I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
BALKONAS - Page 3 

Share
 

 BALKONAS

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Felix Miles Gallagher

If there is any truth in the world, it lies when I’m with you
Priority : the loss of love is the loss of all rights, even though one had them all
Posts : 492
Accounts : klement elia palermo
Name : in.
If there is any truth in the world, it lies when I’m with you
Felix Miles Gallagher

BALKONAS - Page 3 Empty
PostSubject: Re: BALKONAS   BALKONAS - Page 3 EmptyMon 16 Jul - 0:41-Kad asilas tai ant kaktos parašyta, nenoriu dubliuotis,-demonstratyviai pavarto akutes ir kiek suraukia nosį. Nevengė iš savęs pasišaipyt, netgi laikė tai savotiška pramoga, nes ką daugiau veikt, kai depresija sergi. Šiaip įprastai Bialkowskis stengdavosi nesirauti ant merginos, o tuo labiau suabejoti jos užsispyrimu, bet bonkė vyno daro savo ir va dabar turėjo iškęsti to pasekmės. Ranka pasitrynęs skaudančią šlaunį, prisimerkęs įsistebeilijo į Neirą. -Bus mėlynė, tai taip ir žinok. Boriso nematysi,-pabandė išmesti bent kokį kozerį, nors nelabai kokį pranašumą prieš šitą ilgakoję turėjo. -Ir komplimento dabar negausi, tai taip ir žinokis,-patempė lūpą it mažas vaikas. Atrodo daug laiko praėjo, kai paskutinis lašas vyno nukeliavo gerkle žemyn, bet atrodo, jog alkoholis veikt tik dabar pradėjo. Pasirėmęs apsunkusią galvą ranka kiek užsimerkė, nes viskas pradėjo suktis. Nelabai suprato, kaip čia taip įmanoma, bet įdomiai veikė vaikino kūnas, nieko negalėjai sakyti. Kelias minutes taip pasėdėjęs, kiek pasipurto ir kiek žvalesnis suploja rankomis. -Atrodo, jog baigiau blaivytis, kažkaip keistai šįkart,-gūžtelėjo pečiais, žvilgtelėdamas per petį žemyn į gatvę. -Jei nori gali nors iš šiandien Borisą pasiimt, tik neprileisk prie Barto, užpavydės ir nuskriaus mano katiną, tai negaliu atsakyti už savo veiksmus,-nors Borisas pastaruoju metu nuo jo atitolęs, bet vis tiek mylėjo katinuką. Būkim atviri, juk laikus instagrame jis pagrinde rinko, tai prarast populiarumo šaltinį noro neturėjo. -Ei, o kelintadienis šiandien yra?-netikėtai susigriebia, jog šiaip darbą turi ir alkoholizmas nėra pretekstas nuo jo nusiplauti. -Aš čia kažkada repeticiją turėjau, nukirs mane aktoriai, koks aš prastas režisierius,-pabandė nusijuokt, bet, rodos, net pajuto kaip šikna svyla.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

BALKONAS - Page 3 Empty
PostSubject: Re: BALKONAS   BALKONAS - Page 3 EmptyMon 16 Jul - 15:27


- Taigi kartojimas yra geras dalykas, žmonės greičiau atsimins,-palinkčioja su ta pačia sarkastiška šypsena veide. Neira suvokė, kad toli gražu ne su visais draugais galėtų bendraut būtent taip, bet todėl jos ir ir Yurij draugystė ir buvo jai tokia svarbi. Galėjo vienas iš kito tyčiotis valandų valandas, ir vis vien abu suprato, kad tai yra tiesiog jų bendravimo būdas,- Kokia dar mėlynė, aš vos priliečiau tą tavo koją,-prunkšteli papurtydama galvą,- Be to, ar manai, kad tu gali sustabdyt mano ir Boriso romaną? Nes aš tai abejoju..,-nutęsia pacaksėdama liežuviu ir patenkinta nusišypso,- Tai nieko, aš žinau, kokia aš nuostabi ir visokia kitokia, tie komplimentai net nebūtini,-gūžteli pečiais visa rami, kol Bialkowskis čia išsidirbinėja. Atidžiai stebi draugą, kai jis užsimerkia, nes suprato, kad kažkas ne taip,- Ar viskas gerai?-pasiteirauja kiek rimčiau ir palinksta šiek tiek į priekį. Kad ir kaip viskas smagu ir juokinga, Calista visgi rūpinosi Ignacy ir jo savijauta,- Ne ne, manau, kad tau reikia Boriso kompanijos. Ir pats Borisas, kad ir kaip myli mane, tikrai mieliau pasiliktų su tavim,-linkteli nusišypsodama ir pagaliau paleidžia katiną iš savo glėbio, jam iškart ėmus suktis aplink savo šeimininko kojas. Išgirdus vaikino klausimą ir pati susimąsto, kad nežino nei kelinta šiandien diena, nei kiek dabar valandų, todėl pasitikrina telefoną ir pakelia akis į Bialkowskį,- Jo, manau, kad man laikas keliaut. Dar ir pati reikalų turiu dėl artėjančios parodos,-linkteli šyptelėdama ir pakyla nuo kėdės,- Sėkmės repeticijoj, gal vyno daugiau šiandien negerk,-tarsteli priėjus arčiau Yurij ir pakšteli jam į skruostą apsikabinus,- Susirašysim dar dėl kelionės,-priduria ir atsitraukus susirenka visus savo daiktus,- Per daug nerėk ant aktorių.. Jie irgi žmonės,-pakraipo galvą galiausiai plačiai nusišypsodama ir priėjus prie balkono durų dar atsisuka pamojuot Bialkowskiui ir, žinoma, Borisui,- Iki, gražuoliai,-atsisveikina ir nueina išėjimo link tikėdamasi, kad šį kartą jai pavyks nepasiklyst.
Back to top Go down
Felix Miles Gallagher

If there is any truth in the world, it lies when I’m with you
Priority : the loss of love is the loss of all rights, even though one had them all
Posts : 492
Accounts : klement elia palermo
Name : in.
If there is any truth in the world, it lies when I’m with you
Felix Miles Gallagher

BALKONAS - Page 3 Empty
PostSubject: Re: BALKONAS   BALKONAS - Page 3 EmptyMon 16 Jul - 21:01


Atsisveikinęs su Neira, akimirką susimąstė. Vis dar negalėjo patikėti, jog keliaus į Lenkiją. Nežinia, kada, bet keliaus. Puse lūpų nusišypsojęs, išsitraukė iš kišenės telefoną ir pakelį cigarečių. Pirmadienis. Reiškias repeticija dar tik už dviejų valandų. Lėtai traukdamas dūmus pažvelgė žemyn, į siaurą gatvelę, virš kurios kabėjo balkonas. Mėgo stebėti kaip skruzdėlytes šmirinėjančius praeivius, kartais net sugalvodavo jiems vaidmenis. Savotiškas žaidimas. Įtraukęs paskutinį dūmą dar kartą žvilgtelėjo į telefoną. Įdėjęs nuorūką į peleninę atsisuko ant kulno. Galva vis dar šiek tiek svaigo, tačiau nėra to, ko nepataisytų kava. Užrakinęs balkono duris, patraukė išėjimo link
Back to top Go down


Sponsored content

BALKONAS - Page 3 Empty
PostSubject: Re: BALKONAS   BALKONAS - Page 3 Empty


Back to top Go down
 

BALKONAS

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Théâtre Édouard VII-