I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
BALKONAS - Page 2 

Share
 

 BALKONAS

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Anonymous

Guest
Svečias

BALKONAS - Page 2 Empty
PostSubject: Re: BALKONAS   BALKONAS - Page 2 EmptySun Jul 01, 2018 5:46 pm


- Rimtai? Galiu tau ką nors nupaišyt, jei turi idėjų,-pasiūlo nusišypsodama,- Čia aišku, neskaitant tų, kurias jau suplanavai, nes jos tikrai labai geros,-palinkčioja išmesdama ironišką šypseną. Neira džiaugėsi, jog, rodos, pavyko šiek tiek pakeisti Yurij požiūrį į kelionę aplankyti jo tėvą, nes mergina tikrai manė, kad tai yra gera mintis. Ypač dabar, kai jam tikrai reikėjo atsitraukti nuo tam tikrų dalykų ir pakeisti aplinką,- Nu va, that's the spirit,-plačiau nusišypso po draugo žodžių ir susimąsto, kad seniai ką girdėjo iš Emilio, tikėkimės tas gyvas ir sveikas.. Jis gal ir nebuvo tiek linkęs į tam tikrą destruktyvų elgesį kaip Bialkowskis, bet berneliai abu mokėjo prisigalvot nesąmonių. Aišku, Calista dažnai ir pati prie jų prisidėdavo, tik kad jos motyvacija dažnai buvo kitokia. Ji mėgo išbandyti naujus dalykus, mėgo užsimiršti, bet tuo pačiu ji mylėjo gyvenimą. Todėl ji neskandindavo skausmo alkoholyje ar kitokiuose svaigaluose - kai Neirai būdavo blogai, ji imdavosi kažko, kas jai teikia adrenaliną, primena, jog gyvenimas trapus ir jį tokį turim tik vieną. Kuriam laikui nutilus akimis laksto po Ignacy veidą, mėgindama suvokti, apie ką jis galvoja, kas vyksta su Melanie ir kuo ji galėtų jam padėt. Tačiau tolimesni draugo žodžiai kiek sutrikdo merginą. Nesitikėjo, jog jis taip greitai nuleis rankas. Žinojo, kad tai tikrai yra geriausias sprendimas, tačiau pažinojo Yurij ir suvokė, kad jis ne visada priima pačius racionaliausius sprendimus. Tuo jie ir buvo panašūs,- Tu rimtai? Nesakai to man tik todėl, kad atsiknisčiau ir nebekalbėčiau apie ją?-kilsteli antakius įtariai žiūrėdama į vaikiną, nes tam tikras jo seniau naudotas taktikas ji jau buvo perpratus,- Tau bus daug geriau be jos,-po trumpos pauzės priduria švelniai šyptelėdama,- Žinau, kad rasi kažką, kas tau nesuteiks tiek daug liūdesio ir skausmo ir kam galėsi atsivert,-rimčiau priduria net pati nežinodama, iš kur pas ją tokie patarimai, bet matyt tam tikromis akimirkomis ir ji mokėdavo protingai pakalbėt. Nors pati sau tų išmintingų žodžių dažniausiai nemokėdavo pritaikyt.. Ironiška,- Man atrodo Emilis per tas visas savo gražias drauges pamirš, kad reikia dar ir katinu rūpintis,-nusijuokia nuleisdama akis į Borisą ir pakaso jam už ausies. Išgirdus Ignacy klausimą kiek suraukia antakius. Tiesą sakant, vėl būti įsipareigojusiai jai buvo pakankamai neįprastas jausmas, todėl net nepamąstė apie tai, kad jos kelionė gali paveikt ir kitus žmones. Juk dažniausiai buvo visiškai nepriklausoma nuo kitų ir galėdavo veikt ką nori ir kada tik nori,- Nežinau, o ir šiaip, čia visgi mano sprendimas. Bet pasikalbėsiu su juo,-nežymiai gūžteli pečiais, o tada keliom sekundėm sustingsta, nes susivokia, jog išplepėjo daugiau nei reikia. Juk Bialkowskis net neturėtų žinot, kad ji vėl kartu su Bartu, nes Calista kaip ir nespėjo niekam apie tai pranešt, viskas įvyko taip neseniai,- Pala.. O iš kur tu ištraukei Bartą?-kilsteli antakius pakeldama akis į draugą.
Back to top Go down
Gregory Lukacs Riley

how could you rise anew if you have not first become ashes?
Credit : beautifulchaos, starboy
how could you rise anew if you have not first become ashes?
Gregory Lukacs Riley

BALKONAS - Page 2 Empty
PostSubject: Re: BALKONAS   BALKONAS - Page 2 EmptyTue Jul 03, 2018 1:45 amapsimesiu, kad nesusifeilinau :))
-Ahaa, nes kodėl gi ne?-kaip koks vaikas suspurdo kėdėje ir rankomis atsirėmęs į stalą kiek palinko Neiros pusėn,-jei jau skandinu vidinius organus alkoholyje, tai papuošti odą gražiais piešinukais not a big deal,-mirktelėjo juokdamasis iš savo nuostabaus sąmojo. Išgėręs bonkę vyno tikrai nuostabiu filosofu tapdavo, galbūt net Paulo Coelho ar ''Milijardieriaus užrašų'' lygio. -Šiaip jei turi kokių nors idėjų, gali papaišyti, kažkuri tikrai atsidurtų ant mano kairiojo užpakalio sruostelio,-caktelėjo liežuviu. Patiko jam erzinti Neirą. Kartais tai prilygo žaidimui su ugnimi, bet ar toks dalykas, kaip menkas nudegimas galėjo sustabdyti šį beprotį?
Yurij dievino tas ugneles, suspindusias merginos akyse, kai nusileido ir sutiko aplankyti tėvą. Nedaug jo pažįstamų turėjo tokią charizmą, kokia galėjo didžiuotis Armando. Neturėjo brolių ar seserų (arba bent jau taip manė, nes kas ten žino, ko tėvukas jaunystėje yra prikrėtęs), tačiau manė, jog toks jausmas yra mylėti seserį. Arba nekęsti, kai ši spardo jį gulintį ant grindų sunkų pagirių rytą. -Jei važiuosim iki Ukrainos, saugok mane nuo parduotuvių. Ten alkoholis pigus, aš prasigersiu, garbės žodis, galėsi mane palikt karaliaut kokiam parke,-pakankamai rimtu tonu įspėja merginą, tačiau žaismingas žvilgsnis išduoda jį juokaujant. Gal šiek tiek ir gers, tačiau juk dabar turėjo tikslą - pastatyti spektaklį, ir negalėjo leisti sau išsidirbinėti kaip įprastai.
Melanie grįžimas privertė peržvelgti problemas, kurių jau seniai nelietė. Jis išgyveno tris metus, leisdamas joms kerotis ir skleistis menkame kūne, tad dabar imti ir atsikratyti visų žalingų įpročių nesugebėjo. Vargu ar tai būtų įmanoma be intensyvios terapijos kurso, bet ką jau, Yurij tikrai neleis pinigų psichologo paslaugoms. Vienintelis būdas vėl patirti džiaugsmą buvo paleisti tai, į ką buvo tvirtai įsikibęs. -Šįkart visiškai rimtai, Neira,-surimtėjęs linktelėjo galva ir pažvelgė Armando į akis, norėdamas įrodyti, jog nemeluoja. -Manau, jau laikas susirast kažką kitą,-mintyse permeta potencialių kandidatų sąrašą ir kiek šypteli,-viskas bus gerai.
-Tai tame ir esmė, jog Emilis pamirš Borisą,-metė piktą žvilgsnį į katiną,-tačiau visada galima tikėtis, kad viena iš jo draugių jį pamaitins,-nudelbė žvilgsnį žemyn. Prie kojų gulėjusi pasimetusi bulvytė greitai atsidūrė jo rankose. Atkišo ją Borisui, nes kitaip laimėti prieš Neirą nesugebėtų. Jei ne ji, galbūt pats būtų suvalgęs. Jam galiojo ne dešimties sekundžių, o dešimties minučių taisyklė.
Bialkowskis buvo ganėtinai pastabus žmogus. Na, kur nebus, kai turėjo sužiūrėti šitiek daug dalykų vienu metu. Tad sušvitus Calistos telefono ekranui, jis netrūko pastebėti, jog atėjusios žinutės yra nuo Barto. Na ir, žinoma, Ignacy nebūtų Ignacy jei kažko neleptelėtų. Pastebėjęs sumišimą jos akyse švelniai nusijuokia. -Viskas gerai, niekam nesakysiu, jei tai paslaptis.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

BALKONAS - Page 2 Empty
PostSubject: Re: BALKONAS   BALKONAS - Page 2 EmptyWed Jul 04, 2018 10:58 pm


Klausydamasi draugo žodžių jau tikrai apsidžiaugia, kad galės jam nupiešt tatuiruotės eskizą, iki tol, kol Ignacy neužbaigia savo minties. Tik pavarto akis ir cakteli liežuviu,- Tavo užpakaliui būtų garbė turėt mano pieštą tatuiruotę,-linkteli ironiškai šypsodamasi ir pasvarsto, kad kada nors reikės girtą Yurij priverst išsitatuiruot ką nors. Žinos kaip iš jos juoktis. Galbūt todėl jų santykiai ir veikė taip gerai - abu žiūrėjo vienas į kitą kaip į šeimą, brolį ar seserį, kurių visą gyvenimą neturėjo. Na, Calista teoriškai turėjo, bet savo vyresniąją seserį pažino tik dabar, o Bialkowskis jos gyvenime buvo jau ilgą laiką, ir mergina tikrai laikė jį sau artimą kaip brolį. Todėl taip ir rūpinosi juo, kas Neirai tikrai nėra įprasta. Dažniausiai ji žiūrėdavo tik to, kas naudinga ir gerai jai, nes nuo pat vaikystės buvo taip auklėjama ir be proto lepinama. Bet pasitaikydavo retų išimčių, o tarp jų ir buvo Yurij,- Ar tu rimtai manai, kad leisiu tau ten pasigert.. Turėsi vedžiot mane po turistų išmindytas ir kur kas slaptesnes bei niekieno nežinomas vieteles tol, kol nebejausi kojų,-plačiau nusišypso žiūrėdama į vaikiną, nes jau įsivaizduoja, koks jis bus patenkintas tokia įvykių eiga. Armando mėgo keliauti, tačiau ji mėgo tai daryti teisingai - pamatyti kuo daugiau, o ne vien gulėti prie jūros ar baseino viešbutyje. O ši kelionė atrodė tam labai puiki proga. Draugui surimtėjus ir iš pačios Neiros veido dingsta šypsena, o jam patikinus, kad su Melanie tikrai viskas baigta, tamsiaplaukė kiek lengviau atsikvėpia,- Rasiu tau potencialių kandidatų, nesijaudink,-patenkinta suploja rankomis ir nusišypso, jau mintyse dėliodamasi sąrašiuką, su kuo supiršti Bialkowskį,- Na, Emilis lyg ir moka išsirinkt neblogas paneles, tai tikiuosi, kad tu teisus.. Nes jei jis padarys ką nors blogo Borisui - jam šakės,-palinkčioja kalbėdama visiškai rimtai ir tam, kad užtikrintų savo žodžius, savo nosį patrina į katino nosytę. Pokalbiui pasisukus ties Neiros asmeniniu gyvenimu, mergina kiek pasimuisto kėdėje. Nebuvo pratus apie tokius dalykus kalbėt, nes juk dažniausiai tokie dalykai kaip rimti santykiai jai neegzistavo. Buvo dar labai jauna ir neketino savęs suvaržyt, bet štai, dabar viskas buvo kiek kitaip. O prie visko prisidėjus faktui, jog jie su Bartu jau kažkada bandė visą šitą santykių reikalą, viskas atrodo dar įdomiau,- Ne, ne paslaptis,-papurto galvą ir pati nusijuokdama bei nežymiai prikanda lūpą,- Tiesiog niekam dar apie tai nesakiau,-priduria gūžtelėdama ir nenuleidžia akių nuo Yurij,- Joks kitas žmogus manęs taip neišveda iš kantrybės kaip jis. Bet va,-pakreipia galvą nusišypsodama ir trumpam nusuka akis į miesto panoramą. Išgirstų Bartas, ką Calista apie jį kalba ir pamatytų, kad šypsos kaip visiška kvailelė, tai turbūt nenustotų šaipytis kokį mėnesį. Tačiau Neira nelabai gali tai kontroliuot.
Back to top Go down
Gregory Lukacs Riley

how could you rise anew if you have not first become ashes?
Credit : beautifulchaos, starboy
how could you rise anew if you have not first become ashes?
Gregory Lukacs Riley

BALKONAS - Page 2 Empty
PostSubject: Re: BALKONAS   BALKONAS - Page 2 EmptySun Jul 08, 2018 11:20 pmĮdomumo dėlei vaikinas ryžtųsi, kad ir rožinį drugelį išsitatuiruoti ant sėdynės. Pats gal nematytų, tačiau kiek džiaugsmo kitiems būtų. -Aš ir nesiginčiju, svarbu būtų ne koks asilas kinietiškai ar liūto galva ant bickės, aš in,-visiškai rimtai patvirtino mintis, o tada kiek šyptelėjo,-ant bickės tiesiog netilptų, pažiūrėk koks aš nukaręs,-pamaskatuoja iškeltą ranką. Buvo tikrai išėjęs iš formos. Depresija ir alkoholis tikrai nieko gero organizmui nedavė, o kur dar badavimas ištisas dienas. Pasižadėtų susiimti, tačiau žinodamas ateities planus nedrįso. Na, nebent Ukrainoj aplankys močiutę. Tada tai jau tikrai plius penki kilogramai kaip niekur atsiras. Kalbant apie Ukrainą, tai žinojo, jog taip ar taip, be alkoholio ten neapsieis. Galėjo Neira jam nors ir pavadėlį uždėti, tačiau vis tiek rastų kur palakti. -Žinai, man atrodo, jog aš priversiu ir tave nusigerti, o tada galėsim aplankyti geriausias sovietines žaidimų aikšteles blokinių namų rajonuose, nes tik tai geriausiai pamenu iš vizitų pas močiutę,-pasirėmė smarką abiem rankom, prisimindamas tuos laikus, kai šokinėdavo nuo besisupančių supynių arba kai nusibrozdindavo alkūnes laipiodamas ant blokinių namų stogelių. Keista, kaip išvis dar galvos nenusisuko. Jau nuo pat vaikystės pramuštgalvis, tad turbūt po laiminga žvaigžde gimęs, kad vis dar ant savų kojų gali pastovėti. -Bet nesijaudink, žinau vieną vietą, kur yra labai aukštos čiuožynės, tau patiks,-kiek sarkastiškai šypteli ir pabando prisišaukti Borisą pas save. Žinoma, veltui, nes katinui kur kas smagiau sėdėti jį mylinčios ir mėgstančios merginos glėby. -Susitvarkys Emilis,-be jokios abejonės balse ištaria,-abu iš tokio pat molio drėbti yra, soulmates praktiškai, tai katytes kaip magnetas trauks. O grįžę gal sužinosim, kad krikštynos kokios laukia.
Yurij niekada nesikišdavo į Neiros meilės reikalus. Na, bent jau manė nesikišąs, nes nesąmoningai vis tiek rūpinosi, kaip gi sekasi draugei meilės fronte. Šįkart, ko gero, net nebūtų užsiminęs apie Bartą, padarė tai visiškai ekspromtu vien tik atėjusios žinutės pastūmėtas. -Džiaugiuosi, jog tu laiminga,-linktelėjo galva,-bent jau tokia atrodai. Bet tik tegu pabando tave įskaudinti,-kiek prisimerkia surimtėjęs,-ir prisimins dieną, kada gimęs,-gana piktokai suniurzga, tačiau netrukus viską pataiso kiek pakilę lūpų kampučiai,-na vienas, žinoma, gal ir nepadaryčiau, bet girtas ir su Borisu, tai jau rimtas reikalas.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

BALKONAS - Page 2 Empty
PostSubject: Re: BALKONAS   BALKONAS - Page 2 EmptyWed Jul 11, 2018 9:16 pm


- O asilas portugališkai netiktų?-padūsauja nustatydama labai liūdną veido išraišką, nes ji tai mielai kažką panašaus ištatuiruotų Yurijui.. Bet matyt visa tai liks svajone. Gal pavadėlio dėt Bialkowskiui neprireiks, nes kažkaip tokių priemonių Calistai dar neteko imtis. Kažkaip tikėjosi, jog pavyks jiems alkoholio suvartot per daug nepakenkiant sveikatai, nes švęst juk ir pati Neira mėgo, bet suvokė, jog Ignacy gėrimas jau dažnai nebūdavo kokia iškilminga proga,- Mielasis, manęs niekas neprivers nieko daryt, tą jau turėtum senų seniausiai žinot,-pasišypso draugiškai ir pakraipo galvą į šonus. Kas jau kas, bet Neira tikrai retai kada nusileidžia ir vos tik atsiradus progai demonstruoja savo užsispyrimą, nes tai tiesiog yra Neira. Todėl gal geriau tegul Yurij jai jokių iššūkių nemėto, nes po to gers sau vienas.. Kas tikrai nebūtų labai linksma. Po sarkastiškos draugo replikos atsako jam tokia pačia šypsena,- Pagirtum geriau mano gražias ilgas kojas nesišaipęs,-cakteli liežuviu kilstelėdama vieną koją ir ja pabaksnoja kažkur vaikinui į šlaunį. Viską pasiekia ji su tom kojom.. Vieni privalumai. Bialkowskiui bandant prisišaukt katiną, patenkinta nusišypso matydama, jog pastarasis niekur judintis nesiruošia,- Man atrodo, kad galiu tiesiog jį pasiimt su savim,-linkteli erzindama draugą ir toliau glosto Borisą,- Tiesa.. Manau, kad Emiliui viskas gerai pavyks,-pritaria Ignacy žodžiams pasidžiaugdama, jog Borisu bus pasirūpinta, ir dar kokybiškai. Klausydamasi Yurij žodžių apie Bartą tyliai nusijuokia,- Ačiū, kad rūpiniesi. Tikrai,-šypteli dar pabaksnodama jį koja, šį kartą draugiškai,- Na, tikėkimės mums seksis geriau nei pirmą kartą,-gūžteli pečiais nusijuokdama, bet po tuo juoku slepia tam tikrą baimę ir jaudulį, nes Calista niekada nebuvo iš tų žmonių, kurie gręžiojasi atgal. Dažniausiai nebuvo dėl ko gręžiotis. Bet Bartas tapo išimtimi, ir tai ją pačią labai gąsdino, nors to ir nepripažintų garsiai,- Gal geriau Borisą toliau nuo Barto laikyt reiktų.. Užpavydės gražuolis,-pasišypso niurkydama katiną. Susimąsto, kaip atrodytų Yurij ir Barto susitikimas, ypač žinant tą faktą, kad Winterbourne nerodė didelės simpatijos Calistos draugui kaskart kai ji paminėdavo jį pokalbiuose.
Back to top Go down
Gregory Lukacs Riley

how could you rise anew if you have not first become ashes?
Credit : beautifulchaos, starboy
how could you rise anew if you have not first become ashes?
Gregory Lukacs Riley

BALKONAS - Page 2 Empty
PostSubject: Re: BALKONAS   BALKONAS - Page 2 EmptyMon Jul 16, 2018 12:41 am-Kad asilas tai ant kaktos parašyta, nenoriu dubliuotis,-demonstratyviai pavarto akutes ir kiek suraukia nosį. Nevengė iš savęs pasišaipyt, netgi laikė tai savotiška pramoga, nes ką daugiau veikt, kai depresija sergi. Šiaip įprastai Bialkowskis stengdavosi nesirauti ant merginos, o tuo labiau suabejoti jos užsispyrimu, bet bonkė vyno daro savo ir va dabar turėjo iškęsti to pasekmės. Ranka pasitrynęs skaudančią šlaunį, prisimerkęs įsistebeilijo į Neirą. -Bus mėlynė, tai taip ir žinok. Boriso nematysi,-pabandė išmesti bent kokį kozerį, nors nelabai kokį pranašumą prieš šitą ilgakoję turėjo. -Ir komplimento dabar negausi, tai taip ir žinokis,-patempė lūpą it mažas vaikas. Atrodo daug laiko praėjo, kai paskutinis lašas vyno nukeliavo gerkle žemyn, bet atrodo, jog alkoholis veikt tik dabar pradėjo. Pasirėmęs apsunkusią galvą ranka kiek užsimerkė, nes viskas pradėjo suktis. Nelabai suprato, kaip čia taip įmanoma, bet įdomiai veikė vaikino kūnas, nieko negalėjai sakyti. Kelias minutes taip pasėdėjęs, kiek pasipurto ir kiek žvalesnis suploja rankomis. -Atrodo, jog baigiau blaivytis, kažkaip keistai šįkart,-gūžtelėjo pečiais, žvilgtelėdamas per petį žemyn į gatvę. -Jei nori gali nors iš šiandien Borisą pasiimt, tik neprileisk prie Barto, užpavydės ir nuskriaus mano katiną, tai negaliu atsakyti už savo veiksmus,-nors Borisas pastaruoju metu nuo jo atitolęs, bet vis tiek mylėjo katinuką. Būkim atviri, juk laikus instagrame jis pagrinde rinko, tai prarast populiarumo šaltinį noro neturėjo. -Ei, o kelintadienis šiandien yra?-netikėtai susigriebia, jog šiaip darbą turi ir alkoholizmas nėra pretekstas nuo jo nusiplauti. -Aš čia kažkada repeticiją turėjau, nukirs mane aktoriai, koks aš prastas režisierius,-pabandė nusijuokt, bet, rodos, net pajuto kaip šikna svyla.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

BALKONAS - Page 2 Empty
PostSubject: Re: BALKONAS   BALKONAS - Page 2 EmptyMon Jul 16, 2018 3:27 pm


- Taigi kartojimas yra geras dalykas, žmonės greičiau atsimins,-palinkčioja su ta pačia sarkastiška šypsena veide. Neira suvokė, kad toli gražu ne su visais draugais galėtų bendraut būtent taip, bet todėl jos ir ir Yurij draugystė ir buvo jai tokia svarbi. Galėjo vienas iš kito tyčiotis valandų valandas, ir vis vien abu suprato, kad tai yra tiesiog jų bendravimo būdas,- Kokia dar mėlynė, aš vos priliečiau tą tavo koją,-prunkšteli papurtydama galvą,- Be to, ar manai, kad tu gali sustabdyt mano ir Boriso romaną? Nes aš tai abejoju..,-nutęsia pacaksėdama liežuviu ir patenkinta nusišypso,- Tai nieko, aš žinau, kokia aš nuostabi ir visokia kitokia, tie komplimentai net nebūtini,-gūžteli pečiais visa rami, kol Bialkowskis čia išsidirbinėja. Atidžiai stebi draugą, kai jis užsimerkia, nes suprato, kad kažkas ne taip,- Ar viskas gerai?-pasiteirauja kiek rimčiau ir palinksta šiek tiek į priekį. Kad ir kaip viskas smagu ir juokinga, Calista visgi rūpinosi Ignacy ir jo savijauta,- Ne ne, manau, kad tau reikia Boriso kompanijos. Ir pats Borisas, kad ir kaip myli mane, tikrai mieliau pasiliktų su tavim,-linkteli nusišypsodama ir pagaliau paleidžia katiną iš savo glėbio, jam iškart ėmus suktis aplink savo šeimininko kojas. Išgirdus vaikino klausimą ir pati susimąsto, kad nežino nei kelinta šiandien diena, nei kiek dabar valandų, todėl pasitikrina telefoną ir pakelia akis į Bialkowskį,- Jo, manau, kad man laikas keliaut. Dar ir pati reikalų turiu dėl artėjančios parodos,-linkteli šyptelėdama ir pakyla nuo kėdės,- Sėkmės repeticijoj, gal vyno daugiau šiandien negerk,-tarsteli priėjus arčiau Yurij ir pakšteli jam į skruostą apsikabinus,- Susirašysim dar dėl kelionės,-priduria ir atsitraukus susirenka visus savo daiktus,- Per daug nerėk ant aktorių.. Jie irgi žmonės,-pakraipo galvą galiausiai plačiai nusišypsodama ir priėjus prie balkono durų dar atsisuka pamojuot Bialkowskiui ir, žinoma, Borisui,- Iki, gražuoliai,-atsisveikina ir nueina išėjimo link tikėdamasi, kad šį kartą jai pavyks nepasiklyst.
Back to top Go down
Gregory Lukacs Riley

how could you rise anew if you have not first become ashes?
Credit : beautifulchaos, starboy
how could you rise anew if you have not first become ashes?
Gregory Lukacs Riley

BALKONAS - Page 2 Empty
PostSubject: Re: BALKONAS   BALKONAS - Page 2 EmptyMon Jul 16, 2018 9:01 pm


Atsisveikinęs su Neira, akimirką susimąstė. Vis dar negalėjo patikėti, jog keliaus į Lenkiją. Nežinia, kada, bet keliaus. Puse lūpų nusišypsojęs, išsitraukė iš kišenės telefoną ir pakelį cigarečių. Pirmadienis. Reiškias repeticija dar tik už dviejų valandų. Lėtai traukdamas dūmus pažvelgė žemyn, į siaurą gatvelę, virš kurios kabėjo balkonas. Mėgo stebėti kaip skruzdėlytes šmirinėjančius praeivius, kartais net sugalvodavo jiems vaidmenis. Savotiškas žaidimas. Įtraukęs paskutinį dūmą dar kartą žvilgtelėjo į telefoną. Įdėjęs nuorūką į peleninę atsisuko ant kulno. Galva vis dar šiek tiek svaigo, tačiau nėra to, ko nepataisytų kava. Užrakinęs balkono duris, patraukė išėjimo link
Back to top Go down


Sponsored content

BALKONAS - Page 2 Empty
PostSubject: Re: BALKONAS   BALKONAS - Page 2 Empty


Back to top Go down
 

BALKONAS

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Taxi, Restaurant :: Théâtre Édouard VII-