Oh Paris, you know
I held on too much .
Staliukai lauke - Page 2

Share

Staliukai lauke

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Alyssia Yessenia Castillo

Priority : Fairy tales are more than true: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be beaten
Location : Ten years from now, make sure you can say that you chose your life, you didn’t settle for it
Staliukai lauke - Page 2 EYKyMjU

Staliukai lauke - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke - Page 2 EmptyWed 22 May - 20:06

nežinia kokiu tikslu Alyssa išvis užsiminė apie buvusį vyrą gal norėdama kad Joziah suprastų ką prarado arba tiesiog pati sau įrodyti kažką bet matyt ši mintis apie santuoką ir vyrą nebuvo tinkama šiam itin įpatingam vakarui kuris jai beproto patiko ir buvo toks malonus kad ištiesų visiškai nenorėjo gadintis nuotaikos. - žinai, - akimirkai nutyla ir paėmusi taurę vyno atsigeria didelį gurkšnį tuomet vėl padeda taurę. - aš manau kad nešnekam šita tema nes šnekėti apie tą žmogų visai neturiu noro, jis tiesiog sugadino man gyvenimą ir tiek, - pamoja ranka taip parodydama kad nenori apie tai kalbėti ir kad visa tai jau tikrai praeity. išties su buvusiu vyru jos gyvenimas nebuvo neikiek panašus į judviejų su Thorn. su juo ji buvo tikrai laiminga, kaip ant sparnų nuo tų jausmų ir buvimo šalia Joziah. o buvęs vyras buvo visai kitoks su juo Alyssa nebuvo nei kart pagalvojusi kokia ji laiminga ir skirtis su juo buvo vienas malonumas. - hmhm, tiesa tiesa pamiršau kokį didelį dėmesį tu turi, - primerkusi akis suraukia kaktą ir tokia pyktu žvilgsiu ir su pavydu į jį pasižiūri. - paukštelis pačiulbėjo man kad turi merginą,ne palauk.. ir net ne viena man rodos, - kilsteli antakius nepatenkinta. - bandai mane apgauti kad esi vienišas ir kad grįžai į Paryžių neva manęs labai pasiilgai? nereikia man tų pasakų Joziah,- sumurkia it kokia nepatenkinta ketė ir pakelia akis į jį... saulei šildant ją iš už nugaros, ji lengvai paleidžia savo švarką ir nusiima jį apnuogindama netiki pečius bet krutinę ir vėliai atsirėmia į kėdės atlošą susikeldama koją ant kojos. niekaip negali patikėti kad mato jį po trijų metų ir atrodo kad jiedu net nebuvo išsiskyrę, nes taip gera ir malonu būti čia ir dabar.
Back to top Go down
Joanne Piper Thorn

Staliukai lauke - Page 2 UDVqyTm
Joanne Piper Thorn

PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke - Page 2 EmptySun 26 May - 16:24

Joziah klausydamasis Alyssos nenoro šnekėti apie vyrą kiek pasimetė, iš pradžių pati užsiminus dabar tarsi numoja viską ranka ir prašo daugiau neaiškinti. Juk jam šiaip ar taip buvo įdomūs jos meilės reikalai, tačiau supratęs iš jos kad tas vyras niekam tikęs - pasijuačia geriau, juk štai ji net po tokios atmestinai atrodančios žinutės sutiko su juo susitikti, o tas vyras neva buvo prastesnis ir tuo Joziah mėgavosi. JAi prabilus apie jo merginas akimirkai susitigsta tačiau nnetrukus vėl atsipalaiduoja, supratęs kad net jei meluos Alyssai toli nenueis, juk jos paukštelis informatorius regis buvo labai geras. - blogai tavo paukštelis čiulba.. - tyliai nutęsia išriesdamas keista šypsena veide. Akivaizdu jog jis matė kad Alyssa pavyduliauja ir tai jam suteikė dar daugiau pasitikėjimo savimi. Dabar jis veik buvo įsitikinęs kad Alyssa atiduotų pakankamai daug kad jie vėl būtų pora, tačiau kol kas pats Joziah nebuvo įsitikinęs ar visgi verta atsikratytų tų "merginų" apie kurias dabar Alyssa šnekėjo. - nebandau tavęs apgauti, tik galvoju jog šiandien nereikėtų dėstyti tau savo visų veiksmų ataskaitos, juk šiaip ar taip nieko neturėčiau įžeisti turėdamas vieną ar kitą merginą. - ramiai šnekėdamas gūžteli pečiais ir vėl kiek nusišypso iš karto atsigerdamas iš taurės dar vyno. Kažkodėl jo poveikio visiškai nejautė, bet turbūt taip ir geriau, kadangi galų gale jam dar teks juos parvežti namo.
Back to top Go down

Priority : Fairy tales are more than true: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be beaten
Location : Ten years from now, make sure you can say that you chose your life, you didn’t settle for it

PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke - Page 2 EmptySun 26 May - 22:57

neaišku kodėl pati užsiminė apie savo vyrą ar tik norėdama įtikinti pati save kad su juo viskas baigta ir kad laikas pradėti gyvenimą iš naujo be santuokos, be vyro ir šeimyniško gyvenimo ir kad reikia atsikratyti to šlykštaus jausmo kurį visdar jaučia o gal norėjo tiesiog parodyti Joziah kad per tuos metus jinai neverkė ir nesedėjo užsidariusi namuose ir laukė jo. nors net ir pats kvailiausias žmogus gali suprasti kad jinai tikrai giliai tikėjosi kad sulauks jo skambučio į duris ar žinutes telefonu kad jis grįžo bet tikrai nemanė kad viskas bus kaiptik dabar kai jos gyvenime viskas taip komplikuota. - ko sieki? - kilsteli antakius ir vėliai atsigeria vyno nuo kurio jai darosi vis karščiau todėl pati nesupranta ar tikrai vynas kaltas o gal saulės spinduliai kurie vis šildo jiems čia sėdint ant stogo romantiškai. - turėtum atsiminti kad nekenčiu kai man meluoja o dar ir tiesiai į akis, - prikandusi lūpą pasižiūri į jį ir pavarto akis.ir pati savęs visiškai dabar nesupranta ar pavydi toms kitoms moterims ar jai nepatinka kad jis neprisipažysta kad turi tas kitas moteris. - maniau kad aš vienintelė tavo gyvenime, vienintelė ir nepakartojama, - įpykusi ir paraukta kakta, tačiau šelmiškai besišypsodama pasilenkia prie jo susidėjusi rankas po smakru ir mirksi savo didelėmis blakstienomis. rodyti čia savo kažkokius pavydus ar būti piktai jai tikrai ne laikas ir ne vieta. visdėlto ji džiaugiasi kad Joziah parašė jai ir kad jie susitiko o koks jo gyvenimas dabar čia tik jo reikalas, juk ir pati ne kitokia kai po metų po jų išsiskyrimo susituokė su kitu.
Back to top Go down
Joanne Piper Thorn

Joanne Piper Thorn

PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke - Page 2 EmptyThu 30 May - 9:21

Turbūt Joziah būtų buvę naivu tikėtis, kad Alyssa jo lauks. Neturės jokių kitų santykių, gal būt liguistai bus prisirišus prie jo tarsi jis apskirtai žadėtų sugrįžti, tačiau akivaizdu jog tai, kad ši net spėjo susituokti truputį nustebino vaikiną ir šis automatiškai pradėjo galvoti kad visa tai buvo vėl apie jį - Alyssa susituokė tik todėl, kad norėdama grįžusiam jam įrodyt kad neleido laiko veltui, bet vėlgi tai buvo tik savanaudiškos mintys kurių garsiai vaikinas tikrai neišsakys, juk ir taip nemėgo daug kalbėti. - mieloji, aš tau niekada nemeluoju, juk negalėčiau... - perdėtai saldžiai sumurkia kiek vyptelėdamas tarsi pajuoktų visą šitą situaciją. Iš tirkųjų ji buvo kiek juokinga: juk dabar Joziah skyrė visą savo laiką tik jai, pamiršdamas visas merginas, netgi nepasikvietė jos į namus ar nepasiprašė į svečius, tarsi mėgintų ką nors slėpti, ne, jis paskvietė ją į viešiausią įmanomą vietą tarsi kažką demonstruotų ar mėgintų jai įrodyti. - kaip gali tikėtis būti vienintelė ir nepakartojama kai vos tik man išvažiavus iškeiti mane į kitą.... ir dar susituoki su juo, tarsi santuokos sakramentas tau nieko nereišktų. tau reiktų nusileisti ant žemės, man atrodo... - vi dar kiek užgauliai kalbėdamas nenustoja šypsotis, juk jo nuožiūrą tai tik lengvi pokalbiai, nieko nereiškiantys kaip ir daug kas judviejų gyvenime. Lėtai pakėlęs taurę vyno atsigeria ir pasiremia rankomis į staliuką taip dabar būdamas neįprastai arti Alyssos. - bet džiaugiuosi kad sutikai su manimi susitikti, smagu matyti tave laimingą. - galiausiai prideda jau nebe taip šypsodamasis, ir balsas skamba kiek nuoširdžiau, tikriau.
Back to top Go down

PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke - Page 2 EmptyThu 30 May - 10:31

na ji ne iš tų moterų kurios verkia iš nuoskaudos kad buvo paliktos. taip, ji tikrai liūdėjo ir buvo užėjusi depresija tuomet kai jisai ją paliko kai pasirinko labiau karjerą o ne ją ir tai buvo netik skaudu bet ir pikta todėl netiek kiek liūdėjo bet pyko ant jo visą tą laiką kol jiedu buvo išsiskyrę. aišku kad dabar jaučiasi laiminga kad jis su ja susisiekė tai vadinasi kad jis visdar jai kažką jaučia ir kad nori su ja bendrauti. - nežinau, čia dar klausimas - kilsteli antakius susiraukusi. kad ir kaip būtų čia dabar viskas kad ir kaip romantiškai čia viskas atrodo ir kaip gerai ji jaučiasi jos tiesiog nepaleidžia mintys kad Joziah turi ne vieną ir ne dvi moteris savo gyvenime ir kad Alyssa nėra ta vienintelė ir tai kad jis ją atsivedė romantiškai pavakarieniauti tokioje vietoje nereiškia kad jinai ta vienintelė. - ei klausyk, - surimtėja kai išgirsta jo šnekas apie jos santuoką. - tu mane palikai prisimeni? - rimtu balsu pasako. - neturi teisės man priekaištauti dėl mano pasirinkimų. niekados nebuvau tokia kad verkčiau dėl nelaimingos meilės ir kad laukčiau tavęs kai išvis net nežinojau nei kur tu randiesi nei su kuo - pavarto akis pabaigdama vyną taurėje kurio dabar labai užsinorėjo nes nori numalšinti tai kas kyla jos viduje. - o ištekėjau aš dėl verslo tikrai ne dėl meilės ir tikrai ne prieš dievą - pamoja ranka ir vėl atsirėmia į kėdės atlošą prikąsdama lūpą ir žiūrėdama į jį.  - neturiu reikalo aš tau teisintis ar kažką aiškinti nes čia tu kaltas kad viskas taip įvyko nes tu mane palikai.. ko tikėjaisi? kad lauksiu tavęs visus tuos tris metus? - supykusiu balsu dabar pradėjo šnekėti nes tokie pokalbiai tiesiog veda ją iš kantrybės ir išvis nesupranta kodėl turėtų jam aiškintis. - ir net nežinau kokio velnio sutikau susitikti. tiesiog kai pamatau tave ar išgirstu tavo balsą man darosi silpna, rankos dreba vos pamatau tave. - atsidūsta ir nenuleidžia akių nuo jo - iš ko sprendi kad esu laiminga?
Back to top Go down
Joanne Piper Thorn

Joanne Piper Thorn

PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke - Page 2 EmptySun 2 Jun - 14:45

Na taip, Joziah juk ir nesitikėjo, kad palikęs Alyssa turės galimybę sugrįžti. Tiesa tada, prieš tuos tris metus, vaikinas taip nevertino merginos. Aišku, buvo įsimylėjęs ir visa kita, tačiau pripažinti, kad jam jos reikia ir kad viskas pasaulyje yra mažiau svarbu už ją negalėjo, todėl ir pasirinko iškeliauti, siekti savo karjeros ir nesirūpinti niekuo, kas liko Paryžiuje. - aš nieko ir nesakau, Alyssa. TAip, aš tave palikau ir tikrai ne dėl kitos moters. Tiesa, bet tu esi ta kuri vos mums susėdus užsiminei apie savo vyrą, santuokas, tarsi aš turėčiau sėdėti ir pavyduliauti. Taip nėra, brangioji, jei tik kas nepatinka gali būti laisva, tik pakvietęs tave susitikti tikėjausi, kad galėsi man kažkaip atleisti ir mes po truputį bent jau susibendrausim. - merginai pradėjus jį veik pulti, Joziah ramiu alsu paaiškina savo situaciją, nė akimirkai nenuleisdamas akių nuo Alyssos žvilgsnio. Nežinodamas ką atasakyti į jos toliau sekančius žodžius tik patyli, kiek primerkęs akis tarsi nelabai tikėtų jos tokiomis kalbomis. Juk ji tik ką jį kaltino, kad jis ją paliko, o dabar jau prisipažįsta kaip šis ją veikia, visa tai buvo toks chaosas ir nesusipratimas, kad net nespėjęs atsakyti šis jau sulaukia dar vieno klausimo. - kai kurie dalykai tiesiog matosi. - tyliai sukužda, taip ir nenurodydamas į ką tai buvo atsakymas. Joziah mėgo būti paslaptingas ir paprastai tai darydavo vos tik atsirasdavo kokia proga.
Back to top Go down

PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke - Page 2 EmptySun 2 Jun - 18:58

pamačius jį po tiek metų Alyssa tik ir norėjo šaukti ant jo ir išsakyti viską kas buvo susikaupę per tiek laiko. taip, jinai jį mylėjo ir labai. Joziah buvo pirmoji jos meilė ir ta vienintelė. - nepyk - timpteli pečiais ir vėl pripildytą vyno taurę išgeria nes ko dabar nori tai nusigerti ir pamiršti kaip kvailai dabar jaučiasi. - tikriausiai norėjau kad pamatytum jog visus tuos metus neliūdėjau ir neverkiau dėl tavęs bet esmė tame kad negalėjau normaliai gyventi - prikandusi lūpą pakelia nedrąsiai akis į jį. - bandžiau pamiršti tave susidėjusi su kitais vyrais ir net ištekėdama, bet nepavyko - numojusi ranka ir vėl atsirėmia į kėdės atlošą. - man tikrai buvo sunku ir labai ir iki šiol sunku čia sedėti priešais tave ir apsimesti kad viskas yra gerai nors taip nėra. - matyt kad buvo laikas pasakyti viską kas jai taip ilgai gulėjo ant širdies ir ką norėjo jam tiek metų pasakyti. bet pasakyti kad visdar jį myli ir trokšta jo ir kad nuo jo jai šiurpsta kūnas ir oda nedrąsu o gal ir bijo kad nesulauks to paties iš jo. - džiaugiuosi kad mane pakvietei ir kad mes čia, mano mylimiausioj vietoj su žmogumi kuris man tiek daug reiškia gyvenime, - kilsteli antakius šelmiškai nusišypsojusi. - nesakau kad esu nelaiminga. esu nes turiu darbą kurį beprotiškai myliu ir draugų kurie mane palaiko beprotiškai, - žinojo koks paslaptingas yra Joziah ir ją tas šiektiek nervindavo visuomet, o dabar įpatingai.
Back to top Go down
Joanne Piper Thorn

Joanne Piper Thorn

PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke - Page 2 EmptyMon 3 Jun - 15:22

Joziah nieko kito ir nesitikėjo. Turbūt prieš susitiktdamas su Alyssa tuos porą mėnesių morališkai kaupėsi pykčiams, rėkavimams ir bandymamas iš jo kaip nors ištraukti pavydą ir jam pavyko, puikiai susikaupęs dabar Joziah veik nekreipė dėmėsio į jos mėginimus su juo žaisti. Taip, vaikinas mylėjo Alyssa, turbūt labiau nei yra ką nors kada nors mylėjęs, tačiau viskas turėjo šiokių tokių katastrofos prieskonių, ir vaikinas vis dar nebuvo tikras ar gali su tuo gyventi. -aš nepykstu. Man tik keista kad tu taip lengvai švaistais savo buvusiais vyrais, juk aš vos prisėdęs nepradėjau pasakoti apie tas moteris, su kuriomis tariesi kad esu susidėjęs. - lygiai taip pat kaip mergina dabar Joziah tik gūžteli pečiais ir atsirėmia į kėdės atlošą. - jeigu tau nėra viskas gerai, tuomet papasakok man, kas negerai. Juk galime būti atviri. - pakankamai tyliai kalbėdamas vaikinas nė akimirkai nenuleidžia nuo jos akių, viskas buvo taip nneįprastai keista, tačiau Joziah troško žinoti ką dabar jam jaučia Alyssa. - puiku, vėlgi, pasikartosiu, smagu matyti tave laimingą. - kiek šyptelėjęs, vėlgi, neįprastai paslaptingai, pakelia savo taurę ir kiek mirktelėjęs akele Alyssai išgeria šiek tiek iš savo vėl pripildytos taurės.
Back to top Go down

PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke - Page 2 EmptyMon 3 Jun - 20:05

atrodo kad staiga dingo ta visa romantika dvelkianti aplinka ir atmosfera pasidarė visiškai nemaloni ir jau darosi nejauku. atrodo kad kaip visuomet pasako tai ko nereikėjo sakyti, tačiau norėjo kad Joziah bent kiek suprastų kad padarė klaidą palikdamas ją ir kad jinai neverkė dėl jo visus tuos metus. išties sutiktų žmogų kurį tuomet beprotiškai mylėjai dabar yra labai sunku ir nemalonu kaip kalba krypsta visai netai kaip tikėjosi. paėmusi taurę vyno pakelia ir priglaudžia prie lūpų dabar norėdama tik nusigerti ir pamiršti visiškai viską. - visiškai nieko nesiekiu kalbėdama apie buvusį vyrą. tikriausiai jis mane taip įskaudino kad man iki šiol norisi apie jį kalbėti ir keikti jį o gal tiesiog norėjau kad pavydėtum ir suprastum ką palikai ir ko atsisakei, - prikandusi lūpą trukteli petukais ir atsigėrusi kelis gurkšnius padeda ant stalo taurę ir rankomis sučiupusi švarką užsimeta ant pečių nes kiek jie čia prasedėjo laikas praskriejo taip greit kad jau darosi ir vėsu. - nori kad papasakočiau? fine - linktelėjusi susideda rankas ant stalo ir pasilenkia per stalą kiek arčiau jo. blizgančios jos akys žiūri į jo akis ir bando jose surasti tą kibirštį kuri tikisi kad liko dar pas jį kad ir po tiek metų. nes jai dabar ir skaudu ir beprotiškai gera - dvipusis jausmas šiuo metu ją užvaldęs ir imdama kramtyti lūpą parodo kad beprotiškai nervinasi. - kai tu mane palikai tuomet man atrodė kad plyš mano širdis kad dalelė manęs dingo kažkur - nuleidžia akis ir bando laikyti save. - tuomet išvykau į Ameriką apsigyvenau pas tėvą ir ėmiau dirbti jo striptizo klube šokėja, bendradavau su visokio tipo vyras kai vienas iš jų ir buvo tas mano buvęs. tuo metu aš jį tikrai buvau įsižiūrėjusi. man trūko tos šilumos kurią jaučiau su tavimi ir bučinių ir glamonių, - šiektiek kilsteli akis nedrąsiai žiūrėdama į jį ir atsidūsta. - jis buvo milijonierius kuis pasiūlė man didelius pinigus ir verslą apie kurį jau seniai svajojau aš sutikau nes norėjau siekti svajonių tačiau po metų gailėtis pradėjau nes ištekėjau už jo ir jis mane išnaudojo. kankino mane, buvau priversta jam paklusti, - vėliai atsidūsta ir užsiverčia taurę vyno. - bet dabar aš jau oficialiai išsiskyrusi ir kovojanti už savo turtą, savo mados namus kurie dėja nera mano ir nemanau kad jau kada bus, tačiau dabar aš jau galiu sakyt kad esu laiminga nes esu vieniša, esu laisva ir galiu gyventi kaip noriu. tačiau iki šiol mane persekioja jo šmėkla kuri man neleidžia ramiai gyventi. ir aš bijau, kiekvieną dieną. - papasakosiu viską nuo širdies ji atsirėmia į kėdės atlošą ir susimąsto ar ištiesų jai čia dabar reikėjo viską papasakosi Thorn. bet tiesiog ji laukė to momento kad galės jam papasakoti. - bet tu man taip ir nepasakei niekad kodėl pasirinkai karjerą o ne mane? - pakėlusi akis kurios kiek ašarotos nuo emocijų žiūri į Joziah ir bando nuspėti ką jis dabar apie ją pagalvos ar norės bendrauti su ja toliau ar pasikeis jo nuomonė.
Back to top Go down

Sponsored content

PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke - Page 2 Empty

Back to top Go down

Staliukai lauke

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2