I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
DIDŽIOJI SALĖ - Page 4 

Share
 

 DIDŽIOJI SALĖ

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Ian Silvestre Heusinger

But still as explosive with, just load the clip.
Credit : beautifulchaos/starboy
But still as explosive with, just load the clip.
Ian Silvestre Heusinger

DIDŽIOJI SALĖ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: DIDŽIOJI SALĖ   DIDŽIOJI SALĖ - Page 4 EmptyMon 17 Feb - 18:19Ianas kantrybe nesiskundžia, dėl to gali būti dėkingas karinei tarnybai. Būtent jos dėka geba pasaloje ištūnoti nejudėdamas apstingusiomis galūnėmis ir tada, kai sprandą kepina kaitrios saulės spinduliai, o lūpos sukepusios nuo sauso vėjo. Ne sykį per pratybas turėjo kęsti viršesnių laipsnių užgauliojimus, dalyvavo ir ištvermės patikrinimuose, tad atsiriboti nuo to, kas erzina, manosi sugebantis. Į apsimetinėjimus dvyne seserimi gali nekreipti dėmesio, netgi gali prisijungti prie moters žaidimo ir pažaisti pagal jos taisykles. Visgi, tvirčiau nesukandęs žandikaulio nesusilaiko. Savaitė buvo ne iš lengvųjų, dar turi švaistyti vakarą ne bazėje, o dėmesio neteikiančiame teatre. Pripažįsta, kad pasijaučia šiek tiek išmuštas iš vėžių bent jau nuovargio prasme, kas paskatina vos vos suirzti.
– Safyra su niekuo negalėtų kontaktuoti? – perklausia panašia balso gaidele ir demonstratyviai kilstelėja antakį. Žvilgtelėja į moters tiesiamą ranką, švelniai ją suima ir kone nejuntamai spustelėja. – Malonu susipažinti, aš Safyros...– akimirkai nutyla, nes svarsto, kokį žodį pasirinkti. – Artimas draugas,– pirmąjį žodį tyčia kiek pabrėžia, smagumo dėlei. Galbūt iš tikro apsipažino ir gavo progą susipažinti su moters dvyne seserimi. Identiška dvyne. Kad ir kokie panašūs dvyniai būtų, jie niekada nebūna tokie panašūs. Neskuba prieštarauti tokiam prisistatymui, tebūnie. Juk visko gali būti, su Al-Jazari nesimatė netrumpą laiką, o ir į pokalbius apie šeimos ratą per tuos kelis susitikimus nesileido. Pasukęs kalbą apie Safyros vyrą pastebi, kaip minimaliai pasikeičia pašnekovės veido išraiška. Menkas veido krustelėjimas, ilgiau užlaikytas žvilgsnis – klišiniai dalykui, kuriuos atpažinti kitus moko pats Heusingeris. – Šį bei tą,– šyptelėja puse lūpų nujausdamas, kas dedasi Devonos viduje. Neišsiduoda, kad itin abejoja, tiksliau netiki, teatre ne didžiojoje salėje kuriame spektakliu, leidžia Al- Jazari pasidžiaugti mažyte pergale. Pripažįsta, kad ji užspaudė vyrą į kampą, kai šis nevisai apgalvotai pasileido paskui iš salės išėjusią merginą. – Nesėkmingi santykiai, reikėtų ką nors keisti ir panašiai,– mostelėja ranka per daug nekonkretindamas to, ką sako. – Ar kažką pakeitė?– užklausia padidindamas atstumą tarp judviejų. Nenori pasirodyti priekabus, bet kailinių vis dar nesiskubina atiduoti. – Žadėjo imtis pokyčių, tai smalsu, ar tai tebuvo dar vienos jos tik kalbos,– akmuo Devonos pusėn. Kad ir nepažįsta jos taip gerai, kad galėtų sakyti, jog ši tik kalba ir neįgyvendina pusės savo pažadų, vis tiek įsisuka į diktuojamą žaidimą ir leidžia suprasti, kad pasakėlė apie identiškus dvynius nesuveiks. Darosi įdomu patikrinti, kiek toli numeluoti Al-Jazari gali. Neįsižeistų, jeigu ji tiesiog pasakytų, kad senų pažinčių atgaivinimas nedomina ir paprašytų atiduoti paltą. Nėra paauglys, tikrai nesiaikštytų jeigu ji pasijuoktų ir iš to, kad vyras pasivijo teatro rūbinėje. Nebūtų vijęsis, jeigu po akimirką trukusio žvilgsnių sukabinimo Devona nebūtų dar sykį meistriškai apžvelgusi salę atsisukusi ir po to nusprendusi pasišalinti iš didžiosios salės.
Back to top Go down
Ludovica Ozara Coretti

she is like a cat in the dark. and then, she is the darkness
Credit : koduotė,: starboy✩; nat gifai, icona: fire breather ♥
she is like a cat in the dark. and then, she is the darkness
Ludovica Ozara Coretti

DIDŽIOJI SALĖ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: DIDŽIOJI SALĖ   DIDŽIOJI SALĖ - Page 4 EmptyThu 20 Feb - 20:45Na, Safeyya niekada nekepino savo sprando saulėje, greičiau, per daug ir per ilgai yra tūnojusi tamsoje ar saulę mačiusi vos per prabangiai įrengtų namų langą. Na, o vėliau... niekada taip ir negali spinduliuose it katė išsitiesti, nes praeities šešėliai vis išlenda ir temdo jos laisvės džiaugsmą. Na, tačiau, kad ir su šitais šmikiais gyvenimas šimtą kartų geresnis, negu pirmasis, kurio atsiminti nenori ar tiesiog negali. Be to, visada viską galima paversti žaidimu, ką moteris dabar ir padarė. Kur jis nuves? Et, blogiausiu atveju, galbūt sumažės vienu vyru, tarnaujančiu savo šaliai? Kitai šaliai? Iš kur jai žinot, kokį velnią čia tas Heusingeris veikia. Tikrai nesitikėjo, kad jį dar kada nors išvys ar kad šis taip uoliai puls eskaluoti, kad jis pažįsta Safyrą. Kiek jie vienas kitą matę? Ar tikrai jau jis taip jos bruožus įsiminė? Ar nebuvo įsiminti ko nors smagesnio? Ech, tiek klausimų sukasi galvoje, tačiau labiau periferiniame lauke, nes visą dėmesį Devona stengiasi sutelkti į pašnekovą. Šiam prisistačius artimu draugu, viduje taip smagiai kvatoja, net už pilvo susiėmus, tačiau išorėje tik šiek tiek šyptelėja, gal gi net kiek koketiškai – na, įdomu, ir kodėl gi ta sesutė būtų su juo buvusi artimais draugais?
– Malonu susipažinti, - tarstelėja besišypsančiomis lūpomis ir suintriguota laukia, kas gi čia vyks toliau... Kodėl jis čia taip priskreto? O dėl panašumo Devona tiek nesuka galvos, nes, na, ar jie iš tikrųjų buvo tokie artimi draugai? Nors... gal čia ir yra tų smagesnių dalykų atmintis – neįprastas ir egzotiškas, puikiai į Iano atmintį, su smulkmenomis, įkritęs Safyros veidas? Išgirdusi paslaptingą vyro „šį bei tą“, tvirčiau suspaudžia lūpas, kad nesusijuoktų – tai bent. Kokia informacija. O ir tolesnė informacija leidžia atsipalaiduoti. Visgi nebuvo visai kvaila. – Kad, mano žiniomis, tuo metu, kai galėjote susitikti, ji jau buvo ištrūkusi iš santykių?  Nors, negaliu žinoti, gal turėjo kokį meilužį... Safyra visada mėgdavo laikyti vieną kitą paslaptį net nuo pačių artimiausių, - tarstelėja lengvai gūžtelėdama pečiais. Apie save, kaip apie kitą asmenį, Devonai kalbėti nėra sunku. Ta moteris, kokia ji buvo iki išsilaisvinimo – dievaži, ji jos visai nepažįsta ir tiki, jog vargiai jos rastumei jos dabartyje. Leidžia Ianui skelbtis laimėtoju, tačiau Al-Jazari niekaip neišsiduoda, kad ji būtų prigauta ar kad jos, ne jos „sesers“, paslaptys būtų išaiškintos. – Na, ar į visus klausimus gavote atsakymus? Gal galėčiau atgauti savo turtą? – ramiai tarstelėja ištiesdama ranką savo kailinukų link ir tiesiai žiūri į vyrą visiškai nevengdama jo žvilgsnio. – Negaliu patikėti, kad nesu iš Safyros apie jus girdėjusi daugiau, - ištaria gana akivaizdžiai jį nužvelgdama ir vėl šiek tiek kilstelėja lūpų kampučius pakreipdama galvą. Akys, užuot kalbėjusios Heusingeriui apie baimę, tam tikra prasme ramios, tačiau nepraradusios žaismingumo ir guvumo, ką, jo pažinotoje Safyroje, įžvelgti būtų reikėję gerokai pasikasti per tamsą gilyn.
Back to top Go down
Ian Silvestre Heusinger

But still as explosive with, just load the clip.
Credit : beautifulchaos/starboy
But still as explosive with, just load the clip.
Ian Silvestre Heusinger

DIDŽIOJI SALĖ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: DIDŽIOJI SALĖ   DIDŽIOJI SALĖ - Page 4 EmptyTue 25 Feb - 21:32– Tai visgi ji buvo apie mane užsiminusi?– pasiteirauja vos šyptelėdamas, nes, kol stengiasi grįžti prie įprastinio mandagumo, svarsto ir su savimi ginčijasi, kiek tiesos yra Al-Jazari dėstomuose faktus. Yra linkęs manyti, kad visiškai nieko, geriausiu atveju moteriai – menka dalis. Visgi, pamažu ima kirbėti gėdos jausmas, kad nuo didžiosios teatro salės kėdės pakilo be reikalo. Išklausęs komentarų apie Safyrą pats menkai gūžtelėja pečiais parodydamas, kad maža ką jis ir težinojo apie tariamą seserį dvynę, tad ne jam teisti, kiek paslapčių turėjo būti atskleista. – Nepasakyčiau, kad buvau meilužis...– sumurma labiau sau negu pašnekovei. Merginai pasiteiravus apie paltą nė nedirstelėjęs į jį papurto galvą. Išsiskirti, kad ir draugiškai, vyras dar neskuba. – O pat Safyra kaip? Ar būtų įmanoma su ja kažkokiu būdu susisiekti?– pasiteirauja dėl galimybės atnaujinti senesnę pažintį. Tiksliau ją pagilinti, nes pažintis apsiribojo labai trumpais prabėgimais vienas kito gyvenime. – Safyra turėjo paslapčių,– primena, ką pati Al-Jazari prieš minutėlę sakė,– gal vis dar iki pat dabar turi,– prideda lengvai šyptelėdamas ir atsidusdamas. Visi turi paslapčių, net gi tie, kurie kuria pačių teisingiausių ir sekamiausių pavyzdžių įspūdį. Heusingeris ne vienam karininkui tiek Valstijose, tiek dislokuotose vietovėse yra pavyzdys to, koks turi būti tikras karys – atsidavęs tarnybai, įžvalgus susidūręs su priešu ir nepalaužiamas sunkiausiose nejudėjimo pozose budėjimo metu. Ironiška, kad vyras jaučiasi sulaužtas ir perlaužtas daugybę kartų, tikriausiai jau ir per daug. Motinos ir tėvo netektys buvo kertiniai akmenys, kurie keitė gyvenimą visais įmanomais posūkiais. Nors veidas ir neišsiduoda, bet per kiekvieną tarnybinį pagerbimą jaučiasi lyg duotų šlapiu skuduru per veidą tam, kuris atiduoda pagarbą. Rydamas kartėlį stengiasi neleisti įsikeroti kaltinančioms mintims. Pastarosios pastebimai sugadina nuotaiką visai likusiai dienai, todėl Heusingeris jų neprisileidžia. Įsitraukimas į pusbrolio veiklą yra praeitis, joje skandintis nebūtina. – Būtų smagu vėl turėti su ja kontaktą. Arba bent galimybę jai nuspręsti, ar ji pati norėtų to kontakto,– pereina prie diplomatiško pokalbio taktikos, vos tik pasijaučia susitvarkęs su nelabai įprastu impulsyvumu ir grįžęs į įprastinę natūrą. Galiausiai ištiesia grąžinamą paltą Devonai, neatitraukiamame žvilgsnyje neslepia smalsumo pilno nebylaus klausimo.
Back to top Go down


Sponsored content

DIDŽIOJI SALĖ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: DIDŽIOJI SALĖ   DIDŽIOJI SALĖ - Page 4 Empty


Back to top Go down
 

DIDŽIOJI SALĖ

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Taxi, Restaurant :: Théâtre Édouard VII-