I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
Staliukai - Page 2 

Share
 

 Staliukai

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Carmela Delilah Blumstein

Posts : 170
Staliukai - Page 2 Qr9n8zx
Carmela Delilah Blumstein

Staliukai - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Staliukai   Staliukai - Page 2 EmptyTue Jan 28, 2020 10:04 pmCarmela gal ir nebūtų galėjusi būti santykiu ekspertė, kai pati negalėjo nė dienos išbūti kokio servizo neišdaužius, bet jau nuo pat pradžių jai Francois kažkokį prastą vaibą skleidė ir įtartinas atrodė. Neatrodė kaip mušeina batareika, bet tiesiog jai nepatiko. Kažkodėl galvojo, kad Aisha jam tik trumpalaikis žaisliukas, jis ją paturės ir galų gale numes į šoną susiratęs kokią kitą ilgakoją gražuolę. Todėl kažkaip visiškai nesistebėjo, kai sesuo po skyrybų su savo vyrų parlėkė pas Carmela visa apsipylusi ašaromis. Tai turbūt normalu buvo, kad po ilgų paguodos valandų ir sesers ašarų šluostymo Carmelos viduje šioks toks pyktis buvo užgimęs sesers vyrui. Tai buvo pasiryžus po bet kokios sekančios net pačios mažiausios jo klaidos šiek tiek pamokyt vyrą, kad žinotų kaip deramai reikia elgtis su jos seserimi. Gal šiek tiek pakankins jį rūsyje, o gal kažką įdomesnio sugalvos.
- Būtinai taip jam ir pasakyk, o aš jau pradėsiu pirktis kankinimo įrankius, įsirengsiu rūsyje kankinimo izoliatorių, padarysim garsui nepralaidžias sienas ir šiek tiek pakankinsim tą tavo Francį, gal kitą kartą žinos kaip elgtis, - savo žodžius nulydėjusi juoku visiškai rimtai svarstė tokius dalykus, nors seserei nenorėjo leisti to suprasti. Juk Aishos akyse ji visada buvo ir turbūt visada liks toji geroji ir mieloji mažoji sesutė.
- Super, laukiu nesulaukiu mūsų kelionės, - patrynusi rankutėmis visa patenkinta pasakė, o seseriai paprašius dar neskubėti su kelionės planavimu tik kelis kartus linktelėjo, - na tuomet duosi man ženklą kuomet viskas bus aišku ir jau galėsiu pradėt bookint geriausią viešbutį Italijoj su spa procedūrom, masažais, druskų voniom ir panašiai, - aiškiai užsidegusi per daug nesigilino į visą tą sesers gydymosi dalyką, nes nelabai norėjosi vėl grįžti prie nemalonių tiek Aishai, tiek Carmelai temų. Carmelos veidas nežymiai apniuko seseriai ėmus kalbėt apie gydytojus, kurių Carmela pastaruoju metu taip vengė ir jau paskirtą vizitą buvo atidėjusi, nes tiesiog nenorėjo tikėti, kad gali būti nėščia. Gavusi maistą Carme nežymiai šyptelėjo padavėjai lyg norėdama atrodyti maloni, nors toli gražu tokia niekada nebuvo. Gurkštelėjusi kavos vėl grįžo ties seserimi, - manau, kad ir taip nelabai turiu kažkokių pasirinkimo galimybių, - mintyse dar paskaičiavus galimą nėštumo laikotarpį nusprendė, kad greičiausiai jau gerokai per vėlu daryti kokį nors abortą, kuris nebūtų pavojingas ir Carmelos gyvybei, - nebent peiliu išsipjausiu tą vaiką iš savęs, - tokiu ramiu veidu pasakė lyg tai iš vis būtų reali galimybė. Nors žinant Carmela, tai jos protas tikrai būtų galėjęs sugalvot tokį dalyką ir priimt kaip tinkamą gyvenimo pasirinkimą.
Back to top Go down
Isabelle Colette Monet

travel far enough
you meet yourself
Priority : turn your face towards the sun, and the shadows fall behind you.
Posts : 359
Location : caught between a strong mind, and a fragile heart.
Accounts : berglin; atchison; pollaky
Name : p.
Isabelle Colette Monet

Staliukai - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Staliukai   Staliukai - Page 2 EmptyFri Jan 31, 2020 8:30 am


Nors seserys apie tai nesišnekėjo, tačiau Aisha žinojo, kaip šeimoje yra žvelgiama į Francois. O ko kito tikėtis, kai į namus, laikydamas Elinos ranką, įžengia jos dėstytojas? Čia net jeigu neatrodo, kad vyras yra lovelasas, lakstantis pagal sijonus, na, pripažinkime, faktas, kad susidėjo su savo studente, jam tikrai žavesio nepridėjo. Net kalbos nėra ir apie tai, kad nors nei mamai, nei vyresniąjam broliui to žinoti nereikėjo, Carmela buvo ta, pas kurią tamsiaplaukė atlėkė po to lemtingo vakaro, kai prieš ją buvo pakelta ranka. Laimei, sesuo puikiai susitvardė, o ir su situacija susitvarkė puikiai. Jeigu ne jinai – klausimas, ar Aisha būtų žengusi pirmuosius žingsnius pati skyrybų link, o štai Carmela jai net padėjo visus dokumentus susitvarkyti. Tad taip, po tokios patirties ir istorijos, akivaizdu, kad jauniausioji Blumstein nėra didžiausia Wolfgang gerbėja.
Pro ausis praleidžia kalbas apie kankinimų rūsį, puikiai suvokdama, kad tik laiko klausimas, kada visa šita įtampa ir neaiškumas virs karštos ir aistringos meilės atgimimu. Nes krūtinėje rusenant tai išsiilgtai ugniai, vos pagalvojus apie buvusį sutuoktinį, Aisha kaip niekad aiškiai suvokia, kad metas pamiršti kažkokius principus ir laikas sau leisti būti laiminga, vis dėlto, nebe dvidešimt metų, kad dar galėtų kelti dramas ir leisti sau gyventi nuotykių kupiną gyvenimą. Jau norisi sėslumo ir ramybės, aiškumo.
- Žinoma, būtinai tau iškart parašysiu, kai tik kažkas bus pagaliau aišku, - su šypsena veide palinksi ir gurkšteli savo vandens. Giliau įkvėpusi, Aisha net nesusimąsčiusi šiek tiek palinksta per stalą link sesers, taip parodydama, kad yra visiškai jos pusėje ir besąlygiškai padės bei palaikys, kad ir kas benutiktų. Tą aiškiai byloja ir susirūpinimo bei meilės kupinas žvilgsnis, - dabar įdėmiai manęs paklausyk... – po paskutinių sesers žodžių, Elinos veidas sugriežtėja, o žvilgsnis taip pat nebeišlieka toks švelnus, tačiau jame vis dar matyti besąlygiška meilė ir palaikymas, - suvokiu, kad viską, ką pasakysiu, tu ir taip žinai, bet gal tau tiesiog reikia tai išgirsti iš kieno nors kito...? – vos vos prisimerkia ir ištiesusi ranką, suima ant stalo buvusį Carmelos delną, - tu juk puikiai suvoki, kas vyksta. Žinai. Kitaip nebūtum praleidusi apsilankymo pas gydytoją, bet toks vilkinimas prie nieko gero neprives. Ir, prisiekiu, jei dar kada nors kažką tokio leptelėsi... juokais ar rimtai – tikrai susipyksim, - viską stebėtinai ramiai, bet ir šiek tiek griežtai susako. Skausminga girdėti tokias frazes apie vaiko išsipjovimą iš savęs, ypač, kai daugiau negu pusę santuokos laiko bandė pastoti, bet nesėkmingai, o tapti mama – viena iš didžiausių Elinos svajonių.
Back to top Go down
 

Staliukai

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Le Meurice restoranas-