I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
DIDŽIOJI SALĖ - Page 5 

Share
 

 DIDŽIOJI SALĖ

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AuthorMessage
Devona Safeyya Al-Jazari

Posts : 2059
DIDŽIOJI SALĖ - Page 5 Z76PfMT
Devona Safeyya Al-Jazari

DIDŽIOJI SALĖ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: DIDŽIOJI SALĖ   DIDŽIOJI SALĖ - Page 5 EmptyThu Jan 30, 2020 2:10 amĮsitaisiusi savo vietoje, Devona išoriškai laikosi ramiai: čia tiesiog žvilgtelėja į sceną, čia į besirenkančius žmones, čia – į vis dar degančias šviesas; tačiau viduje ji nekantrauja: kada gi pastarosios užges ir pakvies žiūrovus surimtėti bei aktorius sugūžėti į sceną, o ji galės ramiausiai pasislėpti tamsoje? Tačiau kam jai slėptis? Ką gali padaryti žmogus, greičiausiai, nė neturįs daug įtakos? Na, taip, tačiau bet koks individas, žinojęs jos buvusį asmenį – tam tikra rizika, kurios moteris geriau išvengtų. Mintyse klaidžiodama kiek toliau, negu turėtų, stebėdama vis dar tuščią sceną, gurkštelėja šampano, jausdama nugaroje it taikinio taškelį žvilgsnį nusėdantį žvilgsnį. Per šitiek metų, išugdyta intuicija retai klysta, tačiau moteris nepasiduoda smalsumui ir iškart neatsigręžia. Tarsi jausdama, kada Heusingeris sėsdamasis nusuka nuo jos akis, per petį, tarsi labai atsitiktinai, ji žvilgtelėja į jo pusę. Ak, taip. Gaila, tačiau laiku nespėja nusisukti ir sugauna vyro žvilgsnį. Ji neklydo, o jis, akivaizdu, taipogi ją atpažįsta. Tačiau moteris nepasimesdama tiesiog akimis praslysta vis dar matoma žiūrovų jūra, tarsi ieškotų kokio nors pažįstamo. Tuomet pasuka veidą į sceną ir po keleto akimirkų užgęsta šviesos. Spektaklis prasideda, kai iš tiesų didžiausiame, savojo gyvenime spektaklyje, Safyros vaidmuo nenutrūkstamai tęsiasi. Susikaupti sunku, nepaisant to, jog tai, kas prasideda scenoje – modernu ir žavu, ne per daug chaotiška, rodos, visko, kaip tik tiek, kiek reikia, tačiau Safeyyos mintys grįžta ties vyru, kuris turi galimybę ją stebėti. Kuriam galui jai taip kankintis? Mandagiai luktelėjusi dar keliolika minučių, galiausiai atsistoja ir atsiprašydama, jausdama nemenka frustraciją dėl tokios nesklandžios pasišalinimo misijos, galiausiai išslenka iš eilės ir ramiu žingsniu, viduje siaučiant erzeliui dėl strategiškai prastai parinktos vietos (o, žinoma, pasąmonėje turbūt dėl kažko daugiau), patraukia iš salės. Ištrūkusi į tylią didžiulę erdvę, tuoj pat keliauja rūbinės link, kur priėjusi, nesuranda jokio žmogaus, kadangi spektaklis, praktiškai, buvo tik ką tik prasidėjęs. Tad čia vėl pasišalinimo procesas stringa – porą kartų tarstelėjusi excusez-moi, priekaištingai caktelėja liežuviu – kurgi, velniai rautų, visas personalas pasidėjęs? Akimirką, plūstelėja mintis, kad gal reikėjo pasilikti – juk dažniausiai bėga tik kalti, tačiau, ką gali žinoti, gal namuose verkia paliktas vaikas? Gal auklytę išbarškinęs tėvas su ta paleistuve pabėgo pranešęs, kad vaikas liko vienas? Po tokios minties, Devona pati sau smagiai šyptelėja ir lengviau atsidūsta – trumpam užsukusi panika nuklysta savais keliais, o moteris tiesiog nekantriai nagu pabarbena į ją ir drabužius skiriantį stalą.
Back to top Go down
Ian Silvestre Heusinger

But still as explosive with, just load the clip.
Posts : 31
But still as explosive with, just load the clip.
Ian Silvestre Heusinger

DIDŽIOJI SALĖ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: DIDŽIOJI SALĖ   DIDŽIOJI SALĖ - Page 5 EmptyMon Feb 03, 2020 10:29 pmVos tik moteris, į kurios pečių liniją įsmeigtas žvilgsnis, krustelėja kildama iš kėdės, Ianas pasimuisto. Akimirkai mintyse užveda debatus su savimi svarstydamas, kaip turėtų elgtis. Renkasi iš likimo savo vietoje ir apsimetimo, kad prigesus šviesoms žiūri spektaklį ir iš noro pašokti nuo kėdės ir išeiti į koridorių paskui Al- Jazari. Pasirenka pastarąjį variantą, nors ir ne pirmuoju sprendimu. Pasukęs galvą durų pusėn sekundę į jas žiūri svarstydamas, ką praras ir ką gaus, jei pabandys pasivyti praeitį. Užgrojus įžanginės dalies muzikai vyras stojasi iš savo vietos ir atsiprašydamas kitų žiūrovų patraukia link išėjimo iš salės. Juda lėtai, nes ponios užtrunka, kol antrą kartą sumeta koją ant kojos. Padabinęs veidą niekam nematoma šypsena, kuria dėkoja už ne patį didžiausią supratingumą, slenka durų link. Ji jį pažino, būtent todėl ir suskubo pasišalinti. Ianas nesitiki, kad moteris stoviniuos koridoriuje, tikriausiai bus jau pasišalinusi, bet praeities prisiminimai skatina pabandyti, todėl kiek paskubina žingsnį link rūbinės. Nuojauta neapgauna - Sapphire vis dar teatre. Šį kartą likimas tyčiojasi iš jos. Heusingeriui tik geriau, turi akimirką perkratyti savo planus ir stačia galva nepulti baksnoti moters peties bandant priminti apie save.
- Merci,- šyptelėja perdėm malonia šypsenėle, kai staigiai įsitaisęs Al-Jazari pašonėje pirmasis pasiekia jos paltą. Neleidžia tamsiaplaukei išreikšti nuostabos ar nepasitenkinimo, suima jos dilbį ir trūktelėja savo pusėn, kad galėtų pasivesti tolėliau į šoną. Pasirenka atokesnę vietą, kur pašalinės akys jų neturėtų trukdyti. Persimetęs paltą per ranką įdėmiai įsižiūri į stovinčios priešais veido bruožus. Neapsirinko, čia tikrai ta pati Sapphire, su kuria turėjo malonumo susipažinti. Visas ryžtas užspeisti ją į kampą išgaravo, nebesumeta, ką turėtų pasakyti. Banalus „labas“ neatrodo tinkamas. - Tau nelabai sekasi pasislėpti,- tarstelėja, kas pirmas šauna į galvą. Veide atsiranda kandi šypsenėlė, neturinti tikslaus adresato. Akys užkliūna už subtiliai apnuogintų raktikaulių, žvilgsnis skubiai pakyla atgal link tikrųjų žodžių veidrodžių. Nesileis, kad jos moteriškas žavesys jį vėl išblaškytų.
Back to top Go down
Devona Safeyya Al-Jazari

Posts : 2059
DIDŽIOJI SALĖ - Page 5 Z76PfMT
Devona Safeyya Al-Jazari

DIDŽIOJI SALĖ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: DIDŽIOJI SALĖ   DIDŽIOJI SALĖ - Page 5 EmptyFri Feb 07, 2020 11:44 pmAkimis tyrinėja įstabų teatro interjerą vis dar ritmingai mušdama į vienai jai tesuprantamą ritmą, kuris pretenzingai atsiliepia į rūbinės gilumoje girdimą čepsėjimą, kurį Devonai yra tekę girdėti ne kartą jos klubo persirengimo kambariuose, kada jaunos merginos tikrai susirenka ne skanių sumuštinių lapnoti. Pikčiau krenkštelėjusi, it įnoringa katė, subtiliai stumtelėja ant staliuko paliktus kelis pakabų numerius, kurie skambiai nukrenta žemyn nutraukdami bet kokį kūnų kontaktą, įelektrinusį ir neutraliausios medžiagos paltą. Devona priekaištingai šyptelėja išlindusiai ir iki įkaitusios anglies spalvos užraudusiai merginai, kuri tuoj suskuba paimti Al-Jazari numeriuką. Girdi kažką sau už nugaros, tačiau, kadangi ji niekur nebėga, neturi reikalo dairytis atgal – taip jos kailinukai ir atsiduria ne tose rankose. Moteris neskubėdama pasisuka kūnu į atėjūną ir kilstelėja antakius, kai šis drįsta ją tiesiog pačiupęs temptis, kur širdis geidžia. Sulaikydama veide napasitenkinimą, tarsi pasimetusi, dar žvilgtelėja į vis dar kitame pasaulyje skrajojančią rūbininkę ir leidžiasi vedama vyro kiek tolėliau. Sustojusi demonstratyviai ištraukia ranką iš vyro gniaužtų, vis dar į jį žvelgdama nieko nesuprantančios moterėlės akimis.
-Atleiskite? Kas, po velnių, būsite, kad sau leidžiate tokią prabangą mane tampyti tarsi būčiau jūsų nuosavybė? – išlaikydama tuo pat metu nustebusį ir griežtą toną, paklausia kilstelėdama antakius ir visiškai neįskaitomu žvilgsniu perbėga vyro veidą. – ir nuo ko aš turėčiau slėptis? M? – smalsiai paklausia pakreipdama galvą ir gūžtelėja pečiais akivaizdžiai nesuprasdama, kas čia vyksta. Na, vaidinti Devonai tikrai nesunku, juolab, kad didžiausias panikos momentas, matyt, šį vakarą ją jau buvo perliejęs. Taip. Čia tas pats vyras, nuo kurio ji kartą kitą pabėgo vedama vidinio konflikto ir vyras, kurio kartą išvengė, nes, na, jis buvo Safyros pažįstamas, kurio Devonai gyvenime toli gražu nereikia. Tad, et, ar nepadarys ji to paties dar kartą? Vedama žemiško natūralaus smalsumo, o galbūt idant tam, kad galėtų jį dar geriau skaityti, moteris akimis perbėga jo veidu suprasdama, kad prabėgę metai visgi paliko vieną kitą pėdsaką, tačiau jie nė velnio nesugadino to, kas ją patraukė tą vakarą, kai ji vis dar drebėjo dėl kiekvieno kito žmogaus krustelėjimo. Tad taip, jis pasikeitęs, tačiau kažkas bazinio tikrai likę – šansų praslysti, kaip visada yra. Laukdama atsakymų Al-Jazari nekantraudama atsidūsta ir žvilgsniu tik paragina šį pagaliau prabilti. Na, gi jos puodai namie dega... neturi ji čia to viso vakaro tokiam trypčiojimui. 
Back to top Go down
Ian Silvestre Heusinger

But still as explosive with, just load the clip.
Posts : 31
But still as explosive with, just load the clip.
Ian Silvestre Heusinger

DIDŽIOJI SALĖ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: DIDŽIOJI SALĖ   DIDŽIOJI SALĖ - Page 5 EmptySun Feb 09, 2020 7:53 pmDevonai ištraukus ranką iš Iano gniaužtų, vyras į ją nė nedirstelėja. Tuo metu iš arti tikrina, ar iš tiesų sugebėjo neapsigauti ir kartu su savimi nusitempė reikiamą moterį. Įsitikinęs, kad tai tikrai ta pati Al-Jazari, kurią dėjosi pažinęs ir didžiojoje salėje, kiek atsilošia atgal ir įkurdina paltą permesdamas per savo ranką. Kantriai ir nepertraukdamas išklauso, ką moteris turinti pasakyti.
- Ak, atsiprašau,- nesusituri nepavartęs akių, bet užtat rankos galantiškai prie širdies neprideda. - Ar dabar tave tampyti jau prabanga? - pasiteirauja susidomėjęs, nes palieka smalsu, ką spėjo praleisti. Devona visiškai nesidomėjo, jai dingus klube į jį kitą vakarą tyčia nėjo, kad netyčia susitiktų, prasilenkus oro uoste romantiškai nebėgo paskui ieškodamas. Ji dingo, Ianas turėjo savų reikalų, į juos kelis kartus sutiktos moters paieškos nebuvo įtrauktas. Tuo labiau, kai Iano gyvenimas nėra melodrama, jis labiau prilygsta psichologiniam trileriui, kurio kiekvienas epizodas pagrindinį veikėją vis labiau žlugdo ir smukdo. Būtent taip kurį laiką jautėsi Heusingeris, dabar gyvenime stojęs štilis. Pastarąjį šiek tiek ištaršė pasirodžiusi Safyra. - Ianas, Safyra, - atsaniai pavedžioja pirštu tarp savęs ir Al-Jazari. Netiki, kad bus pamirštas, bet prisideda prie žaidimo ir prisistato. Pristato ir ją, kad suprastų, jog gali baigti apsimetinėti. - Nesikabinėk,- mirktelėja akimi pripažindamas, kad galėjo sugalvoti ir ką nors originalesnio nei prikaišiojimą dėl slapstymosi. Kokia apsimetėlė, nors ar Heusingeriui teisti? Pats lygiai taip bėga nuo praeities apsimesdamas kitu žmogumi. Skirtumas tik tas, kad Heusingeris nėra pajėgus taip keisti ir trinti praeities įvykius, jam telieka paprasčiausiai apie juos nekalbėti. - Aš ne egoistas, tai tikriausiai ne nuo manęs, - įvardina atsakymą į paskutinįjį moters klausimą. Krestelėja ranką kiek pataisydamas ant jos paliktus kailinius, žvilgsnis palieka vos skvarbesnis. Palinksta arčiau Al-Jazari ir vėl suima jos ranką kiek žemiau alkūnės. Iškvepiamas oras pasiekia jos ausį. - Gal vėl nuo vyro? - pasuka galvą taip, kad matytų moters veidą ir galėtų išskaityti jos mimiką. Ianas nežino, kad santuoka iširusi dėl to, nes bent jau teoriškai nebėra nė vieno gyvo jos sudarytojo. Pamena, kokias priežastis dėl ankstyvo pasišalinimo vieną vakarą ji vardino. Aš ištekėjusi, išėjau pasibūti su draugėmis. Ar kažkas panašaus. Heusingeris supratingas vyras, palinkėjęs geros vakaro pabaigos grįžo pas savąją kompaniją. Dabartinio susitikimo metu griebiasi tos minties, kuri atrodo logiškiausia. Jis tikrai nesusimąstė apie tai, kad ir nutylėtas žmogžudystės faktas, o tiesiog papriekaištavimas dėl primintos nesėkmingos santuokos bus dar vienas pretekstas pokalbio prailginimui. Nors, reikia pripažinti, kad dėl to neprieštarautų. Safyra yra dalis sunaikinto norimos praeities, bet, visgi, ta dalis, kurioje pasirodė Safyra, nėra pati blogiausia.
Back to top Go down
Devona Safeyya Al-Jazari

Posts : 2059
DIDŽIOJI SALĖ - Page 5 Z76PfMT
Devona Safeyya Al-Jazari

DIDŽIOJI SALĖ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: DIDŽIOJI SALĖ   DIDŽIOJI SALĖ - Page 5 EmptyTue Feb 11, 2020 10:14 pmĮžūlokas vyro veidas bei užtikrinti judesiai, sužadina moters smalsumą, tačiau vis tiek negali suprasti, kokio velnio jis ją dabar pasivijo. Nei ji buvo kažkada svarbi jo gyvenime, nei jis galėtų jaustis sužaidęs itin svarbų vaidmenį josios – tuo metu juk ji buvo ką tik išsilaisvinusi iš gniaužtų vyro, kuris ją faktiškai laikė uždarytą ir išleisdavo tik tiek, kiek imdavo ją kur nors kartu. Tuo metu jai magėjo išbandyti daugelį dalykų ir nuo tos įvairovės viskas spirgėjo, o kur dar rankutės, ką tik paleidusios pirmą dūšią kažkur anapus – galbūt tas pasimetimas ir paliko vyro atmintyje tokį įspūdį? Et, ji nežino ir nėra tikra, ar nori žinoti. Svarbiausia, kad jis suprastų savo vietą ir nesimaišytų jos kelyje. Kilstelėja antakį Heisingeriui teatrališkai pavarčius akis.
-excuse-moi, ką reiškia dabar? Šnekate su manimi tarsi ne pirmą kartą jus gyvenime matyčiau, - mostelėja ranka lengvai gūžtelėdama pečiais ir atsakomai įžūliai žvelgia vyrui į akis, - ir jokios moters tampyti nereikėtų, tačiau nesu tikra ar jums labai rūpi viena ar kita feniministinė paskaita, - sumurma dar nuleisdama akis bei apžiūrėdama savo rankutę – na, suprask, šiek tiek nuobodžiauja. O, jeigu tik girdėtų Silverstro mintis, Safeyya paklaustų – ar nusibodo štilis, kad ją dabar taip sugalvojo tardyti? Devona išgirdusi senąjį vardą, suraukia antakius bei primerkia akis, tarsi visai nesuprastų, ką jis čia vapa, o tada ateina išganinga mintis, kurią kartą kitą jau yra pasinaudojusi. – A, Ianas.. – nutęsia keletą akimirkų reikšmingai patylėdama, - apgailestauju, tačiau Safyra senokai su niekuo negalėtų kontaktuoti. Nebent pagelbėčiau pas ją nuvykti, - šyptelėja kiek ironiškai kilstelėdama lūpų kampučius bei pakreipia galvą, - Devona, jos sesuo, - gracingai ištiesia ranką vyro link ir visiškai ramiai žvelgia į jį, nors mintyse lengvai krizena – tikra muilo operos verta drama... Tačiau pati yra mačiusi identiškų dvynių, kurių gerai nepažįstant atpažinti nepavyksta net akyliausią akį turintiems, tad.. kodėl gi negalėjo turėti tokios sesers? Ianui užsiminus apie vyrą, Devonos veidas išlieka lygiai tiek pat ramus, kiek buvo prieš tai, nes, na, ar Safyros sesei rūpėtų, kad Ianas žino vieną kitą mirusiosios paslaptį? O pačios Al-Jazari viduje šis tas apsiverčia – ar ji kvailė sugebėjo tą naktį jam papsakoti apie vyrą? Gal dar pasakė kokiame kambaryje jį nužudė? O gal tiesiog nekaltai melavo, kad tą vakarą ji laisva nuo vyro? Romiai žiūrėdama į Silvestro akis, Safeyya turbūt kiek ilgėliau, negu reikėjo, patyli kuisdamasi atminties kloduose. – Įdomu, ir ką gi ji buvo spėjusi prikalbėti apie vyrą? Kad jau esate toks susidomėjęs? – išlaikydama mandagų toną, nepasibodi įpinti šiokio tokio smalsumo bei smagumo, nes, na, Devonai – visai vis tiek tas buvęs sesers vyras. Argi ne? Šiokia tokia pramoga atsižvelgiant į šio vyro susidomėjimą – nieko kito ir nepagalvotum.
Back to top Go down
Ian Silvestre Heusinger

But still as explosive with, just load the clip.
Posts : 31
But still as explosive with, just load the clip.
Ian Silvestre Heusinger

DIDŽIOJI SALĖ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: DIDŽIOJI SALĖ   DIDŽIOJI SALĖ - Page 5 EmptyMon Feb 17, 2020 6:19 pmIanas kantrybe nesiskundžia, dėl to gali būti dėkingas karinei tarnybai. Būtent jos dėka geba pasaloje ištūnoti nejudėdamas apstingusiomis galūnėmis ir tada, kai sprandą kepina kaitrios saulės spinduliai, o lūpos sukepusios nuo sauso vėjo. Ne sykį per pratybas turėjo kęsti viršesnių laipsnių užgauliojimus, dalyvavo ir ištvermės patikrinimuose, tad atsiriboti nuo to, kas erzina, manosi sugebantis. Į apsimetinėjimus dvyne seserimi gali nekreipti dėmesio, netgi gali prisijungti prie moters žaidimo ir pažaisti pagal jos taisykles. Visgi, tvirčiau nesukandęs žandikaulio nesusilaiko. Savaitė buvo ne iš lengvųjų, dar turi švaistyti vakarą ne bazėje, o dėmesio neteikiančiame teatre. Pripažįsta, kad pasijaučia šiek tiek išmuštas iš vėžių bent jau nuovargio prasme, kas paskatina vos vos suirzti.
– Safyra su niekuo negalėtų kontaktuoti? – perklausia panašia balso gaidele ir demonstratyviai kilstelėja antakį. Žvilgtelėja į moters tiesiamą ranką, švelniai ją suima ir kone nejuntamai spustelėja. – Malonu susipažinti, aš Safyros...– akimirkai nutyla, nes svarsto, kokį žodį pasirinkti. – Artimas draugas,– pirmąjį žodį tyčia kiek pabrėžia, smagumo dėlei. Galbūt iš tikro apsipažino ir gavo progą susipažinti su moters dvyne seserimi. Identiška dvyne. Kad ir kokie panašūs dvyniai būtų, jie niekada nebūna tokie panašūs. Neskuba prieštarauti tokiam prisistatymui, tebūnie. Juk visko gali būti, su Al-Jazari nesimatė netrumpą laiką, o ir į pokalbius apie šeimos ratą per tuos kelis susitikimus nesileido. Pasukęs kalbą apie Safyros vyrą pastebi, kaip minimaliai pasikeičia pašnekovės veido išraiška. Menkas veido krustelėjimas, ilgiau užlaikytas žvilgsnis – klišiniai dalykui, kuriuos atpažinti kitus moko pats Heusingeris. – Šį bei tą,– šyptelėja puse lūpų nujausdamas, kas dedasi Devonos viduje. Neišsiduoda, kad itin abejoja, tiksliau netiki, teatre ne didžiojoje salėje kuriame spektakliu, leidžia Al- Jazari pasidžiaugti mažyte pergale. Pripažįsta, kad ji užspaudė vyrą į kampą, kai šis nevisai apgalvotai pasileido paskui iš salės išėjusią merginą. – Nesėkmingi santykiai, reikėtų ką nors keisti ir panašiai,– mostelėja ranka per daug nekonkretindamas to, ką sako. – Ar kažką pakeitė?– užklausia padidindamas atstumą tarp judviejų. Nenori pasirodyti priekabus, bet kailinių vis dar nesiskubina atiduoti. – Žadėjo imtis pokyčių, tai smalsu, ar tai tebuvo dar vienos jos tik kalbos,– akmuo Devonos pusėn. Kad ir nepažįsta jos taip gerai, kad galėtų sakyti, jog ši tik kalba ir neįgyvendina pusės savo pažadų, vis tiek įsisuka į diktuojamą žaidimą ir leidžia suprasti, kad pasakėlė apie identiškus dvynius nesuveiks. Darosi įdomu patikrinti, kiek toli numeluoti Al-Jazari gali. Neįsižeistų, jeigu ji tiesiog pasakytų, kad senų pažinčių atgaivinimas nedomina ir paprašytų atiduoti paltą. Nėra paauglys, tikrai nesiaikštytų jeigu ji pasijuoktų ir iš to, kad vyras pasivijo teatro rūbinėje. Nebūtų vijęsis, jeigu po akimirką trukusio žvilgsnių sukabinimo Devona nebūtų dar sykį meistriškai apžvelgusi salę atsisukusi ir po to nusprendusi pasišalinti iš didžiosios salės.
Back to top Go down
Devona Safeyya Al-Jazari

Posts : 2059
DIDŽIOJI SALĖ - Page 5 Z76PfMT
Devona Safeyya Al-Jazari

DIDŽIOJI SALĖ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: DIDŽIOJI SALĖ   DIDŽIOJI SALĖ - Page 5 EmptyThu Feb 20, 2020 8:45 pm


Na, Safeyya niekada nekepino savo sprando saulėje, greičiau, per daug ir per ilgai yra tūnojusi tamsoje ar saulę mačiusi vos per prabangiai įrengtų namų langą. Na, o vėliau... niekada taip ir negali spinduliuose it katė išsitiesti, nes praeities šešėliai vis išlenda ir temdo jos laisvės džiaugsmą. Na, tačiau, kad ir su šitais šmikiais gyvenimas šimtą kartų geresnis, negu pirmasis, kurio atsiminti nenori ar tiesiog negali. Be to, visada viską galima paversti žaidimu, ką moteris dabar ir padarė. Kur jis nuves? Et, blogiausiu atveju, galbūt sumažės vienu vyru, tarnaujančiu savo šaliai? Kitai šaliai? Iš kur jai žinot, kokį velnią čia tas Heusingeris veikia. Tikrai nesitikėjo, kad jį dar kada nors išvys ar kad šis taip uoliai puls eskaluoti, kad jis pažįsta Safyrą. Kiek jie vienas kitą matę? Ar tikrai jau jis taip jos bruožus įsiminė? Ar nebuvo įsiminti ko nors smagesnio? Ech, tiek klausimų sukasi galvoje, tačiau labiau periferiniame lauke, nes visą dėmesį Devona stengiasi sutelkti į pašnekovą. Šiam prisistačius artimu draugu, viduje taip smagiai kvatoja, net už pilvo susiėmus, tačiau išorėje tik šiek tiek šyptelėja, gal gi net kiek koketiškai – na, įdomu, ir kodėl gi ta sesutė būtų su juo buvusi artimais draugais?
– Malonu susipažinti, - tarstelėja besišypsančiomis lūpomis ir suintriguota laukia, kas gi čia vyks toliau... Kodėl jis čia taip priskreto? O dėl panašumo Devona tiek nesuka galvos, nes, na, ar jie iš tikrųjų buvo tokie artimi draugai? Nors... gal čia ir yra tų smagesnių dalykų atmintis – neįprastas ir egzotiškas, puikiai į Iano atmintį, su smulkmenomis, įkritęs Safyros veidas? Išgirdusi paslaptingą vyro „šį bei tą“, tvirčiau suspaudžia lūpas, kad nesusijuoktų – tai bent. Kokia informacija. O ir tolesnė informacija leidžia atsipalaiduoti. Visgi nebuvo visai kvaila. – Kad, mano žiniomis, tuo metu, kai galėjote susitikti, ji jau buvo ištrūkusi iš santykių?  Nors, negaliu žinoti, gal turėjo kokį meilužį... Safyra visada mėgdavo laikyti vieną kitą paslaptį net nuo pačių artimiausių, - tarstelėja lengvai gūžtelėdama pečiais. Apie save, kaip apie kitą asmenį, Devonai kalbėti nėra sunku. Ta moteris, kokia ji buvo iki išsilaisvinimo – dievaži, ji jos visai nepažįsta ir tiki, jog vargiai jos rastumei jos dabartyje. Leidžia Ianui skelbtis laimėtoju, tačiau Al-Jazari niekaip neišsiduoda, kad ji būtų prigauta ar kad jos, ne jos „sesers“, paslaptys būtų išaiškintos. – Na, ar į visus klausimus gavote atsakymus? Gal galėčiau atgauti savo turtą? – ramiai tarstelėja ištiesdama ranką savo kailinukų link ir tiesiai žiūri į vyrą visiškai nevengdama jo žvilgsnio. – Negaliu patikėti, kad nesu iš Safyros apie jus girdėjusi daugiau, - ištaria gana akivaizdžiai jį nužvelgdama ir vėl šiek tiek kilstelėja lūpų kampučius pakreipdama galvą. Akys, užuot kalbėjusios Heusingeriui apie baimę, tam tikra prasme ramios, tačiau nepraradusios žaismingumo ir guvumo, ką, jo pažinotoje Safyroje, įžvelgti būtų reikėję gerokai pasikasti per tamsą gilyn.
Back to top Go down


Sponsored content

DIDŽIOJI SALĖ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: DIDŽIOJI SALĖ   DIDŽIOJI SALĖ - Page 5 Empty


Back to top Go down
 

DIDŽIOJI SALĖ

View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Théâtre Édouard VII-