I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
Staliukai lauke 

Share
 

 Staliukai lauke

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Xavier Eleazar Shaw

This calls for a very special blend of psychology and extreme violence.
Priority : And I’m not calling you dangerous. I’m just making sure you understand the moral of the story. This has nothing to do with the threat of strangers in the forest. The moral of the story is, I will gut you if I need to. I will carve my way out with only my teeth.
Posts : 301
Location : Point me in the right direction, and shut the fuck up. I'm the one calling the shots now. Fall in line or fall down a fucking well.
Age : 39
Accounts : Aileen, Balthazar, Camila, Michael, Nazaire, Olivier, Salazar, Saveria
Name : Fire
This calls for a very special blend of psychology and extreme violence.
Xavier Eleazar Shaw

Staliukai lauke Empty
PostSubject: Staliukai lauke   Staliukai lauke EmptySat Apr 20, 2019 9:52 pm


Staliukai lauke 18-1200x900
Back to top Go down
Joanne Piper Thorn

Posts : 143
Accounts : zacchaeus
Staliukai lauke IEpdMEY
Joanne Piper Thorn

Staliukai lauke Empty
PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke EmptyMon May 13, 2019 2:49 pm


Kadangi oras Paryžiuje buvo visai atšilęs, o vaikinas nelabai mėgo grūstis restoranuose tarp kitų žmonių, staliukų bei būti uždarytas aplinkoje kur nė nesimato gražaus saulėlydžio jam buvo neįprastai lengva išrinkti staliuką lauke. Atsivedęs čia Alyssa paleidžia jos ranką bei kiek atsistumia jai kėdę. - Prašom. - pakankamai tyliai, tačiau vis dar girdimai sukužda vėl išsiviepdamas į keistą šypseną. Dabar Joziah tąsė prieštaringi jausmai. Iš vienos pusės visas buvo natūralu ir nesuvaidinta, tačiau tas "džentelmeniškumas" jam atrodė kiek dirbtinis ir suvaidintas, keistai pajuoktas, tačiau ko gero Alyssa to nepastebėjo todėl vaikinas tiesiog toliau tęsė savo sugalvotą žaidimą kol galų galiausiai pasieks tai ko nori.
Back to top Go down
Frida Isabel Allende

Priority : Fairy tales are more than true: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be beaten
Posts : 11161
Location : Ten years from now, make sure you can say that you chose your life, you didn’t settle for it
Staliukai lauke OwOdw1R
Frida Isabel Allende

Staliukai lauke Empty
PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke EmptyMon May 13, 2019 5:22 pm


visa šita situacija buvo pernelyg keista ir sudėtinga. pati Alyssa visiškai dabar nesuprato savęs pačios kaip ji gali taip lengvai elgtis ir sutikti susitikti su Thorn kai šis prieš tris metus ją paliko pasirinkdamas karjerą o ne ją nes juk visus tuos metus ji ištisai galvojo ar ji kalta buvo kad jam kažko neužteko būnant su ja ir pyko ant jo taip kad net nenorėjo jo matyti o dabar ji jau čia vilki seksualius drabžius ir susikabinę už rankų ateina į jos mylimausią restoraną vakarieniauti lyg niekur nieko. paleidusi jo ranką kiek paraukia kaktą ir klesteli ant kėdės grakščiai pakeldama savo ilga švarką. vakaras išties buvo kaip užsakytas visiškai nešaltas ir saulutė taip maloniai šildė čia ant stogo nuo kurio matėsi visas gražus miestas, kurį su kiekviena minute Alyssa vis labiau įsimyli. - ačiū, - linkteli padėkodama jam už džentelmeniškumą tuo pačiu neitin suprasdama nuo kada jis taip elgiasi tikrai ne Joziah savybės romantiškai vakarieniauti ir rengti staigmenas. sulaukusi kol ir jis atsisės priešais ją ji kilsteli antakius ir stebi jį vis bandydama jį perprasti. - žinai man čia viskas labai įtartina, - suraukia antakius. - tu nebūni tris metus neskambini nepraneši ar visdar esi gyvas o dabar atsirandi, pakvieti mane vakarienės ir dar elgiesi džentelmeniškai? Joziah, tau nebūdinga. - patraukia nuo veido užkritusią sruogą ir padeda rankas ant stalo sunerdama pirštais bei vėl pakelia akis į vyrą ir žiūri tokiu koketišku žvilgsniu į jį bandydama jį perprasti, kas kažkada buvo jai labai paprasta bet matyt laikas keičia žmones ir dabar Alyssai labai sunku perprasti jį ir jo visus šituos veiksmus. aišku jai tikrai malonu bet ir pati negali paaiškinti savo veiksmų, kodėl taip lengvai jam pasiduoda juk ji dabar retai kokiam vyrui būna taip lengvai prieinama.
Back to top Go down
Joanne Piper Thorn

Posts : 143
Accounts : zacchaeus
Staliukai lauke IEpdMEY
Joanne Piper Thorn

Staliukai lauke Empty
PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke EmptyWed May 15, 2019 11:01 am


Tiesa, Joziah kiek nustebo kai taip lengvai parašęs Alyssai, po trijų metų visiškos tylos jis sugebėjo vos keliomis ne pačiomis draugiškiausiomis žinutėmis įtikinti ją su juo susitikti. Turbūt pats vaikinas viską nurašė smalsumui. Pats juk būtų pasielgęs lygiai taip pat, jei ALyssa būtų jam parašiusi jis nė nebūtų apsvarstęs galimybės nesusitikti. Juk tokia praeitis, tiek prisiminimų tiek gerų tiek blogų, tiek jausmų ir išgvyvennimų, viskas susidėjo į didelę krūvą kurį juodu suartino turbūt labiau nei bet kuris iš jų norėtų. Mergiai įsitaisius ant kedės Joziah apiena staliuką bei atsisėda tiesiai priešais ją. Juos iš kart aplankęs padavėjęs paklausė ko norėtų gėrimams todėl vaikinas tik užsakė žinoma, mėgstamiausio Alyssos vyno, bei kreivai šyptelėjęs nueinančiam padavėjui visą dėmėsį sutelkia į merginą kuri jau pradėjo aiškintis kas čia vyksta kad Joziah yra tokios geros nuotaikos bei kaip sugalvojo ją susirasti. - pati juk sakei: žmonės keičiasi. Ko gero aš pasikeičiau labiau nei tu to tikėjaisi. - vyptelėjęs kreivai tik įsmeigia žvilgsnį į merginos akis tarsi galėtų skaityti jas kuo aiškiausiai. - tu irgi be jokio paaiškinimo taip lengvai sutinki susitikti su manimi. Akivaizdu kad likęs jausmas abipusis. - kiek pagražinęs savo vypsnį į šypseną, kilsteli jau atnešto vyno taurę tarsi norėtų pasakyti tostą: - už atnaujintus ryšius? - kiek kilsteli vieną atakį tarsi pasiteiraudamas ar jo tostas iš ties tinka ir ar Alyssa džiaugiasi atnaujintais ryšiais ar čia jo vieno pasiekimas kuris baigsis su šiuo vakaru.
Back to top Go down
Frida Isabel Allende

Priority : Fairy tales are more than true: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be beaten
Posts : 11161
Location : Ten years from now, make sure you can say that you chose your life, you didn’t settle for it
Staliukai lauke OwOdw1R
Frida Isabel Allende

Staliukai lauke Empty
PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke EmptyThu May 16, 2019 7:53 pm


tiesa kad pirmos mintys pamačius jo vardą ekrane ir įprastą žinutę Alyssos mintys buvo neitin kokios. pirmiausia pagalvojo kaip jis gali taip lengvai jaustis po tiek metų dingimo kaip gali taip imti ir parašyti jai sms žinute o ne pasirodyti akyse. iš pradžių buvo labai pikta vėliau skaudu o galiausiai pasimetė ir nežinojo kaip elgtis. tikriausiai perdaug didelis smalsumas buvo joje kad ji ėmė taip lengvai ir sutiko su juo susitikti o ir tie jausmai akimirksniu taip greit sugrįžo ir prisiminimai kokie geri laikai būdavo ir išties kokie laimingi jiedu buvo prieš tuos tris metus. akivaizdu kad Alyssa visdar netiki kad susitiko su Thorn ir tai jai beprotiškai keista kaip jis gali būti toks džentelmenas ir toks ramus tačiau ji susileido vien pamačiusi jį tokį gražiai išsirengusį ir tas jo žvilgsnis kuriuo jis visuomet ją užburia. žodžiu susileido Alyssa ir va galiausiai ji sėdi čia - vienoje iš romantiškiausių miesto vietų kuri yra jos mylimiausia kur maistas nežmoniškas skanus ir kur visa aplinka tiesiog sukurta romantiškiems pasimatymams. bet ar čia pasimatymas? kolkas jai visdar neaišku. dabar tik kiek palinkusi rimtu veidu su itin šelmiška šypsena veide ji stebi Joziah ir bando suprasti kokiu tikslu jis čia taip elgiasi. besinervindama surimtėjusi prikandą lūpą kai jisai užsako jos mėgstamiausio vyno. "jis prisimena" sau viduje pasako ir atsidūsta ir it šiurpuliukai kūnu pereina. - pasikeitei? - palenkusi galvą į šoną ji linksmu veidu žiūri į jį mirkteli akimi ir paima taurę į rankas. tuomet pajaučia kaip nedrąsiai ji išrausta kai išgirsta jo žodžius apie tai kaip lengvai ji sutiko susitikti ir vėl pati susimąsto kodėl. kartu su juo pakelia taurę o išgirdusi žodžius blizgančiomis akimis žiūri į jį. - kokius tiksliai ryšius? - cakteli liežuviu ir laukia tikslesnio jo tosto nors viduje beprotiškai džiaugiasi jį matydama ir šokinėja iš laimės kad sėdi šioje nepakartojamai romantiškoje vietoje su šituo žmogumi kuris jai tiek daug reiškia
Back to top Go down
Joanne Piper Thorn

Posts : 143
Accounts : zacchaeus
Staliukai lauke IEpdMEY
Joanne Piper Thorn

Staliukai lauke Empty
PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke EmptyFri May 17, 2019 9:30 pm


Turbūt Joziah ramumas buvo tempiamas vienn tuo kad per tuos tris metus tiek patyrė visko jog pasimatymas su mylima mergina tapo ne nervų priepuoliu o kasdienišku, netgi buitišku veiksmu. Jam tai buvo tik eilinis išėjimas iš namų. Aišku išėjimas kuris reiškė šiek tiek daugiau ir šiek tiek daugiau jėgų kainavo vis dėlto parašyti tą žinutę ir vis dėlto atvažiuoti į sutartą vietą nei būtų reikėję eiliniai dienai, tačiau visa kita, kadangi slydo kaip per sviestą vaikinas nustojo jaudintis ir susitelkė tik į gerus ir pozytivius šio vakaro jausmus. Tiesa matydamas tokią švelnią, koketišką Alyssa jam buvo tikrai smagu. Lyg ant lėkštutės patiektas gero vakaro patiekalas. - galbūt. - šaižiai sužaibuoja akimis pratęsdamas visą tai į kreivą šypsnį ant veido. jam patiko taip laisvai su ja šnekėtis, atsargiai dėrinti viską ką nori pasakyti tačiau kartu negalvoti iš viso ką kalbi. - šiuos ryšius. - nužvelgdamas ją nuo galvos iki kojų išsišiepia dar labiau iškeldamas taurę bei dzinktelėjęs į josios. Susigražinęs taurę prie savęs išgeria gurkšnelį vyno bei pastato ją ant staliuko. - Na, Alyssa, sakyk, ką nukrėtei per tuos kelis metelius? - atsisėsdamas kiek patogiau kad matytų jos akis savo akių aukštyje su kreiva šypsenėle veide paklausia įsmeigdamas savo žvilgsnio durklus jai į akis.
Back to top Go down
Frida Isabel Allende

Priority : Fairy tales are more than true: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be beaten
Posts : 11161
Location : Ten years from now, make sure you can say that you chose your life, you didn’t settle for it
Staliukai lauke OwOdw1R
Frida Isabel Allende

Staliukai lauke Empty
PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke EmptyFri May 17, 2019 10:36 pm


niekad nebūtų pagalvojusi kad susitikimas su Joziah po trijų metų vyks būtent taip. visuomet galvojo kaip ir kas bus jeigu jinai jį visdar pamatys ir ar bandys jį smerkti už tai kad ją paliko ar tik pasidžiaugs ir padėkos jam nes jo dėka Alyssa tapo kurkas labiau pasitikinčia savimi, susikūrė net tris savo verslus ir netgi susirado naują žmogų gyvenime su kuriuo nors ir nieko neišėjo tačiau jis buvo ko jinai niekad nemanė kad bus nes kai Thorn išvyko Alyssa sau prisiekė kad daugiau neprisileis arti savęs jokio vyro. ir štai šiandien tas vakaras, super romantiškas jos myliausioje vietoje, mylimiausiame mieste su juo ir viskas atrodo netaip jau ir blogai priešingai viskas kolkas einasi net labai gerai. vis primerkusi akis žiūri į jį nes vis negali atsistebėti kaip šiandien jis stengiasi dėl jos ir tai Alyssai sukelia netik nuostabą bet ir malonumą. prilietusi lūpomis skanų vyrą akimirkai užmerkia akis ir leidžia sau juo pasimegauti ir vėlgi tai mėgstamiausias jos vynas. dar vienas pliusas šio vakaro sąraše ir Joziah naudai. atmerkusi akis linkteli ir prikanda lūpą nenuleisdama akių nuo jo negalėdama juo atsistebėti ir aišku atsigrožėti. - kadangi puikiai tave žinau tai jau lauki kad kažką pasakyčiau apie tai kokį vyrą turiu gyvenime? - kilsteli antakius caktelėdama liežuviu. - turėjau, prieš gerus penkis mėnesius padėjau paskutinius parašus ant skyrybų dokumentų - su tokiu itin liudnesniu veidu pasako ir atsirėmia į kėdės atlošą pasikeisdama kojų padėtį ir kiek atriesdama galvą atgal nes pajaučia tokį malonų pavasarišką vėjelį kuris dabar taip maloniai ją nuteikia. tiesa, Joziah matyt net nežinojo kad Alyssa buvo ištekėjusi nes maža dalis žmonių tai žinojo ir šiaip ta santuoka buvo tik iš reikalo.
Back to top Go down
Joanne Piper Thorn

Posts : 143
Accounts : zacchaeus
Staliukai lauke IEpdMEY
Joanne Piper Thorn

Staliukai lauke Empty
PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke EmptySun May 19, 2019 1:17 pm


Tiesa, Joziah irgi nieko neplanavo. Tris metus užsienyje leido sau gyventi visiškai palaidą gyvenimą; narkotikai, alkoholis, merginos viskas nors ir būdavo su saiku, tam kad neparastų karjeros vis dėlto buvo ir net grįžęs čia į Paryžių, kelis mėnesius prieš vis dėlto parašymo Alyssai jis turėjo visiškai laisvam gyvenimui. Turbūt tai jau pabodo ir išsilakstęs vaikinas pagaliau pajuto norą rūpintis kažkuo vienu, pastoviu, galbūt netgi suteikti šiokį tokį emocinį ryšį kurių pas Joziah buvo itin mažai. Ir žinoma, vos tik atėjo kalba apie vieną žmogų, apie kažką kas jo galbūt vis dar laukia ir slapta tikisi kad jiems vis dar kas nors išeitų, vaikinas iš karto pagalvojo apie Alyssa. Turbūt kvaila būtų paminėti, tačiau tuomet, prieš tuos tris metus Joziah buvo tikrai įsimylėjęs ir šiuo susitikimu tikėjosi įvertinti ar tai buvo tik laikinas dalykas. - prastai tuomet mane žinai, man nelabai svarbūs tavo vyrai, tačiau gera žinoti jog, kaip supratu, esi laisva? - kilsteli antakį kiek aukščiau išgerdamas dar vieną gurkšnį vyno. Merginai kiek atsitraukus tą patį padaro ir Joziah, atsirėmęs į kėdės atlošą apsižvalgo aplinkui tačiau netrukus grįžta į pradinę poziciją - rankomis atsirėmęs į staliuką, o žvilgsnis sutelktas tik Alyssa. - tau liūdna dėl to? - pakankamai tyliai, tačiau vis dar aiškiai girdimai pasiteirauja tarsi sureagavęs į jos pasikeitusias veido išraiškas.
Back to top Go down
Frida Isabel Allende

Priority : Fairy tales are more than true: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be beaten
Posts : 11161
Location : Ten years from now, make sure you can say that you chose your life, you didn’t settle for it
Staliukai lauke OwOdw1R
Frida Isabel Allende

Staliukai lauke Empty
PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke EmptySun May 19, 2019 10:05 pm


Ir Alyssos gyvenimas per visus tuos tris metus buvo toks lengvas ir laisvas. tikrai daug ką leido sau, o ir naujas įsipareigojimas su kitu vyru visiškai nepakeitė jos gyvenimo. tiesa kad visus tuos metus ji visuomet galvojo apie Joziah - nuotraukos ir visi prisiminimai apie tuos laikus kurie buvo vieni iš geriausių jos gyvenime ir tai ta pirma jos tikroji meilė kuri matyt išliko visam gyvenimui. pačiai Alyssai visas jos gyvenimas buvo didelis išbandymas - iš pradžių Joziah praradimas ir skausmas jį praradus vėliau pykčiai su tėvais o dar vėliau ir vedybos kurios išties buvo tik iš reikalo. o dabar ištiesų yra laiminga kad ir taip netikėtai bet susitiko su Thorn nes pati galės suprasti ar visdar jį myli ar tie jausmai liko jam ar visdėlto viskas pasikeitė. - na klausei kas naujo.. - truktelėjusi petukais ir vėl taurę priliečia prie lūpų paragaudama nežmoniškai skanaus vyno kuris lengvai nudelbia jos kūnu o tuomet vėl pakelia akis į jį.-  gerai supratai - nusijuokia padėdama taurę ant stalo ir vėl atsirėmia į kėdės atlošą susidėdama rankas ant savo kojų ir pasikeisdama kojų pozą. -ne man neliūdna kaiptik džiaugiuosi kad atsikračiau tokio vyro kaip jis, - pakėlusi pamoja ranka palinksėdama bei pakeldama akis į Thorn. kodėl toks keistas jausmas kai per jos kūną vis eina šiurpuliukai nuo vieno vienintelio jų akių kontakto, kodėl šis žmogus suteikia jai tiek emocijų nors ir praėjo keli metai. - o kaip tu? vienišas? - prikandusi lūpą šelmiškai nusišypso
Back to top Go down
Joanne Piper Thorn

Posts : 143
Accounts : zacchaeus
Staliukai lauke IEpdMEY
Joanne Piper Thorn

Staliukai lauke Empty
PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke EmptyWed May 22, 2019 8:11 pm


Joziah nuoširdžiai nesuvokė kokios reakcijos į jos buvusį vyrą Alyssa tikėjosi, juk jis negalėjo išvažiuoti tikėdamasis kad kažkur giliai pasąmonėje užkoduotais jausmais besivadovaudamas mergina lauks jo ir tikėsis kad viskas bus kaip seniau - visa tai buvo neįtikėtina, tačiau vis dėlto išgirdęs apie vyrą, kuris paprašęs jos rankos sulaukė "taip", Joziah tai priima kaip asmeninį įžeidimą, tačiau to neparodo veide vis dar šviečiant keistai šypsenėlei. - tokio vyro kaip jis? tai koks jis vyras? negi buvai sutikus ir geresnių tačiau save atidavei bet kam? - tyliai klausinėdamas veik specialiai provokuoja Alyssa stengdamasis išgauti kažkokią emociją kurios jam turbūt reikėjo kaip pritarimo. Lėtai pakėlęs savo taurę atsigeria gurkšnelį bei netrukus pastato ją atgal, žvilgsniu nė vos akimirkai nusisukdamas nuo merginos taip išlaisvindamas ją iš savo žvilgsnio gniaužtų tačiau netrukus akimis susirada jos, bei kiek plačiau šypteli. - žinai, kad aš niekuomet nebūnu vienišas. - subtiliai pasakęs dar plačiau nusišypso tarsi mėgaudamasis tuo, kad gali erzinti Alyssa net jei to irzlumo iš jos pusės matyti nebuvo.
Back to top Go down


Sponsored content

Staliukai lauke Empty
PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke Empty


Back to top Go down
 

Staliukai lauke

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Le Meurice restoranas-