Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
pageidauju/ ieškau

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar

You will be alone with the gods, and the nights will flame with fire.
Priority : A woman's strenght isn't just about how much she can handle before she breaks it's also about how much she must handle after she's broken.
Posts : 2757
Location : Thunder breaks in your chest lightening flashes in your eyes. The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Accounts : Adrielle, Azariah, Balthazar, Camila, Michael
Name : Fire
You will be alone with the gods, and the nights will flame with fire.
Natalia Cassandra Mendoza

PostSubject: pageidauju/ ieškau   Mon Sep 10, 2018 6:35 pm


Esami forumo nariai čia gali išreikšti visus savo norus ieškant antrosios pusės, brolio, mamos ar tiesiog gero draugo. Galbūt tai svečiams palengvins apsisprendimo dalią ir padės pasirinkti norimą veikėją.

P.S. vyresni veikėjai čia yra laaabai laukiami.
P.P.S. NEcituojame tos pačios paieškos anksčiau negu trečiame puslapyje nuo to, kuriame paieška buvo įkelta pirmą kartą, nes pranešimai bus ištrinami

NAME SURNAME

Why was he even here? I think he was looking out for me.


Code:
<center><div class="madreb"><div class="nosyte"><div style="margin-bottom:-20px;margin-top:-10px;"><table><tbody><tr><td><div class="lovyte1"><div style="width: 160px; height: 160px; background: url(https://78.media.tumblr.com/822091f0a1cfa336b140b6a9ed555be1/tumblr_p9annfPUJS1v5608vo1_400.gif); background-size: cover;"></div></div></td><td><div class="akyte2"><div class="akyte1">NAME <oo></oo> <qq>SURNAME</qq></div><br>Why was he even here? I think he was looking out for me.<br></div></td></tr></tbody></table></div></div></div></center>
Back to top Go down
avatar

in a room full of art, I'd still stare at you
Priority : turn your face towards the sun, and the shadows fall behind you.
Posts : 336
Location : caught between a strong mind, and a fragile heart.
Accounts : Estevez
Name : p.
in a room full of art, I'd still stare at you
Margot Beatrix Charron

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Tue Oct 09, 2018 10:06 am


EX HUSBAND

<...>Dvidešimt septynerių ji įsimylėjo - režisierius, juodaplaukis, tamsaus gymio. Klojo jai po kojom pasaulį, kas vakarą kartodavo, kokia ji dieviška. Susituokė po metų. Viskas gražu, tikrai. Balso pakėlimus jis kompensuodavo gelėmis, stipresnius stumtelėjimus - auskarais, o antausius ar kitus smūgius - prabangiais kvepalais ar dar kitomis dovanomis. Ir vis tiek kas vakarą kartodavo, kaip myli savo žmoną ir kokia ji dieviška. Net ir tais rytais, kol šioji maskuodavo savo mėlynes.
Santuoka truko ketverius metus. Jei ne tėvas ir geriausia draugė - vargu ar Freya būtų išdrįsus palikti savo vyrą. Viskas praeity - nelaiminga santuoka, velniškai sėkminga karjera teatre taipogi. Dabar Val džiaugiasi gyvenimu kitaip - dėsto šokio subtilybes tame pačiame universitete, kurį ir baigė. Džiaugiasi gyvenimu, į kurį jau žiūri nebe kaip į duotybę, o dovaną - Dievas žino, ar be drąstiško santuokos nutraukimo, Freya dar būtų gyva. Šilta, empatiška, plačios širdies moteris, už savus stojanti kryžiumi.

Ieškau buvusio vyro. Pageidautina 35+ amžiaus. Vardas, claim'as - jūsų laisvė rinktis. Turiu idėjų rpg veiksmui, susidomėjusių lauksiu PM
Back to top Go down
Online
avatar

I`m kissing your shadow goodbye,
And turning this page for a new life
The war is over
Posts : 2467
Accounts : Leo Didier Maurice
Name : Indrė
I`m kissing your shadow goodbye,And turning this page for a new lifeThe war is over
Jeanne Lola Bonnet

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Sun Nov 04, 2018 11:36 pm


one night stand

Būdama pačiame emociniame dugne, Jeanne spjovė vieną naktį į savo šeimą ir išsičiusčiusi kaip elitinė plaštakė nuvyko į klubą. Privartojusi nežinia kokių narkotikų, kad pakelti savo emocinę būseną, Jeanne pagaliau atsipalaidavo ir nerūpestingai praleido vakarą su vienu vaikinu, kuris įstengė nukabinti merginą. Jiedu ilgai klube neužsibuvo, Jeanne davė subtiliai suprasti, kad jai velniškai reikia patenkinti seksualinius poreikius, todėl jie išvyko į viešbutį, kuriame prasidulkino kone iki paryčių. Jeanne kadangi tą vakarą buvo apsvaigusi, neprisiminė, kad paprašius vaikinui jos numerio, jį davė, todėl buvo labai nustebusi, kai kitos dienos vakare sulaukė žinutės iš nepažįstamo numerio. Vaikinas itin susižavėjo aistringa moterimi, užsimanė ją užkariauti ne vien tik tai vienai nakčiai, tačiau jis net nenutuokia, kad Jeanne prieš pusmetį pagimdė ir balansuoja ant skyrybų su savo vaiko tėvu.

Ieškomas personažas, kuris yra atviras dramoms, gali būti tiek naujas registruotas vartotojas, tiek jau egzistuojantis forume. Svarbiausia, kad teks nusiteikti prasileisti nuo Aarono Wardo - Jeannės vaiko tėvo ir itin audringai pažinčiai su pačia Jeanne.


Veidas, amžius ar statusas nėra svarbūs, susidomėjus susisiekti asmenine žinute


Last edited by Jeanne Lola Bonnet on Fri Dec 28, 2018 12:34 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
avatar

Priority : Family
Posts : 1030
Location : Why Paris? Paris needs no reason, paris is its own reason.
Accounts : LFM

Lorianne Kaye Hoffman

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Fri Dec 28, 2018 12:09 am


ex husband

Viskas prasidėjo jau tada, kai mergaitei būnant vos dvejų, tėvas ją pažadėjo partnerio sūnui, už tai gaudamas nežmoniškus pinigus. Niekas apie tai nežinojo, todėl nebūtų galima sumeluoti, jog vos sulaukus pilnametystės ir sužinojus, jog ji privalo tekėti už mafijozo sūnaus, kuris dar ir buvo ketveriais metais vyresnis, merginą ištiko šokas. Deja, trauktis nebuvo kur, jeigu ji būtų tam priešinusis, būtų nukentėjusi mama, todėl neliko nieko kito, kaip sukąsti dantis, apsivilkti suknelę, kuri tinkamu metu būtų reiškusi labai daug ir pasakyti "taip", visiškai nepažįstamam, kone pirmą kartą matytam jaunuoliui, kuris nuo pat pirmos akimirkos nežadėjo meilės, rūpesčio ir darnaus šeimyninio gyvenimo. Santuokinis gyvenimas buvo visiška tragedija, mergina privalėjo per prievartą atlikti žmonos pareigą, kęsti engimą, nuolatinius pykčius ir akivaizdu, kad naudinga buvo tik dėl vieno, tai dokumentų klastojimo, kurio buvo išmokinta tam, jog bet kokioj situacijoj sugebėtų sužaisti ir ištraukti "sutuoktinio" ir jo šeimos sveiką kailį. Deja, bet po penkerių metų santuokinio gyvenimo, nebegalėdama kentėti, savo gabumus panaudojo sau, susikurdama naują tapatybę, susikraudama daiktus ir nusipirkusi patį pirmą bilietą vedantį Paryžiaus link, pabėgo nuo siaubingo gyvenimo ir sutuoktinio, taip imdama kurti naują gyvenimą.

Ieškomas personažas, kuris būtų pasiruošęs įvairioms dramoms. Svarbu, kad postai būtų rišlūs, logiški ir ne vieno sakinio, taip pat norėtųsi šiokio tokio aktyvumo, kad veiksmas neužstrigtų. Visas tolimesnis veiksmas, kaip ir kas vyktu dabar, būtų išsamiai papasakotas privačia žinute, būtų net ir su kuo pasikapoti. Veidas nėra svarbus, susidomėjus susisiekti asmenine žinute
Back to top Go down
avatar

Posts : 67
Accounts : Adam Brallier

Sky Etienne

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Tue Jan 15, 2019 11:04 pm


Clyde for my Bonnie

LABAILABAILABAI ieškau vyro, kuris galėtų būti Sky partneris ir kartu romanas. Pati Sky yra labai nestabili samdoma žudikė, kuriai reikia tokio paties partnerio. Daug kraujo ir daug aistros. Manau būtų galima daug gilių emocijų išspausti ir tikrai veiksmo nestingančio rpg. Tačiau reiktų nusiteikti purvinam rpg su kiek iškrypusia romantika. Nežinau, ar kas susidomės, bet jei atsitiks stebuklas ir atsiras - žiauriai lauksiu PM.
Back to top Go down
avatar

Priority : Art is the lie that enables us to realize the truth.
Posts : 215

Nathaniel Isaac Ranford

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Today at 7:12 pm


Lover

Ieškoma moteris meniškos sielos rašytojui, kuriuos kol kas sietų itin artima draugystė, kuri laikui bėgant peraugtų į abipusę meilę. Storyline paplanuotume kartu, moters profesija, amžius nėra svarbūs, tačiau būtų geriau, jei neturėtų vaikų nuo kitų vyrų (:D). Vienintelis reikalavimas charakteriui - geros širdies asmenybė (gali būti ir pašėlusi, ir rami, žodžiu, belekokia, tačiau šiaip žmonėm nelinkinti blogo), veidas nesvarbus, bet labai prijausčiau Emmy Rossum, Emilia Clarke, Astrid Berges-Frisbey, Elisabeth Olsen ar šiaip kokiai mielekei.
Susidomėjusių labai lauksiu asmeninėse žinutėse
Back to top Go down
Online


Sponsored content

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   


Back to top Go down
 

pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: forumas :: Paris is always a good idea-
Post new topic   Reply to topic