija absoliučiai skiriasi nuo to, ką jums tenka matyti teismo salėje. Kaip galvojate, jeigu derėtis su žmonėmis eitumėte jūs, su tokiu priešiškumu ir be erdvės pasireikšti jiems, ar gyventojai leistųsi į kalbas ar parašytų pareiškimą teismui? Būtent. Tvarkymasis su tokiais pareiškimais, kurių tikrai būtų nemažai užtruktų kur kas ilgiau ir kainuotų papildomas pajamas, o vienas iš tikslų ir yra to išvengti, kad projektas būtų sėkmingas, - atsakiusi Daniela akimis perbėgo Lev veido bruožus, o viduje užsidegė keistas jausmas. Capaldi gerai nesuprato, kodėl Beaumont vertė ją taip jaustis. Taip keistai..pažįstamai?
- Tą galėsime aptarti sekančiame susitikime, kadangi iki to jau žinosiu gyventojų poziciją išsikraustymo klausimu. Kas liečia nelegalumą, daugelis gyventojų, mano žiniomis siekė nuosavybę legalizuoti, tačiau savivaldybė juos paprasčiausiai ignoravo arba nutildė pinigais. Yra tų tranzakcijų įrodymai. Jeigu į šį reikalą įvelsime ir savivaldybę, projekto startas nusikels porai metų į priekį. Tad kad to išvengtume, geriausias variantas visus iškeldinti taikiai, o kai nuosavybė bus tuščia..na, esu tikra, kad tokia puiki advokatų komanda ras būdą kaip priversti savivaldybę uždėti antspaudą ant reikiamų popierių, - peržvelgus visą vyrišką kompaniją Daniela šyptelėjo atsilošdama kėdėje, o po to pabaigdama savo stiklinę vandens.
- Na, šiuo atveju turiu tave nuvilti, Lev, parašai jau sudėti ir Daniela jau yra oficiali projekto dalis. Šis susitikimas buvo surengtas tik tam, kad susipažintumėte su jos planu ir su ja pačia, - pareiškęs Tomas užvertė tamsiaplaukės paruoštą papkę ir sutelkė dėmesį į Beaumont, - ir, man atrodo, iš visos komandos kol kas tik tu vienas likai neįtikintas, - draugiškai šyptelėjęs vyras atsistūmė kėdę, - nežinau, kodėl tarp jūsų tvyro tokia atmosfera, tačiau geriau greičiau suraskite būdą kaip dirbti kartu vardan šio projekto, kurio nenusisekimas kainuos ne tik firmai, bet ir jums visiems, - įspėjęs Tomas užsisegė švarko sagą, - o dabar turiu važiuoti. Daniela, nepamiršk, kad ketvirtą susitinkame su Fujimoto. Iki malonaus, - dalykiškai visiems paspaudęs rankas, Tomas pradingo iš restorano. Jo pavyzdžiu pasekė ir likusieji keturi vyrai, kurie draugiškai šyptelėję moteriai pradingo iš maisto įstaigos, palikdami Lev ir Danielą dviese. Capaldi, atsisveikinusi su išėjusiaisiais, ėmė rinkti papkes ir dėti šias į joms skirtą tašę.
Back to top Go down
Alastair Luuk D'Onofrio

Damaged people are dangerous. They know they can survive.
Priority : SUCCESS
Posts : 743
Accounts : Edmė, Seafra
Name : EIM.
Alastair Luuk D'Onofrio

PostSubject: Re: Privatūs staliukai   Tue Jun 19, 2018 12:28 amLev klausydamasis Tomo žodžių bandė suprasti kaip Daniela sugebėjo, rodos menkomis pastangomis, per trumpą laiką susukti seno verslo ryklio protą. Iki šios dienos Tomas savo komandoje turėjo pačius veikliausius ir darbui pasišventusius žmones, tačiau lyg iš dangaus nukritusios merginos įtraukimas į komandą ir tokio reikšmingo projekto pavedimas jai, Lev atrodė nesuvokiamas. Reikėjo pripažinti, jis pats šiems darbo pietums pasiruošęs tinkamai nebuvo, tik skrydžio metu turėjo galimybę akimis permesti pirminius projekto planus, nedetalizavo duomenų ir iš anksto nepateikė savo įžvalgų. O dabar, vyriško užsispyrimo, pykčio vedamas, moterį atakavo argumentais visiškai pro šoną, jie atsimušė į aukštą mūrinę sieną. Daniela buvo puikiai pasiruošusi, atidirbusi iki mažiausių skrupulų, Lev neturėjo prie ko prisikabinti ir nors vyro įniršis augo su kiekviena sekunde žvelgiant į tamsiaplaukės akis, jis ją pateisino. Tomas buvo teisus, ji puiki. Tokia pat puiki, kokia buvo pirmą kartą, kai ją išvydo antrame kurse, auditorijoje, kurioje Daniela lygiai taip pat pribloškė visus jos besiklausančius savo užsidegimu, ryžtu ir didžiuliu noru įrodyti savas tiesas. Lev daugiau nieko nepasakė, nebebuvo prasmės ginčytis. Tomo žodis buvo paskutinis - ji lieka, o išeina Lev. Vyro krumpliai pabalo nuo jėgos, kuri juos spaudė. Keletą kartų giliai įtraukęs į plaučius oro, Lev įspaudė šiokį tokį vyksnį spausdamas kiekvieno kolegos ranką ir nusekė juos žvilgsniu, kol šie dingo už restorano durų. Išsitraukęs piniginę Lev paliko stambią kupiūrą ant stalo ir nenuleisdamas nuo moters žvilgsnio pakilo iš savo vietos. Jis apėjo aplink stalą, o jo dešinė ranka lengvai nugulė ant moters peties. - Nežinau kokius žaidimus žaidi šį kartą, Daniela, bet aš atsisakau visame šitame dalyvauti. - pasilenkęs tyliai iškošė vieną po kito žodžius ir šiltas oro gūsis padvelkė į moters kaklą. Daugiau nieko nesakęs Lev apsisuko ir paliko prie stalo moterį sėdėti vieną.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: Privatūs staliukai   Tue Jun 19, 2018 12:57 am


Jeigu atvirai, Daniela pati nesuprato kaip jai taip smarkiai pasisekė ligoninėje sutikti Tomą. Tas vyras ją išgelbėjo ir taip, tai buvo labai stiprus pareiškimas, tačiau jis išreiškė absoliučią tiesą. Daniela po autoavarijos neturėjo nieko: vieni žmonės susižeidžia, suserga, kad ir mirtinomis ligomis, tačiau jie turi stiprų užnugarį, jie žino savo vardą ir šaknis, Daniela nežinojo ir neturėjo nieko. Ji pabudo po poros mėnesių komos tik tam, kad nesuprastų, kas aplink ją dedasi ir kodėl gal trys seselės laksto apie jos lovą lyg ši būtų dešimtas pasaulio stebuklas. Moteris nežinojo net savo sumauto vardo. Tie, kurie to nepatyrė, net neįsivaizdavo, ką reiškė netekti savęs- tiesiog prabusti ir įsilieti į dar didesnę nežinią. Tomas, šiuo atveju, buvo jos angelas sargas, kuris pamatęs Danielos rankose seną Konstitucijos leidinį nesusilaikė nepradėjęs apie jį diskutuoti. Vyro žmona, Margarita, tuo metu gulėjo ligoninėje ir šis ją belankydamas, dirbdavo ligoninės bibliotekoje, kur dažnas dienas leisdavo ir Capaldi, bandydama atkurti bent dalį savo praeities. Diena iš dienos ir tokios diskusijos virto tamsiaplaukės aistros teisei pažadinimu ir ji pamažu atgavo savo "įrankius", kurių pagalba netyčia išsprendė pora ant Tomo stalo užsisėdėjusių bylų. Tokio talento užteko, kad vyras pasiūlytų jai praktiką jo dukterinėje įmonėje, kur Daniela iki šiol skynėsi kelią į šlovę. Jau keturi metai.
Susidėjus papkes į jiems priklausančią rankinę, Daniela užsegė jos užtrauktuką ir žvilgsniu nusekė Lev padėtą kupiūrą. Tiesa, kas buvo po to, ji visiškai nesitikėjo. Kada Lev vyrišku balso tonu, kuri nė iš tolo nepriminė draugiškumo, ištarė tą sakinį, moteris jau žiojosi atsakyti, tačiau joks žodis neprasprūdo pro jos lūpas. Ji be garso pasisuko į Beaumont ir nusekė jo siluetą, kol šis pradingo už restorano durų. Kas po velnių ką tik įvyko? Daniela buvo absoliučiai sutrikusi, tačiau nenorėdama to pernelyg analizuoti, kai turėjo svarbų susitikimą, pakilo nuo kėdės ir susirinkusi savo daiktus patraukė išėjimo link.
Back to top Go down
Arden Josh Durham

Priority : Success
Posts : 235
Location : Paris, France
Accounts : A.
Name : Livija.

Arden Josh Durham

PostSubject: Re: Privatūs staliukai   Thu Jan 03, 2019 6:55 pm


Šis vakaras restoranui buvo išskirtinis. Žinoma, dėl specialios programos restoranas neuždarė savo durų įprastiems lankytojams, tad viskas vyko privačioje salėje. Pirmas vakaras, kuomet Le Meurice oficialiai priklauso Durham'ui ir ta proga, vyras nusprendė sukviesti beveik visą Paryžiaus grietinėlę. Žinoma, anam dar svetimas buvo toks gyvenimo būdas, tačiau geras pusmetis Paryžiuje jau spėjo užauginti kiek storesnę odą tokiems reikalams. Įėjęs į restoraną, Arden pirmiausiai pasisveikino su jau besirenkančiais svečiais, maloniai juos priėmė, o tuomet patraukė į privačią salę, kurioje personalas kaip tik baigė sudėlioti paskutinius taškus. Sustygavęs paskutinius momentus, vyras patraukė į užkulisius, o padavėjai ir barmenai, sustoję į savas vietas au pradėjo kviesti žmones vidun. Fone dar grojo tokia klasiška muzikytė, žvakių šviesos, klasiškas Durhamo vakarėlis. 
Back to top Go down
Mylene Pixie Arsenault

Priority : Pride had kept her running when love had betrayed her.
Posts : 324
Accounts : Katerina, Donatella, Amadeus, Jezebel.
Name : Patricija.

Mylene Pixie Arsenault

PostSubject: Re: Privatūs staliukai   Thu Jan 03, 2019 7:07 pmMylene kažkada labiau už viską rūpėjo jos reputacija. Jauna moteris nepraleisdavo nei vieno įspūdingo renginio, o vėliau juose pasirūpindavo jog atrodys įspūdingiausiai, patraukliausiai ir prabangiausiai. Tikriausiai šiokia tokia tuštybės mugė, dievaži, tačiau anksčiau moteris tvirtai tikėjo, kad kuo daugiau bus matoma ir pastebima, kuo daugiau apie ją kalbės, tuo daugiau vėliau aukos tiems klausimams, kurie moteriai buvo nepaprastai svarbūs. Ir tikrai – viena sėkmingesnė ir ekstravagantiškesnė suknelė prieš ketverius metus reiškė papildomus keliolika tūkstančių į jos rūpimą fondą. Papildomos keturiolika tūkstančių vakcinų sergantiems vaikams, papildomi du šimtai vandens siurblių Afrikos kaimeliui, išmanus pirštu valdomas neįgaliojo vežimėlis sunkiai paralyžiuotai mergaitei. Anksčiau Mylene mate prasmę suknelėse ir pobūviuose, pokalbiuose apie orą ir bendrus pažįstamus, tačiau gyvenimui pasisukus neįsivaizduotu kampu, Arsenault ne tik negalvojo kad privalo traukti visų žvilgsnius, bet ir pirmą kartą gyvenime net neabejojo, kad pasklidus naujienoms apie jos paleidimą, juos trauks net apsirengusi restorano sienų spalvomis. Vis dėlto, iš šūsnies kvietimų išsitraukusi pirmą pasitaikiusį, vakarui mieste pasiruošė nepriekaištingi. Daili Chanel vintažinė suknelė, sukelti plaukai, manikiūras, pedikiūras, viso kūno depiliacija, makiažas. Žinojo kad anksčiau ar vėliau turi nuplėšti pleistrą ir susidurti akis į akį su visais, kurie turėjo jai klausimų, todėl pasiruošė pasimatyti su visais, kurie prieš trejetą metų pažadėjo aplankyti kalėjime ir niekada nebeatėjo.
Prie restorano sustojo dailiame juodame taksi. Susimokėjo vairuotojui palikdama šiek tiek arbatpinigių, o jis, įvertinęs tai, jog Mylene “šiek tiek” yra įprasto žmogaus “labai nemažai”, apibėgo automobilį ir paskubėjo padėti damai išlipti. Maloniai šyptelėjusi, net jeigu ir ne taip nuoširdžiai kaip kažkada sugebėjo, Pixie dėkingai linktelėjo ir patraukė į vidų. Neleido sau galvoti, nes neabejotinai būtų apsigalvojusi, todėl bene metėsi į priekį, kol išgirdo už nugaros užsitrenkiančias duris. Leidusi rūbinės darbuotojui paimti jos juodus kailinius, tarp pirštų suspaudė kreminės spalvos lakuotą delninę ir įžengė į vakarėlio sūkurį. Buvo pamiršusi kaip visi garsiai kalba, kaip kvepalai riečia nosį, kaip trūksta oro. Trūkčiojamai įkvėpė. Savo kameroje, viršum jos miegant tris savo vaikus nužudžiusiai moteriai, jautėsi saugesnė nei tarp verslo pasaulio piranijų. Neleidusi sau pamesti šypsenos, Pixie čiuptelėjo taurę baltojo vyno ir apsidairė, ieškodama pažįstamo ir draugiško veido.
Back to top Go down
Arden Josh Durham

Priority : Success
Posts : 235
Location : Paris, France
Accounts : A.
Name : Livija.

Arden Josh Durham

PostSubject: Re: Privatūs staliukai   Thu Jan 03, 2019 7:52 pm


Tiesa, kad Ardenas šį vakarą jautėsi kiek nejaukiai. Aiškiai buvo galima suprasti, kad vyras jaudinasi, nors tai tikrai nebuvo jam būdinga. Jau senokai jis primiršo visus savo su baime susijusius inkstinktus ir vadovaudavosi blaiviu, sveiku protu. Nors gal ir anas buvo kiek susimaišęs, po tų vaizdinių karo lauke. Tačiau viską visuomet galima pradėti nuo švaraus ir balto popieriaus lapo. Galbūt, šis svarbus posūkis jo gyvenime - Le Meurice restorano įsigijimas. Šis vakaras turėtų atversti visas kortas ir parodyti ar šis žingsnis jau tikrai buvo toks teisingas.
Žmonėms besirenkant Ardenas dar sudėliojo paskutinius taškus ant "i" ir kai portjė pranešė, kad susirinko beveik visi kviestiniai svečiai, vyras tik linktelėjo šiam. Vienoje rankoje laikė viskio taurelę, kitoje - pridegtą cigaretę, kurią bebaiginėjo surūkyti ir nuorūką išmetė į šiukšlinę. Paskutinis viskio gurkšnis ir vyras žengtelėjo pro raudoną užuolaidą į restorano salę. Visi svečiai jau buvo susėdę prie staliukų, muzika kiek pritilo, o Durham atsistojo ant vienos iš pakylų, kad visi sėdintys galėtų atkreipti į jį dėmesį. - Labas vakaras, mielieji,- Prakalbo kiek garsiau, kad visi dar nematantys atėjusio savininko atkreiptu savo dėmesį nuo tuščių šnekų prie stalo. - Malonu, kad taip gausiai atsiliepėte į mano kvietimą šį vakarą. Le Meurice sveikina jus visus susirinkus ir kviečia maloniai praleisti vakarą.- Viešai kalbėti jis niekuomet nemėgo, tačiau šį vakarą tai buvo netgi...labai smagu. Plačiau nusišypsojęs ir vis dar stovėdamas ant pakylos vyras nužvelgė sėdinčių moterų bei vyrų veidus, o tuomet kilstelėjo krištolinę viskio taurelę į orą. Jau būtų iškalbingai išdėstęs ir kokią kalbą, tačiau beklaidžiodamas akimis sėdinčiųjų veidais, žvilgsnis užkliuvo ties vienomis...labai pažįstamomis akimis. Kelioms akimirkoms Durhamas nutilo, nepratarė nė žodžio ir tik spoksojo į Mylene. - Ardenas Durhamas. Į sveikatą, ponai ir ponios,- Terstelėjo po poros akimirkų. Nusišypsojo tokia preciziška šypsenėle ir linktelėjęs muzikantams, pasitraukė nuo pakylos. Salėje vėl užgrojo muzika, o padavėjai į salę pradėjo įnešinėti gėrimus bei užkandžius. Vyras pasitraukė į šoną, norėjo kažkaip prieiti prie moters, tačiau kelią pastojo verslo partneriai, kurie kaip tik dabar ėmė sveikinti ir kalbinti Durhamą dėl šio vakaro. Nė kiek nenuleisdamas akių nuo merginos, Durhamas ėmė atsakinėti į jų klausimus. Buvo beveik įsitikinęs, kad šiam vaidenasi ir, kad protelis jau atsisakė paskutinio šrato.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: Privatūs staliukai   


Back to top Go down
 

Privatūs staliukai

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Le Meurice restoranas-