I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
Pačiūžų nuoma / Ledo arena 

Share
 

 Pačiūžų nuoma / Ledo arena

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Bartholomeus Winterbourne

To Quote Hamlet Act III, Scene III, Line 87:
Credit : koduotė: maliblue; kj ir aes gifai: fire breather ♥;
To Quote Hamlet Act III, Scene III, Line 87: "NO"
Bartholomeus Winterbourne

Pačiūžų nuoma / Ledo arena Empty
PostSubject: Pačiūžų nuoma / Ledo arena   Pačiūžų nuoma / Ledo arena EmptyThu Nov 14, 2019 2:30 pm


Pačiūžų nuoma / Ledo arena Bratislava%2C_2016_European_Figure_Skating_Championships%2C_Ondrej_Nepela_Arena
Back to top Go down
Fabrizio Giacomo Querini

Pačiūžų nuoma / Ledo arena CYSjZye
Credit : icon: fire breather; aes gif: beautifulchaos; code: starboy
Fabrizio Giacomo Querini

Pačiūžų nuoma / Ledo arena Empty
PostSubject: Re: Pačiūžų nuoma / Ledo arena   Pačiūžų nuoma / Ledo arena EmptyTue Dec 31, 2019 4:35 pmdar gyvendamas Italijoje Querini suprato, kaip svarbu yra rasti tinkamą vietą ir laiką atsikratyti viso per dieną, savaitę ar mėnesį užsikaupusio šlamšto galvoje. gimtajame krašte jis buvo pratęs nukeliauti į paplūdimį ir leisti vėjui išpūsti visas nereikalingas mintis lauk, tuo pačiu pasikraunant energijos naujiems darbams, tačiau, akivaizdu, Paryžiuje toks įprotis neišgyveno. čia vietoje atvirų vandens telkinių šventiniu laikotarpiu Fabrizio rinkdavosi ledo areną, tad ir dabar patraukia ledo arenos link. visada sau žadėjęs įsigyti nuosavas pačiūžas, tai jis padarė stebėtinai anksti atradęs šį užsiėmimą, todėl, prisėdęs ant suoliuko, persiauna batus ir padeda juos į spintelę. priėjęs prie arenos krašto, kelias minutes atsirėmęs stebi čiuožėjus, tiek patyrusius, tiek nelabai, tarsi ieškodamas vieno tam tikro veido. tik po kiek laiko papurto galvą, išmesdamas visas šias mintis lauk, ir užlipa ant ledo. tikrai neišsižadės šio smagaus užsiėmimo vien dėl to, kad šioje vietoje tikimybė sutikti savo buvusią padidėja mažiausiai penkiasdešimt kartų. pradeda čiuožti lėtai, kiek toliau nuo tvorelės, ir taip sau ramiai keliauja ratu, per daug neišsišokdamas ir netrukdydamas suktukų mėgėjams.
Back to top Go down
Saveria Lia Fibonacci

The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Credit : Icon, Zoey's gifs: beautifulchaos♡♡♡; code: starboy♥
The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Saveria Lia Fibonacci

Pačiūžų nuoma / Ledo arena Empty
PostSubject: Re: Pačiūžų nuoma / Ledo arena   Pačiūžų nuoma / Ledo arena EmptyTue Dec 31, 2019 5:33 pmKalėdiniu laikotarpiu Saveria visada norėjo sniego ir šaltuko, o kadangi Paryžiuje tokiais tikrai nekvepėjo, jai teko rasti kitų būdu prasimanyti panašių pramogų. Tad ir šiandien išsiruošusi ir per petį persimetusi savo pačios pačiūžas patraukia ten, kur dažniausiai atsidurdavo naujųjų metų išvakarėse. Kada dar daugiau nusiploti subine į ledą, jeigu ne prieš naujo etapo pradžią. Ar kaip žmonės galvoja.. niūniuodama pasiekia areną ir persiavusi iš batų į pačiūžas, paslepia savo aulinius spintutėje. Pasitaisiusi beretę užlipa ant ledo ir atsirėmusi į turėklą kurį laiką tiesiog dairosi, mėgaudamasi odos jaučiamu šaltuku. Vis panašiau į šventes. Galiausiai ir vėl įsijungusi į realybę pačiuožia toliau nuo tvorelės, pradėdama čiuožti ratu aplink stadioną. Po gerų kelių pačiuožimų susipranta, kad varo į priešingą pusę negu visi, bet tik gūžtelėja pečiais ir pasitraukia taip, kad per daug netrukdytų žmonėms. Turbūt po gerų dešimt minučių pagaliau įgauna šiokį tokį pagreitį ir plačiai išsišiepusi slysta ledu. Dairydamasi, kad neatsitrenktų į žmones, netikėtai žvilgsniu užkliūva už iki skausmo pažįstamo veido ir momentaliai išpučia akis. Vargšei net kiek susipina kojos, nes Fabrizio artėjo link jos tikrai per daug greitai. Bandydama išvengti ne itin norimo susitikimo apsisuka, ketindama pradėti čiuožti palei srovę kartu su visais, deja, susimalusi vos neatsitrenkia į bent du žmones. Savaime suprantama, sukelti šumą aplink save tikrai nebuvo labai smooth. Vis dar nepasiduodama sukasi atgal, imdama čiuožti, kaip ji įsivaizduoja tolyn. Mhm, aha, oi, kaip būtų buvę smagu. Vietoje to, praktiškai iškart visu kūnu atsimuša į Querini, iki galo nesuprasdama, kad griūna su juo po savimi. Tvirtai užsimerkia, rankomis bandydama bent kiek sušvelninti smūgį, ir nusitvojusi tiesiog guli. Nuleidžia veidą ir tiesiog paslepia jį po plaukais ir berete, taip apsimesdama, kad sugebės išsivartyti iš situacijos nepastebėta. Ne, tai žinoma. Argi pastebėsi ant savęs ką tik užvirtusią buvusią.. pfff, juokas. - Mi dispiace molto, - pradeda sakyti, suprasdama, kad padarė antrą klaidą. Galiausiai tiesiog bando stotis ir nepriliesti dar ko nors, kas, žinoma, tikrai nevyksta pagal planą, ir iš esmės tiesiog nuo Fab nuvirsta į šoną ir lieka gulėti veidu į ledą. O dievai, tai tikrai ką tik neįvyko.
Back to top Go down
Fabrizio Giacomo Querini

Pačiūžų nuoma / Ledo arena CYSjZye
Credit : icon: fire breather; aes gif: beautifulchaos; code: starboy
Fabrizio Giacomo Querini

Pačiūžų nuoma / Ledo arena Empty
PostSubject: Re: Pačiūžų nuoma / Ledo arena   Pačiūžų nuoma / Ledo arena EmptyThu Jan 02, 2020 6:48 pmFabrizio čiuoždamas neskubėjo. Ledas visada buvo ta vieta, kur jo ne itin rami siela pasitraukdavo į tolimiausią kamputį ir užleisdavo vietą rimčiai. Negali sakyti, jog tamsiaplaukis dažnai įsiveldavo į ginčus ar rimtesnius susistumdymus, tačiau savo nuomonę jis mėgdavo ginti pakankamai aistringai, tad.. kartais tokie dalykai buvo neišvengiami. Visgi, dabar Querini galvojo labai mažai. Leido mintims vienai po kitos pasišalinti, kol galvoje įsivyravo maloni tyla. Nelabai kreipė dėmesį ir į aplinkinius - vienas kitas susistumdymas ledo arenoje jam nebuvo naujiena, ypač taip arti tvorelės. Įvertinęs, jog turėtų saugiai pračiuožti pro šalį nieko nekliudydamas, Fab savo maršruto nekeičia. Toliau ramiai čiuožia, kažkuriuo metu žvilgteli į šoną, pro šalį pračiuožiant blondinei su pingvinuku, kas jį akimirkai sugrąžina į praeitį, ir.. nelabai net spėja atsisukti ir pamatyti, kas į jį trenkiasi, tik paskutinę akimirką griūdamas suvokia, kad reikėtų saugoti galvą. Nesinorėtų tokiu metu atsidurti ligoninėje.. griūdamas spėja instinktyviai uždėti rankas merginai ant liemens, taip ne tiek sušvelnindamas jos griuvimą (lyg to dar reikėtų..), kiek pats norėdamas įsikibti arčiausiai esančio objekto. Nepaaiškinamu būdu sugeba išsaugoti galvą sveiką ir išspjauna į jo burną patekusius Fibonacci plaukus. Ironiška, jog iki šio momento jis tikrai neturėjo nė menkiausio supratimo, kas šitaip smagiai į jį atsitrenkė, bet kai mergina prabyla, jam kaip ir nebelieka jokių abejonių. Žinoma, išlieka tas variantas, jog galbūt jis iš tiesų susitrenkė galvą ir dabar jam vaidenasi, bet.. kažin, ar tai būtų Lia? Jau kurį laiką jis apie ją negalvojo, tad kodėl jos balsas jam turėtų girdėtis dabar? Matomai sutrikęs, Fab pasuka galvą į šoną, norėdamas pamatyti, kas gi ant jo užvirto, tačiau, reikia pripažinti, rudaplaukė puikiai įvaldžiusi slėpimosi meną. Kurį laiką dar gulėjęs ant ledo su į šoną pasukta galva, Fabrizio pagaliau ima juoktis. - Saveria? Ar čia tikrai tu? - kikendamas paklausia, o tuomet staiga surimtėja, prisiminęs, kad gali labai greitai netekti pirštų, ypač kai jiedu guli šalia tvorelės ir stabdo eismą maždaug pusei arenos lankytojų. Pasiverčia ant šono ir ištiesęs ranką pačiupina Sav plaukus. - Nusikirpai plaukus? Ar dėl manęs? - smagiai paklausia, netikėtai prisimindamas, kad taip merginos daro po išsiskyrimų. Ir visai nesvarbu, kad jie išsiskyrė prieš keletą metų. Gal jai labai patiko ir ji nusprendė ir toliau būti trumpaplauke? Tuomet vėl prisimena savo baimę ir pabando atsistoti. Pabando.. na, tinkamas žodis, turint omenyje, kad netikėtai pasidaro labai slidu ir jis vėl pakrenta šalia Fibonacci. Ne pirmas kartas, bet kažkaip.. dabar ne taip smagu kaip anksčiau.
Back to top Go down
Saveria Lia Fibonacci

The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Credit : Icon, Zoey's gifs: beautifulchaos♡♡♡; code: starboy♥
The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Saveria Lia Fibonacci

Pačiūžų nuoma / Ledo arena Empty
PostSubject: Re: Pačiūžų nuoma / Ledo arena   Pačiūžų nuoma / Ledo arena EmptySat Jan 04, 2020 11:05 pmSaveria dažniausiai tiesiog padrikai plavinėjo po ledo areną, mintyse tiesiog girdėdama draugės profesionalės balsą, na, ar tiksliau juoką, kai Lia bandė daryti kokį nors manevrą, ir tuoj žiūrėk užpakaliu plodavosi ant ledo. Tad ir dabar turbūt niekas nebūtų labai nustebęs, kad pirmai progai pasitaikius, mergina įsimūrijo į tikrai žavingą vaikiną. Tiek, kad likimas mėgo iš jos juoktis, nes iš visų įmanomų galimybių ji turėjo atsitrenkti į Fabrizio. Negalėjo į kokį nors žavų nepažįstamąjį? Ar būtinai reikėjo... į tiesiog žavų buvusį?? Kas per sėkmė, nors tu pasiusk. Vienas Italijoje, kitas čia.. Lia tuoj galės dainuoti it‘s raining exeeeees, hallelujah. Bet dabar ne apie tai. Šią akimirką Saveria tiesiog įtemptai keikiasi ir bando nepasirodyti. Kažin ar būtų labai nenormalu, jeigu nusivertusi ji tiesiog ridentųsi į šoną tol, kol Querini dingtų iš jos regos lauko.. o tada atsistotų ir bėgtų (aka čiuožtų) iki išėjimo ir apsimestų, kad šio nuotykio niekada nebuvo.. Oo, nors tos tvirtos rankos ant jos liemens.. sužadina vieną kitą prisiminimą, kuris ją trumpam išmuša iš vėžių. Žinoma, taip labai greitai jos puikus planas lieka sugadintas iki skausmo pažįstamo „Saveria?“. Ne, čia ne ji. Vaikinui vaidenasi. Dar labiau nusisukusi į šoną keistai vartosi ant ledo ir apsimeta, kad bando išvengti artėjančių žmonių ir pačiūžų, bet iš tiesų tiesiog delnais dengia veidą. – Ne, čia ne aš. Susitrenkei galvą ir tau vaidenasi, - „ne, čia ne aš“. Kas tau, mergele, geresnio? Vos praskleidžia pirštus, kad galėtų matyti Fabrizio ir sunkiai atsidūsta. Na, akivaizdu, kodėl jie draugavo. Viešpatie su viešpatėliais, kokio gražumo bernas. Tie plaukai.. tie veido bruožai.. tos prakeiktos akys. Taip, pala, čia ne ji, ji slepiasi. Querini taip netikėtai pačiupinėjus jos plaukus patraukia rankas nuo veido ir piktai į jį pasižiūri, - taip, žinoma, dar pasidariau tatūškę su tavo vardu. Žinai kur? Tiesiai ant subinės. Kad kiekvieną kartą prisėdusi pagalvočiau apie tave, - įmeta pakankamai agresyvią šypseną, ne visai adekvačiai sureaguodama į tokį klausimą. Geriau pagalvojus, plaukus ji nusikirpo visai neseniai. Gal reikėjo nuo to ir pradėti. Pasekusi Fabrizio pavyzdžiu irgi bando stotis, bet jai sekasi maždaug taip pat, kaip ir jam, tad tiesiog ir vėl užvirsta ant vaikino kūno. Ima garsiai itališkai keiktis ir rankomis laikydamasi pirmo pasitaikiusio paviršiaus (kas, žinoma, yra Fab kūno dalys) ir vėl bando stotis. Tada supranta, ką liečia ir dar labiau susinervinusi atleidžia rankas ir apskritai krūtine prisiploja prie Querini. Trumpą akimirką nori apsiverkti, bet suima save į rankas, ir kelias akimirkas pakriokusi ir vėl nusiridena į šoną. Na, sekasi tiesiog nuostabiai. – Kokio velnio iš viso, - dabar jau guli ant nugaros ir piktai žiūri į ledo arenos lubas. Jeigu ne paniška baimė, kad kas nors su pačiūža jai nukirs koją ar ranką, būtų tikrai visai smagu.
Back to top Go down
Fabrizio Giacomo Querini

Pačiūžų nuoma / Ledo arena CYSjZye
Credit : icon: fire breather; aes gif: beautifulchaos; code: starboy
Fabrizio Giacomo Querini

Pačiūžų nuoma / Ledo arena Empty
PostSubject: Re: Pačiūžų nuoma / Ledo arena   Pačiūžų nuoma / Ledo arena EmptyTue Jan 07, 2020 6:01 pmIš tiesų, labai įdomu, jog Saveria, supratusi, jog užgriuvo ne ant žavingo nepažįstamojo, o žavingo buvusio (ha, vis dar žavingas), panoro bėgti, nes Fabrizio įsivaizdavo, jog jie liko draugais? Nežinia, ar dėl to, jog jo vaizduotė labai iškreipta, ar dėl to, jog jis tikėjosi jų išsiskyrimo ir liūdėjo ne taip jau ilgai, ar paprasčiausiai dėl to, jog jis menininkas. Kas irgi iš dalies įkrenta į tą antrą kategoriją. Na, jis juk nežino, jog Fibonacci dabar gyvena Paryžiuje, o ne tik čia sutinka naujuosius. Juk tokiu metu populiaru keliauti svetur. Tad jam ir atrodė, kad po tiek laiko pagaliau susitikę, jie labai laisvai gebėtų susikalbėti kaip du protingi, suaugę žmonės. Apart to fakto, jog net būdami kartu retai gebėjo, bet kas dabar galvoja apie praeitį.. kelias akimirkas ir toliau stebi, kaip įspūdingai Lia bando.. ropoti ledu? Suvaidinti piktą katę? Pasikasyti veidą? Fabrizio galėtų tęsti šį spėlionių konkursą, bet turbūt niekad nepataikytų, tai ir sustoja, o, štai, netrukus mergina ir prabyla. Nelabai supratęs, suraukia kaktą, - aam... panašiau, kad galvą susitrenkei tu? - oi, šaunuolis, Fabrizio, dešimt balų už tokį pastebėjimą. Saveriai praskleidus pirštus, išsišiepia iki ausų ir pamojuoja, lyg negulėtų per metrą nuo jos. Na, jis vis dar galvoja, kad jie draugai.. tik jai piktai dėbtelėjus supranta, kad turbūt ne, ir patraukia ranką. O po sekančių Fibonacci žodžių tampa išvis labai aišku, kad jie ne tik ne draugai, jie dar turbūt ir priešai?? Suvokia, jog Lia turbūt labai sunkiai išgyveno jų išsiskyrimą ir mažiausiai pusę metų apie jį galvojo, jog dabar šitaip elgiasi. Galbūt netgi į Prancūziją atkeliavo jo ieškoti? Ech, ta naivi Querini širdis. Nors, jei atvirai, tikrai nesupranta, kodėl Saveria taip pyksta. - Tai neužteko vienos, norėjai dar? - visas patenkintas savimi vėl nusišypso, suvokdamas, kad turbūt kažkuriuo metu gaus į veidą. Tikėtina, jog tada, kai Lia atsistos, tai.. gal ir negaus. O štai ji ir vėl užkrenta ant jo ir pagal tai, kaip elgiasi, tikrai negalėtum Fabrizio kaltinti, jog jis išsigalvoja nebūtus dalykus, nes Sav rankos klajoja labai įdomiais maršrutais, o ir Fab kūnas, rodos, pamažu ima atsiminti šitos mažylės prisilietimus. - Saveria.. tu juk suvoki, kad mes viešoje vietoje, kur maždaug trečdalis žmonių yra vaikai? - vėl pažiūri į ją ir žavingai nusišypso, iš šono galėtum pagalvoti, kad jie labai gerai leidžia laiką, jei Fibonacci nekrioktų, kiekvieną kartą pajudėjusi. Nors gal jai kas nors lūžo ir dėl to ji skleidžia tokius garsus? Būtų visai smagu išsiaiškinti dabar, kitu atveju po poros dienų galės apsilankyti pas gydytoją su sutinusiu riešu. Jai nusiridenus į šoną, Fab dar kartą pabando atsistoti ir šįkart jam netgi pavyksta. Susilenkęs rankomis  pasivalo kelnes, o tuomet pričiuožia ir apsižergęs Saverią, ištiesia jai rankas, kad padėtų atsistoti. - Aš irgi labai džiaugiuosi tave matydamas, - ir toliau šypsodamasis sureaguoja į tokį jos komentarą ir laukia, kol ji pati paduos jam rankas. Arba numuš. Akivaizdu, kad jiedu labai skirtingai vertina situaciją. Kol kas.
Back to top Go down
Saveria Lia Fibonacci

The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Credit : Icon, Zoey's gifs: beautifulchaos♡♡♡; code: starboy♥
The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Saveria Lia Fibonacci

Pačiūžų nuoma / Ledo arena Empty
PostSubject: Re: Pačiūžų nuoma / Ledo arena   Pačiūžų nuoma / Ledo arena EmptySat Jan 11, 2020 10:35 pmAyyy, jie lieko draugais. Ta prasme, Fabrizio ją metė, nes persikėlė į Paryžių, ir net nepasiūlė jai keliauti kartu? Visai nesvarbu, kad tai buvo logiškas sprendimas ir jie turbūt iš tikro liko draugais, tiesiog Saveriai kartais šokdavo tam tikros dramos akimirkos. Kurios dažniausiai buvo susijusios su Querini. Nori nenori, jis joje iššaukdavo tikrą itališką prigimtį, kuri dažniausiai būdavo.. mažų mažiausiai, gerokai įmigusi. O ir šiaip, ar jie kada nors kalbėjosi kaip du protingi ir suaugę žmonės? Žinoma, Liai gal ir galėjo taip atrodyti, bet didžiąją laiko dalį.. juk tarp jų vyko labai smagus konfliktas, kuris dažniausiai buvo sprendžiamas vienu vieninteliu būdu. Ir ne, tai nebuvo indų mėtymas į sienas. Kai pagalvoji, gal ir gerai, kad jie išsiskyrė? Nors, Saveria tikrai neplanuoja apsimetinėti, kad po to išsiskyrimo nejautė.. vienos kitos nuoskaudos.. kuri ją paskatino padaryti kokią nors nesąmonę. Ir net jeigu po skyrybų ji tikrai neverkė tris mėnesius, tai nereiškė, kad sutikusi Fab negalėjo pulti į nedidelę isteriją. Prašyčiau, nukrenta čia jai po kojomis visas toks gražus ir mielas... ir po to stebisi, kodėl Saveria taip reaguoja. Taip, žinoma, nukrenta.. kaip moteriška iš Saverios. Visai nesvarbu, kad pati ant jo užvirto, ne. Kaltas, savaime suprantama, buvo Fab. Kiek prisimerkia dėl tokio vaikino pastebėjimo ir kiek per piktai blykstelėja žvilgsniu, - na, galbūt pamiršai, kaip aš atrodau... ir ši mano idėja būtų suveikusi, - o wow, kaip pasikuklino.... kad ir kaip baigėsi jų santykiai tikrai niekada negalvotų, kad ją galima pamiršti. Tad kodėl taip pasakė? Vieni dievai žino. Gal ji tikrai susitrenkė galvą.. ši situacija pradeda atrodyti labai reali. Querini šypsantis, trumpą akimirką jos širdis apsąla, bet mergina netrunka susiimti ir atsiminti, kodėl ji dramatizuoja. Na, iš tiesų, kodėl? O wow, sekančios mintys Saveriai būtų sukėlusios gerą juoko priepuolį. Taip, žinoma, ji viską metė dėl Fabrizio... atsikėlė į Paryžių ir kiekvienais metais atkeliaudavo į čiuožyklą. O jau kiek laiko treniravo šį savo sklandų kritimą... net galvojant apie tai darėsi kiek per daug smagu. Tiesą sakant, vaikinas gyveno po geru akmeniu, jeigu taip galvojo. Ar jis tiesiog stengėsi išvengti itališkų žinių, susijusių su Lia. Iš tiesų, koks palengvėjimas, kai bent vienas žmogus jos neklausė apie avariją. Po tokio klausimo kiek sutrinka, bet netrunka prisiminti savo žymiai ankstesnį dramos momentą, kurio metu gavo tatuiruotę, nes nenustojo isterikuoti.. ta Saveria. – Mmm, žinoma.. be tavęs gyvenime smarkiai neturėjau ką veikti.. dėl to ėmiau ir padengiau visą kūną naujais piešiniais.. daugiausia tavo darbas. Pratiškai galėčiau dalyvauti parodoje, - rimtu veidu porina, kol galiausiai nebesilaiko ir ima smagiai krizenti. Negali sakyti, visai idėja? Tikrai būtų gražu.. na, gal ne ant viso kūno, bet.. o ir muštis ji neplanuoja.. bent jau kol kas. Po šiai dienai būtų per daug gaila tokio gražaus veidelio. Be to, ką tas veidas, kai Saveria po savimi itin per gerai jautė visą jo kūną.. ah.. negali sakyti, šią akimirką ir pati susimąsto, kad, jeigu būtų galėjusi, turbūt tikrai būtų dėl jo nuverkusi vieną kitą dieną. Ne ne, ne dėl Fab. Tik dėl jo kūno ir talento. Hehe. Oi, iš tikro, kaip sunku susikaupti, kai rankos pačios braukiasi vaikino šonais... o, čia jo koja?? Tik dėl tokio Querini komentaro atšoką į realybę ir galiausiai bent akimirkai pametusi dramų karalienės nuotaiką ima smagiai juoktis, - na, jie juk nesupras.... – lyg pirmą kartą žvilgsniu nuslysta per Fabrizio veidą ir trumpam prikanda savo apatinę lūpą. Tada, žinoma, ir vėl imasi skleisti keistus gnomų garsus ir nusiridena į šoną. Iš kur toks suskydimas. Nei gėdos, nei sarmatos. Ir kokios ji nori gėdos ir sarmatos, kai nepraeina akimirka ir Querini atsiduria virš jos. Užsižiūrėjusi viršun itin susidomi, kas per tiek laiko pasikeitė, tad vietoje to, kad kaip nors reaguotų tiesiog žvilgsniu bėgioja vaikino veidu.. tada kūnu.. oi, koks jis gražus bernas. Na vat kodėl?? Lyg automatu ištiesia rankas ir įsikibusi Fab rankų kaip ir bando stotis, kaip ir traukia jį į save, kojos pačios kažkaip keistai makaluojasi. Tiesą sakant, gulint ant ledo kojos keistai jos neklausė.. galiausiai bando normaliai keltis ir taip trūktelėja Fab į save, kad turbūt pridaro daugiau žalos, negu padeda sau, jiems antrą kartą virstant ant ledo.. oi oi, dabar viskas gali baigtis su daugiau traumų.. tiek, kad mergina yra per daug pasimetusi akimirkos veiksme, kad iki galo susigaudytų, kas iš tiesų vyksta. Ar jie vėl krenta? Ar ji pagaliau atsistojo? Ar Fabrizio bus išgelbėjęs ją nuo smarkaus peršalimo? Viskam susikračius taip, kaip priklauso lyg niekur nieko atsikrenkščia, - tai ką čia veiki? – taip, žinoma, nes tikrai nežinojo, kad jis kraustėsi į Paryžių..
Back to top Go down
Fabrizio Giacomo Querini

Pačiūžų nuoma / Ledo arena CYSjZye
Credit : icon: fire breather; aes gif: beautifulchaos; code: starboy
Fabrizio Giacomo Querini

Pačiūžų nuoma / Ledo arena Empty
PostSubject: Re: Pačiūžų nuoma / Ledo arena   Pačiūžų nuoma / Ledo arena EmptyTue Jan 14, 2020 1:44 pmprisimena jis tas dramos akimirkas.. gal net kiek per gerai. prisimena ir tai, kaip jos užtemdydavo Saveriai protą, kas panašu, vyksta ir dabar, nes jis puikiai prisimena, kaip pradėjo jai pasakoti, jog Prancūzija puiki šalis, ir viso to pabaigoje paklausė, ar ji norėtų su juo gyventi Paryžiuje. tiesa ta, kad jis pritartų, jog jų skyrybos buvo visai geras sprendimas. aišku, tikrai dėl nieko nesigaili, toli gražu, bet draugystė su Saveria buvo labai įdomus etapas jo gyvenime, kai jis retai jausdavo ramybės būseną. ypač jei lygintume su dabartimi, kuomet ramybė atsispindėjo visur - jo veide, pozoje, žodžiuose, veiksmuose. klausimas, kaip ilgam, žinant, kad jo ugnelė sutiko seniai matytą kitą ugnelę, bet kam užbėgti įvykiams už akių.. o ir galbūt ledas nuslopins jų karštus temperamentus? kita vertus, ką jis čia svaigsta. Fibonacci jau dabar buvo pakankamai užsivedusi, tai tik laiko klausimas, kada viskas pasisuks į ne tokią diplomatišką pusę. - pamiršau? - ir pats akimirką sutrinka, išgirdęs tokį Lios pamąstymą, ir kilsteli antakius, lyg prašydamas, kad ji pakartotų. - nee.. ne. nemanau, kad tai įmanoma, - purtydamas galvą pakomentuoja, nes kur čia pamirši tokį uraganą, prasiautusį jo gyvenime. turbūt net hipnozės seansas nepadėtų. galbūt todėl jis ir atsiribojo nuo visos itališkos spaudos? kad kuo mažiau šmėžuotų Saverios veidas, be to, tikrai neturėjo didelio noro skaityti apie žurnalistų sukurtas jų skyrybų priežastis ir matyti savo ir Savės nuotrauką, perskirtą žaibo ženklu. jau ir šiaip nebuvo bulvarinių skaitalų mėgėjas, o išvykęs apskritai mažai domėjosi tuo, kas vyksta Italijos žvaigždučių gyvenimuose, žinojo tik tai, ką pasakodavo mama. iš tiesų, apie Lios avariją jis irgi sužinojo tik iš jos ir tik po kelių mėnesių, tačiau dabar tikrai neplanavo apie tai kalbėti. o ir ko jis paklaustų? mato juk, kad Saveria sveika, na, apart to, kad galimai susitrenkė galvą į ledą, bet tai juk nesusiję. o ir akivaizdu, kad jis nemąsto, jog Lia taip beprotiškai gedėjo jų santykių, kad po dviejų metų atsekė paskui jį į Prancūziją. jis gal ir myli save kiek labiau nei reikėtų ir yra menininkas, bet neskraido padebesiais ir dar nespėjo pamesti visų savo proto likučių. - oo? būtų smagu apžiūrėti, ant odos turėtų atrodyti kur kas geriau nei ant popieriaus, - ir toliau šypsosi savimi baisiai patenkintu šypsniu. kažkur giliai suvokia, ką šneka, bet tuo pačiu liežuvis tiesiog nesiverčia kitaip. akivaizdu, seni įpročiai žūva negreitai, nes sunku būtų rasti žmogų, kurį jis mėgo erzinti labiau nei Saverią. įtarė, jog tokie komentarai turėtų sukelti vieną kitą rimtesnę emociją, o ir pripažinkime, jis tikrai neatsisakytų dar kartą pamatyti Lią šiek tiek mažiau apsirengusią. ir dabar labai vertino jos trumpą suknelę, kuri leido matyti tas gražias merginos kojas, kurias jis visada mėgo glostyti, gulėdamas ant sofos ir skaitydamas savo poemų rinkinius, kuomet Sav žiūrėdavo dakaro lenktynes. turbūt vienas ramiausių momentų jų abiejų gyvenimuose.. Fibonacci pagaliau ėmus juoktis, Fab kiek lengviau atsidūsta. tą jis ir įsivaizdavo, sakydamas, jog manė, kad jie liko draugais. kaip jiedu susitinka ir sugeba smagiai pasijuokti iš situacijos, kad ir kokia ji bebūtų. ir pats ima juoktis kartu su ja, akimis keliaudamas jos veidu nuo šviesiai rudų akių iki mažos mielos nosytės bei putlių lūpų, tuomet žandikaulio linija, kol vėl sutinka jos žvilgsnį. kaip ir nekyla klausimų, kodėl kadaise pasidavė jos provokacijoms.. jau stovėdamas virš jos, kelis kartus palenkia pirštus į viršų, paragindamas ją keltis, nes kažkodėl ji nusprendė dar pagulėti ant ledo.. ir taip jau daugokai laiko ten praleido, kaip ir laikas stotis. tad suėmęs jos rankas bei jausdamas, kad Liai kiek sunkoka valdyti kojas, stipriau trūkteli ją į save ir, paleidęs vieną ranką, apsiveja jos liemenį, prilaikydamas, kad ji vėl nekristų atgal. kelias akimirkas taip ir laiko ją savo glėbyje, kol jiedu nustoja judėti ir darosi panašu, jog Saveria stovi ant kojų ir nečiuožinėja į visus šonus. iš gerokai per mažo atstumo pažvelgia į ją ir, išgirdęs klausimą, išlenkia antakius, - aš čia gyvenu.. ar jau pamiršai? - kiek prisimerkia, nusprendęs, jog nepradės dabar pasakoti, kodėl ji tai turėtų žinoti.. užtenka, kad šią akimirką tas pokalbis sukasi jų abiejų galvose, nėra visiškai išplaukęs, kad tai įgarsintų antrą kartą. - įdomesnis klausimas, ką tu čia veiki. ar atvykai švęsti naujųjų? - pagaliau atlaisvina ranką, paleisdamas Saverią. taip pat paleidžia ir kitą, nors dar lyg netyčia perbraukia jos plaštaką pirštais. o gal ir tyčia, suprasi čia.. jam apskritai sunku suvokti, kas čia vyksta.
Back to top Go down
Saveria Lia Fibonacci

The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Credit : Icon, Zoey's gifs: beautifulchaos♡♡♡; code: starboy♥
The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Saveria Lia Fibonacci

Pačiūžų nuoma / Ledo arena Empty
PostSubject: Re: Pačiūžų nuoma / Ledo arena   Pačiūžų nuoma / Ledo arena EmptyThu Jan 16, 2020 2:14 pmJuk jai reikėjo kur nors koncentruoti pyktį... o apsimesti, kad Fabrizio nesiūlė jai važiuoti kartu, buvo lengviau, negu galvoti, kad praleido kokią nors progą. Ne tai, kad ji buvo labai linkusi galvoti.. bet, jeigu būtų. Ai, tiesą sakant, ką čia apsimetinėti. Tai tik Saveria ir jos drama ne laiku ir ne vietoje. Ironiška, kad ji atsisakė tokio Fabrizio pasiūlymo tik dėl karjeros, kurią po kurio laiko vis tiek praktiškai pabaigė, apsivertusi trasoje. Galbūt reikėjo tai priimti kaip ženklą? Haha, o gal reikėtų mažiau durnavoti. Nieko, dar kiek laiko su Saveria ir Fabrizio ramybė galės labai puikiai jį apleisti, ar ne? Juk taip smagiau.. Tiesą sakant, ir Lia jiems išsiskyrus jautėsi labiau atsipūtusi, bet negalėtų sakyti, kad tarp judviejų sklandančios ugnelės nepridėjo savito žavesio. Querini perklausus ar jis pamiršo, Saveria tik gūžtelėja pečiais. Kam nepasitaiko.. gal per tuos metus tamsiaplaukis gavo galvos traumą. Ypač, jeigu ne viena Lia mėgsta jį taip parversti.. Išgirdusi, kad jos pamiršti neįmanoma nori nenori smagiai sukrizena ir galiausiai plačiai išsišiepia. Iki galo nebuvo aišku ar tai geras, ar nelabai dalykas, bet ji, būdama savimi, nusprendė, kad puikiau būti negali. Na, kas norėtų būti pamirštas? O ir dėl atsiribojimo Querini nekaltintų. Pati mielai būtų tą padariusi, bet jos atveju buvo pakankamai sunku. Na, juk ne visada gali pabėgti nuo žiniasklaidos „kas jums nutiko? Ar dėl tavęs Fabrizio išsikraustė į kitą šalį? Ar nusprendei, kad karjera svarbiau negu meilė?“ ir kito panašaus šūdo. Jeigu ir sugebėdavo išvengi paskui bėgiojančių paparacių, visada likdavo normalūs renginiai, kuriuose kartoti „jokių komentarų“ ne visad buvo išeitis. O kadangi Lia nebuvo linkusi kalbėti apie asmeninį gyvenimą ir visiems nusibodo klausyti „išsiskyrė interesai“ gaidelės... na, priskaityti visokių nesąmonių tikrai nebuvo sunku. Bet ką dabar apie praeitį. Fab įgarsinus, kad piešiniai ant odos turėtų atrodyti geriau negu ant popieriaus, smagiai nusijuokia ir kiek primerkusi akis įsižiūri į vaikiną, - mm, norėtum tokios šlovės garbės, ar ne.. – smagiai krizena, nepaisydama fakto, kad vieną kitą tokį piešinį tikrai galėtų perkelti ant kūno. Ir netgi neprieštarautų, kad atrodytų gražiai. Ypač ant jos.. Iš kitos pusės, kiek susidomi dėl būtent tokių Fab pasirinktų žodžių. Ne tai, kad jie nematė vienas kito be rūbų, bet prisiminti šį faktą po tiek laiko.. gal ir nebuvo pati protingiausia mintis. Ypač tiek nučiupinėjus dailias Querini formas. Tuo labiau, ir pačios galvoje šmėstelėja mažiau ramių atsiminimų nuotrupos, kuriose tamsiaplaukis prisirengęs žymiai mažiau. Pats kaltas su tais savo komentarais.. sugalvojo matai paerzinti. Na, tegul palaukia. Apskritai šią akimirką nebuvo labai lengva, nes Lia Fabrizio visada laikė tuo savo „the one who got away“, o jam taip gražiai šypsantis ir... na, būnant taip arti. Negalėtų sakyti, kad tam tikri prisiminimai negrįžo į jos sąmonę. Gal būtent dėl to ir liko gulėti ant ledo. Naiviai tikėjosi, kad jaučiamas šaltis padės jai bent kiek sugrįžti į realybę, kurioje jiedu galėtų būti puikūs draugai. Ar ne? Abu linksmi, žavūs ir smagūs.. puikus derinys. Galiausiai nusprendusi, kad peršalimas nepadės jai pamiršti tam tikrų dalykų, ir dar paraginta tamsiaplaukio bando stotis. Kas jai tikrai nesiseka. O tada Fabrizio ranka apsiveja jos liemenį ir Lia apskritai lengvai nutirpsta. Labai instinktyviai rankomis apsiveja jo pečius ir galiausiai kaklą, taip žymiai tvirčiau laikydama pusiausvyrą, ir nepajaučia, kaip vėl glaudžiasi artyn Querini kūno. Oy, pats kaltas. Abort mission, abort. Nuskamba jos galvoje, tačiau vietoje to Lia nutupdo delnus ant vaikino pečių ir žvilgsniu bėgioja jo veidu. Wow. Tikras itališkas stebuklas. Jaučia, kad reikėtų patraukti rankas nuo Fabrizio, tad atlaisvinusi vieną ranką, ja nuslysta nuo vaikino peties žemyn, taip atsidurdama ties riešu, kur lyg netyčia pirštais švelniai perbraukia jaučiamą odą. Kita ranka kažkodėl nenori apleisti pirminių pozicijų, tad kelias akimirkas Fibonacci labai mielai ignoruoja sąmonės siunčiamus itin logiškus pasiūlymus. Kaip ir faktą, kad turėtų žinoti, jog Fab gyvena Paryžiuje. Bet sekantis klausimas ją kiek labiau sugrąžina į realybę. Tačiau rankų nuo Querini taip ir nepatraukia. Gal kada vėliau... kiek susijuokia, Fabrizio paklausus ar ji čia švenčia naujus ir žiūrėdama jam į akis nežymiai papurto galvą, - nevisai. Aš irgi čia gyvenu, - pirštais tvirčiau spustelėja tamsiaplaukio petį ir galiausiai susipranta, kaip labai per arti vienas kito jie yra. Susirenka rankas, pirštais lyg netyčia brūkštelėdama Querini krūtinę, ir kurį laiką spoksojusi prieš save, vėl pakelia žvilgsnį į vaikiną. – Norėjau pabėgti nuo nesibaigiančių klausimų, kada.. – pradeda sakyti ir numoja ranka. Ai, jeigu jis nežino, tai pati irgi netrykšta noru dabar vėl iš naujo pasakoti, kaip atsidūrė šiame mieste. Situacija ir taip pakankamai ironiška. Suvokia, kad dabar reikėtų pasitraukti, bet vietoje to tik susisiaučia paltą. Pasirodo pagulinėjus ant ledo nėra taip labai jau šilta.
Back to top Go down
Fabrizio Giacomo Querini

Pačiūžų nuoma / Ledo arena CYSjZye
Credit : icon: fire breather; aes gif: beautifulchaos; code: starboy
Fabrizio Giacomo Querini

Pačiūžų nuoma / Ledo arena Empty
PostSubject: Re: Pačiūžų nuoma / Ledo arena   Pačiūžų nuoma / Ledo arena EmptyTue Jan 21, 2020 7:43 pmniekada negali žinoti, galbūt jei Fabrizio būtų apie avariją išgirdęs esamuoju laiku, netgi būtų pabandęs vėl su ja susisiekti ir patikrinti, kaip ji laikosi, puikiai suprasdamas, kaip svarbu jai buvo sėdėti už automobilio vairo ir lenktyniauti su kitais. visgi, juk tai buvo pagrindinė priežastis, kodėl ji atsisakė keliauti į Prancūziją. ne tai, kad jis laiko kažkokias nuoskaudas, tiesiog... faktai lieka faktais. jeigu paties gyvenime nutiktų kas nors, dėl ko jis turėtų palikti tapybą ar muziką užnugaryje, kažin, kaip su tuo tvarkytųsi. turbūt ne taip gerai kaip Lia. kita vertus, iš kur jam žinoti? juk nebuvo kartu su ja ir apskritai dabar matė ją pirmą kartą po tiek metų, tad.. dėl to protingai ir patyli šia tema. oo, jei kas nors ir mėgsta ant jo užšokti, tai daro tikrai ne ant ledo, o kur kas saugesnėse vietose. tad faktas, jog susitiko su Saveria būtent čia ir tokiu būdu, nemažai pasako apie tai, kodėl jis ją prisimena. Fabrizio labai mėgo sau pritaikyti frazę iš titaniko, jog moters (visada manė, kad iš jo išeitų labai puiki moteris) širdis gili kaip vandenynas, ir jis savojoje turėjo išsaugojęs visus kada nors mylėtus žmones, tarp jų, žinoma, buvo ir Lia. nes kad ir ką jis sakytų apie tai, jog lengvai įsimyli ir lengvai pamiršta, tas jausmas bet kokiu atveju jam visada yra tikras, o ne išsigalvotas. - kodėl ne, visada smagu matyti, kad tavo darbus vertina, o jei dar įamžina ant savo kūno.. dažniausiai žmonės tokį sprendimą labai gerai apgalvoja, - šypsodamasis palenkia galvą į šoną ir trumpai nusijuokia, nes, deja deja, negalėtų šio sakinio pritaikyti sau ir Saveriai, bent jau ne tą vieną kartą. tikrai nesigaili tos tatuiruotės, labai gražiai dera su visomis kitomis, bet tos dienos pakartoti tikrai nesinorėtų. oo, Fab tokius žodžius pasirinko tikrai ne atsitiktinai. Fibonacci turėtų žinoti, jog tamsiaplaukis kiekvieną savo sakinį labai gerai apgalvoja. na, išskyrus tada, kai nėra laiko galvoti, bet šiuo metu jie turėjo visą amžinybę ir dar daugiau, o netrukus ir laikas pamažu ėmė stoti.. bent jau Fabrizio galvoje, nes Sav pagaliau pakilus ir atsidūrus taip arti, jos rankoms nutūpus ant jo pečių, čiuožiant kaklu ir vėl atgal, keliaujant iki riešo, vyruko galvoje tikrai prasisuka viena kita įdomesnė mintis. tiesa ta, kad trumpam jis net nukeliauja laiku atgal į tą kartą, kuomet Lia bandė jam įrodyti, kad jie turėtų būti kartu, nes jam kažkodėl neatrodė, jog jų charakteriai suderinami. ha, įdomu kodėl. tiek tada, tiek dabar Saveriai labai puikiai sekėsi išvalyti visas nereikalingas mintis iš Querini galvos, o juk dėl to jis čia ir atėjo. dar akimirka kita ir jis jau ruošėsi siūlyti nukeliauti išgerti po puodelį kavos, suvalgyti abejotinos kokybės cannoli ir pasikalbėti kaip seniems pažįstamiems, nes negali sakyti, tokie jie ir buvo. bet tada Fibonacci nusprendžia praverti burną ir pametėti tokią tiksinčią bombą. net nepajunta jos spustelėjimo, kai staiga visas aplinkinis triukšmas vėl grįžta į jo klausos lauką ir jis suraukia kaktą bei pačiuožia dar truputėlį atgal. akivaizdžiai matosi, jog bando suvokti, ką Lia ką tik pasakė, bet jam labai sunkiai sekasi. vis praveria burną ir užsičiaupia, kol pagaliau kiek prisimerkia ir pakreipia galvą į šoną. - nusprendei pabėgti į Paryžių? miestą, kuriame niekada negalėjai savęs įsivaizduoti? - paklausia, pavartodamas tuos pačius žodžiuos, kuriuose kadaise Saveria jam ištarė. pats nesuvokia, kodėl toks nepasitenkinimas staiga ima atsispindėti jo veide, juk jiedu išsiskyrė jau pakankamai seniai, per tą laiką jis spėjo iš naujo įsimylėti ir vėl pamiršti, vėl įsimylėti ir.. žodžiu, negali suprasti, kas vyksta, tad tiesiog nusuka žvilgsnį į šoną, nevalingai trakštelėdamas žandikauliu. tuoj įžiebs čia olimpinę ugnį.
Back to top Go down
Saveria Lia Fibonacci

The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Credit : Icon, Zoey's gifs: beautifulchaos♡♡♡; code: starboy♥
The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Saveria Lia Fibonacci

Pačiūžų nuoma / Ledo arena Empty
PostSubject: Re: Pačiūžų nuoma / Ledo arena   Pačiūžų nuoma / Ledo arena EmptySun Feb 02, 2020 1:09 amAi, kaip Saveria mėgo kartoti – svarbiausia gyva. O kas buvo praeityje... ir netgi nenustebtų, jeigu Fabrizio apskritai nežinotų apie jos avariją. Ne tai, kad ji buvo labai baisi.. palyginus. Juk neatsigulė į komą.. tfu tfu tfu. Be to, labai ironiška būtų buvę su Fab kalbėtis apie tai, kad vienintelis dalykas, dėl kurio ji atsisakė vykti kartu.. na, švelniai tariant prarado prasmę. Juk nuo tada į savo lenktyninę mašiną taip ir neįsėdo. Oo, na, pradžia nebuvo labai graži.. bet juk visi turi savo būdų. Yra įsitikinusi, kad ir Fab rastų ką nors.. kas palengvintų jo skausmą. Juk Saveria visada mėgo azartą? Tad ir šokinėti ant Querini logiškiausia atrodė pavyzdžiui ledo arenoje, haha. Svarbiausia, kad abu liktų su visais pirštais... – Ar panašu, kad gyvenime aš daug ką labai gerai apgalvoju? – dabar jau smagiai nusijuokia, nes Fab puikiai žinojo, kokia ji yra. Kad ir skorpiono situacija – kaip ir visur kitur buvo noriureikiačiairdabar akimirka ir tiek žinių. Tad pati tikrai nenustebtų, jeigu staiga imtų ir perkeltų kurį nors Fab piešinį ant savo kūno, - galėtum man nupiešti ką nors naujo. Žiūrėk gal ir mostelėčiau. Vis dar noriu tatuiruotės ant mentės, - plačiai nusišypso ir supranta, ką čia pasakė. Na, daugiau ar mažiau... ta Lia ir jos pomėgis šnekėti. Galbūt būtent dėl to, kad žinojo, jog Querini, priešingai negu ji, visada pasveria tai ką sako, ji ir liko itin susidomėjusi esama situacija. Negalėtų sakyti, kad nustebo, tiesiog.. kiek netikėta? Šiaip ar taip, pati kiek užsimiršo, dabar skęsdama vaikino akyse taip, tarsi nebūtų mačiusi jų amžinybę.. kaip žinodama, kad tuoj prasidės šumas, tiesiog mėgaujasi akimirka, vis dar negalėdama atsitraukti. Na, Saveria juk niekada neteigė, kad jų charakteriai labai suderinami.. ji visada mėgo aiškinti, kad priešingybės traukia. O tiesa ta, kad Fabrizio visada ją traukė. Jeigu leistų savo mintims šokti į bedugnę ir dabar laisvai pripažintų, kad tai nepasikeitė.. visa laimė, pati viską sugadina. Kaip netikėta. Abejotinos kokybės cannolis jai būtų patikęs žymiai labiau... reikėjo jai čia išsižioti. Iš tikro lieka kiek nustebinta tokios Fabrizio reakcijos? Ne tai, kad ji specialiai atsikėlė į Paryžių... būtent dėl to, kad jis yra čia. Tamsiaplaukiui atsitraukus nuo jos pati pačiuožia arčiau sienelės ir į ją pasiremia. Fabrizio šiek tiek iškreipus jos žodžius suraukia kaktą ir sukryžiuoja rankas ant krūtinės (daugiau dėl to, kad neužsimanytų dar ko nors čiupinėti), - Visų pirma, aš niekada nesakiau, kad negaliu čia savęs įsivaizduoti apskritai. Aš negalėjau įsivaizduoti savęs šiame mieste ne niekada, o dėl to, kad mano karjera būtent tuo metu, - pabrėžia šiuos žodžius ir laikosi stebėtinai ramiai, - buvo specifiškai Italijoje. Tad, kodėl tu taip nusprendei aš tikrai nežinau. Žinoma, negalėdama grįžti į trasą, galėjau išsirinkti kitą šalį.. miestą.. tačiau šis buvo santykinai arčiausiai namų. Ir su geromis, man reikalingomis programomis, - iš tiesų ne iki galo supranta, kodėl bando paaiškinti savo sprendimus ir dėl to šiek tiek ant savęs supyksta. – Ir apskritai, koks tau skirtumas, ne tai, kad Paryžius mažas miestas, - ooo, ta ugnis... na, palaukite, ką ji ką tik galvojo apie ramybę.
Back to top Go down
Fabrizio Giacomo Querini

Pačiūžų nuoma / Ledo arena CYSjZye
Credit : icon: fire breather; aes gif: beautifulchaos; code: starboy
Fabrizio Giacomo Querini

Pačiūžų nuoma / Ledo arena Empty
PostSubject: Re: Pačiūžų nuoma / Ledo arena   Pačiūžų nuoma / Ledo arena EmptySat Feb 08, 2020 2:50 pmtaip, Fabrizio tikrai nebuvo didžiulis formulės fanas, tačiau net ir jis žinojo pagrindinius vairuotojus ir tai, kad pastaruoju metu žiūrėti lenktynes nebebuvo taip įdomu. bent jau tuo skundėsi keletas jo draugų, kurie buvo ištikimi šio sporto fanatikai. o ir Lia, bent jau šiuo atveju, yra linkusi sumenkinti savo avarijos mastą ir tai, kaip ji paveikė Italijos žmones. žinoma, šiuo klausimu Querini ją labai gerai suprastų, nes pats iš pirmos eilės galėjo stebėti mylimo žmogaus kelią atgal į gyvenimą iš panašios situacijos, todėl žinojo, kad kalbėti apie tai milijardus kartų bei apibūdinti kaip vieną svarbiausių įvykių tavo gyvenime nesinori. na, Fab iki šiol buvo įsitikinęs, kad tai nebuvo vienintelė priežastis, nes tokiu atveju jiedu būtų galėję bent jau padiskutuoti apie santykius per atstumą, tačiau tokia mintis nė vienam net nekilo. ir taip, galima sakyti, kad taip nutiko dėl to, kad nė vienas jų neįsivaizduoja savęs bendraujant per atstumą, bet pabandyti juk galima? - hmm.. tiesa, turbūt ne, - supratęs, jog šiuo atveju Saveria yra visiškai teisi, ir pats trumpai nusijuokia. - jei tik turi minčių ar pageidavimų, aš visada tavo paslaugoms, - visai nenustemba dėl tokio merginos komentaro, netgi savotiškai apsidžiaugia ir toliau šypsosi. yra nupiešęs tikrai ne vieną tatuiruotės eskizą draugams ar pažįstamiems, o ir piešti mokėjo puikiai, tą žinojo ir visai nesiruošė kuklintis. be to, jeigu Lia tikrai nori, kodėl ne? juk jiedu nėra priešai, o ir jam ką nors nupiešus, ji neprivalo to perkelti ant savo odos. kas ten žino, galbūt Fibonacci nepatiks jo interpretacija. juk visi dalykus mato skirtingai. o kaip skirtingai dalykus matydavo Fab ir Savė.. na, turbūt nereikia labai plėstis į pavyzdžius, kai vienas yra tiesiai priešais akis. pats pačiuožia arčiau jos, bet tik tiek, kad galėtų girdėti jos balsą ir nereikėtų dar penkis kartus perklausti, ką ji sakė. jai pradėjus savo monologą, kiek kilsteli antakius, nes paklausė paprasto klausimo, bet iš tiesų, ko jis tikėjosi? mergina visada buvo linkusi pašnekėti, tad tiesiog klausosi, ką ji turi pasakyti. kas, vėlgi, dėl tam tikrų priežasčių pamažu ima vesti jį iš proto, nes ji akcentuoja vieną ir, reikia paminėti, visiškai nereikšmingą žodį, vietoje to, kad pripažintų, jog žmogaus nuomonė gali pasikeisti. tiesa, tas pokalbis vyko seniai ir jų abiejų atmintis šiuo metu yra pakankamai iškreipta, velnias žino, ką jie tada vienas kitam sakė, bet pokalbio esmė juk nesikeičia dėl vieno ar kito ne taip pavartoto žodžio. tad Querini kantriai išklauso Lios ir po paskutinio šios sakinio, kurio jis apskritai nesupranta, išlenkia antakius ir kiek nuleidžia galvą žemyn. - aš paklausiau paprasto klausimo, nes man įdomu. tikrai nežinau, kodėl jauti būtinybę aiškintis ir eilinį kartą kaltę versti man.. net nesu tikras dėl ko? - kiek suraukęs kaktą palenkia galvą į šoną ir žvilgteli į arenoje kabantį laikrodį, svarstydamas, ar būtų labai nemandagu dabar pat iš čia plautis, kol jo gyvenime neįsismarkavo dar vienas uraganas.
Back to top Go down
Saveria Lia Fibonacci

The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Credit : Icon, Zoey's gifs: beautifulchaos♡♡♡; code: starboy♥
The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Saveria Lia Fibonacci

Pačiūžų nuoma / Ledo arena Empty
PostSubject: Re: Pačiūžų nuoma / Ledo arena   Pačiūžų nuoma / Ledo arena EmptySun Feb 09, 2020 5:11 pmTaip, galbūt Saveria buvo linkusi sušvelninti tiek savo avarijos situaciją, tiek tuo metu išgyventas emocijas ir apskritai faktą, kad po šiai dienai ignoruoja trasą, bet Querini yra visiškai teisus. Ir ji tikrai nenorėjo to apibūdinti kaip vieno svarbiausių įvykių savo gyvenime, nes tai apskritai gali reikšti jos karjeros pabaigą. O pradėjus apie tai galvoti.. na, mintyse tikrai nešoka saulytės ir kiškučiai. Gal ir Fabrizio tiesa dėl visų kitų galimybių. Iš kitos pusės, kokie būtų buvę judviejų santykiai per atstumą.. Saveria ir taip beveik visą laiką leido trasoje arba aplink ją, Fabrizio būtų sutikęs žavų/(-ią) paryžietį/(-ę) ir kas tada.. turbūt abiem tiesiog buvo lengviau pabaigti santykius ten, kur jie ir prasidėjo. Nors dabar, situaciją vertinant iš kiek kitos perspektyvos.. na, galbūt jiedu galėjo labiau pasistengti. Bet ką tokios mintys pakeis. Tik smagiai nusišypso, Querini pritarus jos minčiai ir tiesą sakant, nuoširdžiai susidomi to piešinio idėja. Žinoma, neaišku, kiek ji tęsis, bet. – Nežinau, sakyčiau nustebink mane? Neturiu specifinių pageidavimų, kas nors minimalistinio būtų gražu, - galbūt reikėtų pasidaryti mažytę formulės mašinytę ir taip pabaigti vieną savo gyvenimo etapą? Labai simboliška. Na, bet ar ji tikrai kada sakė, jog negalėtų gyventi Paryžiuje? Nes Lia tikrai neatsimena specifiškai taip išreikštų žodžių. Žinoma, neneigtų absoliučiai, nes tuo metu tikrai galėjo pasakyti daug visko, ko iš tiesų buvo prigalvojus ir tuo pačiu daug visko, ką iššaukė jos pyktis. Kuris atrodo tik su Fabrizio sugebėdavo pasiekti tokias aukštumas. Iš kitos pusės, tikrai neturėjo supratimo, kaip net po tiek laiko vos Fabrizio išsižiojus ji staiga pasijausdavo taip, tarsi kaip visada iš niekur padarė dramą. Nors ji dar jos net nepradėjo.. savo kuklia nuomone. Po sekančių vyro žodžių kurį laiką užsimerkusi patyli. Apsvarsto viską iš naujo ir galiausiai atsidūsta. – Aš tavęs nekaltinu. Ir tada nekaltinau. Na, kai atsimerkiau po savo grandiozinės dramos ne vietoje ir ne laiku. Man tiesiog skaudėjo, - nežymiai šyptelėja iš tikro kaip ir nematydama prasmės dabar bandyti atsiminti, kaip iš tiesų viskas buvo. Galbūt užteko įgarsinimo, kad tuo metu skaudėjo. – Žinai, manau abu sutiksime, kad dabar nelabai yra prasmės analizuoti kas, kaip ir kodėl. Laiko atgal vis tiek neatsuksime. O ir tada, juk tikrai buvo daugiau variantų negu arba išvažiuojam, arba skiriamės, - žvilgsniu randa Fabrizio akis ir kilstelėja lūpų kampučius. – Bet pasirinkome, ką pasirinkome, - gūžtelėja petukais ir kurį laiką patylėjus galiausiai kiek pakreipia galvą į šoną ir nusišypso. Tada ištiesia ranką link Querini, - keliu baltą vėliavą? - oho. Iš tiesų Saveria kartais vis dar nustebina pati save. Iš kur čia ta ją aplankiusi vidinė ramybė? Ar ji užaugo? Haha, šmaikštuolė.
Back to top Go down
Fabrizio Giacomo Querini

Pačiūžų nuoma / Ledo arena CYSjZye
Credit : icon: fire breather; aes gif: beautifulchaos; code: starboy
Fabrizio Giacomo Querini

Pačiūžų nuoma / Ledo arena Empty
PostSubject: Re: Pačiūžų nuoma / Ledo arena   Pačiūžų nuoma / Ledo arena EmptyTue Feb 11, 2020 2:45 pmna, kodėl taip žiauriai.. tai, jog Fabrizio mėgsta save vadinti laisva siela, nereiškia, jog pultų po pirmu pasitaikiusiu sijonu ar kelnėmis. tiesa, kad jis mėgo daug netradicinių dalykų ir buvo labai dvejopos nuomonės dėl monogamijos, nes nuoširdžiai manė, kad tai prieštarauja žmogaus prigimčiai, tačiau, kita vertus, jeigu esi santykiuose su žmogumi, kurį tikrai myli, kitų kaip ir neturėtų reikėti? lieka tik viena maža atstumo problemėlė. - turiu pasakyti, kad tai nelabai padeda.. juk žinai mane, mėgstu įsijausti, tad be temos gali gautis visai ne minimalistinis piešinys, - trumpai nusijuokia, sakydamas visišką tiesą. nesvarbu, ar tai būtų didesnio formato paveikslas, ar vos pusę lapo sąsiuvinyje užimanti peckelionė, į ją Fabrizio sudėdavo visą save ir, net pabaigęs darbą, visada atrasdavo minčių, kaip galėtų jį papildyti ar ką galėtų pakeisti, jei tapytų/pieštų iš naujo. oo, ko tik Lia tada nepasakė.. žodžiai iš jos lūpų liejosi lyg vanduo per ką tik sugriuvusią užtvanką, o ir Querini yra įsitikinęs, kad tokia ar labai panaši frazė tikrai nuskambėjo. be to, ar ne pati Saveria porą minučių prieš pripažino, jog tikrai yra sakiusi kažką panašaus? negali sakyti, Fab į dramų sūkurį patekdavo tikrai pakankamai dažnai, tačiau tuo pačiu jis labai prastai toleruodavo tokius dalykus, kai juos sukeldavo ne pats. ir tam yra labai logiškas paaiškinimas - juk kai stebi viską iš šalies, gali, pasitelkęs blaivų protą, matyti visas spragas ir jas labai greitai užtaisyti, o štai kai dramas imi kelti pats, dažniausiai tuo momentu smegenys nelabai atlieka savo funkciją. tiesa, ir dabar Giacomo galvoje ima suktis klaustukai bei šauktukai, kai Saveria po trumputės pauzės prabyla. jai taip, rodos, lengvai ištarus, kad jai skaudėjo, jis liūdnai šypteli, puikiai suprasdamas, ką ji tuo metu jautė. - bet juk tai normalu? skaudėjo tau, skaudėjo man.. taip ir turi būti, - atsainiai gūžteli pečiais, dabar tai situacijai nebesuteikdamas tiek galios, kiek ji turėjo tada. toliau klausydamas Lios, nelabai gali patikėti, kad tikrai šneka su tuo pačiu žmogumi. o dar sako, kad žmonės nesikeičia.. aišku, šiuo atveju gal labiau tiktų terminas suauga, bet.. bet kokiu atveju, Fabrizio neketina praleisti šios progos, tad linkteli galva, pritardamas jos žodžiams, o tuomet ima smagiai juoktis, matydamas atkištą Saverios ranką, lyg ji nebūtų italė. - eikš čia, - vis dar kikendamas, paima Fibonacci už rankos ir, prisitraukęs arčiau, apkabina bei kelias sekundes palaiko glėbyje. na, jis kadangi niekada nemanė, kad jie išsiskyrė ir neliko draugais, tai dabar nėra labai sunku iškelti tą baltą vėliavą. aišku, nėra tikras, kaip jiems seksis bendrauti toliau, jeigu jiedu sugalvos tai daryti, bet.. pabandyti verta? jeigu jau anąkart nesumanė pabandyti likti pora, gal draugystė bus labiau nusisekusi? be to, ir vėl gyvena viename mieste, o tai tikrai palengvina sąlygas. - džiaugiuosi, kad viską išsiaiškinom. plius minus, - paleidęs Savę, pabaigoje dar prideda tuos du žodelius, nes kaip čia pasakius.. nieko jie neišsiaiškino, bet po tiek laiko, tai nieko nebepakeistų, be to, Fabrizio niekada nemėgo gręžiotis atgal į praeitį ir analizuoti kiekvieną žodį. po šio pokalbio turbūt akivaizdu kodėl. - tai kaip tau patinka Paryžius? - dabar paklausia jau kur kas paprastesnio klausimo ir meta klausiamą žvilgsnį į merginą, lyg klaustų, ar ji dar nori čia pasilikti.
Back to top Go down
Saveria Lia Fibonacci

The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Credit : Icon, Zoey's gifs: beautifulchaos♡♡♡; code: starboy♥
The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Saveria Lia Fibonacci

Pačiūžų nuoma / Ledo arena Empty
PostSubject: Re: Pačiūžų nuoma / Ledo arena   Pačiūžų nuoma / Ledo arena EmptyWed Feb 12, 2020 12:03 amNa, Saveria ir nesako, kad po pirmu... bet po kokiu trečiu – ketvirtu? Turbūt vis tiek nupultų.. ir ji netgi suprastų. Nes pati turbūt nebūtų privažinėjusi pirmyn atgal, o žinant, kiek santykiuose svarbu yra fizinis suderinamumas. Na, ką čia dabar. Ar tikrai yra prasmė galvoti apie tai, kas būtų buvę ar galėjo būti. – Hmm, gal tada nedidukę formulės mašinytę? Mano? Galiu atsiųsti nuotrauką.. ir kokį gabaliuką trasos, - šnekėdama prunkštelėja ir ima smagiai krizenti, - pradžiamoksli, kaip atimti džiaugsmą iš menininko, ar ne, - smagiai pasišypso, nes jautė, kad tai nebūtų tas piešinys, kuris labai žavėtų Fab, kad ir kaip jis mėgsta visur sudėti savo širdį. Ką Saveria tikrai atsimena. – Arba fuck it išsitatuiruosiu visą nugarą, - numoja ranka lyg niekur nieko, taip ir įsivaizduodama, kaip turėtų atrodyti toks drastiškas sprendimas. Tada pasijuokia pati iš savęs. Na, o jeigu milžinišką formulės mašiną per visą nugarą? Gal ji susitrenkė galvą? Naaa, Lia tikrai neatsimena daug ko, ką tada sakė, bet.. ji nebuvo per daug linkusi galvoti apie tai, kas buvo.. juk tada pasakė. Ką pakeistų tai, kad dabar taip nebegalvoja.. akivaizdu, jos drama Querini paliko labai smarkų atsiminimą, tad.. dabar geriau nuspręsti, kad taip buvo ir. Kaip sakoma own it. Fabrizio taip paprastai sureagavus į situaciją ir vėl kiek smagiau nusišypso, - o galėtų neskaudėti. Būtų žymiai paprasčiau gyventi? – iškelia labiau retorinį klausimą, kažkur patyliukais susimąstydama, kad po to nebuvo jokiuose rimtuose santykiuose. Na, niekada. Kaip pati ką tik sakė – tikrai lengviau. Bet juk viskas puiku, taip kaip yra, ką ji čia dabar su savo liūdesio debesėliu visai kaip Olafas. Tik, kad pas jį sninga. Fab pradėjus juoktis, kiek prisimerkia, svarstydama ar čia reakcija į jos pasiūlymą, ar šokas, kad tokie žodžiai skamba iš jos lūpų. – Ou? – pritraukta į vyruko glėbį labai tikslingai išnaudoja tas kelias sekundes priglausdama skruostą prie Querini krūtinės ir tvirčiau spustelėdama jo liemenį. Ui, na, kai kurių dalykų tikrai pasiilgo, net nebandys apsimesti, kad taip nėra. Iš tiesų gal kiek per ilgai laiko Fab, kol galiausiai pasitraukia ir plačiai išsišiepia. Viskas iškart žymiai smagiau. Ima krizenti dėl tokio Fabrizio pasakymo ir nebekomentuodama palinkčioja, nes čia toks.. lai viskas nugula taip gražiai, kaip dabar ir tiek žinių. Po tokio klausimo vos papučia lūpas, susimąstydama, nes po teisybei, dar niekada negalvojo, kaip jai patinka Paryžius. Prieš atsakydama į klausimą vėl pavažiuoja kiek toliau nuo sienelės, - apsukime draugystės ratą? – vėl nusijuokia dėl to, kaip skamba, ir dabar ištiesia ranką labiau kaip pasiūlymą. Kaip senais gerais laikais? – O Paryžius, na.. visai gražus miestas. Man patinka jų suprantamas metro. Man visiškai nepatinka jų eismas ir mašinos, kurias gali susidėti į rankinę. Bet man labai patiko profesionalai, kurie dirbo su manimi dėl fizinės terapijos, - kad jau jie planuoja būti draugais.. – ir didžiausias bonusas yra iš už kiekvieno kampo nešokinėjantys reporteriai, kuriems patiems atsibodo klausinėti, kada grįšiu į trasą, - smagiai sukrizena ir gūžtelėja pečiais. Čia ne taip ir blogai, - bet neseniai buvau trumpam grįžusi į Italiją.. ir ah.. amore mio, - priglaudžia delną prie krūtinės, svajingai atsidusdama. Gražiausia šalis žemėje.
Back to top Go down


Sponsored content

Pačiūžų nuoma / Ledo arena Empty
PostSubject: Re: Pačiūžų nuoma / Ledo arena   Pačiūžų nuoma / Ledo arena Empty


Back to top Go down
 

Pačiūžų nuoma / Ledo arena

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Arena in the streets of Mordheim
» ITVs Dickinsons Real Deal
» Chuchu Larnia and Associates
» My first serious scenery making adventures: The Arena
» ODA Arena Duel Rules

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Taxi, Restaurant :: Bercy arena-