All love's luxuries
Are here for you and me.
Įėjimas/ išėjimas 

Share
 

 Įėjimas/ išėjimas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Xavier Eleazar Shaw

This calls for a very special blend of psychology and extreme violence.
Priority : There's no man, alive or dead, who's going to fault you for living.
Posts : 483
Location : Point me in the right direction, and shut the fuck up. I'm the one calling the shots now. Fall in line or fall down a fucking well.
Accounts : Balthazar, Camila, Jonathan, Michael, Olivier, Saveria, Sofia
Name : Fire
This calls for a very special blend of psychology and extreme violence.
Xavier Eleazar Shaw

Įėjimas/ išėjimas Empty
PostSubject: Įėjimas/ išėjimas   Įėjimas/ išėjimas EmptySat Apr 20, 2019 9:51 pm


Įėjimas/ išėjimas 14061500565846
Back to top Go down
Joanne Piper Thorn

Posts : 177
Accounts : zacchaeus
Įėjimas/ išėjimas JsYp7bx
Joanne Piper Thorn

Įėjimas/ išėjimas Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas   Įėjimas/ išėjimas EmptySun May 12, 2019 6:39 pm


Pakankamai greitai skirsdamas gatvėmis bei retai kada žiūrėdamas ar kam nors ekliudo Joziah gražiai praplaukia miesto gatvėmis bei pagaliau privažiuoja restoraną į kurį šiandieną sugalvojo nusivesti Alyssa. Pastatęs mašiną prie gatvės užgęsina variklį bei susideda į kišenes reikiamus daiktus kurių gal būt nederėtų palikti mašinoje bei netrukus išlipęs apiena mašiną bei vėl atsidaro dureles merginai. - tikiuosi tik. - šelmiškai šyptelėjęs pakankamai negarsiai pasako nukreipdamas žvilgsnį į restoranno paradinį įėjimą.
Back to top Go down
Online
Frida Isabel Allende

Priority : Fairy tales are more than true: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be beaten
Posts : 11711
Location : Ten years from now, make sure you can say that you chose your life, you didn’t settle for it
Įėjimas/ išėjimas OwOdw1R
Frida Isabel Allende

Įėjimas/ išėjimas Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas   Įėjimas/ išėjimas EmptySun May 12, 2019 6:53 pm


visą kelią ji nepastebimai buvo įsikibusi į dureles nes nors ir pamena kaip Joziah mėgsta greitį ir koks jo vairavimo stilius bet šiandien kažkodėl ji bijojo. nors ir pati yra iš tų kuriuos mėgsta greit ir kaifuoja nuo jo bet susigadindi savo mylimiausią baltą kostiumėlį ji tikrai neturėjo didelio noro. visą kelią ji pusiau pakreipusi galvą su šypsena veide stebėjo vyrą ir jautėsi keistai nes per kūną šokinėjo šiurpuliukai. nežinia ar čia nuo to kad vėjas vėlė jai plaukus ir darėsi vėsu ar nuo to kad matyti Thorn ir jausti jo kvapą iš taip arti buvo taip gera bet tuo pačiu ir neramu. nepaaiškinamas jausmas ką ji dabar jaučia. staigiai pasukusi galvą ir supratusi kad jie jau atvažiavo Alyssa kilsteli akis į restoraną į kurį ją atsivežė ir prikanda lūpą laukdama kol vyras atidarys jai dureles. suėmusi savo ilgą švarką grakščiai pakilo iš mašinos ir timptelėjo kojų "klešnes" žemyn. - tu visdar pameni kad šis restoranas mano mylimiausias? - viską susitvarkiusi ir pasigrąžinusi ji pakelia akis į vyrą ir prikanda lūpą. tiesa ta kad šis restoranas netik jos mėgstamiausias bet ir čia jiedu daug laiko praleisdavo kartu, ypatingai tais kartais kai vyriškis norėjo nustebinti Chambers arba atvirkščiai. grakščiai išsitiesusi ji susitvarko švarką nuleisdama jį kiek žemiau ir apnuogindama įdegusius pečius ir vėliai pakelia galvą į Joziah.
Back to top Go down
Joanne Piper Thorn

Posts : 177
Accounts : zacchaeus
Įėjimas/ išėjimas JsYp7bx
Joanne Piper Thorn

Įėjimas/ išėjimas Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas   Įėjimas/ išėjimas EmptyMon May 13, 2019 2:44 pm


Joziah regis specialiai visą kelią nešnekėjo, leido sau ir jai pailsėti nuo žodžių kurie kartais nieko nereiškė, tuo labiau kad matėsi kokia įsitempus važiavo Alyssa. Jam buvo keista, mat pats prie jos jautėsi laisvai lyg tų trijų metų nė nebūtų buvę. Tarsi jie susitiko eilinei vakarienei, tačiau toks pasitikėjimas savimi kartais gali sudrebėti kai pūstelėjus vėjui jo nosį paliečia jos kvepalai, arba kaip ši grakščiai išlipa iš automobilio bei pažvelgia įjį tomis akimis kurių vaikinas buvo taip pasiilgęs. Tiesa, apie restoraną Joziah iš tiesų prisiminė. Turbūt vos parašęs Alyssai turėjo mintyse vienintelę vietą kur ją žada njusivesti, todėl nebuvo labai sunku greitai laviruojant gatvėmis atrasti kelią būtet čia. - aš viską prisimenu... - tyliai nutęsia apdovanodamas savo žodžius kreiva šypsenėle, akivaizdu kad pasitikėjimo savimi jam iš ties netrūko. Merginai susitvarkius savo apdarą, Joziah paima ją už rankos ir netrukus nusiveda vidun.
Back to top Go down
Online


Sponsored content

Įėjimas/ išėjimas Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas   Įėjimas/ išėjimas Empty


Back to top Go down
 

Įėjimas/ išėjimas

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Le Meurice restoranas-