I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
TARNYBINĖS PATALPOS 

Share
 

 TARNYBINĖS PATALPOS

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Gregory Lukacs Riley

how could you rise anew if you have not first become ashes?
Credit : beautifulchaos, starboy
how could you rise anew if you have not first become ashes?
Gregory Lukacs Riley

TARNYBINĖS PATALPOS Empty
PostSubject: TARNYBINĖS PATALPOS   TARNYBINĖS PATALPOS EmptyMon May 21, 2018 5:39 pm


Back to top Go down
Camila Arya Knight

Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Credit : Aes gif, icon: beautifulchaos♡♡♡; code, gif: starboy♥
Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Camila Arya Knight

TARNYBINĖS PATALPOS Empty
PostSubject: Re: TARNYBINĖS PATALPOS   TARNYBINĖS PATALPOS EmptyFri Oct 12, 2018 4:12 pmJudviem išėjus iš salės kiek tvirčiau spustelėja Charles pirštus ir patraukia pati nežinodama kur, tiesiog ieškodama kokių nors durų. Kurios nebūtų į salę ar į balkonus:). Netikėtai užmačiusi užrašą, kuris aiškiai nurodo, kad patalpa skirta tik personalui pergalingai nusišypso ir patraukia tiesiai ten. Stumteli duris ir šioms atsidarius tiesiog įsitempia de Accart vidun. Naa, gal nesusitiks kokių nenorimų žiūrovų, nors neabejoja, kad tokie išmoktų iš jos ir Charles vieną kitą įdomų dalyką:). Apsidairiusi pamato, kad patalpoje tiesiog nuostabiai nėra žmonių ir tik tada paleidžia vyro ranką. Atsisukusį į Charles ištiesia rankeles ir stumtelėjusi priremia jį prie pirmos pasitaikiusios sienos. Delnai imasi braukti žemyn, palįsdama jais po de Accart švarku, žinoma, vien tam, kad susidurtų su ta gražia liemene, tai kiek nepatenkinta pabrauko kur pasiekia ir tęsia pradėtą kelionę. Kiek arčiau krūtine priglunda prie vyro ir pakelia galvą į viršų, nes reikia pripažinti, ne iki galo įvertino jų ūgių skirtumą patogumo atžvilgiu:). – Tai kaip ten dėl to verslo? – smagiai nusišypso ir šiek tiek prikanda lūpą, delnais tuo pačiu nusileisdama žemyn link vyro klubų, kur sėkmingai pakeliauja į visas puses, na, daugiausia ten, kur nespėjo nukeliauti dar sėdint salėje. Va, šiaip ar taip juk išėjo aptarti verslo:). Tai reikia bent iš mandagumo pasiteirauti:).
Back to top Go down
Azriel Rowan de Loughry

Credit : koduotė: maliblue; gifas: fire breather♥
in a mad world, only the mad are sane
Azriel Rowan de Loughry

TARNYBINĖS PATALPOS Empty
PostSubject: Re: TARNYBINĖS PATALPOS   TARNYBINĖS PATALPOS EmptyFri Oct 12, 2018 9:47 pmŠiaip jau Charles ganėtinai galvotas vyras, užaugęs šeimoje, kurioje reikia elgtis taip kaip reikia, kad tėvo vardas, vėliau – jo paties, nešmiruotų nereikalinguose puslapiuose. Todėl visada jis elgiasi apgalvotai, kad nepritrauktų nereikalingo dėmesio, nepakenktų verslui ir šiaip. Na, nebuvo tiek tuščias, kad tokių dalykų jam reikėtų. Bet visad šiuo klausimu taip gerai dirbančios smegenys, kaip reikiant šiandieną atsijungė, gal išėjo užtarnautų atostogų:) nes eina su Camila susikibę rankomis ir tik stipriau šiosios ranką spustelėja išlindus iš salės. Galėtų, tai konkrečiai čia ir dabar prie sienos prispaustų, bet dar susituri ir tik eina rydamas akimis, tuo pačiu ieškodamas, kur būtų galima spektakliuko pratęsimą padaryti. Žinoma, tikrai ne to, kuris vyksta scenoje. Įėjus į kambariuką, Charles tik greit permetą šį akimis ir įsitikinęs, kad čia nieko nėra, uždaro duris, palikdamas viską skendėti vos lengvoje prieblandoje, einančioje nuo langelio esančio palubėse. Leidžiasi priremiamas prie sienos ir rankomis tuoj pat slysta Camilos šonais, taip nekukliai, bet neskaudžiai, spausdamas, leidžia suprasti, kad ne veltui jis čia atėjo. Pažvelgia į jos veidelį ir jaučia jos rankas. Tyliai nusijuokia po jos klausimo, delnu liesdamasis prie Camilos dupcės. 
– Turi atsakymą? – sumurkia kone tiesiai jai į lūpas ir taip po truputį kūnu stumia ją tolyn, - galiu išklausyti, - tarstelėja gan staigiai įremdamas jos nugarą į kažkokią lentyną ir pasilenkęs priglaudžia lūpas prie moters kaklo. – Sutinki? – pabučiuoja naują plotelį, - ar ne? – įsisega kiek reikliau arčiau raktikaulio ir bando surinkti sijoną, kad galėtų ką nors daugiau pačiupinėt. Šiek tiek užtrunka, ne visai pavyksta, bet va vieną rankutę sugeba pakišt, tai delnu pravažiuoja per jos koją nuo kelio aukštyn ir nesikuklindamas nukeliauja iki neseniai per suknelę nučiupinėtos dupcės. Smegenis tai konkrečiai į kažkokį kibirą čia šone išmeta tiesiog ir prisispaudžia arčiau moters. Na, ar su ja jam reikia tų smegenų.. iš tikrųjų tai reikėtų ir labai, dvigubai daugiau negu su paprastu verslo partneriu, bet gi žinot.. jos linkusios atsijungt reikiamiausiasi momentais. 
Back to top Go down
Camila Arya Knight

Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Credit : Aes gif, icon: beautifulchaos♡♡♡; code, gif: starboy♥
Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Camila Arya Knight

TARNYBINĖS PATALPOS Empty
PostSubject: Re: TARNYBINĖS PATALPOS   TARNYBINĖS PATALPOS EmptyFri Oct 12, 2018 11:32 pmKadangi Camilos neslėgė prašmatnios šeimos pavardės nešiojimas tai ji kažkaip paprasčiau į visus tokius dalykus žiūrėjo.. na, čia gi ta pati Cam, kuri per Paryžių jojo ant arklio, vien tam, kad pralinksmintų savo sesytę. Tai ką čia šnekėti apie subtilumą teatre, net jeigu jis pilnas žmonių. Šiaip ar taip juk buvo tamsu, ne kas ten įžiūrėjo jų veidus. O jeigu ir įžiūrėjo tai na.. šiuo metu jos noras tam tikroms veikloms užgožė viską:). Akimirką aplankė jausmas, kad staiga grįžo į paauglystę.. Kadangi akys jau buvo apsipratusios su tamsa tai šiuo metu prietemoje labai puikiai įžiūrėjo Charles. Nors ką čia įžiūrėti, kai galėjo tiesiog jausti:). Pajaučia de Accart prisilietimus prie savęs ir tiesiog maloniai sumurkia, pati delnais klajodama tiek, kiek tai įmanoma tokioje situacijoje. – Mmm, iki galo dar nenusprendžiau, - kiek pasistiebia ir dantukais užkabinusi Charles lūpą lengvai timptelėja ją į save, - žinai, dar neišsiaiškinome visų charakterio subtilybių.. kaip man žinoti, ar galiu imtis verslo su tavimi, ar ne.. – šneka pusiau rišliai iki to momento, kol de Accart lūpos paliečia jos kaklą. Viskas, koks dar verslas, viso gero:). – Pažiūrėsime, - netgi tiek sugeba išspausti ir kiek dusliau nusijuokia. Realiai susituri nuo atsakymo tik todėl, kad šią akimirką nesijautė galinti priimti logiškus sprendimus tai:). Gal vėliau apie tai.. vietoje to kilstelėja ranką ir pirštus įvelia į Charles plaukus, šiuos kiek sugniauždama. Jaučia kažkokį judesį tarp suknelės medžiagos ir savęs, bet kai tokios padalkos tai.. bando padėti vyrui ir vis tiek ne kas gaunasi. Vietoje to pati nubraukia de Accart švarką jam nuo pečių, nes reikia pradėti kastis per visus sluoksnius:). Galiausiai pajautusi ranką sau ant kojos ir aukščiau savo delnais apglėbia Charles kaklą ir palenkusi jį į save bei pati pasistiebusi pasigauna jo lūpas. Iš pradžių bučiuoja vyro lūpas neskubėdama, daugiau ragaudama šių, negu perteikdama visą aistrą, bet pakankamai greitai viskas ima ir pakaista kaip turi būti. Iš esmės ji kaip ir galėjo kokiu nors būtų susirikti savo padalkus, bet kažkaip.. neatrodė labai patogu. Su ta mintimi paleidžia Charles ir šiaip ne taip apsisuka nugara į vyrą. Už nugaros susiranda de Accart ranką ir kilstelėja ją ties savo suknelės užtrauktuku. Pagalbos ranka taip sakant:). Kita rankele išnaudoja kiek labiau atsivėrusius plotus ir delniuku braukdama pakyla per vidinę vyro šlaunies pusę, dabar jau pirštais pakibindama ir po kelnėmis pasislėpusį tikrai įdomiausią šio vakaro objektą.
Back to top Go down
Azriel Rowan de Loughry

Credit : koduotė: maliblue; gifas: fire breather♥
in a mad world, only the mad are sane
Azriel Rowan de Loughry

TARNYBINĖS PATALPOS Empty
PostSubject: Re: TARNYBINĖS PATALPOS   TARNYBINĖS PATALPOS EmptySun Oct 14, 2018 7:52 pmNa, šiuo metu ir pačiam de Accart mažai kas rūpi toliau šios moterėlės. Grynai grįžimas kokį dešimtį metų atgal, bet šiuo metu Edouard tai joks ne minusas. Juolab, smagu kažkaip smarkiai:) Praveria lūpas, moteriai prie jų taip prisilietus ir klausosi bandydamas suvokt, ką gi ji šneka. Kas nėra labai lengva, bet dar pavyksta, ir todėl Charles plačiai šypsosi. Nors labai mažytę akimirkos dalį, nes Camilos kaklas domina kur kas labiau negu verslas. Taip. Labai pareigingas vyras, ką galima bepridurti. Liečia Camės koją visas laimingas ir nori dar ir dar, ir dar.. Todėl, žinoma, kad nesiožiuoja, o atvirkščiai – nusimeta švarką ir su dideliu susidomėjimu bučiuoja moters lūpas, stengdamasis dar kažkiek valdytis, tačiau greitai įsivažiuoja ir tik laisvąja ranka suima Knight veiduką, kad būtų patogiau sukti ratus liežuviu jos burnoje.  Jai atsitraukus, jaučiasi šiek tiek apgautas, bet tuoj pat suvokia ką ji daro ir be Camės pagalbos, jau sega jos suknelės užtrauktuką. Akimirką dar šmėstelėja mintis, kad juos bet kada gali prigauti, bet nuo to dar labiau kraujas užverda ir Charles traukia Arijos suknelę žemyn. Nestipriai suleidžia dantukus į jos petuką, keliose vietose ir atsuka ją į save. Nors ir nelabai daug čia to apšvietimo, bet bent jau nužiūri jos krūtinės kontūrus viduje rozelį kitą nuverkdamas, nes, na, ar pasaulis nusipelnė tokio grožio. Kiek nepatogiai susilenkęs, viena ranka suima vieną iš papyčių ir lūpomis apglėbia spenelį. Liežuvio galiuku apsuka vieną kitą ratą, tuo pačiu metu, kita ranka, spausdamas jos iš suknelės išsilaisvinusį užpakaliuką. Atsitraukia ir vėl pasigauna Camilos lūpas, segasi savo liemenę ir nubruka ją lauk, grynai praktiškumo sumetimais – baisiai karšta čia šitam kambariuke, matot. Toliau bučiuodamas moterį, viena rankute čiupinėja jos krūtinę, o kita, tuo tarpu, nepasikuklindamas šmurkštelėja po apatiniais. Pajautęs moters drėgmę visai lengvai išeina iš proto ir čia pat jau traukia jos apatinius žemyn, aiškiai nelabai nusiteikęs žaidimams. Na, ir šiaip.. ar čia tokia vieta.. juk dar reikia spektakliuko pabaigą pamatyt;)
Back to top Go down
Camila Arya Knight

Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Credit : Aes gif, icon: beautifulchaos♡♡♡; code, gif: starboy♥
Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Camila Arya Knight

TARNYBINĖS PATALPOS Empty
PostSubject: Re: TARNYBINĖS PATALPOS   TARNYBINĖS PATALPOS EmptySun Oct 14, 2018 10:58 pmCharles taip pavyzdingai pametus švarką akimirką kitą pabando susitvarkyti su jo liemene, bet jų bučinys taip išblaško, kad vietoje to tiesiog delnais apkeliauja dar netyrinėtus vyro kūno plotus. Iš pradžių jaučia dar kažkokį susivaldymą, o paskui.. tiesiog pasiduoda šiai aistros akimirkai, kurioje jų liežuviai puikiai dera tarpusavyje. Nenoriai atsitraukia, bet mintyse prirašo karmos taškų, nes nespėjusi normaliai apsisukti jaučia, kaip suknelė nebevaržo jos judesių. Magišku būdu sugeba išlipti iš suknelės ir kojos pagalba patraukti ją tiek į šoną, kad bent jau viršutinė jos dalis liktų nenumindyta judviejų, bet nepasakytų, kad šią akimirką jai labai gaila tos suknelės. Pajautusi de Accart dantukus išleidžia kažkokį neaiškų garsą ir smarkiau atsilošią į vyrą, tik va ir vėl lieka apsukta. Kol Charles grožisi prieš akis matomu vaizdu pati nelaukia ir suradusi vyro kelnių užsegimą susitvarko su viskuo, kas ten yra. Na, diržu, jeigu toks randasi, šiaip užsegimu, apsisuka labai greitai ir efektingai ir jau spėja nutraukti tiek Charles kelnes, tiek apatinius žemyn. Iš tikro ne ta vieta, kurioje abu turėtų laiko cackintis:). Visa laimė spėja susitvarkyti iki tol, kol vyro lūpos pasiekia jos krūtinę, nes iškart pamiršta, kaip reikia judėti. Smarkiai išriečia nugarą, prisiglausdama arčiau Charles, ir piršteliais įsivelia į jo plaukus. Stipriai šiuos sugniaužia ir atlošia galvą į kažką, kas yra už jos. Sunkiai iškvepia orą ir jų lūpoms vėl susijungus, paleidžia delniukus į darbą. Pasiekusi de Accart marškinių sagas pasistengia bent kiek jų atsegti gražiai ir tvarkingai, bet labai greitai užsiknisa ir lengvai krimstelėjusi vyro lūpą, trūktelėja de Accart marškinius į šonus, jausdama, kaip iš šių pabyrą sagutės. Ups:). Mikliai nutraukia marškinius nuo vyro pečių ir nagais perbraukia jo krūtinę ir pilvo presą. Akimirką net bučinį prilėtina, nes o wow, kokie raumenukai. Vyro rankoms keliaujant ten kur reikia šį kartą išleidžia pasitenkinimo kupiną garsą jam į lūpas ir delnu susiranda Charles pasididžiavimą. Suėmusi šį kelis kartus pabrauko aukštyn žemyn, aiškiai labiau norėdama patikrinti situaciją, negu pasižaisti:). Na, tikrai nelieka nusivylusi, čia tai šimtu procentų. Išlipa iš apatinių ir su Charles pagalba šoktelėja į viršų, kojomis apsivydama jo liemenį, nes kitaip čia nieko nebus. Krūtine priglunda prie de Accart krūtinės ir vėl pabučiuoja vyrą, aiškiai leisdama suprasti, kad šią akimirką gali su ja daryti ką nori:).
Back to top Go down
Azriel Rowan de Loughry

Credit : koduotė: maliblue; gifas: fire breather♥
in a mad world, only the mad are sane
Azriel Rowan de Loughry

TARNYBINĖS PATALPOS Empty
PostSubject: Re: TARNYBINĖS PATALPOS   TARNYBINĖS PATALPOS EmptyTue Oct 16, 2018 11:42 amApie kokius susivaldymus čia begali eiti kalba, kai Charles absoliučiai nebesugeba galvoti nieko daugiau, negu kaip daugiau pačiupinėti Camilos ir kaip daugiau jos paliesti. Jaučia jos rankas ant savo kūno, kad ir per drabužius, ir dar labiau eina iš proto, jeigu vis dar yra iš ko ten jam išeiti. Jeigu Camila dar ir pagalvoja apie savo suknutę, tai jam visai vis tiek, jeigu ką, galės savo švarką jai atiduoti, kad nesimatytų numindžiojimų… pasiruošęs aukotis kaip niekada. Rankomis braukia per moters nuogą nugarą, kai lūpos linksmina josios krūtinę ir dar arčiau glaudžiasi moters, dabar jau visai nuogučiu pasididžiavimu remdamasis į Knight koją. Va kaip verslą reikia tvarkyti;) Galės kokį mokymų ciklą ar ką abudu pravesti. Arba apsilankyti kur nors panašioje vietoje. Tik atskirai, nes kartu tai kaži ar neišmoktų tiek pat, kiek dabar mato spektaklio. Su didžiausiu pasimėgavimu ragauja moters lūpų ir tik pro bučinį tyliai, šiek tiek prikimęs, nusijuokia, kai sagutės pabyra ant grindų. Ar ši moteris nutuokia, kiek kainuoja jo marškiniai?:) Na, bet de Accart dabar nėra linkęs labai pykti, kaip tik dar aistringiau moterį pabučiuoja rengdamasis marškinius lauk. Nė nepajaučia, kad varlytė vis dar smaugia kaklą, bet.. smulkmenos. Camilai suėmus jo draugužį į ranką ir dar visai neseniai į lūpas atsimušus jos sirenos dainelės atkarpėlei, Charles pats suurzgia ir tuoj pat nutupdęs rankas ant moters dupcės, šią kilstelėja ir be didelių problemų tiesiog įslysta į ją. Tvirtai suima jos užpakaliuką, gal kiek per stipriai spausdamas ją prie lentynos ir pakartoja pirmyn atgal fokusą. Bučiuoja jos lūpas pamiršęs apskritai, kur jie čia buvo ir yra.. nu o ką. Svarbu, kur j i s dabar yra:) Laimei, akimirką dar smegenys tinkamai pasijungia ir pristabdo įsivažiuoti pradedantį tempą.
-Man gal reikėtų paieškoti..? – nutęsia pernelyg neturėdamas jėgų pokalbiams ir dantukais suima Camės apatinę lūpą. Nespėjęs sulaukti atsakymo, vėl ją pabučiuoja ir, viena ranka vis dar prilaikydamas, kita užkyla jos šonu aukštyn ir susiranda jos vieną iš draugučių. Pilnu delnu suėmęs spustelėja ir atitraukęs veidą, pažvelgia į Camės veiduką, kiek leidžia toks menkutis  apšvietimas. Kažkaip netyčiom vėl pradeda judėt, na, o ką, pristabdys Camila, jeigu ką.:) Sunku jam čia jam nieko neveikti tokioje pozicijoje.
Back to top Go down
Camila Arya Knight

Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Credit : Aes gif, icon: beautifulchaos♡♡♡; code, gif: starboy♥
Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Camila Arya Knight

TARNYBINĖS PATALPOS Empty
PostSubject: Re: TARNYBINĖS PATALPOS   TARNYBINĖS PATALPOS EmptyTue Oct 16, 2018 2:37 pmGeriau pagalvojus, kam jiems apskritai valdytis. Nebent tam, kad neišvartytų aplinkui juos esančių daiktų.. o visais kitais atvejais tai tik smagiau čia nuo visos šitos degančios aplinkui juos aistros. Gal ir nieko būtų Charles švarko idėja, bet Cam nebuvo įsitikinusi, kad tas švarkas nesimindo kartu su jos suknele. Pakritęs neaišku kur ir kaip. Kas labiausiai rūpėjo Knight, kad jo šiuo metu nebuvo ant Charles. Jaučia kiekvieną vyro prisilietimą ir tikrai darosi labai sunku dar ko nors laukti. Iš esmės pati nežino, kas čia su ja darosi, nes jau senokai su niekuo taip nežiūrėjo spektaklių:). O gražuoliai turbūt net pirmo veiksmo neišsėdėjo salėje. Reikėtų susimąstyti, kaip jie apskritai planuoja kartu imtis kokio nors verslo. Kai greičiausiai strateguodami ras kokios nors įdomesnės veiklos:). Nors jausdama de Accart pasididžiavimą sau palei koją drąsiai galėtų pavadinti juos didžiaisiais verslininkais. Ar bent jau vyrą:). Gal nereikėtų jiems kartu vesti kokių mokymo ciklų, nes dar netyčia išeitų labai jau vaizdinga medžiaga.. geriau čia va tik prie judviejų akių tokie cirkai. Girdėdama tokį Charles juoką plačiai nusišypso, aiškiai nesirūpindama marškinių likimu. Kaina tarp kitko irgi.. na, ne tai, kad jiems abiem trūksta lėšų. Galės Camila atpirkti jam tuos prabangius marškinius. Kad vėl iš naujo juos suplėšytų:). Nors ką čia galvosi apie tokias smulkmenas, kai pagaliau pajaučia vyrą savyje. Iškart praveria lūpas, sunkiai atsikvėpdama ir pirštais gal kiek per smarkiai įsikimba Charles peties. Kita ranka braukiasi per de Accart plaukus, aiškiai juos veldama, kol nukeliauja ties vyro kaklu ir užčiuopia ten vis dar esančią varlytę. Kaip tik maždaug tuo metu Charles užklausia jos apie paieškas, tai Cam kokią akimirką susimąsto, kol sukontaktuoja. Kad jau akimirkai buvo atitraukta nuo savo užsivedimo tiesiog patampo Charles varlytę ir dusliu balsu nusijuokia, nes ateina magiškas suvokimas, kad vyras beveik plikas. Išskyrus tą varlytę. – Dėl manęs gali ieškoti nebent esminio taško, ten kur jau esi, - dar kiek pasijuokia, bet ir vėl lieka užčiaupta bučinio. Jo metu pirštais atkrapšto Charles varlytę, na, kad niekas nevaržytų vyro judesių:). Jam atsitraukus nuo jos lūpų palenkia galvą į priekį, dantukais užkabindama de Accart lūpą ir vėl truktelėdama ją į save. Pajaučia, kad vyras ir vėl ėmė judėti ir palaimingai atsidūsta tiesiai Charles į lūpytes, tikrai neplanuodama nieko stabdyti. Dėl jos viskas galėtų nebent dar pagreitėti. Kojomis ima žymiai smarkiau spausti de Accart dar arčiau prie savęs, nors kažin ar tai įmanoma. Vienos rankos pirštelius ir vėl įvelia vyrui į plaukus, o kitu delnu tiesiog važinėjasi po jo nugarytę, kuo toliau, tuo smarkiau nagučiais persibrėždama per Charles odą. Na, liks atsiminimas vienas kitas:). Negi gaila.. vardan tokio malonumo.
Back to top Go down
Azriel Rowan de Loughry

Credit : koduotė: maliblue; gifas: fire breather♥
in a mad world, only the mad are sane
Azriel Rowan de Loughry

TARNYBINĖS PATALPOS Empty
PostSubject: Re: TARNYBINĖS PATALPOS   TARNYBINĖS PATALPOS EmptyFri Oct 19, 2018 1:13 pmKas ta suknelė ir tas švarkas, menkutės detalės, palyginus su tuo, ką jiedu apskritai veikia. Tikrai nebuvo taip, jog Charles būtų labai ilgai laikęsis celibato, tai net sunku suprasti, kodėl jis taip smarkiai savo smegenis šiuo metu pametė leisdamas galvoti sau visai kitais pojūčiais ir vietomis. Na, bet nuo to nei vienam iš jų, tikrai neliūdniau:) Pajautęs Camilos nagus petyje, tik smarkiau suspaudžia jos šoną, ar kur ten jo rankos klaidžioja, nelabai jau ir beatrinkti lengva. Mėgaujasi esamu artumu, šiek tiek patrikdo veiklą savo klausimais, pats ant savęs papyksta, bet tuo pačiu džiaugiasi, kad apskritai dar kažką sugebėjo pagalvoti. Nes na, jaučia nuogą Arijos kūną, dar šiek tiek įžiūri, tai.. yra kuo džiaugtis iš tiesų. Supratęs, kad vakarėlio neverta stabdyti, ar bent jau priėjęs tokias palankias išvadas, tik pagreitina tempą ir viena rankute labiau prilaiko Ariją, kita sėkmingai keliauja jos kūnu. Pereitų kur prie sienos, bet kai kelnių su batais taip normaliai ir nepametė, tai nelabai gražu būtų parsitiest su Camila… nors ką, pratęstų turbūt viską tiesiog ant grindų:) Atsitraukia kiek nuo tos lentynos, kad Knight nespaustų nugaros ir, abi rankas uždėjęs jai ant tų dailių bandučių (nors ir nematė, bet – jaučia Charles, oi kaip jaučia), kilnoja ją, jausdamas kaip viskas čia dar labiau, jeigu tai įmanoma, kaista. Prasikasa šiaip ne taip veidu iki moters kaklo ir padrikai šį nubučiuoja šlapiais bučiniais, kur ne kur brūkštelėdamas dantukais, petuką vieną akimirką iš vis kiek stipriau krimstelėja, bet šiuo metu apie tai net negalvoja, nes apskritai galvoje dabar tik viena – greičiau, greičiau, giliau, giliau:) Vėl netyčiom atremia Camilos nugarą į tą lentyną ir kiek pristabdo tempą, nes jaučia, kad pačiam tuoj vakarėlis pasibaigs fejerverkais, o juk nepaliks moters taip ir nepasiekus finišo tiesiosios, tai susituri iki tos akimirkos, kol Camilos raumenys maksimaliai susitraukia. Spėja vėl viena rankute ją pačiupinėt, ką, šiuo metu atrodo, galėtų daryti, kad ir visą naktį.
Back to top Go down
Camila Arya Knight

Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Credit : Aes gif, icon: beautifulchaos♡♡♡; code, gif: starboy♥
Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Camila Arya Knight

TARNYBINĖS PATALPOS Empty
PostSubject: Re: TARNYBINĖS PATALPOS   TARNYBINĖS PATALPOS EmptySat Oct 20, 2018 9:07 pmŽinoma, ką čia tie rūbai.. bus galima nusipirkti naujų, o va tokių potyrių.. na, kaip, nusipirkti turbūt būtų galima, bet kažkaip nežavi tokia idėja:). Vienu žodžiu, tokių potyrių pasitaiko truputį rečiau. Negalėtų pasakyti, kad pati labai ilgai marinavosi kokiame nors celibate, bet kas ją čia šį vakarą pagavo tai.. visiška mistika. Trūks plyš reikėjo Charles čia ir dabar, tai visa laimė, kad jų abiejų mintys sutapo. Taip pat puikiai kaip ir judviejų kūnai, kurie taip nuostabiai dabar buvo susijungę į vieną. O ir šiaip smegenys šiuo metu tikrai buvo iškeliavusios atostogų. Kam jų reikia tokioje situacijoje:). Aišku, žavu, kad de Accart dar susimąstė apie reikalų sklandumą, bet labai apsidžiaugė, kai vyras pasidarė atitinkamas išvadas. Tempui ir vėl pagreitėjus, pajaučia, kad į nugarą nebesiremia nepatogi lentyna ir pati šlaunimis įsirėmusi į Charles klubus padeda su judėjimu, kiek tai įmanoma tokioje situacijoje, nors iš esmės vyrui ir pačiam labai gerai sekasi. Pati rankelėmis tiesiog tikrina Charles kūno plotus, kurių, deja, neturėjo progos pamatyti ir kartas nuo karto vis kažką neaiškaus numykia. Stengiasi per daug garsiai garsų neleisti, nes vdruk kas nors susidomės, kas čia pas juos dedasi, bet kuo toliau, tuo labiau nebeišeina prisilaikyti. Atitinkamai jausdama de Accart dantukus savo petyje nesusilaiko garsiau nesuaimanavusi ir pati nagučiais įsikerta į vyro mentę, tokiu veiksmu dar ir prisilaikydama. Šį kartą nebekreipia dėmesio į tai, kaip nepatogiai jos nugara remiasi į kažkokius neaiškius objektus iš savęs ir jaučia, kiek nebedaug trūksta iki tos nuostabios akimirkos. Tempui kiek sulėtėjus delnais suima Charles skruostus ir prisitraukusi jo veidą prie savojo tiesiog įsisiurbia jam į lūpas. Neilgai trunka, kol visa įsitempia iki negalėjimo ir krimstelėja de Accart į lūpas, šias tiesiog paleisdama, nes nesinorėtų, kad kitą dieną abu atrodytų kaip po smurto šeimoje:). Geriausią vakaro akimirką nebesistengia susiturėti ir pero praviras lūpas išleidžia žemą ir duslią dejonę, aiškiai parodydama, kaip gerai jai buvo. Visa išsirietusi glaudžiasi prie Charles, jausdama, kad ne jai vienai čia taip gera, ir raumenims imant atsileidinėti dabar jau ji lūpomis nukeliauja vyro žandikauliu ir kaklu žemyn, vis kur grybštelėdama dantukais. Dar palieka vyrui vieną kitą atsiminimą ant odos, nes tiesiog akimirka pagavo ir nustojusi žaistis tiesiog iškvepia karštą orą de Accart į kaklą. Oi, nu kaip gerai čia buvo, net neturi ką pasakyti:).
Back to top Go down
Azriel Rowan de Loughry

Credit : koduotė: maliblue; gifas: fire breather♥
in a mad world, only the mad are sane
Azriel Rowan de Loughry

TARNYBINĖS PATALPOS Empty
PostSubject: Re: TARNYBINĖS PATALPOS   TARNYBINĖS PATALPOS EmptySun Oct 21, 2018 4:59 pmBent jau Charles dar tikrai gyvenime nepasiekė tokios stadijos, kurioje pirktų tokio tipo malonumus. Turi dar sočiai parako va net tokias motereles kaip Camila sužavėti, tai, kaip ir jokių problemų:) Vat gal pozicijos patogumo neklandumų ir yra, bet jau tikrai Edouard nedrįstų skųstis, kai rankomis gali čiupinėti salėje po suknele slėptus Knight kūniškuosius stebuklus. Judėdamas su Camila, pats išleidžia keletą duslesnių atodūsių panašių į kokio vilkiuko urzgimą, bet moteris tikrai eterį šiuo atžvilgiu pasiglemžia. Knight pasigavus jo lūpas, Charles šiek tiek padrikai, bet be galo aistringai ją bučiuoja ir jaučia kaip smarkiai jo draugužis tampa suspaustas Arijos raumenukų. Pats dantimis grybštelėja moters lūpas ir tik spėja delniuką uždėti ant jos burnos, kad visi, dideli ir maži, esantys salėje neišgirstų papildomo spektaklio garso takelio. Pats tyliai vėl nusijuokia, jausdamas, kad fejerverkai jau čia pat ir iškeliauja į šiokį tokį kosmosėlį, dabar jau taip nebesirūpina garsų klausimu ir tik tvirtai suima moterį vilgomas labai stiprių malonumo bangų. Geras versliukas, oi, geras:) Kiek labiau paremia Camilos nugarą į lentyną, nes pačiam čiut čiut sudėtinga stovėti, tai kaktą atremia į jos petį, bet, neilgam, nes už durų išgirsta didesnį sujudimą, kuris, greičiausiai, reiškia pertrauką, ir vyrukas grįžta į šią žemelę bandydamas patamsy įžiūrėt moters akis.
-Drįsčiau tai priimti tik kaip sutikimą, - sumurkia jai į lūpas vis dar nuo geidulio prikimusiu balsu ir žaismingai šypsosi rodydamas dantukus. Nu toks laimingas jaučiasi, ką čia. Užkabina dar lūpom moters lūpas ir iš lėto leidžia ją žemyn, na, neaišku, kaip situacija su jos kojomis, tai prižiūri, kad neparkristų. Viena ranka prilaiko ją normaliai, kita dar pravažiuoja per jos koją ir caktelėja liežuviu. Nu taip gerai, kad dar ir pakartotų viską. Tik, va, būtų geriau šviesoje.. kad galėtų tinkamai viską patyrinėti:)
Back to top Go down
Camila Arya Knight

Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Credit : Aes gif, icon: beautifulchaos♡♡♡; code, gif: starboy♥
Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Camila Arya Knight

TARNYBINĖS PATALPOS Empty
PostSubject: Re: TARNYBINĖS PATALPOS   TARNYBINĖS PATALPOS EmptyMon Oct 22, 2018 6:11 pmNereikia susidaryti neteisingo įspūdžio – Camilai irgi neteko gyvenime užsiimti tokia veikla, tiesiog va moteris susimąstė, kaip kai kurios moterys ir vyrai sunkiai dirba:). O kad Charles neturėjo jokių problemų Cam jau spėjo įsitikinti:). O ir dėl tos pozicijos per daug nesiskųstų, gyvenime dar ne tokių nepatogumų yra buvę.. o viena kita žymė ant nugaros.. dėl tokių potyrių ten buvus nebuvus. Išjautusi viską, ką čia buvo galima išjausti tokioje situacijoje, susijuokia dėl de Accart delno sau ant lūpų. Ne tik apdovanotas vyras, bet dar ir protingas. Gražu žiūrėti. Ar tiksliau jausti:). O jaučia tai kaip turi būti viską ir visur. Na, puiki verslo pradžia tikrai. Charles atrėmus kaktą į jos petį vėl pirštais įsivelia į vyro plaukus ir su jais pažaidžia, kol pati sunkiai gaudo kvapą. Pasigirdus šurmuliui iš už durų pati suklūsta. Pakreipia galvą, pati žiūrėdama į de Accart veiduką, nors tiksliai labiau į lūpas, nes akis vis tiek sunkiai mato tokioje šviesoje:) ir susijuokia dėl tokio komentaro, - kad ir kaip nesąžininga tokioje situacijoje aptarinėti verslą, bet taip.. turiu nuojautą, kad puikiai sutarsime, - kaip tikrai gera verslininkė užtvirtina tokį žodinį susitarimą dar vienu padriku bučiniu Charles į lūpas ir atsitraukusi plačiai nusišypso. Tiesą sakant ir pačiai smarkiai linksma, tai ką jau čia. Atkabina kojas nuo de Accart liemens iš lėto jas nuleisdama žemyn, nes, žinoma, užtruks minutėlę kitą, kol vėl galės stovėti tvirtai. Galiausiai pasiekusi žemę delnais vis dar prisilaiko vyro krūtinės ir pakelia akis į Charles, - kaip manai, sugebėtume pamatyti antrą dalį spektaklio? Ar nuspręsime, kad neverta? – kiek tyliau šneka, kad netyčia nesukeltų kokių klausimų žmonėms už šių durų ir taip pakankamai garsų jau išleido.. nors mieliau pakartotų tokį puikų pirmą veiksmą, bet ką jau čia:).
Back to top Go down
Azriel Rowan de Loughry

Credit : koduotė: maliblue; gifas: fire breather♥
in a mad world, only the mad are sane
Azriel Rowan de Loughry

TARNYBINĖS PATALPOS Empty
PostSubject: Re: TARNYBINĖS PATALPOS   TARNYBINĖS PATALPOS EmptyWed Oct 24, 2018 10:44 pmKad jau sunkiai tos moterys ir tie vyrai dirba, tai tikrai, kokia treniruotė va Charles čia Camilą, kad jau ir tikrai nelabai sunkią moterį, pakilnoti. Pats tas, kaip tik nespėjo į salę šiandien užsukti, o tokia alternatyva atrodo mažų mažiausiai superinė. Galėtų ir dažniau… taip, apie ką jis jau čia ir begalvoja iš tiesų, aiškiai smegenaitės į kosmosėlį skristelėjo trumpam apsilankymui. Kažkaip ir atsigavus truputėlį, tačiau girdint šurmulį anapus tvoros, t.y durų, labai smagu de Accart palieka, ne tai, kad ką tik buvo liūdna, bet toks išsišiepęs stovi ir stebi vis dar nuogutę moterėlę ar pavienius kūno plotelius, kuriuos čia įmanoma įžiūrėti. Tyliai nusijuokia po moters komentaro ir leidžia jai slysti jam iš rankų. Susimąsto po Knight klausimo ir susirenka savo kelnes su apatiniais, traukdamas viską į viršų.
-Nesu tikras, ar su tavim apskritai galėčiau išeiti kur nors į viešą vietą, - tarstelėja taip, nors žodžiai savaime patys ir nėra patys geriausi, tačiau jo balso tonas juos taip gražiai apipina, kad Camila tikrai turėtų suprasti kodėl čia taip yra. O ir dantukai gi šviečia patamsy labai sėkmingai. Pasilenkęs paima baltą medžiagos gabalą, na, kaip įžiūri marškinius tamsoje, ir atsitiesdamas dar pirštais užkabina Camilos koją, užkyla ja išilgai pats ir taip gan netikėtai, uždėjęs ranką ant jos šono, truktelėja moterį į save dar kartą pabučiuodamas. Na, nelabai spėjo jos čia tų lūpų paragaut, tai dar bent kiek pagerina situaciją. Jausdamas, kad vėl labai sėkmingai kuriasi lauželis viduje, atsitraukia, lygiai taip pat staigiai, kaip kad įsisegė į lūpas. – Tikrai taip, - priduria dar užtvirtindamas savo mintį ir tada jau atsitraukia, leidžia moteriai pačiai daugiau apsirengti. Pats užsivelka marškinius ir perbraukia pirštais per tą eilę, kur turėtų būt sagutės. – Kiek būtų neakivaizdu, grįžus tokiais marškiniais į salę, - sumurma dar toks smagutis ir susikiša marškinius į kelnes, kiek galima juos sujungia ir tada ieško liemenės.  
Back to top Go down
Camila Arya Knight

Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Credit : Aes gif, icon: beautifulchaos♡♡♡; code, gif: starboy♥
Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Camila Arya Knight

TARNYBINĖS PATALPOS Empty
PostSubject: Re: TARNYBINĖS PATALPOS   TARNYBINĖS PATALPOS EmptyThu Oct 25, 2018 10:14 pmO gal Camila kaip tik sunki.. mažutė visa, bet į tokias apvalainas formas sukrenta visi pyragaičiai tai:). Puiki treniruotė Charles, čia apie viską pagalvota. Apie dažnesnes treniruotas spėja pagalvoti ir Knight, tuo pačiu svarstydama, kaip jai čia patogiau apsigerbti visa savo suknele atgal. Nes reikia atkreipti dėmesį, kad medžiagos ant žemės voliojosi tikrai labai daug.. kiek užsimiršta, nes itin susidomėjusi bando įžiūrėti, kaip de Accart traukiasi kelnes į viršų, gal pamatys, ko dar nematė. Bet apšvietimas tokiam užsiėmimui buvo mažų mažiausiai netinkamas. – Priimsiu tai kaip labai puikų komplimentą, - plačiai išsišiepia ir pamerkia akį Charles, aišku, tiek čia matosi, bet. Supras vyras, kaip jai iš tikro smagu. Nes kas blogo gali būti tokiuose žodžiuose:). Viešuma aiškiai pervertinama. Prikanda lūpą, pajautusi Charles pirštus ant savo odos ir susimąsto, kad jeigu jie neišlįs iš to kambariuko, tai gero nebus. Nespėja atsigauti, kai lūpos ir vėl tampa užimtos ir bučinio metu delnais nuvažiuoja de Accart krūtinę žemyn, braukdama per pilvo presą, papilvę ir žemiau. Vyrui atsitraukus tyliai susijuokia ir dabar jau pati susigraibo savo suknelę. Kurį laiką įtemptai ieško, kaip ja apsigerbti. Šiaip ne taip radusi kur ir ką per galvą apsirengia, nes lipti būtų per daug sudėtinga tokiame plote ir visaip pasirangiusi normaliai susitvarko. Atkreipia dėmesį į de Accart marškinius, užtvirtinimui perbraukia pirštais per eilę, kurioje turėtų būti sagos ir susijuokia, - galbūt visi pagalvotų, kad spektaklis sukėlė tau tiek daug emocijų, kad net pritrūko oro, - pakraipo galvą, su plačia šypsena veide, na žinote, sagos išlakstė, gelbėti reikėjo viską. - Su sutartimi galėsiu pristatyti ir naujus marškinius, - visa nekaltutė nusišypso, pirštų galais prasibraukdama per nepridengtos Charles odos plotus. Atsiremia atgal į tą pačią lentyną ir stebi vyro rengimosi procesą, - manau, protingiausia būtų palaukti pertraukos pabaigos ir keliauti savais keliais.. – pasvarsto garsiai, nes iš esmės, ką jiems daugiau veikti. Žinoma, mielai čia pakartotų vieną kitą užsiėmimą, bet nenusivils, jeigu ir neteks. Kažkodėl turėjo nuojautą, kad dar bus progų:).
Back to top Go down
Azriel Rowan de Loughry

Credit : koduotė: maliblue; gifas: fire breather♥
in a mad world, only the mad are sane
Azriel Rowan de Loughry

TARNYBINĖS PATALPOS Empty
PostSubject: Re: TARNYBINĖS PATALPOS   TARNYBINĖS PATALPOS EmptySat Oct 27, 2018 8:30 pmTurbūt ta proga Charles tikrai norėtų kokio mėnesinio ar bent jau savaitinio abonemento… na tikrai nepyktų šią akimirką ir gavęs dar porą kartų šiandieną:) Iš tiesų, senokai toks užsivedęs jautėsi. Matyt, naujo verslo pradžia, visa kita, tam tikras adrenalino kiekis, daro savo.. Charles irgi spėja pasižiūrėti į tą milžinišką medžiagos gabalą ant žemės, bet kadangi tai ne jo.. tai tik pasižiūri į pamiršta. Tikras džentelmenas.
-Ir turėtum, - tarstelėja galvoje trumpam prasukdamas visa, kas ką  tik įvyko, ir  nusišypso vėl tamsoje rodydamas savo baltus dantukus. Jaučia vėl Knight rankas ir vėl nežmoniškai jos nori, bet susilaiko. Reikia juk santūrumo turėti kuriant verslo ryšius:) Nusijuokia po tokio Arijos komentaro, kuris kaip ir nėra visiškas melas, jam iš tiesų kvapo trūko ir marškiniuose netilpo, tik, kad tai vyko ne dėl spektaklio ypatingumo. Pritaria, kad ir nebyliai, Camilai ir susiradęs liemenę ją apsirengia. Tada sugrabalioja švarką, dar rankom perbraukia kelis kartus, na, kad jeigu ką, kokias dulkes nuvalytų ir tada šį apsirengia. Pasuka galvą durų link, tačiau ten vis dar girdisi šurmuliuojantys žmonės. Tad atsisukęs į Camilą, nusišypso ir žengtelėja žingsnį arčiau jos. – Marškinius, esu įsitikinęs, įpirksiu pats, - tarstelėja uždėdamas delną jai ant kaklo ir taip pavažiuodamas šiek tiek juo į priekį. Tada pakyla aukščiau ir tvirčiau suima jos veiduką. – o tavęs su sutartimi.. – nutęsia palinkdamas arčiau moters lūpų, - ar be jos, - tarstelėja tyliai lūpom braukdamas per josios lūpas, - tikrai lauksiu, - tarstelėja šyptelėdamas ir dar kartelį ją pabučiuoja. Taip ramiai glamonėja ją lūpom, bet iš naujo besikuriantis aistros lauželis tikrai jaučiasi. Tačiau tempo nepagreitina, tik kūnu labiau prisispaudžia arčiau jos ir tada atsitraukdamas dantukais švelniai užkabina Knight lūpą. – Turėtume eiti arba dar ilgesniam laikui užsiliksime, - sumurma lūpom nuslysdamas jos skruostu ir padeda keletą drėgnų bučinių ant Camilos kaklo. Galiausiai šiaip ne taip atsitraukia ir priėjęs prie durų įsiklauso, kas vyksta už durų. Dar tuo pat metu, pasitaiso draugą kelnėse, kuriam ten vėl vietos mažoka. Supratęs, kad kelias laisvas, atkiša parankę Camei ir abudu slapta iškeliauja iš šio kambariuko.
Back to top Go down


Sponsored content

TARNYBINĖS PATALPOS Empty
PostSubject: Re: TARNYBINĖS PATALPOS   TARNYBINĖS PATALPOS Empty


Back to top Go down
 

TARNYBINĖS PATALPOS

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Taxi, Restaurant :: Théâtre Édouard VII-