I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
Įėjimas/ išėjimas 

Share
 

 Įėjimas/ išėjimas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Xavier Eleazar Shaw

This calls for a very special blend of psychology and extreme violence.
Priority : And I’m not calling you dangerous. I’m just making sure you understand the moral of the story. This has nothing to do with the threat of strangers in the forest. The moral of the story is, I will gut you if I need to. I will carve my way out with only my teeth.
Posts : 301
Location : Point me in the right direction, and shut the fuck up. I'm the one calling the shots now. Fall in line or fall down a fucking well.
Age : 39
Accounts : Aileen, Balthazar, Camila, Michael, Nazaire, Olivier, Salazar, Saveria
Name : Fire
This calls for a very special blend of psychology and extreme violence.
Xavier Eleazar Shaw

Įėjimas/ išėjimas Empty
PostSubject: Įėjimas/ išėjimas   Įėjimas/ išėjimas EmptySat Apr 20, 2019 9:51 pm


Įėjimas/ išėjimas 14061500565846
Back to top Go down
Joanne Piper Thorn

Posts : 142
Accounts : zacchaeus
Įėjimas/ išėjimas IEpdMEY
Joanne Piper Thorn

Įėjimas/ išėjimas Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas   Įėjimas/ išėjimas EmptySun May 12, 2019 6:39 pm


Pakankamai greitai skirsdamas gatvėmis bei retai kada žiūrėdamas ar kam nors ekliudo Joziah gražiai praplaukia miesto gatvėmis bei pagaliau privažiuoja restoraną į kurį šiandieną sugalvojo nusivesti Alyssa. Pastatęs mašiną prie gatvės užgęsina variklį bei susideda į kišenes reikiamus daiktus kurių gal būt nederėtų palikti mašinoje bei netrukus išlipęs apiena mašiną bei vėl atsidaro dureles merginai. - tikiuosi tik. - šelmiškai šyptelėjęs pakankamai negarsiai pasako nukreipdamas žvilgsnį į restoranno paradinį įėjimą.
Back to top Go down
Lena Eileen Allende

Priority : Fairy tales are more than true: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be beaten
Posts : 11224
Location : Ten years from now, make sure you can say that you chose your life, you didn’t settle for it
Įėjimas/ išėjimas OwOdw1R
Lena Eileen Allende

Įėjimas/ išėjimas Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas   Įėjimas/ išėjimas EmptySun May 12, 2019 6:53 pm


visą kelią ji nepastebimai buvo įsikibusi į dureles nes nors ir pamena kaip Joziah mėgsta greitį ir koks jo vairavimo stilius bet šiandien kažkodėl ji bijojo. nors ir pati yra iš tų kuriuos mėgsta greit ir kaifuoja nuo jo bet susigadindi savo mylimiausią baltą kostiumėlį ji tikrai neturėjo didelio noro. visą kelią ji pusiau pakreipusi galvą su šypsena veide stebėjo vyrą ir jautėsi keistai nes per kūną šokinėjo šiurpuliukai. nežinia ar čia nuo to kad vėjas vėlė jai plaukus ir darėsi vėsu ar nuo to kad matyti Thorn ir jausti jo kvapą iš taip arti buvo taip gera bet tuo pačiu ir neramu. nepaaiškinamas jausmas ką ji dabar jaučia. staigiai pasukusi galvą ir supratusi kad jie jau atvažiavo Alyssa kilsteli akis į restoraną į kurį ją atsivežė ir prikanda lūpą laukdama kol vyras atidarys jai dureles. suėmusi savo ilgą švarką grakščiai pakilo iš mašinos ir timptelėjo kojų "klešnes" žemyn. - tu visdar pameni kad šis restoranas mano mylimiausias? - viską susitvarkiusi ir pasigrąžinusi ji pakelia akis į vyrą ir prikanda lūpą. tiesa ta kad šis restoranas netik jos mėgstamiausias bet ir čia jiedu daug laiko praleisdavo kartu, ypatingai tais kartais kai vyriškis norėjo nustebinti Chambers arba atvirkščiai. grakščiai išsitiesusi ji susitvarko švarką nuleisdama jį kiek žemiau ir apnuogindama įdegusius pečius ir vėliai pakelia galvą į Joziah.
Back to top Go down
Joanne Piper Thorn

Posts : 142
Accounts : zacchaeus
Įėjimas/ išėjimas IEpdMEY
Joanne Piper Thorn

Įėjimas/ išėjimas Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas   Įėjimas/ išėjimas EmptyMon May 13, 2019 2:44 pm


Joziah regis specialiai visą kelią nešnekėjo, leido sau ir jai pailsėti nuo žodžių kurie kartais nieko nereiškė, tuo labiau kad matėsi kokia įsitempus važiavo Alyssa. Jam buvo keista, mat pats prie jos jautėsi laisvai lyg tų trijų metų nė nebūtų buvę. Tarsi jie susitiko eilinei vakarienei, tačiau toks pasitikėjimas savimi kartais gali sudrebėti kai pūstelėjus vėjui jo nosį paliečia jos kvepalai, arba kaip ši grakščiai išlipa iš automobilio bei pažvelgia įjį tomis akimis kurių vaikinas buvo taip pasiilgęs. Tiesa, apie restoraną Joziah iš tiesų prisiminė. Turbūt vos parašęs Alyssai turėjo mintyse vienintelę vietą kur ją žada njusivesti, todėl nebuvo labai sunku greitai laviruojant gatvėmis atrasti kelią būtet čia. - aš viską prisimenu... - tyliai nutęsia apdovanodamas savo žodžius kreiva šypsenėle, akivaizdu kad pasitikėjimo savimi jam iš ties netrūko. Merginai susitvarkius savo apdarą, Joziah paima ją už rankos ir netrukus nusiveda vidun.
Back to top Go down
Aisha Elina Lefèvre

travel far enough
you meet yourself
Priority : turn your face towards the sun, and the shadows fall behind you.
Posts : 340
Location : caught between a strong mind, and a fragile heart.
Accounts : berglin; audibertl atchison
Name : p.
Aisha Elina Lefèvre

Įėjimas/ išėjimas Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas   Įėjimas/ išėjimas EmptyMon Dec 30, 2019 11:26 am


Nusprendusi neapsikrauti problemomis dėl automobilio parkavimo, Aisha iki su seserimi sutartos vietos atvažiuoja su taksi automobiliu. Šiam sustojus prie restorano, tamsiaplaukė susimoka už kelionę bei išlipusi lauk, patraukia vidun.
Back to top Go down
Carmela Delilah Blumstein

Posts : 160
Įėjimas/ išėjimas IEpdMEY
Carmela Delilah Blumstein

Įėjimas/ išėjimas Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas   Įėjimas/ išėjimas EmptyMon Dec 30, 2019 3:02 pm


Kadangi Carmela galėjo sau leisti turėti asmeninį vairuotoją, o ir šiaip jai tai būdavo kur kas patogiau, nei laipioti iš vieno taksi į kitą, ypač kai jos kai kurios kelionės būdavo ilgai trunkančios. Todėl ir šiandien per daug nesukdama sau galvos pranešė vairuotojui, kad už pusvalandžio jie išvažiuoja į restoraną leisdama jam dar susirasti tą vietą ir kaip patogiau ten nuvažiuoti, o pati susiruošusi atsisėda ant galinės automobilio sėdynės pakeliui dar maigydama telefone bei tvarkydama savo paskutiniąsias šių metų siuntas į Italiją nė nespėja pajusti kai automobilis sustoja. Dar prieš išlipdama paliepia nelaukti jos ir pati patraukia į restorano vidų.
Back to top Go down


Sponsored content

Įėjimas/ išėjimas Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas   Įėjimas/ išėjimas Empty


Back to top Go down
 

Įėjimas/ išėjimas

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Le Meurice restoranas-