Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
BALKONAS - Page 2

Share | 

BALKONAS

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage

Priority : FRIENDSHIP
Accounts : ROMAIN TRISTAN DUPONT
Name : BEATRIČĖ

Yurij Ignacy Bialkowski

PostSubject: Re: BALKONAS   Wed May 30, 2018 12:41 am

-Na, mašinos aš artimiausiu metu neturėsiu... gaila būtų pinigų benzinui. o vynu, kiek paskutinį kartą tikrinau, nevažiuoja,-kiek tyliau prasitaria ir nudelbia akis į viršų, tarsi leisdamas suprasti, kad nėra pasiruošęs tęsti ''neblaiviojo režisieriaus nuotykių kronikų'' viešinimo. Tiesa, mašina nepamaišytų kelionėje į Krokuvą, tačiau įpratimas visur keliauti traukiniais buvo stipresnis už naujų potyrių troškimą. O ir kur kas pigesnis. Juk ne arabų šeichas buvo, kad galėtų prabangiais visureigiais po dykumas raižyti. O ir Krokuvos senamiesčio gatvelės labiau pritaikytos gyviesiems, o ne metalinėms skardinėms ant ratų. -Nežinau, kiek tėčio aplankymas padėtų kūrybiniame procese. Bijau, kad galbūt net pakenktų,-kiek susimąstęs prasitaria,-jei manai, kad aš kū-kū, tai turėtum susipažinti su juo,-išspaudžia menką šypsenėlę. Iš tiesų tėvas sveika mąstysena ar gyvensena pasigirti negalėjo. Palaužtos sielos retai kada rūpinasi savo materialine ar fizine gerove. -Todėl ir reikia jį aplankyti, bus neblogai taros prisikaupę, galėsim pavalgyt kur nors mieste,-pabandė pajuokauti, tačiau dirbtiniame juoke pasislėpė skausmo gaida.
Klausimas apie mūzas, tiesa, buvo neatsitiktinis. Susitikimas su Melanie paveikė vaikino mąstyseną, tačiau senieji įpročiai neleido grįžti alkoholio pursluose paskendusiai dvasiai. Nebuvo tikras, ar gebės vėl įsileisti merginą į širdį, ir tai, jo manymu, turbūt paglostytų Neiros širdį. Nors pastaroji ne itin kišosi į vaikino lovos reikalus, tačiau visad troško jam geriausio. Ir tai Bialkowski puikiai žinojo. -Buvau ją sutikęs,-linktelėjo galva ir suraukęs antakius pasikasė pakaušį. -Pasiūliau jai būti pagrindine aktore,-gūžtelėjo pečiais it tai būtų menkniekis,-tiesa, iš pradžių apsimečiau, kad jos nepažįstu, bet toks planas nuėjo šuniui ant uodegos. Aktoriniai įgūdžiai metam bėgant blėsta,-nusišypsojo, bet po kelių akimirkų surimtėjo, prisiminęs, kad kalba apie Melanie. Gilus atodūsis paliko Ignacijaus lūpas. -Nežinau, ką su ja daryti.
Kelionė į Lenkiją tikrai praskaidrintų niūrą režisieriaus kasdienybę. -Tai pala, turim nutrūktgalvę fotografę, alkoholiką režisierių...mums dar trūksta kokio teatralo nevykėlio ir ofisinės prostitutės. Gautųsi dar viena tragiška komediją apie kelionę automobiliu,-bandydamas suerzinti Borisą mestelėjo į šį vienkartinę servetėlę, o tada pakėlė akis į merginą. -O jei rimtai, tai kraukis daiktus. Keliausim į Lenkiją. Na gal dar į Ukrainą, jei neužgersiu su tėvu.
Back to top Go down

The winds that awakened the stars are blowing through my blood
Priority : I get drunk on dreams and choke on real life
Location : I am a world that cannot be explored in one day. I am not a place for cowards.
Accounts : elettra, eva
Name : Gabrielė
Neira Calista Armando

PostSubject: Re: BALKONAS   Fri Jun 01, 2018 1:54 pm

- Na, tau pasisekė, kad turi nuostabią draugę, kuri dažnai būna už taksistę,-pakreipia galvą nusišypsodama, nes tikrai nesuskaičiuojamą kiekį kartų yra vežiojusi Yurij iš įvairiausių vietelių, dažniausiai vaikinui patogiai įsitaisius mašinos gale, nes jau galvelę nulaikyt būdavo sunku,- Bet kokiu atveju jį aplankyt būtų gerai, juk neabejoju, kad pasiilgo tavęs,-šypteli po draugo žodžių,- Kadangi ir aš pati ne visada sveiko proto, tai manau, jog sutarčiau su tavo tėčiu,-palinkčioja tyliai nusijuokdama. Ak tie menininkai. Neirai buvo visai smalsu susipažinti su vyresniuoju Bialkowski, juk apie jį buvo nemažai girdėjus. Be to, ji buvo iš tų žmonių, kurie draugų tėvams dažniausiai labai patikdavo. Tiesiog mokėjo palikt gerą pirmą įspūdį. Tolimesni Ignacy žodžiai panaikina šypseną iš Calistos veido, nes mergina nesunkiai išgirdo tą nuoskaudos gaidą jo balse,- Visi su gyvenimu tvarkomės labai skirtingai. Galbūt tavo tėčiui kaip tik ir reikia, kad tu jį aplankytum,-gūžteli pečiais pridurdama, o tuomet vėl suklūsta, nes Yurij pradeda kalbėti apie Melanie. Armando tikrai nebuvo iš tų žmonių, kurie pernelyg kišo nosį į kitų reikalus, nes ir pati visada mėgo būt laisva ir niekieno nesuvaržyta, bet ji matė, kokį Bialkowskį paliko Mel. Ir netroško jo dar kartą tokio išvyst, nes tikrai kelias akimirkas buvo suabejojus, ar jai pavyks tame siaubingai įskaudintame vaikine vėl atrasti savo draugą,- Tu padarei KĄ?-lėtai paklausia nesugebėdama susitvardyt, nes smegenys ne itin virškino vaikino žodžius,- Yurij, bet juk..,-nutyla giliau įkvėpdama ir apsilaižo lūpas, kelias akimirkas tiesiog akimis lakstydama po Paryžiaus panoramą,- Tai labai bloga idėja,-papurto galvą nesiruošdama apsimest, kad sutinka su draugo sprendimais,- Bet juk tavęs neperkalbėsiu, ar ne?-kilsteli antakius dar pasiteiraudama ir su nuoširdžiu susirūpinimu pažvelgia Bialkowskiui į akis,- Ką ji išvis čia veikia? Kokio velnio grįžo?-apiberia Yurij klausimais vis dar negalėdama atsigaut po kątik išgirstų naujienų. Galbūt Calista viską matė labiau juodai baltai nei Ignacy, bet ji laikydavo nuoskaudas kur kas ilgiau. Tačiau pokalbiui pasisukus šita linkme mergina nejučia susimąsto apie pastaruosius įvykius, ypač Bartą, kurį ji vėl įsileido į savo gyvenimą po to, kai jis pareiškė, kad nebenori būt su ja. Ir tuomet suvokia, kad jiedu su Yurij yra kur kas panašesni nei ji šiuo metu norėtų pripažint. Taip kurį laiką ir pratyli kiek paskendusi savo mintyse, bet atsigauna draugui vėl prabilus apie jų potencialią kelionę,- Manau, kad nesunkiai rastumėm tokius pakeleivius,-linkteli tyliai nusijuokdama,- Galėčiau susukti šaunų filmą, tu režisuotum,-pakraipo galvą ir nusišypso, o vaikinui pradėjus mėtytis servetėlėm papučia lūpas nepatenkina,- Prašyčiau be užgauliojimų. Nepavydėk,-cakteli liežuviu ir priglaudžia skruostą prie Boriso snukelio,- Argi mes ne žavi pora,-sumurma patenkinta  ir toliau glosto katiną,- Tai tu rimtai? Aš jau nekantrauju,-plačiau nusišypso suplodama rankomis, nes šita idėja ją tikrai labai džiugino.
Back to top Go down

Priority : FRIENDSHIP
Accounts : ROMAIN TRISTAN DUPONT
Name : BEATRIČĖ

Yurij Ignacy Bialkowski

PostSubject: Re: BALKONAS   Mon Jun 11, 2018 10:51 pm

-Geresnės draugės nei tu nė su žiburiu nerasčiau,-linktelėjo galva pritardamas išsakytai minčiai. Tiesa, Neira turėjo puikią savybę - visur ir visada laiku ištraukti Yurij subinę iš nemalonumų. Jei ne ji, ko gero, dabar su kokiu akies raiščiu vaikščiotų ar neapsieitų be ramentų. -Žinai, galėtum įsidarbinti Uber, tada galėčiau painfluencinti žmones, kurie ateitų į premjeras. Įsivaizduok, rėžiu kalbą apie meną, žmogų ir visuomenę, o gale pridedu beje, su kodu yurkaalkoholikas25 gausite 10 eurų kuponą ubery,-mirkteli merginai kvailai šypsodamasis. Iš jo socialinių tinklų žvaigždė kaip iš dramblio balerina. -Nemanau, kad mano apsilankymas apvers jo pasaulėžiūrą 180 laipsnių kampu. Jis mirė kartu su mama, tas kas liko, tik kūnas be sielos,-kiek suraukęs antakius išdėsto mintis,-aš visą laiką buvau šalia, bet tai nė kiek nepadėjo. Manau, jam būtų buvę lengviau be manęs. Kartais girtas negalėdavo į mane žiūrėti, burbėdavo, kad turiu motinos akis ir tai jį žudo,-gūžtelėjo pečiais. Nors tai buvo skaudi vaikystės patirtis, tačiau kalbėjo ramiai ir ganėtinai šaltu tonu. Nors Neira - viena artimiausių draugių, tačiau nenorėjo praskysti jos akivaizdoje. -Bet jis mano tėvas, tad aplankyti jį reikėtų. Gal graži mergaitė praskaidrins senio niūrią realybę,-mirktelėjo ir išspaudė šiokią tokią šypseną. Armando reakcija į jo kvailystę su Melanie pernelyg nenustebino. Per gerai pažinojo šią rudaplaukę, kad tikėtųsi kažko kitokio ir netikėto. -Žinau, tai labai labai prasta mintis. Iš dalies aš ir pats nesuprantu, kodėl taip pasielgiau,-barškindamas pirštais į stalą prasitarė,-atrodo, jog viena mano pusė nenori prisiminti, kad tokia išvis egzistavo, tačiau antroji užgožia net sveiką protą ir yra pasiruošusi atsiduoti jai bet kurią akimirką. Bijau, kad ji gali paimti viršų man visko gerai neapgalvojus,-kiek timptelėjo lūpą ir pasitrynė kaktą. Taip visada darydavo. Kai nerimaudavo trindavo kaktą it tai kažkaip padėtų. Patrins kaktą ir išsipildys trys pasirinkti norai. Absurdiška. -Bet aš kažką sugalvosiu. Emilis man padės,-prisiminęs mylimiausią sugėrovą caktelėjo liežuviu,-o jei kas, pridėsim ir tave į komitetą svarstyti šį klausimą. -O ir grįžimo motyvai neaiškūs. Sutikau ją eidamas į biblioteką. Atrodo ji jau kelis mėnesius Paryžiui. Mačiau slankiojant aplink teatrą. Pamaniau, kad vaidenasi.
Kalbai pasisukus apie kelionę, kiek atsipalaidavo. Taip, jam to reikėjo. Labiau nei gryno oro ar alkoholio, be kurio nebeįsivaizdavo kasdienybės. Pasprukti nuo rutinos, patirti kažką naujo. -Ar Borisą irgi imsim į kelionę? O gal turi kokių gražių draugių, kurios galėtų jį prižiūrėti. Manau jis pernelyg nesipiktintų,-pažvelgė į augintinį kiek prisimerkęs. -Ir aš visiškai rimtai. Galėtumėm išvykti liepos pabaigoj arba rugpjūtį. Ką manai?

Back to top Go down

Priority : I get drunk on dreams and choke on real life
Location : I am a world that cannot be explored in one day. I am not a place for cowards.
Accounts : elettra, eva
Name : Gabrielė
Neira Calista Armando

PostSubject: Re: BALKONAS   Thu Jun 21, 2018 8:20 pm

- Manyčiau, turėtum šituos žodžius išsitatuiruot. Na, žinai, kad nepamirštum, kokia aš nuostabi,-pasišypso visa smagi ir net nebando slėpt, kad tyčiojasi. Bet juk nepiktybiškai,- Dar taip pinigų netrūksta, bet jei bus labai blogai, tai apsvarstysiu Uberio variantą,-palinkčioja nusijuokdama. Tuomet nutyla ir kurį laiką klausosi draugo žodžių, bandydama suvirškint tai, ką jis jai pasakoja. Juk tai nebuvo šiaip sau juokeliai ar jiems įprastos nesąmonės. Kalba ėjo apie kur kas rimtesnius dalykus, tačiau Calista suprato, kad čia ji sunkiai gali padėti Yurijui,- Bet gal nereikia taip pasiduot ties tuo. Galbūt tas apsilankymas ką nors pakeis. Bet kokiu atveju, nemanau, kad ką nors pablogins,-išsako savo nuomonę nežymiai gūžtelėdama pečiais,- O aš jei ką tikrai puikiai moku praskaidrint dienas,-plačiau nusišypso mėgindama šiek tiek pagyvinti ir šitą niūrią temą, nors iš tiesų džiaugėsi, kad Ignacy jai atsiveria. Juk suvokė, kad jis toli gražu ne kiekvienam taip vadinamam "draugui" pasakoja tokius dalykus. Nežymiai papūtus lūpas ir visai neslėpdama savo nepasitenkinimo klausosi, kol vaikinas kalba apie Melanie, ir bando sumąstyt, ar išvis kokiu nors būdu šita situacija yra gera. Bet va kažkaip nesugalvoja,- Yurij, aš tiesiog bijau, kad ji vėl pasielgs lygiai taip pat. Juk tikrai abejoju, kad pats neapgalvojai tokios galimybės. Ir aš tiesiog nežinau..,-kuriam laikui nutyla trumpam apsidairydama ir apsilaižo lūpas,- Nežinau, ar tu antrą kartą tokį dalyką ištvertum. Nes ji tikrai sugadino labai daug jau ir pirmu kartu,-vėl grąžina žvilgsnį ties draugu ir surimtėjus priduria. Neira tikrai galėdavo juokaut, erzint kitus ir būt tas amžinas energijos užtaisas, kompanijos siela ir panašiai, bet ji taip pat sugebėjo ir rūpintis tam tikrais žmonėmis savo gyvenime. Ir tikrai neketino leisti, kad Bialkowskio širdį vėl kas nors sudaužytų. Ypač ta pati mergina,- Jei kas? Aš jau seniai tam komitete, nori tu to ar ne,-cakteli liežuviu pakraipydama galvą. Nusprendžia, kad reiks su Emiliu susisiekt ir pasidomėt, ką jis mano apie visą šitą reikalą, nes juk dvi galvos geriau nei viena. Matydama, kaip draugas atsipalaiduoja, nusprendžia nebekalbėti apie Melanie, nors kažin, ar ilgai ištvers to nedarydama,- Jei Borisas mėgsta keliaut, tai aš su mielu noru jį kartu imčiau,-linkteli nusijuokdama,- O negražios draugės netinka?-sarkastiškai pasišypso žiūrėdama į Yurijų. Nors ne, ji tokių draugių neturi,- Manau, kad tai puiki mintis ir aš visiškai už,-plačiau nusišypsojus dar kartą užtikrina savo sprendimą. Jautė, kad ta kelionė bus itin naudinga Bialkowskiui, be to, tai bus proga atitraukt jį nuo Melanie, ko Neira tikrai neatsisakys padaryti.
Back to top Go down

Sponsored content

PostSubject: Re: BALKONAS   

Back to top Go down

BALKONAS

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2