I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
Staliukai lauke - Page 2 

Share
 

 Staliukai lauke

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Noah Mattias Thorn

sentiments of my words ain't been so sincere
Credit : starboy, beautifulchaos
sentiments of my words ain't been so sincere
Noah Mattias Thorn

Staliukai lauke - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke - Page 2 EmptySun 2 Jun - 15:45Na taip, Joziah juk ir nesitikėjo, kad palikęs Alyssa turės galimybę sugrįžti. Tiesa tada, prieš tuos tris metus, vaikinas taip nevertino merginos. Aišku, buvo įsimylėjęs ir visa kita, tačiau pripažinti, kad jam jos reikia ir kad viskas pasaulyje yra mažiau svarbu už ją negalėjo, todėl ir pasirinko iškeliauti, siekti savo karjeros ir nesirūpinti niekuo, kas liko Paryžiuje. - aš nieko ir nesakau, Alyssa. TAip, aš tave palikau ir tikrai ne dėl kitos moters. Tiesa, bet tu esi ta kuri vos mums susėdus užsiminei apie savo vyrą, santuokas, tarsi aš turėčiau sėdėti ir pavyduliauti. Taip nėra, brangioji, jei tik kas nepatinka gali būti laisva, tik pakvietęs tave susitikti tikėjausi, kad galėsi man kažkaip atleisti ir mes po truputį bent jau susibendrausim. - merginai pradėjus jį veik pulti, Joziah ramiu alsu paaiškina savo situaciją, nė akimirkai nenuleisdamas akių nuo Alyssos žvilgsnio. Nežinodamas ką atasakyti į jos toliau sekančius žodžius tik patyli, kiek primerkęs akis tarsi nelabai tikėtų jos tokiomis kalbomis. Juk ji tik ką jį kaltino, kad jis ją paliko, o dabar jau prisipažįsta kaip šis ją veikia, visa tai buvo toks chaosas ir nesusipratimas, kad net nespėjęs atsakyti šis jau sulaukia dar vieno klausimo. - kai kurie dalykai tiesiog matosi. - tyliai sukužda, taip ir nenurodydamas į ką tai buvo atsakymas. Joziah mėgo būti paslaptingas ir paprastai tai darydavo vos tik atsirasdavo kokia proga.
Back to top Go down
Lidia Alessa Robinson

But no price is too high to pay for the privilege of owning yourself.
Credit : starboy
But no price is too high to pay for the privilege of owning yourself.
Lidia Alessa Robinson

Staliukai lauke - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke - Page 2 EmptySun 2 Jun - 19:58pamačius jį po tiek metų Alyssa tik ir norėjo šaukti ant jo ir išsakyti viską kas buvo susikaupę per tiek laiko. taip, jinai jį mylėjo ir labai. Joziah buvo pirmoji jos meilė ir ta vienintelė. - nepyk - timpteli pečiais ir vėl pripildytą vyno taurę išgeria nes ko dabar nori tai nusigerti ir pamiršti kaip kvailai dabar jaučiasi. - tikriausiai norėjau kad pamatytum jog visus tuos metus neliūdėjau ir neverkiau dėl tavęs bet esmė tame kad negalėjau normaliai gyventi - prikandusi lūpą pakelia nedrąsiai akis į jį. - bandžiau pamiršti tave susidėjusi su kitais vyrais ir net ištekėdama, bet nepavyko - numojusi ranka ir vėl atsirėmia į kėdės atlošą. - man tikrai buvo sunku ir labai ir iki šiol sunku čia sedėti priešais tave ir apsimesti kad viskas yra gerai nors taip nėra. - matyt kad buvo laikas pasakyti viską kas jai taip ilgai gulėjo ant širdies ir ką norėjo jam tiek metų pasakyti. bet pasakyti kad visdar jį myli ir trokšta jo ir kad nuo jo jai šiurpsta kūnas ir oda nedrąsu o gal ir bijo kad nesulauks to paties iš jo. - džiaugiuosi kad mane pakvietei ir kad mes čia, mano mylimiausioj vietoj su žmogumi kuris man tiek daug reiškia gyvenime, - kilsteli antakius šelmiškai nusišypsojusi. - nesakau kad esu nelaiminga. esu nes turiu darbą kurį beprotiškai myliu ir draugų kurie mane palaiko beprotiškai, - žinojo koks paslaptingas yra Joziah ir ją tas šiektiek nervindavo visuomet, o dabar įpatingai.
Back to top Go down
Noah Mattias Thorn

sentiments of my words ain't been so sincere
Credit : starboy, beautifulchaos
sentiments of my words ain't been so sincere
Noah Mattias Thorn

Staliukai lauke - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke - Page 2 EmptyMon 3 Jun - 16:22


Joziah nieko kito ir nesitikėjo. Turbūt prieš susitiktdamas su Alyssa tuos porą mėnesių morališkai kaupėsi pykčiams, rėkavimams ir bandymamas iš jo kaip nors ištraukti pavydą ir jam pavyko, puikiai susikaupęs dabar Joziah veik nekreipė dėmėsio į jos mėginimus su juo žaisti. Taip, vaikinas mylėjo Alyssa, turbūt labiau nei yra ką nors kada nors mylėjęs, tačiau viskas turėjo šiokių tokių katastrofos prieskonių, ir vaikinas vis dar nebuvo tikras ar gali su tuo gyventi. -aš nepykstu. Man tik keista kad tu taip lengvai švaistais savo buvusiais vyrais, juk aš vos prisėdęs nepradėjau pasakoti apie tas moteris, su kuriomis tariesi kad esu susidėjęs. - lygiai taip pat kaip mergina dabar Joziah tik gūžteli pečiais ir atsirėmia į kėdės atlošą. - jeigu tau nėra viskas gerai, tuomet papasakok man, kas negerai. Juk galime būti atviri. - pakankamai tyliai kalbėdamas vaikinas nė akimirkai nenuleidžia nuo jos akių, viskas buvo taip nneįprastai keista, tačiau Joziah troško žinoti ką dabar jam jaučia Alyssa. - puiku, vėlgi, pasikartosiu, smagu matyti tave laimingą. - kiek šyptelėjęs, vėlgi, neįprastai paslaptingai, pakelia savo taurę ir kiek mirktelėjęs akele Alyssai išgeria šiek tiek iš savo vėl pripildytos taurės.
Back to top Go down
Lidia Alessa Robinson

But no price is too high to pay for the privilege of owning yourself.
Credit : starboy
But no price is too high to pay for the privilege of owning yourself.
Lidia Alessa Robinson

Staliukai lauke - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke - Page 2 EmptyMon 3 Jun - 21:05


atrodo kad staiga dingo ta visa romantika dvelkianti aplinka ir atmosfera pasidarė visiškai nemaloni ir jau darosi nejauku. atrodo kad kaip visuomet pasako tai ko nereikėjo sakyti, tačiau norėjo kad Joziah bent kiek suprastų kad padarė klaidą palikdamas ją ir kad jinai neverkė dėl jo visus tuos metus. išties sutiktų žmogų kurį tuomet beprotiškai mylėjai dabar yra labai sunku ir nemalonu kaip kalba krypsta visai netai kaip tikėjosi. paėmusi taurę vyno pakelia ir priglaudžia prie lūpų dabar norėdama tik nusigerti ir pamiršti visiškai viską. - visiškai nieko nesiekiu kalbėdama apie buvusį vyrą. tikriausiai jis mane taip įskaudino kad man iki šiol norisi apie jį kalbėti ir keikti jį o gal tiesiog norėjau kad pavydėtum ir suprastum ką palikai ir ko atsisakei, - prikandusi lūpą trukteli petukais ir atsigėrusi kelis gurkšnius padeda ant stalo taurę ir rankomis sučiupusi švarką užsimeta ant pečių nes kiek jie čia prasedėjo laikas praskriejo taip greit kad jau darosi ir vėsu. - nori kad papasakočiau? fine - linktelėjusi susideda rankas ant stalo ir pasilenkia per stalą kiek arčiau jo. blizgančios jos akys žiūri į jo akis ir bando jose surasti tą kibirštį kuri tikisi kad liko dar pas jį kad ir po tiek metų. nes jai dabar ir skaudu ir beprotiškai gera - dvipusis jausmas šiuo metu ją užvaldęs ir imdama kramtyti lūpą parodo kad beprotiškai nervinasi. - kai tu mane palikai tuomet man atrodė kad plyš mano širdis kad dalelė manęs dingo kažkur - nuleidžia akis ir bando laikyti save. - tuomet išvykau į Ameriką apsigyvenau pas tėvą ir ėmiau dirbti jo striptizo klube šokėja, bendradavau su visokio tipo vyras kai vienas iš jų ir buvo tas mano buvęs. tuo metu aš jį tikrai buvau įsižiūrėjusi. man trūko tos šilumos kurią jaučiau su tavimi ir bučinių ir glamonių, - šiektiek kilsteli akis nedrąsiai žiūrėdama į jį ir atsidūsta. - jis buvo milijonierius kuis pasiūlė man didelius pinigus ir verslą apie kurį jau seniai svajojau aš sutikau nes norėjau siekti svajonių tačiau po metų gailėtis pradėjau nes ištekėjau už jo ir jis mane išnaudojo. kankino mane, buvau priversta jam paklusti, - vėliai atsidūsta ir užsiverčia taurę vyno. - bet dabar aš jau oficialiai išsiskyrusi ir kovojanti už savo turtą, savo mados namus kurie dėja nera mano ir nemanau kad jau kada bus, tačiau dabar aš jau galiu sakyt kad esu laiminga nes esu vieniša, esu laisva ir galiu gyventi kaip noriu. tačiau iki šiol mane persekioja jo šmėkla kuri man neleidžia ramiai gyventi. ir aš bijau, kiekvieną dieną. - papasakosiu viską nuo širdies ji atsirėmia į kėdės atlošą ir susimąsto ar ištiesų jai čia dabar reikėjo viską papasakosi Thorn. bet tiesiog ji laukė to momento kad galės jam papasakoti. - bet tu man taip ir nepasakei niekad kodėl pasirinkai karjerą o ne mane? - pakėlusi akis kurios kiek ašarotos nuo emocijų žiūri į Joziah ir bando nuspėti ką jis dabar apie ją pagalvos ar norės bendrauti su ja toliau ar pasikeis jo nuomonė.
Back to top Go down


Sponsored content

Staliukai lauke - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Staliukai lauke   Staliukai lauke - Page 2 Empty


Back to top Go down
 

Staliukai lauke

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Taxi, Restaurant :: Le Meurice restoranas-