Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Privatūs staliukai - Page 4

Share | 
 

 Privatūs staliukai

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Mylene Pixie Arsenault

Priority : Pride had kept her running when love had betrayed her.
Posts : 324
Accounts : Katerina, Donatella, Amadeus, Jezebel.
Name : Patricija.

Mylene Pixie Arsenault

PostSubject: Re: Privatūs staliukai   Fri Jan 04, 2019 12:08 am


Mylene niekada nesijautė savo gyvenimo šeimininke. Tik dabar, žvelgdama atgal, suprato kad niekada nieko nelaikė savo rankose. Niekada nieko neturėjo tik sau, tik savo. Suknelės buvo pirktos su kortele, ant kurios buvo Kristoferio Arsenault vardas ir pavardė. Suvesdama pin kodą, kuris buvo duotas maloningai, paskirtas kortelei, kuria Mylene sumokėdavo už smulkias išlaidas. Pirkdama maistą į namus ji naudodavo tą pačią kortelę. Visai kaip ir tuomet, kai pirkdavo baldus ar kitus dalykus, kurie atrodė reikalingi. Tačiau net ir namuose moteris niekada nesijautė iki galo savoje vietoje. Visuomet judviejų dviejų aukštų namas, įrengtas pagal moters skonį ir supratimą, romantiškai prancūziškas ir kiek senovinis, Mylene atrodė kaip viešbutis. Toks, kuriame jautiesi jaukiai, tačiau gulėdamas lovoje jauti, kad ji nepriklauso tau. Mylene visuomet savo pačios gyvenime jautėsi tarsi svečias – įsileistas maloningai, su šypsena, bet vis dėlto tik svečias. Ji nekentė to, kad visko turi prašyti, nekentė to, kad turi gauti leidimą. Nekentė Kristoferio klaidžiojančio žvilgsnio, jam svarstant ar dar viena labdaros idėja tikrai yra gera mintis. Ar prisidengdamas gerais darbais jis darė kažką baisaus? Ar plovė pinigus, skriaudė žmones? Kiek daug visko Pixie nežinojo apie tą, su kuriuo dalijosi lova, bučiniais, apsikabinimais, netgi pavarde? Kiek daug net nenutuokė, nenumanė? Tačiau žvelgiant į vyrą, viskas atrodė taip suknistai paprasta. Jis atrodė toks užtikrintas, ramus. Tarsi galėtų ją išlaisvinti. Bet Mylene nebetikėjo princais ant balto žirgo. Jautėsi įklimpusi mele, kuriame leidosi paskandinama ir abejojo gerais žmonėmis, kurie teigė galintys jai padėti. Tikriausiai nebesugebėjo tikėti žodžiais – tikėjo jais per ilgai. Dabar galėjo tikėti nebent darbais.
- Taip. Nereikia. Galiu eiti į baraką, skirtą buvusiems kaliniams. Galiu ir toliau valgyti tai, ką vadinome maistu. Ar žinai, kad tris metus vienintelis maistas, nuo kurio nereikėjo nukrapštyti pelėsio plutos, buvo tas, kurį gaudavau padariusi dalykus, kuriais visai nesididžiuoju? Vadink mane išlepusia jei tik nori, juokis iš manęs jei nori, bet nebenoriu taip gyventi. Nenoriu nesudurti galo su galu, nenoriu vemti krauju ir tikėtis, kad galbūt jausiuosi bent kiek geriau. Kalėjimas buvo... Siaubingas. Ir nenoriu toliau gyventi taip, kaip gyvenau ten. Todėl galiu rinktis arba vienokį kalėjimą, arba kitokį. – atsiduso, skėstelėdama rankomis. Pripažino savo beviltiškumą, pripažino kokia buvo apgailėtina. Nenorėjo apsimetinėti ir vaidinti, tik ne prieš Ardeną. Tačiau neatrodė, kad jis ją niekino, kad šaipėsi. Matė kaip atsisako darbo, kaip atsisako vakaro skirto tik jam. Mindžikavo vietoje neramiai, apglėbusi save rankomis, o sulaukusi kvietimo pakėlė netikinčias akis į Ardeną. Nenorėjo tikėti, kad galbūt tiesiog nori nusitempti ją į lovą, tačiau tylus nepasitikėjimo balsas galvoje, tylus noras abejoti visais ir viskuo, šnabždėjo kad galbūt jis tiesiog nori nuskinti žemai kabantį vaisių, kuris kažkada buvo uždraustas ir jam pažadėtas. – Pas tave? Ar tu dėl to tikras?.. – atsiduso. Bet po velnių, galiausiai tik linktelėjo. Norėjo važiuoti. Norėjo praleisti naktį su juo, kad ir ką vyras buvo suplanavęs. – Gerai. Velniop. – pamerkė akį, giliai įkvėpdama. Net jeigu vakaras užsibaigs tik seksu, Mylene ketino tuo pasinaudoti.
Back to top Go down
Arden Josh Durham

Priority : Success
Posts : 235
Location : Paris, France
Accounts : A.
Name : Livija.

Arden Josh Durham

PostSubject: Re: Privatūs staliukai   Fri Jan 04, 2019 12:28 am


Vyras suprato, kad galbūt, jo pasiūlymas turėjo nuskambėti tikrai nelalbai rimtai. Ypač po tokio judviejų bučinio. Tačiau, Mylene turėjo būti spėjusi pažinti Areną ir suprasti, kad jis niekuomet nesinaudotų judviejų esama situacija, kažkokiems savo fiziniams poreikiams patenkinti. 
Merginai sutikus, Ardenas linktelėjo ir kiek pasitvarkė savo pasiglamžiusį švarką, tačiau tuomet žvilgsniu užkliuvo į tai, kaip Mylene laikė save apglėbusi rankomis. Nusimovęs švarką, vyras apgaubė juo moters pečius ir šyptelėjo,- Luktelk,- Terstelėjo ir likęs tik su baltais aptemptais marškiniais, patraukė pro duris į vakarėlio salę. Ten greit žodžiu persimetė su personalu ir vėl grįžo pas Mylene jau nešinas savo automobilio rakteliais. Kartu su ja išėjo  iš restorano, sėdo automobilį  ir patraukė link gyvenamųjų namų rajono.
Back to top Go down
 

Privatūs staliukai

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Le Meurice restoranas-